Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg a legtöbb pici csúcsfejű,de amelyik hamar jön az nem.Gréti sokáigegy helyben volt,nem haladt lefele.
Hallottátok a gázt???Lassan már minket is korlátoznak.Mi lesz még itt.Nekünk csak az van tüzelési módnak.A bojlerünk is olyan.Sőt főzni is azzal szoktam. :(
Majd csak lesz valahogy.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Úgy tudom, a csúcsfej attól is függ, hogy mennyi ideig van a szülőcsatornában. nekem sem volt csúcsfejű, kb egy órát volt a csatornában.
A barátnőm kisfia viszont elmehetett volna a Csúcsfejek filmbe szerepelni, mégis kb egy hét alatt elmúlt.

Hú, Tinu, most nézem, Tünci mindjárt 2 éves!! :lol:

Nézitek a híradót? Nagyon GÁZ ez a GÁZ helyzet! :(
Vendég
 


100. oldal!!!
Anita, szinte szóról szóra ugyanazt írtuk, ugyanabban a percben! :lol:
Köszi kérdésed, nem vérzek, és mivel egész délután fekszek vagy ülök, nem is fájok.
Vendég
 

 
 

Hehe, kb. hárman írtunk egyszerre. :wink:
Én is csúcsfejű voltam, de nagyon - vákuummal születtem.

Hát a távfűtés lehetne kevésbé meleg... Durván meleg van nálunk, tiszta pocsékolás!

Kép
Kép
tinu
 
 


Csajok elértük a 100 oldalt. :D :D

Böbi,ez tényleg GÁZZZZZZZZZZ

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi: igen, 17-én született Tüci. Majd ha hazajön a uram, megtartjuk a szülinapját.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tényleg egyszerre írunk!! :D
Tinu,legalább jobb kedved lesz!
Böbi,örülök hogy elmúlt!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


nekünk van egy villany-kályhánk a pincében, átmeneti megoldásnak, de melegvíz nem lenne.
B tervként költözhetnénk anyóshoz. :?
reméljük, hogy megoldódik!
Vendég
 


Tinu már nem sok van hátra.De jó neked,Gréti már 3 lesz!Úgy repül az idő.
Na én elköszönök mára,mert kezdődik a fürdés,ágyazás.Meg férjecském netezne.

További szép estét!

Holnapra drukk mindenkinek a vizsgálatokhoz!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyos mindenki babája. Nagyon kiváncsi vagyok, milyen lesz a mi picúrunk :D Kire fog hasonlítani.

Megjöttem a fodrásztól. Sokkal jobb lett a kedvem,hogy megszabadultam végre a hajam egy részétől. Jó lett a formája és a színe is megújult a melírtól.

Hean! Örülök,hogy te is a környékről származol. Bár én meg eredetileg Kocson laktam csak egy éve élünk Tatabányán. :lol:
Ismerek pár embert Környéről. :)

Mozza!Nem járok túl gyakran műkörmöshöz, meg mindig szellőztetve van nála. Köszi a figyelmeztetést! :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Hello mindenkinek!Kicsit elnyúlt ez az újévezés nálunk.Sikerült megfáznom, de alaposan és most nem lehet pálinkázni, pedig az mindíg helyre tesz :wink:

Visszaolvasni már meg se próbálok,majd szép lassanként, 100 oldal és még csak fél időnél járunk mi lesz itt májusig...
harhaj
 
 


Végre készültek rólam is pocis fotók :D Elég volt lekicsinyítenem.


Kép 21 hetesen
Kép szintén
Kép pocim:)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Maja se volt csúcsfejű, neki az orra nyomódott meg, de másnap már észre se lehetett venni. Ezeket hamar kiheverik.

Pont most agyalok, hogy kelljen-e kandalló az új nappaliba. Valami alternatív fűtés nem ártana, de úgyse használnák sokat, meg drága is. Nemtom....

Apa meg Amerikába repül majd februárban 1 hétre :-(
pumuklii
 
 


Megtaláltam a turkáló honlapját ahhol vásárolni szokott Annus

http://www.hadakft.hu/

Kép
Kép
incike
 
 


Ott vannak a címek is.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!

élleg ez az!Az Üllöin!Csak mikor belápsz sokszor nem látni a ruháktól,de amúgy stimmel!

Azt nézzétek h ne darab áron legyen,hanem kilós!!!!!Szerintem úgy jobban megéri!

Pumukli!
Szerintem tuti a kandalló!!!!!Én bizti tennék be!

annus11
 
 


Pumukli, nekünk cserépkályhánk lesz. A szabolcsi házban van 3 db és imádom. valami szépet szeretnénk építtetni a nappaliba és belekötnénk a fűtésrendszerbe.
Férjeddel hozass sok sok ruhát, fillérekért vannak, én még most is azokból öltözködöm! :-) Rá lehet bízni?

Annus, a Hádában van kilós áru is?? Én a Rákóczin voltam egyszer, de csak 690-es darabárusat találtam.
Vendég
 


Zsófi sem volt csúcsfejű, 50 perc volt kb a kitolás. De az orra neki is lapos lett :)
Vendég
 


..úgy látom, hogy ez a "tejeszacsi-szindróma" csak nálam volt. Tudom, 3. gyerek után ez hülye kérdés, de most komolyan:az nagy gond, ha nem felváltva szoptatsz a két ciciből? (Csak, ha esetleg most nekem is hasonló gondom lenne a 4.nél...)
Amúgyeleinte én is össze-vissza szoptattam időben, és semmi esetre sem ébresztettem fel a törpöt, ha letelt a 3 óra. Örültünk, hogy csend van... :)

Nálam mindegyik gyerek lila volt, meg foltos, néhol vörös -1napig. Csúcsfejű viszont nem. :)
Szóval: szépnek a legjobb jóindulattal sem mondanám egyiket sem... Még talán a Lánykánk volt a legszebb 3uk közül -Ő született a leglassabban...
Bencénél beírták a záróba, hogy rohamos szülés. (45 perc volt, cakk-pakk.) Szegényen, meg is látszott. Bazsinál meg Apa reklamált, hogy már egy órája bent vagyunk,és még nincs kint a gyerek... Végül 1,5 óra volt...
Remélem, a 4.nél sem kell sokáig néznem a szülőszoba falát... :)

Keresek majd képeket, bár olyan régen volt már, hogy fogalmam sincs, Apuci hová rejtette őket...

Jó éjt!

Kép
szkitty
 
 


hát gyerekről nem találtam képet, viszont kályháról igen. Évek óta szeretnénk egy többfunkciós cserép/téglakályhát -amiben sütni is lehet. Az egyik kedvencet csatolom... Kép

Kép
szkitty
 
 


Aztán még ezek is...:

A jobb oldali... Kép


más stílus, de ez is tetszik :)

Kép

Legalább álmodozni lehessen... Majd egyszer, talán...

Na, eldugultam.. Jó éjt!

Kép
szkitty
 
 


Drága Lányok!

Először is, Emese, köszi, hogy hiányoltál. Hm, én Jan. 5-én (2 hét szabi után) nem beleestem, hanem belezuhantam a munkába... Na mindegy, most visszaolvastam 5 oldalt, de totál elfáradtam, és már nem is tudom miket akartam írni... :cry:
Jól vagyunk, Csanád sokat mocorog. De nekem még mindig olyan érzés, mint egy erősebb szívdobbanás, csak lent...? ez normális?
A lényeg, hogy a hormonokról annyit, hogy ezeken az édes babás képeken ordítva sírtam ameghatottságtól, pedig én sem vagyok az a típus! :oops:
És egy kérdés: most akkor tuti, hogy a gyerek születésekor kell a kórházban egy 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat...???
Köszi, és puszillak titeket, jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi! IGEN!!! Azért, hogy legyen neve a gyereknek... :)
Én is hiányoltalak ám, csak nem írtam. :)
Örülök, hogy rendben minden, hidd el, rendben van az a szívdobbanás-féleség! :)

Kitty, tök jók a kályhák! :)

Samu teljesen gömbfejű volt, de a 3 perces képén látszik is. Már kb. 2 hónappal (vagy nem is tudom, mikor) a szülés előtt befordult (okos gyerek, fejreállt, mondta orvosom :) ), aztán úgy is maradt, majd a 32 óra rajta meg sem látszott sztem-de döntsétek el... Nem tudom, abból mennyit volt a szülőcsatornában, a kitolási szakasz is másfél-két óra volt, viszont már jóval előtte érztem a nyomáskényszert, csak még nem volt eléggé nyitva a méhszáj.

De ezek a formátlanságok tényleg nagyon hamar elmúlnak, láttam a kórházban egészen furára gyömöszölődött babákat, akik a pár nap alatt teljesen normálisra változtak vissza. :)

Nagyon szépek a picuriak!!!

Susy! Szépek vagytok így együtt! :)

Harhaj, de jó, hogy hallunk felőled! Gyógyulj meg hamar!

A gáz meg tényleg gáz... Nálunk is gond lesz, ha nem lesz gáz... Vkinek van épületgépész ismerőse?

Jó éjt nektek, akkor most én is elteszem magam mára ( :) ), mert hajnalban indulnom kell Doktor Úrhoz. :)

:)
Vendég
 


Farkas!

Azért mondtam hogy nézzétek meg,a honlapon fenn van h kilós a turi vagy db áras!Ahova én járok az kilós!!!Tehát az egyik Háda az kilós a másik meg db áras....De amíg 700 Ft-os ruhából tudtam volna venni 5öt,kilósban vettem ugya ennyi pénzből 20at!!!!

Kitty!
Férjem nagymamájánál cserépkályha van!!!Szeretjük mi is!Pont azon gondolkozunk hogy a melegvíz ellátást a cserépkályha adja...mert a többi helységben pl nincsen semmi fűtés.Amiben meg sütni is lehet...az thiszem én is odalennék tőle meg vissza :wink:

Szofi!
Jó hogy jöttél végre!Aztán vigyázni a munkával!Ne vidd túlzásba!A házassági anyakönyvi kivonat kell,mert így már a kórházban anyakönyvezik a baabát!Mert ez lesz az első papírja,ezzel tudod majd igényelni a pénzeket :wink: Amúgy utána is tudod anyakönyvezni,de az nagyon macerás...és így később tudod leadni a tgyásra a papírt :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hát a főbb témákat sikerült visszakeresgetnem.

A babaruhát én használtan veszem,de rokonoktól is van már beígérve.Takarót,játékot is kaptunk már,amiket csak át kell mosni és már adhatom is a picinek.A nagy kedvencem a baba bizományi,minden van és nagyon jó áron, a minősé meg, hát egy baba pár hétalatt kinővi a ruhákat szóval nagyon piszkolódni sincs ideje a cuccoknak.

Én nagyon kandalló párti vagyok, de a páromat elkapta a megújuló energiaforrások után való kutatás a neten.Most kitalálta hogy szélkereket fog építeni házilag, és a pincében,aksikban fogja tartalékolni az áramot amit nem használunk fel.A fűtést napkollektorokkal oldaná meg.Igaz hogy nem olcsó, de hosszú távon megéri a befektetést. Apróbb probléma, hogy nem mostanában fogunk kertes házba költözni,most lakást vadászunk.Csak a legvégső esetben szeretnék anyukámhoz menni a családi házba.

Szerintem valamilyen szinten minden baba csúcsfejű egy kicsit hiszen a szülés során elég szűk helyen kell magukat kipréselniük, de még sosem láttam hogy egy gyerek is csúcsfejűmaradt volna :P
harhaj
 
 


Jó reggelt!

Egész jó éjszakánk volt, bár Zsófi köztünk kötött ki, de reggel azzal ébresztett, hogy rámmászott, és adott egy nagy puszit :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Harhaj!Gyógyulj meg!

Szofi!De jó,hogy jöttél!Munkával csak óvatosan!!!Meddig szeretnél dolgozni?Tőlem is mindig ezt kérdezik.
Én meg mondom,hogy amíg babuci nem jelez,hogy most már elég anya.De egyébként márc.végéig,ha nem szól közbe a doki,vagy Hanna.

Annus!Én nem vagyok egy ügyes turizó,mindig csak 'bénázok'(5 perc után kifordulok...)de ezek a ruhácskák igazán édesek,lehet elnézek én is az üllőire. :D

Cserépkályha:Anyóskáméknál van.Nagyon szeretjük! :D Szép nagy,köré lehet ülni,és jókat beszélgetni.Nem mellesleg nagyon jó meleg. :)

Az anyakönyvi kell.De a Pici tajkártyájával tisztában vagytok? :roll:
Azt már tudom,hogy a MÁK-tól kell majd igényelni a GYÁS-T,és az egyszerit,de csak akkor tudjuk,ha már kiküldték a babus taj-ját.Ami 4-6 hét is lehet. :evil: Azt a kórházból intézik születés után,vagy nekünk kell bemenni a 3 napos gyerekkel a TB-be?

Szép napot!Állítólag ma nap is lesz! :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok!

Üdv újra a mókuskerékben Szofi :) Nálunkmég vihar előtti csend van, ennek örömére tegnap 11-re jöttem, negyed5-kor faroltam :)

A babaképek nagyon aranyosak voltak!!! mi apával megbeszéltük, ha csúnya a baba, el se hozzuk a kórházból :)

Harhaj,
nem semmi a férjed! Nagyon kis ügyesek vagytok, főleg, a szélkerék-építés ügyileg!

Kitty,
tök jók azok a cserépkályhák, főleg, hogy még sütni is lehet benne!Anyuméknál a családi házban van egy cserépkályha (két lakrészből áll a ház, mert nagyszüleim is ott laktak, míg éltek, és a hugom szobájában volt a cserépkályha. Nála mindig olyan jó meleg volt télen :lol:

Susy,
Neked is milyen szépen kerekedik a pocakod már!

Panndi, Böbi
hogy vagytok? Remélem mindketten ok!

Reny,
azért az meredek, hogy azért szúr le a védőnő, mert csak fél kilót híztál! A baba még azért nem sokkal több, mint fél kiló, meg ha eszik rendesen az amber, amit szeretne... Nem is értem!!

Annus,
tegnap meló után beugrottam a turiba, nem bírtam magammal :) Acéges buszom a Népligetig megy, úgyhogy még útba is esett. Sajnos nem volt sok időm, csak a babaruhákra jutott. Tényleg nagyon jó kis turi az!! Én is vettem 11-12 rucit, és 1700 Ft-t fizettem, igaz, sok volt közte a body, meg a könnyebb cuccok (kisnaci, pólócska). De kapott egy rózsaszín kis Lonsdale pólót, meg sztm egy új kis kutyis pulcsit, na abba szerelmes vagyok, majd este megpróbálom lefotózni.
Nálunk Csepelen is van gy nagyon jó kis turi, ott van darabáras rész (ott nagyon szép állapotban) meg kilós rész is (ott asszem 1100 Ft6kiló, de inkább ahsználtabb dolgok, viszont ha az embernek van ideje, ott is ki lehet fogni tök jó dolgokat :)
Szóval mi csak sztm néhány rucit veszünk újonnan, ha dokihoz kell menni, stb...

emese1979
 
 


Hajna,
itt is süt a nap :))

A turit próbáld meg! Korábban én is 5 perc alatt kimentem mindnehnnan, semmi érzékem nincs hozzá, se türelmem, de a babaruháknál valahogy máshogy alakult.

Na eldugulok :)

emese1979
 
 


Köszönjük ,Emese! :lol: Ugye,nem baj? :D Megnézem!!!!

Itt is kisütött!!!! :D

Jaj,elfelejtettem az előbb,nagyon tündériek a Picik a képeken.
Már nagyon várom,hogy a karjaimban tarthassam Hannát! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Semmi baj Hajna, a melóhelyen kb. napi 1-2szer hallom ezt :D

emese1979
 
 


Nasziasztok! :)

Hazaértem! Samu picit megint volt egyedül (persze, vannak itthon dédik meg minden, csak férjuramnak el kellett menni dolgozni, én meg később értem haza, mint mikor ő elindult. És nagyon nem akartam őt (Samut) elrángatni magammal hajnalban. Másik manónkat úgyis nyüsztettük így picit! Látszott, hogy nem élvezi nagyon a vizsgálatot, mindig próbált elbújni. :) De úgy látszik, minden rendben vele, végignéztem az UH-ozást, amennyit értek belőle, mindene megvan, dobog a szive, nem láttam semmi árulkodót (de nem is szerettem volna...), orvosom tuti meg tudta volna mondani, kit várunk, mert sztem volt olyan helyzetben, hogy egyértelműen lehetett volna látni, ha akartuk volna. Úgyhogy mostantól Doktor Úr már tudja, hogy kukacos babánk lesz-e így másodjára... :) Kérdeztem, minden alkatrésze megvan-e, mondta (tudnotok kell, hogy ilyen a viszony köztünk, szóval én jót nevettem rajta, mindig piszkáljuk egymást), hogy hát figyelj, nem úszkál mellette külön tőle semmi sem... :)

Azt hiszem, bemásolom ide a 3 perces fotót, bár elvileg sokan láthattátok már, de sztem tényleg nem csúcsfejű picit sem.

A következő üzibe teszem a képet, ha sikerül, bár képet betenni még egyszer sem próbáltam...
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Hogy ez milyen pici lett! Inkább idelinkelem megint a picasaweb címet, hogy aki még nem látott minket, és kiváncsi, megnézhesse... :)

http://picasaweb.google.com/szekelyga/S ... q4tp-MDXwY
Vendég
 


De ígérem, többet nem linkelem ide a reklámunkat ( :) ), mert legközelebb már tudni fogom, ha vki kérdezné véletlenül, hogy a 100. oldalon megtalálja. Milyen jó is a 100. oldal!!! :)
Vendég
 


Dóri,
nagyon jó képek!! Nekem az utolsó tetszik a legjobban :)

emese1979
 
 


Köszi! Az én kedvencem az avataros. De asszem, ezt kitaláltad... :)
Vendég
 


Hát lányok, én reggel mentem cukros vérvételre, és gondoltam, itt az alkalom, hogy reggeli nélkül bugyiban rápattanjak a mérlegre - dobtam egy hátast majdnem. Én már majdnem +10 kilónál tartok. :shock: Aztán gyorsan belekukkantottam a naplómba, és láttam, hogy TÜcinél is hasonlóan híztam. Kicsit megnyugodtam azért. A vége 19 kiló lett, biztos, most sem lesz kevesebb, de legalább több ne legyen már, ha eleve 7 kilóval nehezebbről indultam...
Majd még folyt. köv., de most megyek fodrászhoz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, és SÜT A NAP!
Vendég
 


A baba taj-kártyáját nálunk apa intézte egyedül, nem kell berángatni a gyereket.
Anyakönyvi kivonat kell, különben az anya vezetéknevét kapja a gyerek.
pumuklii
 
 


Bocs, hogy megint én, de a TAJ-kártyával kapcsolatban akrtam még vmit. Nekünk a kórház intézte a dolot, és kiküldték 1 időn belül. Addig meg használható volt egy ideiglenes TAJ-szám, amit az anyuka TAJ-ából képeznek úgy, hogy az elejére 0 helyett 8-ast írnak (legalábbis nekünk így volt), arra lehet recepteket kiváltani, ügyeket intézni meg el lehet kezdeni, mire a papírok oda jutnak, hogy tényleg kell a szám, már lesz. Nem is tudom, sztem utólag jelentettem le az ő sajátját, de az is lehet, hogy hamar meg tudták mondani a számot vhol, és írogattam, meg elképesztő gyorsan kiküldték, szóvalnekünk nem kellett utána menni. De a TB-nél van külön ügyintézés a picikkel érkező mamáknak. Persze pár naposan ez sem nagy segítség... De azért vmi.
Vendég
 


Mi miundent postán intéztünk, nem akartuk, hogy Apa rohangáljon, annyira ne mvolt sürgős, és így is gyors volt :)
Vendég
 


Ja, én is mindent Zsófi terhességemhez hasonlítok, majd kíváncsi vagyok, holnap mennyit mutat a védőnőnél a mérleg :roll:
Vendég
 


sziasztok!anyakönyvi kivonat?Mi nem vagyunk házasok.A védőnő szerint apasági nyilatkozatot kell aláirnia a páromnak.
csorna
 
 


Nekem mind a 3 szülésem másmijen volt de mindhárom gyors. Az első szinte fájdalom nélkül de egy délelött tartott.A 2. 3óra volt de fájdalommal teli.Ráadásul a doki könyökkel nyomta ki.A 3.mint a villám,közepes fájásokkal.
csorna
 
 


Héééé!!! Sehol senki?
csorna
 
 


Sziasztok

Nahát, el vagyok ájulva, annyira szép fotókat tettetek fel. :lol:
Ez a hegyes formájú buksi tényleg furcsa így első ránézésre, de azért az jó hír hogy akár egy-két óra alatt helyre áll.

név:
Azt hallottam, hogy ha tudom hogy lányom fog születni, akkor is szülés kezdetekor amikor az adatokat veszik fel, meg kell adnom egy lány és egy fiú nevet, hogy ha kibújik a baba, rögtön meglegyen a neve is. Erről tudtok valamit? (Csak azért aggódok, mert nekünk nem sikerül kitalálnunk fiú nevet, és mióta két orovos is közölte hogy lányunk lesz, nem is gondolkodtunk rajta).

cserépkályha:
Nekem is (a változatosság kedvéért) anyósoméknál van. Nekem csak azért nem kellene, mert mellete oltári meleg van, de ha messze mész tőle akkor nem fűt már olyan hatékonyan. De valóban nagyon hangulatos.

tinu:
Jaj én úgy örülök neked és a kilóidnak... Bocsiii, :oops: de én is már 10 kg-ot híztam, és annyira el voltam keseredve, főleg mikor olyat olvastam hogy van aki még semmit, vagy csak egy-két kilót.

csorna:
Ha nem vagytok házasok (mi sem vagyunk), akkor valóban szükség lesz apasági nyilatkozatra, hogy az apa vezeték nevét kaphassa a gyerek. Különben a te nevedre írják, és utólag sokkal bonyolultabb átírni. Ezeket csak hallottam, de anya is mondta hogy már anno mikor én születtem is így kellett csinálni. Gondolom ezt az apaságit is érdemes hamar megcsinálni, hogy ha szülni kell, tudjuk vinni, ugye? Többiek, tudtok erről valamit? Van ennek valami érvényessége?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Lehet, hogy császárnál van így, nem? Zsófinál mikor kibújt, megkérdezték a nevét, aztán Apa ment vele fürdeni meg ilyesmi, és ő írta meg a karszalagot is :)

Én nem tudom, hol tartok kilóban, de most vágtam be pár Merci csokit :lol:
Vendég
 


Tündériek az újszülött képek! Még még még! :)

MOzza, mikor látott a dokid? Már akkor is volt ez az átálátszó folyás? szerintem mivel következetesen reggel tapasztalod, nincs aggodalomra okod...

Susycat, nekem is nagyon feszít, már tegnap délután óta.. olyan ézés volt pár óráig, mintha ki akarnék durranni.. és ma folytatódott úgy, hogy ülés közben többször olyan kemény lett, és görnyedésre kényszerített szinte, hogy megijedtem.. elszaladtam az SZTK-ba, ahol jól rámijesztettek, hogy menjek be a kórházba, ott majd kapok magnézium infúziót.. igaz, a méhszáj zárt, 3000-es:) és a szívhang is ok, de akkor is. Felhívtam a saját dokim aki szererncsémre épp ügyeletes volt, és megnézett. mondta, hogy lehet, hogy azt érzem, hogy keresztbe van a baba.. merthogy úgy van... tuti azt érzem, mert teljesen másképp feszít... 3 hete hosszában volt, feje fenn, lába lenn..
remélem hamar visszafordul,,m ert így kényelmetlen.. és remélem, hogy úgy fordul el majd, hogy a feje legyen lefelé... most nem is jógázhatom, így nem tudom megkérdezni a jógaoktatót, hogy hogy kell.. ágynyugalmat írtak elő, nehogy esetleg valami rossz kezdete legyen ez, és túlerőltessem magam.. nem bánom mondjuk, mert jól esik a fekvés. 2 hét múlva kell visszamennem a dokimhoz...

nektek nem volt a keresztbefekvéssel ilyesmi?

Farkas, micsoda "kalandok"... tényleg nagyon kell vigyázni...
Tinu, egy növényről tudom, hogy durván mérgező, a tiszafa.. nálunk van a kertben több is, szerintem kivágjuk őket... úgyis sok helyet foglalnak el. sokkal szivesebben néznék egy egy kisebb keménylevelű mediterrántípusú bokrot...

Anita, nagyon jó a vérkeringésed akkor, ha a nózid piros.. ne bánkódj emiatt, azerintem a nagy hideg is közre játszik.. nekem már a 19 fokos helységben is piros, és a melegben elmúlik..

Kitty, én is nagyon szeretem a kályhákat... rátapadni, amikor már csak kicsit meleg, vagy a közelében ülni, amikor forró... isteni!

Egyébként nem tudom elképzelni, hogy odáig eljussunk, hogy ne legyen gáz a lakosságnak... én ezt teljesen kizárom. lehet, hogy védekezési mechanizmus. A nagyok megoldják, már csak azért is, mert gondolom szeretnék megnyerni a következő választást is....

Tinu, én is még mindíg többet sírok... megnyugtató, hogy a hormonok is bejátszanak.. még megilyednék, hogy milyen labilis lettem...
vanni
 
 


megijednék
vanni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: