Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

az északáink nekünk idő álítás előtt és most is pocsékok :cry:
8-8 30 között elalszik.ha cumi nélkül alszik el akkor rövid idő múlva sír érte de ha megkapja vissza alszik.aztán 12 körül kel és ha nem kap enni akkor visít.szóval eszik és vagy visszaalszik vagy ott ülök az ágya mellet 0,5-1 órát mire elalszik.aztán alszik kb 1 órát és felkel,cumi megint 1 óra alvás és ez így megy 5-6 ig.akkor eszik és fenn van 2 órát.utánna alszik vissza.most is most aludt el de én ilyenkor már nemtok visszaaludni.van hogy éjjel is ha sokáig tart míg visszalszik akkor én a kövi kelésig fenn vagyok mert kimegy az álom a szememből.szóval nemtom miért csinálja de már hulla vagyok.8.-án megyünk doki nénihez akkor rákérdezek hogy mit lehet vele csinálni,mert ezt hosszutávon nem birom.hallotam ilyen alvásvizsgálatról ha nagyon muszály elviszem rá és remélem ott tudnak valamit mondani.azt nem hiszem hogy a foga miatt van mert mióta haza hoztuk így alszik.volt pár jobb északánk de nagyon nagyon kevés.már az sem segít ha ott alszik valamelyik mamánál.egy északa kevés ahhoz hogy kipihenjem magam.

hoztam egy képet a kutyusomról.tegnap csináltam a szinházban fellépés előtt.kicsit sötét de a lényeget ki lehet venni.
Kép beni a szinházban.
kismama18
 
 


Köszönöm a cebionra való infókat :)

Én is kaptam privit gerymamitól de mi lerendeztük egymás közt ja és bocsánatot kértek tőlem csak hogy tudja mindenki és ezzel le is zártam.:)

Mi ma 3/4 7-kor keltünk kezdünk visszaállni a régi kerékvágásba :):):):):):) Új heppje Gegének hogy a hintaszékbe kapszkodva közlekedik nagyon édes :)

nika70
Salgótarján
 
 


:lol: :lol: :lol:

BETTI!!!!! :lol: :lol:

Én csak most jöttem fel..nem olvastam el minden mondatot,de a tiedet igen!!!!
Én néztem :lol:
kár h csak egyszer vana héten...

Nekünk még nincs kinnt a fogunk :cry: ..van sírás rívás esténként-nemtudom már ki írta amúltkor..de biztos a foga miatt van a fel-felkelés...nálunk is ez megy,felkel visszaalszik és így tovább...a fog még sehol sem látszik... :x

Tök jó helyet találtam a ferenc téren nálunk,képzeljétek el,hogy van egy szépségszalon edzőteremmel,szolival,mindennel amit akartok :lol: és be lehet vinni a babát,leteheted magad mellé a földre,játszik a többivel..2-3kismama tutira van lennt!!!:):)tökre örülök ennek..végre egy jó hely anyukáknak :lol:

na csak ezt akartam...
pusza

Kép
nikky
 
 

 
 

Sziasztok!

Nonónak megvan a 2. foga!!!!!!!!!!! :lol:

És képzeljétek, gulyás leves főztem növendél marha húsból és Nonónak turmixoltam össze zöldséget, krumplit, husit meg levet és annyit evett belőle, mint még idáig sosem!!!! :lol: :lol: :lol:

Azt hiszem jól főzök! :)

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


na most h elolvastam látom Sch Judit,hogy te kérdezted az esti nyügi dolgot!!!szóval ahogy az előbb írtam,sztem a foga miatt van,tuti!!! :D

Ancsa
Hát még szép :lol: ,mármint h annyit evett belőle...Dóri is nyeli a krunmplit ha saját levesből halászom ki...hát gondolom jobb az íze..


dobok pár képet... Kép a legidősebb és legfiatalabb családtag:) Kép Kép

Kép
nikky
 
 


Kép
és ez lemaradt..már így tudunk mászni-de mégcsak oldalirányba és hátra..előre még nem megyünk...de asszem már nem sok van hátra...vagyik előre :lol:

Kép
nikky
 
 


bocsánat kúszni...!!!
nikky
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:05-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:05-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:05-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:06-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kismama
mekkora sztár a kutyád! Van gázsija?

Nikky

A szoliba is együtt mentek? :lol: Amúgy tök jó lehet az a hely, nálunk vidéken nincs ilyesmi :cry:

Nika
Lényeg, hogy akkor minden oké, és már vége lesz ennek. Legkevesebb a bocsánatkérés.

Ancsa
Gratula a foghoz, biztosan jól főzöl. :lol:

Kép
Kép
bbeti
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:06-kor.
Vendég
 


bbeti:

5000Ft/próba és fellépés!10 mp-hez képest jó órabér :lol: :lol: :lol: :lol: ja és ez itt helyben.ha mennek máshova akkor álnak mindent(apum viszi)utazás,szállás,kaja,+akkor többet is fizetnek :lol: :lol: :lol: :lol: eggyik nap az állatorvosnál már megismerte egy kislány 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) lassan vihetjük séta közben a tintát amibe belenyomja a mancsát hogy tudjon autogrammot adni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
kismama18
 
 


Csak gyors beugrás, mert itthon teljes a káosz. Ma pakolunk el Balázs szobájából. :cry:
Most épp egy könyvespolcot szereltem össze. De csak azért, mert a férjecském azt mondta, hogy majd ő megcsinálja, mert én nem fogom tudni. Ha-ha-ha. Hát azért is! Úgyhogy most pakolom, meg szortírozom a könyveimet. Fele megy a padlásra, mert rengeteg olyan könyv van, amit akkor vettem amikor még az ált. suliban tanítottam angolt. Majd jók lesznek a Manónak, de most egyelőre csak gyűrögeti őket. A mesekönyveket lent hagyom, de a tankönyvek mennek fel.

Tényleg fogja valaki tanítani idegen nyelvre a gyerkőcét?
Nikky! Te azt hiszem szintén angolos vagy. Vagyis ha jól emlékszem olvastam valahol (talán Iwiw-en, hogy az USA-ban tanultál?) Amúgy tudom mit dolgoztál és irigykedek is nagyon! :lol:
Tök jó ez a "legidősebb-legfiatalabb" kép. És gratula a mászás-kúszáshoz!

Tim-csi!
Na, nálatok is megvannak a nagy-kerek-szép-kék szemek! :lol:

Na, megyek pakolok tovább. Nagyon félek a mai első külön töltött éjszakától. Szerintem nem sokat fogok aludni, bár a bébiőr be lesz kapcsolva. Azt hiszem megágyazok magamnak Balázs szobájában is. :lol:

Jaj, a lényeg lemaradt. Az első balasett itt is megvolt. Lezúgott az ágyról. Kimentem a szobából, de előtte betettem a franciágy közepére, ahogy mindig szoktam. Takarók, párnák minden oldalról. A másik szobában voltam, közben csörgött a telefon, felvettem, beszéltem a férjemmel, de nem sokat. Erre egy óriási durranás, de mintha a szekrény dőlt volna el és rögtön az ordítás. Tudtam, hogy leesett. Roganok át, hát lent fekszik a nagyágy és a kiságy között. Azért ijedtem meg, mert az egyik keze furán állt. gyorsan letettem az ágyra és amikor láttam, hogy mozog szépen a keze, akkor vettem csak fel, mert féltem hogy esetleg kicsavarodott vagy valami hasonló. Nem is sírt csak kb fél percet, aztán már vigyorgott szerencsére. Közben meg elfelejtettem, hogy a Tamás hívott, szegény ott üvöltözött a mobilba, hogy mondjam már meg mi van, lett-e valami baja. :oops:

Úgyhogy most vége az ágyon maradásnak, viszem mindenhová magammal. De jól "össze van szerelve" ez a gyerek, még egy pici púpja sem lett, hála az égnek!

sch.judit
 
 


Kismama!
Ez tök jó! :lol: :lol: :lol: És hogy fedezték fel? Menedzsere is van?
Ja-ja készítsd a tintát!

Nika!
Én is örülök, hogy rendeződött az ügy. :lol:

Tim-csi!
Ez nem mintha ülnék, hanem: ÜLÖK!!! És jók a fogacskák. Ügyes vagy, nekem még nem sikerült lekapnom őket!

sch.judit
 
 


Kismama :lol: :lol:
Édi a kutyu..vigyázz nehogy elszálljon a hírnévtől...!!! :D :lol:

Bbeti
természetesen..van babyszoli is..kisebb méret kisebb teljesítmény..úgyis ráfér a kis fehér bőrére... :lol: :lol: :lol:
na mielőtt újabb topicharc indulna..CSAK VICCELTEM!!!!!! :lol:
hát akkor itt az alkalom ha nincs még ilyen ott..NYISS EGYET!!!

Sch Judit...
Ajaaajjj...ez az "amúgy tudom mit dolgoztál"úgy hangzik mintha vmi gettós díler lennék :lol: :lol: :lol: ...
háááát azért ennek is mint minden munkahelynek vannak hátrányai..nem is kevés..de ebbe most nem megyek bele..de azért szép szakma..de régen jobban megbecsülték maradjunk ennyiben :lol: :lol:
hát többnyelves vagyok-nem töltögetem az iwiwet-de igen angolos is vagyok..NYban tanultam jól informált vagy..
és igen én tanítgatom Dórit már most az angolra..vannak napok mikor csak angolul beszélek hozzá...mostmár szereti..az elején általában elkezdett sírni..érdekes volt..de már megszokta ezt is...sztem a nyelvek nagyon fontosak!!!
1ébként ha érdekel van 1 nyelviskola amelyik 3hóstól 12éves korig bezárólag foglalkozik gyerekek taníttatásával..hogy nálatok van-e nemtudom..ha érdekel megadom a nevét..

Kép
nikky
 
 


keresztanyum ott dolgozik és mikor kiderült hogy az igért kutya nem tud menni akkor mindenkit megkérdeztek hogy mnincs e valakinek kis termetű kutyája.és ő mondta hogy nekünk van.elvittük próbára és fel is vették.mert ugye a lényeg az hogy egy részeg faszit pórázzal visszahúz két másik és utánna pedig a beni "behuzza" és átt a szinpadon.egy nem épp kis termetű embert :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de nagyon hamar ,megtanulta.1 hetet próbáltak vele és utánna már élesben ment.ma mondjuk eszabadult.kicsuszott a faszi kezéből a póráza.de így is szépen áttment a szinpadon.és olyan volt mintha így lett volna megcsinálva.

sok helyre mennek majd.ha szeretitek a balettot akkor érdemes megnézni.(és nem csak a beni miatt :wink: )decemberben pl. pesten lessz előadás.de ha jól tom miskolcon is lessz meg még egy csomó helyen.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Hú,ezt a rizses receptet kipróbálom!!! (Már nem emlékszem,ki írta :oops: :oops: ,csak gyorsan lekörmöltem..)
Tudjátok,épp mot tartok ott,hogy a Peti lehet,hogy tejallergiás...
És az is elképzelhető,hogy attól,hogy 4 hónapos korától napi 1x majdnem minden nap kapott tejpépet... Odavolt érte... :roll:
Úgyhogy most veszek rizstejet....,azt adom majd neki tej helyett..

A babák tünemények!!! Mekkorák már!!! Emlékeztek,mikor nézegettük a táblázatot,hogy ki mikorra van kiírva??? És hogy feljebb kerüljünk végre... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!
Rég voltam, gyors visszaolvastam,hát mindenkinek mozgalmasan telnek a napok,látom,sőt az éjszakák is!
Nálunk Réka este min. 3x kel fel, én is csak a fogára tudok gondolni,mivel még 1 sincs és már nagyon aktuális lenne!
Napirend:éjszaka ugye kb. 3x kelés és mindig szopi
reggel 7 körüli szopi
1/2 10 körül bébiétel
11 - 12 között szopi
2-3 között bébiétel
5 körül szopi
1/2 8 szopi
kajók között játék, séta,kevés alvás(főleg délben alszik)
Szóval nálunk nem olyan kötött!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Váááááááááá, nagyon jó éjszakánk volt!!!
Elpakoltunk a másik szobába, iszonyat rumli volt (még van is, de már jóval kisebb). Balázs nagyon nehezen aludt el, gondolom mert új helyen van az ágya, meg estefelé olyan álmos volt, hogy 7 körül szundizott még egyet.
Én egyfolytában azon stresszeltem, hogy a bébiőrrel nem fogom meghallani, ha felébred, meg különben is milyen anyuka vagyok, hogy fogom és otthagyom egyedül a szobában, biztos félni fog,... meg ilyenek pörögtek az agyamban. Már majdem átköltöztem hozzá, de aztán valahogy csak elaludtam. Éjjel sokszor fent voltam, de csak pillanatokra, megnéztem hány óra és hallgattam a bébiőrt...de semmi. SE NYÖSZI, SE FORGOLÓDÁS, SE ÉBREDÉS. Végre 1/2 6-kor megmoccant, rohantam be a tápszerrel, (nem kellett volna úgy sietni, mert nem volt semmi baj) Benyomta és azóta is alszik tovább.
Remélem ez így is marad, nagyon jó lenne. (bár amikor hazahoztuk a kórházból, az első éjjel tankönyvbe illő volt, a következő már nem annyira) Persze nincs okom panaszra, mert egy-két sírástól eltekintve még ne volt katasztrofális éjszakánk: nem kellett sokszor sétálgatni vele meg ilyesmik.
De ilyen sokat egyhuzamban már régen aludtam, még ha az órakukkolásokat nem is veszem figyelembe. :lol:

sch.judit
 
 


Felébredt, de azért gyorsan reagálok is.

Nikky!
Tényeg hülye mondatot írtam! De a gettóra nem gondoltam. :lol:
Én is gondoltam, hogy el kellene már kezdeni beszélni neki angolul.
A Helen Doronra gondolsz?

Baby-szoli? Nem is rossz ötlet! :lol: (szerintem még lenne is egy-két hülye anyuka, akik ha nem is bébiket, de kicsit nagyobb gyereket vinne oda :? )

Barbamami!
Ez a tejallergia rosszul hangzik. Balázs is kap, minden nap és ő is imádja. Hogy jöttél rá vagy miből gyanítod?

Gyanixi!
Régen voltál már! Még mindig szopiztok? Ügyesek vagytok! Ez azért nem semmi! Főleg, hogy ilyen sokszor kap tejcsit egy nap.

Na, megyünk öltözni! Szép napot mindenkinek!

sch.judit
 
 


Sch Judit..
mintha a mi első különalvós éjszakánkat írtad volna le forgatókönyvszerűen... :lol: annyi különbséggel hogy én annyiszor keltem fel h tényleg nem aludtam semmit...baromi fáradt voltam de a 2.éjszakám olyan volt mint Dóri előtt!!!úgy bekészültem hogy 1szer sem keltem fel izgulni hogy mi van,miért nem szólal meg ez a hülye bébiőr???:lol: :lol:

az az igazság hogy sztm ők is jobban alszanak-illetve a sajátomról beszélek akkor-szóval Ő jobban alszik külön..nem forgolódik senki mellette,nem megyek ki 2szer 3 szor mellőle wcre és zörgetem fel a parketta recsegésével..nem iszom vizet és zörgök az üveggel...sztem jobb így neki,nyugodtabb-ugyanúgy ahogy nekem is,m akárhányszor csak megmoccant szerencsétlen ott álltam mellette hogy "most miért fordultál meg életem"???meg ilyesmik!!
De gratulálok h befejeztétek a szobit!!jöhetneka képek!!

Angol
Igen arra.. nekem nagyon szimpi a módszer-látom otthon vagy már a témában... :lol: figy akkor nyissunk egyet együtt...m én nagyon gondolkozom rajta..kb már 1hónapja komolyabban és sok sok ötletem van helyszín megvan stb..franchise rendszerben működik úgyhogy nem kell ezermilliót beleölni...bukás veszélye sem olyan nagy százalék..és akkor taníthatnánk ketten!!!
kis bökkenő h nem itt laktok,de felköltöztök-férjednek sem kell pestre járni messzire :lol: :lol: :lol: -én átrendezem ám az életetek egy perc alatt :lol: :lol: csak szóljál!!! :wink: :lol:
1ébként hol tanultad az angolt???sztem megéri beszélni hozzá,igaz az lenne a legjobb ha csak és kizárólag angolul beszélnék hozzá,de velem van a legtöbbet,és kapok a fejemre asszem a családtól ha angolul szólal meg először...így is sanszos mert a Mommy az könnyebb szerintem mint az anya(már az "M"-ből kifolyólag hisz állandóan hümmög!!!)

erre baromi kiváncsi vagyok..mármint arra hogy mit mond először a gyerkőc..remélem valamelyikőtöké a topicból hamarosan megszólal és megtudjuk..Én azt mondtam először hogy"NEM"!!! :lol:

Barbamami
ne is mondd!!!!Emlékszem én is..ki mikor szül,ki kit ért utol,vagy miért nem szült meg időben...hülye méhlepényproblémáimat sosem felejtem el..A KILÓKAT BABZSÁK ÉS NIKOLE-veletek szenvedtem állandóan a hízástémával:lol: de számomra akkor is
GYANIXI
maradt meg a legjobban közülünk...esküszöm mindennap vártam hogy mit fogsz kérdezni :lol: és azért 1ébként mert mivel előttem jártál és én sem vagyok egy nyugodt típus ezen a téren-csak én a dokimat nyaggattam-szóval általában előjöttek a kérdéseid bennem is ezt megfigyeltem csak pár hetes késéssel mikor ott jártam ahol akkoriban te!!! :lol:
tök vicces volt..

na nosztalgiának vége,takarítanom kell,m Dórit és az unokatesóját együtt keresztelik :lol: vasárnap és nálunk lesz a "buli"..16-17en leszünk :shock: :shock: ..majd mesélek,hogy kiviteleztem..ötleteket várok ennyi emberre!!! :lol:

lehet ma sétálgatni úgy látom szép idő lesz...

Judithappy
Mi van veled????veletek????

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!!

Nikky!!!

Köszönjük szépen, jól vagyunk. Ari vagy, hogy ránk kérdeztél!!! :D :D :D :D Olvasgatlak ám titeket, csak nem akartam véleményt alkotni az eddigi vitához!
Minden OK, hétfő óta minennap kap Bencus almalevet és nagyon szereti. Annyira édes, állandóan dumál, kacarászik, nevetgél, borzasztóan bájos-mondják a többiek-, pedig kisfiú!!!
Most épp szundizik.
Ma jönnek Keresztszüleim Budapestről, azaz hogy most már Mogyoródról, mert kiköltöztek, ott építkeztek. Nagyon szeretem a keresztanyukámat, hiába olyan messze vagyunk egymástól. Még anno Bencust is neki árultam el először. :)

Képzeljétek a konyhai karos csapomban meg eltört valami vacak, így nem tudok mosogatni, érdekes lesz a fürdőszobában ügyeskedni ezzel!!!! :evil: :evil: :( :( :? :? De megoldom, mert ügyi vagyok!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk is szép az idő, süt a nap, bár a szél is fúj, s nincs valami nagy gatyarepesztő meleg!! :D :D :D

Barbamami!!!

Peti már nem szopcsizott 4 hós korától?Vagy miért adtad neki a pépet??Csak azért kérdezem, mert már 2x én is adtam Bencusnak, s nagyon szerette, de félek, hogy nem teszek-e vele rosszat, hisz mi még szopizunk.
Tényleg olyan furi, hogy így eltelt az idő, nemrég még a pocakunkkal villogtunk itt, most pedig már mindenki a gyönyörű kis mókusával dicsekedhet!

Mindenkinek szép napot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok,

Nikky: tetszett a nosztalgiazasod :) en nemregen beleolvastam a regi forumunkba, tok jo volt, teljesen elerzekenyultem... :D

Az angolhoz szeretnek hozzaszolni, mert nalunk Athina mar elkezdett beszelni. (na ez tulzas, egy-ket szot mond) En magyarul beszelek vele itthon, de ha apu hazajon akkor mar angolul. (parom angol-gorog) Apu foleg angolul beszel hozza, gorogul ritkan, csak ha kettesben hagyom oket :D Athina mar mond dolgokat, eloszor a "baba"-t mondta, utana a "mom" kovetkezett, amit most felvaltva hasznal a "mama"-val.

Amugy mi az a Helen Doron modszer? (csak erdekel, nalunk nem merul fel az angolul tanittatas mert anyanyelve lesz)

Barbamami: mibol gyanitod a tejallergiat? Ez tenyleg nem jo hir... De letezik, hogy eddig nem derult volna ki?

KépKép
KépKép
pannica
 
 


sziasztok!

na a mai északánk egy fokkal jobb volt mint az eddigiek :) :) remélem mostmár csak javulni fog.8 kor elalud.12-ig 3 szor volt fenn de cumival visszaaludt.aztán fél 2 kor evett és simánn vissza aludt reggel fél 5 kor felkelt és MÉG 7 IG VISSZAALUDT CUMIVAL :lol: :lol: :lol: és most alszik el éppen a hordozóba.ja és nem kellet a hordozóba tennem reggel.visszaaludt a kiságyban.ilyen eddig nem volt.annyi hogy nyitva hagytam a két szoba közti ajtót.

na de mi van itt?senki nem ír?

nálunk meg megint nincs melegvíz :twisted: :twisted: :twisted: heti 2-szer tuti nincs.és van hogy egész napra elmegy.ha meg van akkor általában estére rozsdás lessz :twisted: :twisted: csinálhatnának vele valamit.

na tessék írni!!!
kismama18
 
 


csajok ha szeretnétek pénzt keresni emailben tájékoztatlak benneteket:www.uvmeguru.com/ujdonsag.php?r=370660

nika70
Salgótarján
 
 


Sch. Judit
Azért nem tekintem még ülésnek, mert nem tud még magától felülni, én onnantól fogom számítani majd..az igaz h már meg tudja tartani magát, de nem túl sokáig..
Ja és a fogacskák, hát tényleg véletlen volt, mert ahogy látszik is nem a legelőnyösebb kép(pont kiütéses volt az epres Nurofentől)..
De amúgy köszi :lol:
Vendég
 


nikky: aranyos volt tényleg ez a nosztalgi... :lol: :lol: ...hát igen, mindig volt valami kérdésem.Mondjuk most is sokszor parázok!!!
Jó bulizást hétvégére, majd beszámolót kérünk a kerezstelőről!!

judit:hát elég sokszor szopizik még Réka az tény, sokszor gondolkozom azon,hogy vajon meddig fog szopizni, meg mi lesz ha majd nem...elég cicifüggő!! :roll: :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

A második "külön" éjszaka is jó volt, egy órával előbb ébredt ugyan (1/2 5-kor), de majdnem 8-ig aludt. Biztos, hogy azért, mert nem zavarjuk. Nálunk is ugyanaz volt, mint nálatok, Nikky: ivás, pisilés, csak padló helyett ágynyikorgás. Na, ez most megszűnt és tök jól alszik.

Nikky!
Én többet nem költözök! Elég volt ez a szobapakolás is. Ez az idén a harmadik szobarendezés volt, plusz még az ablakcsere. De mi lenne, ha Ti költöznétek le "délre"? Figyi, itt angoltanár-hiány van, halálra kereshetnéd magad a különórákkal. 8)
Kérdezted, hogy hol tanultam. Hát én csak suliban: gimi, aztán Baján és utána Pécsett. Alapból németes voltam (család, rokonok), de úgy voltam vele, hogy azt nem fogom elfelejteni, mert használom, de az angolt ha nem beszélem, akkor el fogom felejteni. Nem is bántam meg, mert így megmaradt mind a két nyelv.
És Te?
Jó volt a nosztalgiázásod!!!

Pannica!
Azon gondolkodtam, hogy a görögök is megünneplik a Mindenszenteket és Halottak napját? És ha igen akkor hogyan?
Nagyon jó lesz majd a kislányodnak:nem kell az iskolapadot koptatnia és 3 nyelven is beszél majd. :lol:

Nekem ma szomorú napom van, mert Apukám ma lenne 54 éves. De már majdnem 10 éve meghalt, sajnos. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Olyan, mintha tegnap történt volna. Nagyon hiányzik, imádtam, imádom.

Barbamami!
Örülök, hogy sikeres lett a rizses recept! És tök jó a továbbfejlesztés is, így tényleg van egy nagy adagod.
Mi ma meggyel ettük. Hoztak nekünk meggyespitét, abból falatoztam, de a kisfiam rángatta a ruhámat, hogy ő is kér. (komolyan, csomószor kinézi a számból a falatot :lol: )Adtam neki egy kis meggyet, hát nagyon ízlett neki. De az cukros volt meg fahéjas, úgyhogy vettem elő a hűtőből pár szem meggyet. Amikor kiolvadt, adtam neki. Tök savanyú volt, de nem grimaszolt. Összeturmixoltam a rizst, meggyet, meg almát is tettem bele. Nagy sikere volt.

Tegnap meg sült krumplit evett, sült csirkével. :shock: Persze nem így egy az egyben. Csirkecomb belsejét (ami nem ért az olajba és fűszert sem kapott) "leszálaztam" és hasábkrumpli belsejét kikapartam. Nem győztem adni a szájába. Persze nem kapott sokat, de élvezte, hogy egyszerre evett velünk és nekem is jó volt, mert tudtunk normálisan együtt ebédelni. :lol:

Kismama!
Szörnyű lehet melegvíz nélkül! (a "hülye" 21. századi már el sem tudja képzelni az életét) És akkor hogy fürdettek? Ásványvizet kap inni? Remélem javul az alvásotok!

Judithappy!
Kész a csapod? Vagy még a fürdőszobában "nyomod" a mosogatást? :roll:

Nika!
Hát én csak belekukkantottam ebbe az ajánlatba. Ezektől mindig félek, hogy valami nagy átverés. Én nem merek belevágni ilyesmibe. Aztán persze ha valaki ezen gazdagodna meg, biztos irigykednék. Te már csinálod?

Tim-csi!
Hát a felülés az nehéz. De hidd el, gyorsan megtanul sokáig ülni. Nálunk ez egyik napról a másikra ment. A felülés meg még mindig nem tökéletes, csak hasizomból húzza fel magát, akkor megy ha tud vmibe kapaszkodni.
A Nurofenes-arcot én észre sem vettem, ha nem írod. Azt hittem a kép ilyen.

Úúúúristen, most már regényt írtam, megyek aludni!

sch.judit
 
 


igen csinálom de még nincs élesítve és még csak toborzás van de a későbbieken nagyot fog durranni és amiket én hallottam olvastam sok pénzt lehet majd vele keresni most még csak a regisztrációk vannak.kb 3-4 hét mire élesítik az egészet.

nika70
Salgótarján
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:07-kor.
Vendég
 


Sch. Judit

Itt vannak a frissebb képeink :lol:
És itt már a fogacskák is jobban sikerültek :lol:
Vendég
 


Ja és a 3. képen ez az új pózunk mostanában... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Sch Judit:
Bogi is kinézi a szánkból a kaját! :lol: :lol: :lol: Néha muszáj adni neki egy kis krumplit,husit vagy ilyesmit,mert olyan felháborodottan tud nézni,hogy "ti esztek,én meg éhezem itt..." :D :D

Judithappy:
De,11 hónapos koráig szopizott. Csak 4 hónapos volt,amikor már kevés volt neki CSAK az anyatej,és gondoltam,tápi helyett jó lesz vacsira a tejpép..
De egyenlőre nem tudjuk,mi a gond.
Anyu tejallergiás (60 éves korában jött ki :shock: ). Ő mondta,hogy a tejes ételek utáni hasmenés,puffadás,és a nagyon bűzös széklet-ezek a jelei.
Napsugár homeós doktornénijét kérdeztem,ő azt mondta,hogy tulajdonképpen a tejjel az a gond,hogy olyan iszonyatos,koncentrált mennyiségben van benne a fehérje...stb,hogy hát a bocinak való :lol: :lol: ,nem az embernek.
És tulajdonképpen akkor gondolkodtam el,hogy azóta van nagyon sokszor hasmenése a Petinek,mióta 2-3 hónapja a "kék" tejről (azt hiszem,1.5%-os) áttértünk a zsírosra. (A 3.6-osra). Az íze persze sokkal finomabb,és a belőle készült ételek is finomabbak...,de lehet,hogy a Petinek túl tömény.
Úgyhogy ma vettünk rizstejet is,megkóstoltatom vele.. Meg kipróbáljuk,hogy mi lesz,ha 1.5%-os tejet kap... :roll: :roll: :roll:

Na,nem tudom.. Az elmúlt napokban volt,hogy akkor is volt hasmenése,ha nem kapott tejet,és volt,hogy akkor se volt semmi gond,ha kapott..
Miért nincs hajtépős smiley??????????????????

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


sziasztok lányok!

picit panaszkodok ha nem gond,és ezzel együtt a tanácsotokat is szeretném kérni.

tegnap elmondtuk anyóséknak a pontos decemberi programot.23.-án párom mamájáék,25.-e anyumék/mamámék,26.-a anyósék.erre anyósom felhőrdült hogy de ő 24.-én akarja áttadni az ajándékát Patriknak,ugye áttmegyünk.én már majdnem mondtam hogy ezt már mondtam 24.-én 3-asban szeretnénk lenni mikor párom megszólalt hogy nem mi úgy gondoltuk hogy hozzánk jönnenk a mamáajáékkal eggyüt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: köpni nyelni nem tudtam.mikor jöttünk el mondtam páromnak hogy ez nem így volt megbeszélve.erre ő azt vágta a fejemhez hogy márpediglen ők így szokták meg és akár tetszik akár nem áttjönnek.merthogy biztos anyumék is áttjönnek.hát nem anyumék nem jönnek.én nem szeretném a 24.-e estémet azzal tölteni hogy mosogatok anyósék utánn.elég lessz ebéd utánn azt amiből mi ettünk.nem is beszélve aról hogy nemis tudok rajtunk kívűl még + 5 embert leültetni.nincs hova.meg én szerettem volna kaja után aludni eggyet utánna meg játszani Patrikkal meg a TV-t bámulni.erre jópofizhatok anyósékkal.és még pátom is mellé ált.egyre jobban azt érzem hogy ő még mindig anyuci pici fia.aki nem tud nemet mondani anyucinak.nagyot csalódtam benne.miért nem lehet felfogni hogy egy külön család vagyunk.mindig az van amit anyósom mond.mikor mondtam anyuméknak apum majdnem áttment hozzá helyrerakni.ők jobban felhuzták maguk rajta mint én.pedig nekem is remegett kezem lábam az idegtől.lehet az lessz fogom magam 24.-én reggel aztán áttmegyek anyámékhoz.sőt lehet még Patrikot is viszem.egyfolytában anyósom miatt veszekszünk.már nagyon elegem van.asszem hazaküldöm páromat pár napra anyóshoz gondolkodni hogy eldöntse hogy minket szeretne a családjának vagy anyóst.ennek semmi értelme.csak engem tesz tönkre az ideg.nem eszek szinte semmit.már lefogytam 65 kilóra.ez 2,5-tel kevesebb mint amennyivel Patrikkal indultam.jó aláirom ebbe most közrejátszott azis hogy elment a baba de anyós miatt is folyton idegeskedek.

na jó kusza lett de akinek van ötlete az légyszi írja le!!!!!
kismama18
 
 


Kismama:ötlet nincs-nálunk ugyanez a helyzet így megértelek!Annyit leszámítva,hogy a párom 75%ban melettem áll ki így 25%marad anyósnak...de még így is sokszor a falra megyek tőle.Én már túlvagyok egy rendes kiosztáson is-elmagyarázta nekem,hogy milyen is vagyok és ez meg ez nem tetszik bennem+többet ott nem ehetek,azt eszünk amit főzök......na nem így de ez jött le belőle!Ha nem megyünk le akkor az a baj,mert a szemétbe megy a kaja és az unokájukat sem látják eleget-ha lemegyünk akkor meg az a baj.SOSEM FOGOK MEGFELELNI NEKI! Túlléptem a dolgon a párommal nagyon jól vagyunk ez a lényeg-őt igyekszem kerülni.

Timcsi:nagyon édes a fiad...

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon tudok mostanság jönni, és így nagyon követni a dolgokat és hozzászólni se, de azért néha bejelentkezek!

Kyra sajnos nagyon beteg lett! Alaposan belemászott ebbe a betegségbe! Tiszta takony szegénykém, borzalmasan hangosak a hörgői, vörös a torka, krupposan köhög és a kötőhártya gyulladása is van! Szóval most gyógyszer és antibiotikum minden mennyiségben :(
Annyira sajnálom szegénykémet! Már egy hónapja szenved vele és nem javul, egyre csak romlik! Ma amikor megvizsgálta a doktornő annyira visított és behergelte magát, hogy totál lehányta az apja vállát :cry:
Már bocsi a részletekért, csak olyan borzalmas dolog látni őt, hogy szenved! Komolyan ez a legnehezebb dolog szerintem az anyaságba!

Kismama, csak a te hozzászólásodba néztem bele egy percre, és csak annyi, hogy állj a talpadra és mondd meg, hogy nem jönnek át! Álljon ki melletted a párod! Hiába náluk ez a szokás, ő már nem oda tartozik hanem hozzád, hozzátok! Ezt értesse meg anyucival! :evil:
Bocsi a kitörésemen, de ez a véleményem...és bocs ha bántó volt, nem annak szántam :oops: , csak én is találkoztam már pár mama kedvencével...szóval állj ki azért amit akarsz! Mert ha eltűröd idén, el kell jövőre is és 20 év múlva is!... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


akíra:

1 hónapja???nem vettek torok váladékot???az sok mindent kimutat.nem megijeszteni akarlak de nem lehet hogy félre kezelik és azért rosszab és nem javul??tudom milyen rossz :cry: :cry: :cry: mikor Patrik volt beteg sokszor elsírtam magam annyira rossz volt nézni ahogy "szenved" :cry: :cry: mielőbbi gyógyulást nektek!!!

ha a talpamra állok akkor párommal veszek össze.azt meg nem szeretnék.ma mondta apum hogy majd ő beszél anyóssal.ő nyugodtabb.én 2 perc múlva a haját tépném.

szerintetek lehet köze a betegségnek ahoz hogy Patrik azóta a darabos kajáktól meg akar fulladni?olyan rossz.most megint pépesítenem kell neki mindent.pedig olyan szépen ette a villával összenyomot kajákat.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk! :D Csak ez a hét nagyon pörgös volt.
Nem tudom emlékeztek e de írtam hogy veszünk házat.Na szóval! Még sem veszünk házat,mert anyósék nem mentek bele(házat lekellett volna terhelni és ők ebbe nem egyeztek bele)!Most viszont úgy lesz hogy a nappalinkból csinálunk még 1 konyhát és még 1 szobát a tetőtérben. Így anyóséknak lesz külön fürdő,külön konyha és 1 szoba.Nekünk meg lesz 3 szoba és konyha nappalival és külön-külön bejárattal.Egy házban leszünk de mégis tisztára külön!! Ezért nem is tudtam jönni nagyon,meg papirokat intéztük.
Na szóval most így állunk!

Szinte egy hete nem voltam és mik történtek! :roll: Csak pislogtam nagyokat! :roll: De erről ennyit!

Amúgy meg jól vagyunk,csak én vagyok egy kicsit náthás.
Kedden megyünk védőnénihez tápszert iratni és egyben méreckedünk is.Már nagyon kíváncsi vagyok hogy mennyit nőtt Bencus!

Timcsi!
Nagyon édesek a képek Kevinről!

Kismama!
Én is csak azt tudom mondani mint Akíra: Állj a talpadra!
Egyébként nálunk totál ugyan az a helyzet van mint Vicuskáéknál!

Akíra!
Jobbulást Kyrának!

Megyek mert hívnak!!
Vendég
 


Sziasztok!

Akíra
jobbulást nektek, mi most szorulással küzdünk és azt sem könnű nézni, mikor erőlködik és sír. Nem tudom mitől lehet, mikor csak húst és gyümölcsöt eszik. :cry:

Kismama
Hú, ne lehet könnyű. Szerintem a pároddal higgadtan ülj le és beszéljétek meg a dolgokat. A mamakedvencénél nincs rosszabbel.

Dicamama
csak olyan hitel van, amivel a házatokat lehet terhelni? KÖztisztviselőit nem próbáljátok meg? VAGy szabadfelhasználásút?Amit vesztek szerintem azt a házat is meg lehet terhelni. :idea:
Anyósod neked is egy főnyeremény lehet.

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy ők nem voltak fiatalok? Eleve anyósnak születtek?????? :twisted:

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Akíra!
Én is nagyon sajnállak Benneteket! Egy beteg gyereknél nincs is rosszabb! Remélem gyorsan meggyógyultok! A kötőhártya gyulladás is összefügg ezzel a köhögős-torkos betegséggel? Szegényke!
JOBBULÁST!!!

Kismama!
Nem tudok tanácsot adni, nekem nincs anyósom. A férjem Anyukája 2,5 évvel ezelőtt meghalt. Apósomnak van élettársa, aki nagyon aranyos. (Viszont a Hugoméknál látom az anyós-problémákat: hasonló, mint ami többeteknek van)
De én is azt mondom, hogy a pároddal próbáld nyugodtan megbeszélni a dolgokat. Ez már a TI családotok (hármotoké), amiben természetesen Anyósodéknak is helyük van, de nem annyira, ahogy ezt Ő szeretné.

Dica!
Nem semmi! Éppen befejeztétek a munkálatokat, megint kezdhetitek! És ezt még gondolom az idén csináljátok, hogy minél előbb meglegyen? Nem irigyellek!


OFF-téma: (Nehogy megharagudjatok, akinek nem inge ne vegye magára!)
A múltkor írtam, hogy Balázs evett sült csirkét és sült krumplit. Hát le is lettem szólva egy helyen, hogy ezek után meg majd csodálkozok, ha allergiás lesz a gyerekem. Azt biztos nem olvasta a kedves fórumozó, hogy nem szó szerint ezt adtam, csak ez így tök jól hangzott. Akkor leírom még egyszer szó szerint amit a múltkor: "Csirkecomb belsejét (ami nem ért az olajba és fűszert sem kapott) "leszálaztam" és hasábkrumpli belsejét kikapartam."
Azt múltkor nem írtam, hogy a krumpli sem ért olajba, mert direkt a hús tetején volt.
Kérdésem: a bébiételben nincs csirkehús és krumpli? Mert más is azt ad neki. Azért mert nem turmixoltam, meg még nem lesz allergiás :!: Ugyanis csak ennyi volt a különbség!



Tim-csi!
Az a 3. kép, a pózolós tényleg haláli! Látom Apuka is kiveszi a részét az etetésből! És 2 üveggel megeszik?

Nikky!
Túlélted a vendégeket? Milyen volt a keresztelő?

Betti!
Ti is szegények! A szorulás is szörnyű! Nekünk is volt, szerencsére egy fél glicerines kúppal megoldódott. Azóta nagyon nézem, hogy mit kap enni, mert nekünk a kaja miatt volt. (krupli, répa, alma) Amióta eszi a sütőtököt, minden reggel van kaki a pelusban, van hogy 2x is.

sch.judit
 
 


Akíra:Kyrának jobbulást és sok gyógypuszit küldök!!!

Dicamama:hát sok szerencsét..én még egy utcába sem költöznék vele.De a szükség törvényt bont!

Kismama:amúgy nálunk is ez volt a helyes megoldás:egyszer nagyon összevesztünk a dolgon(minden kijött belőlem)De azóta mindig nyugodtan megbeszéljük a dolgot és így eredményesebb!

MA VAGYUNK 8 HÓNAPOSAK!!!ILYENKOR MÉG OTT FEKÜDTEM A SZÜLŐÁGYON...MEGY AZ IDŐ RENDESEN..

KépKép
vicuska
 
 


párom sajna az a tipus akivel nem igazán lehet nyugodtan beszéni.főleg anyuciról nem.most sem nagyon szólunk egymáshoz :cry: :cry: :cry: az elmúlt 2 északát a kisszobában töltöttem.és amíg nem kér bocsánatot azért ahogy beszélt velem(nagyon durva dolgokat vágott a fejemhez)addig vissza sem megyek mellé.meg nem mosok/vasalok rá.majd csak rájön hogy anyuci nem csinálja meg helyettem és helyette sem.és akkor talán arra is rájön hogy mi már egy külön család vagyunk.remélem.

a mai északánk SZUPER VOLT!!!!legalábbis az eddigiekhez képest.9 körül aludt el.és sem kelt fel ahogy szokott 12 ig!!!!sőtt 12 kor sem kelt fel!!!valamikor utánna kelt 2 szer de cumival vissza aludt.és reggel fél 6 kor evett.aztán fél 8.-ig még aludt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: olyan jó volt aludni.

ma nekiállok karácsonyra vásárolni :P :P :P ugye nekem mindent meg kell vennem.diszek, fa tartó,terítő,szeretném kicsit a lakást is feldobni.szóval ma körutra megyek.

vicuska: boldog 8. hónapot.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak mostanában nem nagyon történik Marci életében semmi jelentős. Na de mégis, ha nem is sokáig, de ha felültetem, akkor már egy rövid ideig nem dől el. Persze én azt gondoltam, hogy ez előbb is menni fog, sőt. Dehát majdcsak ráérez az ülés szépségeire :lol: Hátha akkor a babakocsiban sem üvöltene folyton :cry:
Lassan majd már mászni is fog, mert a fenékringatós vetődős mozdulat már megvan, csak még nem igazán koordinálja össze a dolgokat :lol:
Sajna a tejcsim nagyon elfogyott, mondhatni nincs is. Este lemértem, hogy mennyit szopizik a tápi előtt, és mérhetetlen volt, szóval gondolom olyan 10-20 ml, reggel pedig csak kis jóindulattal volt 50 ml, de lehet, hogy csak 30. Annyira rugdos rajta Marci, hogy nem igazán lehet lemérni pontosan. Szóval most már reggel is kap tápit kiegészítésnek, már amikor elfogadja :roll: Ráadásul a múlt héten semmit nem gyarapodott, de most mit csináljak vele? Így is alig tudom belediktálni a kajcsit. Végig nyűglődi az evést. Nem sír, de úgy szenved, mintha ki akarna jönni a székből. És nem csak bizonyos kajáknál, hanem mindegyiknél, azoknál is, amiket régen falt. Nem tudom miért csinálja ezt. Van, hogy nekem egyáltalán nem akar enni, jön az apja, és ő elbohóckodik neki, így megeszi. De nekem nincs mindig hangulatom naponta 4-szer bohóckodva etetni. Tudom, hogy ez a "dolgom", de szerintem mindenki türelme véges. Úgy szeretném, ha örömmel enne. Mit csináljak???

Bocsi a panaszkodásért, de idegileg nem vagyok túl jól, elég sokminden történik velünk, most pl. a párom Pesten van, elvileg megveszik az autónkat, de amíg nem telefonál, hogy minden rendben, addig tiszta ideg leszek :cry:

Az éjszakáink viszont néha szuperek, Marci van, hogy este 8-tól hajnal 5-ig alszik, akkor iszik egy kis vizet, és 7-ig alszik tovább. Mondjuk most is ébredt 2-szer, 3/4 12-kor, és 3/4 1-kor. Ezeket nem értem, de hátha elmarad szépen lassan ez is.

Az anyós témához nehéz hozzászólni, mert tudom milyen az, amikor az embernek a párjával kell veszekedni, mikor nem is vele van a baj. Nálunk az alakult ki, hogy 24-én délután az én szüleimhez megyünk, ott megvacsizunk, és utána mindenki megy haza karácsonyozni, majd 25-én megyünk anyósékhoz ebédre.
Nekem az így jó, és a páromnak is, legalábbis eddig az volt, majd most kiderül, hogy hogy lesz, mert nem este 8-kor akarok hazaérni, mivel akkor Marci már aludni szokott, és akkor nem tudunk együtt karácsonyozni, szóval majd még ki kell találni, hogy hogyan legyen. Viszont azt sem akarom, hogy anyukámék kettesben legyenek Szenteste, mert apukám elég nehéz eset, nem egy romantikázós, és anyukám miatt nem akarom, hogy úgy teljen el nekik az este, mint egy sima hétköznap.

Dicamama
Én sem értem miért nem az új házat terhelitek meg??? De biztos oka van.

Vicuska
Boldog 8 hónapot!!!

Akíra
KYRUSNAK JOBBULÁST! Nem gondoltam, hogy ilyen beteg lesz. Remélem azért már jobban van kicsit!

Kép
Kép
nikole
 
 


Ja, és Tim-csi, Marci mostanában folyton azt a nadrághúzogatós pózt dobja be, mint Kevin a 3. képen. Le akartam fotózni neked, de persze hogy akkor azért sem csinálja, mikor a fényképező a kezemben van :D

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Most csak a táblát hozzom majd még jövök:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Akíra! Kyrusnak jobbulást, gyógyuljatok meg minál hamarabb!

Sch Judit!
Off téma: Sejtem hogy hol olvastad, írtam Neked privit...... :lol:
Mi jól vagyunk. Ma éjszaka Nonó elég zaklatottan aludt, felket éjfélkor és 4 kor is. Éjfélkor szopcsizott, 4-kor cumira visszaaludt és utána csak 7-kor kelt fel. Már most alszik is. 9-kor sikerült visszaaludnia. Lehet, hogy megint fogacska következik....... :roll:

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


sziasztok..
Akíra
Kyrának jobbulást...szegénykém...dórinak lekopogom elmúltak a taknyos napjai..nekünk csak pár napig tartott,de tudod ez az első megfázás és az immunrendszerük más és más..Kyráénak valszínüleg még erősödnie kell egy picit,ezért tart picivel tovább...sztem!!aztán lehet semmi köze hozzá...
gyógyulgassatok!!!

Kismama
Remélem hatással lesz ez az "átköltözősdi"a férjedre..de ha mégsem nehogy erre menjen rá a kapcsolatotok..inkább beszéljetek róla..higgadtan!!

Sch judit..
írok privit mindjárt...
de köszi a kérdésed..nagyon jó volt a tegnapi keresztelő..majd teszek fel képeket,ha eljutok odáig..Dóri előtt le a kalappal..egy hangja nem volt,mosolygott,figyelt a papra ÖÖÖÖÖÖÖzött neki ezerrel Ámen helyett :lol: ..aztán hazaértünk és dun 4kor aludt először... :shock: :D addig kézről kézre járt játszottak vele stb!!!
vendégeket is túléltem,nagyon jó volt..most azért takarítgatok utánuk,de hálisten tényleg jól sikerült...sajna a kajáról nem csináltam képet de nagyon szép lett a díszítés..pedig feltehettem volna a kajás topicba..körözöttes sajttekercs,casino-tojás,tormás sonkatekercs,kolbásszal töltött karaj,...rosszul is vagyok...

na megyek is takarítani..pusza

Kép
nikky
 
 


Köszi mindenkinek a bókokat Kevin nevében is :lol:

Sch. Judit: hát igen megenne ő szerintem 2 üveggel is, na jó annyit lehet h nem de 1.5-et biztosan..de nem azért volt ott amúgy 2 üveg, hanem az egyikben maradt még egy kis sütőtök desszert és azt is megkapta a főzi előtt..
Ja és azért túlzásba nem viszi apuci az etetést..azért is "kaptam le" őket, mert a ritka pillanatok egyike volt :roll:
De azért nem panaszkodok rá, kiveszi a részét ő is...

Ja és egy körkérdés
Kevin mostanában alig fogadja el a tápit..vagyis nagyon nehezen..de akkor meg elég rendesen húzza lefelé..
Ez miért lehet??
A kanalas kajszikat imádja..a tápit unná???Vagy váltani kellene másikra??
Tanácsokat szeretnék kérni!!! Köszike :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: