Új privát üzeneted érkezett!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa megorulok! Mindjart indulunk, de en meg gyorsan kifejtettem (egy A/4-es oldal terjedelemben) hogy engem miert NEM zavarnak a kukkolok, erre basszus nem kozolte a bejegyzesemet a hulye babanet... :twisted: :twisted:
Na mindegy, nincs idom ujrairni, annyi volt a lenyeg, hogy engem nem zavarnak a kukkolok, mert en is eleg sokaig kukkoltam itt, mire "mertem" irni... meg egyebkent is, az eg elkotelezettseggel jar vhol, hogy vki elkezd irni, mert ha kepben akar lenni, es a csapathoz akar tartozni valamilyen szinten, marmint hogy tudja eppen kivel mi van akkor rendszeresen kell irnia, es ezt nem mindenki tudja vallalni. Mert annyi ideje meg van, hogy gyorsan elolvas minket, de annyi mar nincs, hogy mindenre reagaljon... Persze en orulok ha vki nem gyakran, de jon, pl. Anido, most nem errol van szo... na megyek, jok legyetek, irjatok sokat, majd hetfon jovok! :)

Gratula az ugyes Zitanak!!!!! :)

zetus8
 
 


igen, Beának is megszavazzuk a dicséretet!! tanár néni, be tetszik írni neki? (az ilyen empatikus gyereklányokból lesznek a pszichológusok :lol: :lol: )

a májusiban is kukkolók hada bukkant elő a sötétségből egy ártatlan költői kérdés nyomán! h aztán vissza is burkolózzanak a homályba... :?

Mia, kérdésedre: én eddig kizárólag etussal találkoztam - 5mp-re, amíg ideadta a székre kötözhető etetős izét. Kata mindig csak ígérgette h leugranak hozzánk :( és még se majki, se balcsis, se pesti randi nem jött össze eddig senkivel... :cry:

azért élőben biztosan kicsit más mindenki, mert azért ez egysíkúbb kép, amit itt mutatunk. nyilván nem "csalás" és ámítás :lol: senki részéről, de itt végülis egy téma van, a gyerek és a hozzákapcsolódó gondok-bajok. bármennyire is erről szól az életünk nagyrészt, azért nyilván nem csak ez vagyunk mi. különben sztem hosszútávon senki sem tud torzítani egy ilyen spontán írogatás folyamán, max ha ez az eltökélt szándéka, de ahhoz már nagyon "betegnek" kell lenni.
Vendég
 


bocs, most az Etus véletlenül ment kisbetűvel :oops:

alvás: igen, Viki hidegfront előtt/kezdetén mindig jobban alszik. de ez pl tegnapra nem volt igaz olyan egyértelműen, egy óra 15 perc után menetrendszerűen megébredt és ennyi volt a napközbeni. 6 körül már álmosodott, de azért annak nem örültem volna, ha akkor még bealszik és egy véletlen folytán szerencsére tényleg nem is aludt el.

Ági, elkezdtem figyelni és Viki is tartja néha előre az állkapcsát! sőt, nem is annyira néha. meg oldalra is. én tök viccesnek találom. egyébként teljesen normálisan záródik a fogsora -amennyire én meg tudom ítélni.

depi: mára elmúlt! pedig semmi egyéb változás, csak h ma nincs olyan borús, kaka idő... viszont extra álmos vagyok :roll: így jár, aki késő este maileket írogat...
Vendég
 

 
 

most meg Szilvi tűnt el...

fúúú, mondjuk nem lehet egyszerű két gyerekkel!! (mármint időileg) bizti nem véletlen h a neten főleg első gyereküket várók/nevelők vannak nagyobb számban :roll:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:02-kor.
Vendég
 


Végtanulság: mindenki kukkolóként kezdte. :lol: Én is, igaz végül nem abba a topicba csöppentem, amit terhesen kukkoltam. Amit nem is bánok.

Mia, én nem ismerek senkit személyesen. Te viszont tényleg lelkes csapattag lettél ha végigolvastad az elejétől. :wink: Ez előd topicot is olvastad?

Na még a kukkolásról egy eszmefuttatás. szerintem néhányan azért olvasnak egy egy topicot mint én anno, mert egy idő múlva olyan már mint egy szappanopera. Nem történik benne semmi egetrengető, de mivel nap mint nap követed már érdekel mi történik velük. Ezt nem a miénkre értem mert amibe benne van az ember az teljesen más, itt már szinte barátok lettük és valóban foglalkoztat, kivel mi van.

Hanga motyog az ágyában, pedig 5-kor kelt már megint. Igazán alhatna már. Kellett nekem itt netezni az éjjel. Azt hittem reggel elájulok, mikor fel kellett 5-kor kellnem. De nagyon cuki volt mert mellém vettem és még 7-ig tudtunk lustizni. Sőt még kicsit vissza is aludtunk.

Tegnap délután 4 óra hosszát aludt. Eljátszottam a gondolattal, ha minden nap ennyit aludna, mennyi minent meg tudnék csinálni. Nem lennék elmaradva semmivel és mikor ébren van ráérnék csak vele játszani. De ebből biztos nem lesz rendszer. Amúgymeg este nem volt jó, mert nehezen aludt el. Későn aludt-korán kelt, jó párosítás :? . Bő 7 óra volt az esti alvása, ez szerintem neki elég kevés. Na, most csend van, szerintem alszik.

Bea, természetesen Neked is jár szorgalomból a dícséretes ötös. Már be is írtam, még mielőtt Te felhívtad volna a figyelmem, csak elfeljtettem mondani. :wink:
De felteszem már egyszer az ellenőrzőtöket hogy lássátok ki hogy áll.
Vendég
 


Fronell, jó fej vagy. :lol:
Vendég
 


sziasztok,
nem olvastam semmit, de szereltem a Balcsira internetet, így kezdem majd pótolni. ma megyek először UH-ra, szorítsatok.
mennem kell, Marci hívogat :D
este jövök
sok puszi

ps Vikis képeket megkaptam, köszönöm, a Macis igen ari
kpetro78
 
 


micsoda???? Vikis képek az éterben én meg nem kaptam? Nahát- nahát, kezdem kirekesztve érezni magam. :(

Kata, szorítunk, de biztos minden rendben lesz. Klassz, hogy míg a Balcsin vagy sem kell nélkülöznünk Téged.
Vendég
 


Doo, hamarabb reklamáltam mint ahogy megnéztem. :oops: Nagyon- nagyon édi, és Ti is szépek vagytok. Köszönöm hogy küldtél.
Vendég
 


halihó! Doo, most már nem bírom tovább, elküldöm priviben az emailcímem, légyszi én is kérek képeket!! :oops: :lol:

Kukkolók: Fronell jó, hogy írtál! Így már mindjárt más! Te már nem is vagy kukkoló, ha vállalod, hogy olvasol minket! :wink:
Egyébként ezzel a zárt körű gondolattal már én is eljátszottam, bevallom. Volt már olyan, hogy írtam volna valamit NEKTEK, de mégsem írtam itt le, pont az imént említett ok miatt! Annyira meg nem volt fontos, hogy ezért privizzek, értitek...Szóval bírnám, ha lenne zárt körű topicunk, de ugyanakkor nagyon örülök Miának is Szilvinek is (akik már utánam csatlakoztak) :wink: Én is a májusit kukkoltam anno pocakosan jóóó sokáig... :roll: de végül írtam :wink: most pl szoktam kukkolni a 2008. ápr-máj-t, azaz főleg a szülések körül, nosztalgiáztam :D most már egyre ritkábban, szal nem mindennapos. Képben sem vagyok már. De ez a szappanopera hasonlat ez nagyon találó Hajni!!! :wink: Meg van topic ahová írtam, pl kórházas, ilyesmi, azt megnézem rendszeresesn, de az szerintem nem kukkolás, az kicsit az én topicom is. :wink:
Egyébként én tényleg rá voltam pörögve néhány napig a látogatottsági számra, aztán tudatosan nem figyeltem, mert csak lestem mindig :shock: :shock: hogy mennyire rohan a szám.

na, mennem kell. Este fúúú, volt egy durva sírás-rívás...valószínűleg a múltkori 2 órás is hiszti volt, mert ugyanazt adta elő, és ugyanúgy kezdte, nem akart aludni este fél 11-kor!!! :roll: hát nála nem működik ez a hagyjuk majd abbahagyja hozzáállás...igazából vele voltunk, nem hagytuk magára, mesét olvastam neki, ilyesmik, de Ő ki akart menni, s úgy behisztizett, hogy fúúúúúú :shock: :shock: :? Először tartottuk magunkat, hogy ne vigyük már ki játszani ilyen későn, mikor meg már kivittük, mert már bírhatatlan volt úgy ordított, addigra meg készen volt, tehát nem bírt megnyugodni. :roll: Így nyugtalanul is aludt éjjel. Szerintem részben a 10 órai kelés volt az oka, mert borult a napja. Ami persze most csak megy tovább, mert tegnap 3/4 12-re aludt el, ma megint későn kelt...megyek is, próbálom elaltatni.

Kép
ági_bp
 
 


Sikerült elaltani könnyen! :D Így jobb esélyünk van a nyugis estére (tegnap du csak 4kor aludt el, s fél6kor kelt...)

Még van egy dolog ami aggaszt :( képzeljétek tegnap mostam és miközben teregettem az én egyik kizárólag itthon használt, alvós trikómon volt valami....és több mint valószínű egy kullancs felszívott teste volt. Feje nem volt rajta, csak a lábak voltak kivehetők, ill az a kinyúlt "bőre" biztos láttatok már megszívott kullancsot. Persze szétlapulva volt. :? Egyszerűen nem tudom honnan került az a ruháink közé, végülis a szennyestartóban más ruháról is rákerülhetett az én felsőmre. De vajon bennünk volt előtte és nem vettük észre? És hová lett a feje? Fej nélkül spontán nem távozik az emberből, tehát lehet valhogyan hozzánk került egy már likvidált kullancstest? :roll: Az lenne a legjobb eset!! Vagy mosásnál szakadt le a feje? Az a rosszabbik eset, mert akkor lehet belőlünk mászott ki :cry: elég rémisztő, ugyanis sehol nem voltunk kirándulni :!: max játszótéren, tudom manapság már ott is lehetnek. És hát Zitát alaposan nézegetjük fürdéskor, de magunkat csak kifejezett kirándulás után. Remélem nem terjesztett semmi kórságot!! Pont most olvastam egy cikket, állítólag a kullancscsípések FELE észrevétlen, jön, táplálkozik és megy. Bár ha jobban belegondolok, azért a feje is elég erősen oda van nőve a nyakához, leszakadhatna az egy mosásnál? :?: :roll:

Kép
ági_bp
 
 


Blanka és Rozi nagyon édesek! Blankának az első képen olyan édibaba pofija van, olyan puszilnivalóan puha lehet :D :D és már sörözik, ez igen! :wink:
Emmán én is észrevettem a nyakláncot, bibi! :) :)

Etus, jó utat kívánok!! Ti vagytok a legmozgolódobb család a topicban! :lol:

Hajni, én biztos is, hogy faggatóztam volna még , ha Mary nem írja meg honnan is ismerik egymást Beával PONTOSAN!!! :lol: Rám számíthatsz, én pedig számítok Rád! :wink: :lol:

Kata, drukkolunk, mindenlépp írj majd, mi volt!

Köszi Doo, hogy Te írtál a fogzáródásra, a többiek miért nem? Pedig mindenki felkapta a fejét rá! Na, jó még Hajni írt, de másra nem emlékszem! Ejnye! Én azért félek csak, mert nekem volt ezzel problémám, ahogy haraptam az alsó fogsorom icipicit előrébb zárt mint a felső, ezért kellett fogszabi, kihúzták alul 2 fogamat, s az alsó fogsort szűkítették :? felül meg próbálták tágítani, de nem nagyon volt mit, mivel amúgy szabályosak voltak a fogaim, tehát nem voltak összetorlódva, nem volt mit széthúzni felül. Engem ezért zavar, hogy azzal "szórakozik" (már amennyire ezt csak szórakozásból csinálja), hogy az alsó fogsorát előretolja, és a felsőre zárja rá...mert ha jól látom, a pelenkázón fekve néztem neki, egyébként éppen jól zár, de csak éppen kerül a felső az alsó elé. Olyan határeset. Bár lehet ez még természetes, szóval még bőőőven alakul a harapása majd :wink: remélem.

Kép
ági_bp
 
 


Én nem tudom milyen Zita állkapcsa pontosan, de hát hézagnak sem szabad lenni, mert akkor meg előlharapása lenne. Vagy keverem a kettőt? (Hú de égő, pedig tanultuk a állkapocs fejl. rendellenességeket, de már nem emlékszem annyira. A logósok biztos nem felejtik el.) Na a lényeg hogy szerintem az jó ha pont ráfekszik a felső az alsóra.

Etus, az előbb hívtam a fogdokit :wink: , de csak lazán belekiabált egy óra múlva leszek elérhető.

Képzeljétek, eddig azért nem mentem mert nem tudtam ennek dokinak a számát. Tegnap elmentünk a rendelője felé, leírtam. Erre este itt az ajtónk előtt találtam egy szétázott névjegykártyát, az övét. :D Namármost, ha ez egy jel volt hogy mostmár tényleg sürgősen el kell mennem, akkor az mit jelent hogy délelőtt pedig találkoztam az építőanyagos boltban a szülészorvosommal? :lol: ( akivel egyébként sose találkoztam még szinte utcán)
Vendég
 


Ági bunkó vagyok nem is gratuláltam Zita járársához :oops: :oops:

Hajni igen elolvastam,de az nem volt hosszú.

Ági nézzétek meg magatokat :cry: :cry: ,és vigyázzatok a kullancsokkal,én nagyon írtozom tőlük.Nagyon rossz volt olvasni,nagyon remélem egyikötőket sem csípte meg.
A fogas kérdésre azért nem válaszoltam,mert még szerintem nincs kinnt teljesen a felső 4 foga,és még nem látom.Én ezen még nem is gondolkoztam,amig nem írtál róla,de figyelni fogom.

Kata várunk este :lol:

Doo én is megkaphatom azt a fényképet :?:

Érdekes ez a babanet be vagyok jelentkezve,és közben mégse.
mia2007
 
 


szia Hajni
mia2007
 
 


Hú ági, durva ez a kullancsos sztori, de szerintem ne is agyalj rajta hogy került oda, már úgyem tudsz mit tenni. Én egyébként biztos forrásból tudom hogy nem baj ha beletörik a feje, nagyobb baj, ha a megijed és belefröcsköli a valamijét.
Vendég
 


Szia Évi, nemcsak érdekes de dűhítő is, nekem sokszor olyan lassú, hogy kilépek mielőtt elolvastam volna, mert nincs időm megvárni.
Vendég
 


Csak kicsit tűntem el. :wink:

Rólunk: Gergő teljesen rendben volt a mai kontroll vizsgálaton. :lol:

Nem tudtam jönni nagyon sok volt a munka, most még Janinak is kellett dolgoznom, vagyis a word-ben gépeltem neki leveleket mert ő azt utálja, a megformázásukról meg nem is beszélve. 8)

A mamának meg segítettem babot tisztítani meg összevágni (Alexandra nagy lelkesedéssel segített benne :lol: ) szinte megtelt a fagyasztónk alig lehet lecsukni, lehet egész télen csak babot eszünk meg borsót. :wink:

Na megyek visszaolvani, mi történt veletek míg nem voltam.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


fotót az kaphat, aki megérdemli :wink: :lol: (vagyis a topic összes látogatója :wink: :D ), meg akinek tudom a mail címét :wink: :lol: :lol: :lol:
Ági nem értem h mi az h nem bírtad ki? eddig direkt nem adtad meg a mail címedet v mi? :shock:

na ugye mondtam én h lesz aki vállalja a háttértevékenységét! :wink: :lol: igzad van Fronell, a kukkoló elég gáz megnevezés :roll: az olvasó üzemmód sokkal barátibb. annak nagyon örülök h mondtad h te is rohangálsz a gyereked után. azt hittem, csak én vagyok ilyen "béna" - bár meggyőződésem h nem én tettem ilyenné a gyerekemet és nem is tudnám lenevelni róla - egyelőre. azért abban bízom, ha okosodik, akkor majd jobban meg lehet vele értetni h üljön meg a popóján.
különben, akinek nem küldtem mailt, mert nem tudtam a címét, látogasson el a májusiba és ott megtekintheti h Viki mit művel az etetőszékben. ez persze lájtos mutatvány, de nagyon is jellemző h áll, mondhatnám h gyakrabban, mint amennyit ül... :roll:

tutttttti h az egyáltalán kullancs volt? :shock: :? én is kicsit félek, de nem tudom, mit lehetne tenni ellenük :roll: játszózás előtt is fújjam le a gyerekemet? egyáltalán, lehet az ilyesmit a naptej fölé szórni v hogy van ez?

Hajni, én már szeretném látni a jegyeimet h tudhassam, miből kell erősítenem!! :wink: :lol:
Vendég
 


Az orvosra visszatérve, észrevettem valamit a Gergőn a húgycső végén, a bőralatt egy kicsi fehér színű duzzanatot :roll: és megmutattam a gyerekdokinak, azt mondta ez előfordul mert váladékot termel és az összegyűlik a letapadt bőr alatt + még a popsikrém is bejuthat oda :shock: , és nagyobb is lehet majd az idő múlásával és kifakad de ha szerencsénk lesz akkor ezzel megoldódik a bőrletapadás problémája (a kersztfiamnál is így történt) és nem kell erőszakkal megszűntetni mint az unokatesómnál, a fiának hetekig nem lehetett hozzáérni mert egyből üvőltött.

Fiús anyukák, ti nem vetettek észre ilyesmit :?: :?: :?:

Végre elaludt a Gergő.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Az orvosra visszatérve, észrevettem valamit a Gergőn a húgycső végén, a bőralatt egy kicsi fehér színű duzzanatot :roll: és megmutattam a gyerekdokinak, azt mondta ez előfordul mert váladékot termel és az összegyűlik a letapadt bőr alatt + még a popsikrém is bejuthat oda :shock: , és nagyobb is lehet majd az idő múlásával és kifakad de ha szerencsénk lesz akkor ezzel megoldódik a bőrletapadás problémája (a kersztfiamnál is így történt) és nem kell erőszakkal megszűntetni mint az unokatesómnál, a fiának hetekig nem lehetett hozzáérni mert egyből üvőltött.

Fiús anyukák, ti nem vetettek észre ilyesmit :?: :?: :?:

Végre elaludt a Gergő.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szilvi, jó sokáig volt fenn a fiad :shock: Viki is 10kor aludt el :roll:
Vendég
 


Szia Doo, ma 2* aludt, 18 óra után kelt fel és ez lett az eredménye.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szia Doo, ma 2* aludt, 18 óra után kelt fel és ez lett az eredménye.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Viki f7kor kelt a második alvásából... :roll: tegnap is majdnem bealudt 6kor, ma meg f6kor, de már h5kor tök nyügi volt a játszin és azt hajtogatta h cici-cici, úgyh hazasiettünk.
Vendég
 


sziasztok

Doo nagyon szépek vagytok a képeken :D :D
Viki gyönyörű a képeken :D :D
mia2007
 
 


Emma is 10 óra után aludt el,viszonylag sokat aludt napközben.
mia2007
 
 


Jaj, Csajok, ugye Ti megértetek? :cry: :cry: Apa ki van akadva, hogy nem érti mi az az érdekes amiért 11 után képes vagyok leülni a net elé :x :x :roll: nálunk ez válóok lesz úgy látom... :? :lol:

Hajni, köszi az infókat a fogsorról :wink: ezek szerint lehet pont jó Neki, csak én azt hittem a felsőnek az alsó elé kell kerülnie, vagy hasonló...
Ez egy jel!! Én hiszek a jelekben és abban, hogy nincsenek véletlenek! :wink: Szülészdoki...a próféta szóljon belőled, bár nem mondtad ki, de úgy legyen! :) :)

Kullancs, hát igen, jobb nem agyalni rajta. Azt én is tudom, hogy nem baj ha beleszakad a feje, na de az max kihúzásnál lehet, mi meg ugye nem húztunk ki semmit. :roll: Tehát ez vagy egy kósza kullancs volt :shock: :shock: vagy belőlünk mászott ki, de akkor még gondolom fejjel. Esetleg a mosás közben fejét vesztette? :roll: Bízom az első verzióban.

Doo :lol: nem, nem direkt nem adtam meg...csak most éreztem azt hogy MOST kell kérnem a fotókat. És éreztem nem maradhatok tovább ki ebből a körmailekből :wink: Nagyon nagyon tetszenek a képek, szuperek! Szép család vagytok :D :D és tényleg hasonlítotok a férjeddel :shock: :shock: :lol: mondjuk mi is Tomival, legalábbis haj- és szemszín. Zitának nem volt túl sok választása, már a mi a szemet illeti, mert mindkettőnknek szürkéskék, több mint furcsa lett volna egy barna szemű leányzó :wink:
Meséltem már, hogy mikor előkerült a néger babám a padlásról, Apája mit mondott Zitának? "Tudod, hogy a néger babák kakaót szopiznak?" :lol: :lol: 8)

Szilvi, kukigond :roll: annyi anyukától hallom, hogy így meg úgy mikor rántja fel a doki, stb...én nem értek hozzá. De valaki mondott egy jót: nem lehet, hogy minden kisfiú gyári hibásan szülessen. Van benne valami, nem? Mert szinte mindegyikőjüknek "le van tapadva" :roll:
Az jó hír, hogy egyébként meggyógyult Gergő :D A babnak meg hogy fogtok télen örülni!! :wink:

Zita negyed11kor aludt el! DE :!: úgy, hogy napközben 45 percet aludt, miután könnyen elaltattam, könnyen felébredt valami zajra, s nyűgös, picsogós volt, álmos volt még, de cicit nem kért, máshogy meg nem tudott visszaaludni. Forgolódott, meg sírdogált végül felkelt. Ezek után, gondoltam jó fáradt lesz este, hát nem.

Kép
ági_bp
 
 


Doo, Te nem szoptatod már meg játszin, ha nagyon kéri? Én igen. Hátul a játszin van egy pad, ma is leültünk, háttal a többieknek, és szopiztunk. Mi elég messze lekunk, 10-15 perc kb., úgyhogy ha nagyon kéri, nem tudunk hazasietni. Mondjuk engem nem zavar. Bár már nem is olyan, mint mikor pirinyó bébi volt, akkor természetesebb volt, hogy cicizünk...amerre járunk :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Ági nálunk is :roll: :roll:

Még azt akartam neked írni nekünk is szeptemberben volt az esküvőnk.
mia2007
 
 


mármint nálatok is válóok lesz? :shock:

Kép
ági_bp
 
 


Doo, most meglestem a májusit :lol: már lassan ott kukkolok :P :P

Kép
ági_bp
 
 


igen nálunk is válóok lesz,
Apa beteg nagyon meg van fázva,ugyhogy most ápolom.
mia2007
 
 


Jobbulást Emma-apának!!
Én is megyek aludni. Jó éjt!!

Kép
ági_bp
 
 


Én is megyek jó éjt
mia2007
 
 


Vicuska, olyan jó volt olvasni amikor hallottad a kicsi szívhangját, én is nosztalgiáztam, de az szörnyű mennyire sokat kellett várnod.

Etus, már többször írtam milyen vállalkozó kedvű, vagány csaj vagy és olvasom, hogy már ma is elutaztatok Bercellel.

Doo, kipróbáltam pár estét amikor a Gergő több darabos vacsit evett, persze akkor a kedvenceivel kellett kínálnom, hogy bizony ennyire tele hassal az éjszaka első felében sokkal jobban aludt,.

Ági, nagyon nagy gratula a kicsi Zitának, indulhat a világ felfedezése.
És most olvasom, hogy az esküvő szervezés is mennyire beindult. Hűűha.

Bea, a tűzhely nálunk is az ablak alatt van, de nem fér el a tűzhely fedőlapja, amikor fel van nyitva, azt le kellett vennem róla és ha nincs semmi a tűzhelyen nem tudom letakarni.
Meg folyton a csempét vikszolom mert oda fröccsen az olaj, stb…. dolog, na szóval nekem nagyon hiányzik a fedlapja.

Évi, hála az égnek, hogy Emmával már minden rendben van.

Fronell, üdv. közöttünk!

Hajni, ilyen 4 óra hosszás alvás gondolattal, én is eljátszottam már de rá kellett jönnöm, hogy ez csak gondolat/álom marad.


A gyerekdoki megmérte a Gergőt és 3 hónap alatt pont 70 dkg-t hízott, így most 9,70 kg.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Azért nem néztem be hozzátok amíg nem voltam, mert nem bírtam volna ki, hogy ne írjak, akkor meg már itt ragadok, muszály volt böjtölnöm. :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Évi, apának megártott a klíma??? :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Évi, apukának mézes-foghagymás(1 gerezd felaprítva) teát főzz :!: Az csodákra képes és mielőbbi gyógyulást neki.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Kata, remélem minden rendben van veled :?:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Jó éjt!

Kata, reggel jelentkezz :!: :!: :!:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Lottinak nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!
Vendég
 


Csatlakozom én is,
Lottinak nagyon boldog névnapot kívánok! :lol: :lol: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Ma voltam Kisbéren a piacon a 2 gyerekkel és a mamával, sokat mentünk, úgy elfáradtam. 8)
A Gergő még nem aludt mert Alexandra mint foglalkoztató iroda folyamatosan igénybe vette :roll: , na szóval egész idő alatt szinte bent lógott nála a babakocsiba meg a napernyő alatt és persze végig mustrálta a gyerekruha divatot, minden ilyen sátorba bement körülnézni. :roll: Szerencsére vetetni nem akart semmit. :wink:
Találkoztunk az úszóoktatójával, vagyis mikor észrevette már mondta arra mennyünk ahol ő van mert beszélni akar vele. :lol:
A Gergő már a végefelé megunta a dolgot mert nagyon álmos volt.
De hát persze hogy hiába szóltam rá, csak annyit válaszolt, én csak szeretgetem a Gergőt. :wink:
Hazaérkezésünk előtt kb. 5 perccel aludt elud el, de mikor leállítottam az autót már fel is ébredt. 8)

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok! Szilvi, akkor remélhetőleg most jó nagyot fog aludni Gergő! Amúgy mi is megfigyeltük, a kocsiban általában akkor alszik el, vagy bóbiskol, és majd' elalszik, mikor csak itt furikázunk rövid távon, boltba stb...Mikor utazunk haza, s akkor kellene aludnia, akkor szinte törvényszerűen nehezebben jön az álom. Érdekes. talán felpörgeti őt a pakolászás, készülődés.
Ma 3/4 9-kor fúrásra ébredtünk, aminek most örültem, így megtört a reggeli sokáig alvás :wink: ennek eredményeképp már alszik Zita, aki így álmos volt délelőtt :shock: hiába nem aludta ki magát, és 3/4 1 előtt cicin elszenderült :D majd ha már ennél is okosabb lesz, elmagyarázom neki, hogy este ha nem 10ig és azutánig van ébren, hanem hamarabb elalszik, akkor reggel nem lesz olyan álmos, ha "korán" felébresztik :wink:

Képzeljétek ma a postán előre hívott a pénztáros! :D na, nem a sorban állók engedtek előre :roll: bár én nem is várom. csak annyira sírt a kisasszony... az emberek bírták, de a pénztáros nem, így szólt menjek a főpénztárhoz. Meg is döbbentem, nem vagyok ehhez hozzászokva. Azért semmi tragikus oka nem volt a sírásnak, csak volt ott egy kislány, akinél volt egy baba...azt szerette volna. Anyukája odaadta, de akkor meg szégyelősen elfordult :oops: :D aztán mikor meg mentek el, eltört a mécses, s szívszaggatóan és kitartóan zokogott, hogy baba! baba!

Kata nem írt :roll: remélem minden oké! Pedig ígérte :(

Szilvi, Alexandra mit beszélt végül az oktatójával??

Fronell, ha jól tudom a júniusi topic pang, úgyhogy írhatnál ide nekünk :wink: :lol: és ezek szerint lesznek ismerőseid is, Bea, Etus.

Lottinak boldog névnapot!!

Ma Zita ebédje : pulykahusi, krumpli, gesztenye és alma. Egy bébiételes üvegről lestem le a boltban, bár ott csikre volt és krumpli helyett rizskeményítő. Kíváncsi vagyok, szerintem finom lesz. Sor nem került még rá, mivel elaludt a kis ebédelőm. :P De azon le vagyok döbbenve, hogy a legtöbb Kecskeméti bébiétel cukrot tartalmaz :shock: :twisted: már ici pici kortól. Jóra neveli a gyerekeket :roll:

Meséltem már, hogy rendszeresen pancsizunk itthon? Hiába, panellos gyerek :lol: kis felfújható medencéje a fürdő előtti kövön, s ott megy a lubickolás. Imádja. Mondja: pa (pancsi) és beleül a még üres medencébe :lol: várja vigyem a vizet.

Kép
ági_bp
 
 


köszönöm szépen Lotti nevében!Most sietek mert Lottikám türelmetlen....

KépKép
vicuska
 
 


Én már nem értem a fiamat :roll: 8) , tegnap ugye nagyon későn aludt el de reggel már fél 7-kor kelt, így negyed 8-kor már indulhattunk a piacra (mielőtt megkérdezitek, este már mindent előkészítettem és reggelire csak morzsányit evett) ma még csak 1 órát aludt, jaj mi lesz ebből este felé :roll: nem tudom, semmi álmosság nincs rajta, pörög ezerrel. :roll: :roll:

A legújabb akciója bedobja a cumit az ágy alá (180 cm-es) :twisted: alig bírom kipiszkálni, és kiszedi a virágföldet a cserepekből és végigszórja vele a szőnyegeket. :twisted: :x
és hiába szólok rá, mosolyogva megy és újra kiszedi.

Ági,
Alexandra az úszóoktatót csak üdvözölni akarta :lol: , meg mondta neki, hogy az őszi úszás oktatásra újra elmegy és majd a Marika óvonénivel tud neki üzenni mikor lesz. :shock: :roll: aztán mondta még, igaz én már akkor iskolás leszek , de anya ezt majd meg tudja oldani. És kérdezte is, ugye anya így van??? Csak lestem a szövegét és a lelkére kötötte ne hogy őt kifelejtse belőle. :lol:.

Zita ebédje jól hangzik, kérdés mennyire ízlik neki majd.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Jajj nagyon ritkán tudok jönni :oops: Az a helyzet,hogy most már99%,hogy eladtuk a lakást..De a gond,hogy a másikat is el kéne és találni is kéne addig valami megfelelő házikót....Ja és a határidő elég szoros...folyt köv...

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska, csupa jó híreket írtál. :lol: A házikó most kertes házat jelent??? Várandósan költözködni, hát nem irigyellek. 8)

Délután voltunk a barátainknál és ittam 1 pohár sört (szédültem is tőle, igaz idén még csak 1 pohár pezsgőt ittam eddig) akkor jól esett, most meg szét megy a homlokom annyira fáj és még a hasam is nagyon rossz :roll: :roll: , mintha felpuffadt volna. Jaj most minden bajom van, ráadásul a Gergő is itt nyűglődik mellettem, már kezdődik az esti műsora.

Ma még Doo és Évi sem volt, hol vagytok?????

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: