Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi csajok a gratulációkat. :lol: :lol: :lol:

Franci, örülök hogy rendeződni látszik az ovi téma.

Maryka, igen elég nehéz dolog ez. Nekem se ment könnyen. Én ilyenkor azt mondtam neki alszik a cici :lol:

Evés téma, szerencsére Zsombi is jó evő e téren nincs problémánk.

Panndi, nagyon ügyesek a lányok hogy így el tudsz velük menni. Mi tegnap buszoztunk egyet nagyon tetszett Zsombinak :lol: :lol: :lol:

Angie, nagyon szép a pocakod.

Beze, lánykád gyönyörű, nagyon szép barna :lol: :lol: :lol:

Sucer, jó hogy jelentkeztél. Mikortól leszel otthon?

Boni, Linus, Danyu mi van veletek?

Moti, hogy van a kutyus?

BEnita, Lillanyu jelentkezzetek!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


sziasztok,

képzeljétek, végre jobban vagyok!!!!!így 7 nap után. :D
Panndi, nagyon drágák a lányaid, hogy ennyi mindent lehet intézni velük!nagyon édes lehet Fruzsi, imádom, mikor kezdenek járni, és próbálgatják az erejüket.
BOldi is imád tömegközlekedni, ha bemegyünk ANyukámhoz Pestre, elmegy vele villamosozni, meg trolizni, és megnézik a darukat a keleti pályaudvarnál is. :D

Maryka,
megértem az érzéseidet!!Gyurika már nagyfiú, szépen meglesz szopi nélkül!!!meg aztán a kistesó is könnyebben jön majd. :D

Kri,
a mi kutyusunkkal nincs gond, ha azt nem számítjuk, hogy tegnap elkapta a szomszéd csirkék nyakát....DAnyuci kutyájával volt gond, remélem, már meggyógyult.

Franci,
nagyon édes lehet Gergő!!!

Tegnap este bevetettük a hatalmas szigort.BOldi nem kapott kakaót, csak ha megette a fél kiflit kolbásszal.és láss csodát, nagyb sírás, hiszti árán, de megette!és utána megkapta a kakaót is.reggel aztán már nem voltunk ilyen sikeresek, mert nagyon sírt, de nem engedtünk.aztán inkább nem kért kakaót, csak teát.de akkor sem engedek.kemény leszek. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Hajrá szigorú Boldi Anyu!

Ma kaptam időpontot a Gergőnek allergológiára, holnap 10 órára. Ilyen még nem volt!!!!
Gasztróra viszont csak szeptember 13-ra.
franci
 
 

 
 

Sziasztok!
Jo , hogy megértetek, mert néha én sem értem magamat :roll: Már rég szerettem volna , ha leszokik, most meg hisztizek rajta :?
na ,de túlleszunk ezen is :)

Moti!
De jo, hogy jobban vagy :D Hát igen, néha nagyon szigorúnak és keménynek kell lennunk. De ha tudnák, hogy ez nekunk mennyivek rosszabb és nehezebb , mint nekik! :wink: Sebike jol van?
Gyurika tegnap elalvási ceremoniánál :roll: azt kérdezte Boldi mit csinál???Olyan jot nevettem :lol: :lol: :lol:

Franci!
Jo, hogy végre sikeres lett az ovis mizéria. Orulok :D

Panndi!
Tényleg irigylésre méltok a lányaid :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka,

de drága Gyurika!!!!Szabi múltkor kérdezte BOlditól, hogy Gyurika a barátod?és mondta, hogy igen. :D
képzeld, most úgy ki vagyok/vagyunk merülve, hogy az elmúlt 2 este BOldi 5 perc alatt elaludt.olyan jó volt..persze tudom, csak átmeneti.én is azonnal elaludtam a kanapén. :D
még szerencse, hogy az Elefántcsontpart POrtugália meccs ma délután van, azon talán nem alszom el.az az egyetlen, ami érdekel.no persze kevésbé a foci miatt, mint C. Ronaldo és Drogba miatt. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


moti, csak keményen, én sem engednék, vesztenivalód nincs, éhenhalni nem fog, hátha bejön :)
Vendég
 


Ja, és voltam ma fogorvosnál, kész vagyoooook :) Még csütörtökön vissza kell mennem, mert leellenőrzi a hidat, és ennyi :)
Vendég
 


Maryka!
Akkor nagyfiú lett Gyurika??? :lol: :lol: :lol: gratulálok a szopimentes estéhez!!!! Meglátod hamar beköltözik nektek is tesóbaba.

Franci!
Akkor ezek jó hírek, hogy mégis sikerült az ovi Gergőnek. Biztos ari lehet, ahogy szaval.

Angie!
Meddig van még ez a lazítás??? :lol: :lol: :lol: mikor kezdesz dolgozni??? Gondolom a hátad közepére se kívánod a munkát.

Moti!
Nekünk is azt mondták, hogy a kakaótól eltellik, azért nem éhes. Ők csak reggel, s este isznak.
Rendeződik nálatok is a kaja helyzet. Most lehet, hogy a meleg miatt eszik kevesebbet.
Én is kipróbáltam, hogy addig nem kelhetett fel a székről, míg meg nem eszi. Ő nyert. Már én nem bírtam, hogy 3 óra hosszat ott ül, s hozzá sem nyúlt. Amúgy nagyon ravaszak ezek a gyerekek.
Levente nem is eszik főzeléket. Tésztát inkább megeszi.
Levente 3 éves koráig még rántott húst sem evett, mert úgy gondoltam, hogy megfullad a hústól. :oops: :oops: :oops: :oops: Rékánál már nem csináltam így. Meg is látszik, hogy Réka mindent megkóstol, bele eszik, míg Levente hozzá sem nyúl, ha olyan van, amit nem szeret.
Tudom, hogy nehéz, hamarosan Boldi is átlendül ezen a holtponton, s enni fog. Remélem nálatok beválik a béres csepp. Csak cseppet adsz, vagy vettél hozzá c-vitamint is?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi,
vége lehetne már ennek a fogorvosozásnak!!!!nem egy kellemes élmény, gondolom.hízással mi a helyzet?
Annamari, ez nagyon durva, hogy Levente kibírta 3 óráig a sztrájkot?????hihetetlen.....
tegnapi eredményünk 1 fél kifli kolbásszal, a mai eredményünk eddig egy harapás pogácsa és egy egész virsli!!!!!! :D és eddig csak 1 kakaót kapott.nagyon nehéz, mikor keservesen sír, de kitartok.
ez a rántott húsos dolog nagyon vicces, az ember néha olyan dolgokon parázik....én a szőlővel vagyok így. a rémálmom, hogy megakad a torkán, ezért nem adom oda neki egészben a szemeket, csak félbe vágva...meg a cseresznyét is....

KépKépKépKép
moti
 
 


ja, c vitamint is adok neki, eddig is adtam, mivel ugye nem eszi semmilyen gyümölcsöt.meg most kapja a bérest is.csak ő eszi, én nem, mégis annyit kajálok tegnap óta.lehet, hogy így jön ki rajtam a stressz. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


moti, hízás alakul, de még van mit... :)

Fogorvosnak meg mindjárt vége.

Hű, nekem ilyenek eszembe sem jutnak, hogy megakad a torkán, meg megfullad tőle :oops: Lehet, hogy jobban kéne aggódnom :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Franci, nagyon örülök a jó hírnek, hurrá!!!! :D

Maryka, jól tetted, végülis Gyurika már nagyfiú, és így tényleg könnyebben jön a kistesó!

Moti, kitartást, szerintem eredményt fogsz elérni, máris szépen haladtok. Én se vagyok parázós, lehet, hogy kéne? :roll:

panndi, de jó, hogy túl vagy rajta! Mikor kezdhettek próbálkozni?

Annamari, Levente kemény srác, nem semmi!

Szilvi, Angie, hogy vagytok?

Pannyról van valami hír?

Kri, nagyon szépen köszönöm, nagyon aranyos vagy! :D Mikor kell szorítanom?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, amint megjön, utána :) Jaj de várom már...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük a hiányolást.Nincs semmi bajunk, sőt..Tuli boldog, kiegyensúlyozott baba, rengeteget nevet, imádja Kristófot, egyfolytában vele játszana, forog, sőt, mintha már mászni akarna :lol: Kristóf pedig olyan édes:mindig énekel.Bármit csinál, közben énekel. :D :D És képzeljétek, egyáltalán nem hamis.Gyönyörűen megjegyzi a dallamokat is, nagyon muzikális. :D

Szóval búcsúzni jöttem.Nem való nekem ez a fórumozás.Nem tudok elég időt szánni az olvasásra, írásra, így meg...Meg egy kicsit fura is nekem az "ilyen fajta" ismerettség.Nem tudom kezelni.Ne haragudjatok, nem fogok többet írni.Lehet, hogy nem értitek meg, de gondoltam, ennyivel tartozom, hogy leírom...nehogy aggódjatok miattunk.

A várandósoknak gyönyörű szülést és babázást kívánok, a várakozóknak mielőbbi babásodát, a többieknek pedig egyszerűen boldog mindennapokat a gyerkőcökkel!!!

Sok puszi!
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Linus, sajnálom. :(

panndi, akkor már most drukkolok nagyon!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Linus sajnálom, azért remélem néha Véletlenul majd osszefutunk :)

Moti!
Egyél csak nyugodtan, szopizáshoz úgyis kell :D na meg semmi sem látszik rajtad. Hisz még csak nemrég szultél és máris bomba :lol: formában vagy.Ezért ez haladás az evés terén. :) Jaj a szolovel én is így vagyok, a csersznyét meg csak kimagozom.

Beze!Annamari!
Tényleg nagyfiú már(bár nekem mindig a kicsi fiam marad
:oops: )Képzeljétek tegnap este viszont már nem is kérte, így azért konnyebb :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka, Gyurika ügyes :)

Linus, rendes tőled, hogy szóltál :) Vigyázzatok Magatokra!
Vendég
 


Itt zuhog az eso :evil: már nem akarok tobb esot :evil:
Megnéztem az elorejelzést és elkeseríto :( Ráadásul jovo hét végén Horváto.ba megyunk, de jovo hét elején még ott si csak 19 fokot mutattak :( Lesz még nyár? :?: :?: :?:

Kép
Kép
maryka
 
 


Kosz Panndi, tényleg az :)
Mikor kell megjonnie??????

Kép
Kép
maryka
 
 


Jövőhéten. Ma vagyok a 21. napon. De most tényleg nagyon várom, hogy végre megjöjjön...
Vendég
 


Linus,

megértelek, és remélem, találkozunk majd személyesen! :D

Maryka,
köszi a dicséretet, jól esett.úgy érzem, mintha meg akarna jönni, olyankor tör rám ennyire az ehetnék.
nagyon ügyi Gyurus, hogy ilyen felnőttesen kezeli a témát.igazi nagyfiú!!!

Panndi, elhiszem, hogy várod már a pirit.kivételesen jó lesz, hogy megjön. :D ennek viszonylag ritkán szoktunk örülni. :D

Annamari,
hogy vagytok?
képzeljétek, Boldi ma megevett egy tányér levest és egy fél palacsintát!!!ez óriási haladás!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!
Visszatértem a melóba :twisted: :twisted: Ahogy Annamari fogalmaz, egy porcikám sem kívánt visszajönni, de mivel megígértem, hogy szept. 1-ig bejárok, és nem szeretek senkivel kiszúrni, így hát kisebb megszakításokkal jönnöm kell. De majdcsak eltelik ez a pár hónap. Az a baj, hogy ülőmunkát végzek 8 órában, és Gombóckám valahogy úgy fekszik, hogy a gyomorszájamat nagyon nyomja, és a rekeszizmaim is néha fájnak emiatt a sok üléstől. Plusz még 1-1 óra vezetés. De majd ha úgy érzem, akkor kicsit megpihenek, ha megérti a főnököm, ha nem.

Jó volt a pihi, itt van a nagyim (kétlaki USA és Erdély között, és nálunk szokott 1-2 hetet időzni, amikor utazik fél évente egyik helyről a másikra). Így most Szilárd is ki tudja dédizni magát :)

Nekem megvan az afp eredményem, tökéletes lett, 1,1 (Szilárdnál 0,83 volt). Úgy látszik, hogy ez a baba tényleg nagyon akart jönni, és nagyon egészséges, és nem akar minket ijesztgetni. Nem is hiányzik a sok tragédia után egy percnyi aggódás sem.

Sajnos nem tudok visszaolvasni, nagyon lemaradtam, de ahogy átfutottam egy-két hsz-t, láttam, hogy evés a téma.

Szilárd nagy étkű volt, mindent meg tudtam vele etetni egy éves 9 hónapos koráig. Nem kellett sokáig pépesíteni, mert a daragosat szívesebben megette, ügyesen megtanulta szétrágni a dolgokat, pedig későn nőttek a fogai. Viszont egyszer csak behúzta a féket, és gyümölcsön, gyümölcsjoghurton és túrórudin kívűl gyakorlatilag semmit nem akart megenni. Mindent szó szerint bele kellett könyörögni, és a könyörgéssel együtt pár falatokat evett. Gyümölcslevesen élt hónapokig. Nem vittem orvoshoz, mert másoktól hallottam, hogy semmit nem tudnak ilyenkor csinálni. Ha iszik, akkor nem szárad ki, és hát azzal nem volt gond. A reggeli és esti (gazdag házi) tejét megitta, plusz még valamiket elcsipegetett. Néha egy kis "zsarolással" (nem vesszük meg neked a markolót, amit kinéztél, stb) rá tudtuk venni, hogy ne csak csipegessen, hanem 1 kisebb szelet kenyeret megegyen. Egy több mint egy évig ment. Aztán szép fokozatosan visszajött az étvágya, és elég sok mindent meg lehet vele etetni. Most meg az a bajunk, hogy lusta, és két-három falat után kijelenti, hogy unja az evést, és etessem, különben leszáll és nem eszik. Így hát 3 évesen visszatértünk az etetéshez. Az oviban természetesen egyedül csinál mindent, és csak nagyon ritkán kell etetni (ha már nagyon álmos). És szerencsére elég sok mindent megeszik. Persze, továbbra is finnyás, és sokszor látszatra elítéli a kaját, sőt, már volt olyan, hogy megkérdezte, hogy mi van abban, amit főzni fogok, és ha az egyik alkotóelem nem tetszett vagy még nem ismerte, ő már nem is szerette, pedid nem is látta még a kaját. Olyankor könyörögni kell, hogy megkóstólja (és kb fél óra rábeszélés után megkóstólja, és meglepődik, hogy szereti).
Szóval nem egyszerű a válogatós gyerek etetése. Rengeteg türelmet igényel, és leszívja a szülők összes energiáját. Nálam sokszor elszakadt a cérna. A gyerekem tök egészséges, nincs semmi nyomelem vagy ásványianyag hiánya, sőt, az immunrendszere is rendben van, nem is volt télen beteg, úgy hogy egy évig nagyon szegényesen étkezett (mondjuk, a gyümölcsöt minden mennyiségben megette, megeszi).
Moti! Esetleg megpróbálhatnád a Kecskemétinek a gyümölcspüréit. Nagyon finomak, és a barátnőm kisfia is megette annak ellenére, hogy a gyümölcsöt ő sem fogadta el.

Panndi!
Drukkolok, hogy rendes időben jöjjön meg!!!

Franci!
Gratula az ovihoz!

Moti!
Te írtad, hogy Concord pihenőszéketek van? Én is olyat akarok venni, de baromi drága. Tudja hintáztatni benne magát a kicsifiad, vagy csak felnőtt segítségével billeg?

Szilvi!
Mikor is jöttök? Tali nagyon jó lenne, talán valami spontán, mert nem nagyon tudtuk megszervezni.

Annamari!
Te hogy vagy? Legközelebb mikor mész dokihoz?

Boni!
Meddig is nyaraltok? Apa is veletek van? Vagy csak hétvégére megy?

Sucer!
Hihetetlen, hogy ilyen sokáig bírtad a melót. Le a kalappal! Nekem már csak nyűglődés az egész, de mit csináljak, ha egyszer ilyen vagyok, hogy az igéretemtől nem tudok eltérni.

Kri! Teri!
Mennek a megadrukkok a tesóhoz!!!

Danyukám!
Millió puszi!!!

Most más nem jut eszembe :oops: Biztos kimaradt valaki :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie,

nekünk concord volt Boldival, igen, de kölcsön kaptuk.nagyon drága tényleg, és annyit nem ér!30ezer körül van az új ára.és használtan is 25 ezrekért adják.nem hintázik magától, csak, ha lököd....én nagyon ajánlom azt, amit most vettem Sebinek, nagyon bevált, fisher price, és 18 kg-ig jó.
itt meg tudod nézni:
http://bolthely.hu/manojatek/id/00033_D ... pihenoszek

KépKépKépKép
moti
 
 


néhány kép a gyermekeimről:
Kép Bibíí, milyen csörgőm van Kép Boldi és SEbi Kép SB Kép SB Kép SB

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Angie!
Kitartást!!! :D

Moti!
De jo, hogy raktál fel képeket :D :D Sebike nagyon jo formában van :) Gratulálok Boldinak, uzenem , hogy nagyon ugyi kisfiú ám. hogy olyen ugyesen eszik :wink:

Panndi!
Akkor most rajta lesztek a témán, még ha nem is szedtél fel annyit amennyit terveztetek, vagy apa ennél maakcsabb :?: :?:

Kép
Kép
maryka
 
 


Rajta leszünk ;)

Moti, nagyon szépek a gyerekek :)

Angie: Zsófi is néha bepróbálkozik, hogy etessük, de mi nem szoktuk. Másfél évesen már a levest is egyedül tudta enni, na nehogymááá :) Ha nem eszik, nem eszik, de mi nem szoktuk etetni :oops:
Vendég
 


Maryka,
köszi, átadom Boldinak a dicséretet!!!
ne aggódj, Horvátországban tuti jó időtök lesz!barátaink voltak ott múlt héten vitorlázni és még fürödni is tudtak!

ANgie,
a barátnőm is pont ezt mesélte tegnap, hogy a gyerkőce visszaszokott arra, hogy eteti.csakhogy náluk is most jön a kistesó, és egyszerre kettővel nehéz lesz ezt kivitelezni.de persze ha Boldi nem eszik, én is inkább etetném sajnos, csak egyen valamit.ő mondjuk nem is engedi egyébként, mert mindig rám szól, hogy egyedül!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Ez is nagyon jól néz ki, és jó a játszóhíd is rajta. De gondolom, ezt sem tudja egyedül hintáztatni. A Concokdban még az a jó, hogy lapra össze lehet csukni. Gondolom, ezt nem. Vagy igen, csak nincs részletezve a leírásban?
A gyerkőceid nagyon-nagyon édesek :)

Panndi!
Lehet, hogy nekünk is ki kellene próbálni, hogy nem etetjük, de annyi nemevés után úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy végre bele tudunk tömni normál mennyiségű kaját. Valahogy nincs idegzetem megint elölről kezdeni, hogy nem eszik a gyerek. Szilárd egyébként már simán késsel-villával is tud enni, és már legalább fél éve elvagdalja a tányérjában a husit, virslit, stb. csak már az sem újdonság neki, így nem érdekli. De ha meglesz a tesó, muszáj lesz neki egyedül enni. Nem is lesz annyi időm, meg energiám, hogy etetgessem.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Boldinak nagyon boldog szülinapot!

Moti, nagyon édesek a fiúk, már iwiw-en is megnéztelek benneteket :D

Angie, köszi a drukkot :lol: :lol: :lol:

Hajrá, Panndi, és Maryka.

Igen Danyu kutyusáról akartam érdeklődni, csak annyit írtam a végére összekevertem a neveket :lol: :lol: :lol:

Linus, köszi hogy szóltál.

Tényleg akkor most nem lesz tali?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Moti!
Jé, most látom, hogy Boldi ma 2 éves! Isten éltesse és adjon neki egészséget!
Annyi idősen még Szilárd is egyedül akart enni, de már nincs mit bizonyítson, nem kihívás már számára, hogy egyedül eszik, így hamar lemond róla.

Kri!
Jó lenne a tali, csak nagyon nehéz megszervezni, hogy hol és mikor legyen. Többeknek hétköznap lenne jó, viszont van, aki akkor sem ér rá. Így gőzöm sincs, hogy mi legyen. Majd ha Szilvi mondja, hogy mikor van Pesten, hátha hirtelen egy villámtalit össze tudunk hozni.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Köszi, jól vagyok/unk. Tegnap voltam dokinál, c3000, F4/K, ritmusos szívhang. Tök jó volt hallgatni, ahogy ver a kisszíve.
Szombaton megyünk 4D-re.

Moti!
Jól vagyunk.
Nagyon helyesek a fiúk a képeken. Sebi mintha rád hasonlítana, nem? Boldi látom elkezdett enni. Csak ügyesen, így tovább. Most se adsz neki kakaót?

Maryka!
Meglátod, Gyurika egyre kevesebbszer kéri majd a cicit. Egyik pillanatról a másikra már nem is kell neki. Ügyi nagyon.
Milyen jó lesz nektek a tengerparton. Jó időtök lesz, nyugi.
Persze, hogy lesz nyár, még hol van a vénasszonyok nyara??? :lol: :lol: :lol: :lol:
25-26-án Pesten leszünk, hogyan fogunk akkor találkozni????:lol: :lol: :lol: :lol: illetve, hogyan fogsz rám köszönni?????

Kri!
Nálatok sikeres volt a projekt? Vagy még nem tudod?

Linus!
Sajnálom, hogy így elköszöntél. Néha írhatnál magatokról. :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Zsófi is csak akkor próbálkozik be, amikor Fruzsival vagyunk elfogalva. De már Fruzsi is leginkább egyedül eszik, így ez a gond kilőve :)

Ma lelkileg nem vagyok túl jól :(
Vendég
 


Angie!
Szilvi már Pesten van.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Mi a baj, Panndi??????
Miért vagy így letörve???? Talán az idő is hibás, hogy ilyen sz@r. :shock: :shock:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Á, nem tudom, az idő is biztos, meg amúgyis... na mindegy :(
Vendég
 


Panndi!
Érthető, hiszen még kell az idő a "gyógyuláshoz". De látod, már egyre ritkábban jön elő. Túl kell élni (mondom én, aki átment már néhány dolgon, tehát nem laikusként papolok)!!! Kitartás és durkkolok nagyon, hogy egyre jobb legyen!
Hát remélem, hogy te szerencsés leszel, és nem fogják unni az evést. Szilárd mindig játszana. Az asztal mellett is, ha elvesszük tőle a játékát, a villával vagy a kezével kezd el játszani. Nem bír egy helyben ülni. Mindent kiborít (ezzel együtt engem is), mert folyton jár a keze. De hát mit csináljak, ha elörökölte a jó kis kreativitásomat, és mindenben felfedez valamit, a játékot :lol: :wink:

Annamari!
És vajon itthonról tud olvasni mindket?
Jók a vizsgálati adataid! Én is pályázok erre a C3000-re legalább a 35. hétig. Szilárddal sajnos 2111 lett a 32 hétben. Erre kell nagyon odafigyelnünk most.

Ki akartam menni a DM-be, de folyton esik az eső :twisted: :twisted: Rámjött a pingálhatnék :) Azóta nem volt lakk a lábkörmeimen, amióta Szilárd megszületett, és most megkívántam, de egy szál lakkom sincs. Anyuéknál találtam valami f...s színt, de le sem tudom törölni, mert lemosóm sincs :lol: Ezért gondoltam, hogy kimegyek, és veszek egy sötét lakkot (mert lábon azt szeretem), és lemosót is, de ahogy nézem, nem fog ez ma menni, és ezt a bugyiszínt még viselnem kell pár napig. A kezeimen nem szándékozom kifesteni, mert az 3 nap után már pattog, és arra nincs időm, hogy heti kétszer lakkozgassak. A lábamon 2-3 hétig is elvan.

Na, most hogy jól ki-plázacicáztam magamat, megyek vissza a munkámhoz :lol: :lol: :lol:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Azt mondta, hogy nem biztos, hogy lesz ideje olvasni, de ha tud, jelentkezik. Hétvégén volt a szept. topictali, oda se tudott elmenni. Azt mondta, hogy megadja a mobilszámát, de mivel neki spanyol, így kicsit drága lenne írni neki. Szerintem jól érzi magát a család körében, biztos ilyenkor mindenki körbe ugrálja. Most hétvégén esküvőre jönnek Zalaegerszegre, valamikor oszt.tali is lesz neki, szóval elég zsúfoltak a napjai. Dokihoz is indul, hogy megnézeti Marci fütyijét, meg még nem is tudom, lehet 4d-re is megy.
azért remélem beköszön, ha lesz ideje.

Plázacica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: milyenre akarod színezni, feketére??? :lol: :lol: :lol: :lol: itt már nem esik az eső, de az idő egy kicsit lehűlt.

Sülnek a kakaós csigáim. :lol: :lol: :lol: mindjárt készen lesznek.

Ja, és vigyázz magadra, ha úgy érzel elfáradtál, inkább menj el táppénzre. Rendben lesz minden!!!!!
Mikor mész uh-ra???? Olyan kíváncsi vagyok, hogy tényleg kislányotok lesz-e???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,
kakaóscsigát én is kérek!!
SZilárd eszik belőle?kakaót toábbra sincs, csak reggel, ill. este evés után!!!!

hű, köszi szépen a grtatulációkat, de BOldinak nem ma van aszülinapja, valamiért meghülyült a vonalzóm....ápr.13-án volt 2 éves.de nagyon aranyosak vagytok!

Panndi,
mi a baj?

KépKépKépKép
moti
 
 


ANgie,

néha kell a nőknek egy kis plázacicáskodás. :D
jó lakkozást!a margaret astornak van egy lakkja, ami még kézen is megmarad szépen 7 napig!rá is van írva.up to 7 days.próbáld ki azt.én télen rendszeresen használom a kezemen, és megmarad.mondjuk mosogatni gumikesztyűvel szoktam.

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Leventére gondoltál. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: már itt nyafog, hogy mikor ehet belőle.
Ilyeneket megeszik, azzal nincs gond.
És tudom, hogy neked holnap lesz a 28. :wink: :wink: :lol: :lol: majd holnap köszöntelek, remélem nem felejtem el. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Köszi az infokat Szilviről. Elküldöd priviben (vagy mailben) a számát. Írnék neki, hogy mikor lesz pesten (nekem ingyen van a telefon egy bizonyos keretig, de szerintem bőven belefér még neki irni :) ).
Kakakós csiga jöhet, de én a buktádra pályázok. Azok a képen annyira gusztán néznek ki egy jó nagy bögre tejeskávéhoz! Muszáj leszek kipróbálni, csak szánjam rá az időt.
Nem feketére, azért EMU (vagy mi a szösz) stílusban még nem nyomulok. Mondjuk valami szép sötét bordó :)

Moti!
Szilárd nem édesszájú :roll: Hozzák neki az édességeket, és mindig visszautasítja, hogy majd holnap megeszem (= nem kérem). Apja megoldja, hogy ránk ne rohadjon a sok édesség. Nem is szoktunk neki édességet venni. Néha egy-egy kinder tojást veszünk neki, de van, hogy csak felét eszi meg :roll: Én sem szeretem az édességet (kivéve a fagyi, ami jöhet minden mennyiségben).
Szerintem a Margaret Astor drága. Én sajnálok annyi pénzt kiadni, mert tudom, hogy nyáron maximum 5x fogom használni, ráadásul a kezemen nem bírom a kesztyűt elviselni (még kertészkedésnél sem), így garantált, hogy 3 napnál nem bírja tovább a lakk a körmömön. Beérem én a legolcsóbbal is, ha lesz megfelelő szín.
Most bezzeg kisütött a nap, amikor már nincs időm kimenni, mert mennem kell Szilárdért.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hahóóó!

Angyalka,
tanyán írtam a hsz-odra... :lol: puszi Neked is!

Linus,
nem kell elmenned...nekünk az is elég, ha néha írsz magatokról...én is elvesztem a fonalat, mostanában elég gyakran, de szerencsére ez a kis csapat nagyon elnéző...

Annamri,
jöhetnek a csigák...mindenki szereti...

Kri,
kutyu már tuti megmarad-szerencsére...egész szépek a sebek, már kezdenek varrasodni, de a szomszéd seggét még nem sikerült szétrúgni :lol:

Moti,
sajnálom a nemevést...Gabus egy feneketlen katlan...sütöttem Angyalkának talira egy kuglófot, még abból is kért, pedig itthon is volt neki...ő mindenevő...ha elmegyünk valahova, mamik, dédik, hiába evett előtte, odaül az asztalhoz és közli, hogy ammmm...
már 14 kiló...

Maryka,
Gyurika nagyon ügyes...

Panndi,
van számodra felesleges 5 kilóm...örülök, hogy a fogdoki majdnem letudva...hangulatodat megértem, de az idő mindenre jó orvosság...

Szilvia,
remélem minden oké idehaza...mi elmentünk volna a csapattal hozzátok öntözni a virágokat, míg itthon vagytok, nehogy elszáradjanak... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Boni,
talán péntek, de nem biztos...

Nekem még mindig kismama agyam van...ez mikor múlik már el? :oops:
danyuci
 
 


Angie!
Szívesen elküldeném, de ez a piszok még sem küldte el. :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: én is gondoltam, hogy írok neki pü-t, háta nézi az e-mail-jeit.

finom lett a csiga, fél tepsi el is fogyott. Levente kapásból 5-öt bevágott, Réka 4-et, én is 2-3-at. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, EMU-soknak hívják, de én se szimpatizálok velük.

A bukta most nincs tervbe, bár láttam, hogy a Penny-be akciós lesz a lekvár. Bár múltkor se volt belőle.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ja Moti,
csodaszépek a fiúk...
danyuci
 
 


jaja, ANnamari, bocs, a gondolataim eggyel előrébb jártak, mert tudtam, hogy ANginek is akarok írni.ezért írtam Szilárdot, elnézést!!! :D
de aranyos vagy, én el is felejtettem, hogy holnap lesz a szülinapom, Anyukám hívta fel rá a figyelmemet az előbb. :D

csajok ez valami EMÓS stílus?az nekem sem jön be.ehhez tárul egyfajta életszemlélet is a külsőségeken kívül.

DAnyu,örülök, hogy JUhar jobban van.

ANgie, egyetértek, tényleg drága az Astor,és ha nem használod, nem éri meg.én 4 éve vettem és egész télen használom, így meg vagyok elégedve vele, de nekem is csak 1 színem van, mert többre sajnálom a pénzt, meg be is vált.a miss sportyk is elég jók és olcsók.

KépKépKépKép
moti
 
 


Danyu!
Kismama agyad??? :D :D :D :D nem múlik el. :lol: :lol: :lol: :lol:
Sok munkátok van még a ház körül? Vannak már nyaralók??

Angie!
Ilyenre szeretnéd??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Balt a Réka kente, jobb oldali a Levente műve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

és pár kép a "Picasso-król"
Kép Kép Kép Kép

és a végeredmény:
Kép

Amúgy van története a lakkozásnak.
Leventével ma ugye angolon voltunk, s ott tanulták a körmöt, lakkozást, s minden gyereket kilakkozott a tanár néni. Természetesen a fiúkat is. :lol: :lol: :lol: :lol: itthon Levente előkereste az 1000 éves körömlakkomat, s szépen kenték. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Moti, Annamari, nagyon szépek a gyerekek. :D Tetszik a körömlakk. :lol:
Van még kakaós csiga? :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ma már újra vagyok! De ha én vagyok Ti nem nagyon! :(
franci
 
 


Tegnap reggel bementem az oviba, azt mondta a vezetőnő hogy 90% az esély, de a házirendet is elolvastatta velem, bemutatott a bent lévő óvónőnek és még jelet is adtak. Fenyőfa lesz. (Gergőnek nem tetszik, „Nekem a hajó a lejem!”) Ez maradt meg a megy, de azt én nem szeretem!!! Ezek szerint a csoportba még mindig van egy hely!!!!
Na jó! Megpróbálok nem kombinálni! De akkor is! És Gergőnek úgy lett helye, hogy 1 kisfiú nem felel meg a feltételeknek. Nem beszél és nem szobatiszta. Van még 2 és fél hónap azalatt sok minden történhet egy ekkora gyerekkel.
Ja és a kaja fizetéshez szükséges papírt is kellett tölteni. Ma vittem vissza. Így ma a másik óvó nénit is láttam. Ő a helyettes vezető. Idősebb de mosolygós. Kapásból tudta ki vagyok!!!! Remélem nem sínyli meg a Gergő!
Ha igen zsebre rakom a fejüket!!!!!
franci
 
 


Még mindig tegnap:
Elmentünk a dokihoz!
A doktor bácsitól megijedt a Gergő. Szegénykémnek csináltak újra bőrpróba ételallergiát. Hárman fogtuk le. Úgy sírt mint akit nyúznak. Az se vigasztalta, hogy megígértem neki, hogy veszünk valami meglepit. Mikor kint vigasztaltam a ölembe volt, Üvöltötte hogy ide ő többet nem jön, és csapkodta a fejemet. Teljesen kiakadt a drága.
A teszt negatív lett. Még a szójára se allergiás. Aztán még vért is vettek tőle. Szegény csibém.

Kedves öreg doki volt, de azért kicsit paraszt.
Közölte, hogy a Gergőről messziről látszik, hogy nincs tesója. Mind ha ő tehetne róla! Még én se!!!! De nagyon rosszul eset, hogy vagy 5-ször elmondta. Pedig már az elsőnél szépen közöltem, nem mi tehetünk arról hogy nincs tesó.
Aztán valahogy eljutott a füléig, mert mesélt egy nőről aki már a férje látványától is terhes lesz. Hát irigylem!!!!
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?