Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi, az apartmanos mondatból kimaradt a :?: Kérdés/kérés akart lenni. :oops: :oops:
mary74
 
 


Zárt topicról megváltozott a véleményem. :lol: :wink:
Párom kíváncsiskodni kezdett, hogy mi olyan érdekes itt, hogy ennyien olvassák. Ő is el akarja olvasni. :shock:
Igaz, hogy semmi titkosat nem szoktam írni (meg egyébként se nagyon vannak titkaim előtte), de mégis az olyan izé, hogy el akarja olvasni. :roll: Mintha beleolvasna a naplómba.... (ami egyébként sosem volt).
Mondta ha nem engedem olvasni itthon, majd Ő is regisztrál Susie58-ként (csak valami hülyeséget akart mondani analóg módon mary74-re) és még írni is fog!!! :shock: :lol: :roll:
Úgyhogy ha új tag jön Susie néven, gyanakodjatok!!! :wink:
mary74
 
 


Ági, ez az "éjfél után vagy" tényleg nagyon jó!!! :wink: :lol: Aranyos!!! :D
mary74
 
 

 
 

A májusi topicban nem láttam műtermi képeket Vikóról. :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Kata nagyon örülök,hogy minden oké :D

Emma lába is pihés,mondjuk nagyon picit,de ha jobban megnézem látom rajta :roll:

Nemrég aludt el :roll:
mia2007
 
 


Húúú, Emma nagyon sokáig bírta. :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Kata, végre!!! Örülök hogy rendben van minden az uh-on!! :D De miért nem ezzel kezdted? :evil: :wink:
Hogy hogy kiakaszt a férjed, hm?? Tudod mi Hajnival nem szeressük az ilyen elejtett mondatokat! :oops: :wink: :lol:
Jó a picikédnek, hogy már most dalolgatsz Neki is :) :)

Én még nem tapasztaltam ilyen idegen elhívja szitut. Talán mert eddig mászva tudott volna csak elmenni :roll: :lol: Jaj, olllan furi, hogy itt járkál, megzabálom. Ti mennyi idő után teltetek be velük?? :D :D Apájával itt utánoztuk Őt, a togyogását, miután Zita már aludt :oops: :lol: jól elvagyunk :wink: remélem Zita majd felnőtt lesz egyszer, ha már mi nem is. :P
Olyan nekem is volt, mikor pici volt és fogdosták a kezét :twisted: első pár alkalommal köpni nyelni nem tudtam :roll: aztán már ha nyúltak felé szóltam, a kezét NE, mert a szájába veszi.

Nekem Zita most az elmúlt napokban rengeteget cicizik.
A fazont látta Tomi, ill egy majnem olyat fényképen, más színben. De asszem mostantól már nem lehet ott a próbákon :wink: aztán ki tudja. Amennyit vacilálni tudok, végül lehet segítenie kell majd eldönteni fontos kérdéseket, (ez a csipke hova?) Végül a szopi nem tudom hogy fog menni benne :roll: nyakbaakasztós hátul meg fűzős. Mondjuk próbáltam a mintadarabból kibújtattam a fejem, s úgy valahogy sikerülne szerintem...kérdés vissza is fogok tudni bújni? :shock: mondjuk Riella felvetette, végszükségben ollóval levágják rólam a fűzőnél :lol: na, de komolyra fordítva a szót, majd valaki vagy segít kilazítani a fűzőt és újra bekötni, vagy marad ez a nyakrészes kibújós verzió, bár talán ahhoz sem árt egy kis lazítás. Ezt most jól lerészleteztem. Azóta kb csak erről beszélek. Apa már asszem telítődött a ruhatémával. De csak holnapig, mert akkor majd folytatom :wink:

ezt most elküldöm és olvasok tovább.

Kép
ági_bp
 
 


Doo, én is mostanában látok kis szőrpihéket Zita lábszárán, de neki is szőkék, ahogy Mary is írta.

Blanka apa de vicces :lol: :lol: :lol: bevesszük a csapatba :wink: Nekem is csinált ilyet Tomi ellenkezésből, khm, hogy finoman fejezzem ki magam :roll: hogy felémállt s elkezdett olvasni. Engem is zavart. :x

Kép
ági_bp
 
 


látom elmentetek. :cry: pedig még sós perecet akartam itt rágcsálni.. :oops: na hátha visszajöttök. Meg kell ennem, mert megavasodik :roll: :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Ma vásárolni voltunk és későn értünk haza,aludt a kocsiba egy kicsit,esküvőre ruhát vettünk neki,meg apának inget.

Nekem is úgy varrták a ruhámat,Szlovákoknál,nekünk közel van,és elég olcsó is volt,és olyan lett amilyet én akartam,rajtam volt elöszőr,de vissza kellett adni,nem maradt az enyém,de nagyon jó volt amikor rajtam volt az olyan szép :roll: :roll:
mia2007
 
 


Ági, ez aztán tényleg nem túl szopi-barát ruha :lol: de talán a nagy napra való tekintettel Zitának sem lesz akkora érdeklődése a téma iránt! :wink:
milyen Golyóka élőben? :)

Mary köszi, de tudom én h nem indulhatnék szépségversenyen :lol:

Szilvi, csak cenzúrázott fotók kerültek a nyilvánosság és az olvasó üzemmódban lévők :wink: :lol: elé - pl a műtermiek sem.
Vendég
 


na jó, ha másoknál is van szőrpihe, akkor megnyugodtam. Viknek bajuszkája is van, de az már régebb óta :roll: asszem, sok pénzt kell majd költenie kozmetikusra :roll: az nem fura nekem h nem szőke, mert sztem viszonylag sötétebb tónusú gyerek - sokan meg is lepődnek rajta h nem szőkés, mert az ilyen korú gyerekek nagy része tényleg világos, ha nem is szőke, de világos barna hajú, Vikié meg annál azért sötétebb. már amennyi van neki hajból. ahelyett h azokat a pihéket is a fejére növesztette volna - lehet, még a végén a lába szőrösebb lesz, mint a feje... :shock: :roll: :oops: :lol:
Vendég
 


Doo, valami nem tetszett a műtermieken, vagy miért?? Csak kíváncsiságból kérdezem, nem akarok erősködni :wink: szerintem szépek nagyon. persze a családi képeket csak mi érdemeljük (bibibi) :lol:

Golyóka csuda pofa! Annyira de annyira drága és kedves, komolyan. Gurgulázva kacagott úgy örült Zitának, Riella mondta is hogy még senkinek nem örüli ÍGY :shock: :D :D magas, mint Vikó, 83 cm, ezt eddig nem tudtam elképzelni, de Zita mellett nagyon magas. Sűrű erős a haja, és számomra meglepően sötét. Nagyjából egyforma a mozgásuk, kicsit még csetlettek botlottak egymásban-egy kanapé mellett álldogáltak. majdnem csattant egy puszi is, de csak majdnem. szerintem teszek majd képet a májusiba, bár egy kép sincs ahol mindketten szemből látszanak, de majd próbálom kiválasztani.

Kép
ági_bp
 
 


Doo, nem gondolkoztok már azon a hajvágáson, amit anno említettél? Nem vagyok nagy szakértője a dolognak, de nálunk sokat számított, erősödött, aztán ki tudja attól-e? :roll: igazából vannak kétségeim, mert ha ez így lenne akkor minden fiúnak/férfinak oroszlánsörényének kellene lennie, nem? nekik azért gyakran volt/van rövidre vágva a hajuk. Azért egy próbát megér.

Kép
ági_bp
 
 


hajvágás nekem a fodrászom mondta csipkedjem meg a végét ollóval az segít,hogy erősödjön,de én nem csináltam meg,nem tudom segített volna-e.
mia2007
 
 


:twisted: :twisted: szó nélkül itthagytatok?

akkor pá :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Vikinek még mindig annnnnyira kicsi a haja h max nullással lehetne levágni :roll: azt meg nem szeretném. van egy tincs a feje tetején, ami hosszú, de ennyi.

a családiakat nem szerettem volna kitenni. egyébként sztem jók lettek a képek. persze, egyikünk sem fotómodell... :wink:
Vendég
 


bocs Mia :oops: :oops: akinek nem inge ne vegye magára! :lol:

Kép
ági_bp
 
 


De hogy hagytunk! :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


bocs Doo :oops: :oops:
persze családiakat én sem gondolnám IDE :P

Kép
ági_bp
 
 


na, jó bocs mindenkitől. :lol: :lol: :lol:
mennem kell jó éjt

Kép
ági_bp
 
 


A Gergő haját 1 éves kora óta 3* vágtam le géppel és már látszik nagyon sokat sűrűsödött. Neki lehet sörénye lesz. :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Mi a szösz van már, hova tűnt a Gergő vonalzója :shock: ?????
Ez a babanet :roll: :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Visszavonva, már megjelent. :roll: :idea:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo szerintem nagyon jók a képek :D ,meg egy örök emlék,mert nem mindegy ki fényképez,azért ők értik a dolgukat,és nincs olyan baki,hogy lemarad a fej meg stb...
mia2007
 
 


mi van Ági, már megetted a sós perecet? :lol: :lol:
én is megyek, szaisztok!

ui: Hajni, megtisztelő a bizalmad h technikából mégis közepesre méltattál! :roll: szigorúbb tanár néni lehet, meg is buktatna... :oops:
Vendég
 


Jó éjt, megyek a postafiókomba olvasni és ...... nézni.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo, Hajni,
A hajvágásról még az jutott az eszembe, ha jön ősszel az állandó sapka viselés ideje, lehet akkor kellene a lányok hajából levágni és lenne ideje megnőni és erősödni.
Jobb ötlet sajnos nem jut az eszembe.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo, írtad hogy voltatok a védőnőnél. De mi a helyzet a 15 hós oltással? Később kapjátok?
mary74
 
 


Most már én is kíváncsi vagyok azokra a képekre!vicuska80@gmail.com az emilem :lol:

Történet vége:ült mellettem a nagyimmal egyidős néni és elkezdte ecsetelni-részletezni(nagyon pontosan),hogy ő hol és hogyan viszket...De ügye a nőgyógyon voltam :shock: És mit csináljon vele..köpni-nyelni nem tudtam ilyen korú néni,ráadásul ilyen téma.Finoman közöltem vele,hogy hát majd az orvos megmondja én nem értek hozzá!

Pihék:nekem is vannak Lotti lábán...Amikor újszülött volt annyit csodálkoztunk mert a hátán és a fenekén olyan szőrös volt-rendesen kirajzolódott.Apukája mindig mondta:szőröshátú kismalackám :lol: :lol:

Kpetro:mennyi idős vagy?Mekkora a mérete a babónak?Örülök,hogy minden rendben!

KépKép
vicuska
 
 


15 hóst kedden kapjuk, doki akkor jön vissza szabiról.
hajvágás: persze, el is kell majd vinni fodrászhoz, mert 1. hajnyírónk nincs, 2. Viki olyan szinten fél az ilyesmiktől h tegnap egyszerűen hajat akartam szárítani du. és már meglátta a szárítót és nyüszített és lökte ki a kezemből :shock: :( át kellett vinnem anyuékhoz h meg tudjam szárítani a hajam. egy időben nem szárítottam egyáltalán, aztán mostanában meg éjjel, több csukott ajtó mellett szoktam, de tegnap így jött ki a lépés. szal sztem max az olló jön szóba - annak ugye nincs hangja :roll: :wink:
Vendég
 


Hú, csajok, meg kell mondjam mindnkinekl beírtam most egy dícséretet, Katának pedig még egy csillagot is mellé. :wink: Annyit írtatok hogy azt se tudom mivel kezdjem. Biztos csapongani fogok na mindegy.

Doo, 15 hós miatt szorítunk, remélem Ti lesztek akik megtöritek itt a szuri-átkot. Hanginak is van szőr a lábán, nem sötét ,de neki a haja is világos. Nincsenek illuzióim, hogy majd nem kell kozmetikushoz járnia, de ennél nagyobb baja ne legyen az életben. És neki is vastag a szemöldöke, tök olyan vonalú mint az enyém eredetileg. Szegényke. :? Majd szedi Ő is. De ő így is gyönyörű. :lol:
Szerintem a régebbi képeken is jól néztél ki és erről nem is nyitok vitát, vissza ne utasítsd. 8)

Ági, ruhádra már baromi kíváncsi vagyok. Remélem hamarabb látjuk mint Tomi. :lol: Én uram is csinál olyat hogy amikor netezek mindig valami mesélnivalója támad, odaáll mögém és közben kuksizza. Mint egy gyerek. :D Pedig nem írok semmi titkosat csak ezek olyan csajos dolgok.

Én nem gondolom hogy ezt a szájba nyúlkálást harapással kéne megoldani. Nekem ez kicsit idomításnak tűnik. Meg úgyis leszokik róla ha már tudja mi van benne. Csak kíváncsi mint mindenre. Akkor viszont inkább az enyémet tanulmányozza mint másét. :wink:

Kata, örülök, hogy jól van legkisebb Petro is. Már annyira kíváncsi vajon milyen nemű kisember van odabenn. Meg persze Vicuskára is. Gondolom nem jobban mint Ti. :wink:
Vendég
 


Doo, ne viccelj már, hogy buktattalak volna meg, hiszen annyit fáradoztál hogy áthidald ezt a problémát és szétküldted azt a sok emilt. Igazából újragondolva emiatt inkább kapsz egy négyest. :P

Hajvágás: azért nullással én sem vágnám, sem őszel, sem nyáron. De majd nő annyit hogy tudod kicsit visszavágni. Egyébként én nem gondolom hogy a rövid hajat el kell dugni a sapka alá, szerintem azzal is édipofik. Mégha néha fiúnak is nézik. Rózsaszínben. :roll:
Vendég
 


Doo, akkor drukkolunk az oltáshoz. Én a játszón beszélgettem egy anyukával, s mondta náluk semmi gondot nem okozott ez az oltás, annyi, hogy 1 hét múlva nagyon nyűgös volt, de se hőemelkedés, semmi. Kár, hogy itt úgy összejöttek a beteg babók tőle :( de azért csak optimistán álljatok hozzá!
Olló valóban jobb ötlet ha fél a gépektől. Kár, hogy Szilvi messze lakik, gondolom ha van gyakorlatod az olló használatában, a gyerekek haját is Te szoktad vágni, ugye??

Ma megvettük az öltönyt, inget. Nagy ügyesen ment. Gyakorlatilag az első boltban megtaláltuk az igazit, de még mentünk egy kört, nehogy utólag azon agyaljunk, hogy tulajdonképpen szét sem néztünk. Aztán visszatértünk. Úgyhogy a legnagyobbak már megvannak, ill. elkezdődött a varrásuk. Még a 2 cipő ami komolyabb utánajárást igényelhet :roll: aztán az apró ámde fontos kis részletek, fodrász, virág. :D
remélem nem untatlak Titeket, hogy itt beszámolok minden fejleményről. :oops: Szóljatok nyugodtan :wink: legfeljebb majd Hajninak priviben, mert ŐŐŐŐT tutti érdekli, ugye Hajni?? :wink: :lol: :lol:

Zita ott totyogott az öltönyök között, olyan jópofa volt, lefotóztam. Nem a leggyerekbarátabb program volt, így a 2. boltban be kellett mennünk szopizni egy próbafülkébe :oops: :oops: :roll: remélem az eladó nem hitte, hogy csak ürügyként próbált öltönyt Tomi, s igazából szopizni mentünk be, mert onnan végül üres kézzel, üres mellel, ámde tele hassal távoztunk :lol: :lol:

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én képtelen vagyok eltalálni az adagot ha tésztás vagy krumplis kaját csinálok magunknak. Most is sikerül vagy 6 adag főzit csinálnom :) :) mondjuk inkább több legyen mint kevés.

Kép
ági_bp
 
 


Hajni!!! :D :D :D :D :D

Kép
ági_bp
 
 


Ági, éjfél után vagy, jó szöveg. Hú akkor én már a sötét éjszakában vagyok.
Még azt nem írtad eddig -vagy ha igen ezer bocs-, Zita milyen ruhában lesz.

Doo egyébként még 9 napig Te vagy az idősebb egy évvel. :wink:
Vendég
 


Szia Ági, most láttalak, mindjárt elolvaslak.
Vendég
 


Ági, ez bizti nem csak engem érdekel, de engem tuti. Mindent írj le ami publikus. Ami nem az jöhet privibe. :wink:
Vendég
 


Hajni, Zita ruháját még nem tudjuk. Igazából Riella mutatott két habos babos lányka ruhát, egyikben olyan lenne, mint egy pici menyasszony, de valahogy nekünk nem a világunk. Az én ruhám sem lesz hagyományos menyasszonyi ruha, így furán venné ki magát, ha Ő meg olyasmiben lenne. :wink: Még nem találtuk ki, igazából van egy csinos kis szoknyája, egyszerű, fehér (alsószoknya is van alatta 8) )amiben a múltkori esküvőre mentünk, szerintem ahhoz kap valami szép felsőt. Ha hűvös lesz akkor meg harisnyát is. Addigra már nem kell azzal kalkulálni, hogy még mászik, mert most az esküvőn emiatt nem sokáig volt rajta. Aztán még szétnézünk, s ez a terv módosulhat még :wink:
Annyira bírom, hogy olyan kíváncsi fáncsi vagy :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Édi lehetett Zita az öltönyök közt. Mindig Nálad van a fényképező? ez tök jó, én sokszor úgy sajnálom hogy nincs nálam, már olyan rég csináltam róla képet. :oops:
Vendég
 


Na de ezek ugye nem tolakodó kérdések? mert ha az szólj rám. :oops:
Vendég
 


Na még egy utolsó, de ezt le kell írjam: sétáltunk ma Szöszkehangyával, egyszercsak felsír a szeméhez kap és mondja "szemem". Mondtam "gyere mutasd biztos bogár ment bele", azt mondja "nem, csipás". :shock: Olyanokat mond hogy néha én sem hiszem el.
Vendég
 


Hajni, dehogy tolakodó, ne érts félre. :wink: A fényképező nem volt nálam, a telefonommal fotóztam le.
Miket mond Hangi!! :shock: nagyon ügyes!!! És rendesen így használja a személyes névmásokat, ill. így ragozza az igéket, hogy szemed, szemem, stb...? :shock:

Kép
ági_bp
 
 


Hajni, miért írtad a múltkor, hogy a szappanoperákban nem történik semmi?? Mindig kiderül,hogy a szerelmesek testvérek, aztán hogy mégsem, felszabadul Izaura és még sorolhatnám. :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Így mondja, mert általában így használjuk többet, de nem tudja mi a szótő vagy ilyesmi, szóval ha megkérdezem mi ez neked szerintem azt mondaná szemem, nem azt hogy szem. Meg az enyémre sem mondaná, hogy szemed. Igazából nem is tudom hogy mondaná, de nem ragoz az biztos. Viszont most kezdte el a birtokos ragozást. Mutatja a tárgyakat a lakásban és mondja a anyájé, apájé, mamájé stb.
Vendég
 


Na jó, tényleg tök izgik. :lol:
Vendég
 


Felébredt a Tücsköm, megyek.
Vendég
 


Még Katának nem válaszoltam. Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy tápszert kapnak. Ha igényli, szereti és jól is lakik vele, akkor ne foglalkozz vele, ki mit gondol erről. Én is azt adok reggel és simán kibírná vele délig. Csak azért adok tízórait mert akkor alvásidőben tudom megfőzni az ebédjét. Meg amúgy is 2 éves korig javasolják, látod Etusra is ráparancsolt az orvosa.
Vendég
 


Ezt viszont én akartam Tőled kérdezni Kata vagy Mary aki hamarabb tudja a választ: A kálium mit csinál a szervezetben? Vízhajtó? Mert hogy a banánban úgy tudom elég sok van és Hangi abból szinte bármennyit meg tudna enni, de én nem merek sokat adni.
Vendég
 


Akkor én most elmegyek fürdeni, de mire visszajövök teleírjátok ám az oldalt. :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: