Új privát üzeneted érkezett!

Maryka,Szilvia,
a magánovihoz én is csatlakoznék szívesen tudnék esetleg zeneórákat tartani a kicsiknek, mert konziba jártam. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


hoppá,
laptető :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Azt hittem ma már mindenki eltűnt! Itt ültem egyedül! Azt a 3 hímet nem vettem figyelembe akik itt az irodában vannak. :lol:

Jó lenne egy jó ovi. Nyissátok meg! Légyszi! Van fejlesztőnk, lesz zene, tánc. Nekünk megfelel. :D

Topiktagoknak kedvezmény is jár… :lol: :lol: :lol:
franci
 
 

 
 

Ok!Lányok! :D

Moti!
ezt nem is tudtam :) És milyen hangszeren játszol?
Vagy a hangod a hangszered? :?: Én is 8 évig zongoráztam, de mostanra a boci-boci tarkán kívül nem tudom eljátszanék e valamit :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci!
te milyen területen tevékenykedsz, amikor dolgozol? :)

Kép
Kép
maryka
 
 


http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/465076


ez nem rossz dolog, csak nem szeretem ezt az MLM rendszert...de való igaz, hogy a gyerekruhák nem szakadnak el, csak kinövik őket és lehetne csere-berélni is...
danyuci
 
 


Panndi,
én is gondolok Rád...

Én 6 évig zongoráztam, a tornarész vállalom az oviban... :lol:

Bizony, Boró lassan 4 hónapos...öregszünk...ma 10 éve ismerem APát :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Na itt! :)

Csupa jó hír: a baba nemét nem tudtuk meg (vagy a doki nem akarta elmondani, passz), de azt mondta, semmi olyan örökletes genetikai vagy kromoszóma rendellenességet nem találtak nála, ami miatt tartanunk kéne az ismétlődéstől. Én meggyógyultam, csinálhatok mindent :) Azt mondta, 1-2 ciklust várjunk, és próbálkozhatunk újra :lol: A következő terhességnél sem kell semmi plusz vizsgálat, mivel ez tényleg csak egy rossz véletlen volt. Jaj, nagyon jót tett a lelkemnek a mai doki látogatás :)
Vendég
 


Panndi, örülök a jó híreknek :lol: :lol: :lol:

Többiek a magánovi nekem is tetszik :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panndi, nagyon örülök. :D

Maryka,
zongoráztam 12 évig, a konzervatóriumba szolfézs szakra jártam, úgyhogy vezényelni is tudok. :D a kicsiknek az pl.tetszene. :D furulyán is játszom egyébként. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Panndy!
Hurrá!
Nagyon örülök neked! :D

Moti!
A vezényelést én is megnézném, nekem is tetszene! ja, furulyán én is játszom-kicsit!Apukám zenész, de nem olyan sok tehetséget örököltem tőle :lol:

Lányok!
Akkor pakoljunk az ovi Tenerifén lesz :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Ja Moti!
Nem tudom aktuális lehet e nektek, de lesz zenebölcsi tábor 7.-től 11 ,-ig -június. 10-11 óráig, persze lehet még maradni tovább is játszani. Zenefoglalkozás+ kézműves foglalkozás( bölcsis szinten)+ játék. 6000 Ft ez a hét. mi megyünk , mert így legalább gyerekek közt vagyunk, meg Gyurus szereti is. :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Kri, borzalmas volt még olvasni is, jaj, szegénykéim! Gyógypuszik mennek, a magyar eü meg, na, inkább no comment!!!!! :evil: :evil: :evil:

Panndy, örülök nagyon a jó hírnek, hamarosan megint lesz pocaklakótok, érzem. :wink:

Moti, én 6 évig zongoráztam, sokra már nem emlékszem. :roll: Szolfézsra is jártam, azt nem igazán szerettem...

Maryka, köszi, megint borzalmas epegörcsöm van, már annyira unom!!!!!!!!!! :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok én is zongoráztam :lol:

Panndi éljen a folyt köv :lol:

ja és kezdek csomagolni a magánovihoz :wink:
Vendég
 


Köszi lányok, nagyon aranyosak vagytok!

Ígérem, most már visszafolyok a beszélgetésbe, és nem csak a saját dolgaimmal leszek elfoglalva :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Maryka!
Az én munkámnak a vonatokhoz van köze….

Danyu!
Gratulálok!
Én a turikban sose fogok ki jó ruhákat. Párszor bementem a Gergőnek nézni valami, hát én üres kézzel jöttem ki. :oops:

Panndi!
Örülök hogy jól vagy! Akkor pár hónap múlva újra lesz pocaklakó.
Szerintem nem is vizsgálják a baba nemét, csak ha van valami extra.

Beze!
Jobbulást! Mitől van az epegörcsöd?

Tenerife?! OK! Fürdőruhánk már van. Strandpapucsot meg majd ott veszünk. :lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Szerintem meg tudja, hát ha genetikai vizsgálat volt, abból a baba neme is kiderült talán. De tényleg mindegy.

Voltam hajnalban futni, hááát, azt hittem kiköpöm a tüdőmet :shock:
Vendég
 


jó reggelt!
Csak nagyon gyorsan....

Panndi!
Nagyon örülök Nektek! Szurkolok, hogy mielöbb legyen egy kicsike Albérlőd!

Beze!
Kitartás!

Ovi téma: látom,hogy jól elvagytok! Akár vehetjük komolyan is :wink:

Moti!
Konziról majd kérdezlek - nagyfiam most kitalálta, hogy érdekli!
Egyszer priviben vagy személyesen :wink:

Megyek készülődni....a szeptemberi topikban az egyik csajszival történt valami tragédia..nem túl jó :cry: ...........Sucer jár az eszemben napok óta..mi lehet vele, miért nem ír :roll: :roll:

Holnap megy Anyu haza, két sűrű hétvége elé nézek még rámolgatás ügyében..de jövök, amikor tudok....
Két nap kihagyás után, ma újra ovi, Marci jól van már Hála Istennek...
Pusszantás :arrow:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Franci, vékony az epevezetékem és úgy tűnik, a várandósság még inkább hajlamosít a görcsökre. :?
Turiban én se találok soha semmit...

Szilvi, köszi, nagyon aranyos vagy! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sucer, tényleg hol vagy, régen jelentkeztél?

Piri tegnap megjött, ez a hónap se volt sikeres. Sebaj, majd a június :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Jobban van már Zsombi???? Szegénykém, mikor olvastam, a hideg futkosott a hátamon.
Sajnálom, hogy piri megjött. :( :( :(

Csajok!
Én meg trombitáltam. :D :D :D :D bevesztek engem is??? én is akarok Tenerife-re menni!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is már hiányoltam Sucert, remélem minden rendben vele.

Beze!
Sajnálom az epe görcseidet. :lol: :lol: :lol: :lol:

Délelőtt csavarogtam egyet. Csináltatni akarunk gyerekeknek szig-t, s ahhoz voltam időpontot kérni.
Ide szeretnénk elmenni: http://dinopark.kristall.hu/
Voltam 3 turiba is, egy helyen vettem egy kisszoknyát. Bár nem magunknak, hanem majd a tesómnak.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!
Rohanok, VÉDŐNŐHÖZ, végre!!! Lesz kiskönyvem :)

Gyors reagálás: Tenerifén oviban benne vagyok. Én majd tanítom angolra a gyerekeket :) Zenekarban pedig felcsaphatok dobosnak :) (bár csak a rimusérzékem jó, sosem tanultam dobolni :) )

Kri!
Sajnálom a pirit!

Sucer!
Tényleg, gyere már!!!

Pruci!
Régen jártál erre, hogy vagytok apával?

Na, léptem.................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


MAryka,

a tábor érdekel!!!mindjárt megnézem a naptáramat, nincs-e valami, mert totál hülye vagyok!még visszajelzek, tök jó lenne, és legalább személyesen is találkoznánk. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Kri, sajnálom.... :(

Annamari, édes lehet a kisszoknya. :D Személyin én is gondolkodom.

Angie, jelentkezel, ha hazaértél a védőnőtől?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Moti!
Ok! De jó lenne! :D Akkor ha már tudsz biztosat szólj és felhívom a csajt aki szervezi, nehogy beteljen :)

Beze, Annamari!
Miért kell a kisgyerekeknek is személyi-kicsit el vagyok maradva ezen a téren :oops: :oops: :oops:

Kri!
Zsombinak küldöm a gyógypuszikat a kis buksijára :)
HAJRÁ JÚNIUS! :D Nálam piri most távozik-bay-bay :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Panndy!
örülök, hogy jobban vagy! :D Korábban is sportoltál aktívan?

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Szavazzatok Zsombira!

http://liberoarcai.liberoklub.hu/kepek/?pid=2008110412

Kriszta

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Szavaztam :)

Megvan a kiskönyvem!!! :D Így lassan a 15. hét végén már épp ideje volt :lol: Védőnő beírt mindent, vérnyomit és súlyt mért, és vizeletet nézett, amit rendben talált. Másra sajnos nem nagyon volt ideje mert futnia kellett képviselőtestületi ülésre beszámolót tartani.

Jővő heti munkahetemet megrövídítem 1-2 nappal. Nincs főnököm, így hétfőn biztos, de lehet, hogy kedden sem jövök be. Valahogy nem megy most a munka. Már a babára koncentrálok, és a munka meg már egyáltalán nem izgat.

Remélem, mindenki jól van ma. Itt süt a nap, egy felhő sincs az égen (bár ahogy az előrejelzést nézem, ez csak a mézesmadzag :( )

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kri!
Szavaztam! Majd az otthoni gépemen is szavazok, ha nem felejtem el…

Angie!
Jó pihenést! Hétfő és kedden akkor nem keresünk!

Ma reggel a 3 „kedves” kollégám megmutatta, mennyire „kedvelnek”. 8-ra értem be, én vittem a Gergőt.
Reggel az asztalomon, egy nem igazán gusztusos kép vár. Egy ló állt két lábon lába közt meg egy jó nagy ….-val. Persze a kép kommentálva lóf..sz. Hát köszönöm. Sírva mentem ki az irodából.
2 hét után tegnap este sikerült először sírnom, már fájt hogy nem sikerül jól kisírnom magam. Azt hiszem ma már bepótoltam.
Nem tudom mivel sikerült kiérdemelnem. Ez nekem már több a soknál. Nem vagyok ilyen viszonyban velük. De azoktól se kaptam ilyet akikkel tényleg jó volt a viszonyom. Max megmutatták…

Ha tehetném felmondanék…
franci
 
 


franci :( Ez undorító...

Angie: gratula a kiskönyvedhez :)

maryka, már jó ideje nem sportoltam, de nem tudom, most mennyire fogok, mert eléggé belefogytam a történésekbe, és Apa azt mondta, akkro kezdünk csak úkra próbálkozni, ha hízok három kilót. Szóval most hízókúrán vagyok :roll:

kri, szavaztam!
Vendég
 


Köszi csajok a szavazatokat.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri !
Szavaztam!

Franci!
Micsoda idióták :evil:

Panndy!
Akkor hajrá hízókúra, apa aranyos, hogy így vigyázz rád :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Kri!
Én is próbáltam szavazni, de nekem ezt írja ki: "Már korábban regisztráltuk szavazatodat!" Pedig nem is szavaztam. Majd próbálom ám, nem adom fel!!!!!!

Maryka!
Azt olvastam a mostani Kismamában, hogy az unios országain belül elég a szig. a gyerekeknek, nem kell útlevél. Meg, ha jól tudom, ez ingyenes. :roll: :roll: Ausztriába akarunk kimenni, s valami okmány nekik is kell. Pápá piri, hajrá június!!!!!!

Angie!
Gratulálok a kiskönyvedhez!!!!! Hétfő-keddre jó pihit, ha megteheted szerintem is maradj otthon. :wink: :wink: :wink: én is ezt csinálnám. :lol: :lol: :lol: :lol:

Franci!
Hova tűnt a micimackós vonalzód??? Meg akartam dicsérni, hogy milyen aranyos, erre lecseréled??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon bunkó kollégáid lehetnek!!! Visszavágtál legalább valamivel??? Bár ilyenkor az embernek nem jut eszébe semmi jó.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nekem miért nem enged szavazni????

Próbáltam mozillán és exploreren is, de nem enged. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


másra enged, de Zsombira nem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Maryka, mi is átmennénk Ausztriába, útlevelet meg nem akarunk csináltatni, mert az nincs ingyen.

Franci, ez undorító! Nem is tudom, mit érdemelnének viszonzásul!!! :evil:

Angie, grat a kiskönyvhöz. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Ti is szoktatok Ausztriába menni??? Pedig nektek nincs is olyan közel. Hová szoktatok menni?
Rókák vannak???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Réka mondja: anya, és szép vagy csúnya lesz majd a Szonja?
Mondom neki: remélem szép.
Réka: De szerintem véres lesz.
Én: és, hol lesz veres?
Réka: hát itt ni, az orra.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


írtam egy csomót, erre eltűnt......

Kri, szavaztam!!!sikerült!!hajrá!!

MAryka, mennénk a táborba, szerinted nem gond, ha SEbit is viszem?nem tudom mindig itthonhagyni, mert nem mindig ér rá valaki.meg ugye a szopi.hol lesz, a zeneiskolában?

Franci, ezeket a bunkókat nézd levegőnek.ez a legjobb, amit tehetsz.

Panndi, hjajrá, csoki, süti, fagyi, palacsinta, soroljam????hipp hopp szedd össze azt a 3 kilót, én segítek az étvágygerjesztésben. :D


képzeljétek, SEbi ma belázasodott....úgy kivoltam.biztos elkapta Bolditól mégis..szerencsére enni eszik szépen továbbra is, és nem is nyűgös.és vasárnap lenne a keresztelő, plusz ma este egyedül leszek velük itthon. :o
Boldi fütyijét viszont szépnek találta a doki, mnár csak egy kis letapadás van, továbbra is kenni kell, 1 hónap múlva megint megnézi és lehet, hogy megússzuk a beavatkozást.

mindenkinek szép hétvégét!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!
Moti!
Na ná, hogy hozhatod, tudod mennyi testvérke szokott jönni!!! :wink: :D De hétfőn megkérdezem, egyébbként biztos, hogy nem gond :) Ha Ok akkor bejelentselek?
Sebikének sok-sok gyógypuszi, neked meg kitartást estére :D

Beze, Annamari!
Köszönöm a felhomályosítást :lol: :lol: :lol:
Nekünk is van, de útlevél! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Moti!
Elfelejtettem, igen a zeneiskolában lesz :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Annamari, hogy szoktunk, az túlzás. :wink: Időnként kimegyünk, férjem rokonai Bécsben élnek, őket látogatjuk meg, illetve elcipelem múzeumból múzeumba, és vásárolunk. :D
Inkább csak inger van, meg mostanában elég hasfájós vagyok, kicsit aggaszt, pedig tudom, hogy minden rendben... Nem görcs szerencsére.
Réka de aranyos volt! :D

Moti, Boldinak,Sebinek gyógypuszik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Egy eltűnt jelentkezik. Köszönöm a hiányolást, nagyon jól esett!

Először is: Panndi, Franci! Na gyon-nagyon sajnálom ami történt. :cry: :cry: :cry:

Betegeknek jobbulást!

Angi! Neked meg gratula a kiskönyvhöz is meg a babóhoz is! A kép alapján bejelöllek iwiwen, ok?

Velünk semmi különös, megint rajtam volt a szokásos fél évenkénti tele a tököm mindennel... A remek hangulatomat nem akartam rátok sózni. De jövök ki belőle. Baba őszig elhalasztva, m elsősöket kapok, ugyanazzal a koleganőmmel leszek aki mellől legutóbb terhesség miatt kidőltem, és kétszer nem csinálhatom meg vele ugyanazt. Egy tanévet végig kellene vinnem még. Emiatt is ki voltam (vagyok) akadva. Elkezdtem a fogyókúrát, 3 hét alatt lement 3 kiló, és itt megállt, az elmúlt 1 hétben nem mozdult semerre. Petrának volt egy klassz kis kötőhártya gyulladása, ami nem akart javulni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, nekem csütörtökön megjött, 9 nappal a műtét után. Szerdán mondta a dokim, hogy bármikor megjöhet, na de nem gondoltam, hogy ennyire gyors lesz. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a szavazatokat. Sajnos igen néha azt írja ki, hogy már szvaztál és még sem, de elvileg akkor is beszámolja a szavazatot. No majd meglátjuk.

Moti, gyógypuszik mennek a gyerkőcöknek.

Pruci, jó hogy jöttél. Hajrá ősz.

Pandi, ez nagyon jó. Így hamar újra próbálkozhattok. :lol: :lol: :lol:

Most végre nem rontom el :wink:
Nagyon boldog gyereknapot holnap minden gyerkőcnek :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri :lol: :lol:

Köszi, Zsombinak is!
Vendég
 


Juj, de paraszt vagyok!

Rékának nagyon boldog szülinapot így utólag!!!!

Kri! Szavaztam!

Mindenkinek boldog gyereknapot!
Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Boldog gyereknapot minden gyereknek és felnőttnek! :D

Moti!
Boldog kereszteőt Sebikének! :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Moti, boldog keresztelőt Sebinek!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panndy!
Nem voltatok ma véletlenül az Auchanban? :) Deichmanban???? :?:

Kép
Kép
maryka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?