Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Régen voltam nagyjából visszaolvastam. Szépek a babáh nagyon. Nemevés: Balázs majdnek 2 hónapig csinálta hogy nem evett, vagy nagyon keveset, de elmúlt nála. Elkezdett hízni és eszik egész nap. 200 ml tápi, fél üveg bébikaja után még 100 tápszer stb. Mai napig nem tudom hogy miért csinálta ezt 2 hónapig de kiborúltam.
Mi reggel és este tápszert eszünk, délbe főzit, délután gyümölcsöt. És így jól beállt. Tejterméket én 1 éves koráig nem adok, volt a családban tejérzékeny de ha nem lenne akkor sem adnék. Boszibaba hallgass az orvosodra gabika eddig jól fejlődött gond nem volt vele hát biztos jó a dokid meg a védőnőd.Bár tudom ez nem mindíg ezen múlik.
Ettike ha jól érzem nem érted miért nem ad boszibaba tejterméket Gabikának vagyis nem értesz egyet. Én azért nem adok például mert tudom hogy sok gyereknék 8-10 év múlva jön elő a probléma és nem most rögtön. Abba viszont igazad van hogy mindenki csinálja úgy ahogy akarja.




KépKépKép
rena10
 
 


Zsu gratula az első fogacskához! :lol:
Rena jól ráéreztél,hogy miért is nem adok én se egy ideig tejterméket! :)
Chrissyről tud vki vmit? :? Már rég járt erre? :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sch.Judit
Nem rák vagyok, hanem vízöntő, de én így is nagyon ragaszkodom mindnhez. A páromat néha kiborítom, mert semmit nem akarok kidobni, azt sem ami már nem kell. De próbálok úrrá lenni a dolgon. Persze az autó, az egészen más. Most viszont már megvan az új, és nagyon szupi, szóval azt hiszem kárpótolni fog :lol:

Mi is 2x eszünk tápit, reggel és este. Persze tegnap este alig csúszott le a 100 ml, és reggel is csak annyi, bár akkor legalább szopizott valamennyit előtte. Szóval próbálom nem idegesíteni magam ezeken a hatalmas mennyiségeken. Hát nem könnyű :cry:

zsu
Gratula az első fogacskához!!! Nem siette el a kisfiad :lol:

A éjszakánk nagyon jó volt, ilyen még soha nem volt. 8-kor letettük ugye aludni, hogy szoktuk, 3/4 11-kor felsírt, de nem ébredt fel, így cumival gyorsan aludt is tovább. Utána pedig fél 7-kor nyöszörgött egy kicsit, párom visszaadta neki a cumit és végülis 3/4 8-kor kelt fel :shock: Én persze már nem tudtam aludni fél 7-től, annyira hiányzott, és annyira aggódtam, hogy valami baja van, és mi van, ha nem ébred fel. Meg ilyenek. Mindenki meghü..ül, ha anya lesz, vagy csak én vagyok ebben a "szerencsés" helyzetben???
De legalább kárpótolt az előző éjszakáért, mert akkor 1,5 órát sírt, és nem nyugodott meg bármit csináltam. Érdekes dolgok ezek, jó lenne tudni, hogy mi miért történik. De azt hiszem az még odébb lesz, hogy el tudják mondani :roll:

Ancsa
Nonó nem semmi dolgokat csinál, nagyon ügyi! Mi megrekedtünk a kúszásnál, de remélem azért hamarosan továbblépünk...

Sikerült lefotóznom végre a fogacskákat, felteszem ide, a többi kép a másik topikba megy :wink:
Kép

Kép
Kép
nikole
 
 

 
 

Úgy látszik ma csak én pörgök :roll:

De lenne egy kérdésem:
Nálatok hányszor van kaki egy nap??? Csak mert nálunk mostanában általában 2x, jókora adag, de van, hogy 3x-4x is :shock: Na persze akkor kettő kisebb, kettő nagyobb. És ráadásul Marci nem is eszik túl sokat. Nem tudom egyáltalán mi marad benne. :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Rena!
Szerintem Ettike csak azt nem értette, hogy miért ad 4x tápit neki. De majd Ő megírja pontosan, de én erre emlékszem. Szerintem Ettike sem ad tejterméket Rikinek.

sch.judit
 
 


Nikole!

Mintha saját magamról írtál volna! :lol:

Mi még nézzük az autót ezerrel, hátha sikerül találni valamit!

Nagyon jó a fogacskás kép, nekem még nem sikerült lekapnom, de hétvégén hátha...

Marci még mindig nagyon jó pasi! Biztos a csajszik kedvence lesz!

sch.judit
 
 


Sch. Judit igen igazad van tényleg azt kérdezte csak ettike hogy miért ad még ilyen sok tápit visszaolvastam. Viszont én úgy emlékszem hogy ő ad tejterméket Rikinek hogy rudit-e vagy a rántást - habarást csinálja lisztből már nem tudom. És engem nem zavar és nem is azért írom csak eszembe jutott.
Nikol azta de szép fogatok van nekünk mikor lesz már?!



KépKépKép
rena10
 
 


sziasztok!

én adok Rikimnek tejes dolgokat.pl.:joghurt,danett,rudi,.....stb.nálunk egészen a dédszülőkig visszamenőleg még senkinek nem volt tej alergiája.én megkérdeztem a dokim és azt mondta ebben az esetben nagyon minimális az esély rá.

Kép
Kép
ettike
 
 


Schjudit van nevem is különben,ha rólam írsz!
Kicsit rosszul esik,ha név nélkül írnak rólam,és egyből leesik:

"Szerintem Ettike csak azt nem értette, hogy BOSZIBABA miért ad 4x tápit neki."

Így nehéz lett volna leírni?

Meg látom mostanában azzal van pár ember elfoglalva,hogy miért adok neki annyiszor tápszert! Hát 100x inkább az,mint a tejes dolgok és egyéb egészségtelek,neki még felesleges dolog!
A gyerekorvos véleményét kikérem mindig,és szerintem ő nem mond hülyeséget!

Nem akarok ezzel vitát nyitani,csak leírtam,hogy mi esett rosszul! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tényleg BOSZIBABA?! (remélem most látható a neved. Tegnap azért nem írtam, mert Renának válaszoltam és biztos voltam benne, hogy tudja miről-kiről írok)

És amikor TE írsz rólam a blogodban az jobb?!?! Az, hogy név nélkül, nem érdekel, mert úgyse ismernek, de az hogy mit?!

Nem lesz a fiam allergiás és nagyívben nem érdekel, hogy mit adsz a gyerekednek és jó lenne ha TÉGED sem érdekelne, hogy én mit adok neki!!!

Köszike!!!

sch.judit
 
 


Egyébként a mi gyerekorvosunk se lehet hülye, és Ő meg pont azt mondta, hogy ilyen idős gyereknek már nem kell napi 1 liter tápszer. Elég napi 2x, adjak más kajákat, gyümölcsöt és főzeléket. És nyugodtan próbálkozhatok más ételekkel is (persze nem a pacalpörköltre gondolt), de húst és krumplit eddig is kapott, nem értem miért kellett fennakadnod azon, hogy adtam neki?

Szerinted az a jó, szerintem meg más!

Ennyi!

Jó lenne, ha lezárnánk már ezt a vitát, mert nagyon unom!

Bocs a többiektől, tudom, hogy priviben kellene az ilyen dolgokat megbeszélni, de utoljára még ide írtam.

sch.judit
 
 


Írtam neked privit!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok-lányok!!!Ez a kaja dolog mindig vitát szít..Minek?Engem speciel abszolút nem érdekel ki mit miért ad...Ezt nem rossz értelembe akartam írni!!Én is adok neki krémtúrót(nem attól volt száraz a könyöke-a fürdetőt nem bírta)tápit,mindenféle főzit-gyümit.Ha valami probléma merülne fel akkor tudnám ezt ne.

Szerintem se hülye az orvos csak mindegyik más véleményen van.
Pl:van egy barátnőm akinek 3 éve azt mondták az egyik helyen,hogy nem lehet gyereke mert nincs kifejlődve a méhe(27 éves)3évig teljesen maguk alatt voltak a párjával nézték a gyerekeket a játszón...Nyáron elment újra orvoshoz-tanácsért mit lehetne tenni és kiderült,hogy1.5 hónapos terhes(ez egy másik orvos)Mindkettő pesten...

Ui:a lányom egy hatalmas kópé már integet,tapsol ha mutatjuk-mondjuk neki.Mindenhol felál és kapaszkodva ide oda lépeget,mászik mint egy kisnyuszi.Éjjel hallom felkelt,bemegyek látom csücsükél és tapsol magának vígan mintha nappal lenne...IMÁDOM!!!!

KépKép
vicuska
 
 


Képzeljétek: Balázs felállt!!!!! :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

A reggelijét csináltam és nagyon csöndben volt a szobájában. Gyanusan csöndben. A szoba közepén hagytam, négykézlábra tettem le, mert mostanában a mászás a sláger, erre mire benéztem állt a kanapé előtt. :shock: Azt a büszke képet soha nem fogom elfelejteni, ahogy visszanézett rám!
Nem mertem ott hagyni állva, leültettem és elszaladtam a fényképezőért. Mire beértem már megint állt. :o A harmadik felállást sikerült lekapnom, majd felteszem a képeket. Bevallom elpityeredtem magam!

Ez volt a 8 hónapos meglepije!

sch.judit
 
 


Sch.Judit
Köszi! Marci nevében is. Nekem is nehéz volt lekapni egy ilyen vigyorgós képet, hetek óta próbálkozom, de ez jobb lett, mint amit elképzeltem :lol: Szóval próbálkozz, megéri :lol:

Vicuska
Gratula a kislányodnak, nagyon ügyes. Hát igen, néha tudnak olyan dolgokat csinálni, hogy az ember még az éjszaka közepén, hulla fáradtan is csak mosolyog rajtuk. Nálunk is volt már olyan :lol:

Na megyek mert úsás után vagyunk és elvileg aludnia kellene, de nem úgy tűnik, mint aki akar. Így hát lassan jön a tízórai. A kocsiban aludt kb. 5 percet. Nemakarom elhinni, hogy ez elég volt neki :roll:

Ja, és ha válaszolnátok a tegnapi "kakis" kérdésemre megköszönném, mert egy kicsit aggódok, hogy miért van ennyi mostanában. Tegnap egyébként 4 hatalmas adag volt :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sch.Judit
Boldog 8 hónapot!!! És nagyon-nagyon ügyi Balázs! Én még a mászást várom, de majdcsak eljön az is!

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikol
Nálunk is általában 2-szer van kaki de van hogy többször is,szerintem ne aggódj miatta ,a rossz az lenne ha nem kakilna.
Vendég
 


Judit boldog 8 hót!!!
Vendég
 


sziasztok!

még nem is mondtam:Patrik majdnem 9,5 kiló :shock: :shock: :shock: 2 hét alatt majdnem fél kilót hizott :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

a fuldoklásra meg annyit mondott doki náni hogy valószinű a betegség egy piőit összezavarta,meg megmaradt benne hogy fáj a torka és azért fuldoklik a darabostól.így most megint turmixolok neki mindent és majd később megint el lehet kezdeni szoktatni a daraboshoz.

amit most fogok írni azért akinek nem tetszik megkövezhet.(és nem boszibaba miatt írom,és nemis amiatt ki mit ad a gyerekének.)
ÉN TEGNAP ESTE ELDÖNTÖTTEM HOGY LESZOKTATOM RIKIT A TÁPRÓL.dokinéni azt mondta azért kel fel éjjel mert men elég neki az 1 es tápi.oké.vettem 2 eset.abból 180 a max amit adni lehet.megeszi visít mert még enne.de nem tudok neki adni belőle meg a másikból sem mert keverni nem lehet.így kap tejpépet.elalszik. ÉS 2 ÓRA MÚLVA FENN VAN ÉS ÉHES!!!!!ENNYIT A 2 ES TÁPSZERRŐL.adok neki kaját elalszik és 2,5 ÓRA MÚLVA ISMÉT FENN VAN ENNI!!!!na és persze annyira fáradt volt hogy nem tudott vissza aludni és majd 2 órát visított mire elaludt.
ugyhogy most szépen fokozatosan leszoktatom róla.külömben is nemtudom két hónap alatt mit változik a gyerekem amiért január 19.-én még kellene tápit ennie 20.-án viszont már nem.
és ha nem haragszotok meg nagyon szépen megkérek mindenkit hogy ha érdekli olvassa el de utánna senki ne indítson ebből vitát.az lenne a legegyszerűbb ha nem is válaszolna rá senki olyat amibe valaki bele tud kötni.aki meg belém akar az tegye PRIVIBE!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


JUDIT:

gratula a felálláshoz!!!nagyon ügyi Balázs 8) 8) 8) és nem utolsó sorban boldog 8. hónapot!

Kép
Kép
ettike
 
 


nikole:

nálunk ált. 1 nap 1 kaki van.ha sokszor van kaki szerintem az nem baj.(én vagyok ilyen :oops: :oops: pedig én már nem vagyok baba :lol: :lol: :lol: de tényleg.van hogy 2 szer 3 szor is megyek.......és nincs semmi bajom.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike
Szerintem teljesen igazad van a tápival kapcsolatban. Mi már 3-ast eszünk ami 8-hóstól van mert nekünk se volt elég éjjelre, de ez most eddig bevált este fél8-tól alszik reggel 7-ig és még akkor sem éhes. Nekem ajánlották már az esti főzit is(doki néni) csak én azért nem akarom azt adni mert félek attól nem pilled el és nem fog elaludni mert a kanalas kajcsi után mindig nagyon aktív :D
Na meg a tápi minden csak nem rendes kaja inkább 1 instant valami mellesleg az is tejporból van!!! Na de mind1 !!!Ez megint csak az én véleményem!
Vendég
 


Vicuska te milyen krémtúrót adsz a babónak?? Mert mi is imádjuk a túrót de nem tudom melyiket adhatnám neki,vagy te csinálsz neki?? Ha igen akkor hogyan??
Vendég
 


Sziasztok!

Bár Nonó még szopcsizik, ha nem lenne tejem én sem adnék már neki tápot legfeljebb 1-2 x, mert én is szívesebben adom a főzit, meg a gyümit, mint azt a mesterséges cuccot, ami mellesleg tejport is tartalmaz..... :lol:

De egyébként mindenki azt ad a babájának amit akar, én si csak a vélemenyemet írtam.

Bár szerintem is a legegyszerűbb a cumisüveget a gyerek kezébe adni és had egyen, mint időt fordítani rá, és megetetni.....


Más:

Nonó megkapta tegnap a kompot és azóta ki sem nagyon akar szállni belőle. Majd teszek fel róla képet!

Ancsa
Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


ja és képzeljétek.Patriknak megvan a kövi kedvenc kajája :lol: :lol: :lol: resztelt máj főtt krumpliva :lol: :lol: :lol: :lol: majdnem megette a kanalat is :lol: :lol: meg tegnap csináltam neki fini uzsit:vettem natúr joghurtot és tettem bele barackot,almát meg gabona pelyet és így turmixoltam össze.ja meg egy kis mézet tettem bele hogy tuti nagyon fini legyen.hát az lett.imádta :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Bár szerintem is a legegyszerűbb a cumisüveget a gyerek kezébe adni és had egyen, mint időt fordítani rá, és megetetni.....

Ancs teljesen egyetértek veled!!!
Bocsi mindenkitől ez ténleg nem személyeskedés remélem senki nem veszi magára!!!

Mi is csak 2-szer eszünk tápit és sokkal több energia vitamin stb.. van a főzibe mint a tápiba.Na meg hát a dobozra is rá van írva hogy x hós kortól már ne a tápi legyen a fő kajcsi hanem gabona félék hósok gyümi és zöldség!!! A dobozra már biztosan nem írnak hülyeséget nem?
Vendég
 


hát én most nem írok véleményt a kajákról ha nem gond..sztem ezerszer át lett már rágva... :roll:

Sch Judit..
elhiszem h elpityeredtél...gratulálok az álláshoz:):)...anyám milyen gyorsan fejlődnek...

én is rakok fel képet Dóriról,m engem meg az várt egyik nap mikor bementem hozzá reggel,hogy ott térdelt mosolyogva az ágyában...annyira édes volt..persze én is rohantam a gépért..de nem kellett volna,azóta csak térdepel és hintázik ezerrel...:):)
megtudnám zabálni...olyan ügyes!!!!:):)

Szép hétvégét mindenkinek..mi megyünk babaúszni...
ja akkor rakok fel képeket...2térdelős,és egy élete első tortájával(pelenkatorta) :lol:

Kép Kép Kép

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Gyorsan, kompos képek:

Kép

Kép


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Gyanixi:nem kudarc!Próbáld meg,hogy amennyit kér addig adod majd abbahagyod.pár napja én is így teszem és később próbálkozom újra és láss csodát nem tanusít ellenállást-megeszi.

Sch Judit gratula a kisfiadnak és boldog hófordulót!

Nikole:nekem 1*kakil általában reggelről.Nem a fogacskája miatt lehet?Az állaga milyen?nagyon kis csibész pofija van a fiadnak!

A Nonó engem mindig elbűvöl!!!

Dóri is milyen ügyi már...Így csücsükél?Mire föl kapott ilyen szép nagy tortát?

Ettike:én egyettértek veled lassan én is ezt teszem még idén adom és jövő évtől fokozatosan letesszük ezt a mű kaját!!!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Vicuska!
Hát akkor a Te kislányod se semmi! Nekünk a tapsolás, integetés egyedül még nem megy, de ha ilyen ütemben haladunk, nemsokára...


Nikole!
Nem lehet, hogy túl jó az anyagcseréje? Nálunk a férjem ilyen, hogy amint eszik, helyet kell csinálni a következő kajcsinak. Na, én meg épp a fordítottja vagyok. Jól hasznosítok. :lol:
Szerintem nincs baja, de azért kérdezz meg valaki hozzáértőt is.
Van amikor Balázs naponta többször kakil, de van amikor egyszer sem. Olyankor adok neki barackot vagy szilvát vagy sütőtököt. Azután jön a dupla adag! :lol:
A mászás még nem tökéletes nálunk sem, de azért már jól tud haladni. És a felállás ettől függetlenül csak úgy jött. Úgyhogy lehet, hogy nálatok is előbb feláll Marci, mint ahogy elkezd mászni.


Ettike!
Én sem vettem észre anno semmi különbséget az 1-es és 2-es táp között. Pedig azt mondták a 2-estől majd milyen jót fog aludni. Hát Balázs nem. (bár mostanában nem panaszkodhatok, de ez a külön szobától van, nem a táptól)


Egyébként Ettike, Bacsbern, Ancsa egyetértek veletek a tápival és a mesterséges dologgal meg a tejtartalommal. De én erre nem reagálok többet, mert én úgyis csak "egy magát nagyon is túlokosnak tartó szintén első gyerekes anyuka vagyok". :wink:


Ancsa!
Szóval bébikomp? Hát azt mi is imádjuk, bár a védőnéni azt mondta nem szabad fél óránál többet beletenni,mert nem jó a gerincének. Mostanában próbálom betartani, de a napi fél óra nem megy, egy alkalommal persze nincs benne ennyit. De annyira imádja. Azzal még akkor is fel tudom vidítani, ha már nagyon nyűgös. És csomószor nem is megy vele, csak ücsörög, azzal meg nem árt jobban, mintha a földön ülne. (szerintem)
Ja, és nagyon jól néz ki a tiétek! Jó stabilnak tűnik!


Nikky!
Nagyon jó ez a pelenkatorta! És kalóriaszegény! :lol: :lol: :lol:


Köszi mindenkinek a gratulációt az állashoz és a 8 hónaphoz is!

Jó hétvégét!

sch.judit
 
 


Szioka lányok!

Nikky nagyon szép a kislányod tortája? Milyen alkalomra kapta? :lol:

Gyanixi boldog névnapot kívánok Rékának! :lol:

Ancsa nagyon cuki a kislányod a kompban! Mi még nem próbáltunk,mert még nem ült fel rendesen magától,csak a pihenőszékben. De előre látom már,hogy majd,hogy fog vele száguldani a lakásban! :D

Kakidolog:
Nekünk általábban napi 2-3x van,változó. Ha gyümit eszik vagy sütőtököt,elég hamar termel is utána! :lol:

Mi is ma vagyunk 8 hónaposak. Hihetetlen számomra,hogy a születéstől ennyi idő telt el már!

Más:
Ma úgy volt,hogy megyünk délután anyósékhoz. Elmaradt,mert a párom még bent van a melohelyén!
Általábban 16ra haza szokott érni,most csak 18ra fog majd.

Így holnap 15 után megyünk majd anyósékhoz,ha Gabika uzsizott. Azt mondja a párom anyja nagyon készült már,hogy sok krumplis tócsnit csinál. :x Hát persze,mert a párom imádja,és én meg nem szeretem! :twisted: Valószínű nyeltem volna nagyokat! De nem tudom,hogy ki,hogy van vele,de,ha szerintem jönnek látógatok szendviccsel vagy hidegtállal készülök nem ilyen krumplis ízével,amiről tudja,hogy nem szeretem.
:evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk! Gratula a hófordulókhoz! És az álláshoz! Ügyesek ezek a babák na...hát látszik, hogy a mieink ! :lol:

Ancsa a mi kompunk is ugyanilyen :) Csak a színe más, de látom ti is a hintásat vettétek! Kyra imádja mindkét féle képpen :) Ti is neten rendeltétek?

Mennem kell!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A kaki témát kicsit visszafogottabban adta elő ma MArci, hát lehet tényleg a foga, de azért majd rákérdezek a dokinéninél ha megyünk.

Boszibaba
Boldog 8-dikat nektek is :lol:

Látom Nonónak nagyon tetszik a kompja :lol:

Megint lenne egy kérdésem: Van olyan babóca, aki még mindig üvölt a babakocsiban??? Mert Marci ha nem alszik, akkor igen. Iszonyat :evil: Komolyan, már lassan utálok elindulni vele, mert ha nem jól számítom ki az alvását, ami mostanában elég össze-vissza alakul, akkor végigüvölti az utat. Sehogy sem jó neki. Sem felülteteve nézelődve, sem félig fekvőben, sem hason. Mondjuk ennyi ruhában nem is csodálom, de ugye ő hasonalvós. Szóval kérelek HELP, ha van valakinek ötlete, mert lassan már belebolondulok :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Na itt vagyok újra! Csak az előbb Kyra hívott!

Gyanixi, Tftimi Rékáknak nagyon boldog névnapot!

Nikole, egy hülye kérdés, sokat beszéltünk már erről a babakocsi témáról...de azt nem kérdeztem, feléd néz a Marci vagy nem? Ja, és kipróbáltad már hogy Max is megy veletek? Mármint lehet mindíg viszed, de Marci látja őt? Mert nálunk pl. Kyra ha nem látja a Libertyt nyűgösködni kezd :roll:

Boszibaba, én imádom a tócsnit, szóval nekem elküldheted :lol:
Na de viccet félretéve igen, hát mondjuk figyelhetne, hogy te mit szeretsz! kedves anyósod van! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Boszibaba igazad van, mi 10 éve vagyunk együtt és fél éve nyílvánítom ki a gondolataimat. Apósék még semmit nem hoztak a gyereknek meg nekem se nem várom el de akkor én miért kedveskedjek nekik? Múltkor feljöttek / váratlanúl/ és a páromnak almás pitét sütöttem meg diós sütit és befalták. Kiakadtam. Ráadásúl ugye Balázs eddig nem nagyon hízott most már igen szerencsére erre após mondja nem baj csak etessem bőven nem baj ha kihánnya-az idióta. Ki vagyok akadva rájuk ha mi megyünk hozzájuk mintha ott se lennék néha. Nehéz. Most fogjuk tartani Balázs buliját pénteken hogy fél éves és lesz hidegtál, rántott hús, franciasaláta, fasírt és bundáskenyár fokhagymaporral mert azt mindenki szereti. És persze torta teszek fel két képet ezek közül lesz valamelyik.
Ja és lesz papírcsákó, micimackóspohár és tányér minden ami jó. De ha apósék kekeckednek apu és anyu nem tudom hogy fogja tolerálni, remélem jól sül el.
Ancsa Nonó nagyon édi én is ilyen kompot veszek karácsonyra Balázsnak, én is hallottam hogy nem ajánlott de a picik szeretik aztán meglátjuk.

KépKépKép




Kép Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

MA VAGYUNK 6 HÓNAPOSAK!

Más:

Akíra: Igen a vateráról rendeltük és Apa érte ment csütörtökön. Nyíregyről hoztuk és 7900,-Ft volt. Szerintem nagyon jó árban van/volt.
Nonó nem igazán szeret még hintázni benne, de már üldögél, zenél és abban is eszik, de azért kivesszük mert skat nem lehet benne....

Sch Judit!

Igen stabilnak tűnik, bár még csak üldögél benne, nem megy, de remélem akkor is stabil lesz.
:roll:

Kaja téma :lol:


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Akíra
Én már mindent kipróbáltam, kifelé fordítottam, befelé fordítottam, Max is mindig ott szaglászik körülöttünk. Mondjuk Marci még nem nagyon lát ki, mivel nem ül, de fel van ültetve azért, de az sem jön be. Félig fektetem, teljeen lefektetem, mindenhogy ordít :cry: A védőnő szerint ha ennyire nem köti le a kinti "világ", akkor addig fogunk szenvedni vele, míg el nem indul, és nem tud a saját lábán felfedezni mindent :cry: Hát ez meg ugye tavasz, nyár. De ez nem mehet addig így :cry:

Rena
Nagyon édesek a torták, én a Micimackósat választanám, de ha lenne Füleses, akkor tuti azt :lol: Én ugyanis "Füles-fun" vagyok :lol: Ma fogjuk Marci szobáját végre "felmatricázni" a Micimacis képekkel, már alig várom, hogy kész legyen, és akkor majd teszek fel képet is!

Anyóstól én most kezdek kiakadni. Kezd levakarhatatlan lenni :evil: Szerencsére a párom is tudja milyen, így mondta, hogy legyek kemény vele, mert csak abból ért. Hát igen, csak én nem vagyok az az anyóst leszóló fajta :roll:

Ancsa
Nonónak boldog 6. hónapot!!!!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Ancsa:

boldog 6. hónapot!!!

nikole:

szörnyű lehet úgy sétálni hogy közben Marci visít a kocsiban.Riki hála az égnek szeret sétálni.mindig nézeget.és ottlen mindig elalszik.legalábbis mióta ilyen hideg van.nyáron nem igazán aludt ottlen.Patrik Ennyi idősen már előre huzta magát csak hogy jobban lásson.tehát nem dőlt hátra.
anyós ügyben megértelek :twisted: :twisted: :twisted:
kismama18
 
 


bocs csak még néha elrontom a nevem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


csajok!!!szakad a HÓ :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Patrik meg pont alszik,pedig bizti tetszene neki

Kép
Kép
ettike
 
 


Nálunk is ilyen havas-esős cucc esik. Ráadásul pont séta közben kezdte el, de még időben hazaértünk.

Pedig Marci tök ügyes volt :!:
Jól felültettük, kifelé fordítottuk, és nézelődött csendben. Majd mikor elkezdte volna a műsort, lefektettük, cumi a szájba, és elaludt hanyatt :!: :?: Ez nálunk ugye elég ritka :roll: Csak jött egy hü..e mentő, pont mellettünk ment el, és felébredt a szirénára. Na akkor aztán megint jött a sírás, de meg tudtam nyugtatani, majd hazafelé ismét felültettük, és ha nehezen is, de kihúztuk visítás nélkül. Kár, hogy az ilyen séták nagyon ritkák :roll:

Mondjuk tegnap a nagy ordításnál (1 órából 45 perc :shock: )már azt mondta a párom, hogy nem jön velünk többet sétálni, mert ő ezt nem hajlandó végighallgatni. Na persze azért ma is jött, és csoda büszke volt a kisfiára :lol:

Gyerekülés ügyben Ti hogy álltok??? Mármint azért kérdzezem, mert Marci kinőtte a bébihordót, de még nem ül, és a 10 kg-tól is igen messze van (most 7,4 kg), mikortól elvileg meg lehet fordítani a kocsiban. Szóval most azon gondolkozom, hogy olyan ülést kellene venni neki, ami 0-18 kg-ig van, fordítható ellentétesen és menetiránnyal megegyezően is. Szerintetek az jó megoldás lenne???

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratuláviókat!

Nikole:

Mi is pont ebben a cipőben járunk, és mi szerintem 0-18kg-igosat (csak szépen magyarul :lol: ) veszünk.

Help!!!!!!!!

Van 6 hónapos kor tájékán valami fejlődési ugrás, mert Nonó csütörtök óta nyugtalanul alszik napközben is, és éjszaka 3-4 x felébred, ami eddig nem fordul elő. Csak akkor volt ilyen nyügi mikor kijött a két foga, de hát máris jönne felül is?????????????

Már 1,5 órája elszik, de eközben 4 x volt fennt, pontosabban borzasztóan sirt, a szemét nem nyitotta ki és két szívás a ciciből és visszaalud. Tehát tutti nem éhes, akkor csak a foga marad.... :roll:

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok:Nálunk már 10cm hó van minden gyerkőc a játszón hóembert épít-olyan szép ilyenkor!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska!

Még nem ért ide, de nagyon be van borulva, szerintem éjszaka fog itt esni....

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Most már itt is szakad a hó!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Már nálunk is esik a hó, Marci mag mélyen alszik. Ilyet!

Ancsa
3, 6 és 9 hónapos korban van fejlődési ugrás, de nálatok nagyon pontos lenne, ha ez az :lol: De mivel nem eszik, így szerintem inkább a fogacska lehet.

Most néztem a Brendonban, a 12 ezres gyerekülés 8.990-re van leértékelve 0-18 kg-ig kék színben. Szerintetek az jó lehet???

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Ma már szánkóztunk!
Itt a Mátrában nagyon nagy hó van!
Kép

Kép
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok! :lol:

Hát nem semmi a mai időjárás! Először eső esett,majd havas eső és végül hó! :) Tavaly nem volt semmi,aminek akkor nagyon örültem a nagy pocak miatt! :lol:
Most már a hó elolvadt,de az eső szakad még továbbra is! :x
Anyóséknál voltunk délután. Após lejött értünk,és haza is hozott minket. Így nem kellett babakocsit vinni,de elvittük a pihenőfotelját és a mózest,ha álmos lenne!
14 óta fennt volt és semmi nyügi nem volt. Végig dumált,nevetgélt,vagy csak csendben figyelt! :lol: Nagyon büszke voltam rá! :)

Zsu hát igen ebben a hómennyiségben érdemes szánkózni! :) Gondolom Bence is nagyon élvezte! :lol:
Rena nagyon szépen a torták! Én is vmi ilyesmit akarok 1 évesre!
Ancsa gratula nektek a 6 hónaphoz!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Hú tényleg nem semmi az idő. Itt is esett a hó de elolvad szerintem már nem esik semmi.
Zsu de jó nektek mekkora hó. Imádom a havat és főleg ami majd jön karácsony meg minden. Tavaly ilyenkor még milyen kis pocakom volt és mennyire vártam hogy elteljen ez a 9 hónap és tessék már eltelt egy év és ez lesz a legszebb karácsonyunk legalábbis remélem. Csajok gondolkoztatok már mit vesztek a piciknek télapóra és karácsonyra?
Tavaly decemberben ekkora hasam volt: Kép Kép

KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok

Hoztam a táblát:

Kép


Mi is megvagyunk csak utolért minket is a nátha. Pontosabban Apa hazahozta a munkahelyéről. :evil: Én már kezdek ugyahogy kilábalni bár az orrom még be van dugulva, de talán a nagyán már túl vagyok. Dávid nem volt olyan komolyan beteg néha volt hőemelkedése, csak olyan furcsán veszi a levegőt főleg akkor ha tele a szája mondjuk cicivel. Akkor hörög. De remélem mostmár neki is elmúlik.

Nálunk is eset a hó. Még valami maradt is belőle, de nem sok.

Autósülés:
Lassan nekünk is kell vennünk mert a lába már lelóg a hordozóról, de még fogalmam sincs, hogy mit kéne venni.
Nikole: Mielőtt vesztek ülést azért próbálj utána nézzni a töréstesztjének. Mert úgye azt már nem egy két évre veszed a 18 kg is kb. 2-3 évesen fogják betölteni és szerintem ha vesztek próbáljátok olyan helyen venni ahol bele lehet próbálni a babát, hogy egyátalán kényelmesen tud e benne ülni.

Zsu dejó nektek, hogy már szánkozhatatok. :lol: :lol:

Rena nagyon megy az idő és az ember a legjobban a gyerekeken veszi észre az idő múlását. :lol:

Na mindjárt még vissza olvasok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: