Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Kértetek képeket, íme egy pár. Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Vitte: Tudom, hogy sokan mondták már de Noah tényleg nagyon szép baba. Én úgy szerettem volna, ha Dávidnak is ilyen gyönyörű kék szeme lett volna de sajnos éppen most barnul. :? Úgyhogy irigykedek :lol: :lol:

Rendőrfeleségek: :lol:
Örülők, hogy a párok rendesen hazaértek. :lol: :lol:

Babzsák: Nagyon aranyos Samu, kis huncut és már 11kg. :shock:

Az éjszakától én is félek egy kicsit az óra átállítás miatt mert ma is fél 9-ig aludtunk és olyan jó volt, hát gondolom ez most borul. :?

Bukokati: Ha te mindig a koroddal jösz és azzal, hogy milyen értelmes vagy akkor miért beszélsz így Nikával? Egyébként igaza van a többieknek az hogy mi nem jövünk ki egymással illetve vannak viták az a mi dolgunk és elrendezzük egymás között.
De Te itt idegen vagy és nincs jogod így bírálni bárkit is. Úgyhogy légyszíves ne gyere ide többet!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Betti!
A kék szemek itt is megvannak! Vittével egy helyen "gyártottátok" ezt a két gyerkőcöt :?: :!: :?: :!: :lol: :lol: :lol:

Hát én is szerettem volna kék szemeket, de nekem zöld van, a férjemnek barna. Na, ebből lett a Balázsnak szürke. Pedig hatlamas szempillái vannak, és jól menne a kék szín hozzá. De azért csak el fog kelni így is. :wink:

sch.judit
 
 

 
 

Sziasztok!

Pár kép Bencéről:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Huh, Betti,
ezeket a kepeket meg nem lattam, gyonyoru Niki! Latom, ti sem hagyomanyos jatekkal jatszatok... :) Mosogatoszivacs stb :)

Babzsak,
Samuli nagyon edes es hatalmas (nem most szultel? :) ...
11 kilo?????? Noah 8,3 kg es 72 cm

Nekem is kek a szemem, de nem ennyire, mint a fiamnak :)
Koszonom a bokokat.

Lanyok, a moderalassal kapcsolatban intezkedtem, bizom benne, h. hamar reagalnak. Minosithetetlen az ugy.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Zsu,

Ennyire megy mar Bence kezenfogva? Nagyon ugyes es nagyon helyes kisfiu!
Gratulalok az uzletedhez, sok sikert hozza!!!

Sch.Judit,
"Elkelni" a te fiad? :) Kapkodni fognak a lanyok utana! Nagyon szep kisfiu, mindig is szep volt!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Lányok, nagyon jó hogy visszajöttetek, remélem maradtok :)

Én is intézkedtem, remélem meglesz a hatása! :wink:

Noah tényleg nagyon gyönyörű! Niki meg tündér a nagy szemeivel és ahogy eszi a barackot meg a dinnyét, csúcs kiscsaj :lol:
Zsu, Bence már megy? Remélem nem bántalak meg avval hogy ezt mondom, de nem 9 hónaposnak néz ki! Komolyan simán nézném 1nek evvel a hajkoronával :lol:
És persze Samu a kopasz (kevés hajat én kopasznak hívom. bocsi :oops: ) fejecskéjével...igazi kis zsivány kinézete van...és 11 kiló! Nem semmi! :lol:

Athináról mikor látunk képet? :)

Na megyek, később még benézek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát BUKOKATI tudod lehet hogy én még nem éltem 48 évet de amint visszaolvastad volna én nem beszéltem ilyen stílusban veled és nem is fogok nem ereszkedek le a szintedre. Salgótarjánban sokkal de sokkal értelmesebb emberek vannak mint te azt gondolod de úgy látszik te is a külsöségek alapján ítélsz.Azért mert Győzike olyan amilyen nem biztos hogy minden Salgótarjáni olyan mint ő ja és hogy csak tudd nem vagyok Salgótarjáni születésű csak három éve lakom itt Budapesten születtem és ott is nőttem fel és kikérem magamnak hogy ilyen mérhetettlen arogáns stílusban nyomod én csak mondtam hogy vedd észre nem érdekel senkit hogy miről mi a véleményed.El tudjuk intézni sokkal kúlturáltabban magunk között ha problémánk van. És úgy gondolom ha másokat bántasz itt akkor igen is mindenki kiáll mellette
és lányok sajna ha ki is tiltják még más néven sajna tud majd írogatni vagy névtelenűl nem biztos hogy ez a megoldás de én itt lezártam és többet nem reagálok egy ilyen nőszemély írására aki mégcsak nem is ismer engem minősithetettlen ez a hang és tele a hócipőm hogy ha egy fórum müködik mindig van valaki aki belepiszkit.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, teljesen egyetértek veled erről, hogy nem végleges megoldás ez, de most komolyan...menjünk el egy másik oldalra beszélgetni csak mert valakinek nincs jobb dolga mint itt beleszólni a dolgokba?
Mert nem a véleménnyel van probléma, mert az lehet különböző mint a mienk de a mód ahogy meg van fogalmazva...meg amit neked írt!
Én nem akartam beleszólni és véleményezni, nem is fogom most se, de amit az előbb írt...én nem viselek el ilyet...nem lehet így beszélni! Én a kutyámmal is különben beszélek! Nem hogy egy emberrel! Ismeretlenül persze bármit lehet írni, de hát könyörgöm...Attól hogy kipontozzuk még pontosan tudjuk, hogy mi van mögötte!

Na én többet nem is szólok ehhez a témához!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát csajok, ezek a gyerkőcök gyönyörűek! Meg sem ismertem volna őket! Hát igen, már minden gyerkőc kezdi elveszíteni a babás vonásait, és igazi szuper kis csajszi, vagy jó kis pasi lesz belőle. :lol: :lol: :lol:

Egyébként szerintem ennek a nőnek pont az lenne a célja, hogy szétrobbantson egy műköő topikot, és tessék. Pont az ellenkezőjét éri el vele, még inkább összetartunk és kiállunk egymás mellett. Hát ezért szeretek ide jönni :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Huh.. :shock: Mi megy itt! :shock:
Ezt azért tényleg nem lehet szó nélkül megállni..

Bébiétel ügyben tökéletesen egyetértek Vittével.
Én anno Napsugárnak főzögettem az elején. Még volt rá valamennyi időm.. DE.. Azért tájékozódik az ember innen-onnan,és amiket a piacokon és bármelyik zöldségesnél kapható alapanyagokról olvas és hall... Huh.. Több gyerek is BELEHALT az anyukája által jóhiszeműen készített sárgarépafőzibe,a répában lévő méreganyagszint miatt. Például..
És aztán mikor Napsugárnak elkezdett folyamatosan menni a hasa..,sürgősen bébiételre váltottunk.
És Petinek,Boginak is bébiételt ad(tam)ok,lehetőleg BIO-t.
Persze emellett mindennap főzök,mert a többi családtag itthon eszik főtt ételt,tehát nem lustaságból,vagy ilyesmi.
De egyébként ha valaki lustaságból ad bébiételt a babájának,végülis az ő dolga..

Nikky a számból vette ki a szót a "kor nem érdem,csak állapot" megjegyzésével. A megbecsülést kiérdemelni kell, nem elég hozzáöregedni. Szerintem ebben semmi szemtelenség nincs :shock:

Megint kiakadtam a stíluson... Ebben a Topicban tudomásom szerint még egyetlen ember sem káromkodott. Folyékonyan főleg nem. Aki ezt teszi,talán nem idevaló.....
Persze,az internet előnye,hogy "névtelenül írogathat az ember amit akar",de ennek a leégetésnek tulajdonképpen Benkoka látja a kárát,nem a magára és a "teljesítményére" (mármint hogy felnevelte a lányát) büszke édesanyja.
Remélem,nem ebben a stílusban nevelt,mert erre nem lennék büszke.

Na,befejezem. Senkit nem akartam sem kioktatni,sem megbántani.. Ez a véleményem...

Betti:
Niki TÜNDÉR!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Jaj,a többi baba is!!!!!!!! (Vitte,Babzsák,Zsu......)

Ancsa:
Jobbulást nektek :( :(

Krisy:
Mi is pont itt tartunk :D

Bogi ma felült :D . És mászik...,és FOGJA A KANALAT,tolja a szájába
:shock: :shock: :shock:
Valószínűleg előbb fog egyedül enni,mint a bátyja,aki kb. 2 hete hajlandó ugyanerre :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja, és Ti féltek az óraátállítástól??? 7-ig, fél 9-ig aludni??? Akkor én mit szóljak? Nálunk 5 körül ébred Marci, szóval most 4-kor fog :shock: Ja, és utána 1-1,5 óráig ébren van :roll:
De majdcsak kibírom valahogy, ezért a tünrérbogyóért mindent :lol:
Én már terhesen sem aludtam ennél tovább, mert a pocakban is ilyenkor ébredt, szóval már vagy 1 éve nem aludtam egy jót. És gondolom még egy darabig nem is fogok :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Barbamami
Bogi utólérhetetlen fejlődésbe :lol: Napsugárról nem írtál vagy csak én siklottam át felette??? Remélem már teljesen jól van!

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole,azóta utálom az óraállítást,mióta gyerekeim vannak..
Ma már próbáltam csúsztatni az etetéseket-pihenéseket.. :roll: :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Köszi,Napsugár jól van,mióta járunk egy magánorvoshoz. Lézeres akupunktúrás kezelést és mágnesterápiát kap.. Hát,én nem igazán hittem ezekben,vagy tulajdonképpen nem tudtam,mit gondoljak róluk. De miután már az antibiotikumok sem használtak,és az első kezelés után mintha elvágták volna a köhögést..,hát,nekem ez a lényeg :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ennek örülök, én sem hiszek ezekben, de ha használ, akkor csak ven benne valami. Lehet, hogy csak ki kell próbálni, és máris megváltozik az ember véleménye róla :D

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Utolára délelőtt olvastam, azóta a párom olvasta fel nekem a fejleményeket, hát.... elég durva. Hogy tud valaki ilyen alpári lenni, aki ráadsául buszke a korára és műveltnek tartja magát. Szerintem ne vegyünk róla tudomást, és akkor talán megunja.

Láyok a babág gyönyörűek kékszemmel és barnával, szükével egyaránt.

Ancsa
jobbulást nektek.

Barbamami
Bogi nagyon aranyos lehet mióta nnem láttam. Nagyon gyoran fejlődik.

A párom tette fel ezekt a képeket, de a gyümölcsökből is látszik, hogy nem most készültek. Az őszibarackos kép a kedvencem, tudni kell róla, hogy a terítőt vagy háromszor mostam ki, mire kijött belőle a barack.
A szivacsos képen pedig a pakolását örökítettük meg, itt éppen kirámolta a konyhaszekrényt.

Niki is szokott hajnalban kelni, és kukorékol 1-2 órát, utánna alszik egy kicsit.
Kíváncsi vagyok holnap mikor fog kelni, általában ilyenkor már alszik.
Lehet, hogy megköveztk érte, de én már kezdem leszoktatni az anyatejről, szinte már nem is kap. Úgy vettem észre, hogy elvan a főzött kajákon, eszik rendesen és szerencsére mindent, kivéve a spenótot és kelbimbót.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!


Hú mi folyik itt ilyen szintű káromkodást rég nem hallottam, az én anyám sose ejtene ki ilyesmit a száján és ő is 48 éves. Na mindegy nem az én dolgom. A gyerkőcök egytől egyik szépek és Noah azzal a kék szemével, szegény nők........
Balázs ma jókedvű volt úgy örültem és még sétálni is voltunk aludt egy jót a kocsiba. Az óraállítástól én is félek próbálom apránként tolni a dolgokat. Csajok Balázsnak ment 1 hétig a hasa bár a doki szerint csak híg széklet a fogzás miatt. Úgy tűnik elmúlt, most kezdenénk enni a husit szerintetek várjak még pár napot hagy jöjjön rendbe teljesen? A védőnőt ritkán látom hívogatni meg nem akarom.
Úgy szeretném ha Balázs többet hízna olyan kis vékony vagy ilyen alkat? Nyúlni meg nyúlik rendesen. Most 6320 gramm és 67 cm, félek nem fogja megduplázni a súlyát ami 6800 lenne. Jaj kikészít ez a hízni kéne, többet kéne enni... Ha neki ennyi kell és ha ő ilyen fajta mit csináljak?! A tápszerből eszik 160 grammot a főzi nem nagyon megy a tejpép az jöhet. Úgy irígylem a jóevő babákat. Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Rena

Ne aggódj..az a fél kiló felcsúszhat 3 hét alatt...de pl mi sem dupláztuk meg a súlyunkat:(:(..én is tömném állandó jelleggel meg állandóan kattog az agyam hogy miért nem,pedig kéne stb..:)
mi 4140nel születtünk és már elmúlt 6hónapos több mint 1 hete,de még mindig csak 7510grammok vagyunk!!!fél kilóval kevesebb..de azt mondták hogy azt tartsam szem előtt hogy jókedélyű,izgő-mozgó..ilyen és kész!!!
és szerintem nagyon szép baba Balázs,nem vékony vagy ilyesmi..:) ne aggódj..és nem vagyunk egyedül evvel a problémával tudod:)!!

Nikole
átállítás..na én is kiváncsi leszek..felkészültem a korán kelésre:)..aztán a fogai miatt lehet megint nem is alszom:):)...:(

Barbamami
jót nevettem azon amit írt..nem érdekel a véleménye egyáltalán,bár meg sem közelítettem a stílusát én úgy gondolom...:)de eszemben sem volt...
szóval mivel eteted a Bogit hogy már ilyeneket csinál???:):)adjál belőle egy kicsit:):)!!!
ez a mágnesterápia érdekes egy dolog...én sem hittem benne meg az ilyenekben,de mindennek adni kell egy lehtőséget,hisz avval enm veszthetünk semmit...örülök h nálatok működni látszik a dolog:):)!!!

Babzsák...
már épp akartam írni neked a wiwen:):)...samu nagyon szép baba..és hogy nő..de jó nektek,pedig majdnem ugyanakkora súllyal született mint Dóri..jól emlékszem??picit nagyobbal talán??hát jól lehagytatok:(!!!:):)
lakás bevált,minden rendben??

bbetti
megkövezni???9hónapig szoptattál...én csak gratulálnék ehhez....:):)niki nagyon cukker a dinnyével...

Vitte
nemtudok sosem elsiklani efelett a gép felett...baromi szép tiszta képeket csinál...tudom állandóan mondom,de marhára szép...
hát,de Noahról még az én kis gépemmel sem lehetne rosszabbakat csinálni :lol: :lol:
gyönyörű kisfiú,lesz ám gondod a csajokkal..!!!

na szép estét,és jó időeltolódásos reggelt kívánok nektek..
pusza

Kép
nikky
 
 


Én is intézkedtem moderátor ügyben, akkor csak lesz valami eredménye, ha már ennyien megtettük!

Rena: megértelek nemevősnemhízósbabaügyileg, mi már kivizsgáláson is túl vagyunk.Mondjuk 3-4 féle kajót megeszik, de az is csak BÉBIÉTEL, ja és pár napja kefirt is eszik.Mennyiségileg mostanában sokat eszik,bár hízni így sem nagyon akar!Ez van...néha nagyon kiborulok, amikor nem nagyon eszik, pl. ma, de nem tudok mit tenni!
Réka:
Kép

Kép
gyanixi
 
 


Hát igen lehet ők ilyen fajták. Doktornő mondta hogy nem-e vérszegény lehet vinni kell vérvételre szegény előre sajnálom úgy tud sírni. Ha gond lenne biztos látsza hogy nem fejlődik úgy mentálisan vagy mozgásban. Szerencsére azzal minden oké.
Boszibaba mi van veled? mIért nem jelentkezel, remélem nem bántottak meg, mert én szeretem olvasni amiket írsz jó látni milyen kiegyensúlyozott vagy nem úgy mint én néha tiszta idegroncs vagyok nem is tudom a párom hogy bír még elviselni :)
Gyanixi Réka nagyon cuki ő is vékony lábú csinos kiscsaj lesz Balázs is ilyen alkat.
Nikky tegyél fel képeket te is!
Akira úgy szégyellem hogy még nem tudtam küldeni neked emailt gondolkoztam hogy lehetne gyorsabban majd megoldom valahogy. Egyébként jól van a kutyus?


KépKépKép
rena10
 
 


nikol a képek amiket ígértem :9

Kép

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Húh, nálunk nagyon jól ment az átállítás!!! Éjjel ugyan ébredt Marci 3-kor (2-kor), ahogy szokott, de utána csak 3/4 6-kor, ami ugye a régi szerint 3/4 7. Szóval még az új idő szerint is tovább aludt mint máskor :lol: Remélem mindenkinél így sikerült :lol:

Rena
Marci is vérszegény, mi már 2 hónapig szedtük a Maltofer cseppeket, és még mindig kell, már 1 hónapja megint esszük. Nekünk a házidoki szúrta mig a kis ujját, és abból nézte, hogy vérszegény-e. Nálatok nem tudja megcsinálni a doki, csak mert akkor nem kellene vérvételre vinni?

Marci 7330 g 70 cm. Ő ugyan megduplázta a súlyát, de nem volt nehéz, mert 3000 g-al született, de ő sem egy pocakos alkat :lol:

Nikky szerintem ne aggódj ezen, mivel azért elég szép a súlya így is. Nekem a doki is és a védőnő is mindig azt mondta, hogy a lényeg, hogy kiegyensúlyozott, vidám baba tele energiával. És most már le is mozogják a kajcsit, tehát ha örökmozgók, akkor meg végképp nem kell aggódni. Hát Marci az :lol:

A mai kedvenc képem :)
Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


sziasztok!

csak benéztem és látom milyen vita volt :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( rémes.én nem írom le a véleményem.nem ide való amit gondolok.

már kicsit jobban vagyok.tegnap unokahugom elhivott színházba.a Chaplint néztük.nagyon jó volt.ajánlom azoknak akiknek rossz kedvük van.na és persze a kutyánkat is megkellet néznem mert van egy 10 másodperces szerepe :lol: :lol: át kell sétálnia a színpadon.nagyon ügyi volt.kicsit izgultunk mi lessz mert tegnap volt a premier.de büszke vagyok rá.meg utánna ott maradtunk az álló fogadáson is.jól esett kicsit kimozdulni.meg nemis otthon aludtam hanem anyuméknál.

most minden percem Patrtikkal töltöm és így könnyebb.Na meg egyfolytában főzök.már 4 új receptet kipróbáltam.és mindkét fiumnak ízlettek.

babák nagyon szépek.este majd teszek fel képet énis ha lessz időm.

(köszön hogy gondoltatok rám/ránk!)
kismama18
 
 


Nika
Gege hihetetlenül nagyfiú már :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Nagyon szépek a babók! És mennyire ügyesek már!

Nikky!
Köszi az érdeklődést! Igen,tök jó a lakás,meg a környék is! Nagyon sok a gyerek,van még 3 Samuval egyidős baba is,szóval tömeges sétáltatások mennek,meg csapatostul járunk a játszótérre hintázni is,szóval minden ok! Bár kicsit szűkölök,még nem kaptuk meg az első távhő számlát....
Ne aggódj Dóriért szerintem,tök változó,hogy ki milyen ütemben hízik. Samu egyébként is átlagon felüli méretű,a csodájára járnak,nagyon nagy gyerek! Egyébként 4080grammal született, de ő már 4 hónaposan bőven megduplázta. Addig csak anyatejes volt,azóta táplálok hozzá,mert kinézte a szánkból a falatot. De az étvágya határtalan,annyit eszik kb,mint én. De nő is,mint a gomba! Ő ilyen típus,viszont a vele egyidősek a társaságban 7-8 kilósak,és 65-70 centisek. Az a normális!

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!
Minden baba tünemény!

A vitához:én egy nógrád megyei lány vagyok Győzikétől 40km-re!Kikérem magamnak és minden nógrád megyei embernek a nevében ezt a fajta leminősítést.Az édesanyám is nógrád megyei de az ő szájából ilyen szavakat 27 év alatt nem hallottam amit te a korodra hivatkozva megengedsz magadnak.De,hogy tovább menjek sem Gáspár Győző sem felesége szájából ilyen trágár kifejezéseket nem lehet hallani!!!Tehát én nem lennék büszke ha ilyen idősen ilyen szavakat használnák-mert ügye te ezzel védekezel,hogy mennyi idős vagy!

Sohasem folytam bele ilyen vitákba de ez már felháborító
Nika én a te helyedben még fel is jelenteném e kedves 48éves hölgyet.Lehet náluk így szokás társalogni nálunk ez nem divat!!!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!
Bocsánat ha nem reagálok most mindenre de egyszerűen nem térek magamhoz....

Már mi is csücsükélünk,felálunk kapaszkodva van két fogunk, pá-pázunk a kis kezünkel és meg nem állunk mint a duracell nyuszi egész nap mozgásban vagyunk.

Más nem vette észre,hogy mióta jön a foga a babájának nem akar kanálkával hamizni?Mert nekem mintha mostanában ezt tenné...

A beteg babóknak jobbulást!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Nem akartam belefolyni ebbe sz egészbe,de mostmár muszály,mert nem bírom ezt elnézni!

Az,hogy Bukokati beírt egy hozzászólást,amivel aztán senkit nem bántott,valamint egy trágár kifejezés sem volt benne,csak egy dolog.De megjöttek a régi motorosok,akiknek nem indult be a másik topik (ennyi erővel ők mit keresnek itt?)Holott ők mentel el pusmogva,priviket írva,biztos helyről tudom,hogy például pont Boszika miatt)és azonnal Bukokati elmeállapotával kezdtek foglalkozni,meg lehordták a sárga föld alá!Szerintem meg ez a primitívség!
Az,hogy az utolsó hozzászólása úgy sikerült ahogy, Nika hozta ki belőle!Ha Bukokatit nem kérdezte senki,hát Nikát sem!A másik meg az,hogy el ne mondjátok nekem,hogy ti vagytok a kisangyalok,akik sosem beszélnek csúnyán!?
A feljelentéshez meg annyit,hogy tudod kit jelentgess!
Töröltetni meg nyugodtan lehet,(bár nyomát nem látom)ne féljetek nem fog Bukokati többet ide írni!Méghogy szólásszabadság van!

UI:Most írtam ide tényleg utoljára,mert én az előző balhé óta sem jelentkeztem,másik topikban vagy másik néven és most nem kell majd nekem is keresztbe tenni!Kultúráltan beszélgetek másokkal,indok nem lehet rám!Erről ennyit mindenki hagyja már ezt a témát a fenébe,foglalkozzatok a gyerekekkel és NE BUKOKATIVAL!
gerimami
 
 


Gerimami

Ahhoz, hogy ki milyen topikot alapít, és ki miatt megy el, semmi közöd!
Ahhoz, hogy ki hogy beszél otthon ahhoz semmi közöd!

Ha neked ez kell: Húzz el innen a büdös francba!
(........................................) ide meg gondolj amit akarsz.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Tök jó,hogy pont azon csámcsogtok,hogy Bukokati hogyan beszél, ezek szerint semmi közöd hozzá!
gerimami
 
 


Sziszatok,

A kovetkezo levelet kuldtem a babanet foszerkesztojenek: (lehet, hogy ez mar igy sok lesz, irtunk egy paran, de meg azutan tettem hirtelen felindulasbol, hogy a sokszor emlitett hozzaszolast olvastam volna)

Gondoltam azert masolom ide, hogy ne legyen belole vita, hogy valaki valamit megint fu alatt csinal :D

Tisztelt Kiss Andrej,

Eloszor is szeretnek gratulalni a babanethez, nagyon tartalmasnak, jonak velem a portalt. Hasznalom a forumot is kb egy eve es nekem mint kulfoldre szakadt magyarnak sokat jelent, hogy hazai anyukakkal tarthatom a kapcsolatot. Az utobbi idoben problemak merultek fel a forumban, egy anyuka leirhatatlan stilusban "beszologat" es arra lennek kivancsi van-e esetleg a forumnak moderatora, aki vetne egy pillantast a topikra es elbiralna, hogy a kerdeses anyukat esetleg kitiltana a forumrol.

Segitseget elore is koszonom.

Udvozelettel:
P. Anna

Szeretnem ha ez a topik ismet normalis lenne, es tudom, hogy lehet alneven visszajonni, ismet irogatni, de remenykedem benne, hogy mindenkinek van egy kis onbecsulese.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


sziasztok!!

Benci még nem jár csak a fényképezőnek pózoltunk!
Ha megfogom a kezét úgy akkor ügyesen áll.
Mostanában már vagánykodik és elengedi a dolgokat amibe kapaszkodik!
Néha kapaszkodás nélkül fel is áll egyedül.

Nagyon szépek a babák, szalad az idő ma holnap 1 évesek!!
A kis csajoknak Benci nevében is bókolok külön!!!

Köszönöm mindenkinek a biztatást!
Remélem nem haragszotok két képet még raknék fel: Kép
Ma 12 éves a lányom!!!
Őrület,hogy megy az idő!!!!
Rebeka és én! Kép

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


vicuska: Semmi értelme annak ha feljelentem névtelenűl pláne ennyire gerinctelen hogy nem vállalja magát akkor főjjön csak a maga levében én biztosan elbújnék szégyenemben ha ilyen anyám lenne de ő sajnos tavaly meghalt:(

Gerimami: nem tudom hogy miért szóltál hozzá ahoz ami nem igazán tartozik rád.Én nem tudom mivel húztam fel a hölgyeményt hiszen baromira nem beszéltem olyan útszéli stílusban ahogy ő beszélt velem.Ez különben sem az első ilyen ügy amit ő kavart be talán visszakéne olvasnod.Én ráadásul nem is voltam amásik topikban nem tudom kire gondoltál de valószinűleg nem is érdekel.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,
Zsu,
hol a bababizomanyi? Rebeka nagyon aranyos (szep neve van!) segit neked a Bencusra vigyazasban?

Nikole: Athina tenyleg elegge lekot mostanaban (ma egesz kegyes hozzam ofelsege ezert tudok irogatni), meg sokszor nem is tudok hozzaszolni a temakhoz. Athina kicsit idosebb mint a babak tobbsege (tudom ez furan hangzik, de ilyen korban sokat valtoznak honaprol-honapra) szoval sokszor nem ugyanazokkal a problemakkal kuzdunk. Uj kep most nincs mert meg fenykepezni sincs idom, de csinalok nemsokara... :roll: Cuki a kedvenc kep!

Hizas-nem hizas: en meg folyton azon aggodom, hogy nem-e kover Athina :D Szerintem egy anya mindig talal valami aggodnivalot, vagy csak en :roll:

Vicuska: ez a Duracell nyuszi szoveg ismeros :D :D :D
Hal istennek nalunk nem volt az oraatallitassal gond.

Babzsak: nem semmi Samu sulya, a kis Herkules!
Akira: tok aranyosak az uj vonalzoid!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Csajok szerintem hadjuk had főjenek a levügben nem kell reagálni ennyi BAROMSÁGRA, EGYSZERŰEN GÖRDITSÜNK TOVÁBB MIKOR NEM KIVÁNATOS EGYEDEK ÍROGATNAK, aztán majd csak ráunnak!!!

Reagálni most nem tudok mert hulla vagyok :oops:
az órát átvészeltük eddig ,remélem a holnapi nap is ilyen simán fog menni.
Ja és VAN FOGUNK :D :D :D

Holnap majd jövök
Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Hízás-nem hízás-hoz szeretnék hozzászólni..
Hát,ahány gyerek,annyiféle...
Napsugár pl. mindig is jó evő volt,még betegen se eszik kevesebbet. (Na,pont gyomoridegem volt tegnap este,mert nem is vacsorázott,csak fájlalta a torkát,sőt,reggelit se kért.. Azóta voltunk is az orvosnál.. :roll: )

Petim csecsemőkorában jól evett. Mióta Bogi megszületett,gondok vannak... De egyébként tiszta apja. Ha végre jót eszik,kijön belőle szinte mindjárt. Ha kevesebbet mozog,rögtön nincs étvágya...

Bogi...Anyám. Na,hát az ő étvágyával nincs probléma :lol: :lol: . Pár napja egy fél köteg újságot szedtem ki a szájából... 3 óránál többet nem bír "éhezni" :lol: 2 etetés között (egy etetésen 1 üveg bébiételt értek 1.5 dl 100%-os gyümölcslével :D :D )...

De pl a "jótanácsok" megfogadásával is csínján kell bánni. Mert pl nekem is mindig mondták,hogy 2 étkezés között ne nassoljon a gyerek,mert jóllakik a ropival,és ezért nem eszik..
Hát,most jöttem rá,miután már mindent kipróbáltam :roll: ,hogy a Petinél pont ez nem működik.
Mióta napi 2-3x kap plusz ropi-kegészítést,sokkal jobban eszik végre. Talán folyamatosan termelődik a gyomorsav..,nem tudom. :shock:
De egyébként a VITACOLAN szirup is nagyon jó étvágynövelésre. Petim már alig várja reggelenként,hogy kapjon :D :D

Bogi :D
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Zsu nagyon jól néz ki a bolt.
Babcsern gratulálok a fogacskához úgy irigyellek én is várom már nagyon.
Barbamami én is vettem Vitacolan -t csak még nem adtam neki mert ment a hasa és az alapjában hasmenést okozhat de jó hogy írtad hogy jöveli az étvágyat örülök neki.
Balázs tegnap este és ma is olyan jófiú lett hogy majdnem sírtam örömömben. És jól evett egész nap.
Boszibaba merre vagy?


KépKépKép
rena10
 
 


sztem is gördítsünk, annyira primitív ez a nő!!Gerimami=bukokati lányával v bukokatival???

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok

Csak gyors bekuk mert most lett kész a gépem egy újabb vírus után.

Nagyon szépek a képek de most nem fogok mindenre reagálni majd holnap potolok.

Nikole: a fél kilencig alvást azért nem egyben kell érteni este fél kilenckor aludt el majd 11-kor ébred egy kicsi vízért majd aludt fél hatig akkor szopi és aludt utána fél 9-ig. :lol:

Az óra átállítást egy kicsit megéreztük mert ma fél négykor keltünk szopizni és után a fél hétkor. :(

Zsu aranyos a bolt főleg az a mikulás ruha a kirakatban :lol: :lol:

Barbamami nagyon aranyos Bogi milyen édesen ül :lol: :lol:

Ja és Gyanixi igazad van GERIMAMI=BENKOKA

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Üdv Mindenkinek!
Remélem megengeditek, hogy néhány gondolatot megosszak veletek;
Sajnálom, ha az új topik indításával bárkit is megbántottam volna; egy biztos, ez nem volt célom. Sajnos nekem nincs időm már ilyen pörgős fórummal lépést tartani, ezért nem is jelentkezem...

Igazatok van, a stílus sokat változott, és tényleg nagyon sok minden nem ide való... de... szerintetek miért ír valaki csúnyákat? Miért használ ronda szavakat? Miért szid másokat?
Talán azért mert Neki lenne a legnagyobb szüksége egy kis figyelemre, megértésre, szeretetre. Tudjátok... ha Megdobnak kővel.... (tudom, könnyű mondani) Nem kaphatna még1 esélyt?

Mindannyian Anyák vagyunk, mi neveljük a jövő nemzedéket, rajtunk múlik, hogy milyen lesz az Ő világuk. (Tapasztalatból mondom, az 'erőszak tényleg csak 'erőszakot szül)(gondolok itt a kitiltásra, mert az tényleg csak látszólagos megoldás) A gyerekeinknek a mi viselkedésünk a példa, a mi megoldásainkat fogják másolni. Ezért olyan válaszokat és megoldásokat jó találni, amit érdemes is továbbadni. Lehet, hogy az nem a tökéletes megoldás, de talán mindenki számára elfogadható....

Sokan azt gondolják, hogy Mi (Anyukák) csak otthon lébecolunk és mellékesen nevelgetjük a csemeténket. NEM! A legkisebb dolgokban is nagyobb a szerepünk mint gondolnátok... tudjátok: "A kéz, amely a bölcsőt ringatja, a világot is igazgatja"....

Bocsi, ez már tényleg túl szentimentálisra sikeredett....:)

Szerencsések vagyunk, hogy gyönyörű, egészséges babáink vannak, és "efféle dolgokkal" foglalkozhatunk. Sajnos ezt sem mindenki teheti.

Pusszantok mindenkit, és gratula a kicsinyekhez!
(megyek szakdolit írni)
L

Kép
Kép
34372
 
 


Igen,tényleg Benkoka vagyok,de nem mondtam,hogy nem.Nem is tagadtam,csak elfelejtettem odaírni.
De nem értem miért foglalkoztok még mindíg ezzel.
És nem szeretnék jobban belemenni ebbe,csak szeretném tovább folytatni a beszélgetést a saját topikomban és nem vagyok hajlandó tűrni,hogy szídjátok az anyámat!Nem tűnt fel,hogy egész nap nem volt itt?Hagyjátok már ezt az egészet a fenébe!Bár úgyis hiába mondom,most úgyis jön az én lealázásom!
gerimamy
 
 


Sziasztok!

Ha nem baj én is hoztam egy két képet Kyrusról! De lehet görgetni, nem haragszom meg :lol: :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép

Ígérem most egy-két hónapig megint nem teszek fel :wink:

A táblázatot átadtam már, ugyhogy majd később jön :)

A vitához nem szólok hozzá én lezártnak tekintem :)

Az óraátállítás nekünk jót tett! Mármint arra az éjszakára! Aznap (tegnap) este 8tól 2ig aludt, majd egy kis hami után reggel fél8ig! :shock:
Szóval nagyon jó éjszakánk volt! Persze ma már nem, ma már hozta a jól megszokott formáját, de hát legalább egy éjszaka kialudtam magam :lol:
Talán pár év múlva alhatok én is :roll:

Zsu a bolt nagyon jól néz ki kívűlről :) Gratulálok hozzá, és a lányodnak is a szülinapjához :)

Megyek mert Kyra felkelt...majd még jövök ha tudok! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Bocsika, az egyik kétszer ment...ne hari! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Zsu
Nagyon jó a bolt! Bence baba a legtutibb cuccokban jár, biztos vagyok benne :lol: Hát az pedig , hogy 12 éves a lányod, nem látszik rajtad :D

Bacsbern
Gratula a fogacskához!!!

Úgy irígylem azolkat a babákat, akik már ülnek. Marcinak ez valahogy még nem megy :roll: Már alig kell tartani, de amint elengedem, borul.

Pannica
Lehet, hogy nem mindig tudsz hozzászólni a témához, de minket (legalábbis engem) annál jobban érdekel, hogy mit is csinál egész nap egy 8 hónapos, 3 hetes és 6 napos bébike (legalábbis a vonalzó szerint) :lol:

UI: Szerintem is görgessünk, és akkor tuti hamar vége lesz ennek az egésznek és visszatér a régi topikhangulat! Szerintem mindenki erre vágyik.

Ja, és Boszibaba tuti e miatt tüntél el, de légyszi jelentkezz!!!

És még annyi, hogy szerintetek az lehet, hogy Marci egyik napról a másikra átáll a 3 alvásról kettőre??? Ugyanis már második napja csinálja ezt, de egész nap nyűgösebb. Ami nem is csoda, elvégre kevesebbet alszik. Viszont éjjel már egész ügyes, ma is aludt 8-fél 5-ig, majd egy kis víz után fél 7-ig. Viszont a tejcsi tuti nagyon fogy, mert reggel 7-kor szopizott, és fél 9-kor már kellett "tízóraizni", mert annyira sírt, és nem tudtam vele mit csinálni. Azóta itt pakolászik nagy vidáman a lábamnál. Hát ez van :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole: lehet, hogy atall a ket alvasra Athina is kb ebben a korban alt at, sot most mar neha csak 1 orat alszik naponta :( majd irok meg, hogy miket csinalunk koszi! :D de most rohanok...

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Barbamami
Bogi nagyon ügyi és gyönyörű pici lány :D

Akira
Kyra is nagyon szép csajszi és nagyon csinci a kis szoknyában én is imádom őt ilyen nőcisen öltöztetni.

Köszönjük szépen a garatulációt a foggal kapcsolatban én is nagyon büszke vagyok rá :lol:

Boszibaba
NE TÜNJ EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az óraátálítás ma így zajlott
Dorina este 7:30-tól reggel 5-ig aludt ekkor kelt reggelizni :shock: de probáltam addig kitolni amíg csak tudtam míg nem sírt szóval 5:45-ig bese mentem hozzá aztán gyors hami és aludtunk még 8-ig. 1 pár nap még biztos kell míg átáll.

Körkérdés
Ti mit szóltok a komphoz(bébi)
mert sokan ellenzik sokan meg jónak tartják ,nagy dilemmába vagyok vegyek vagy ne????

Na megyek majd még jövök
Vendég
 


Kép Kép

Na én is dobtam 2 képet az első tegnap készült a 2.meg kb 2 hete de ez a kedvenycem!!!!!
Vendég
 


Bacsbern! Tünci Dorci :lol:

Bébikomp! Nekünk van és imádja! Én is imádom mert sokat segít neki is meg nekem is! Imádja hogy előre jut és oda megy ahova akar! Én meg imádom mert leköti magát amíg nekem olyan dolgom van! Lehet sokan ellenzik, de nem hiszem hogy ez zavarná a fejlődését! Bár ha Kyra el van késve valamivel akkor ok, de szerintem nincs elkésve semmivel! Ül, kúszik, mászik, áll, és ha fogom a két kezét baromi ügyesen lépked előre! Szóval én nem érzem, hogy le lenne maradva! Sőt! A védőnő szerint előrébb tart mint sok korabeli! És én még nem láttam 20 éves embert aki bébikompozik mert nem tanult meg járni! :lol: :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


nekünk a védőnéni meg több ismerősöm is azt mondta hogy nem jó a babykomp. Monjuk nekünk nincs is igy is rohamtempóban fejlődik Gergő és nem is szeretnék.én ha olyat csinálok amit tőle nem lehet vagy akkor csinálom mikor alszik vagy hintaszékbe teszem vagy ha csak egy pillanat akkor a kiságyba és akkor nem aggódok hogy gond lesz vele.

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: