Új privát üzeneted érkezett!

Panndi,

laptető. :D :D

Zsófi aztán kivételesen rendes kiscsaj, hogy szót fogad.Boldi elszalad előlünk és üldözni kell. :D

megyek, ledőlök, nagyon szarul vagyok...mint, akinek 40 fokos láza van.

KépKépKépKép
moti
 
 


Pruci!
Hogy van Petra??
Panndi!
gyanús ez a sok laptető :wink: :) Zsófi tényleg rendes csaj, Gyurikát is üldözni kell, a kocsiban meg nem ül meg :roll:

Moti!
Remélem jobban vagy :) Gyógypuszik mennek ezerrel!!!!!!! :) Ha hazajövünk remélem megint összehozzuk a talit :D

Annamari!
Írd meg légyszi, érdekel :) köszi, hogy átadtad a puszit :D

Kri!
Ügyes legyél, drukkok mennek folyamatosan :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Tényleg, laptető :wink:
Hát, Fruzsi nem lesz ám ilyen rendes, már most látszik :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a sok drukkot. 4-es lett :lol: Ez volt az utolsó így jöhet a jól megérdemelt pihi.

Panndi, laptető ++++++++++++++++++++++++++++++++

Motinak, Petrának mennek a gyógypuszik xxxxx

Zsombi is elszalad :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, gratulálok, ügyes vagy :)
Vendég
 


Nektek is megmutatom, tegnap hogyan locsiztak:

Kép Kép Kép Kép

Maryka!
Küldöm.

Kri!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Reméljük tesó projekt is sikeres lesz.

Moti!
Remélem ma már jobban vagy, ill. a család nem kapta el. vigyázzatok magatokra!!!

Linus, Danyu!
Hogy bírják a gyerekek a meleget???? Jól vagytok???

Évi!
Mi újság veletek, régen jelentkeztél.

Beze!
És te, hogy bírod a meleget???

Sucer!
Mennyi van még hátra, meddig fogsz még dolgozni??? Ilang készül kistesó fogadására??? És várja már az iskolát?

Franci!
Írtam privit.

Nálunk Réka az akire mindig figyelni kell. Semmi veszélyérzete nincs.

Ma megvolt az évzáró az oviba. Nem is ballagott a gyerekem, de mégis bőgtem. De furcsa lesz, jövőre már Levente is ballag.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,jók a képek, gyönyörűek a gyermekeid!
ne csodálkozz, hogy bőgtél az oviban, és most éppen tudomásom szerint nem vagyok várandós, mégis minden gyerekes dolgon bőgök.érzékenyebb vagyok sokkal, mióta gyerekeim vannak.
Kri,hatalmas gratula!!!!!!!küldök Neked jutalmul egy hatalmas fagyikelyhet virtuálisan!!!!!

képzeljétek, Sebi hétfő óta átfordul, és tegnap óta lassan kúszik.még nincs 3 hónapos.tiszta izompacsirta. :D már csak a járókában érzi jól magát, ahol folyamatosan mozgásban van.Boldival egy percet sem használtuk, nem lehetett letenni.
egyébként küldjetek még gyógypuszikat, nagyo szarul vagyok...már fáj a fülem, nem tudok nyelni, úgy fáj a torkom, és lázas is vagyok..

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Kép

Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy. Nem kaptál esetleg napszúrást?????
Köszönöm a dicséretet. :D :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Moti, küldöm a sok-sok gyógypuszit, szegénykém, ilyen melegben betegnek lenni, nagyon nem irigyellek!

Annamari, nagyon szépek! :D Köszi, rosszul, szenvedek, mint egy kutya. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Franci, nagyon sajnálom. Fellebbezésnél sincs esélyetek?

Pisis infót elraktároztam. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hahóóó!

Csak életjelre futja, erő-és időhiányban szenvedek...

Apa elutazott, nekem meg itt maradt a 2 gyerek és a kutya...reggel-este antibogyó, sebkimosás, kenegetés...utálja...dögmeleg...én is utálom, mert ugye télen fáztunk, nyáron majd meghalunk a vékony falak miatt...itt a szobában 30 fok, mmindkét gyerekem 1 szál pelenkában alszik...

Tegnap este Apa hazaesett, ma építkezik a háznál...mire elkészül, tuti elválunk :lol: :lol: :lol:

Szemem meggyógyult...de az energiám néha a végét járja, még szerencse, hogy a 2 tündérke nagyon jól viselkedik...nagyon szédülök ebben a melegben, bármennyit iszom...de ma kicsit töltődtem, találkoztam Angyalkával...
Szuper kis család...

Most végeztem a konyhában, kicsit eldőlök...

Moti,
jobbulást...

Kri,
ügyes vagy, hogy végeztél a vizsgákkal...

Franci,
sajnálom az ovit...

Annamari,
aranyosak a gyerekek...

Teri,
gyógypuszi Petrának...

Panndi,
örülök, hogy túl vagy a fogdokin...

Szilvia,
én is szeretem a jó borokat is...

Ja...Boró pörög -forog, állandóan mozgásban van, csütörtökön kapott két oltást, nem lett lázas....szerencsére...
6740 g és 63 cm, kis husi...Gabi 4 hósan 8800 g volt és 66 cm, de még a fejét sem forgatta ilyenkor...ég és föld a 2 gyerek...
Na eldugultam...
puszi mindenkinek...
danyuci
 
 


Sziasztok!

Franci! Nagyon sajnálom az ovit! Írjatok a jegyzőnek mindenképpen! IEz nem indok h allergiás a gyerek!!! Vagy menjetek be egy közelebbi oviba és könyörögjétek ki h vegyék fel. Ilyen helyre én se szivesen vinném... Amúgy ez melyik ovi ahol ilyen a környezet? Petrát is oda vették fel ahova nem szerettem volna, de ennek legalább a környezete normális. Most olyan cikis helyzetben vagyok, m az egyik bölcsistársát mindenképpen ide szerették volna járatni, de őt meg oda vették fel amit én szerettem volna. Mondta a gondozónéni h próbáljuk meg kérni h cseréljék ki a 2 gyereket, m úgyis a darabszám a lényeg, de nem merem megkockáztatni, m urtána nehogy a gyereekkel szórakozzanak...

Moti! Jobbulást! Hogy vagy ma?

Annamari! Nagyon jók a képek! Petrának sincs semmi veszélyérzete, állandóan a nyomában kell lenni...

Danyu! Kitarást az egyedülléthez! De jó h ilyen jó gyerekeid vannak!

Kri! Vizsgákhoz gtratula!!! Ügyes vagy nagyon! Hajrá kistesó!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


sziasztok,
köszönöm szépen a gyógypuszikat!tegnap azt hittem, elpusztulok, sé ráadásul Boldi is annyira beteg volt, rosszul volt, hogy sírva hívtam fel a gyerekorvost, hogy csináljon valamit, mert kórházba fogunk kerülni, ugyanis már inni sem akart...mármint Boldi.teljesen ki vagyok merülve idegileg meg fizikailag is, szerda óta nem alszom.......

DAnyu, Neked is kitartás, nem lehet könnyű!!!!én sem bírom most ezt a meleget, betegen lázasan..

TÖbbieknek jó napozást, már, ha megtehetik!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Próbáld meg itatni Boldit. Elég ha csak folyadék kerül bele, az se baj ha nem eszik nagyon. 1-2 falat, egy kis édesség, ropi a túlélésért elég. De inni kell. Gergő 2 évesen kórházba kötött ki. Hasmenés hányás, az orvos szerint már teljesen ki volt száradva. 1napja volt beteg. Persze életveszély még nem volt.
Gyógyulgass te is.
Puszi
franci
 
 


Sziasztok!
Moti!
A Kubut próbáld meg persze nem víz helyettesatő, de energia és kicsit folyadék is. Nagyon sajnálom és millió gyógypuszi Boldinak meg neked is :) Jaj, tudom mennyire szörnyű ez, de kitartás, AZtán megyünk Balcsizni :D

Kri!
Hatalmas GRATULA!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D nagyon ügyi vagy :D

Beze!
Kitartás, Gyurika szept. 7. én született, meg tudom érteni, hogy rosszuél viseled ezt a hőséget! :wink:

Annamari!
nagyon jók a pancsis képek :D

Most anyukáméknál vagyunk Szlovákiában 1 hétig, kicsit lehet, hogy kevesebbet tudok jönni, de jövök amikor csak tudok

MINDENKINEK SZÉP HÉTVÉGÉT!!!!!!!!!!!!!
BETEGEKNEK NAGYON GYORS JOBBULÁST :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Moti, extra gyógypuszik mindkettőtöknek, gyógyuljatok meg gyorsan!

Kri, hatalmas gratula, nagyon ügyes voltál! Tesóhoz drukk!!!

Teri, neked is és Marykának is természetesen!

Hú, szeptember 7? Azta, az kemény lehetett! :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Két mai kép Lexiről.

Kép
Kép

Jobb színe van, mint nekem. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Ajaj, de sokan betegeskednek :( Jobbulást minden gyengélkedőnek!!!

Mi haza (azaz anyuékhoz) értünk a Balcsiról. Az idő kifogástalan volt, sőőőőt!!! Fürdés nem volt, mert nagyon zavaros még a Balaton vize, és még csak 21 fokos, ami nekem nagyon hideg. Én 25 fok alatt vízbe nem megyek :roll:

Jó volt a tali Danyukáékkal. A gyerkőcök nagyon édesek voltak, és hát Gabó és Boróka egymás klónjai :) Volt egy kis birkózás is, Gabó provokált, Szilárd pedig a földre teperte. Képek nincsenek, mert csak másnap jutott eszembe, hogy ja, fényképezni is kellett volna, direkt bekészítettem a fotóaparátot, de én csak ennyire vagyok elhivatott fotós :oops: :oops:

Beze!
Nem csinálsz vonalzót? Sosem tudom, hogy hol tartasz. Hogy érzed magadat?

Többieknek is sok puszi, most sajnos nincs energiám visszaolvasni és mindenkinek írni :oops: :oops: :oops: Ez a meleg azért kábít rendesen.....

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Még gyorsan egy mai pocak:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie, nagyon szép! Nekem is látszik már valami, de ezt még nem teszem fel, nagyon szerény. :oops:
Vonalzót 3 hét múlva rakok, most 11+2-n vagyunk.
Köszi, most épp epegörcsöm van, de egyébként jól. Rengeteget eszem, :oops: de összesen még csak 40 dkg-t híztam. :D
De jó lehetett a tali! :D
Afp eredményed megjött?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze,

Lexi barnaságából én is kérek!!!!olyan vagyok, mint egy hypo reklám.-ő viszont csodaszép!mármint Lexi :D

ANgie, a pocid is gyönyörű!!!!!ilyenkor én is mindig úgy vágyom megint a pocakosodásra.

szombaton egyébként kubut, mindent próbáltunk itatni Boldival, de nem ment, azért voltunk elkeseredve.még bort, meg kávét is kínáltunk, mert azokat szereti a legjobban.(a bort szilvaléként hamisítjuk, a kávét meg kakaóval, nehogy valaki azt higgye, hogy igazit adunk neki.)

mostmár valamennyit iszik, de az nem normális, hogy 1 éve nem eszik...tavaly nyáron legalább gyümölcsöt evett,mostmár azt sem.se fagy, se csoki, semmi....szólok a gyerekorvosnak, mert nem hagy nyugodni.

KépKépKépKép
moti
 
 


Beze!
Nagyon édes Lexi. Húha, mindjárt itt a 12. hét. Sajnálom, hogy mg mindig előjön az epegörcs.

Angie!
Milyen szépen kerekedik a pocakod. 3 hét, s itt a félidő. Hogy rohan az idő.

Moti!
Mi is így kezdtük Leventével. 1 évesen minden gyümölcsöt evett. sőt szépen evett mindent, aztán 2 évesen valahogy semmi nem kellett neki. Nem irigyellek, főleg, amin mi átmentünk. Mi is vittük orvostól orvosig, de mindenki csak azt mondta, amennyi kell neki, annyit eszik. És édességet ne adjak. Nem szoktam édességgel tömni, de akkor, úgy éreztem, ha hajlandó megenni egy tejszeletet, vagy túró rudit, jobb a semminél.
Volt vérvizsgálat, hasi uh, gasztroentológia, vizelet- széklet vizsgálat. Szóval, nem volt könnyű. Most se egy nagy evő, de amit akar, azt megeszi.
És már szerintem írtam, hogy volt olyan nap, mikor nem evett, s nem is ivott semmit.
Tudod, az a legkönnyebb, mikor ilyenkor azt mondják, hogy a tesó miatt sztrájkol, így ellenkezik. De szerintem ez akkor sem normális dolog.
Kíváncsi leszek nektek mit mond doktor néni.

Franci!
Kollégáid még mindig szívóznak???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,

nagyon köszi, hogy ezt leírtad!!!erőt ad nekem, hogy mások és végigcsinálták, és egészséges a gyerekük.
dokibácsi délután jön hozzánk, előzetesen telefonba azt mondta, hogy megpróbáljuk a béres cseppet, annak pár héten belül be kéne indítani az étvágyát, de majd délután még beszélünk róla bővebben....nekem egyébként szombaton azt mondta a dokibá, hogy mindegy mit, csak egyen.ha fagyit, akkor fagyit.csak itt a bibi, hogy még az sem kell neki.teljesen kivagyok, már minden gatyám lötyög rajtam, csak azért eszek időnként valamit, hogy Sebikének legyen tejcsi.egyébként nálunk nem lehet a tesóra fogni, mert 1 éve kezdődött az éhségsztrájk, és akkor még Sebi nem volt sehol....Rékával nem voltak ilyen gondok?
ráadásul iszonyúan furdal a lelkiismeret amiatt is, hogy azt a pár alkalmat beadtam a bölcsibe...nem akarom lelkiválságba sodorni a saját kisfiamat.persze azonnal abbahagytuk, mkikor nem tetszett neki, de haragszom a páromra, hogy erőltette, mert én nem is akartam vinni, és hagytam magam rábeszélni...
bocs a sok lelkizésért, de nagyon kivagyok, azt hiszem, felhívoma a Raffait, hogy fogadjon valamikor....

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Rékánál már a hozzátáplálást is másképp csináltam. Nála tényleg 6 hónapos kora után kezdetem el, addig csak cicizett, még vizet se kapott vagy teát. Aztán nála nem is vettem elő a turmixot, mindent villával nyomtam szét, s ő valóan rágott is.
Rékánál is volt 1-2 hét, mikor nem akart enni, de nem volt olyan, mint Leventénél, nála már nem aggódtam.
Levente pont olyan, mint én, ha én is érzem, egy húsba, hogy zsír vagy porc van benne, majdnem megfulladok, s rámjön a hányinger. :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Mi is adtuk neki a Vitacolen-t, béres cseppet, nálunk nem vált e egyik sem. Remélem Boldinak segít majd. Hidd el, tudom, hogy mit jelent. Most is szoktam mondogatni Leventének, hogy mikor még szopott, milyen érdekes, akkor tudott üvölteni, mikor éhes volt, most meg nem bír szólni.
Mondták nekünk is, majd, ha bekerül az oviba, látja a többieket enni, neki is megjön az étvágya. Nálunk ez sem jött be, első alakalommal valamit kézzel fogott meg, s azóta nem is evett semmit. Akkor még 2 hónapot próbáltuk, aztán kivettem, s ebéd előtt hoztuk haza.
Most, hogy Réka is elkezdte az ovit, ismét megpróbáltuk az ebédet, Réka evett, Levente hozzá sem nyúlt.
Én már próbáltam neki szépen, kiabálva mondani, hogy nem azért fizetjük, hogy másik gyerek egye meg, nem hatott. Bevallotta, azért nem eszik, mert rászóltak, hogy ne kézzel egyen. ( mondom ez volt 3 évesen, beszoktatás alatt).
S szerintem hiába erőltetem, ő akkor sem fog enni. Pedig szeptembertől már mindkettő ott is alszik. Én se akarok vele kiszúrni, hogy egész nap üres hassal kell neki lennie, de talán megjön az esze, s belátja, hogy jobb, ha eszik.

Moti! Az a lényeg, hogy ne erőltesd az evést. Próbáld hívni, ha nem megy, akkor nem szabad erőszakoskodni.
Volt, hogy én is úgy értem el, hogy evett, hogy őt nem is hívtam enni, csak Rékát, Leventének meg azt mondtam, hogy neked nem kell jönnöd, játszál nyugodtan.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem, de tényleg tudnék kisregényt írni.

Remélem nálatok sincs semmi szervi baja, csak tényleg ő is sztrájkol.
A bölcsi miatt meg ne legyen lekifurdalásod. Ott evett egyébként???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Én is itt, de visszaolvasni még nem tudtam.

Megyünk délután Pestre varratszedésre vissza a szájsebészhez, vonattal megyek a csajszikkal, hát jó móka lesz :lol:
Vendég
 


Ja, Angie hasát láttam, nagyon szép!
Vendég
 


Ja, és Fruzsi elkezdte, hogy feláll egyedül, eddig csak kapaszkopdva állt fel, szóval feláll egyedül, megy pár lépést, aztán fenékre huppan :) Olyan kis édes :)
Vendég
 


Na még a képeket végigfutottam: marya, nagyon szépek a gyerekeid :)

Beze, Lexi is, és nagyon jó színe van :)
Vendég
 


Annamari,
köszi a litániát, nekem nagyon jó, hogy sokat írsz!
a bölcsiben egyébként evett BOldi.föl is vették nekem videóra, mert olyan ügyesen evett egyedül...
most megnyugodtam ideiglenesen egy picit, mert megevett egy szelet meggyes sütit.
mi már régóta nem is hívjuk enni, mert akkor kapásból nem jön....ha vendégségbe megyünk más gyerekekhez, ott is kiválóan eszik egyébként....
és amíg szopott, rengeteget evett.210 ml-t egyszerre.hozzátáplálásnál is nagyon falánk volt, 2 tányér pépet benyomott.csak 1 éves kora óta csinálja ezt.

Panndi, szerintem a lányok jó mókának fogják tartani a vonatozást.csak Te fogsz beleizzadni a 2gyerkőccel nagyon. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


A vonatozást szeretik, inkább azt nem tudom, mit fognak művelni, amíg én a fogorvosi székben ülök, és szedik ki a varratokat :lol:
Vendég
 


Tök jó, hogy Boldi evett :)
Vendég
 


Annamari, Levente hány kiló???

hú, nem is tudom, hogy bírod évek óta ezt csinálni....
mennyire egyszerű még egy csecsemővel, mindig rádöbbenek. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


mérmint hogy Boldi a bölcsiben evett, az jó. De őket nem kérdezted meg, hogy mit csináltak, mit mondtak neki, hátha az segítene?
Vendég
 


Még azt akartam kérdzeni, hogy amikor először nem evett, mit szóltatok? Törődtetetk vele, vagy ráhagytátok?
Vendég
 


Sziasztok!

Moti!
Mostanában nekunk is vannak evés problémáink, pedig eddig kiváloan ettunk. Most pár hete, csak hulyeségekkel tudom rá venni, hogy jojjon enni.Pénteken is alig evett valamit :( Azért jo, hogy már evett meggyes sutit is :)

Beze§
Lexi nagyon hasonlít rád :)

Angie!
Szép pocak!!! :) :)

Panndi!
Sok sikert, neked kitartást a varratszedéshez!

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy nem tudok jönni, de napközben nem férek a géphez betanítok.

Annamari,
láttam kerestél, köszike :D . Még ezen a héten és a jövőhéten dolgozom, aztán VÉGE!!! Elég lesz már, főleg akkor már a 34. hétben leszek, el is fáradtam már. Ilangom nagyon várja a tesót, mindig kérdezi, mikor lesz már augusztus? A sulit is várja szerencsére, jó osztályba/tanítónénihez kerültünk, így lelkes nagyon. Nagyon édesek a gyerekek ahogy pancsiznak :) Te jól vagy? Hogy bírod a meleget?

Angie,
nagyon szép helyes a pocid, csinos vagy! Meddig dolgozol még?

Beze,
nagyon szép Lexikéd, és micsoda színe van! :shock: Akkor nem sokára lesz vonalzód neked is :wink:

Moti,
nehéz lehet, ha ennyire nem szeret enni Boldi... sajnos tanácsom nincs, Ilangom nekem nagyon jó étvágyú volt, majd kiváncsi leszek Olivérre....

Panndi,
hogy sikerült a vonatozás?

Maryka,
ez étvágytalanság ha csak átmeneti, ne aggódj! A meleg is okozhatja, meg mi sem eszünk azonos mennyiségben, lelkesedéssel! Vissza fog állni Gyurika étvágya, ne aggódj!

Bocsánat, hogy mélyebben nem tudok visszaolvasni, reagálni, ez is nagy szó, hogy erre futotta.

Ha már nem dolgozom majd, igyekszem jönni sűrűbben!

Gyógyuljatok, vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Moti!
Még húsvét előtt volt, akkor volt 19,5. Aztán elkapta a hányás-hasmenés vírust, akkor megint alig evett, akkor lement a súlya 17 kilóra. Most kezd megint jobban enni, most 18 kiló. Magassága kb. 115 centi.
Réka itthoni mérleg szerint 12, védőnői szerint 11 kiló.
Levente 3 évesen volt 13 kiló.
Mit mondott nektek a doki?
Ja, még Aktival kid-et szoktam közben adni nekik.

Panndi!
Nem semmi, hogy be mersz vállalni így 2 gyerekkel vonatozást, s a fogorvoshoz is elviszed.
Nálunk 1-szer vonatozott Levente, mentünk mikulás ünnepségre, Réka még pocakba volt. Akkor ő nagyon élvezte.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sucer!
Örülök, hogy írtál, s jól vagytok.
Bírom azért a meleget, de nem mindig kívánkozom ki az utcára, inkább kiülünk az erkélyre.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi,
a bölcsiben nem mondtak neki semmit, egyszerűen tálaltak, a többi gyerek asztalhoz ült, így Boldi is.
mikor nem kezdett enni, akkor eleinte vittük utána, meg kínáltuk állandóan, aztán utána ráhagytuk, aztán meg próbálkoztunk a szankciókkal.(akikor kapsz kakaót, ha megeszel egy vajas kenyeret)egyik se jött be.

az orvos azt mondta, Boldinak semmi baja, gyönyörűen fejlett, átlag feletti , még így is.hülyére vesz minket, mi meg hülyék vagyunk, hogy adunk neki akár 6 kakaót is egész nap, mert ő ezzel tényleg jól lakik.azt mondta, csak reggel és este adjak neki.napközben mondjam azt, hogy nincs, mert ha kap, akkor azzal megint jól lakik éps nem fog enni.meg ő javasolta a közösséget is, hogy az jót tesz az ilyen problémáknak is, de ugye Boldi nem szereti a bölcsit.meg Béres cseppet kell adnom neki, hátha attól éhesebb lesz.meg kakaó helyett gyümit tenni a tejbe.kíváncsi leszk.
ja, és szegény Boldinak még kötőhártyagyulladása is van.

Panndi, a Ti lányaid jól esznek?
Annamari, köszi a részletes leírást, nagyon sokat segítesz vele!!!!

SUcer, kitartás az utolsó időszakra!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Moti, Annamari, Panndi, Maryka, Sucer, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Moti, átérzem a helyzeted, Lexi is alig eszik mostanában, pedig eddig egy kis zabagép volt. Elkezdett ráadásul válogatni is, hát nem könnyű, de nem erőltetek semmit. Most este megevett egy egész szelet kenyeret, ami nagy szó, mostanában ugyanis azt se szereti. :shock: Ami megy, az a vajas kalács és a pizzás csiga, és a banános mildibé tápszer. Szerencsére rengeteget iszik, azzal nincs gond. Kitartást, remélem, hamar javul a helyzet.
(Tegnap sütöttem meggyes pitét, meg se kóstolta, pedig eddig szerette. :()
Oké, küldök egy kis barnaságot. :wink: Én is hófehérke vagyok...

Panndi, gratula Fruzsinak, nagyon ügyes, 2 hét kb és szaladhatsz utána. :D Rendben zajlott a varratszedés?

Maryka, én nem látom, hogy rám hasonlít, de ha így van, örülök neki. :D

Annamari, jó neked, hogy így bírod a meleget, én sajnos nem. :( Lexi is 2 napja tiszta hisztérika...

Sucer, hogy rohan az idő, hamarosan szülsz! Izgulsz már kicsit?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk :)

Jó volt, aranyosak voltak a lányok, bevonatoztunk Pestre, elvillamosoztunk a fogorvoshoz, bementünk, bevittem őket magammal, Zsófi vigyázott Fruzsira, míg a székben voltam, fogta a babakocsit végig :), aztán elmentünk fagyizni, visszavillamosoztunk a nyugatihoz, bementünk a westendbe megnézni a szökőkutat és a vízesést, felemntünk az emeletre a westend végébe a H&M-be, mert szerettem volna ruhát venni nekik, ha pár ott vagyunk, felvonultunk, leghátul vannak a gyerekruhák, éppen odaértünk, mikor Zsófi közölte, hogy pisilnie kell :lol: Így visszabumliztunk egy mosdóhoz, aztán mentünk is a vonathoz, mert úgy éreztem, még a fülemből is a víz folyik, úgy elfáradtam :)

Én lányaim jól esznek, Zsófi a csanában nagyon jól, mindent mindig megeszik, itthon változóbb azért, Fruzsi a tésztát nem szereti, de amúgy mindent megeszik, és sokat (látszi kis, 11 kg :shock: , Zsófi meg 14). Zsófi szokott néha "nem enni", de ha vacsinál nyafog, hogy nem kér, akkor mindig mondjuk neki, hogy jó, mehet játszani, de később sem lesz kaja. Aztán általában egy óra múlva már marha éhes, de mi akkor már nem adunk :roll: :oops: Így azért ez ritkán fordul elő.

Fruzsi nagyon belejött a menésbe, egyre többet megy, és egyszer már meg is állt :)
Vendég
 


Ja, és kaja téma: néha Fruzsinál is volt olyan, hogy egy-két napig nem evett mást, csak tápszert, de engem ez sem izgatott (amúgy sem vagyok aggódós fajta), így ez is elmúlt, valószínű a foga miatt lehetett.
Vendég
 


Na megyek enni meg aludni, jó éjt :)
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy most nem reagálok , de kicsit onzozom.
Gyurika tegnap eloszor szopit nem kért este :D :shock: de ma igen és úgy konyorgott a kis drága , én meg gonosz, onzo mostoha anya modjára nemadtam neki, majd megszakad a szívem :cry: szérnyu érzés :cry:

Kép
Kép
maryka
 
 


Panndi!
Jo étvágyat!

Kép
Kép
maryka
 
 


Jó reggelt!

Maryka, eljön ez az idő előbb-utóbb, ez az élet rendje, kitartás! :)
Vendég
 


Gergőt 90% hogy felveszik az oviba. Tegnap este 19 óra után telefonált a vezetőnő. Holnap még pár papírt ki kell töltenem.
franci
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy nem reagáltam, de az ovis depim vagy valami, teljesen kikészített. Nem volt kedvem írogatni. De már javulok!

Gergő még nem beteg, állandóan autózni akar. Tegnap is kérdezte, apa hol parkol?
Tegnap délután csigagyűjtést rendezet. Találtak csigákat, mindet begyűjtötte, aztán versenyt is rendezett. (Nem vártuk meg az utolsó befutót). Betette őket szépen a bokorba, és amit még talált az is odavitte. Néha csak azt láttam, hogy szalad egy csigával a kezében.
A csigák barátok voltak, ne legyenek egyedül, nehogy féljenek.

Gergő szerencsére jó evő. 4 tányér leves a rekordja a bölcsiben. Persze már közölte a bölcsibe jobban főznek mint én, na jó ez nem csoda….
Mikor nem eszik próbálom etetni, nem szeretem de néha muszáj mikor beteg, és rákap utána is. De mikor csak nyafog, akkor nincs etetés, általában nem is éhes, főleg a vacsora nehéz. A bölcsiből éhesen jönnek haza, mindenki eszik valamit az udvaron, meg egymásét is. Így 6 körül nem éhes, de fürdés után bepótolja.
Van olyan is hogy délbe nem eszik rendesen, de akkor délután csak gyümölcs van, és este tud rendesen enni.
A múlt heti meleg őt is megbolondította, vacsorázni nem akart, de 9-kor tömte magába a túrógombócokat.
franci
 
 


Moti!
Hogy vagytok? Rosszul vagy még? Fiúk?
A pihenőszéket Angie kérdezte. a képet azért tettem fel, mert nekünk hasonló van (zöldes-barna színben), csak a képeken nem látszik a Gergőtől.
Sebi nagyon ügyes.

Panndi!
Zsófi szófogadó kislány! Gergő végigszaladja az üzletet. csak a bevásárló kocsi ülőrésze a megoldás.
Hogy mit fogok vele csinálni ha több lesz mint 15 kg, nem tudom!
3 voltatok fogorvosnál és megvárták a lányok az Anyukájukat???? Ez komoly! Az én fiammal ezt nem lehetne megcsinálni!!!!

Kri!
Gratulálok!
Zsombi képe új? Édes rajta!

Annamari!
De jót pancsiztatok. Édesek a gyerekek!
Olvastam a privit! Nem semmi!

Danyu!
Ha kész a ház, remélem csaptok egy nagy bulit!

Teri!
Ha nem megy az ovicsere, a gyerekeket cseréljétek ki.
Én benne lennék egy ilyen ovi cserébe. Tényleg csak a létszám a lényeg.

Maryka!
Egyszer abba kell hagyni a szopit. Minél nagyobb annál nehezebb.
Gyurikának jó kényeztetést!

Beze!
Lexinek szép színe lett és milyen sokat nőt. Mi hipóreklámok vagyunk.
Fránya epegörcs!

Angie!
Szép a pocid!

Sucer!
Jó téged látni!

Boni!
Még az Anyunál vagytok?

Panni!
Mi van veletek?
franci
 
 


Gergőnek jövő hónapban lesz bölcsi ballagás. Tanulnak új verseket, és valami táncot is.
Vasárnap este előadta. Olyan édes volt!

Ez az előbb kimaradt! :oops:
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?