Új privát üzeneted érkezett!

Angie
Nagyon szép baba Zsombi, igazi formás!

szisszka
 
 


jaj de gyönyörű a kis Zsombi!!! Nem is olyan kicsi ;-) És mennyi üzenet ment egyszerre :-D
na most tényleg lépek mert még a végén elkések :-)

rabbe78
 
 


Angie! Zsombi nagyon ügyes fiú, hogy már nem kell neki segítség! És milyen szép kisfiú!!! :D :D :D Drukk, hogy szerezzél szobát! És aztán minél hamarabb otthon lehessetek!

Én nagyon fáradt vagyok napok óta, lehet az időjárás miatt... ma reggel még az ágyban voltam, mikor iszonyúan begörcsölt a jobb vádlim. Ha Bogi nem alszik biztos üvöltöttem volna... Apa meg már munkában volt, így nem volt segítségem, pedig ő olyan ügyesen kifeszíti a lábam és már vége is a szenvedésnek. Szóval azóta is húzom magam után a jobb lábamat... :?

Aranyoska! Holnap nem jössz a kórházba? Én szerintem az egész délelőttömet ott fogom tölteni: NST+UH.

Puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Angie, nagyon szép Zsombid, és tényleg nem is pici!!! nagyon kis cukika! :) Tatjana, köszi neked a gyors fotó felttöltésért!!!

Lucuzs, sajnálom a lábgörcsöt! utálom én is! :( nagyon fájdalmas és hirtelen az ember semmit nem tud, mert, ha még nem lenne pocak, akkor kiugom az ágyból, de így... mint a hicomat! :S

Szisszka, Te is szülnél már? :) doki miért hív vissza minden héten? az NST eredmény miatt, vagy más? canesten bevállt?

halálra unjuk magunkat itthon! :( komolyan nem tudom, de valahova úúúgy mennék! :(

sophie27
 
 


Angie gyönyörű a kicsifiad. Gratulálok!!!!!
:D :D :D :D :D :D


Nálunk változó a helyzet, szombaton volt egy nagy mélypont Kittike állapotában, még sos vért is kellett neki adnom, összeborult minden értéke, de azóta stabilan van a pirinyókám. Nagyon megijedtünk! Tegnap nem kapott szteroidot, de így meg nem fog helyrejönni a tüdeje, hogy levegyék a lélegeztető gépről. Szombaton anyatejet is megvonták tőle, hogy ne terheljék a picike gyomrát, de tegnap már újra kapott enni is, 2 g-okat eszik. 960g.
Balázs nagyfiú 35 g-okat eszik, alkalmanként már cumiból is megy neki, és 1730g. Cicizünk, de olyan picike még ő is, többnyire csak alszik a cickón, nyammog egyet-kettőt, bár szombatin 10-et szopizott.
Küldök egy vigyorgós képet:
Kép

Maccs
vörösmacska
 
 


Helló Csajszik!

Angie-Gyönyörűűű a kisfiad :D :D Itt olvadozok....Anniyra felfoghatatlan,hogy 2 nap különbséggel voltunk kiírva és te már a karodban tarthatod....Lányok tényleg bármikor bármelyikünk sorra kerülhet :D :D :D ANYUKÁK leszünk :D :D

Eclipse-Remélem időben végzel a fordítással, mert 123 oldal az szép kis pénz :D ( Anyum is műszaki fordítóként is tevékenykedik néha-néha ha felkérik, régen ez volt az állandó munkája)!!Lesz helye annak a pénznek gondolom :wink:

Wivi-Örülök, hogy jöttél :D Majd kérünk képet a pici Barniról is ha lesz időd :wink: Jó babázást!

Amidalaah-Én is ezen izgulok, hogy ha ott leszek , hogy szülés tuti mindent elfelejtek amit a szülésfelkészítőn mondanak :D Csak az a baj, hogy nálunk Csabi szerintem mégjobban pánikban lesz, mint én :D

Navi-Sokat gondolok rád, kihúzzátok még egy darabig tuti, de ha nem akkor sem lehet semmi baj, nagyon és erősek már a babáink :wink: Mai Uh-hoz drukkhegység neked+++++

Dorka-Hogy állsz energia ügyileg??Még mindig pörögsz?? :D

Aranyoska-Legterhesebb kismamink, hogy vagy ma?????? :D

Vörösmaccs-Annyira örülök, hogy végre kezedbe foghatod Balázskát...hamarosan Kittike is odakerül!!!!!! :wink: Gyönyörűek a gyermekeid!

Berni-Hogy telnek az éjszakáid?Gátmasszázst mi csak kivűlről csináljuk...Vagy is Csabi csinálja nekem :wink:

Homeos bogyókat egy hét múlva elkezdem szedni meg a málnalevél teát inni :D De izgi!!!!!

MikeGirl-Hogy van Apjuk????Remélem meggyógyult, mert a pasik botrányosak ha betegek :? :? Az nálunk is mindig vita forrás :wink:
Ők ne legyenek betegek, vagy ha azok is akkor hősiesen viseljék és kész :D Szerintem nem lehet semmi gond ebből a vércsoport mizériából, mert akkor a doki is mondott volna további teendőket....Nyugi :wink: Majd gyere a hírekkel a szülésznőtől...

Rabbe-Mai Uh-hoz neked is egy nagy kalappal :D Jó vásárlást Anyuddal! :wink:

Tatjana-Megvettétek a kiságyat???Sikerült is összeszerelni??Majd dobj róla képet, kiváncsi vagyok :wink:

Henne-Te sem tettél még a babaszobáról :wink:

Rodi-Ne tudd meg mikre képes az emberi test...Szóval simán lehet a " kis cafatodból" 7 cm :D :D Ne is mond ezt az elérzékenyülést....Mostanában én is nagyon hormonzavaros vagyok :D :D

Tegnap göngyölt zöldséget csinált Csabi, csak az előkészület volt 1,5 óra és mondtam neki, hogy ha itt lesz Lili felejtse el, hogy ilyen kajákat csinálok...Erre mondta , hogy rendben....De én csak folytattam,hogy azt se merje szóvá tenni, hogy ha nem lesz olyan tisztaság , mint általában...Mondta rendben, de én úgy felhúztam magam előre, pedig szegény csak állt és hallgatott, egy szót sem szólt csak nézett :D :D Szerintem azt hitte bolond vagyok :D :D

Eta-Képeket minden szerzeményről!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Sophie-Sajnálom,hogy nem múlik a köhögésed :? Nálunk Csabi október 21-i, most lesz 30 éves :wink: De közölte, hogy semmilyen meglepetést ne merjek csinálni vagy venni....Utálja a meglepiket....Pedig úgy szeretnék neki egyszer örömet okozni, de eddig még mindig veszekedés lett a dologból :roll:

Szisszka- Majd gyere te is a hírekkel a dokitól :wink: Sajnálom a szar éjszakát!

Lucuzs-Ezt én is ismerem ezt a lábgörcsöt, annyira szar....Nekem szerencsére csak egyszer-kétszer fordult elő, visszafeszítettem a lábamat és akkor el is múlt....Holnapi Uh+NST-hez drukkolok....

Én is ma megyek este 6-ra, hihetetlen,hogy megint eltelt egy hónap az utolsó Uh+NST óta és az a legdurvább, hogy szerintem nekem már nem is lesz több itt, hanem a kórházba kell már innentől járni :wink:

Hétvége nagyon jól telt, szombaton pakolgattunk, főztünk, aztán focimeccsen voltunk, Csabi kicsit bekarmolt :D Aztán este átjött egy barátunk dumcsizni, vasárnap meg elpakoltunk a tárolóban, ugyanis ma érkezik a mélyhűtőláda :D Na de ennek is van egy története...Ugye megrendeltem a neten keresztül és rendelés végén mikor már elküldtem kiírta, hogy valami technikai probléma lépett fel....Oké, írtam a szervíznek, hogy most akkor mi van, elment-e a rendelésem vagy nem??Erre visszaírták, hogy nem ment át, adjam le mégegyszer e-mailen vagy telefonon....De én baromira nem rendeltem meg mégegyszer , erre hív pénteken egy nő, hogy akkor itt a hűtőláda, hétfőn otthon vagyok-e 8 és 12 között, mert hogy hozzák :shock: :shock: :D Végül is mindegy,mert így is úgy is megakartam rendelni, csak érdekes a dolog.... :wink:
Úgyhogy most várom a ládát :D ..Addig pedig kitakarítom a hűtőt :wink:

Puszi mindenkinek!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Csajok!

Tegnap este már nem tértem vissza!Inkább ledőltem....


Eta, te milyen bolondságokat írsz, hát persze, h. várjuk a képeket!
Örülök, h. jól sikerült a hétvége, jó ha van olyan ember a családban, aki tud varrni.Nekem az anyósom
:D
Már jobb akkor a hangulatod úgy vettem észre, nagyon örülök neki!
Lucababára azt mondták max. 10-e....hááát ahhoz képest.....

Angie, nagyon gyönyörű Zsombi, nagyon szép, tényleg!De szuper, h. van tejcid is :)
Remélem sikerül a beköltözés, de inkább azért szorítok, h. minél előbb hazamehessetek!!!

Mikegirl, szerintem azért néha megengedett, h. hisztérikák legyünk
:D De tényleg helyre kell billenteni a rossz, és feleslegesen idegesítő gondolatokat!Kitartás ami túrához!!!

Rabbe, várjuk a híreket!Én megint azt álmodtam, h. megszültél :D

Sophie, ez valóban régi kapcsolat :D Engem Andris egyátalán nem enged vezetni, inkább megoldja vhogy mindig..pedig tudnék, na mindegy!Mivel készülsz a szülinapra?

Szisszka pihizz, azért ha doki után belefér, gyere!

Lucuzs, kitartás!!!!!!!!

Macs, húúú nagyon édes Kittike, milyen édesen nevet :D Meglátod erős kis csajszi ő, és hipp hopp ki is kerül a kórházból!
Balázs is olyan ügyes!
Nagyon büszkék vagyunk Rád!!!!!!!!!!!!

Magunkról: csajok, én szombaton azt hittem, megszülünk, vagyis én....Reggel már görcsölt a hasam, mire hazaértünk az ebédről, már 10 percenként voltak fájásaim, de nem sűrűsödtek, aztán tartottak kb. 2 órán át, és elmúltak.
Átmentünk anyához meg mamámékhoz, aztán este megint jöttek, szabályosan 8-10 percenként, aztán ismét abbamaradtak kb. 1 óra múltán.Tegnap is görcsölt a pocakom, és ma is , de nem erősen.
Ennek ellenére tegnap kipakoltuk a kisszobát, ami majd egyszer gyerekszoba lesz, meg anya ott fog aludni, ha majd nálunk lesz
:D Átválogattam a saját ruháimat is....hááát, raktam össze jó nagy szatyorral az unokahúgomnak.Most meg a konyhaszekrény rendbetételét tervezem.

Anya 26-án lesz 50 éves, és nálunk lesz most vasárnap az összeröffenés, addigra már vagy itthon szeretnék lenni babástól vagy még egyben.
Szerintetek mik voltak ezek a görcsök?

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Maccs-Örülök,hogy Kittike végül jobban lett.....Nagyon sok erőt küldünk nektek innen++++++Annyira felnézek rátok,hogy ilyen ügyesen veszitek az akadályokat, meg lesz a jutalmatok, a két kis gyönyörű egészséges gyereketek személyében :wink: KITARTÁS Drága!!!!!!!Valami tüneményes Kittike ezen a fotón :D

KépKép
gyancsi
 
 


Macs! Csodaszép mosoly!!! :D :D :D :D Teljesen elérzékenyültem...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hú lányok! Hétfő reggel már nagyon pörögtök!

Nekem még jó az alvókám. Bár éjszaka egyszer felkelek 3-4 között pisijáratra, de egyébként éjféltől 9-10-ig simán alszom! Nekem még biztos messze van a szülés időpontja, hogy még jókat durmolok!

Ja, végül a babasarokkal semmit nem haladtunk, mivel a kertből kellett kiásni a növényeket, amelyek átteleltetünk. Egész nap dolgoztunk, 16 órakor volt időnk ebédelni, aztán este 8-ra elültettük a tavaszi virágokat is. Remélem lesz még idejük gyökeret ereszteni a talajmenti fagyig. Szóval se kiságy összerakás, se fal díszítés, se semmi. A párom megígérte, hogy majd hét közben megcsinálja! Remélem, így lesz, mert én már nézegetni szeretném a baba helyét!

Navi!
Gyere majd a hírekkel!

Eta!
Örülök a babakocsi vásárlásnak! Ügyik vagytok! Várjuk a képeket!

Angie!
Nagyon jó híreket hoztál! Örülünk, hogy Zsombi ilyen jól van! Meg látod pár nap és már otthon is lesztek! Remélem, sikerül a kismama szobába való beköltözés! Nem csodálom, hogy nem akarsz ennyit utazni, hiszen még ez neked nagyon fárasztó, és anyagilag sem mindegy! Így viszont ott vagy a pici fiad mellett egész nap!

Mikegirl!
Majd számolj be, hogy mi volt a szülészeten!

Macs!
Várjuk rólatok a híreket!

Rabbe!
Rólatok is nagyon várjuk a híreket! Azért gyere mihamarabb! Merre csavarogtok anyukáddal?

Sophie!
A ti storytok is nagyon jó! Biztos már akkor is tetszettél a férjednek! :lol:
Nem lesz semmi gomba! Ne is gondolj rá!

Aranyoska!
Még 2 in 1-ben? Nagyon szurkolok!

Angie!
Csodálatos a kisfiad! Nagyon gyönyörű és kisimult! Még egyszer gratulálok!

Macs!
Balázs nagyon vigyorog! Nagyon édi! Helyes baba!
Kittikével is minden rendben lesz! Sajnálom a nagy ijedelmet szombaton, de a lényeg, hogy azóta már újból javult! Nagyon jó jel, hogy szépen gyarapszik is. Nagyon szorítunk nektek!

Gyancsi!
Örülök, hogy végül is meg van a hűtőláda!
Én nem izgatom előre a tisztaság és egyéb dolgok miatt magam! Persze nekem könnyű, mert a porszívózást és a felmosást már hetek óta a párom csinálja! Nagyon rendes tőle, pedig a három macska miatt hetente többször is kell. Szóval szerintem utána is csinálni fogja! Imádom ezért is!

A párodnak boldog szülinapot! El is hiszem, hogy vennél neki valami nagyon szépet! Érdekes, hogy nem szereti a meglepit! Pedig olyan ó látni, mikor a másik örül a mi ajándékunknak! Azért szurkolok, hogy mégis meg tud ajándékozni valamivel, aminek örülni fog!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Angie,
Zsombika olyan ügyes, meg Te is, jól tetted hogy leléptél és hajrááá anyuci szoba, együtt van a helyetek! :D
És olyan szépséges, formás kisfiú Zsombika, egyáltalán nem látszik kicsinek! :D :D :D

Maccs,
megáll a szívverésem ha valami rossról olvasok veletek kapcsolatban :cry:
Nagyon drukkolok hogy ne legyen több visszaesés Kittikének, és minél hamarabb lekerüljön a gépről...
Balázska tüneményes!
Nemsokára meglesz 2kg ha ilyen szépen eszikél! A cicizés meg a kötődés, szeretet szempontjából is nagyon fontos neki, nem baj ha elalszik rajtad :D

Lucuzs,
sajnálom a lábgörcsöt, nekem össz-vissz 2x volt, akkor nekem is apa lazította ki, aztán többet nem lett, pedig már magnéziumot sem szedek mióta. Szerencsésnek érzem magam.

Dorka,
a képen Balázska van, mert Kittike még lélegeztetőn van :( De nagyon szép tényleg!
szerintem jóslófájásaid voltak, és már nem tart sokáig!
Talán ez a mostani eső meghozza a babát! :wink:

Eta,
örülök hogy meg vagy elégedve a szülőszobával, és grat a kocsikához! :D

Tegnap este átjöttek barátok tök váratlanul, még utoljára egyben látni minket, és olyan jól elökörködtünk, annyit röhögtem! :D :D Fordításból az első 2 dokumentum kész van, de nagyon megszenvedek az üléssel, hátfájással :cry: :cry: :cry: :cry:
Most mosok egyet-kettőt.
5-10 percenként vannak haskeményedéseim, de ezek még mindig nem fájnak! De remélem, tágulok, puhulok, muszáj ennyi keményedéstől! :shock: :shock:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Olyan ér felvágós nap van ma… 1etértek Sophival, h kockára unom magam itthon. Ráadásul tök 1edül vagyok, és ezt ma nem viselem túl jól, főleg, h szombaton befejeztem a nagytakarítást, és már minden készen várja Boldit… persze azért ez kicsit nagyképűen hangzott, mert ebben a házban mindig van mit takarítani, de ablakok, függönyök, babaszoba, háló pipa. A többi meg szinten van tartva. :-) És amikor nincs mit tenni olyan haszontalannak érzem magam. :-(

Angie: Zsombi gyönyörű kisfickó és valóban olyan nagynak tűnik, hiszen az is.

Maccs: Kitti édes, és ez a mosoly!!! Nagyon erősek vagytok és mi tudjuk, h nem lehet semmi, de semmi baj, NEM IS LESZ!!! Kitartás, pozitív gondolatok, ehhez küldök sok-sok erőt!!! Gyönyörűek és igazi kis harcosok a kismacskáid!!!

Jajj, Lányok mi hivatalosan ma töltöttük be a 37. hetet. A tábliban több van, mert igazából a méretei alapján azzal a két nappal mindig nagyobb. Már annyira várom Boldit!!! Ma reggel olyan mélyen aludt, h nem tudtam felébreszteni, a frászt hozta rám, fúúú, nehezebb, mint gondoltam, ilyenkor mindig a dokim szavai csengenek a fülemben, h akár már ezen a héten is a kezeimben tarthatnám… viszont tudom, h Boldi tudja mikor van itt az ideje az érkezésének, és nem tudom van e jogom siettetni. A másik dolog meg, h olyan sok mindenkinek kell indítani ezért vagy azért és mégis minden rendben lesz náluk.… nehéz dolog, ma nagyon depis hangulatom van… nem is fárasztalak titeket!! pusziii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok csajok

Csak gyors bekukk.

Mi még változatlanul egyben és nyűgősen:(

Ma voltam Nst-n,jók az eredmények és azt mondta a dokim,h ha nem indul be a dolog,akkor szerdán vár az újabb Nst-re.De remélem addigra már osztódunk.
Lucuzs,kitartás holnapra,mi ha csak nem szülünk meg közben,nem megyünk.Ha reggel korán oda tudsz menni(8 körül)talán szerencséd lesz,ma sem voltak sokan.

Zsombor baba gyönyörű;)

Kittikének pedig jobbulást;)

Majd még jövök,addig is kitartás..és nem megszülni most már előttem!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Megjöttem :D

Macs - Örülök, hogy Kittike újra jól van!!!! Mennek a hízlaló és növesztő puszik ezerrel - természetesen Balázskának is, na meg a drukkok!!!! ++++++++++
Neked pedig sok-sok energiát küldök, nem lehetett egyszerű a hétvégét végigcsinálni! Kitartás továbbra is!!!!!!
A vigyorgós kép annyira édes!!!! :lol: :lol:

Angie - Zsombi is nagyon helyes kis pasi :D Gyors szülés, semmi gyűrődés!!! És mit ne mondjak, szerintem sem olyan kicsi.....időnként rácsodálkozom, hogy mekkora gyerkőcök vannak összehajtogatva a pocinkba :shock: :lol:

Tatjana - köszi a táblicskut, mint mindig :wink: Én is IE, de amióta kiszélesítetted az oszlopot, a táblának nincs baja!!!

Rabbe - egy kis optikai tuning sosem árt :lol: :lol: :lol: Egyébként épp, hogy odaértem, egy óra autókázás után :? Muszály vagyok magam menni, Apa Atit vitte oviba, aztán irány dolgozni - milyen príma a blokkolóórás rendszer, mondtam már? így is fél 9-re ért be, öt előtt el sem indulhat haza, az út pedig min. 1 óra hossza. Éljen a sávlezárás!!!!! :evil: :evil: :evil:
Tőled pedig várjuk a jó híreket!!

Sophie - te nyertél az ősrégi ismeretségetekkel :lol:
Én biztos, hogy szeretném, hogy Ati jöjjön be a kórházba. Minél előbb, és minél többször. Nehogy azt érezze, hogy anya lelépett Adélkával, Ő pedig már nem kell. Majd mesélek neki, megszeretgetem, beszélgetünk, együtt cserélünk pelust. Nekem jobb az, ha gyakrabban látom kis-kis időre, mint ha napokig egyáltalán nem.
Sajna úgy alakult, hogy nincs segítség. Már annak is nagyon örültem, hogy a szülés idejére - konkrétan csak a vajúdás és szülés!!! - sikerült 2 ismerőst talonba tenni, aki átsegít a gyerekfelügyeleti gondokon, legyen az akár nappal, akár éjszaka. Apával két szál magunk vagyunk, és jobbára magunkra számíthatunk. Szóval tervezem, nem tervezem, muszály vagyok vezetni. Apa meg hordozgatna, de akkor meg nem tud Atiért menni, nem tudja a munkaidejét letölteni........szóval bonyolult. De mi akartuk, vállaltuk, végigcsináljuk!!! És a vezetés valóban jobb, mint BKV-zni. Több szempontból is. Ha meg valami gáz van, leállok, vészvillogó bekapcsol, aztát szitutól függően telefon a mentőknek, apának.....minden cuccom a csomagtartóban. Tekintettel a 38. hétre, már nélkülük nem mozdulok :lol:
Köhögés - sajnálom :( Patikában sem tudnak semmit ajánlani, hogy ne antibigyó legyen belőle?
Egy szál kukiban Kisvakond nézés :lol: :lol: :lol: :lol: Ilyenekre Ati is képes.

Szisszka - én is hulla vagyok, szerintem én is lepihenek. Minden más megvár.

Lucuzs - görcs ismerős, szerencsére mostanában nem volt. Én is napokig sánta voltam utána.

Gyancsi - apa jobban van, szerencsé(m)re. :wink: Nem tudom Csabi mennyire rend mániás, de lassan készülhet arra is, hogy ha nem néz a lába elé, játékba botlik :lol:
Szuper hétvége :D
Milyen jó sztori lett volna, ha mégegyszer elküldöd a rendelést, és a házhozszállításkor megjelennek kettő!!! ládával :lol: :lol: :lol:

Dorka - akkor úgy legyen: szülés okt 26 előtt vagy után, de 26-án legyél még vagy legyetek már otthon :wink:

Rodina - aztán jöjjenek azok a képek majd :D

Eclipse - azért megszenvedsz azzal a fordítással, úgyhogy gyorsan - gyorsan. Hogy minél kevesebbet kelljen ülni :wink:

Vikoo - no depi!!! Igen, kaka egy idő van, amit senki nem szeret. A takarításhoz gratula!!! A türelmetlenségen mindannyian átesünk, azián el is jutunk odáig, hogy majd pocaklakónk megmondja, hogy mikor legyen az akkor..... Én is siettettem volna a múlt héten, most meg úgy vagyok vele, hogy úgyis kijön :lol: :lol: Legfeljebb skorpió lesz :lol: :lol:

Na szóval, a mai CTG rendben, éhgyomorra menten - na jó, egy kakaót azért leküldtem Adélkának :wink: - és meg is volt az eredménye. Fent is volt, mocorgott, és már nagyon várta a reggelit :lol: :lol: :lol: Szóval minden ok volt!!!

Szülésznőtől kérdeztem még egyet - kettőt:
- Sote2-n nincs apa csomag. Ha hoz papucsot, és tiszta fehér pólót, még a zöld köpennyel sem macerálják.
- szerinte taxi helyett mentőt hívjak ha egyedül vagyok, vagy ha apával dugóban ülünk, és szülhetnékem támad. És a mentősnek szerinte be kell hoznia a kórházba, ahol kezelnek, nem vihet csak úgy pl a kistarcsaiba, mert helyileg oda tartozom, és közel van. De hogy a dokival irassak papírt, hogy a Sote2-be kéri a szállítást.
- dicsekedtem, hogy napi 1 liter málnalevél teát iszom, és egy zacsi már el is fogyott. Mosolygott, és megbeszéltük, hogy ártani nem használ :lol:
- gátmetszés: szerinte is majnem esélytelen az elkerülése, 70-80%-ban szükségesnek tartja első babásoknál. Azt mondta, hogy a helyreállítás is könnyebb, mint össze-vissza arepedésnél.
- ha elfolyik a magzatvíz, és tiszta, akkor nyugodtan zuhanyozzak le, és apával beautókázhatunk. Ha a CTG eredmény ok, viszont nincs fájás, akkor akár 8-10 órát is várnak a fájásokra, mielőtt császároznának. Oxitocin adagolás, EDA - dokinként eltérő, hogy korábbi császárosnál ki engedi, ki nem..... Zöld víznél nincs kecmec, sos irány befelé. Még azt is mondta, hogy van olyan szitu, hogy megkuksizzák a vizet, hogy milyen, mert úgy is lehet zöld, ha nem tudnak róla.

Talán Gyancsi vetette fel, hogy mi van, ha nem fog emlékezni a szülésfelkészítőn tanultakra....na ezzel kapcsolatban a csajszi azt mondta, hogy nem baj, Ő pont azért van ott, hogy mondja, hogy mikor mit kell csinálni, és hogyan. És bizony ha jönnek a fájások, nem ritka, hogy a szülésfelkészítőnek túlzottan nagy látszatja nincs.

Hazafelé, ha már kocsi, irány a Tesco, aztán meg a piac gyümiért. Mivel nem ettem, a lángos illat elcsábított. Úgyhogy hoztam haza egyet, és reggeli + ebéd gyanánt a magamévá tettem - váljék egész seggemre :lol: :lol: (Valószínűleg így is lesz :oops: :oops: )

mikegirl
 
 


Helló lányok!
Tegnap írtam egy jó hosszú üzit, erre csabim elfelejtette közölni, hogy ja? lekapcsolja az áramot, mert villanyt köt be, és persze minden elszállt ÁÁáááá

Akkor kezdem:

Angie! Először is hatalmas gratula! Nagyon irigyellek, hogy már túl vagy rajta, és a karodban tarthatod a gyönyörűségedet :)
Milyen kis falni való fülecskéje van!! :)

Kép
ebba
 
 


Mikegirl: látom nagyon sziporkázol, jó volt olvasni a soraidat… Főleg a skorpiós résznél derültem, mert én ugyan nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, horoszkóp, meg asztrológia, baromira nem izgatnak, viszont kb 1 hónapja mindenki azzal nyúz, h csak NE skorpió legyen. Nah, gondoltam magamban még ez is… mondták, h a skorpió gyerekek nem a legjobb természetűek.
Mit ne mondjak Boldit ez idáig még ez sem hatotta meg, pedig a reggeli kuksolása után elbeszélgettem a kobakjával. Elmeséltem neki, h anya és apa mennyire várja már idekint, hátha fél vmitől, és azért nem indul el. Tudom, h nem szabad siettetni, ráadásul ez az időszak visszahozhatatlan, és élvezem is, csak hát tudjátok…

Aranyoska, nagyon drukkolok, h Beki baba, most aztán már tényleg kibújjon. Ráadásul jönnek mennek a frontok is, hátha az is segít! A nyűgösséged és türelmetlenséged 100%-ig megértem… pont most gondoltam bele, h tavaly ápr 30 óta vagyok terhes, leszámítva durván 2 hónapot… baromira sok már!!!!

Lányok, Ti már beletettétek az ágyneműt az ágyacskákba? Azon filóztam, h mikor rendezzem be, h ne legyen poros, de ne is felejtsem el a nagy rohanásban, ha esetleg sos menni kell... :-D

Kép

Kép
vikoo
 
 


Tatjana! Köszi:) hihetetlen, hogy már 37-nél járok. Mondtam csabimnak, hogy szombatra ne csináljon programot, mert szeretnék szülni (23). Erre ő, hogy bevállalt maszekot egész hétre, hogy a dokkernak tudjunk mit adni (autószerelő-karosszéria lakatos) és, utána csüt-pénteken ér rá igazából :)Az okt. 28-29. Na, jól van.....

mikegirl! Ez a lángosos téma jó:) én megkívántam egy kis kelt tésztát, így most fut az élesztő a pogihoz :) Nyami
Nekem a magzatvíz elfolyásra azt mondta, hogy akkor rögtön mentő. Pedig nem vagyunk messze. 15 perc, ha átlagos forgalmat nézek.

Aranyoska! Elhiszem, hogy nyűgösködsz. Én is napról napra jobban érzem, hogy bálnásodok. Az éjszakai megfordulások meg...húú tisztára partra vetett hal szindróma.

vikoo! Na ne depizz! Küldök egy kis napsütést, mert itt hét ágra süt :) Menj egyez sétálni, vagy süss egy muffint apának, úgysem fogsz egyhamar, ha ott lesz a pici:) Vagy csak nézz meg egy sírós romantikus filmet
:wink:


Ancsa! És mit raksz a hűtőládába? még tudsz elpakolni valami zöldség-gyümit? Vagy húsból tankoltok fel? Még jó, hogy nem kettő láda érkezik:)

Dorka! Milyen szép ajándékot kap tőled az anyukád születésnapjára. Anyának nov 15-én lesz a szülinapja, ugye én 8-ra vagyok kiírva, ő azt hiszi, ill szeretné, hogy addigra jöjjünk haza a kórházból. De én már hamarabb túl szeretnék esni az egészen. Na majd Janka eldönti:)


Voltam NST-n, a doki mondta, hogy minden ok, csüt. talizunk. Mondtam neki, hogy jajj, a 37. hét!!! Ő meg nagy vigyorogva, hogy milyen hihetetlen, és hogy örül, és pihenjek:)
Hazafelé vettem Aventes cumisüveget, még 10 textilpelust, szemetes vödröt a pelusoknak, üvegmosó kefét.

Csajok! Ti a fürdőkádba mit tesztek majd a háta, popsija alá?

Kép
ebba
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezem, mert már közben éhen halok... :D

Angie:
hát meg kell zabálni ezt a kisfickót!!!!!!!!!!! Olyan édi :D

Vörösmacs:
Kittikének megy a drukk ezerrel!!!! Balázs milyen kis csöpp :D , de csak idő kérdése és megerősödnek mindketten!!!!

Tatjana:
Most már nálam is teljesen jó a táblázat!!!!

Vikoo:
Pont tegnap este gondolkoztam én is ezen az ágyneműs témán :lol:

Ebba:
Fürdőkádba nem textilpelust szoktak rakni alulra? Mintha valahol azt olvastam volna...


Csajok igyekszem visszaolvasni és reagálni, de mindig olyan sokat írtok! Szerencsére pörög a topik!

Rólunk:
Keményedések kitartanak, de szerencsére most nincsenek olyan görcseim, mint múlthéten. Pihenek sokat (magamhoz képest sokat :lol: ), aztán remélem a 37. hétig még húzzuk!...vagy inkább a 38.-ig!
Ma megyünk dokihoz, remélem minden ok lesz!

Na, megyek ENNI!!!!!!!!!!
berni01
 
 


Eclipse, köszönöm, h. javítottál!Az a kis vigyor tündéri
:D
És azt is köszi, h. válaszoltál a kérdésemre.Nekem a hasam nagyon sokat keményedik, de abban egyátalán nincs rendszer.
Szóval ezek lennének a jóslók?Ez változó, h. ezek után mikor indul be a szülés?

Csajok, valaki erről tud valamit?

Eclipse, kitartás a fordításhoz!!!!!!!!!

Gyancsi szuper, h. jól telt a hétvége!Szóval akkor még is lett hűtőláda.Látod, még az égiek is ezt akarták.
Én Andris szülinapjára(30.)meglepetésbulit szerveztem, ő sem szereti annyira a meglepetéseket, de nagyon jól sikerült szerintem.Erre kapta a tandemugrást.
Szerintem Csabi legnagyobb ajándéka ti vagytok!
:D

Rodi irigy vagyok a jó alvásért :D De jó neked!Meglátod,a babasarok is szépen összeáll majd!!!!!!!!!

Vikoo, nyugodtan fárassz minket és ne legyél depis!
Nézd meg ezt a linket, illetve hallgasd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=ItTrhRIJpuc

De tényleg!!!

:D
Most már azzal számolnunk kell, h. egyre kevesebbet mocorognak majd, mert csökken a hely a pocakunkban!De már nincs sok hátra, és átölelhetjük őket!!!!

Aranyoska, Beki baba gondolunk Rátok!!!

Mikegirl, jó gyorsan megjártad az utat!!!Ügyes vagy!Az tuti, h. jobb az autó, mint a BKV!
Mondjuk Komárom kisváros, úgyh. én akar gyalog is eljutnék sok helyre, de mindig van vki, aki el tud vinni!De Bp-en én is tuti autóznék!
Nekem is azt mondta a dokim a gátmetszéssel kapcsolatban, mint neked a szülésznő.Kezdek beletörődni...

Ebba, bizony a kisunokák lesznek a legszuperebb ajándékok :D És ők döntik el, h. mikor bújnak elő.
Látod, engem azért fektettek be a kórházba, mert ki akart jönni, most meg tessék.....Ők a főnökök :D
Örülök, h. minden ok volt nst-n, és gratula a 37.héthez!!!!

Berni, gyere majd, h. mi volt a dokinál!

Nem múlik a görcsölésem, de rendszer az nincs benne, folyamatos!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Angie:még egyszer gratulálok nagyon édes Zsombi baba!

Maccs:továbbra is mennek a mega drukkok Kittikéért.

Rodi:én is irigy vagyok a jó alvókádért!

Vikoo:nekem egy skorpió lányom van és ha Panka megvárja 22.-ét ő is az lesz.Mit is mondjak a skorpiókról:türelem türelem és még több türelem kell hozzájuk. :wink: :wink: :wink: :wink:

És igen!!!!!!!!!!Végre van neve Maszatkának:kérem szépen Nagy Panka lesz a böcsületes neve.

Tatjana beírnád a táblázatba majd?Köszike!!!

Szombaton gesztenye bálban voltunk,kb fél 2-ig bírtam.Táncolni nem akartam(rengetegen ropták)így maradt a szék.Végére már sehogy sem volt jó....De azért jól éreztük magunkat,szuper társasággal mentünk,annyit nevettem,hogy állandóan arra gondoltam a sok nevetéstől kicsúszik a gyerek... :D :D :D

Kórházi látogatás kontra gyerek
:minden nap nem,de férjem behozza majd Flórit,nem is bírnám ki nélküle 3-4-5 vagy ki tudja hány napig.
Jaj mi lesz szegénykémmel nélkülem.....már most fáj a szívem ha erre gondolok. :( :( :(

Folytatom este terminátorom felébredt...

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Kinga!
Jó volt ez a bálos nevetős beszólás! Szeretném, ha a sok nevetéstől csak úgy "kipottyanna" Janka :)
Nagyon szép név a Panka!!!!!! Ügyi vagy:)

Dorka! nana, görcsölés? Mi a fene:) csak nem??? :wink:

Kép
ebba
 
 


Vagy 2 órai alvás után megint itt :D Most éppen kávét szürcsölgetek, hátha sikerül feltámasztani magam.

Vikoo - oroszlán a kisfiam, és ha beszerzek mellé egy skorpió csajszit, na hát akkor felköthetem a gatyámat :lol:
Értelek én, persze, én is azt gondolom, hogy most már kívül tágasabb egyébként :lol: :lol: :lol:
Ágyikó berendezve!!!! Nem steril a világ, amiben élünk, semmi baja nem lesz Adélkának sem ettől. Persze nem azt mondom, hogy egy szilikózis közeli állapotot előidéző szobába várjuk :lol: Egyébként egy kis takaróval letakarhatod az egészet, aztán legfeljebb majd azt kimosod. Mikor hazaértek, csak le kell rántani az ágyról :wink:

Ebba - akkor október 23-án megyek helyetted szülni, ok? :lol: Mi azért kicsit messzebb lakunk a kórháztól, hát majd improvizálunk, hogy hogy is menjünk be. Majd meglátjuk, hogy hogy fáj, mennyire, milyen gyakran.......elég izgi :wink:
CTG, vásárlások - de jó!!!!! :D
Fürdőkád - bár van gumi betét a kádba, textil pelus megy oda is.

Berni - biztos minden ok lesz a dokkernél. Inkább a 38. hétig, ha lehet választani, nem? :wink:

Dorka - igen, változó. Ha ilyened van, és meleg fürdő, vagy zuhany, és múlik, ha lepihensz és múlik, akkor az még nem a rendes fájás. Szóval ha ezek hatására nem múlik, egyre "keményebb", és rendszeres, a fájásnak van eleje és vége, na, az már az.....
Azér a masszírt nyomatjuk. Ha csak annyi lesz a hatása, hogy kisebb vágás is elég, akkor már jóóóóóóó :wink:
Egyébként már én is gondoltam rá, hogy az elején azért izgul az ember, hogy csak bentmaradjon, most meg már azért, hogy jöjjön ki :lol: Rakosgattam a kis leleteimet, és visszaemlékeztem a március 15-i hosszú hétvégére, amikor bömbölve mentem be a kórházba, hogy a kistesó tuti nincs meg. Az egész hosszú hétvégét bent töltöttem, de Adélka már akkor megmutatta, hogy szívós csajszi. Nagyon közel volt hozzá a bevérzés, és nagy is volt. De túléltük!!!!! :wink:

Kinga - Panka - szuper név!!!!!! Látom Ti is a rövid nevek hívei vagytok. Mi is :wink: Mike Attila után egy Mike Adél :lol: Mert még azt is akartam, hogy a kistesó is "A" betűs keresztnevet kapjon.
Csajok, hisztéria és defektet terén mintha én vezetnék.... :lol:
Flóri pedig majd ráfanyalodik az apukájára - persze ezt jó értelemben írom. Amikor még dolgoztam - az utolsókat rúgtam, és apa volt itthon Atival, akkor sokkal közelebb kerültek egymáshoz. És apa lett a favorit!! Na persze, csak egy darabig :lol:

Kávé elfogyott, úgyhogy teperek is az oviba a kicsikémért. Holnap pedig visszamegyek a Tesco-ba - ma már nem tudnám megjárni ovi előtt, és megveszem azt, amin ma vaciláltam. Rövid ujjú hálóing...amik a szülőszobai csomagban vannak, azok pántosak, és ha nem úgy fentrengek, cickó kikandikál. :oops: :oops: Nyilván ez rajtam kívül senkit nem érdekel, és valószínűleg nekem sem az lesz a legfontosabb akkor, de inkább legyen rövid ujjas, zártabb egy kicsit. (Hálóingeim mind pántosak, rövid ujjasból csak dögös pizsik vannak rövid vagy hosszúnadrággal, ami szintén nem jó szülni. :? )

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Sophie: Igen, az Szt Imréről hallottam, hogy van, hogy a kismama nem kap, mert az éjszakai ügyeletes anesztes nem ér rá. Amikor az előző dokimnál rákérdeztem, h akkor egy hogysmint megy, azt mondta, hogy ő nem ajánlja, mert elnyújtja a szülést és gyakran vákuum lesz a vége, nagyon gondoljam át, és ha úgy döntök, hogy mégis kérek, akkor mindenképpen válasszak dokit – és felsorolt 3 nevet (ő szülésre nem vállalt el, és úgy volt, hogy az ügyeletesnél szülök).

Angie: Zsombor nagyon édes!!!! Remélem sikerül a szoba!!

Maccs: Szurkolok én is, hogy minden rendben menjen!!!! +++ A kis vigyorgós nagyon tündéri!

Rohanok barátnőzni!!!!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantás!
Mindennap jövök és olvaslak Titeket, hátha bővül a babuci köre! :)
De látom ezt a borús időt nem nagyon szeretik.... :( Azért mennek a drukkok továbbra is!!!!!

Mikegirl
Köszönöm a segítséget! :)

Macs
Nagyon édes Kittike! Nagyon nehéz napjaid lehetnek... :? :( Kitartást! Minden rendben lesz! :)

Angie
Vác melyik részén laktok?

Barni első fürdetése:
Kép

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Macs, nagyon édeske Baluci ezzel a mosollyal, de a ruha tényleg megtévesztő, egy pillanatra én is azt hittem, hogy Kittikét látjuk! :)

Kittikéért továbbra is mennek a drukkok! ügyes kiscsajszi, bár gondolom, hogy jól rátok ijesztett!!! Balucika pedig igazi kis terminátor! :)

Gyancsi, na, megjött a hűtőláda? érdekes, hogy nem ment át a rendelés, és mégis kihozták... :S barmok! tényleg még jó, hogy nem kettőt küldtek rögvest! :) fizetni amúgy most kellett, a kiszállításnál, vagy azt már leemelték a folyószámláról?

tényleg Ti vagytok Lilivel a legnagyobb ajándék Csabinak, de azért még ne szülj meg 21-én! ;)

Vikoo, ne légy depis, hidd el, hogy az a jó döntés, amit először hoztál! Boldi bébi tudja, hogy mikor kell útra kelnie, még, ha nehéz is kivárni. tudom, nagy a kísértés, de ez egy természetes folyamat, ha nagyon nem akaródzna kijönni, akkor majd rásegítenek, de addig, szép türelmesen kell várni (mondom én, akinek még van bő 1 hónapja hátra... :S), majd 1-2 hét, és én is rimánkodom, hogy legyen már valami... :)

Mikegirl, akkor jót szundiztunk mind a ketten! :P én is nemrég keltem, pont a nagy centrifugázásra, azóta ki is teregettem a lepedő bugyogókat, amit a hétvégén vettem tena betéthez majd a kórházba, szóval pihiztem egyet, miután jól belaktam! én is filózom egy kávén.

na, el is készítettem! Beni csak most kelt, most uzsizik, aztán lemegyünk, bár teregetés közben szétfagytam picit a teraszon, szóval jól be kell öltöznünk! :S

ja, és az alváson túl kezet foghatunk az elsőszülött oroszlánunk végett is... nekem is sanszos a skorpió kiscsajszi (ha tényleg az lesz), mert csak nov. 24-én vált a horoszkóp...

Kinga, nagyon szép nevet találtatok huginak! majd tőled kérünk nevelési tanácsokat skorpió gyermek ügyben! :)

Dorka, ahogyan a többiek is írták, inkább jóslók még ezek, de sajnos következtetni ezekből sem lehet, ha egyszer lesz bennük majd rendszer, na, akkor már lehet aggódni, hogy mikor induljatok! egyébként a meleg fürdő, bár esetedben nem tudom, hogy javallott-e, az vagy felerősíti, vagy elmúlasztja a görcsöket, szóval érdemes lenne kipróbálni, ha lehet!

Vivi, még a fejéshez szerettem volna annyiban hozzászólni, hogy én Benivel azért szerettem volna fejni, hogy több termelődjön, illetve, hogy oda tudjam neki adni, mint pótlás, de sajnos nem jött szinte semmi a melleimből! egyébként a teljes kiürítést írja az első 6 hétben a "szakirodalom", de szerintem a baba, mivel ilyenkor még nem csak feltétlen 3 óránként eszik, lehet, hogy ki tudja ügyesen szívni, és akkor tényleg csak az ő igényeihez alkalmazkodik a termelődés. egyébként pedig később, csak akkor érdemes fejni, ha feszül a mell, nehogy begyulladjon, de amúgy nem szükséges! remélem, hogy nem írtam hülyeségeket, és magad is jól boldogulsz a szopi témával, és van egy jó védőnénid, aki sokat segit! igaz!? :)

Ebba, gratula a 37. héthez neked is!

Berni, próbálj pihenni! vonalzót nem akarsz csinálni?

Aranyoska, mennek a drukkok a véghajrához! mennyit várnak nálatok a szülés megindításával?

kávét gyorsban bedobom, aztán még lemegyünk egy picit, amíg nem szakad az eső! holnapra állítólag esőzést mondanak... királyság!

jaaa, apa szülinapjára tortát fogok sütni, bár kitalálta, hogy vegyek neki az auchan-ban egyet... meg kabátot szerettem volna, de megmakacsolta magát, és most rájött, hogy nem kell neki másik kabi! :S tesója is adott pénzt, abból galléros polókat akarok, csak fogalmam sincs, hogy hol... eddig C&A-ban vásároltam, de azoknak a minőségével nem vagyok annyira megelégedve mostanában. holnap a nyakamba veszem a várost és körülnézek, mert hajnalban együtt megyünk autóval, mert megyek a pajzsmirigy vérvételemre...


na. megyek! :)

sophie27
 
 


Vácon is úgy van, h csak akkor van epidural, ha előre egyeztetsz orvossal. (Másképpen nem ér rá doki, mert egy ügyeletes van a traumatológián, és egy még valami hasonló helyen, és nem jöhetnek el onnan.) Ezért nálam nem is volt semmi fájdalom csillapítás.
Vajúdás hossza:
Nekem 11óránál még nem avatkoztak be. (A magzatvíz elfolyás után.) De antibiotikumot kapásból kaptam.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sophie
Köszönöm! :)

Hát igen... A védőnénim... (Nagyon kezdő még szegény... "Vak vezet világtalant" - esete...)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Amidaa, értem, hát az én dokim sem vállal szülést, így én nem kerestem mást, szülök újra az ügyeletesnél. Beninél 1x kérdeztem rá, akkor tényleg azt mondták, hogy annyira jól halad a folyamat, hogy fölösleges, és végülis igazuk lett, nem egészen 2 óra alatt már rajtam feküd Benici!:)

Vivi, nagyon cukor Barnuska! jól megy a szopizás???

sophie27
 
 


Dorka, jajjj olyan kedves sorokat írtál, köszi!!! :)
Olyan jól esik, h. mindenkit érdekel, h. hogy vagyok/unk… és ez persze fordítva is igaz!
Velem is eljátsza a kiscsaj, h. nem mozog... :shock: szombat du. kissé meg is ijedtem, de aztán este 9 után meg mint a motolla! Kis bestia! :lol:
Akkor izgi éjszakád lehetett nektek is! Most már lassan mindenki számíthat ilyenre… :?

Eta, ezen a méhész dolgon mindig jót derülök! :lol:

Angie, szupi, h. együtt tudtok lenni! És nagyon helyes kis pasid van! :wink:

Zsófi, sajnálom ezt a fránya köhögést! Semmi sem segít?
Nem, nem rosszabbodtak az értékek, csak pont azok, ami a viszketést elméletileg kiválthatják… de most már kihúzzuk!

Macs, édes, ahogy Balu mosolyog!!!
Most már kijárna nektek is egy kis nyugi! Kittike nagyon erős kiscsaj, ezt már bebizonyította! Nagyon szorítok, h. minden rendben legyen!

Ancsa, köszi, neked is! :D
Nekem ez a gátmasszázs… hát hogy is mondjam… qrvára nem megy. Api este későn esik haza, fáradt, mint a dög, én alig érem el… a’sszem a végén így maradok, csak kis cafatta, ahogy Rodi írta! :lol:
Na mi van, tombolnak a hormonok??? Estére már én is nagyon nyűgös és fáradt vagyok, alig tudom megállni, h. ne kötözködjek szegény Zolival! :oops:

Vikoo, szerintem is hagyd, hadd történjenek a dolgok maguktól! Ne akard siettetni!
Bár a skorpiók tényleg elég nehéz esetek, főleg a fiúk… de nekem elég sok barátnőm is az és háááát… imádom őket, de nem egyszerűek
Bocs, ha valakit ezzel megbántottam :?
Ja és én már megágyaztam neki! :D

Mike, gratula a jó CTG-hez és örülök, h. a dokin kívül a „magánbejáratú” szakértőnk is megnyugtatott! :D

Ebba, nekem sima textil pelust javasolt a védőnő a kádba!

Wivi, nagyon édes Barni, majd’ elveszik a fürdőlepedőben!

Nálunk nincs epidurál, csak spinális érzéstelenítés, ha császár! :shock: :roll:

És akkor rólunk:
Holnap megyek hepatológushoz, előbb még a dokim sem kapott időpontot, aztán kiderül, h. mennyire rosszak vagy elfogadhatóak ezek az értékek.
Kierőszakoltam egy uh-ot… nem volt egyszerű és a bébi megint farral fekszik :( Viszont már 2800 grammra becsülték, aminek nagyon örülünk! Szóval még nincs sok hírem, de alakul!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi!
Drukkolok holnapra a hepatológushoz! Remélem végre megnyugtatnak egy kicsit!
Ügyes vagy az uhu miatt, bár nagyon sajnálom, hogy még faros. De még mindig megfordulhat! Van még ideje! Jó kis súlyban van, nagyon ügyesen növekszik!

A Jánosban van epidurál, bár csak akkor, ha éppen van anesztes és ráér, és a leletek nem régebbiek 30 napnál.

A skorpió emberekkel én soha életemben nem jöttem ki, kivéve a nagyimat, őt imádtam! Úgy gondolom, hogy ő küldte nekünk Kittikét is, és kicsit reménykedek, hogy nov 2-án szülök, amikor a nagyim született! Kár, hogy már nem élhette meg. :sad:

Lányok!
Küldöm ma éjszakára hozzátok az álom manót!

Kinga!
Szerintem is nagyon szép nevet választottatok!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a gesztenye bálban!

Vivi!
Nekünk a szülésfelkészítőn mondták, hogy az első 6 hétben mindig fejjünk! Utána már beáll a kereslet-kínálat. Bár én tapasztalatból még nem tudom.
Nagyon édes Barni a képen! Nagyon kis elégedettnek tűnik!

Ha egyszer összerakjuk az ágyat, akkor én is egy pléddel tervezem letakarni. A kádba nekünk is van csúszásgátló, bár mi vettünk bele egy biztonsági fürdetőt, de arra is egy textil pelust akarok rakni!

Ebba!
Teljesen felcsigáztál a pogácsával! Úgy megkívántam, hogy kértem a párom, hogy hazafelé vegyen valahol! Nyami! Nyami!

Ja, megvettük a fülbevalót is Kittinek! Már nem is tudom kinek ígértem meg, hogy felteszem a képét. Szerintem olyan szép, visszafogott, és a fényben olyan szépen csillog! 5 kő van benne, ebből 3 fehér, és kettő rózsaszín. Bárhogy is próbáltam fényképezni, a kövek csillogását és színét nem nagyon tudtam lekapni!


Kép

Kép

Kép

rodina74
 
 


Sziasztok!

Zsong a fejem a tanulástól. Kicsi fiam meg edzést tart egész nap... :wink:
Nem elég, hogy a gyomromat használja focilabdának, nyújtózkodik... gyakorolja a fejelgetést a hólyagommal... közben még rendszeresen csuklik is.
Én meg folyamatosan wc-re járok, hányingerem van :cry:
Egyébként minden rendben velem :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dorka
Orvosi egyetemre járok. Ha megvédem a diplomámat és az utolsó, záróvizsgán is túljutok, akkor doktor néni leszek :wink:
Kicsi fiam húzhatja keresztül a számításaimat.

Eta
Szerintem is repül az idő! Főleg, hogy most már egyre rövidebbek a nappalok. Még csak 1/4 7, de már teljes sötétség van kinn :cry:
Kérünk képeket!!!!!

Angie
Nagyon szép a kisfiad! Pár nap, megerősödik és együtt lehettek!

Cicamama
Hogy bazsalyog Bazsi! :lol: :lol: :lol:
Kitti cat-nek mennek továbbra is a drukkok!

Vikoo
Beszéld ki a félelmeidet!

Vivi
Hogy vagytok? Milyenek az első napok?

Sophie
Apa milyen szülinapi tortát kap?
Én egyszer csináltam a páromnak kolbászos tortát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vivi - Annyira helyes Barni :D És milyen volt az első fürdetés? Könyékmeleg, 37 fokos víz bejött? Atinak hideg volt annó, ordított, mint a sakál. Anyja fia :lol: Mert hát anya olyan vízbe szeret fürödni, hogy füstöl :lol: :lol:

Sophie - akkor majd egymást támogatjuk észosztással, hogy hogyan kezelhető egy oroszlán és egy skorpió páros :wink:
Kellemes csavargást holnapra!!!! Reméljük pajzsmirigy vérvétel eredményével minden ok lesz. :wink:
A kétórás szülést szívesen utánad csinálnám :lol:

Nav - majd az lesz a gátaddal, mint amit az x faktorban is mondtak. Az élő műsor kihozza belőle a maximumot :lol: Lehet, hogy mi cibáljuk, ráncigáljuk, tornáztatjuk, aztán Te meg majd elmeséled, semmi vágás, repedés :lol:
Mennek a drukkok a minél jobb eredményekért. A baba elvileg az utolsó pillanatban is fordulhat. Ne add fel :wink:

Rodina - köszi az álommanót!!! Naggyon várom. Elvégre nem aludhatom át mindig az egész napot. Szépek a fülbevalók, de nagyon!!!! :D

Kriszta - hát nem egyszerű így tanulni. Ügyi vagy!!! :wink:
Kolbászos torta :lol: :lol: :lol:

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Hát ma meg sem álltam, takarítottam, pakoltam, és egész nap HP voltam, biztos benne van az is, hogy éjjel alig aludtam.Most is mérgelődök, mert mielőtt elmentem dokihoz szép rendet csináltam, mire hazajöttem a nappaliban is felfordulás, a konyhában is felfordulás... Pedig direkt kértem apát, h ne rumlizzanak, mert holnap reggel jön a védőnő, de hiába beszélek. :evil:

Remélem holnap nyugisabb napom lesz, és végre tudok rendesen jönni majd!

Addig is puszi mindenkinek!!!!

szisszka
 
 


Lányok, óriási csalódást kell okoznom nektek, ugyanis apa csinált egy hatalmas butaságot tegnap, és más gyerekét fényképezte le a koraszülött osztályon :oops: :oops: :oops: Ez ma derült ki. Az történt, hogy amikor első nap bent volt Zsombor, akkor ő megjegyezte az inkubátor helyét, és másnapra, amikor már én is mehettem, Zsombort áttették egy másik helyre (kórtermen belül). És mivel együtt nem mehettünk be, engem pedig odavezettek Zsombor új helyére, én nem is tudtam, hogy ő máshol is volt. Apának nem szóltam, és ő Zsombor régi helyére ment, ahol már egy másik baba volt, akit Antal Zsombornak hívnak, és észre sem vette, hogy nem Angyal Zsombor. Méretileg is nagyon hasonló baba, és még formára is. Mivel csövek nélkül addig még nem látta, ezért könnyen összetéveszthette. Még engem is "átvert" a képekkel (mert csövek nélkül én sem láttam a teljes arcát a képek előtt). Ma pedig úgy derült ki, hogy amikor leváltott, megint a másik babához ment, és kérdi a nővér, hogy milyen babát nézeget. Apa majdnem a föld alá süllyedt, de mondta a nővér, hogy ne aggódjon, mert ez egy tipikus apuka dolog, 10-ből 8 apuka eljátsza ezt a sztorit.
Szóval Lányok, ezer bocsika apa hibája miatt, itt vannak az igazi Zsombor képek (szerintem a mi Zsomborunk még sokkal szebb :D :D :D )
Kép

Kép

És holnap mehetek a mamaszobára (5000 ft/nap, de szerencsére elszámolható egészségpénztárra, és az nekünk van). Egyelőre 3 napot tervezek, mert Szilárdnak is nagyon hiányzom, de ha kiadják, és még bent kell maradni Zsomborral, akkor lehet, hogy tovább is, hogy szoptatni tudjam. Egyelőre csak cumiból etetik. Tejem viszont úgy néz ki, hogy sokkal több van, mint amit megeszik (remélem, a többletet nem a lefolyóba öntik, hanem oda tudják adni más babáknak - majd rá is fogok kérdezni).

Még egyszer bocsi ezért az óriási bakiért. Még jó, hogy nem elcserélték, és nem vettük észre :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!

Bocs, nagyon jó sztori, én nagyon nevettem rajta! Sőt, apának is felolvastam, hogy tanuljon belőle, mert ő is biztosan úgy csinálta volna, ahogy a te párod! Én szeretem ezeket a sztorikat, mert ezeket egy életen át lehet mesélni, sőt majd Zsombi fogja kérni, hogy: "Anya, meséld el azt, amikor Apa engem összetévesztett egy másik babával!"

Egyébként igazad van, a mi Zsombik sokkal szebb, és formásabb! Nagyon helyes, kis husis baba!
Nekem nagyon tetszik!

Örülök, hogy sikerül holnaptól a szoba. Az meg nagyon jó hír, hogy elszámolható! Örülök, hogy sok tejed van! Ez szuper!

rodina74
 
 


Ne, haragudjatok, de én is halálra nevettem magam, és igen én is felolvastam a Férjemnek, mert tudom, h Ő is uígy járt volna… múltkor a kórházban ültünk, ugye hát az a SOTE I. Női klinika. Ezt ugye volt alkalmunk több ízben is tisztázni, nem először voltunk ott. Erre Ő mit olvas az egyik ajtón? Szemészeti szoba. Mondom neki, h itt olyan nincs, hát persze, h nincs az személyzeti szoba volt… De ez annyira tipikus!!! :-D És igen kedves történet, Zsombi baba pedig nagyon kis szépséges, a másik babó sem volt csúnya, de a mi Zsombinknak kedvesebb, lágyabb vonásai vannak. Gratulálunk hozzá is!!!! puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 


bocsi most nincs időm irni, de annyit: minden ok ,majd 3 kg, nagyon édes. a külső méhszáj minimálisan nyitva: 3100 vagy éjjel vagy holnap délután tudok jönni

rabbe78
 
 


Angie, jajj már! jót derültünk apán, persze csakis jóindulatból! és tényleg igazad/igazatok van, a mi Zsombink még sokkal helyesebb kispasas! :) mama szobának örülök nagyon, remélem, hogy nem kell sokáig nélkülöznötök Szilárddal egymást!

Rabbe, szép méretek! gyere a további infókkal. doki amúgy mondott valamit erre a külső méhszáj nyílásra?

Mikegirl, köszi a vérvételes drukkot. sajnos gyógyszert kell szednem rá, de ezt 6 hetente nézik, hogy megfelelő-e a mennyiség. ez az utcsó vérvételem, így pocakkal, aztán meg majd szülés után kell egy kontroll, hogy hogyan állítsuk vissza az adagom!

2 órás szülés előtt azért volt még pár órácska vajúdás, de itt a Szt. Imrében a vajúdóba apa nem jöhet be, csak, ha már kerülünk át a szülőszobára :S

Szisszka, és mi volt ma a dokinál??? HP, mint Harry Potter!? :) káosz miatt nagyon sajnállak, általában nálunk is ez a szitu... most pl. múlt hét óta nem volt takarítva, hááát, kupi is van rendesen! :( de már úgy érzem, hogy nem bírom energiával! holnap gyere majd mesélni bővebben, bár én nem leszek, mert anyósnál nincs net! :(

Krisztina, ez a kolbászos biztosan bejönne neki :D de most málnás túrótorta lesz, remélem, hogy nagyon fincsi lesz... liszt nem is kell hozzá, csak 1 kg túró... :roll:

babukád boxolónak készül!? :)

Navi, szép súlya van a Ti babátoknak is! a farfekvés még változhat azért, nem elkeseredni!!!

Rodi, nagyon szép fülbevalcsit vettetek Kittikének, és drukkolok a nov. 2-hoz!

apa altatja Benit, aztán szerintem fekszünk, mert reggel hajnalban kelünk, és indulunk a kórházba vérvételre, meg anyóshoz, meg ilyesmi... hosszú lesz a nap! :( bár az is lehet, hogy hazajövünk, ha nem szakad az eső, mert 1 teljes nap bezártság anyósommal azért eléggé sok tud lenni!

jó éjt mindenkinek! próbáljatok meg pihenni és aludni!

sophie27
 
 


Halihóóóóóóóóó! Előbújok kicsit a függöny mögül...

Angie, ne haragudj, hogy ezt írom, de jót derültem a gyerekcserén... Na persze nem rosszindulatból, csak annyira jellemző a pasikra ez a viselkedés... Zsombor csodaszép fiúcska!!!!!!!!!!! Jaj, én is úúúúúúúúgy várom már a mi kis gyönyörűségünket!

Sophie, tudom, hogy már pár napja kérdezted, hogy ki mondta nekem, hogy be kell vinni rucit a babának a kórházba, de nem válaszoltam... Én nem ott fogok szülni ahol Te, ezért csak azt tudom, hogy itt nálunk Győrben szeretik azt, ha a babó a saját ruhájában van...

Sophie, Mikergirl, az oroszlán-skorpió páros nekünk is meglesz! Az mi első szülöttünk is kisoroszlán. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Macs, továbbra is tisztellek és becsüllek Benneteket, ahogy így helyt tudtok állni. Kittike biztosan érzi, tudja, hogy mindent megtesztek Érte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rodi, nekem is ilyen fülbevalóm van, csak fehérarany (meg persze felnőtt méret). a húgom kislányai is ilyet kaptak és csodásan mutatnak a fülben! Jó választás volt!

Én napok óta úgy érzem magam, mint akit egy hatalmas bunkóval fejbe vágtak. Úgy ahogy jól alszom, de nem bírom kipihenni magam... pedig csak 1x kell kimennem pisilni... lehet, hogy ez a h@lye idő is ludas a dologban...
Holnap megyek utoljára védőnőhöz (hozzánk nem jön most ki, mert már ismerjük egymást), aztán szerdán délután doki. Utána már csak NST lesz a kórházban, amit majd az orvosom értékel ki.

Megismerkedés: (gondoltam én is megosztom Veletek)
24 évesen ismertem meg a férjem 2001-ben, mégpedig egy olaszországi kórusversenyen. Illetve ez így nem teljesen igaz, mert előtte a próbákon már kicsit szemezgettünk egymással... Ő nem volt állandó tagja az énekkarunknak, csak (mivel kevés pasi volt a kórusban) kisegítőnek jött. A versenyt a karvezetőnk úgy szervezte, hogy legyen idő a pihenésre is, így csodálatos egy hetet töltöttünk Olaszországban. A férjemmel folyamatosan incselkedtünk, szemezgettünk egymással, míg nem egy este, egy kicsi hegyi faluba hívták meg a kórust egy arató ünnepre. Ezt úgy képzeljétek el, hogy egy várfallal körülvett kicsi település fő utcája meg volt terítve egy végeláthatatlan asztalsorral és ott volt egy fellépés majd utána az önfeledt mulatság. Finom grillezett husik, jó olasz borocskák társaságában végül ennél az asztalnál gabalyodtunk össze.
Mindez augusztus végén történt és még ugyanebben az évben karácsonykor eldöntöttük, hogy együtt szeretnénk élni. Lakásra nem volt pénzünk, hitelt felvenni nem akartunk, így a férjem nagyszülei nekünk adták a hétvégi házukat, ami Győr mellett egy nagyon felkapott falu egy eldugott csodálatos hegyoldalán volt. Ezt felújítottuk, berendeztük és júniusban beköltöztünk. Azóta a ház több átalakításon, bővítésen esett át, úgyhogy tökéletes családi fészek lett belőle. 2006-ban, házasodtunk össze és kb. a nászéjszakán fogant meg Bence. A kisöcsit pedig a 4. házassági évfordulónk környékére várjuk. :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Idestova két órája forgolódom :( :( Úgyhogy jöttem bedobni egy kakaót, na meg netezek, mert az alvás dolog reménytelen. 6 körül biztos menne, amikor majd Ati kel :? Adél sem alszik......

Szisszka - csak nem az én férjemről írtál?? :lol: :lol: Ha Ő van Atival, akkor dettó ugyanez a helyzet. És mikor hazajövök, akkor gyorsan szaladjak pl vacsit csinálni. Ha én vagyot itthon, akkor is nekem kell szaladni vacsiért, mert ugye ő dolgozott, én meg otthon voltam egész nap. :lol: :lol: :lol:

Angie - jó a sztori :lol: :lol: :lol: Rá se ránts!!!! Az apukák már csak ilyenek!!!! Egyébként a mi Zsombinkon tényleg több a husi, és még szebb!!!! :lol: :lol:
A mamaszobának örülök. Könnyebség lesz azért. Figyu, tejfagyasztásra nem gondoltál? Más babának csak úgy nem adhatják oda, hőkezelni kell, azt hiszem. 2007-es emlék.....

Vikoo - apa is jobban tud olvasni, mióta heti 7x esti mesét + 2x délutáni mesét olvas Atinak. Már nem csak úgy monoton felolvassa, hanem hangsúlyoz, és megpróbál előadni 8)

Rabbe - 3 kilós babuci - jól tartod :lol: Ha tudsz, inkább aludj éjjel :wink:

Sophie - aha, szóval nem új keletű a dolog. Erről lemaradtam :oops:
Egyedül kell lenni vajúdáskor a Szt. Imrében ? :? :? :?

Csillag - akkor üdv a csapatban :lol: A legromantikusabb megismerkedés díját én nektek osztanám :wink: Micsoda szép történet!!! :) És hogy Bence a nászéjszakán készült....... :D Nekünk Atit a télapó hozta évekkel később :lol: :lol: :lol: (Akkor tudtam meg.)

mikegirl
 
 


huh, Mikegirl, nem semmi ez az álmatlanság! mondjuk most este nekem is nagyon nehezen ment az elalvás! többször voltam pisilni, meg nem találtam a helyem, bár ez már napok óta így van, mindig nehéz elaludni, de most valami extra nehéz volt! :( mindegy. most meg már 6kor keltem... észrevettem, ha valahova menni kell, akkor mindig hamarabb kelek magamtól, mert be vagyok sózva, vagy nem tudom, pedig ez csak egy vérvétel lesz! :S

közös vajúdó van, 5 v. 6 ággyal, és ide raknak, ha túl korán mész be, és még nem vagy 2 ujjnyira, vagy jobban kinyílva, és ide apa nem jöhet be! :( szóval most jó lenne nem külöm szenvedgetni... így az időzítés nagyon fontos lenne! :roll:

Csillag, nagyon szép sztori a tiétek! tök romantikus! gyönyörű lehetett a kis olasz falucska! láttam nemrég a Napsütötte Toszkána c. filmet, azóta mindig úgy képzelem el a kis olasz falucskákat, ahogyan ott láttam a filmben. meseszép! ;)

mindenkinek szép napot, lassan felöltözök, mert 7 után indulni kell! este, ha tudok, jövök!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Mikegirl: Nem semmi szegénykém, nappal pörögsz, éjjel nem alszol :(.

Sophie: Én is szültem volna az ügyeletesnél, leginkább azért váltottam kórházat/dokit, mert a dokim is kezdett furán viselkedni, + nagyon messze van Újpestről (eleinte azt hittem, hogy csak szülni kell odamenni :roll: ). Remélem amit írtam nem tűnt lehúzásnak, egy nagyon jó hírű kórházról van szó!!!

Rodina: Szép az a fülbevaló!!!! Nagyon tetszenek a rózsaszín kövecskék benne!!

Angie: :lol: :lol: :lol: Tipikus izgulós fiatal apuka! De hogy pont oda toljanak egy nagyon hasonló nevű babát!!! Erre tényleg senki sem számít!!!

Navi: Hajrá, írj majd, hogy mi volt!!!

Rabbe: 3 kg!! Szépen gyarapszik odabent!!

Csillag: Nagyon szép történet!!!! Filmbe illő!!

Kriszta: Hajrá!!! Menni fog! Mikor lesz a diplomavédés és a záróvizsga?

Én is "korán" keltem (magamhoz képest), ma megyek az OEPhez megcsináltatni a TAJ kártyám. Még nem csináltattam újat az esküvőnk óta :evil: Férjem is ügyintéz.... Szegény tegnap elvesztette az iratait: személyi, jogsi, forgalmi :( Tök mérges és feldúlt volt tegnap este. Ráadásul a hétvégén a dísztárcsákat is lelopták a kocsiról, remélem legalább a kocsit nem babrálják ezután!!!!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Angie, jaaaaj,:shock: ne haragudj de olyan jót mosolyogtam :) ... kb az én férjem is ilyeneket szokott csinálni.... Zsombi gyönyörűűűű, formás kis szája van, kerekebb, mint az Antal baba. :D :D :D :D :D De jó lesz nektek együtt! :wink:

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok!

Gyorsan jövök most, amig kortyolgatom a kávém.
Végre jól aludtam, csak párszor keltem éjjel, de egyből vissza tudtam aludni szerencsére. Bár szerintem már annyira kimerült voltam...

Vivi
Hogy tetszett Barninak az első fürcsi? Nagyon édi baba :) Marci az első hetet végigüvöltötte. Plusz akkor még mi is parásak voltunk (én legfőképp a köldökcsonk miatt, nekem az mindig is mumus volt, a tesóimnál is...) Utána meg Marci már azért üvöltött, mert nem akarta, hogy kivegyük a kádból :D Azóta is imád fürdeni :D

Emese
Szerintem 22-én fog megszületni Beki baba :) de most már én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy mikor szeretne kibújni :)

Navi
Mennek a drukkok mára!

Tatjana
Nekem végig rendesen látszott a tábli, Safarit használunk.

Rodi
Nagyon szép fülbevalót választottatok Kittikének!

Angie
Nahát! Ez a sztori :) Ez nem semmi :) :) :)
És igeeen, a mi Zsombink szebb :)
Amikor Marci született, és menetm érte a csecsemősökhöz másnap reggel, azon izéltem, mi lesz, ha nem ismerem meg a gyerekem :D
Örülök, hogy sikerül a szobát kivenni és Zsombi babával lehetsz!!!

Megyek gyorsan még pakolászok egyet, mielőtt ideér a védőnő, utána jövök, ma nem vagyok hajlandó SEMMIT csinálni :D

szisszka
 
 


Csajok, négy körül visszafeküdtem, és valamennyit sikerült aludnom. Viszont olyan rosszat álmodtam, hogy ébredéskor zihálva vettem a levegőt, totál ki voltam, szóval lehet többet ártott, mint használt :?

Ati oviba elszállítva. A mai haditerv: 9-kor elmegyek a Müllerbe, Takko-ba, CundA-ba, Deichmann-ba szétnézni. És ha még mindig akarom, akkor megveszem a báránykás hálóinget a TESCO-ba. Ebédet nem lihegem túl, összedobok egy borsófözit, sütök hozzá bélszínrolót. Mosok, egy kicsit vasalok, szokásos pakolászás, aztán 1/2 5-re megyek szülőire az oviba. Atiért ma apa megy. Csak hogy ők se unatkozzanak, Atit bejelentettem 1/2 5-re fodrászhoz. Lehet, kicsit sok ez egy ilyen király éjszaka után.

Csajok, én attól parázok a legjobban, hogy ilyen nemalvásos éjszaka után kell mennem szülni. Amikor alapból is hulla vagyok, ott pedig adjam le a nagy teljesítményt :shock:

Védőnéni - nem is írtam, hogy a hétre ígérte magát. Hát én tegnap hívtam, hogy mikor. Azt mondja, hogy még nem találta ki :shock: Mondom az jó, mert nekem nem jó bármelyik nap..... Pofátlan voltam?? Aztán végül megegyeztünk szerdában. Úgyhogy holnap itthon leszek egész nap!!!!

Sophie - igen, akkor nem jó a Szt. Imrébe besietni, mert azért a vajúdásnál is elkél a segítség. Mi szülésfelkészítőre nem jártunk, csak olvasgattam, és apának gyorstalpalót tartottam :lol: Semmiképpen ne hagyjon fekdécselni - ha fel lehet kelni, sétáljon velem, vagy vegyen rá, hogy legalább üldögéljek labdán, támlás széken, mutattam neki képeket, hogy milyen pózokat javasolnak, hogy állítólag hol jó masszírozni, meg ilyesmi. A semminél biztos többet ért a magam kreálta gyorstalpaló :D :D

Amida - azért tegnap már nem pörögtem. Nem tudom mi lesz a mai terveimmel sem..... Sikeres ügyintézést!!!! Gondolom tumi lesz. Aztán ne hagyd, hogy teleprüszköljenek. És nagggyon kíváncsi vagyok, hogy a pocakra való tekintettel udvariasak lesznek-e veled. Majd számolj be!!!

mikegirl
 
 


Túl vagyunk a védőnéni látogatásán, kb. 15 percet volt itt... addig is inkább Marcizott... :D

Mikegirl
Hát te nem semmi vagy! Ennyi mindent tervezni egy napra! Aztaaaa, jól birod!

Sophie
Kérdeztem a védőnőt, azt mondta, h kell a papirra az ő igazolása, de sztem próbáljátok meg nélküle beadni! Ha Beninél be tudtátok adni, akkor talán most is sikerül!
Szt. imre: amikor én bementem, 2 ujjnyira volt nyitva a méhszáj, viszont a fájások nem voltak még elég erősek stb. Igy én is a vajúdóba kerültem, de én kimentem apához a váróba, és ott akkor együtt tudtunk lenni, meg jönni menni...
Harry Potter - ezen jót nevettem :D hát bárcsak, néha jó lenne varázsolni, mondjuk rendet :D
Dokinál semmi extra nem volt, minden rendben, egy hét múlva megint vár a vérvétel és az nst eredménnyel...

Amida
Sikeres ügyintézést, remélem zökkenőmentes lesz!

szisszka
 
 


Sziasztok!

Mikegirl:egyre jár az agyunk,én is borsófőzeléket csináltam.Jó csavargást!

Rodi:nagyon-nagyon szép a fülbevaló.

Angie:hát ez a sztori.....Mosolyogtam egy jót....Mind a két baba szép,de a Zsombika még szebb....

Védőnő:múlt hétre ígérte magát,nem jött.Pénteken szólt,hogy tegnap hív majd,hát nem hívott.Szerintetek????Na mind1.Én nem fogok rá várni az biztos.

Úgy látszik sokat mondom Flóra előtt hogy fáj a derekam,mert tegnap Mamánál ezt mondta:
Nagyon beteg vagyok!
Kérdi Mama mi a baj Flóra?
Válasz:
-Nagyon fáj a derekammmmmm!!!! :lol: :lol: :lol:

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Helló Csajok!!

Maccs-Bocsi, én is összekevertem és azt hittem, hogy Kittike van a fotón :oops: :wink: De bármelyikük is a lényeg, hogy csodaszép :D

Dorka-Te sem nagyon kíméled magadat :wink: Mivel készülsz Anyud szülinapjára?Csak nem egy szüléssel?? :D :D

Rodi-Ne is mond, a kertet még nekünk is téliesíteni kellene :roll: De persze Csabi félrészeg állapotában meghívta a focipálya közönségét hozzánk vasárnap ebédre, így most hétvégén sem lesz megcsinálva :wink: ...Meglepi gyanánt kitaláltam Csabinak, hogy sütök neki egy szív alakú tortát, mert Melinda barátnőmnek van tortaformája hozzá :wink: ...Nagyon szép a fülbevaló, visszafogott és ízléses :wink:

Eclipse-Iktass be szüneteket a fordításban, mert egész nap a gép előtt görnyedni valóban nem túl kellemes :? Keményedésekkel mizu??

Vikoo-Remélem ma már jobb a hangulatod :wink: Nem csodálom, hogy tele a hócipőd időnként a terhességgel....Én sem raktam még be az ágyneműt, de szerintem olyan november elején beleteszem és letakarom egy pléddel...

Angie-Bocsi, de én is és Csabi is halálra röhögtük magunkat a sztoritokon :D :D Szerintem is nagyon jó kis anekdóta lesz ez, mesélhetitek majd az unokáknak :DDe ti Zsombitok sokkal szebb!!!! :D Nálunk is történt hasonló kaliberű eset, csak ott Apukám hitte azt a nővérem születésénél egy napig,hogy kisfia született....Ugye 32 éve még nem volt Uh és a szülés után csak annyit mondtak neki minden okés a gyerekkel...Ebből ő azt hitte, hogy kisfiú...Ment inni meg ünnepelni a barátokkal és másnap szembesült a tényekkel :D :D :D

Aranyos-Kitartás neked Drága :wink: Remélem hamarosan megindul az osztódás :D

Mikegirl-Na igen, ez eszembe sem jutott, hogy 2-szer is kiküldhették volna a hűtőládát :D Az fasza lett volna...Bár ha csak egyet kellett volna kifizetni :D Örülök, hogy Apjuk jobban van :wink: Szuper CTg eredményeknek szintén....A lángos miatt pedig nagyon-nagyon irigy vagyok :D :D...Ja amúgy kezetfoghtaunk, mert én is gőzkabint csinálok a fürdőből ha fürdök, szerintem kb 50 fokos vízben érzem jól magamat :D Reméljük nem egy nem alvásos éjszaka után gondolja majd Adélka úgy,hogy kívűl tágasabb :wink:

Ebba-Úgy tervezem, hogy csinálok bolognai szószt, levest, pörköltet, nokedlit, gombócokat, rántott dolgokat és veszek mirelite cuccokat, mint halrudacska, fagyasztott vajas zöldség és társai és ezeket pakolom a hűtőládába :wink: ...Ha jól tudom textil pelust szoktak a kád aljába tenni!

Berni-Mi volt a dokinál?

Kinga-Gratula a kis Pankához, nekem is nagyon tetszik ez a név :D Annyira belevaló és vagány :wink: Szuper, hogy ilyen jól érezted magadat a gesztenye bálon :wink:

Amidalaah-Milyen volt a barátnőzés?Sajnálom a párod iratait, Nem szeretnétek várni egy pár napot?Csak ,mert nekem Apukám rendszeresen elhagyta a dolgait és az esetek 90%-ban az iratok visszakerültek, mert bedobták egy postaládába vagy valahova és onnan meg már rövid úton visszakerültek hozzá....Persze olyan is volt, hogy nem lettek meg....

Wivi-Berni csodaszépséges királyfi :D

Sophie-Utalni kell a pénzt a hűtőládára azt hiszem péntek a határidő :wink: Ahogy mondod, Csabinak a legszebb ajándék mi vagyunk Lili kisasszonnyal :D Én is tortát gondoltam ki Csabinak....Majd gyere a vérvétel eredményekkel!!

Navi-Ha nincs túl sok híred, az is egy jó hír nem igaz :wink: Legalább nem rosszabbodott a viszketés....Kiváncsi vagyok,hogy mit mond a hepatológus ma....Tényleg neked mit mondtak, ha nem fordul be a kiscsaj akkor császárral fogsz szülni?

Kriszta-Te egy hős vagy, hogy van türelmed tanulni.....Nem lehet egyszerű!Akkor most végzel ha a kisfickó is engedi, igaz? :D

Szisszka-Remélem ma jobb napod van, az alvás mindenesetre már sikerült....A fiúknak sokszor hiába beszél az ember, bár Csabi egész rendes ilyen téren, ő se szereti a kupit :wink: Na akkor a védőnéni nem lábatlankodott sokáig :wink:

Rabbe-Örülünk a jó híreknek, majd gyere bővebben :wink:

Csillag-Csodálatos a megismerkedésetek Apával, mint egy romantikus Júlia regény :D :D :D

Mi voltunk tegnap a dokinál, Lili baba már 2500 gramm körüli és 45 cm-es :D Viszont úgy döntött, hogy feladja a denevér életet és inkább visszafordul, szóval hiába volt az utolsó két vizsgálatnál már fejfekvésű.....Úgyhogy 2 hét múlva mennünk kell kontrollra, hogy hogyan fekszik....Remélem , hogy visszafordul, mert szeretnék normális úton szülni.....De ha nem fog akkor tuti nem vállalom be, hanem császárt kérek.... :? Ez gáz szerintetek??Mert rákérdeztem és azt mondta a doki, hogy a Welsi kórházban attól függetlenül, hogy faros fekvésű megpróbálják természetes úton megszüleszteni.... :shock: ...Én ezt tuti nem merem bevállalni!!! :oops: :roll: Úgyhogy drukkoljatok, hogy meggondolja magát a kisasszony :wink:
Éjjel amúgy nagyon szarul aludtam, mert az Uh képen amit kaptam van egy érték ami mellé oda van írva, hogy 40-ik terhességi hétnek megfelelő méret ( OFD ) :shock: ....Utána néztem és ez valami koponya hosszúság a homloktól a tarkóig.....Én már egész éjszaka azon paráztam, hogy Lilinek kurva nagy tojás feje lesz :? :? ...Úgyhogy reggel első utam a nőgyógyászhoz vezetett és bármennyire is hülyének nézhetett, megkérdeztem,hogy az nem gáz-e, hogy az az érték sokkal több, mint lennie kéne....De azt mondta, hogy az nem számít, mert más értéket mutat ha fejfekvésű és a medencénél van a baba, mint amikor fordítva fekszik és annak nincs jelentősége ( legfőképp a terhesség első felében szokták figyelni), higyjem el.....Úgyhogy most megnyugtatott valamennyire....Kriszta doktornő ez tényleg így van? Nyugtassatok meg Csajok, mert én már szétparáztam magamat....Csabi alig tudott megvígasztalni, bár szerinte megérdemlem, mert saját magamra hozom a frászt, hisz a doki azt mondta tegnap, hogy minden rendben és ha gáz lett volna akkor nyilván szólt volna....Tudom, hogy igaza van de akkor is nagyon megijesztett , hogy minden érték tök normális, az az egy meg 5 héttel idősebb terhességnek megfelelő.... :roll: Hülye vagyok szerintetek?
Na megyek kicsit pakolászni.....

Mindenkinek szép napot!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Mikegirl, én is Mikuláskor tudtam meg, hogy Bence a pocakomban van. :D
Jó csavargást! Tényleg f@sza csaj vagy, hogy ennyi helyre el tudsz menni egy nap. :D (Bár a múlt héten nekem is volt 1-2 ilyen napom... 8) )
Egyébként én is vezetek még és szerintem fogok is a végsőkig. Most valahogy jobban bírom, mint Bencénél, vele ilyenkor már nem mertem egyedül kocsiba ülni.

Mindenkinek köszönöm a "legromantikusabb megismerkedés" díjat! :lol: Tényleg az volt, nagyon szép emlék. :D

Reggel megjártam a védőnőt, minden OK, összesen 8 kg-ot híztam, úgyhogy ebből 10 kg már nem lesz. juhéééééééj! Ezt a súlyt meg egyszerűen ott fogom hagyni a kórházban. (na jó, Gergőt természetesen hazahozom, csak akkor már nem én fogom cipelni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Mindenkinek szép napot, dokihoz, NST-hez mennek a drukkok!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ancsa, nem vagy hülye, hogy aggódsz. Én Bencénél jártam így, az utolsó uh lelet alapján az uh-s dokinak, a védőnőmnek és a saját nőgyógyászomnak is az volt az első mondata, hogy szép nagy feje van a babának... nekem is minden bajom volt már emiatt, én is beképzeltem, hogy vízfejű meg hasonlók... aztán semmi baj nem lett belőle és nem is volt aránytalan Bence amikor kibújt. 35 cm volt a buksija átmérője. :wink:
Most már nem foglalkoztam ezzel, mert most is ezzel riogatott mindenki. (Gergő hajszál pontosan akkora méretekkel rendelkezett az utolsó uh-n, mint anno Bencus.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: