Új privát üzeneted érkezett!

Uh...Baba,te ezt mind szeded is? :shock:
Nekem az is nehézséget okoz h a folsavat beszedjem...néha bekapok egy maternát,illetve ha szurkál akkor magneB6.De ennyi!
Mivel úgy néz ki előrébb jött a pém,remélem h ez kedvezően befolyásol mást is...de majd kiderül a vérvételekből!

Ma is szarul vagyok,most szédülök is...meg az émyelgés :( És még szurkál is! :roll:

annus11
 
 


Csajok!

Én is szedtem a rutascorbint! Véredényekre és kapillárisokra hat. Csökkenti a vérezgetést! Kismamikkal is szokták szedetni!Akármit is ír a tájékoztató! Nem árt!
merszi
 
 


Laptető,már megint :shock:

annus11
 
 

 
 

Ez az 5.laptetőm ...az elmúlt 1 hétben!!Jól van,jön itt a baba,nem parázok :wink: 8)

annus11
 
 


annus
igen, ezt mind! A babáért mindent! :wink:
Vendég
 


Nem semmi!!!Aztán vigyázz,mert jóbol is megárt a sok!! :wink: Látod nekem ehhez nem lenne türelmem...ennyi mindent szedni,akkor inkább hőmérőzök!Vagy bármi más :wink:

annus11
 
 


Annus

Nekem meg a hőmérőzéshez nincs türelmem, de nem is baj, hisz az nem segít azon, hogy babás legyek, ezek a termékek meg igen :wink:
Vendég
 


Na igen!!!Tehát a ciklus végén szeretném látni a + tesztet!!!!Mert télleg mindent megteszel h babás legyél :wink:

annus11
 
 


merszivel akkor most mi is van??? :?:
lei
 
 


Annus

ha csak azon múlna, hogy mindent megteszek, akkor már rég babás lennék :twisted: sajna ehhez kellenek az égiek is :wink: de rajtam már biztos nem fog múlni :D
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!

Wruska-háát azért tudnék beszélni egynémely nőgyogyiról, aki inkább sarlatán kategória...de a tied nyilván nem ilyen, hiszen akkor nem járnál hozzá! :D És örülök, hogy ennyien írtak neked a gyógyszerrel kapcsolatban, én még sajna nem tartok ott, hogy ilyet felírtak volna, de ha eljutok akkor általad legalább már fogom tudni, hogy lehet szedni! :wink:

Hajni-és aki kérdezte még:egy kiadónál kell marketinges munkát csinálni, na magyarul: értékesíteni! És gondolom azért volt ilyen az interjú mert, meg akarták nézni, hogy reagálok dolgokra, és ha ilyen ér a munkában, akkor azt hogy kezelem le...

Szóval csajok: ez a melóhely jobb!!! :lol: Képzeljétek csokival vártak az íróasztalomon! :lol: Na ezt már szeressük! :lol:
Úgy láttam meg voltak velem elégedve...

Baba-a foreveres cuccról annyit hallottam, hogy volt olyan ismi, aki régóta nem esett teherbe, és mikor el kezdte ezeket szedni, akkor sikerült neki! Úgyhogy: hajrá!!! :D


Annus írta:

[quote]M írta:a is szarul vagyok,most szédülök is...meg az émyelgés És még szurkál is!


Nekem meg görcsöl a hasam!!! :cry: De neked még van remény...
mondjuk elméletileg nekem is, mert még csak most volt kb. félidő...
de hát ettől a stressztől...

Merszi-remélem már jobb a kedved!!??
Vendég
 


zsibi

igen tudom! A mi csapatunkat is erősíti egy ilyen hölgyike. ő 12 évig nem esett teherbe, most 39 évesen szült egy gyönyörű kisfiút ezekkel a termékekkel érte el :wink:

Neked meg nem ártana Royal jellyzned (méhpempő), nagyon jó a stresszre, és segíti a termékenységet :wink:
Vendég
 


Zsibima - hat minden elismeresem azoknak, akik ilyen sales- es melot bevallalnak. En egy pohar vizet nem birnek eladni a sivatagban... :oops:

Nalam most volt ciklus vege, ugyhogy tuti, hogy nalunk sem lesz mar ebben az evben baba. Most nem is igazan vagyok elkenodve, mert ezt valahogy ereztem. Viszont ugy erzem most tele vagyok energiaval ugyhogy a kovetkezo hetekre sok mozgast tervezek (konditerem, dancemat, biciklizes).

Egyebkent en sem szedek semmit a folsavon kivul. Fogalmam sincs rola, hogy itt milyen termekek vannak erre. A malnalevel teat azt mar lecsekkoltam (siman csak rapsberry tea-nek hivjak), hogy az van, de az ugye meg nem aktualis egy darabig...

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Ja es levagattam a hajam rovidre es kijavitottam a meez-emen is, de nem nagyon latszik. Elol hosszu az allam alatt er hatul meg tok pici - meg voltam elegedve a fodrasszal, megertette, hogy mit akartam. :lol:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni!
Bizti tuti lesz ez a haj!!!Málnalevél nem aktuális?Azt a ciklus elején kell inni!Nem csak a terhesség végén!Szóval aktuális az most is!

Baba!
Lehet a köv hónapban én is kipróbálom,főleg ha ennyi jót hallani róla.Na persze én clostyn vagyok,nem tudom h emellett lehet e ezeket szedni...

Zsibima!
Akkor már nem is a mi utcánkban dolgozol?A csokit én is elfogadnám reggelente :wink: Az nem baj ha görcsölsz,vagy igen?Az nem lehet előjele a babának?Vagy nálad hogy van ez?Nekem vagy vasárnap vagy kedden volt a pém,hamarosan kiderül!

Merszi!
Nagyon hallgattál h mi van :shock: Ne csigázz!!!

annus11
 
 


annus

ezek closti helyett jók :wink:
Vendég
 


Jajj csajok hánytam!!!

Én nem tudom mi van, tegnap is rámjött este, de nagyon, de akkor csak öklendeztem...a lányom nézett is nagy szemekkel...de most reggeliztem, és ki is jött!!! (jó tudom azt reggel kellett volna, de nem volt időm) Na szóval nem tudom mi van, mert én TERHESEN SEM szoktam hányni...tán gyerekkoromban utoljára!!!

Most mi van??? :shock: Amúgy semmi bajom, csak görcsöl enyhén a hasam...
Vendég
 


Na akkor reagálok is!

Hajni-kép nem lesz iwiwen?? :D Kiváncsi vagyok a rövid hajadra!!!
Egyébként meg jövőre is lesz év, én a januárra gyúrok!!! :lol:
Gyúrjunk együtt!!! :D

Annus-nem vagyok már ott, de mivel külsős vagyok, még vissza is mehetek, de nem akarok!!! Bár a fizumat onnan kapom majd a jövő héten! :D (alig várom)

Baba-én is egy ilyen korú hölgyről hallottam, igazából a keresztanyám ismeri, nem én...
De biztos hogy jót tesz!!! :lol:
Vendég
 


Aranyosak vagytok! De még élek! Valóban magam alatt vagyok/voltam az utóbbi időben. Kedden is bőgtem egyet a munkahelyemen. Igaz új állást és több fizut ígértek, de utálnám csinálni. Kiborultam a főnök előtt és megsajnált. Újra a régi minden...remélem így is marad!
A vonalzóm szerint a ciklusom -1-ik napjánál járok...ma kell megjönnie! Tegnap volt egy kis barna, meg ma is , de most semmi. Túlságosan nem reménykedem mert a sok idegeskedés és mint korábban írtam még a PE-t se vettem észre. Szerintem hamarosan kiderül, mert pontos szokott lenni és még a napnak sincs vége...meghát a ziziségem késleltetheti.
merszi
 
 


azért biztos ami biztos most beveszek :1 magneB6-ot, 1 rutascorbint, és 1 folsavat. Utólag is ezt rendelte a doki...fogjuk rá hátha kell! Legyek egy kicsit + ha teszt nem is lesz az.
merszi
 
 


Zsibima - nincs rola kep pedig mar ugy egy honapja vagattam le. Majd meglatom ra tudom-e venni a paromat, hogy csinaljon egy kepet a hetvegen. Jovo januar teljesen jo lenne :lol: - a vizontokkel altalaban jol kijovok, a ferjem is az :wink:

Merszi - akkor ebbol meg lehet valami. Ha holnapig semmi akkor csinalj egy tesztet!

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Én azért várnék pár napot...nem kapkodnám el, akkor se ha reggelre nem jönne meg. Bár érzéseim szerint megfog... Viszont ami érdekes a melleim nem feszülnek..mensi előtt pedig szoktak. Én ezt akkor is a ziziségnek tudom be, szerintem nagyon felborított odabenn mindent. Pedig nem vagyok egy őrült típus... :lol:
merszi
 
 


Hajni-egy ilyen profi fotós bizti meg tudja oldani a képet! :wink:
Egyébként január első fele bak...Betty is az...de a vízöntő tényleg nagyon jó, főleg pasiban! :D

Merszi-remélem rendbe jönnek a dolgok a melóhelyeden akkor!
Figyelj, neked hajszál pontos szokott lenni, úgy tudom, akkor még van remény!!! Szorítok!!! (ja tudom az ember egy pozitív teszttel a kezében sem hiszi el a dolgot, az előzmények miatt)
Vendég
 


Zsibi!

Teljesen így gondolom az egészet! Pont ezért késleltetem a tesztet (bár még nem késtem le semmiről, hisz ma van a piros betűs nap), de ha + lenne se hinném el!!! Kellene pár nap, h "feldolgozzam"!
merszi
 
 


Zsibima - ez a roka koma akkor neked nem olyan jo jel :? Foleg ha meg csak felidoban vagy. Es meg az sem lehet, hogy gyomorrontasod van a sok kajatol, amit ettel. Tessek rendesen reggelizni!

Ja a keprol csak annyit, hogy en szeretek fenykepezni - a kepen lenni mar sokkal kevesbe :roll:

Merszi - igazad van, egyebekent en is igy voltam vele, hogy tesztelestol nem valtozik a dolog. Ha gondolod varj meg akkor egy kicsit. Csak olyan jo, amikor itt tesztel valaki pozitivat - a tobbieknek is remenyt ad :D

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Merszi!

Hát csak azt tudom mondani h pozitívan!Nem a teszten múlik,de azért próbálj hinni a dologban.Ha te se állsz hozzá optimistán akkor ki fog?++++++++++++++++++++++++++++

Zsibima!


Este reggelizel...szerintem ez már önmagában véve is megér egy hányingert!Nem tudom ez minek a jele,de szerintem egyél rendszeresebben...ha mást nem a közelgő baba miatt!!!Szegény ne héhezzen már :wink:

Baba!
Aha!Azért ezt a dokival megbeszélem,hogy mi legyen.Vagy a köv hónap closty,és ha akkor se jön össze akkor váltok!Mármint a clostyról :wink: De remélem h erre nem kerül sor,mert a hőnap közepén egy írtó erős pozitívat tesztelek!!!!Küldökis magmanak egy kis energyt!++++++++++++++++ :wink:

annus11
 
 


Annus-köszi a féltést! :D De ne aggódj, ha terhes leszek azonnal rohamos zabálás-hízásnak indulok és 30 kg-ig meg sem állok! :wink: Nehogy má' éhezzen az a szegény gyerek! :D

És én is küldök neked a sajátod mellé enerdzsit!! +++++++++++++++
Vendég
 


Na bezsebeltem az energiákat,azt hiszem megteltem! :wink: Ja és holnaptól valószínű iszom a palástfűteát,ami a beágyazódást segíti!Bizti ami bizti! :lol:

annus11
 
 


Annus-az fincsi lehet!!! :wink: :lol: Na de mindent a babáért...én csak a folsavamat kapom be reggelire.
Vendég
 


Zsibima!

Igen,azt én is most már minden este beveszem!Na épp melegszendvicset sütök.Rohanok mielött leégne!

annus11
 
 


Annus, beírod a táblicskuba, hogy hétfőn megyek uh-ra?

Szurkoljatok, hogy bent legyen és meg legyen az én kis Picurim.

Aztán beszélhetünk a dátumról is :wink: , de addig babonából inkább nem.

Kép
wruska
 
 


Merszi, úgy örülnék, ha neked is sikerülne most :D

Kép
wruska
 
 


Sziasztok

Merszi
Drukkolok nagyon!

Annus
A closty melett szedhető de nem helyette!
Én is szedtem ezekből,nem mindegyikből.Nekünk a gyerekorvosunk foglalkozik ezzel.Mármint a foreveres cuccokkal! :lol:

Wruska
Neked is szorítok!
Vendég
 


zsibi: remélem nem kaptál el valami vírust, és nem azért hánysz....ha még pár napig lesz ilyen, azért menj el dokihoz.
örülök, hogy az új meló jobban tetszik. :lol:

annus: olyan jó, hogy Te ilyen kis vidám vagy mindig és sugárzik az írásaidból a jó kedv. Maradj mindig ilyen!! Fő az optimizmus!! HAJRÁ!!!

wruska: húú, drukkolunk az UH-hoz majd, de bizti minden OK lesz!! annak kell lennie és kész!!! Higyj ebben Te is és akkor rendben lesznek a dolgok!!

merszi: neked is megy a drukk, hátha!! Olyan jó lenne! :!:
lei
 
 


Köszi Lei!Igyekszem :wink:

Megy a drukk mindenkinek!!!

Ma voltam vérvételen...még mennem kell 2szer!És úgy néz ki h kedden volt pém,át is rakta a görbémem ahogy vki mondta.Tehát ha minden igaz akkor 8 nappal elöbb lett pé!!!!! 8) Apró örömök az életben,pont aznap volt akcióis...kíváncsi leszek...Na ma már nem vagyok,csak holnap!Mindenki vigyázzon magára!!!!++++++++++++ Kép

annus11
 
 


Merszi?! Mizu? :?: :?: :?: :?:

Kép
wruska
 
 


Még semmi! Pici pecsét volt ma, de erősen mensis érzéseim vannak. Három terhességem volt eddig és mindegyiknél a melleim bedurrantak, no ez most nincs. Én most is úgyérzem a ziziségem késlelteti. Néha kicsi remény felcsillan bennem, de a pitty-pötty nekem már a mensit szokta jelezni!
merszi
 
 


Merszi-tudod, türelem babát terem! Sajna ez egy ilyen "játék", ahol a végén ugyen nyerünk (ebben hiszek) de a végéig, sokat sírunk, izgulunk...
A következő hónap lesz a miénk!!! :wink: (bár még mindig van remény)
Remélem nem vagy azért nagyon szomorú!

Lei-köszönöm az aggódást! De nem vagyok ám beteg!! Viszont ma megint rosszul lettem... :oops: Hát ha nem tudnám, hogy én nem szoktam rosszul lenni terhesen, akkor azt hinném hogy az vagyok!!!

Ééés igen!!! Nagyon jó az új melóm!!! :lol:
Ha valaki unja esetleg, akkor bocsi, de most tényleg fel vagyok dobva!!! Ma megdícsért az új közvetlen főnököm... :oops:
Hát ezekért a dolgokért érdemes melózni, na meg a fizuért! :D
A másik helyen meg nem dícsértek volna...itt azért sokkal barátibb a társaság is...jó kedvvel dolgozom...
Csak képzeljétek megint gyalog fogok járni...már kb. 3x toltam a kocsimat, ma éppen egy kanyarban a lányommal... :oops: úgyhogy eladjuk, már van rá vevő!
Van egy Renault 19-ünk, lehet hogy megcsináltatjuk, és akkor azzal fogok járni...de addig biztos gyalog. Úgyhogy megint 3 (v. több) órát fogok utazni, e vannn!!

De a lényeg, hogy most tényleg jól vagyok a meló miatt!!! :D

Wruska-én szurkolok nagyon!!! :D
Vendég
 


Alziza
Closti helyett is szedhető, mert az a hölgyike, akiről beszéltem, neki nem használt a closti például, és nem értek el nála semmit vele, és akkor kezdte el ezeket termékeket úgy enni, ahogy előírták neki, és fél év alatt terhes lett :D
Vendég
 


Sziasztok,
Hat nem birtam tovabb magammal es csinaltam egy tesztet. Bar tudom elvileg jovo heten szerdan kellene megjonnie, de nekem nem valami rendszeres szokott lenni, es elotte egy hettel mar gorcsol a hasam, most meg semmi sincs, csak neha egy ket szurka.
De sajnos negativ lett. Na mindegy, de lagalabb tudom. Most ugy varom hogy megjojjon mint a messiast!!
Mar nagyon varom hogy ujra elesben probalkozzunk.

Jo hetveget mindenkinek!

Kép
eperke25
 
 


Zsibi!
Nem vagyok elkeseredve, hiszen én kívántam, h ne legyen decemberi! Jó lesz januárinak!!! Tele van a család bakokkal! :lol: . Ha ez sem jönne be kibékülnék egy tavaszi babával.

Amúgy még mindig semmi, de ma mégis leteszteltem magam...és beigazolódott a sejtésem a ziziségem felborította a hormonháztartást! Ezért késik. (vagyis a teszt erősen: " - " )
merszi
 
 


Merszi-jól van akkor: gyúrunk a januári v. tavaszi babára!!! :D
Szerintem a sok idegeskedés miatt késik neked akkor...

Eperke-sajnálom, de türelem!!! Lesz majd baba mindenkinek!
Vendég
 


Zsibima!
De akkor te mitől is vagy rosszul???Gyanus vagy te nekem!Az h eddig nem voltál rosszul a terhesség alatt,nem jelenti azt h nem is leszel következőnél!!!

Én is szarul vagyok..de most nem részletezem,annyi minden történt 1 nap alatt...

Inkább leíro egy érdekes storyt!Leugrottam Karcagra tegnap,ebéd közben belepislantottam a naptárba.Erre mi volt beleírva!Ápr.1én megjött a gólya párja!!!!!!(aznap volt a peteérésme is!)Visszalapozta és 28án meg a gólya jött!!Ilyeneket feljegyez az uram nagymamája! :shock: Remélem vkire hatással lesz ez!

annus11
 
 


Annus-jó a nagyi gólyás bejegyzése, remélem a te gólyádéval egybe esik!!! :lol: Nekem részletezhetsz, engem érdekel! Egyébként is tök egyedül vagyok egész nap! :D
Amúgy szerintem a closty produkálja nekem ezeket a rosszul léteket, másra nem tudok gondolni...
Vendég
 


Eperke!

Szerintem még van remény a két csíkra!
Én hasonló helyzetben voltam, ált. 28 napra jött meg de előtte egy héttel már barnáztam és fájt a hasam!
Októberben a hasam fájdogált néha de nem volt barna!
Elkezdtem tesztelgetni:22-24-26 nap negatív volt,de már nem bírtam magammal!
28. nap este halvány 2. csík,mondanom sem kell nagyítóval vizsgáltuk,de rajtam kívül senki nem látta!
És a 29. napon reggel :


Kép


Hasonlókat kívánok mindenkinek!

Szép napot!

Kép


Kép
ibm
 
 


Na tehát az elmúlt napk kész rohangálás volt...Pénteken vérvétel,aztán elohantam venni még vmit.Majd irány Karcag...este 8 kor még betonoztunk,minden bajom volt már.Aztán reggel korán kelés...hasogatott a fejem,szúrt a hasam is(de ezek a szúrások majd mindennap vannak,nem erős,de érzem)Majd jön Miki mamája h egész éjjel hányt...Na de nekünk menni kellett a vonathoz,szétaggódom magamat,mert epés az öreglány.Pár éve úgy hívtunk hozzá mentőt...és ezzel megmentettük az életét,merthogy műteni kellett...És most megin az epéje...ráadásul enm tartja a diétát,eszi a szalonnát,dokihoz nem megy,képes otthon haldokolni.Szó szerint!!!És nem tudjk rávenni h elmenjen a dokihoz,mert h ő nem ad pénzt neki,drága a gyógyszer is stb.Persze mi ezeket fizetjük ám neki!!!!

Szóval kész...hazaértünk,még kimentem tescoba,aztán készülődés az esküvőre!Kb 1 órája értem haza:hasogat a fejem,fáradt vagyok,fáj a vállam,szúrkál a pocim :( És mindig én rohangálok mindenért...ugye azuram még beteg,de most mrá én is kezdek az lenni...majd váltjuk egymást!

Azt írtam már h babára vigyáztam csütörtökön?Nagyon jó volt,az egészet átaludta a ygerek,csak 2 percet kellett játszanom vele! :lol: Az anyja ki is volt akadva,hogy nála nem alszik ennyit :wink:

annus11
 
 


Ibm!

Remélem h hamarosan vki feltesz egy ilyet!!

annus11
 
 


[quote]2 írta:8. nap este halvány 2. csík,mondanom sem kell nagyítóval vizsgáltuk,de rajtam kívül senki nem látta!



Ibm-ez nagyon jó!! :lol: Nekem is volt ilyen tesztem...aztán piros filccel áthúztam mindkét csíkot, és akkor alatta lehetett látni a rendeset is...pár nap múlva erősebb lett! Na én már bizti nem fogok tesztet venni...vigyáznom kell a szívemre!!! :lol: Mert hát azt az izgalmat én már nem viselem el!!! Úgy is tudom ha terhes vagyok...csak nem akarom elhinni!

Annus-asszem én is ilyen öreglány leszek, én már most se megyek el orvoshoz, (csak és kizárólag szülni vagyok hajlandó dokinál) de persze aggódik az ember a rokonokért...de túl sokat nem lehet tenni, ha nem akar elmenni.
A szomszéd babára vigyáztál??
Vendég
 


Zsibi, örülök, hogy jó az új munka. Ez már fél siker. :wink: Mikor mész vissza dokihoz? Próbálkoztok már? Persze csak úgy spontán. :lol:

Kép
wruska
 
 


Jelentem megjött! Ha már nincs babó legalább a mensi ne késsen nagyon! Ugylátszik lenyugodtam...nincs több ziziség. :oops:
merszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?