Új privát üzeneted érkezett!

Köszi nektek, akkor megnyugodtam h annyira nincs gáz vele :lol:
Mondjuk mostanában azzal szórakozik h négykézláb előre-hátra ringatja magát..lehet h ez lenne az "előjele" a mászásnak? :roll:
Mindegy majd látjuk hogy alakul..

Nika70
Nálunk dettó u.az a helyzet, mint nálatok..apa a földre kerül..nagyon tetszett, ahogy olvastalak, mintha magunkat láttam volna :lol:
Csak nálunk az az oka, h apa elég mocorgós-horkolós típus és engem zavar, nem igazán tudok úgy aludni ha beledörmögnek a fülembe, vagyis inkább visszaaludni nem tudok reggel, mert éjszaka persze egymás mellett alszunk, a kicsi meg a helyén a kiságyban, csak reggel (kb.6 körül) felkel, akkor magam mellé veszem és még alszunk tovább kb. 8-9-ig, na olyankor szoktuk mellőzni apát, ha itthon van :lol:
Vendég
 


Ja és az én párom is azt mondja h nagyon szeret "lent" aludni, mert u.úgy ahogy a tiédnek, jót tesz a hátának..hát biztos úgy van :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


tim-csi:

a mászást azt ezzel kezdik :lol: :lol: :lol: :lol: nem sokára elis tud mejd indulni.így gyakorol.készülj a rohangálásra a gyerek után :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

mi a fogzásban áltunk meg.látszik a 8. de ki nem akar jönni.de amíg nem zavarja Patrikot addig engem sem.

én nemtudom közénk venni,mert akkor játszani akar apjával.ha meg északás párom azért nem mert reggel mikor hazajön felkeltené.így nálunk én megyek a földre a kisszobában.de tényleg jó a hátnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Hát lehet hogy jó a hátnak de én a világért sem tudnék a földön aludni :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hát én sem az biztos..meghagyom apának ezt a dolgot :lol: :lol:

Húha, akkor jól sejtettem, hogy nem sokára felköthetem a gatyót, nah majd jelentkezem ha "elindul" a kisemberke, most mennem kell, mert mindjárt legurul mellőlem :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Nika: játszol a traviánban?

Nálunk is apa alszik a földön.Míg Benci kisebb volt együtt aludtunk hárman.
De a gazfickó kitúrta apát, lassan engem is mert már a hónom alól
szedem ki néha pedig 2méter széles ágyunk van!Ja és a párnámra
fekszik keresztbe kasul ahogy sikerül.

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


zsu igen játszom miért?

nika70
Salgótarján
 
 


Héééééééé!

Travianosok!!! Én is játszom!!! (azt hiszem már kicsit függő vagyok, de a férjem tehet róla, minek mutatta meg?!) :lol: :lol: :lol:

sch.judit
 
 


Húú én most a 4-es szerveren meg az egyesen játszom az 1-esen nika70 a 4-esen nika36 Ezen az újjon már szívatnalk is rendesen amúgy én elég online játékfüggő lettem és az uvme amit reklámozok ilyen lesz online lehet játszani kihívásokat csinálni stb nem csak mlm az egész mondjuk ez alexának írom most :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

internetes játék?én is játszom olyat.csak én a bitefight-on.és énis függő vagyok,és engem is párom szoktatott rá :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: csúnya csúnya férfiak :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Hello!

Rövidre fogom mert amít gépeltem elszállt az előbb! :evil:
Én is játszom mind a kettőn zsu. néven, az 1-en most léptem be abba a klánba ahol te vagy a név tünt fel tegnap gondoltam hogy nem lehet véletlen.
Lehet hogy 1 babanetes klánt kéne alapítani!
Biztos vagyunk többen is!
Nika, Judit további jó játékot!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


hát a 4-esen a sxg ben vagyok mint klán a szexi csajok csak csajok vannak a klánban és netfüggők :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


mi ez a játék?????le kell tölteni?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok

Itt a friss tábla:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


gyanixi semmit nem kell letölteni teljesen online:) falut kell építeni meg védelmet kialakitani és megvédeni a falut aranyos kis játék :)

nika70
Salgótarján
 
 


basszus holnap 10 hónaposak leszünk :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

na úgy néz ki megveszik a kocsink.nem bánnám mert én beleszerettem egy bolygó kerekübe és ha bele pusztulok is megveszem.csak így könnyeb lenne.mindjárt hív a csaj hogy megbeszéljük élőben mikor tudja megnézni a kocsit.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Még nem álltunk be, azért nem nagyon jöttem! Fáradt vagyok, szigorúan betartja a 3 órát néha és alig van időm másra.
3000-el születtünk, 2770-el jöttünk haza és tegnap este 4420gramm volt Martinka. Iszonyatosan hízik, olyan hurkás már! Egy kicsit hasfájós, de ezt leszámítva nagyon jó baba, túlnyomórészt eszik-alszik.

Majd csinálok róla képet, mert amik vannak nagyon nagy felbontásúak, és nem tudom lekicsinyíteni.

Ez a kép vmelyik éjszaka készült, apa böfizteti!

Kép

Majd jelentkezem! Vissza nem olvastam!
Vendég
 


Chrissy: Nagyon aranyos Martin baba, ha lesz több kép szívesen láttjuk. Olyan jó ilyen pici babát nézegetni. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Kismama: Nagyon közel vagytok már az egyeshez a vonalzón. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok! :lol:

Megvolt a tanácsadás! 10:15re volt időpontunk,de mivel a dokinéni holnap szabadnapos lesz,így a beteggyerekeknél volt először,és sokan voltak és persze csúszott a tanácsadás! 11 körül kerültünk be. És hát Gabika volt a leghangosabb,már várakozás közben is óriásiakat sikitozott,de bent a dokinéninénl is. Mindent meg akart szerelni,amihez hozzáért!

Lemérni is csak nagy nehezen sikerült,mert a falon lévő kacsás képeket piszkálta!

ADATOK: 9080gr és 74cm

A dokinénink volt a párom gyerekorvosa is egyben,tehát jól ismeri és monta,hogy ő volt ilyen szép kis méretes!

Olajozni már nem kell fürcsi előtt azt mondta,csak a koszmót és a füle mögött. A védönő meg múlt hétvégén pont mást mondott! Ki érti ezt?

Még kicsit száraz a bőre. Erre fürdetőkrémet kell majd kenni fürcsi után is. És persze párásítani is kell nagyon már!

Legközelebb dec.19-re kaptunk időpontot a havi tanácsadásra. A nagy várakozásban el is felejtettem szólni,hogy nekünk az már nem jó időpont,mert 15-26ig a Balcsin leszünk lent. Majd szerdán felhívom,hogy előtte héten vagy január elején tudom csak vinni.

Később visszaolvasok és reagálok is,de most mennem kell! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Chrissy INFRAWIEV progival tudsz képet kicsinyiteni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


jaj most nézem megint kismamaként írtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: bocsi csak arra írt privit a csaj akit érdekel a kocsi és elfelejtettem kijelentkezni.

Chrissy:

örülök hogy írtál.Martin nagyon szép baba.és milyen édes az apukáján :wink: látom nálatok is az van ami nálunk volt.mindenhol száradó babaruha :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

boszibaba tényleg szép méretek.mi is párom orvosához járunk.

hát igen az a bizonyos 1-es :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: gyorsan haladunk feléje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Boszibaba: Tényleg szép méretek, de inkább jó hosszú baba. :lol:
Védőnő vs. dokinő, nálunk ugyan ez van mindig mást mondanak, de én inkább a dokinőnek hiszek. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!Nagyon le vagyunk lassulva...semmi téma??

Chrissy:nagyon szépek vagytok!!!!

Csak egy képet(a másikra már feltettem)De annyira jól sikerült elkapni a boldogságot az arcán!!: Kép

KépKép
vicuska
 
 


Rikinek boldog 10 hónapot

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


köszönjük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nagyon keveset irogatunk mostanában.merre vagytok????vagy nem történik semmi érdekes???most nálunk sem.semmi új.

Kép
Kép
ettike
 
 


Patrik sok boldog 10.-et már csak két hónap és jön a torta az egy szál gyertyával jaj istenem hogy szalad az idő :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Patriknak boldog 10. hónapot! :D
Vicuska cuki a kislányod! :)
Chrissy nagyon cuki a büfis kép! Remélem majd azért többször idelátogatsz,amint a baba enged!

Ja és lányok én is Traviánozom. A párom fertözőtt meg vele,kezdetben nem is tetszett! :lol: Én a 2-es serveren játszom a párom Klánjában. Nemrégen kezdtem csak. :)

Raktam fel képeket a másik Fórumba!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika: Gergőnk boldog 10 hónapot!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Gergőnk=Gergőnek :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok,

mostanaban nem nagyon van idom irni, de azert benezek es olvasgatlak benneteket.
Chryssy: nagyon edi a kis babucid van, sok puszi a pofijara! Ha ilyen kisbabat latok maris irigykedek, Athina mar olyan nagy hozza kepest! :( Remelem Te is jol vagy!
:)

Vicuska: edi Lotti a jelmezben, latszik, hogy tetszik neki! :D

Boszibaba: tenyleg szep meretes a kisfiad. A parasitas nagyon fontos most hogy folyton megy a futes, nalunk is minden futotesten ott a keramia kisedeny, remelem hamar rendbejon a bore. Athinanak is volt ezzel problemaja, az orvos nekunk gyogyszertari kenocsot irt fel es en is furdes utan azzal kentem, 2 nap alatt rendbejott.

Lanyok nekem ezek a jatekok teljesen "kinaiak" , fogalmam sincs micsodak. De nem is ertem hogy van idotok jatszani, nalunk teljes bebiuralom van, ofelsege csak 1x alszik mar delutan max. 1 orat es este 8-ig foglalkoztat. Alig van idom megfozni az ebedet meg megcsinalni az osszes hazimunkat. Raadasul mostanaban mindenki kicsit kevesebbet dolgozik itt (vege a nyari szezonnak) ugyhogy vacsora partit szervezek, kerti sutogetest vagy mi megyunk at baratainkhoz, szoval zajlik az elet, azt sem tudom hol all a fejem. Raadasul megyunk haza december kozepen es mar arra is nagyon keszulok!!!! :D :D :D

Apa foldon alvas tema... hat nalunk valoper lenne ebbol azt hiszem :D Athina nem jon a mi agyunkba :D

Krysy79: lszi tedd be a tablaba, hogy 5 fogunk van! (jon a hatodik is)

Par szo rolunk... A kisasszony nagyon elenk, egesz nap turbo fokozatban maszik, vagy a butorokba kapaszkodva setal es csataterre valtoztatja a lakast. Altalaban veve jokedvu baba, bar ha a foga jon nagyon nyugos tud lenni. Mostanaban tanulunk egyedul elaludni, ringatas es cicizes nelkul, ami kemeny melo, mindkettonknek. Esti tejecske utan beteszem az agyba (ez ellen eloszor nagy tiltakozas volt, most mar legalabbnem sir ha ebren leteszem) utana rovid mese, es jo ejt puszi. En osszepakolok a szobaban, majd kimegyek. Ha nagyon zurozik bemegyek megnyugtatom, de nem veszem ki. Utana ha nagyon kivan akkor leulok a szobaban es csendben olvasok. Oda nem megyek hozza, csak ha mar latom, hogy nagyon faradt akkor lefektetem es simizem kicsit a hatat amig elalszik. De volt mar hogy letette a fejet es magatol aludt el. Altalaban 1-1,5 oraba telik mig elalszik. Bizom benne, hogy idovel hamarabb megy majd az alvas!

Kép

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Köszike:):):):)Pannica: aAthina nagyon édes:) a játékra ne úgy gondolj hogy órákat kell ülni előtte bár az jobb lenne jobban haladna az építkezés de én pár perc alatt elintézem :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ti adtatok már halat a babáknak? :)

Nekem mondta a védönőm,hogy most már ehet nyugodtan,de csak heti 1x. Vettem is neki ma,holnap ki is próbáljuk majd!
:lol:

Nika az én párom órákat tud itt ülni a Travián előtt!Én nekem is elég pár perc! :lol:

Pannica örülök,hogy itt vagy te is! :D 6 fog? Nem semmi!

Párásítunk mi is nagyon. Gabikánál van a legtönn kerámia a radiátoron. Bőre javul fokozatosan! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba: En adtam mar halat nalunk a tengeri halakat 6 honapos kortol ajanlja a doki. Nagyon alaposan fozd meg mindenfele zoldseget is fozhetsz vele, es nagyon alaposan nezd at hogy ne maradjon benne szalka!!!!! Athina amugy nagyon szereti (bar en meg nem talaltam olyan kajat amit ne szeretne :roll: , na ja apjara utott :D )

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!

Pannica beírtalak titeket (vagyis a fogacskákat) :lol: :lol:

Hát akkor nekem egyenlőre szerencsém van mert Dávid egyenlőre még kétszer alszik egy nap 1,5-1,5 órát. :lol: :lol:

Boszibaba: Halat még nem ettünk, most nálunk a joghurt megy kipróbálás szinten aztán majd a sajt következik. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Ettike
olyan jó nektek, hogy nálatok van hó. Itt már régen esett és kb. 5 percig tartott, Nikinek nagyon tetszett fogta a kezében és nézte ahogy olvad.
A képen nagyon aranyos a fiad, gratula a 10 hónaphoz.

Nika
Nálunk elég széles az ágy. :lol:
Az alvásunk úgy működik, hogy este a mi ágyunkon elalszik ekkor berakom az övébe, hajnalban kel, néha elég neki a cumi vagy az innivaló, de néha ki kell vennem és akkor köztünk alszik tovább. Ilyenkor persze ő keresztbe fordul nekünk 30-30 cm marad az apjával aludni :lol: Átlagban 07-kor kelünk :?
Én is játszom a Travián a ti hatásotokra kezdtem el, tetszik nagyon csak elég lassan megy az építkezés. Nekem 2 falum is van, egyébként babett néven vagyok megtalálható a 4-esben és az 5-ösben.

Akíra
örülök, hogy meggyógyultatok.

Chrissy
nagyon helyesek apával.

Vicuska
ti is nagyon édesek vagytok.

Pannica
nekünk ez a fajta altatás nem menne mivel Niki ordítós fajta nem hajlandó egyedül elaludni és én nem akarom hagyni ordítani.
Jó, hogy nálatok ez már működik.
Égyébként felétek hány fok van, hogy fűtötök?
Athina nagyon édes kislány, és már milyen hatalmas! Még mindig tiszta te vagy!


Nálunk most megy az építkezés ezerrel, építjük kicsiny házunkat. Egyenlőre a pince falát húzzuk fel családi segítséggel.
Niki kb. 2 hete egyedül megy, nem kell neki a járáshoz kapaszkodni. Még sokszor elesik, de már egyre biztosabban megy. Felnyomja a popóját az égnek és úgy áll fel.
Ha a párom kicsinyít képet rakok fel.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Mostanában nem tudtam nagyon jönni!Tudjátok múltkor írtam hogy csinálunk külön konyhát,és hát ezeregy helyen csinálnak konyhabútorokat.Ebből kifolyólag megyünk mint a mérgezett egér :lol: ,nem könnyű választani,na meg az anyagiak!

Képzeljétek Bencus MÁSZIK :!: :!: :D :D :D
Olyan ügyesen mászik és nagyon gyorsan. Most már mindenhova eljut mászva is de bébikomppal meg végképp mindenhova!

Ettike,Nika!
Boldog 10.-et a lurkóknak!!

Chrissyy!
Nagyon szép Martin baba!

Boszibaba!
Szép méretekkel rendelkezik Gabika!
Bencus már kapott halat-paradicsomosat,meg halászléből is kapott már egy pár falatot!

Vicuska!
Nagyon édes a kislányod!

Nálunk az alvással nincs gond.Éjszakákat is átalussza még most is,nappal-délelőtt egy bő fél órát,délután egy jó másfél órát alszik!
Vendég
 


Sziasztok!

Na ezt a játékot később kipróbálok. Jól vagyunk csak Balázs egész nap nem hajlandó tápszert enni csak éjszaka. Reggel tejpép, délbe husi gyümivel a zöldség nem jön be, délután megint pép, ejszaka tápszer 2-szer. 230-az eszik de a husi után még 50 tápi is megy. Szerintetek mit adhatok még neki eszik ugye pépet, alma, banán, sütőtök, csirke-pulykahús, kpumpli, répa. Mivel délba a húst csak gyümivel eszi meg így délután nem akarok megint gyümit adni de akkor mit adjak? Van tippetek? A halat szívesen kipróbálnám de nem tudom lehet-e. Nagyon egészséges jó lenne ha enné. Védőnőm azt mondta ma jön 2 hónapja nem volt de nem jött. Pedig annyi kérdésem lenne.
Chrissy gratulálok gyönyörű a kisfiad olyan jó látni, remélem hozol képeket még.
A hófordúlósoknak gratulálok. Nekünk is volt 6 hós buli a másik topikba tettem képeket. A tortába belemászott de nem evett belőle.



KépKépKép
rena10
 
 


Ja és én az adobe photosoppal 9.2 szoktam kicsinyíteni a képeket.



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Pannica:
Mekkora már a lányod! Aztaaaaaaaaa!!! Nagyon aranyos!! :D :D

Chrissy:
Wow,el lesz kényeztetve a kislegény :lol: :lol: Nagyon helyesek a pasijaid!!! :D :D

Betti:
Építkezés... :roll: :roll: :roll:

Mamik,ma éjjel lesz 7 hónapos a Bogi.. És ma FELÁLLT... :shock: :shock:
Hát ez nem igaz.. A tesóit ilyenkor még ott lehetett hagyni az ágyon.. :roll: Bogi meg pillanatok alatt "körbemássza" a lakást :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


pannica:nálunk is a helyzet,hogy szinte semmit nem tudok napközben csinálni Rékától. Ha elalszik délben, akkor tudok főzni és akkor eszek is, de ha nem, akkor egész nap csak be-be kapok pár falatot! :roll:
Athina szopizik még? :?:

Barbamami: gratula boginak!!! :lol:
Dicamami:nektek is gartula a mászáshoz!!

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok!

mi napközben nagyon jól elvagyunk.mikor nekiállok főzni akkor belerakom a kompba adok neki egy fakanalat meg egy tálat és ő is főz.nagyon édi.ált először az ő kajáját főzöm meg akkor eszik és utánna hordozó előszoba és mire nekiállok a mienknek addigra el alszik.mondjuk mi sokat vagyunk itthon kettesben.és megmondom őszintén már nagyon rossz.szinte egész nap itt fen vagyunk.csak a boltba futunk le meg előtte sétálunk eggyet,aztán kész.párom meg ha itthon van sincs ithon mert mindig megy valahova.most apjával rohangál ide oda.valamelyik nap hív hogy csak 2-ig lessz.örülük mint majom a farkának aztán 3-kor még nincs itthon.felhivom hogy kész a kaja mikor jön erre majd megyek most ebédelek apuval aztán elmegyünk telefont venni.de sietek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: na aztán kibortult a bili meg a kaja is a klotyóba.most sincs ithon.bátyámal ment az otp-be aztán megint megy apjához azt mondta délre biztos hazaér.szupi.addig meg mi megint ülünk itthon mosunk főzünk takarítunk.délután meg már fáradt lessz velünk lejönni sétálni ugyhogy megint ketten megyünk.

na bocs a panaszkodásért!!!!

barbamami:

gratula Boginak :wink: :wink: ügyes kis csaj :lol: :lol: :lol:

dicamama:

nektek is gratula :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Dicamama: Gratula a mászáshoz:)

Barbamami: Gartula az álláshoz :) Gege csak úgy 8 és fél hónaposan kezdet balahúzott lányka biztzosan tanulja a nagyoktól :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika:

bocs nektek is boldog 10. hónapot.így 1 nap késéssel.

Kép
Kép
ettike
 
 


hoztam pár képet:

Kép Kép Kép már szépen tudok menni ha fogják a kezem;) Kép Kép éééééés!!!az első utcai sétánk eggyike:):):):):):)

ja és tegnap mérettem:

éééééééés 78 centi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 27 centit nőtt 10 hónap alatt.tiszta apum meg bátyóm(195 és 200 centik)

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike semmi gond köszike :):) Riki baba nagyon ügyes :):))

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit el vagyunk veszve, de azért olvasgatok! Nálunk semmi extra nem történik, azt leszámítva, hogy most Marci a lábamnál annyira húzza fel magát, mintha fel akarna állni :shock: Pedig még csak a mászást és a felülést gyakorolja, egyelőre még nem sok sikerrel.

Gratula a babócáknak, nagyon ügyesek, majdcsak nálunk is beindulnak a dolgok!

Pannica: Athina milyen hatalmas, és nagyon ügyes!!!

Patrik már 78 cm??? Nem semmi! De ezek szerint volt kire ütni :lol:

Hát Bogin meg már nem is csodálkozok. Nem is ő lenne, ha nem indult volna még el :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Gratula Bogicanak a felallashoz es Bencusnak a maszashoz! Na most aztan Ti is rohanhattok a kis gezenguzok utan :D
Niki is hihetetlen ugyes, hogy mar el mert indulni! Athina is probalkozik de latom rajta hogy fel megindulni egyedul. Azt hiszem majd ha hazamegyunk es meglatja most 1 eves unokatesojat jarni akkor majd valoszinuleg o is el mer indulni. Addig is marad a kezen fogva setalas, megragadja a kezemet es el nem engedi, sokszor 10 percet kell koroznunk a nappaliban ugy elvezi a setalast :lol:

Koszonjuk a dicsero szavakat, Athina nem tudom mennyire nagy, mert nincs osszehasonlitasi alapom most, de 10 kilo korul van es 75 cm. Patrik baba nagyobb nalunk :D latom mar o is ugyesen setal kezenfogva. Nikole ne aggodj, sztem Marci teljesen jo utemben halad ha most gyakorolja a maszast, az a normalis!

Ma intezem Athina utlevelet (a gorogot, mert a magyar allampolgarsaga meg nincs meg). A gorog burokracia sztem rosszabb mint a magyar. Ma mar ketszer visszamentem a varoshazara, mert mindig mast mondanak milyen papir kell. Aztan meg mehetek delutan a rendorsegre s talan egy het mulva meglesz az utlevel. Grrrr hogy en hogy utalom a hivatali ugyintezest :evil: :evil: :evil:

Betti: itt is futunk mar kb. 1 hete de csak estefele kapcsoljuk be a futest, mert nappal olyan 12-15 fok van, ejjel viszont lemegy olyan 8 fok korulre. Allandoan fuj nagyon eros szel (6-11 Beaufort) szoval a nappali 5 fokot sem erezni olyan huuu de melegnek :(

KépKép
KépKép
pannica
 
 


na mi ma voltunk méreckedni hát gege 100g-ot hízott na de mászik gyorsabb mint mi két lábon :) meg hát a rengeteg feláll lecsüccs stb ez elég sok mozgás mondta is a doki néni hogy most már nem fog fél kg-at hízni mert már sokat mozog :) 10500g és 78 cm

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ettike Riki cuki nagyon szép nagy legény lesz. Egyébként megértelek szar egyedül ismerem az érzést esténként ki is borulok. És régebben írtad hogy a barátnődnek annyi akivel eddig sétáltál na én is így jártam. Jártunk sétálni egy csajjal aztán én egy másikat is hívtam hogy menjünk hárman na ők ketten jól elvannak feljárnak egymáshoz de engem persze nem hívnak. Szar de ez van. Az én páromnak vállalkozása is van a meló mellett és ő sincs soha itthon. Ma is 22:00-körül ér haza én főzök, mosok, vasalok, takarítok, este fürdetés etetés altatás és mire megjön már a gyerek alszik. Én meg hulla vagyok. De a pénzért megy tudom és ő is kivan, de ebbe a világba minden egyre rosszabb. Nállunk is ritka a közös séta.
Balázs 49 cm született és már majdnem 74 cm, nyúlik rendesen ő is.




KépKépKép
rena10
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: