Új privát üzeneted érkezett!

Már csak annyit: a szeplőket nem láttam. De persze szeretem a szeplőket. :lol:

KépKép
benó
 
 


Sokat varrtam azért most is. Meg a helyettesnőis megkért, hogy ő a lányokkal macsak-aerobikot ad elő.Találjak ki valamit, hogy macskának nézzenek ki. Aranyos, nem?

Kép
flóra 11
 
 


Benó, ez a második laptetőd!!

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Bocsi a laptetőért! :oops:
Flóra, ez úgy van (tap.-ból), hogy ha valamit egyszer elvállalsz, utána az rajtad marad, mint szamáron a fül. Vagy valami ilyesmi.

KépKép
benó
 
 


Bocsánat, nagyon szeretném követni Tancsut, csak azért! :oops:

KépKép
benó
 
 


Nálatok meddig tart az oskola?
Valamilyen nyári tábort is vállalnod kell?

KépKép
benó
 
 


Örülök, hogy tetszem!! :D :D Élőben nézz meg, bár ez a kép szerintem elég valós, azért is tettem fel.

Kép
szilzi
 
 


Egy rázúmolós, szeplős képet azért még kérek az iwiw-re, ha már ennyire benne vagyok az elemzésedben.
Na, Flóra, honnan szedted az ikonokat, tessék megmondani! :twisted:

KépKép
benó
 
 


Tudom,ezért is vagyok mérges magamra, hogy minek mutatom meg,mit tudok. Aztán kihasználnak, mert nem tudok nemet mondani senkinek.

Szilzi, köszike,de attólmég távol vagyok,hogy színház. Ezek csak gyerek-előadások, ezt szeretem.

Kép
flóra 11
 
 


Te pedig azt mondd meg, menyasszonyka, hogy tesztelünk-e az én -1. napomon?

KépKép
benó
 
 


Benó, nekem nagyon fáj a mellem, lehet, hogy előbb megjön. Ha nem én hétfőn tesztelek, az jó neked????

Kép
szilzi
 
 


Nem annyira rossz ötlet a Szilzié. Tánc- és drámapedagógia, hm?

KépKép
benó
 
 


Melyik hétfőn? Jövő hétfőn? Tesztelj bátran, természetesen! Nekem szerintem megint nem lesz szükségem tesztre (ui. megjön), még a végén meg fog romlani. :lol:

KépKép
benó
 
 


Szerintem Flóra érdemes lenne megpróbálnod...

Kép
szilzi
 
 


Nem,a nyári tábort,vagyis az év végit nem válaltam,nem tudtam,addig terhes leszek-e.
Egyébként az előbb írtad, hogy nekem talán sikerült most. Hát azt hiszem nem,semmi jele.Egyébként a fiúk sem úgy voltak, hogy azonnal. Az első igen, a másodiknál két és fél hónapig nem védekeztünk és ott volt, a harmadiknál viszont hat hónap volt.

Kép
flóra 11
 
 


Soha nem tudhatod Benó!

Kép
szilzi
 
 


A teszt fog megromlani.
Mi pedig ide fogunk száradni a gép elé. :wink: :wink:
Engem tudod, mi érdekelne? Az érdekelne, hogy biblioterapeuta. Azt jelenti, hogy könyvekkel hogyan lehet gyógyítani. Többet nem tudok róla, ezért is szeretnék ilyet tanulni, de nagyon drága és nem különösebben szeretné kifizetni a suli, mivel az iskolában semmi szüksége nincs rá senkinek. Olyan, mint a lóterápia, tudjátok. Ez ugyanaz, csak könyvvel. Többet én se tudok róla, úgyhogy ne is kérdezzetek.

KépKép
benó
 
 


De Flóra azt is írtad, hogy egyiket sem érezted az elején! Te sem tudhatod!
Itt egy ember lehet biztos a sorsában, az a Tancsu! :D

Kép
szilzi
 
 


Á, dehogynem, én tudhatom. :wink:
Na, nem baj, akkor se kellett olyan sokat várni a fiúkkal, Flóra. Hátha jel nélkül is lesz baba.

KépKép
benó
 
 


Igen,érdekelne is a dolog.Főleg a drámapedagógia.Csak mondjuk hasznosítani tudnám,igaz, de sem jobb állásom nem lenne,sem több fizim. Engem érdekelne a speciális pedagógia is. Erre pedig egyre inkább szükség van. Sok az olyan gyerek,aki tanulási zavarokkal küzd.
Benó, türelem,mindjárt kikeresem,melyik oldalról húztam le a smile-kat.

Kép
flóra 11
 
 


Fúú Benó, Te valamit titkolsz! :D

Kép
szilzi
 
 


Én negyed óra múlva tényleg lelépek. Kíváncsi vagyok, Zsuzsi el tudott-e aludni, vagy csak sumákol és nem ír. :D :D :D :D (Ez majd kiugrasztja a nyulat a bokorból. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

KépKép
benó
 
 


Lehetne,ugye? Reménykedni mindig szabad.

Kép
flóra 11
 
 


Rendicsek, várok a szmájlira.
Sajnos, nem titkolok semmit. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Benó a Zsuzsit megvarázsolta a Flóra, úgyhogy alszik :D :D
Tancsu hol van?

Kép
szilzi
 
 


Nem tudhatom, sajnos. :wink: Flóra meg keresi a szmájlikat. :D

KépKép
benó
 
 


Húúúú csajok
Olyan hamar itt volt a szélvihar, hogy rohanni kellett beszedni a sok ruhát...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gondoltam rád az esküvön, képzeld egy hastáncos csajjal táncoltam végig a lagzit! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szélvihar? De durva! Nálunk tök jó idő van! :shock:

KépKép
benó
 
 


Sziasztok, leléptem, mert minden bezár, anyuék meg várnak. Csók mindenkinek. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


De lehet, hogy majd, miután visszajöttem, írok még, mert a Gy. megy íjászni.

KépKép
benó
 
 


Szia Benó, jó légy :D :D

Kép
szilzi
 
 


Puszillak, te is

KépKép
benó
 
 


Hát nem tudok veletek lépést tartani...
Asszem követem Zsuzskát és szunyálok egyet....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 



Kép
flóra 11
 
 


Jó pihit Tancsu és Gergő! :D Én bemegyek most vásárolni, hatkor pedig indulunk. Puszi Nektek, bár még benézek! :D

Kép
szilzi
 
 


Szia Benó! Közben lassan én is lelépek,mert megjött a párocskám.

Kép
flóra 11
 
 


Na,akkor most egyszerre megy el mindenki innen. Ez is jó. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi

Jó a képed...:)
Na akkor pihi...

Cupp nektek....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu,jó pihizést. Szilzi kellemes vásárlást, Benó jó szórakozást.
Nekem meg párocskázást és varrást.
Pá mindenkinek.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=hDxp2PS4Fyc

Itt nézhető meg a lakodalmas műsor. Sajna a minőség az ilyen netes.Jobb minőség nem fér fel.

Kép
flóra 11
 
 


Na indulunk! Puszillak Titeket! Jók legyetek, majd jövök! :D

Kép
szilzi
 
 


Kel a tésztája az olívabogyós kockának. Megnéztem a gyereklakodalmast, nagyon ügyes vagy, jó volt! Elküldhetnéd majd egyszer a forgatókönyvét, szövegét, ha megvan gépen. Lehet, hogy a Vivike tanítóbácsija is felhasználná, nagyon jó fej bácsi. Ma Kaposmérőn voltak, egy lovasíjász telepen, és nagyon-nagyon jól érezték magukat. Szegény iskola, nincs sok pénzük, de ugyanúgy, mint te is, ő is megtesz minden tőle telhetőt a gyerekekért. Szép tőletek. Szívecske.

KépKép
benó
 
 


Jó utat, Szilzi! Minden jót! Aztán majd gyere! :lol:

KépKép
benó
 
 


Kép még nem jött haza. :cry:
Kép -ni van.
Kép ilyet kellene csinálni íjászat helyett.
Remélem, nem jöttek vírusok ezektől a szmájliktól. :?

KépKép
benó
 
 


Sziasztok...:)

Tök jók ezek a szmájlik....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na azt hiszem kipihentem magam.Aludtam reggel fél6-6-ig, akkor Gergő bokszolt vagy másfél órát...:S

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Halohó!!!!!!
Végigolvastam mindent, hát lányok formában voltatok tegnap!!!!!!!Jókat nevettem!!!!!!!!!!
Én meg kialudtam magam!

Kép
muzsuzska
 
 


Halihó akart vóna lenni!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


10ig virrasztok mert vissza kell mennem páromért a gyárba, ő 12 órázik betegen!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?