Új privát üzeneted érkezett!

sziszko:
Gratula a kukishoz, igazan elragado kis emberke!!! :) Szerintem nagyon szep kis arca van mar "belul" is! A nozija csodas es a szaja...... na a lanyokat alig lehet majd levakarni rola idovel! :D

betty:
gorogok: hat igen, furcsa egy nepseg.... dolgoztam jo parszor gorogorszagban, hat erdekes dolgaik vannak, az tuti! Igaz, a turistakat nyaljak-faljak, de ha mar "bennlako" az ember, megismeri oket. Furak. (az igaz, ki nem?) :mrgreen:

Itt is rohadas meleg volt ma, en ismet az eszaki sarkra valo koltozkodest latolgattam...

BABAMERETEK:
most voltam egy lanynal babacuccokat venni, o 1 honappal elobb szulte anno a babajat, 3 kiloval es 54 centivel... szoval vannak itt meretek keremszepen. :D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Sziszkó :)

nagyon - nagyon édes!!!
tök jól sikerültek a képek!

Jól belehúztatok a méretekkel :) ha három héttel nagyobbnak mérték :)

Nita :)

na ma nekem is lett ez a hülye rózsaszínes pecsételés ... pont amivel téged nyugtatgattalak .. WA
remélem semmi gáz nincs nálunk sem :(


Kicsike :)

elküldtem a privit

R

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!


Vettünk medencét anyuhoz a kertbe!Ma szereltük össze,nem nagy,de pancsolni tökéletes.Meg legalább hűsölünk is.

De képzeljétek,este 6kor mentünk bele amikor már nem sütött a nap,mert addigra lett kész,és LEÉGTEM :?
Elég erős az UV sugárzás,tényleg.Holnap 40es faktoros krémmel kenem magam.

Sziszkó!Gratulálok! Mi csak 24-én megyünk majd 4d-re.Nemsemmi,hogy 3 héttel nagyobb.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyorsban Bébinyuszinak, hogy azért nincs benne még a Te babód, mert nem találtam róla képet. :roll: De ha teszel ide, vagy a g-mailre, vagy küldesz akkor természetesen benne lesz! :D
Vendég
 


zsrit doki!!!!!!!!!
lehet te is elkezdtél ki nyilni....nem biztos.....nálam ezt jelezte+ keményedtem is........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsrit köszönöm szépen megkaptam. :D
Vigyázz nagyon magadra,és szerintem nem ártana ha megnézne a dokid.Én biztos nagyon belennék ijedve és egyből hívnám,hogy ilyenkor mivan.?!

Mindenkinek jó éjszakát szép álmokat,és kellemes vasárnapot.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na megint akkor jövök, amikor már a legtöbben elköszönnek... :cry:

Monica, szuper lett a tabló!!! Annyira megható nézni a sok kis babócát és belegondolni hogy pár hónap múlva itt lesznek velünk... :D :shock:
Én kedden leszek a munkahelyen, szkennelek pufiarcú kislányomról fotót és felteszem a gmail-re.

Betty, azért döbbenetes a férjed családjának hozzáállása a dolgokhoz... Én háromszor voltam Korfun nyaralni, de hát nem gondoltam volna, hogy amúgy "hétköznap" ilyenek a görögök... :roll:

Sziszkó, tündéri a babóka! Milyen szépen látszik mindene! Mozgolódott sokat a vizsgálat alatt?

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!


Pattogo
Én is néztem videokat... elég is volt... Bár most nagyon úgy áll a dolog, hogy nálunk császár lesz...

Monica
Nagyon jó a tabló :lol: :lol: :lol:

Nitácska
Jobbulást Máténak!

(Egyébként nagyon gondolkozunk azon, hogy már a születése után körülmetéltessük Lucast. Akkor nem lenne később gond a kukival :oops: :wink: )

Sztercsi
Bizony, jön előre a pocim. Nem is látom már a lábamat, közlekedni is elég nehézkes...

Betty
Nem lehet neked könnyű ott :cry:
Osztrákok... ha megismernek, nagyon barátságosak... főleg a kisvárosokban...

Sziszkó
Nagyon szép a babucid!


Mindenkinek legyen szép napja!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat Lányok Martin nevében is! :lol: :lol: :lol:
Párom mondta,hogy innentől kezdve csokit nem ehetek,nehogy attól is hízzon már szegény baba! :oops: :lol:
Na jó,de ha én annyira kívánom az édességet!nem tehetek róla! :oops: :oops: :oops:

Szilveeaa!
Hát azért néha jól meg kellett bögdösni a hasamat a vizsgálófejjel! :D :wink: De egyszer-kétszer úgy belerúgott,még az uh-s csajszi is mondta,hogy szép rúgás volt! :lol: :lol: :lol:
AZt hiszem Te kérdezted,hogy hova mentünk 4D-re.Mi a XIII. kerületben voltunk a Kárpát utcában.Kleopátra ház a neve.

Kicsike!
Akkor tegnap Ti is jól megjártátok a bababoltban! :cry:
Képzeld mi pénteken hogy jártunk.Amit Te írtál a Gézengúz bababoltot kerestük meg a XVIII. ker-ben,nagyon nehezen találtuk meg.Ekkor volt 10 óra 15.És ki volt írva,hogy 11-kor nyitnak.De én a papírra 10 órát írtam.Ugye Te is erre emlékszel? Mondjuk nagy hülye voltam,hogy a honlapjukat nem néztem meg,én csak arra hagyatkoztam amit Te írtál.Hát azért 11-ig nem vártunk ott,mentünk tovább.És véletlenül találtunk ott a közelben egy Elefáni Bababoltot.Oda bementünk és vettünk egy-két dolgot. :lol:
(Most néztem meg az oldalukat,tényleg 11-től van nyitvatartás csak szombaton van 10-től.)

Zsrit!
AZ este óta volt változás?Elmentél dokihoz????? :shock: :shock:

Sünci!
"na a lanyokat alig lehet majd levakarni rola idovel!"
Vagy majd ő lesz nagy nőcsábász! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Betty!
Az Elevit egy terhesvitamin.Magyarországon ez nagyon felkapott lett meg a Gravida.de ez utóbbit nem ismerem.
Barinődék megérkeztek? :lol: :lol:

SCREEN,ÉDI!
Tudom tegnap volt,de NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!!!

Gyerekes kismamik!
Ti a gyerkőcöt ha vittétek pici korában gyerekorvoshoz,akkor oda teljesen be a rendelőbe bevittétek babakocsistól vagy csak a mózesben szokás?
Csak azért kérdezem,hogy mennyire fontos a mózes?Mert néztünk most olyan babakocsit,amiben külön nincs mózes.És én kocsival nem járok,tehát olyankor a babahordozó kilőve.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Monica:

Elvileg elküldtem neked a képeket,de ha nem kaptad meg akkor majd pótlom.
Előre is köszi

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Jó reggelt lányok. :D
Ma nemkell dolgoznom és aludhattam volna tovább az én édes kicsi fiam nem engedte.Apukája elment dolgozni,és a babuci annyira elkezdett rugdosni,hogy feküdni sem bírtam.Így legalább nagyon időben elkészül az ebéd.Már sül a saslik. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziszkó már tényleg azt hittem megbolondultam,de utána néztem és még nem.Valóban írtam a nyitvatartást is de h-p.-ig 11-től ,szombaton 10-től.a 93.oldalon van.Már megijedtem,hogy félrevezettelek és kezdődött a lelkiismeret furdalás,de gyorsan utána néztem.Nagyon sajnálom,hogy nemsikerült bemennetek. :(
Az viszont tök jó,hogy találtatok egy másikat ahol tudtatok vásárolni.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike!
Jajj,Te ne haragudj rám!!!!!! :cry: :cry: :cry: Én bénáztam el akkor ezek szerint! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Sorry!De így tényleg jól sült el,hogy máshová meg bejutottunk! :lol:
Saslikod dobsz ha kész lesz?Nyitva van az ablakom! :P :P :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Csak olvasok és olvasok :)

Aquanatal, nekem szimpatikus :) Lehet, hogy mi is elmegyünk.

H1N1- egy picit izgulok miatta... Apa fertőzött helyről tért haza, így inkább mi egy hetet még külön voltunk. Állítólag vagy ne okoz semmit vagy koraszülést.

Nyitott méhszáj: ne ijesztegessetek! Pihenni, pihenni, pihenni!!!!

Nagyon jól az uh képek :)

Mindenkinek köszi, aki átküldte a jelszót!
pocok001
 
 


Sziszkó semmi baj. :D ha tudnád nálam is hányszor előfordul,hogy félre olvasok valamit,vagy nem jól értem,de a leg gyakoribb az amikor nem emlékszem. :oops: terhesség alatt mintha le lenne amortizálva az agyam :? :D de a babával kapcsolatban mindenre emlékszem,szerintem attól van,hogy nagyon erre a baba dologra van ráhangolva most az ember és semmi más "nem érdekel". :D
A kaja elkészült most küldöm oké? :D
Én spagetti tésztával és tartárral szoktam enni csomagolok hozzá azt is.
Na szóval figyelj meeeeeeeeeeeeegy...........

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Screen, Édi
Én is boldog szülinapot kívánok :!: :!:

MónikaNem tudom milyen formában kellene a képet küldenem a kisfiamról.. csak DVD-m van és kinyomtatott képem. Viszont megvan a mobilomon is. Azt ha elküldöm a te mobilodra, arról fel lehet rakni??

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sziasztok!!!!!
Zsrit merre vagy.mi ujság?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na szuper!! elszállt amit írtam ... most megpróbálom újra:

szóval köszi hogy érdeklődtök, arik vagytok!!! :)
dokihoz sajna csak holnap tudok menni ... úgyhogy vagyok.

de úgy érzem valami fertőzés is lehet a dologban ...
most olvastam utána hogy pusztán a hormonoktól is előjöhet gombás fertőzés :? :? - mástól most nem kaphattam.
de elég sz@r

összességében nem vagyok feldobva ... meg keményedek is :(

R

Kép
zsrit
 
 


pihizz te is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Screen, Édi: Nagyon boldog születésnapot!!! :)
Nita, Zsrit: Pihenni, pihenni, nagyon sokat pihenni és vigyázni magatokra!!!!!!!!
bobóbaba
 
 


Kemenyedes:

Ma mar jobb, aludni is sikerult,
de ket napig azt hittem megorulok!

Jobbulast minden kemenyedonek :(

sünciboglya
 
 


Sziasztok!:D

Megérkezett a Párom, a vártnál előbb, úgyhogy most azért nem jövök. :lol: :lol: :lol:

Őzike
Az jó, ha átküldöd a képet telóra és akkor én arról felteszem gépre! :wink:
Vendég
 


Sziasztok csajszik!

Ezt egy másik topicból ollóztam, a baba nevét tudjátok megnézni vele... Érdekes, de nekem tetszik :)
http://www.ezo.hu/index.php?id=110

Tegnap hazajött a nagyfiam a nyaralásból, alig bírok betelni vele, ölelem, csókolom. Fájdalmas lenne az életem nélküle. Mert ilyen a anyaság. Igaz? Egy csoda!!!!
anyabebi
 
 


hello Lányok,

köszönöm a köszöntéseket :D Nagy buli volt! Kaptam egy hatalmas monitort, így jobban látlak benneteket! :wink:

Viszont ma szédelgek, vérzett a kocsiban az orrom. Gyűűlölöm ezt a rohadt meleget!!

Kép
screen
 
 


Sünci: Jobbulást, és természetesen a sok-sok pihenés rád is vonatkozik! :wink:
Monica: Szuper, hogy hamarabb tudott jönni a párod! :D Így talán majd könnyebb lesz neked is, és Charlotte-nak is, és az idő is gyorsabban megy. De azért rólunk se feledkezzél ám meg!!! :D
Anyabebi: Tök szupi a link, már meg is néztem mindegyikőnkét!!! :) Szegény nagyfiadat meg ne fojtsd a sok öleléssel... :lol:
Screen: Neked is pihi, és kitartás! Reméljük hamarosan alábbhagy ez a rohadt meleg!
bobóbaba
 
 


Screen,Édi nagyon boldog szülinapot. :D :D

Monica ez érthető,hogy most inkább a pároddal vagy :D tök jó,hogy előbb jött. :D

Lányok a hasam nekem is nagyon keményedik már 2-3 napja. :?
mindig iszom egy magnesiumot és utána jobb.
Nem bírom ezt a meleget :? ki sem megyek egész nap a házból. :D
Na de holnap meló :shock: mindegy cak túlélem

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Azta, mennyit írtatok! :shock: :shock:
Nem is tudtam, alaposan végigolvasni, csak átfutottam. Igyekszem pótolni. :oops: :oops:

Monica, Sziszkó: köszönöm szépen a köszöntéseket! :D
Monica, nagyon klassz a tabló! Ügyi vagy! :D
Örülök, hogy itt a párod! Akkor most már marad végig?

Sziszkó, akkor Martin belehúzott! Nagyon édes, amúgy! :wink:

Édi, Screen: utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok nektek! :D

Most, hogy már nem dolgozok, és otthon nincs még net (most is anyáéknál vagyok), nehezen fogom tudni követni az eseményeket, de igyekszem majd gyakran jönni, legalább, hogy életjelet adjak. :wink:

Pihenjetek és vigyázzatok magatokra és a babákra! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok,én is nagyon keményedek.Pedig most pihenni is tudtam.Nagyon ijesztő,mert Pannival csak az utolsó hetekben éreztem ilyet.

Csütörtökön potyára mentem dokihoz...szülésre hívták.Hiába hívott fel az asszisztense,már a HÉV-en ültem.Mérgemben elmentünk 4D-re szombaton....és most már tuti az a nuni!!A név pedig:Tamara.

Bobóbaba!Tuti,hogy a Gravidától hánytál.Én 2 éve másfél hónapig bírtam szedni,utána minden bevétel után fél órával kijött belőlem minden.Utána visszaálltam az Elevitre,semmi bajom nem volt.A doki azt mondta,sokan panaszkodtak a Gravidára.Most nem lehúzni akarom,de ezek szerint nem mindenki bírja.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zanikó: Szerintem is attól. Azóta semmi bajom! :D Még kérdezték is tőlem az elején, a dokim is, meg a védőnőm is, hogy bírom-e?! Mondtam, hogy persze, semmi bajom nincs tőle. Erre most... Válogatós a kiskukis. :lol: A keményedést nagyon sajnálom, pihenni próbálj meg te is, amennyit csak tudsz! Képeket kérhetünk? :oops: :D
bobóbaba
 
 


zaniko:
Gratula a kis nuncis Tamarahoz :D

sünciboglya
 
 


Hali csajok,

gyorsan jelentkezem nyaralás után, még nem sikerült mindent visszaolvasnom, de azért igyekszem!

A pihi nagyon jó volt (1 hét, Kiskunmajsa), örülök hogy ebben a melegben leléptünk a Nagyvárosból. Bár fürödni nem mertem (teljesen zárt vagyok, de sajna nagyon érzékeny a fertőzésekre...), hűsöltem egész nap az árnyékban, és zabáltam a görögdinnyéket (ezt a sportot itthon is folytatom).

Szerencsére mostanában minket elkerülnek a fájdogálások-keményedések, nem is tudom, hogy lehetek ilyen szerencsés. Egy kellemetlen délelőttöm volt múlt héten, nekem is a méhszájat rugdosta a bébi, na, akkor már ráncoltam a szemöldököm :x

Jövő héten szerdán megyünk 30. heti UH-ra, ott lesz egy kis 4D is, már nagyon-nagyon várom.

Kiderült, Tesómék is kisfiút várnak, lesznek boxmeccsek :D

Most egyelőre ennyit, jövő héten már többet!
Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


anyabebi írta:Vcsibe
Én is mondtam az embernek, hogy így 5 év meg 1,5 gyerek után legyen szíves karácsonykor megkérni a kezem
:mrgreen: Persze hogy kiröhögött.

Másfél gyerek… :lol:

Északi-sark, én egyenlőre megelégszem a fürdőszobával, ott 3-4 fokkal hűvösebb van, mint a nappaliban… Mondtam a kedvesemnek, hogy ha nem baj, beköltöznék oda. :lol:

Csecsemőmérleg, pont most kezdtem el keresni a hagyományos, tolókaros mérlegünkhöz babatálat. Egyenlőre semmi… :(

Bobóbaba, az egyik régi kolléganőmnek volt ilyen gondja a terhessége végén, az volt a gond, hogy a baba már nyomta a gyomrát, ezért jött újra elő a vuk. Én a vitamint már jó egy hónapja nem szedem, a dokimat is megkérdeztem erről. Szerinte, ha eszek bőven gyümölcsöt és zöldséget, már nincs rá szükség.

Wow, Twinsmomma, ez nem semmi. Ismét csak azt tudom mondani a pocidra, hogy ehhez képest az enyém smafu.

Sziszkó, ezek a 4D-s képek nagyon jók lettek… :) Naaaagyon aranyos rajta a babuci… És tényleg szép pufika. :)

Huh, most lemegyek kajálni, de lehet hogy előtte még egyszer lezuhanyozom... A jövőhéten még szabin leszek, de a kedvesem már dolgozik, lehet hogy tényleg beköltözöm a fürdőszobába...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


na hát most van időm reagálni, Apa mesél Charnak. :D

Screen,Édi nagyon sok boldog szülinapot Nektek!

Betty
Anyósod legújabb produkciója. :evil: :evil: :evil: :evil: hegyre vele! :lol: hát és ahogy olvasom az egész család....no comment. :roll: szegénykémm. :roll: :?
Sajnálom, hogy diétáznod kell. :(

nem nyitnak ki az iskolák az influenza miatt??? :shock: :shock:
nem tudom, ahol mi lakunk Fro.ban ott még sehol semmi. :roll: de azért Apát meghőzték idefelé.

eddig nem akartam, de mivel látom Te se vagy elégedett így leírom. :oops: Nekem nagyon rosszak a tapasztalataim a görögökkel. 2x voltam eddig, 1x Athén mellett, 1x pedig ott Nálatok Korfun. Korfu az gyönyörű hely, de nekem nem voltak szimpik a görög emberek, pont a "mézes-mázos, de közben meg látod a szemünkben, hogy a hátuk közepére se kívánnak" stílusuk miatt. :oops: Amikor meg Athénban voltunk, na ott teljes volt a csalódás...a szemetes utcák, bunkó helybéliek stb. Az étteremben át akartak vágni nem kevés pénzzel, szerencse, hogy a Párom odafigyelt. :roll: Szval akkor mondtuk, hogy ide többet soha. :oops: :roll: Betty, ezzel nem akartalak megbántani isten mentsen tőle, csak leírtam az én tapasztalataimat. :oops:

Szilveeaa
Várom a képet "pufiarcú" Szonjádról. :wink:

Andi
Gyönyörű ez a hely amit belinkeltél! :roll: :wink:
Nálunk otthon Fro.ban az Alpokban is vannak gyönyörű HIDEG helyek!! :wink: Oda szoktunk menni síelni.
Nagyon szép formás a pocid télleg. :shock: :wink:

Eszti
Gombapaprikáss..hmmm de megkívántam. :P Szólok is Anyunak,hogy ha széépen megkérem akkor főzzön máár. :lol:

"ilyenkor mindig arra gondolok, van benne egy kis cián"
úúúderosszindulatú vagy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pattogó
egyszer én is rámerészkedtem egy szülős videóra, de nagyon hezitáltam h megnézzem-e és hát úgy döntöttem nem. :roll: de most megint élehet erőt gyűjtök és megnézek egyet.

Nita
Barnus ment a manóók közéé. :lol:

Kinga
Kristóf is ment a manóók közéé. :lol:

"mert a férjem nem annyira örül, hogy 5 munkanap után szombat reggel is a gép elé ültetem a fiát"
ez aranyos volt :D :D lehet írtad már de meddig dolgozol még? :oops:

Sztercsi
úú szegény ez a pánikbetegség nagyon rossz. :? de ez ennyire durva dolog? :shock: :? nemtudtam..

Sziszkó
Martin is bekerült a többi manóó közé :lol:

Úgy látszik oktoberben széép NAGY babák fognak születni. :lol: :lol:

Zsrit
Nagyon drukkolokk Neked, hogy ne csatlakozz a "klubbunkhoz"!! és holnap gyere a hírekkel!!

Bébinyuszi
Akkor bocsi. :oops: Nem kaptam meg őket. :roll: Itt priviben küldted?

Anyabebi
Tök jó ez a link köszi. :wink:

Judy
Igen marad, amíg Mi is. :wink:

Zanikó
a Tamara gyönyörű név, jó választás. :wink: kéépeet :lol:

télleg Csajszik
nagyon ciki, ha a Párommal most a 30. héten cserélünk nevet? :oops: Nagyon megingtunk a Noel névben mégpedig azért, mert karácsonykor van a névnapja, és az nagyon közel lenne a szülinapjához. :roll: Charnak is arénylag közel van, mert május a szülinapja és július a névnapja, de neki legalább télen még van a karácsony...Manónak meg minden egyben lesz. :roll: Mert ráadásul Benjámin névnap is valahogy februárban vagy márciusban van. :roll: Szóval most nagyon vacillálunk azon, hogy keresünk egy másikat. :oops: Én eddig bele se gondoltam a névnap-szülinap kérdésbe, egészen Charlotte névnapjáig. :roll: Szóval lehet mégse Noelünk lesz :oops: :roll:

Jovana
láttam gmailen nálatok is volt névcsere.nagyon széép az új név. :wink: publikus? :wink:
Vendég
 


Sztercsi teljesen át tudom érezni a helyzetedet mert a családomban is van pánikbeteg és ez rettenetes. :( Volt olyan még az elején,hogy 5 perc mulva kikellett menni egy áruházból stb.tudnék mesélni de feleslegesen nem paráztatlak.
Gyógyszeres kezelés van már 2 éve és az első időkben rengeteg odafigyelés .
hidd el sikerülni fog Neked is leküzdeni.Mindig arra gondolj,hogy sikerülni fog,és csak lassan szépen mindent fokozatosan.Mondott légzés technikát is ha érdekel akkor leírom.
Szurkolok neked nagyon nagyon.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


KERDES:


Nektek mit mondott az orvos a cukorterheles elotti este mikor kell enni utoljara?

(nekem este 10-kor van az utolso kajalasom a cukorbetegseg miatt, de most olvastam hogy 9 utan mar nem szabad enni....)

Termeszetesen az este 10-es adagot beletoltam mar a szamba.....

sünciboglya
 
 


Sziasztok, megjöttünk! :D

Nem ígérem, hogy mindent visszaolvasok, de igyekszem felvenni a fonalat! :D

Screen, Édi,
boldog szülinapot! :D

Monica,
dehogy késő nevet változtatni!!! (mi a múlt héten cseréltük le Lencsi második nevét - ez már végleges, de az első keresztnév még mindig változhat, várom a jeleket az Univerzumból :wink: )

Jó éjt, kitartást a hőséghez! :)

tillidian
 
 


31+5.hét

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Screen, Édi én is csatlakozom a boldog szülinapot kívánókhoz!

Zsrit, nekem is volt kétszer is eddig ilyen rózsaszínes móka (az egyik ráadásul küldöldön, úgyhogy enyhén én is ráparáztam), de aztán hála a jó égnek semmi extra. Viszont én is észrevettem, hogy többször van enyhébb fertőzés-szerűségem, pedig extrán odafigyelek... Szal' ez igaz lehet, hogy hormonálisan is előjöhet. Nálam mindenesetre megugrott a Canesten fogyasztás... :roll:

Monica, de jó, hogy párod itthon van!!! Név nem gáz, én is kinyomtattam a netről a lányneveket, csak még nem néztem át... Szóval még azért nálunk is lehet egy kanyar... :oops:

Sünci, sztem tökmindegy, hogy előző este mikor eszel, mondjuk én annyit tettem meg, hogy nem nyomtam brutál szénhidrátot, mint kakaós csiga, stb.

Cosmic, drukkolok a 4d-hez!

Kép
szilveeaa
 
 


képzeljétek eddig beszélgettünk Apával. :oops:

olyan jóó volt. régen mindig éjszakákon át beszélgettünk a teraszon és minidg volt téma. :D :D szóval most nagyon happy vagyok. :oops: :lol: anniyra hiányzott máár. :oops:
Vendég
 


monica: Vagyok vagyok de igazából semmi különös nincs velem.
na de most bepótolom, most megyek szemészhez igazolásért visszaolvasok és majd írok :D

szmet
 
 


Szép jó reggelt Kismamik!

Kicsike!
Isteni volt tegnap a saslik!Köszke! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Zsrit!
Írj,hogy mi volt a dokinál!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :shock:

Screen!
Orrvérzés...... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Pihenj sokat,ha tudsz! :roll: :roll: :wink:

Judy!
Köszi a bókot! :lol: És gyere amint tudsz!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Cosmic Girl!
Drukk megy szerdára!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyere gyakarabban!!! :wink: :wink: :wink:
A gmail-es adataidat nem töltöd ki :?: :?: :?: :?:

Vcsibe!
Neked is köszi a kedves szavakat! :lol: :lol: :wink:
Na,milyen a fürdőszobai alvás?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hűsebb,nem? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Sünci!
ekem nem mondtak semmit,hogy előző este meddig meg mit ehetek! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Majd írj,hogy hogy sikerült! :lol:
Neked akartam még egy sztorit írni,mert Érden laksz.
Szóval pénteken mikor Pesten voltunk,beütemeztük,hogy ellátogatunk barinőmékhez,Érden laknak és még nem voltunk náluk.ÍRta nekem,hogy Pestről ha kimegyünk az M7-es felé menjünk és onnan csak le kell térni az érdi táblánál és onnan nem mesze laknak.De mi úgy voltunk vele,hogy nem megyünk fel az M7-re,mert az M3-on is nagy volt akkor reggel a forgalom és,hogy időt nyerjünk gyorsabb lesz a sima 7-es úton.Ezzel nem is volt gond,elértük Diósd-ot és utána Érdet.Akkor ott megálltunk és felhívtam,hogy innen hogyan tovább.És NEM tudta megmondani.Hozzáteszem 3 vagy 4 éve ott laknak!És még engem cseszett le,hogy miért arra mentünk.Holott mi csak jót akartunk és úgy gondoltuk,hogy hamarabb odaérünk hozzájuk!Úgyhogy a tali elmaradt! :? Csak le akartam írni Neked,hogy jártunk!

Nita!
Széééép nagy pocak! :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor most Barnival nem is szedsz semmilyen vitamint???? :roll:

Monica!
Örülök,hogy párod Veletek lehet!Csak nyugodtabb vagy Te is! :lol:

Én még nem hallotta,,hogy szeptemberben nem nyitnának ki az iskolák a vírus miatt! :shock: :shock: :shock:

Névváltoztatás:Ez érdekes dolog.Annó mikor mi kiválasztottuk a Martint,akkor láttuk meg,hogy a fő naptári névnapja november 14.-én van.Ugye valamikor októberben születik és utána nemsokára karácsony.Na,ekkor akartam én is más nevet.De megláttam,hogy április közepén is van Martin.Szóval mi ezért maradtunk ennél!De nekem mondták többen,hogy ha ez a név tetszik,akkor ne változtassunk rajta csak azért,mert közel van a szülinapjához! :roll: :shock: Mondjuk én elfogult vagyok,mert nekem nagyon bejön a Noel! :oops: :lol: :lol: :wink:
De ha úgy látjátok jónak,soha nincs késő változtatni!Még a szülőágyon is meggondolhatod magad! :lol: :wink: :wink: :wink:

Lányok!
Ma 4-re megyek fogdikohoz! :? :evil: :evil: Drukkoljatok nekem!
Mondjuk nem fáj egy fogam se,de mivel az utóbbi hetekben két fogamból is letört egy-egy kis darab úgy gondoltam,ideje megejteni a fogorvost! :? Legalább ezen is túlleszek!Ja és bízom benne,hogy nem talál több rossz fogat! :? Persze érzéstelenítést mindenképpen kérek!Anélkül soha nem nyúlhatnak a számba! :evil:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szép jó reggelt anyucik!!!

még alszik egy kicsit a manó, így gondoltam írok pár sort...

tegnap is írtam, de elszállt..na majd most:

Sziszkó: köszönöm szépen, megérkeztek a barátnőmék szombat este és minden ok!! Tegnap a férjem segített nekik motort kivenni, úgyhogy aznap délutántól csavarognak. Talán ma azért valahol elkapom majd őket!! :D :D

szülinaposok: útolag is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!

Zsrit: remélem minden ok a rózsaszinezgetés óta, vigyázz Te is nagyon magatokra!!!!! arra gondoltam, ha Eszti majd ezeket olvassa, egyszer a Nita, utána Te ,biztosan beparázik majd, hogy majd vele is megtörténik!!!! :wink:

Mónica. dehogy haragszom, hiszen ugyanezen a véleményen vagyok s én már 7éve élek itt, úgyhogy több a tapasztalatom. Azt gondoltam legalább a túristáknak szimpik a görögök, mert keveset tartózkodnak itt, hogy kiismerjék őket, de ezek szerint tévedtem. Nálam viszont már régen eldőlt a dolog, hogy itt maradok-talán mert több szólt mellette mint ellene, s most a babákkal már nem is lenne más választásom. a férjem sem mindíg ilyen,nagyon jó családapa, odafigyel nagyon ránk és a jövőnkre, rengeteg mindenen mentünk már keresztül s nem tudnám elképzelni az életem nélküle, vagy hogy a gyermekeim távol tőle nevelkedjenek fel. Egyszerűen már egy család vagyunk és ez már nem változik!! Ettől függetlenül néha nagyon magányosnak érzem magam és fel tudnék robbani a dühtől amit a családja, vagy általánosságban az itteniek iránt érzek, de mindegy, ez van. Nekem úgy látszik ez adatott. Valamit valamiért.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Monica: ja, látod el is felejtettem leírni mennyire örülök, hogy már ott van veled a párod!!!!!!! Gondolom mennyire hiányzott!!!!!
A névkérdés pedig: mivel otthon a szülés után egyből adják (itt csak a keresztelőn), amíg a kis kukis a pocakban van, annyit változtathattok rajta, amennyit akartok szerintem!!! :wink:

Sünci: én úgy tudom és így is tettem terhelés előtt, hogy 12 órával a vérvétel előtt nem szabad semmit enni. most legútobb este fél 8-kor ettem útoljára és kb. fél 9 kor másnap reggel vették le az első vért.

Sztercsi:pánikbetegség: nagyon nagyon sajnálom! Azthiszem anyukámnak is volt és egy enyhébb változatával én is rendelkezem, bár nálam a bezártságérzés az, amit nem tudok elviselni: legutóbb mr-en (kb.8-9 évvel ezelőtt) jött rám a roham, bent a gépben nem kaptam levegőt és úgy kalapált a szívem, majd kiugrott a helyéről. mikor kihúztak onnan, olyan vörös voltam mint a rák. Főleg azóta se liftbe nem megyek, se pedig olyan helyre ahol tömeg van. (régen focimeccsekre is jártam, de pontosan emiatt már az is elmaradt) Ha nem látom a kijáratot (menekülési útat) akkor rosszul leszek. Egyszer voltam egy barátnőmmel-már az is nagyon régen volt-Budapesten egy loveparade-szerű felvonuláson, ahol tudjátok rengetegen vannak, táncolnak útközben. Ha nem lett volna ott a barátnőm, hogy megfogja a kezemet és kihúzzon, nem tudom mi lett volna. valószinüleg agyon taposott volna a tömeg. Szóval teljesen átérzem a problémádat sztercsi...Valószinű nálad is örökletes??? A vérnyomásoddal minden ok? nálam hál Istennek legalább az normális.

Szép napot kívánok mindenkinek!!!
puszi
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Szia Szisz!! látom, hogy itt vagy/voltál!!!
Drukkolok ma a fogorvoshoz!! én is úgy elmennék, mert van lyukas fogam, de se pénzem se időm rá. Később meg annyi sem lesz, de ez a cukor történet most mindent felkavart.
Én írtam, hogy nálunk akarják bezárni az iskolákat, de itt mindent úgy felfújnak, ki tudja végül mi lesz belőle.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


jó reggelt!

Mi lesz velem, ha elemegyünk 10 napos nyaralásra? 2 napi irományt 1 1/2óra alatt tudtam visszaolvasni. :shock:

Betty: fel a fejjel. Biztosan a hormonok miatt is érzékenyebb vagy mostanában. Néha én is fel tudnék robbanni az anyós féle családtól, pedig tényleg nincsenek az "utamban". Már csak a puszta töketlenségükkel fel tudnak húzni. Bár gondolom, mindenkinél így van, hogy a másik családdal szemben nem annyira toleráns az ember lánya. :oops: :roll:

Napozás: én sem hallottam még ezt a baromságot, hogy felmelegszik a méhlepény ha napozol. Ki volt az a b...m aki ilyen idiótaságokkal rémisztgeti a kismamákat? :? Nem kell egész nap és a veszélyeztetett időszakban napozni, de ezt nem terhesen is be kell tartani.

Névváltoztatás: amig ki nem bújik, nincs késő. :lol: A fiamnál 3 hét van a név és szülinapja között, nem zavar a kérdés. Nem ez alapján választottuk anno a nevet. Most több lesz, mert a névnap nyáron van.

Vitamin-hányinger: próbáld úgy szedni, hogy előtte eszel, mert vszleg a zsírban oldódó vitaminok valamelyike okozza, hogy ha üres a gyomor akkor hányingered támad. Nekem ez volt a tapasztalatom, amikor Elevitet szedtem. Most nem szedek semmi plusz vitamint csak gyümiket eszem.

Képzeljétek azt álmodtam, hogy elmentem egy hiper-szuper vizsgáló laborba (biztos valami sci-fi filmet nézhettem a közelmúltban :lol: ) ahol közölte a doki, hogy nem is lányom lesz, hanem fiam. :shock: Én meg sokkot kapva mondtam neki, hogy már egy csomó rózsaszín ruhát vettem, most mi a hócipő lesz. :oops: :o :lol: Aztán fel is ébredtem. SZóval kiváncsi leszek a következő ultrahangra. :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Jó reggelt!
Lányok szorítsatok nekem nagyon. Most megyek a fogorvoshoz, és 2 fogammal is csinál valamit... Áááááááááááá!!! Féleeeeeeeekk!!! Majd ha hazaértem, és beszámítható leszek, akkor írok.
Vigyázzatok magatokra meg a babákra!
Puszi.
bobóbaba
 
 


Bobóbaba!
Hú,ezt a fogorvost nagyon összeegyeztettük,csak én délután megyek! :roll: Persze drukkolok Neked,hogy ne fájjon!Remélem kérsz érzéstelenítőt! :roll: Nekem azt mondták,hogy kismama is kérhet,semmi baja nem lesz tőle a picinek! :wink:

Tündér!
Mikor indultok nyaralni és hova? 8) 8) :lol: :lol:
Álmok:Érdekes dolgokat tudunk néha álmodni! :lol:
Én valamelyik nap azt álmodtam,hogy már megszületett a pici fiam és az volt az első dolgom,hogy megnéztem a hátát,hogy örökölte azt a rossz családi hagyományt,hogy ott van a háta közepén egy nagy szemölcs.De ezt nem tudtam meg,mert felébredtem! (Páromnak is ott volt és 2 éve leszedette,mert zavarta a törölközésben.)Remélem Manónak nem lesz! :roll: :shock:

Betty!
Akkor ahogy kiveszem a szavaidból barinődék nem Hozzátok mentek,csak úgy Görögbe nyaralni és összehozztátok a kellemeset a hasznossal és taliztatok,ha már ottvannak.
Görögökről annyit,hogy 20 évesen voltam Paralia-n nyaralni az egyik kolléganőmmel és az első este mikor kimentünk sétálni a városba,rögtön ránkakaszkodott két görög srác,nem tudtuk lerázni őket.Mondjuk a kolléganőm nem is akarta! :? Ő mindenáron pasizni akart én meg akkor voltam túl egy nagy csalódáson.A lényeg,hogy elmentünk velük discoba és az egyik engem hazakísért.Persze én az apartman előtt megköszöntem,hogy hazakísért és menni akartam fel.erre ő olyan rámenős lett,mindenképp fel akart jönni velem!(Gondolhatjátok,hogy mit akart :? )Hát én nem voltam vevő rá! :evil: Másnap meg azt hallottam vissza,hogy kolléganőmtől azt kérdezte,hogy:"Szilvia mi Magyarországon,szépségkirálynő,hogy ennyire kéreti magát?" :shock: :shock: :shock: :shock:
Na,nekem se kellett több!Nem is mentem velük többet sehova,amíg ott nyaraltunk!Inkább voltam egyedül!

Jó,tudom,nem lehet általánosítani,nem minden görög pasi egyforma,de nekem ennyi elég volt belőlük! :roll:
Bocsi Betty,a férjed biztos nem ilyen! :oops: :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket!!! :D

Én is elég nehezen viselem már ezt a meleget... Hétvégén "csajbuliba" megyek Velencére, alig várom már!!

Sziszkó!

Te milyen programmal vágtál ki képet a 4D-s felvételből? Nekem még mindig nem sikerült, pedig nagyon szeretnék... :(

Lili

Kép
édi16
 
 


sziasztok!

sziszko:
Nagyon sajnalom az erdi latogatas tortenetet. :(
Egyebkent nem ritka hogy az emberek evek ota itt laknak es fogalmuk nincs rola hol is elnek. (Foleg ha valaki nem vezet.) Mi 8 honapja lakunk itt, en sajnos nem sokat vezettem a terhessegem miatt, igy nem tudtam igazan megismerni Erdet, de a terkepet folyamatosan bongeszem. :D Igy van rola fogalmam merre van az az arra.
Ha valaki hozzank jon (nem jon soha senki...) akkor beulok a Google Maps ele es ugy mar el tudom szepen mondani hogyan jut el hozzank.
Egyebkent a 7-es uttol tenyleg messzebb van a Parkvarosi resz ahol baratnod lakik. De azert nem annyira borzaszto bonyolult eljutni onnan sem :D
Remelem legkozelebb ha jottok mar jobban keszul a leanyzo utvonalismeretbol. :D

sünciboglya
 
 


Szisz de szedek...ha eszembe van.....magne b-....meg vasat.....elevitet szedjen a tököm:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: