Új privát üzeneted érkezett!

Mamacka!
De jó, egy kislány! Gratula! Azért erösödik itt szép lassan a lányos tábor :D :D

Kép
anicca
 
 


Csajok, tuti lehetett a potya uh!

Ja és amúgy hány percig tartott ? Kedvesek voltak ?
Tök jó lehetett!!!
Irigyellek titeket csak mi nem értünk rá sajna.....Jól lehetett látni vagy sokat bénáztak? Mindegy, a lényeg az hogy volt eredménye és a nemét is megtudtátok! tök szupi!!!
:)
csézjang
 
 


Mamacka!


:lol: Gratula a kiscsajhoz!!!!
csézjang
 
 

 
 

Csézjang
Fél óra volt, a doki megmutatta a csajszinak mit kell csinálni, onnantól ment a bénázás. De azért megérte!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


gratula mamacka a kishölgyhöz, nagyon!
ilyen csodaszép kecses fejformája csak egy leánynak lehet :)

annica neked jobbulást, pihenj sokat
én is a hegyaljánál lakom, csak óvatosan!!

ktouch
gratula
Ábel név nálam is szóba jött, csak már megelőztek
a kép sajna nem akar bejönni nekem:(
milyen volt a jóga?
én voltam hétfőn, megint teljesen elszálltam :)

visszaolvastam pár oldalt, már azt sem tudom hol vesztettem el a fonalat

a lakásom sehogy sem áll egy hét után
drukkoljatok h a festő felturbózza magát!!!
szeretnék már otthon ébredni
most anyukámnál vagyok
nem rossz, csak ne tartson azért hetekig ha lehet
apával három hete nem találkoztunk

Zsombi iszonyat tempóban nő a hasamban
majd teszek fel fotót, ha kész a lakás, mert el vannak csomagolva a kábeleim, meg a gépem, minden jajj

kicsit le voltam gyengülve a napokban, de az alvás-vitamin-kúra segített :)

szép napot mindenkinek!!!
pusz

Kép
yilonne
 
 


Yilone
Köszi és kitartást!
Mi már két hónapja külön élünk... meg tudom érteni... már nagyon nehezen bírjuk mindketten.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


pardon... mind az öten... :D

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gratula Koutch és Mamacka!

Mamacka neked nagyon profi képeket csináltak, főleg az arcáról! Koutchnak pedig a fütyiről! :)
Az én babócám miért ilyen szégyenlős, na majd jövő pénteken! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Azért nem olyan profi... tök béna volt a nőci... sokkal szebbeket lehetett volna. Férjem már majdnem kivette a kezéből, hogy inkább majd ő csinálja! :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mi is megjöttünk, minden ok. nagyon szégyenlős volt, szinte semmit nem mutatott az arcából. a placentát, mint egy kismama a szopipárnát ölelte, és jól odabújt. amúgy egészséges, pöckét mutogatta, így nekünk is tuti a fiú. auszrtál volt az uhás nő, jófej volt, alapos.

MAMACKA, KTOUCH GRATULA A KISLÁNYHOZ, KISFIÚHOZ!

KépKépKép
dongó
 
 


Kép Kép

KépKépKép
dongó
 
 


gratulálok mindenkinek a kislányhoz kisfiúhoz és a csodaszupi képekhez :lol:

Kép
Kép
20100310
 
 


Én is megjöttem!
Számomra fantasztikus élmény volt (még itthon is megjegyezte apája, aki sajna nem tudott jönni, hogy milyen mosolygós vagyok-sugárzik róla a boldogság)
Nálam csak 1 profi vizsgálódott, ő magyarázott a többieknek. Minden rendben volt, egészséges, méreteket nem mért, de mingnéztünk minden artériát, vénát, belső szervet, agykamrákat, és még egy csomó latin nevű dolgot. Nade a lényeg (amellett, hogy egészséges) KISFIÚ (tovább kékül a tábli :D :D :D )
CD-t én is kaptam, képeket minnyá nézek róla. Ja, a képek nálam se lettek nagyon jók, mert ő is belefúrta magát a lepénybe. Ettől függetlenül szépen látszott, ahogy integet, kalimpál, fogja a fejét stb.

Na, megnézem a bónusz cd-t :) (aki holnap megy: viheti apáját, volt, aki nagyit is vitte mozizni :) )

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


átírtam a vonalzómat. ennél egy héttel korábban szülök majd (programcsaszi), de ez a baba reális kora.

KépKépKép
dongó
 
 


Sziasztok Lányok!

örülök, h mindenkinek jók sikerült az ingyen 4D UH!
Sajni nekem sem lettek jók annyir a képek, mert végére már nagyon elfáradt a babóca!

Jó volt, sokáig nézték a babócát, egy nagyon profi géppel, ahol mindenféle áramlást is vizsgáltak (pl.: főerek, köldökzsinórban lévő áramlást-itt még hang is volt, nagyon érdekes volt). Megnézték még egyszer a nemét is, és 100%, hogy kisfiú! Sokat mosolygót a baby, de végére elfáradt, és bújt el a kezei mögé, nagyon cuki volt!

Kép

Kép
csnixi
 
 


Képek:

láb: Kép

arc: Kép

FIÚ: Kép

Holnap hozom a táblit is.

ktouch :)
nevetek van már?

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


csnixi :)
még egyszer ezer köszönet, hogy feltetted ezt a potya uh-s linket!

Volt valaki fél5 és 5 között a "váróban"? Én kék pólóban, kék karigánban és kék farosban voltam (valahogy éreztem, hogy a kék lesz az én szinem :lol: )

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Nem mintha hiányolnátok,de írok pár sort.
Végre megcsinálták a gépünket.
:D

Csézjang:Az AG Medical szuper jó hely.
A párom egyik ismerőséé.Én ott voltam a legelső uh-n,szuper volt.A doktornő nagyon kedves,nagyon aranyos.
Kisfiammal anno 4d-n mi is a genesisben voltunk,nagyon jó hely az is.
Szerintem nem fogsz csalódni.
Én a dokimhoz a 18.heti uh után a 20.héten mentem.Megvizsgált megnézte a babát uh-n,beszélgettünk egy picit,megírta a beutalót a terheléses cukorra.
Viszont nem kell mennem ekg-ra(doki szerint nem kell).Kicsit meglepődtem,mert a fiamnál voltam.Tegnap előtt voltam terhes tanácsadáson a védőnőnél ő is lesett,hogy nem küldött el még és nem is fog.
Ő mondta,hogy jobb ha inkább elmegyek.Tegnap el is mentem és csináltattam egy ekg-t.

Mamacka,Ktouch,Minyu:Gratulálok a kislányhoz és a fiúkhoz!!!!!

Szeretném tőletek megkérdezni,hogy hány kg-t híztatok eddig?
Kívánósak vagytok????

Mentek jövő héten a gyerekvilág kiállításra??

Jó éjt

Kép

Kép
szilvi17
 
 


De jók a képek!!
Minyu! Gratula a kisfiúhoz :D

Én már egész jól vagyok: már egy kicsit rá is tudok terhelni a lábamra, már egész jól mozgok itthon :wink: . Azért vasárnapig próbálom minél többet pihentetni, hogy hétfön mehessek vissza dolgozni...

Babó meg tök aktív ma egész nap, nagyon jól lehet érezni a rúgásokat :cry: :) Annyira jó érzés!!

Kép
anicca
 
 


Azt elfelejtettem írni nektek,hogy Máténak fogják hívni a kisfiúnkat.
A második neve még nincs meg,de az már engem nem is érdekel,azt majd apa eldönti. :D

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi!
Engem sem küldött a dokim ekg-ra, nem is tudtam hogy kéne menni... :? Én nem tudom pontosan hány kilót híztam eddig, mivel csak egyszer voltam eddig védönőnél (11. hétben), és azért nem annyira pontos az itthoni mérlegünk. De aszerint olyan 2-3 kilónál tartok, de jövö héten megyek vedőnőhöz, majd meglátjuk az ő mérlege mit mond :wink: .
Én nem vagyok annyira kívánós, vagyis nincs semmi amit különösen és kizárólag ennék. Mondjuk azért van étvágyam, de az volt terhesség elött is :lol:

Kép
anicca
 
 


minyu: MI A FÉRJEMMEL! én voltama nagyhangú lány, szőke pasival. nekem kék pulcsim volt és a te oldaladon a szélén ültünk :)

KépKépKép
dongó
 
 


Nagyon szép név a Máté :D

Kép
anicca
 
 


dongó :)
áááááááááááááá, ez tök jó, kár, hogy nem kérdeztem előbb, hogy kimegy fél 5 körülre...

szilvi :)
attól, hogy nem hiányolunk, mindig szivesen olvasunk :)
ekg-t én is most csináltattam tegnap. de nálunk úgy megy, hogy elmegyek háziorvoshoz, és a nővérke rámrakja a kütyüt, aztán a doki megnézi a papirt, megvizsgálgat (megnézte a nyelvem, a lábam-kérdezte, hogy van-e visszerem, kérdezett a vérnyomásomról, hogy van-e gondom széklet ügyben ill. van-e egyéb panaszom.)
hizás: először fogytam 3 kilót, aztán azt visszaszedtem és most még +3-nál tartok.
kivánósság: néha rámjön, minap pl megettem egy fél üveg céklát, annyira jól esett. de előtte napokig kókusztekercset kívántam... De napokig meg semmi ilyesmi nincs.
Máté szép név, be is irtam a tábliba

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Mamacka!

Nagy gratula Rebekához! Egy csoda lesz, meglátod! Én is elkönyveltem magam fiús anyukának (3 fiú után nem csoda) és akkor jött Kamilla!!! Fura lesz egy csomó minden, de tök jó!

Minyu!

Szép kis fiúcsapat lesz!!! És ne aggódj, a kék szín gyönyörű!!! :wink:
És tuti jó 3 fiú anyukájának lenni,aztán majd Te is úgy jársz mint én és a 4. baba egy kis hercegnő lesz! :lol:

Ktouch!

Neked is nagy gratula a kicsi fiúhoz!!! Tényleg fiús hónap lesz ez a márciusi! A lányok meg nem győznek majd válogatni ennyi kis pasi között!!! :lol:

Anicca!

Jaj, a szívem is megállt egy pillanatra, amikor olvastam a balesetedet! Jó, hogy így végződött!!! és milyen rendes a pici, hogy a folyamatos mocorgásával most is bíztosít Téged arról, hogy köszöni, Ő remekül érzi magát!

Szilvi!

Neked is gratulálok Mátéhoz! Szép név, szép jelentéssel!

Márti
borossné becz márta
 
 


Gratula mindenkinek a jó eredményekhez, fiúkhoz és lányokhoz!
Már csak én nem tudom milyen nemű a babó a pocakba? :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


sziasztok
megírtam egy oldalt és eltűnt:(


Hony: nekem is Bálinttal középfültő gyulladásom volt és kiszakadt a dobhártyám mire beértnk a kórházba, akkor már késett vagy két hete, de azt hittük a betegség miatt, vagy legalábbis én azt hittem:), párom közölte a dokival jó lenne ha nem írna fel valami bazi erős antibiotikumot, mert terhes vok, reggel megcsináltam a tesztet és tényleg az voltam:)

Gratulálok a lányokhoz, fiúkhoz:) jó kezd lenni az arány ahogy számolgattam:)

Ktoch: nekem sem volt 5 hetes korunk óta hüvelyi vizsgálat, fiamnál minden hóban volt, nem értem én ezt.

olyan jók a képek, mennyire jól kivehető már minden:)

Kép

Kép
andrea001
 
 


hát akkor én meg sem merem mondani, hogy már 8kg tartok, ugyan fogytam 3kg ami most hirtelen pár nap alatt vissza jött, tehát megint vizesedek, meg mondjuk mostanában mindig este 10 kor vacsizok, mert akkor jutok el odáig hogy egyek végre

Kép

Kép
andrea001
 
 


tábli: Kép

szabccsi :)
vannak még ott "semleges" csíkok, ne aggódj, nem csak nálatok titkolózik a baba :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hűha! Mennyi történés tegnap délután óta!
Dizzy! Képzeld, én először azt álmodtam, hogy fiú lesz. Meg is néztem az álmoskönyvben, és azt írta, hogy ez pont az ellenkezőjét jelenti, tehát lány lesz. Aztán másodjára lányt álmodtam..és végül lány lesz, ha minden igaz. Első megérzés, első álom...? :D Nagyon jó a micimackós kép!!! :lol: :lol: :lol:
Szabccsi! Hű de kiváncsiak lehettek már, nagyon szégyenlős a bébi!
Ktouch, Dongó, Minyu és Csnixi! Gratula a kisfiúkhoz, nagyon jók a képek! Mamacka, üdv a lányos táborban! (remélem senkit sem hagytam ki)
Ktouch! Nekem is csak a legelején, az 5. héten volt hüvelyi vizsgálat, amikor megállapították a terhességet, a 16. héten pedig csak azért, mert gombás tüneteim voltak, akkor megnézte a méhszájat is. Tanácsadáson a doki nem igazán szokott vizsgálni, mert magánba járok uh-ra másik dokihoz. Ő meg csak uh-zik, ha nincs panaszom.
Yilonne! Kitartás, már biztos nem tart soká a felfordulás! Na de 3 hét külön... :cry:
Szilvi! Én eddig 4 kilót híztam, és nem igazán vagyok/voltam kívánós.
Anicca! Csak egyszer voltál eddig védőnőnél? :roll:
Nekem ez olyan furi. Én kb. havonta megyek tanácsadásra, ott először védőnéni mér vérnyomást, súlyt, stb, aztán föl kell menni a dokihoz is. Plusz még havonta-kéthavonta látogatnak is. Ja és még a kötelező uh-k a magándokinál. :oops: :roll:
Megyek ma kiváltom azt a glükózt, mert hétfőn megyek cukorterhelésre! Pfujj!!!
Ja, EKG-n én a legelején voltam, a belgyógyászati vizsgálat keretein belül.

Kép
aniko20
 
 


olyan furi mert nálunk csak betöltött 24.hét után csinálják a cukorvizsgálatot

Kép
Kép
20100310
 
 


Nálunk is a 24. héten körül van!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Andrea
Ne aggódj! Nálad nem számít a kiló! Szinte mind víz!!! :(


Hű Minyu!
Ez a baba nagyon fiú! :) :lol: :lol: :lol:

És az a lábacska is gyönyörű! :)

Csnixi
Köszi, hogy szóltál nagy élmény volt! Nekem amiatt különösen tetszett, hogy mindent alaposan át is néztek hiszen tanítottak!

Sajnos Rebinek is kétoldali vesetágulata van. 5 mili a határérték neki egyik oldalon 4.6 reméljük nem lesz gond vele se. Andoromnak is volt, még szülés után is lassan kellene kontrollra vinni.



Kár, hogy nálunk nem a profi csinálta végig... :( Vagy legalább készített volna egy-két jó képet és utána adja át,de hát mindegy így is nagyon jó! :) az különösen, hogy apa is odaért.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jó reggelt!


Lányok, körzetihez kötelező menni? Mert én még nem voltam de akkor megyek. És csak beállítasz a rendelésén a kiskönyveddel???????És mit csinál? Vérnyomást mér, meg egk-ra küld?



Minyu!

Jót röhögtem a táblázaton, tiszta kék az egész !!!!! :D


Szilvi!


Az Érdi AG Medical-ban nem tudod hogy hívják a doktornőt aki csinálja az uh-t, és profi egyébként? Nekem az a lényeg hogy értsen hozz, és megbízzam abban amiket mond.
Tök meggyugtatott amilyen jókat írtál a rendelőről, remélem tényleg így lesz, majd kedden megírom, már nagyon várom !!!!! :P
csézjang
 
 


Mamacka!

A vesetágulat mitől van, mit mondtak?

És az agykamra tágulat? Mert azt is sokat hallom mostanában.
csézjang
 
 


Elvileg nekem is a 24. héten kellett volna mennem, de kedden voltam tanácsadáson, és a dokit "megcsípte" valami...
Nézte a kiskönyvet, a papírjaimat, erre: "Maga utoljára júliusban volt laborban?" Mondom igen, akkor volt teljes vérkép, azóta csak a toxoplazmára, pajzsmirigyre, afp-re vettek le. (Nem mondta senki, hogy menjek laborba ezeken kívül is, gondoltam, és egyébként úgy tudom, a szokásos prtokoll szerint sem kellett volna, hisz jók voltak az eredményeim.)
"Akkor jövő héten hétfőn elmegy laborba+cukorterhelés, kedden pedig jelentkezik újra tanácsadáson"-mondta.
Nagyon boldog voltam, gondolhatjátok!!! Ja és végül a cukorterhelésen kívül csak Hgb-t és Htc-t kért a labortól, ami ugye a vérszegénységet jelezheti, és tök normális volt a multkor. :roll: :roll: :roll:

Kép
aniko20
 
 


csézjang :)
Én az első 2 terhességnél csak beállítottam a kiskönyvvel, (egyébként van is benne olyan rész, amit a háziorvos/belgyógyász tölt ki) Az 1. terhességnél még más volt a háziorvosom, ő megnézett, és továbbküldött belgyogyira is. A mostani háziorvosnak van ekg-ja, igy ő csinálta azt is, de most bejelentkeztem, kértem időpontot, hogy ne kelljen sokat várni.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Aniko!


Én is csak 1 szer voltam védőnőnél, de nálunk nem is pörgik túl a dolgokat, ez tök jó.
Dokimhoz havonta megyek, de a védőnő tök laza hálisten, neki mindegy mikor megyek, nekem meg pláne mivel mondta hogy mivel már van gyerekem úgyse tud sok újat mondani, és igaza van, szóval tök rendes, beírja amit kell, aztán beszélgetünk 5 percet aztán megyek Isten hírével.
De ez nekem így pont jó. Végül is ez nem betegség hogy éjjel nappal orvoshoz mászkáljon az ember, én utálnám ha járkálnának hozzám, már 5 éve a kisfiammal is lazán mentek ezek a dolgok hálisten. Ezek szerint ez mindenhol másképp van. Nekem ez a lazaság tetszik ahogy nálunk csinálják, persze a nőgyógyászhoz mindig elmegyek, de a körzeti meg a védőnő csak licht-osan csinálja, még az a jó! Mennyire különbözően mennek mindehol ezek a dolgok, nem? :roll:
csézjang
 
 


Csézjang!

Hát tényleg nagyon különbözőek a hozzáállások, elvárások.
Nekem meg már szinte lelkiismeret-furdalásom van, ha egy hónapja nem voltam tanácsadáson. A legelején ráadásul azt mondták, hogy két hét múlva menjek!!! Na gondoltam azt már nem! Nem tudok/akarok kéthetente egy délelőttöt eltölteni ott!

Kép
aniko20
 
 


Körzeti dokinál egyébként csak a legelején voltam, akkor még nem is volt uh-val bizonyítva a terhesség, csak a tesz volt pozitív.
Béta-blokkolót szedtem a pulzusom miatt, és láttam a papírján, hogy ilyenkor nem jó szedni, ezért megijedtem és elrohantam hozzá, mit csináljak. (Persze ő hárította a dolgot, hogy majd a nőgyógyász megmondja) Azóta sem voltam, az ekg-ra is a belgyógyászhoz kaptam beutalót.

Kép
aniko20
 
 


Rohantam a potyázók miatt...

Nagyon jó hírek...nálunk ilyenkor egy-két mese engedélyezett, ezért kisfiam nem is érti mi van...ja nincs tv.nk...

Gratulálok mindenkinek, de jó!!!!

Ennyi jó hír, lehetne minden nap!!!!

Majd próbálok jönni délután, addigis szép napsütést mindenkinek :lol:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Hú de jó volt a potya Uh-osoknak. Gratula a fiúkhoz és lányokhoz.
Mamacka: Nekünk is Rebekának fogják hívni kislányunkat. :)
Nem tudom, esetleg én is bekerülhetnék-e a táblázatba csak hogy erősítsem a lányosok táborát.

Én eddig hét kilót híztam. :shock: és nem tudom hova, mert szerintem a hasamon kívül máshova nem ment semmi.

Kép

Kép
anuwen
 
 


Nagyon rossz éjszakám volt ma. Annyiszor bekeményedett a hasam és görcsölt, reggel már bőgtem miatta.
Anyukám szerint a hidegfront miatt teszi, meg neki is szokott keményedni a hasa amikor terhes volt a hidegfront hatására.
Ti hogy áltok a keményedéssel?

Aniko te szedhetsz béta lockolót?
Nekem nem engedte a dokim!
Mondjuk nekem csak kicsit hiperkinetikus a keringésem, de a pulzusom nekem is 90-100 között van.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


lockolót - blockoló! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, ezért nem válaszoltam a kérdésekre!

Honey! Te kérdezted a Béres csepp ízét, ugye? Nagyon fémes, rossz íze van, ezért én kb. 1 dl vízbe teszem a 10 csepp Bérest, a 10 csepp Cebiont és az alma ízű instant babateát. Ez elveszi az ízét, és Alexa lenyomja fél óra alatt. Ennél sokkal többet egyébként egész nap nem iszik.

Dizzy! Igen, most megkaptam a privid, de nagyon el vagyok havazva, Alexa szülinapja volt tegnap, de a buli a hétvégén lesz, és rohangálok, mint pók a falon. Persze, az anyósom most is keresztbe tesz, mint mindig, így áll a bál. Ha levegőhöz jutok (persze, csak átvitt értelemben, mert valódi levegőt nem sokat kapok, vagy az eldugult orrom, vagy a baba miatt, aki nagyon nyomja a tüdőm), válaszolok a prividre.

Képzeljétek! Felmerült a lehetőség, hogy esetleg mégis ikreket várok, még ha nem is négyet. Már egy barátnőm poénból mondta, hogy azért mondanak mindig más nemet, mert egyszer a fiút, egyszer a lányt látják (mindkétszer majdnem biztos volt a 2 különböző orvos a különböző nemekben). De tegnap a védőnő is tett egy megjegyzést, hogy "túl nagy a hasam" a koromhoz képest. Azt már én is láttam, hogy leköröztem egy ismerősömet, aki pedig 6 héttel jár előttem, és a tanítványom feleségét is, aki meg 4-gyel. És ráadásul egyszerre több helyen érzem a mozgásokat, ami még lehetetlen, tekintettel arra, hogy nincs akkora a baba, hogy egyszerre két oldalon is érezzem a rúgásokat.
Szóval, 16-án, ha megyek a dokimhoz, szólni kell neki, hogy mindkét oldalon keressen babát, ne elégedjen meg azzal, ha egyet talál. Azért én még reménykedem, hogy ez hülyeség, de a védőnő elültette a bogarat a fülemben.
Ja! Tegnap megpróbálta megnézni a szívhango(ka)t, de a lányom annyira ordított (már a vérnyomásmérésnél elkezdte, és a súly mérésnél is folytatta - mondjuk, akkor én is majdnem sírtam, de én az eredménytől, igaz, megint ruhában), hogy semmit nem lehetett hallani, így ettől nem lettünk okosabbak.

Fura ez a terhesség, Alexával minden olyan egyértelmű volt!

Kép
Kép
detty74
 
 


Szabccsi!

Nekem is szednem kell(ene) a béta blokkolót a szívemre, de még tolom, amíg lehet. A 2. és 3. trimeszterben már nem tiltják, a kardiológusom szerint. Rá is írta az igazolásra, amit a nőgyógyászom kért, hogy mehet-e a természetes szülés, hogy ha nagyon felmegy a pulzusszámom, akkor írják fel a béta blokkolót.

Kép
Kép
detty74
 
 


Szabccsi!

Nem, ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, abbahagytam. Bár egyik orvos sem mondta egyértelműen, hogy szedjem vagy ne szedjem. De nekem sem volt olyan vészes, csak a dokinál megy fel a vérnyomásom, otthon tök normális mindig, a pulzusom is tud 80-90 közti lenni. Nagyon izgulós vagyok, még az orvosi rendelők szagától is rosszul vagyok, a gondolattól, hogy majd kórházba kell feküdnöm, 110 a pulzusom. :lol:
Az a baj, hogy mindenki doki, a védőnő, ...úgy néznek rám, mint aki a holdról jött, amikor mondom, hogy otthon tök normális minden értékem. Lehet hogy el sem hiszik. Úgyhogy a kiskönyvem is el lett rondítva 140-es, 135-ös vérnyomásokkal, ami egyébként 110 körüli. :oops:

Kép
aniko20
 
 


szilvi!

azt hiszem te írtad a Máté nevet, hát mi is azon gondolkodunk! :D
csézjang
 
 


Hű Detty ez izgalmas! De azt azét már kellett volna látni nem? Hova bújt volna el az eddigi uhuk elől! :)

Anuwen
Igen már láttam! :)

Én még egyáltalán nem voltam védőnőnél és kiskönyvem sincs! :) :) :)

Mondjuk kicsit tartok tőle, hogy a nőci nem laza és majd nem hagy békén... de eddig ki tudok bújni azzal, hogy nem voltam otthon... már hónapok óta Pesten vagyok... majd meglátjuk.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


HÚÚÚÚÚÚÚ LÁNYOK!
már nem tudtam követni a fejleményeket!Ennyi kis fütyist! :D
Mamacka gratula!meg persze mindenkinek!Szépen kékül a tábli!Minyu ha olvasol Szent Istvános lettem!
Anett igen mindenki kérdezi hogy akartuk e a babát meg h megtartjuk e!?hogy lehet ilyet kérdezni!?Ahogy levizsgáztam a suliba pozitív lett a teszt.vis vizsgára már ketten mentünk! :lol:
Nekem minden vizsgálat után menni kell a védőnőhöz! belgyógyra már nekem is mennem kellett volna de lusta vagyok! :roll: majd a jövő héten!Cukorterhelést még nem mondta a doki,16-án megyünk utána biztos elfog küldeni!
Szépek a babócák!
bettiny22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: