Új privát üzeneted érkezett!

folyt. köv:

Nikole: Nagyon aranyos a fogacskás kép és az integetős is. :lol: Gratulálok az új autótokhoz. :lol: Kaki téma nálunk is sokszor van a pelusban van amikor majdnem minden pelusban van amikor csak napi 1. Ez attól is függ mit eszik. A babakocsihoz sajnos nem tudok mit mondani mert nálunk elég jól viseli.

Vicuska: Lotti már nagyon ügyes kislány. :lol:

Sch.Judit: Gratulálunk az álláshoz gondolom most egyfolytában állni akar. :lol: :lol:

Nikky: Dóri is nagyon aranyos és milyen ügyes. :lol: :lol:

Ancsa: Nonó nagyon aranyos a kompban. Alvással kapcsolatban nem tudom mi van de Dávidnak is elromlott az alvókája éjszaka mostanában mi is 3-4 szer kelünk. :cry:

Rena: Nekem a Micimackós tetszik jobban a torták közül. :lol:

Végül minden babának boldog hófordulot és a Rékáknak boldog névnapot. :lol: :lol:

Hoztam én is egy fogas képet:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!!!


Zsu!!!Tök jó, hogy ti már élvezhettétek a havat. Bár tegnap mikor nagy hóesésben vezettem Debrecenből haza én nem élveztem annyira, majd kigúvadt a szemem!!!

Tegnap volt Debrecenben bababörze/expo.

Vettünk autósülést és etetőszéket+ kis kabátot, gatyót, pulcsikát, sapeszt!
Egy [u]Römer King[/u]-re (9-20 kg) esett a választásunk. Nagyon sokat megnéztem már előtte a neten is, meg élőben is!!De halljátok nekem mindegyik olyan kemény!!!Főleg ezek a 8-10.000 Ft-osak. Aztán az egyik standon egy házaspár árult üléseket+babakocsikat+kiságyakat stb.
11.000 Ft-ért vettük a Römert, mert bár ugyan a váza használt-Németországból hozzák be, de vadiúj rávarrt huzat van rajta. Megkaptuk az eredeti papírjait is. Gyorsan hozzáteszem, hogy én nem nagyon szeretem a használt dolgokat, de erre azt mondtam, hogy OK!!!Mindjárt teszek fel róla képet is!!!
Hisz a vadiújnak is előbb utóbb megkarmolódik egy kicsit a műanyag része, s azon is ugyanilyen új huzat van, de az 50-60.000 Ft vagy jobb esetben 25-30.000 Ft.
Etetőszéketsokat nézegettem a neten+üzletekben. Amit vettem azt annak az üzletnek a standjáról vettem, ahonnan már sok mindenünket pl. babakocsit stb. Szeretem ezt a bababoltot, Debrecenben a Babavilág ha így valaki ismeri ( a Nyugati utcán).
Egy olasz szék, L. Rossi Boss, és 24.000 Ft- volt. Tulajdonképpen egy dolgot szerettem volna nagyon, hogy dönthető legyen a háttámlája, mert némelyikben úgy ül a gyerek, mintha karót nyelt volna, vinkliben!! :) :(
Na ennek dönthető a háttámlája+állítható az ülés magassága is+ az első lábain görgő is van.Nekem tetszik, bár 24.000 Ft soknak tűnik. De beleszerettem. Képzeljétek beletettük az autósülésbe is és az etetőszékbe is Bencust, s vigyorgott ezerrel, nézelődött, egy mukkja sem volt. Mindkét helyen ki voltak akadva az eladók, hogy milyen édes, türelmes gyerek!!!!De tényleg az, ki lehetne vele menni a világból. Délelőtt babausziról mentünk a börzére, s délután 5-re értünk haza, addig egy hangja nem volt!!ÉDES!!!!!!!!!IMÁÁÁÁÁÁDDDDOOOOOOOMMMMMMMMMM!!!!
Íme a képek, a kicsinyítés miatt vannak benne fekete foltok :(Kép Römer King ülés Kép az ülés huzata
Képaz etetőszék, cuki macis, bár nem látszik. Kép egészen alcsonyra állítva

szép napot mindenkinek!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Talán egy fokkal jobban telt az éjszakánk, már cska egyszer kelt fel és szopcsi után (ami inkább cicizés volt) 20 perc múlva már aludt is és 7.15-kor kelt fel.

Voltunk ma tanácsadáson.
Méretek:
súly: 6840 gr
hossz: 65 cm
Fejktf: 42,5 cm
mellktf: 45 cm

Minden rendben vele, jó kis erős kislány. :lol: :lol:

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsu!
Irigykedek nagyon, itt egy szem hó sem esett! :? De már nagyon várom, imádom a havat. Tegnap vettünk egy jó kis overált Balázsnak, és most egyezkedek a hugimmal, hogy adják oda az idei évre a karfás szánkójukat, mert a miénken nincs karfa. Az ő Jankájuk már úgyis nagylány, mire az öcsi (januárban születik meg) jövőre szánkózni fog, addigra meg visszaadjuk nekik.
Látom Bencus jól érezte magát. Nézett nagyot, gondolom!

Krisy!
Akartam privit írni, hogy tedd be a táblába a mászást is, de már elkéstem. Nem baj, majd a jövő hetibe. Írjak privit azért?
Köszi a gratulációt! Igen, állni szeretne mindig, de most rájött, hogy ülésből hasra tud fordulni és onnan mászni, ez is nagyon tetszik neki! :lol:

Judithappy!
Nagyon fullos az etetőszék! Az ülés is jó!
Mi meg most kaptunk egyet, de nekem is varratnom kell rá új huzatot, mert kislányé volt és elég jó kopott is. Nem új az ülés (10 éves), de akkor ez volt a csúcsmodell, dönthető, meg nagyon kényelmes. Remélem jó lesz!

Ancsa!
Jók a méretek! Olyan pont jó kis csajszis! :lol:
És utólag is: Nagyon boldog fél évet kívánok NONÓNAK!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Minden hófordulós babáknak gratula!!!

Mi ma vagyunk 7 hónaposak!!! :D :D

Nikole, Krisy!
Nagyon aranyosak a fogacskás képek! :)

Nikky!
Nagyon édi Dóri és már milyen ügyes! :wink: :)

Ancsa!
Aranyosak a kompos képek!
Bencus is nagyon szeret benne lenni a kompjában és száguldozik is ezerrel a szobában és a nappaliban! :lol:

Vicuska!
Lotti már nagyon ügyes kiscsajszi,ha már ennyi mindent tud! :)

Zsu!
Tök jó nektek hogy Ti már szánkozhattatok! :) Irigykedek is egy kicsit! :lol: Én is már nagyon várom hogy essen itt délen is! Nálunk csak egy kevés havas eső esett!

Gyerekülés:Mi már beraktuk a kocsiba a gyerekülést. Nekünk 0-18 kg-ig van és dönthető,így még félig fekszik is benne úgy mint a hordozóban.Úgy kaptuk még keresztelőre és pár napja cseréltük le a hordózót,mert már nagyon nehéz volt benne vinni Bencust és azért is döntöttünk így, mert már tud ülni! :)

Bocsika ha sok lett!
Vendég
 


Dicamama!

Boldog 7 hónapot Bencusnak!!!

sch.judit
 
 


Boldog 7 hónapot Bencusnak!!!

Hát vettünk gyerekülését. Megzéztük a 9000-eset. Nem vettük meg. Iszonyatosan gagyi, és kicsi. Na persze, ha nem lenne több pénzünk, akkor jó lenne, mert más gyerkőcök is utaznak benne, de végül egy Brevi-t vettünk. 0-18-kg, 32.990-ről volt 28.990-re akciózva a Brendonban. Mondjuk azért is döntöttünk e mellett, mert anyósék karácsonyi ajándékként beszálltak, így nekünk "csak 18.990-be került. Szóval ennyiért már nem volt sok, úgy hogy hatalmas, szóval tuti jó lesz még vagy 3 évig tuti, na és elég masszív szóval a kistesó is élvezheti majd :lol:

Most nincs időm többre, majd holnap jövök!

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam,Napsugárnak már megint arcüreggyulladása van,alig aludtunk a múlt éjjel is..

Dicamama:
Gratula a hófordulóhoz!!


A múlt héten mérték Bogit, 8 kiló.... :D :D :

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


sziasztok.

barbamami:

jobbulást Napsugárnak.
Boginak szép súja van :lol: :lol: :lol: :lol:

nikole:

próbáltátok már azt hogy séta közben olyat adtok Marcinak amivel amúgy nem játszhat?pl:kulcs,üdítös üveg,régi telefon,régi távirányító,vagy akármi más amit a lakásban nem kap meg.lehet úgy el lenne.Patriknak mikor bolond és hisztizik pelenkázás és öltöztetés közben (nyugodtan nézzetek hülyének) mi cigisdobozt nyomunk a kezébe.attól tuti elhalgat.és amikor végeztünk el is vesszük.és csak akko rkapja meg ha hiszti van.amúgy semmi féle képp.

dicamama:

igy utólag is boldog 7. hónapot Bencének.(olvastam a régi topickban hogy lánynak vártátok :wink: )

bocs most eddig jutottam.

és a végére egy ilyesztő dolog:

tegnap este vártuk páromat a ház sarkánál mikor megfordultam hogy rágyútsak.mikor fordultam vissza ijedten láttam hogy egy részeg már félig ül a babakocsin.gyorsan ki rántottam alóla és rögtön azt néztem hogy Patrikkal minden rendben van e.szerencsére aludt tovább.még jó hogy a karfára ült rá.úgy látszik azzal semmi gond.na meg a kerekek is bírták.de hogy én utánna mit lerendeztem annak a f.... nak :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ha közben nem jön meg párom szerintem meg is ölöm.ő fogott le.aztán egy arra járó férfi aki messziről látta mit csinált a hapsi az vitte odébb.

na mennem kell mert Rikikém hííííííííííív.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok: gyors bekukk
Rékának kint az első foga, időben..
Zsu: tök jó,h ott már van hó

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok!

végre elaludt Csöppöm!

szóval ez a részeg ba..om rendesen kiakasztott.ma séta közben (pedig velem volt párom) méterekkel kikerültem a gyanús alakokat.

kisétáltunk a TESCOBA a kb 1 óra.Patrik végig aludta az egészet.bent nézekődött,sétálgatott és kiválasztotta magának milyen játékoz hozzon a mikulás.egy kis tehén aminek ha megnyomjuk az orrát akkor zenél meg rezeg.nagyon édi.Frisher Price.csokit még nem akartunk neki venni mert ugyis mi ennénk meg.akkor meg veszek magamnak.bár hazafele végig ezzel hülyültünk párommal,Patrik a haza fele utat is végig aludta.de mi elvoltunk.szoktát mondani:olcsó játék.......... :lol: :lol: :lol: :lol: mi most éljük 2. gyerekorunk.párom már kifele kijelentette csak olyan játékot vehetünk amivel Ő is tud játszani.karácsonyra már kinézett egy TÁVIRÁNYÍTÓS autót meg qvadot Patriknak.távirányítóst egy 11 hónapos gyereknek.mondtam neki akkor azt inkább megveszem én neki(mármint páromnak).most mondjátok meg.23 éves ember és ilyenekkel akar játszani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja és képzeljétek:

Patrik ma jó 10 másodpercig egyedül ált!!!!!!!!

hát nem ügyes????az én "pici" fiam.lassan a csajokat hozza fel északára.és nemsokára bejelenti hogy nagymama leszek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Barbamami: Napsugárnak minél előbbi gyógyulást kívánok.
Nem semmi Bogi, de ha jól emlékszem akkor már újszülőttnek sem volt kicsi baba. :lol:

Sch.Judit: Beírtalak a táblába nem kell privi :lol:

Bencusnak boldog hófordulot!!! :lol:

Ettike: Patrik már nagyon nagy fiú lassan elindul :lol: :lol:

Képzeljétek Dávidtól 7 hónapos "szülinapjára" azt kaptuk ajándékba, hogy négykézláb elindult. Még elég kis bizonytalan de tegnap este vagy egy métert haladt egy labdáért. :lol: :lol:
Ja és még azt is, hogy ma éjszaka fél 9-től reggel fél hétig egyfolytában aludt utána szopi és még most is alszik :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Ettike: Az a részeg nem semmi lehetet szerintem én is leüvöltöttem volna a fejét, komolyan mondom nem értem az embereket. :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


na?millenek lettek az új vonalzóim???hogy mikkel eltudok szórakozni. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :lol:

Ettike szerintem a letöbb pasi ilyen,mint a párod! Nálunk is még nem is született meg Gabika,de már óriás autót akart neki venni! :lol: Az én párom 31 éves és imád játszani még,igazi gyerek! :)
Csajok volt vkinek olyan,hogy a baba bőra száraz volt ? Nekünk pár napja kezdödött. Száraz az arca,lába és a keze,és koszomonk se volt eddig,most az is van.... :?
Ma felhívtam a védönőt,megyek is zsíros krémet kiváltani a patikába,és majd holnap kijön és megnézi személyesen is Gabikát!
Remélem minden ok lesz.
Mi minden fürdetés előtt olajozzunk utána meg a fürdetőkrém. Mindenből gyógyszertárit használunk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Patrik egyedül felmászott az ágyra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulákat!! :)

Barbamami!
Jobbulást Napsugárnak!

Ettike!
Igen,elöszőr lányt mondtak de most már semmi pénzért nem cserélnék! :D Nagyon is örülök hogy végül megkukacosodott. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Riki már kész legényke! :D

Gyanixi!
Gratula Réka első fogacskájához!

Krisy!
Boldog 7.-et nektek is!!! :D :D Gratula a mászáshoz! :D

Boszibaba!
Bencusnak még nem volt száraz a bőre.De ma mondta nekem a védőnöm hogy ha ilyen van akkor ez lehet ettől a hideg levegőtől is(de akkor az arcának mindkét fele szárazabb),ha csak az egyik oldalán foltokban akkor lehet ételtől is!



Hol van mindenki :?:

Vagy mindenki elment máshova :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Barbamami de rég jártál erre! jobbulást Napsugárnak! Rájár nagyon a rúd! Szegénykém! És Bogi óriási, nem semmi :D

Ettike, hát én azt hiszem a tetlegességig is elmentem volna... :evil: Én elég hirtelen haragú vagyok, szóval azt hiszem a üvöltésemtől és a csihipuhitól zengett volna minden :oops: :oops: :oops:
Nem semmi milyen emberek vannak! :evil:
Riki nagyon ügyes, kész nagyfiú már :)

Krisy, Dávid is üyike, olyan édesek ahogy trappolnak négykézláb, én is meg tudnám enni...főleg a fenekét, ahogy jár közbe :lol:

Gyanixi Rékának gratula a fogacskához! Sok sok fogacskás képet kérünk :) Imádom nézegetni a kis rízsszemeket :) Ha nekünk nincs, hát nézem másét :lol:

Kyra egyébként kicsit jobban van, pénteken megyünk kontrollra! Hétfőn voltunk akkor mondta, hogy még egy adag antibiotikumot be kell adni neki, de talán most már látszik az alagút vége! A szeme rendbejött, az orrából se kell már 15 percente szívni, elég óránként! :? Hát kicsáncsi vagyok még a péntekre! :roll:
Viszont védőnőnél is voltunk ma és 3,5 cm-t nőtt most már 71 cm, és kilóra meg 7 dekát hízott :lol:
Hát nem vitte túlzásba :D Multkor volt 8920 most meg 8990, hát azt mondta a védőnő hogy biztos közrejátszik az is hogy beteg meg az is hogy már aktívan mászik, meg mozog! Ugyhogy amíg nem fogy addig nincs baj! Főleg ugye mert Kyra azért jó súlyban van :lol:

Na megyek, elteszem magam holnapra! Jó éjt mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Boszibaba:Nálunk is elég száraz a Réka bőre.Mi ilyen Gabis testápolót vettünk,és az elég zsíros.Nekünk bevált.Koszmónk is van,azt be szoktuk olajozni fürdés előtt,és már javult.

Orsi:Bocsi,hogy tegnap se mentem,csak a nagymamámhoz mentünk.Pénteken írd meg feltétlenül,hogy mit mondott a doki!

Kép

Timi
tftimi
 
 


Gyanixi
Gratula Réka fogacskájához!!!

Boszibaba
Marcinak is voltak száraz foltok a bőrén, mi zsírozó kenőcsöt kaptunk, prá napig kenegettem vele, és el is múlt. Azóta nincs! Koszmónk is volt, de szerencsére két nap alatt lejött, ha bátrabbak vagyunk, akkor szerintem egy nap is ledörzsizhettük volna :oops: Mondjuk nekünk ezek nyáron voltak, szóval a szárazság sem a hidegtől volt...

Ettike
Patrik nagyon ügyes!!!

Marci tegnap félig felült, de utána sajna gyorsan borult. Ma elővettük a kamerát, hátha sikerül lekapni :lol:

Barbamami
Napsugárnak jobbulást!

Tftimi
Írhatnál ám magatokról is néhány szót! :wink:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok! :D

Köszönöm sok ötletet,remélem nekünk is használ majd.
Ma jön a védönő 11 körül,kíváncsi leszek,hogy majd mit mond.
Ajánlott egy zsíros krémet,de tegnap persze műszakik okok miatt nem volt nyitva a gyógyszertár! :twisted:
Nekünk a lábán,kezén és az arcán vannak száraz részek.
Gabika már egyre jobban mászik. Amit el akar érni,azt meg is szerzi. :lol:
Napjában már 2x kap üveges kaját. Délben főzeléket,délután pedig gyümölcsöt eszik.
Nagyon szereti a gyümiket hússal! :D
Fogunk még nincs továbbra se!
Gyanixi nektek gratula és remélem majd teszel fel képet! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nikole akkor nap 24 órjában állhatsz készenlétben a kamerával! :D
Gabika is már próbál felülni fekvő helyzetből,de még nem jött össze neki! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam nektek 2 videót: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=RqIo3sdgoj8

http://www.youtube.com/watch?v=Ibc_CgXSyCU

Képeket a másik Fórumba teszek fel! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nikole:
Hogy vagytok?Fogacskák?
Bocsi,hogy ritkán jövök,most rossz is volt a gépünk.
Van már 2 fogunk,felülünk,mászunk,felállunk...szóval mindent csinálunk :lol: .Mi is autósülést szeretnénk már venni,úgyanis a Rékát már úgy kell belehajtogatni a mostaniba.
Az a baj,hogy még ki kell bírnunk karácsonyig,mert apósoméktól fogjuk kapni (elvileg).Mi is a brendonban szeretnénk megvenni.Ti melyiket választottátok?

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok: na, itt is esett a hó, meg esik mellé az eső is, így már nem tetszik az idő!!
Fogacskáról képet majd próbálok készíteni, de nem nagyon engedi,h belefényképezzek a szájába. Amúgy jön a párja is, a 2. fog!!!
Timfi: száraz börre nagyon jó a gyógyszertári, mi a gyerekorvossal irattunk fel, de még jó a nivea soft is!!
Boszi: jók a videók!Megnéztem egy párat, a kirakós tök jó, én is akarok majd venni olyat!!Szerintem jó, csak nem fér a szájába a fél kör alakú forma?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Időjárás fronton ugyanaz a helyzet, mint Gyanixiéknél! Persze, mivel csak 70 km-re vagyunk egymástól. :lol:

Mi tegnap-tegnapelőtt elég betegek voltunk, vmi vírus vagy csúnya megfázás. Piros torok, csupa takony, tüsszögés. Orrszívó-porszívózás. :twisted: (brutál) A tegnapi nap nagyon nyűgi volt, de mára mintha kicserélték volna. Szerintem nagyon jó gyógyszert kaptunk.
Elvittem a védőnénihez, mérésre: 8800 gr és 75 centi. Pedig azt hittem nem hízott sokat, mert annyit mozog, meg most nem is eszik olyan jól. De ezek szerint jó kajákat főzök Neki! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Iszonyat jól mászik már, simán elmegy a szoba egyik feléből a másikba, és ez már nem a kúszás módszere! :D

Kép fürdés után Kép a répa egészséges

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Tftimi jó hogy jöttél hogy vagytok? Akkor a táblát kiegészítem :lol: :lol:

Nálunk is szakad az eső :(

Koszmó: lehet kapni a patikában egy koszmó elleni sampont nagyon jó nekünk két nap alatt lejött vele, mert az olajozás nem vált be.

Szárazbőr: Nekünk Eucerin intenzív krémet adtak rá az nagyon jó volt.

Sch.Judit Balázs nagyon huncut a répával :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk Nonóval az orvostól.
Beteg. Piros a torka és rekedt, pont mint a múltkor.
Nem kaptunk antibiotikumot, csak calciumusk+cebin csepp.
Most elaludt, remélem már jobban lesz mikor ébred!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok! :lol:

Ancsa jobbulást Nononak!
Schjudit nem semmi a kisfiad hajmennyisége! És a répás kép! :lol:
Gyanixi hát nem fér a szájába remélem,de hát tudod milyenek a gyerekek,mindent be akarnak rakni oda! :lol:
Krisy és Tftimi jó,hogy itt vagytok! :D

Volt a védönő,megnézte Gabikát.
Bőrszárazságra ALSOL krémet kell majd a patikában vennem. Ez vény nélküli. Ezzel kell naponta többször bekenni.
Valószínű az is kiválthatta,hogy beindult a távfűtés és itt a hideg!
A koszomóra meg azt tanácsolta,hogy fürdés előtt 1 órával tegyek olajos vattát a fejére,és tegyek rá sapit. Így megpuhul,míg dunsztban van,és hamarabb lejön majd! :)
Itt csak eső esik hol nem hol igen,pedig le kell menni a patikába és a boltba. Na majd siettünk haza! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A sétának annyi! :x
Szakad az eső,néhól havas esőbe megy át! :twisted:
Mozgosítottam a páromat,hogy mit kell hoznia a boltból! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tftimi
Réka nagyon ügyes, mi még azért nem vagyunk ennyire, Marci kúszik, de azt ezerrel :lol: Már próbálna mászni, de inkább vetődés lesz belőle és kúszás :roll:
Két fogacskája van, van is fent róla valahol kép :wink:
Az autósülést a Brendonban vettük! Ez 0-18 kg-ig van, de hatalmas, Marci még nagykabátban is simán elfér benne. CSak mivel ő még nem ül, így mi olyat választottunk, amielyiket lehet menetiránnyal ellentétesen és szembe is tenni. Ha Réka már ügyes, akkor nektek nem biztos, hogy ilyen kell, ja és Marci még a következő kategóriás 9 kg-tól is nagyon messze van :roll: A bébihordóba viszont már sehogyan sem fért el.

Ancsa
Jobbulást Nonónak. Úgy tűnik, hogy ez az idő nem kíméli a babákat, mi még bírjuk, de félek előbb-utóbb minket is elér a megfázás :cry:

Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


vagyok én is :):):) itt szakad az hó kb fél órája :)
Boszibaba megnéztem a videókat Gabi nagyon ügyi kössd fel a gatyót ha tényleg elkezd majd mászni mindent pakoljatok el amit nem akartok hogy széttépjen leborítson stb.
Gege mióta tud állni azóta semmi sem szent neki :):) az asztalról is mindent el kellett pakolni mert már feléri :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hát igen Nika lesz dolgom majd az tuti! :lol:
Úgy tervezem,hogy nemsokára elpakolunk mindent,amit elérne,ha már feláll és beszerzem a vakdugokat is a konnektorba.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nikole:Nagyon jó az ülés és jó áron van.Lehet,hogy mi is előbb kicsikarjuk,mint karácsony,mert rossz nézni szegény ahogy paszírozódik :roll: .

Nálunk már 4 órája szakad a hó,de szerencsére nem marad meg,mert akkor nem tudnánk közlekedni,hókotró ugyanis nem szeret erre járni itt az erdő szélén:roll: .
Az a baj,hogy nem tudunk kimozdulni :? .


Kép

Timi
tftimi
 
 


Tftimi
Na igen, mi is várni akartunk még, mert pont ebben a hónapban cseréltünk autót és hát most nagyon nem jött jól ez a "kis" plussz kiadás, de muszáj volt. Nekem mondjuk elég volt az, hogy Marci ebben legalább nem ordította végig az utat, mikor mentünk vásárolni. Sőt, hazafelé el is aludt benne. Ez nálunk csoda :lol: Egyébként meg ha nekünk új autónk van, neki is jár az új ülés :lol: :lol: :lol:
Egyébként néztem a Brendon oldalát, és ez a szín már nem is volt. Lehet elhoztuk az utolsót :lol: De sebaj, neketek úgyis valami csajos szín kell :lol:

Nálunk reggel óta havaseső esik, így mi sem tudunk kimozdulni. Utálom az ilyen napokat :evil:

Szia Nika!
Jó, hogy néha benézel, majd írhatnál valamit Gegéről, bár azt tudjuk, hogy már ügyesen áll :lol: Igazi nagyfiú!

Kép
Kép
nikole
 
 


Úgy látom akkor mindenkit otthon tart ez a csúnya idő! :twisted:
Nálunk már csak sima eső esik,de elég hideg is van,kinéztem az erkélyre!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a védőnénitől Dávid 8910g és 69cm. :lol:
Nálunk is hol eső esik hol a hó hull hol mindkettő :lol:

Nikole: Jó az új ülésetek, mi most vadászunk valami jót és olcsót. :lol:

Boszibaba: Nagyon aranyosak a videók, olyan kár hogy én tudok ilyeneket csinálni. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne hozzátok..
Nektek kb. mennyit tápit eszik a babótok hozzátáplálás mellett(főzi, darapép, gyümik)..Tehát napi szinten érdekelne...
Köszi!
Vendég
 


Ja és szerintetek nem gáz ha Kevin még nem mászik és nem is ül, csak kúszik...
Amúgy eddig szinte mindent hamarabb csinált, de mostanában stagnál nála a helyzet..
:roll:
És az szerintetek normális h néha úgy "ugrál" az ágyon h hátrafelé :roll: vagy csak nekem fura dolgok ezek? :roll:
Vendég
 


Ja és szerintetek nem gáz ha Kevin még nem mászik és nem is ül, csak kúszik...
Amúgy eddig szinte mindent hamarabb csinált, de mostanában stagnál nála a helyzet..
:roll:
És az szerintetek normális h néha úgy "ugrál" az ágyon h hátrafelé dobálja magát:roll: vagy csak nekem fura dolgok ezek? :roll:
Vendég
 


Nem akartam 2x elküldeni, csak behülyült a gép :roll:
És lemaradtam egy kérdőjel is(biztos a front teszi :lol: )
Vendég
 


Úristen miket írok...szóval lemaradt...n

Nah megyek, mert ez az írkálás nem igazán megy most nekem :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nonó már kicsit jobban van.
Voltunk fodrásznál, íme a képek:

Ilyen volt:
Kép

Közben:

Kép

Ilyen lett (szerintem nagyon aranyos:-) lett :lol: :lol: ):

Kép

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


sziasztok!

itt egész nap hó esett,és már rendesen meg is látszik.2-3 centi simánn van.most úgy szakad mint állat.engem az ilyen idő nme tart vissza.Patrik anyósnál énmeg most éertem haza a szinházból a benivel.majd lassan megyek Patrikért is.és egy 30-40 percet sétálunk.azért a levegő kell neki.rátesezm az esővédőt és olyan mintha szimplán csak hideg lenne.én meg azeretem a havat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Tim-csi
Marcival is ez a helyzet, most megállt a fejlődésben :cry: Csak kúszik, de azt nagyon, a többi nem igazánmegy. Próbálkozik, de mégsem megy. Gondolom majd szép lassan :roll:
Tápiból kb. 300 ml-t eszik meg egész nap. Reggel szopi után 120 ml, este lvás előtt 180 ml. Napközben gyümi és főzi.

Ancsa
Örülök, hogy Nonó már jobban van! Nem semmi milyen sűrűn kell fodrászhoz járnotok. Nagyon édi lett! És hogy tűri, bár már megszokta :lol: Marci meg még szinte kopi :oops:

Nálunk ilyen átütő nyálkás idő van, és havaseső esett egész nap, így mi maradtunk itthon :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok! :lol:

Jelentem szállíngózik a hó! :)
Ancsa Nono haja nem semmi ütemben növekszik! :D Örülök,hogy jobban vagytok!
Nikole és Tim-csi ne izguljatok még Gabika se mászik nagyon,most kezdte csak. Ülni is még csak próbálkozik fekvő helyzetből,de nemsokára menni fog neki. A pihenőfoteljában ugye könnyebb!Nekünk még fogunk sincs. Minden majd a maga idejében kifejlődik,hiszen nincs 2 egyforma baba! :lol:
Mi reggel és este eszünk már csak tápit ez 2x 260ml! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok!

itt is megint szálingózik a hó.Riki most aludt el mikor felkel akkor lemegyünk eggyet sétálni.ugyis boltba is kell mennem.
képzeljétek tegnap bemászott a kiságy alá és ott játszott :shock: :shock: :shock: :shock: felkellet keltenem páromat hogy le tudjuk róla emelni az ágyat.

dobok pár képet: Kép havas fa.tegnap este szebb volt,azóta fujt le róla havat a szél. Kép Kép Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


és megkezdtük a 100. oldalt :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Nikole: Köszike jól vagyunk annyi mindent elmondanak mások meg hát sajnos vagy hála istennek semmi rendkivűli nem történik:) Gege fejlődik a maga útján áll kapaszkodva megy már és elengedett kézzekl is már próbálgatja az állást elég szép eredménnyel.Éjszakáink kezdenek alakulni már csk 2* ébred éjszaka abból a második ébredéskor már nem tudom visszatenni a kiságyba ez kb 2-3 körül van ilyenkor apa irány a föld és Gege jön velem az ágyba :) így jól alszik de azért már az is szép hogy fél nyolctól hajnal 2-3-ig a kiságyban is már jól alszik :) Apa meg azért megy a földre mert mióta fűtünk egy kisebb ágyon alszunk mint mikor Gege még velünk aludt és ebbe nem férünk el hárman :)de GAbi azt mondja ő kényelmesen alszik lent jót tezs a hátának :)

Timcsi: Gege naponta egyszer kap este tápit 230ml-t van hogy elég van hogy utána még kis cicit is kap de csak cici már nem elég neki:)Gege 7 hónapos múlt mikor elkezdett mászni meg felülni magától :):) és előszőr hátrafelé közéekedett ő is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Csak egy percem van, nem igen tudok visszaolvasni, csak mondani akartam, hogy megjöttünk a dokitól és szerencsére Kyrát hivatalosan is gyógyultnak nyilvánította :P

Ugyhogy két hónap után szerencsésen lekűzdtük ezt a vírust :)

Most rohanok is mert itt mászkál a drágám :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: