Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sch.Judit: Gondoltam rátok mert délelőtt láttam a tv-ben, hogy megint zavargások vannak a Blahán illetve Astorián és gondoltam, hogy szegény férjedet viszik. Reméljük, hogy hamarosan már befejeződik ez a mizéria. Ilyenkor egyébként pihenő napot sem kap?

Kismama: Mi van veletek mit mondott ma a doki? Remélem picurka rendesen nővögetett és kapaszkodik erősen. Szoritok :!: :!:

Gratulálok az álló babáknak nagyon ügyesek egyébként le is tudnak ülni állásból? Van akinek már felül magától rendesen a babája?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Tényleg többiek?
Pannica, Tfimi stb.?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Na, itt ülök a gép előtt és nézem a híreket, de lehet, hogy mire innen Bácsból felérnek, már nem is lesz Pesten semmi.

Krisy!
Köszi a ránk gondolást! Hát pihenőnapot azt kapott 1-et, mert tegnapelőtt értek haza, tegnap itthon volt, de este már úgy feküdtünk le, hogy készültség volt, mindene össze volt pakolva és "vártuk" a telefont. Szerencsére az elmaradt,csak délelőtt szóltak.
De a legrosszabb a tavaly szeptember volt, amikor a Tv Székház ostrom volt és hajnal 1-kor kellett menni. Bőgve csináltam gyorsan a szendókat és másnap reggel kellett befeküdnöm Kecskemétre korinbiopsziára. Na, az volt a legszörnyűbb! Nem tudtam, hogy egészséges-e a gyerekem vagy Down-szindrómája van, és akkor még a férjemet is elvitték. És csak a tévét néztem reggelik, ahogy a MTV-nél lehúzkodják a tömegbe a rendőröket és agyba-főbe ütik őket, meg betonkockákkal dobálják. Akkor azt hittem megőrülök.
Nem mondom, hogy most már megszoktam, de kicsit nyugodtabban engedem el, bízva abban, hogy most sem lesz velük semmi baj! :lol:

Kismama!
Már tegnap akartam írni, hogy mi van Veled??? Nem jelentkezel és ezt nem szoktad csinálni! Remélem minden a legnagyobb rendben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sch.judit
 
 

 
 

Sziasztok!

Krisy, Kyra már magától felül, meg mászik meg minden! Ma még csak feltérdelt a kiságyba, nem állt fel azóta, de az az egy is tök jó volt :)
De ő dőlt :D Nem ült le, eldőlt :D Édes volt csak nem esett jól neki a puffanás! De szerencsére az ágya nem olyan kemény mintha ez a földön történt volna!
Boszi, Kyra fiatalabb mint Gabika! De egyébként tény hogy lustábbak a fiúk! Már a statisztika szerint! De nincsenek elkésve semmivel!
Tegnap épp azon nevettünk párommal, hogy rohangálni fog már Kyra mire kibújik az első foga :D
Komolyan, szerintem ő kezdett el legelőszőr fogzani az összes hasonló korú baba közül, (már 3 hónapja fogzik) és egyedül neki nincs foga :lol:

Balázsnak gratula a felálláshoz! Gabikának a popsiringatáshoz :D

Mi meg mindjárt megyünk a doktornénihez kiszivatni Kyra orrát!
:?
Olyan nagyon náthás, de nem jön semmi az orrszívó porszívóval... eddig jó volt, most már nem segít az se! Szóval most kicsit megkínozza a doktornő, de legalább kitisztítja neki, és jobb lesz szegénykémnek! És elkerüljük a felszuratást... :x

Na megyek is!

Ja, és sajnálok mindenkit akinek a párja rendőr és felrángatják a sok lázongó vadállat miatt! Kitartás nektek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Schjudit teljesen átérzem a helyzetedet,mert egy ideje én a GYED-et kapom. És hát tényleg nem kicsivel kevesebb az összeg.

Akíra Gabika is már 3 hónapja fogzik,de még mindig semmi!Még át sem törte! :) Én meg már nagyon türelmetlenül várom,hogy végre csinálhassak kis fogas képet! :lol:

Lányok megy vki az EXPO*ra a hétvégén? Ugye mától van vasárnapig 10-18ig a SYMA csarnokban.
Nekem anyukám ma jön,és,ha holnap nem lesz rossz idő,eső akkor délután lehet kinézünk. A belépő 1500,de le lehet vásárolni,ugyhogy nem is rossz! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Judit!
Csatlakozok hozzád!Nálunk is megint ment Apa! :( Nekem is már elegem van hogy állandóan csak Pest és más nem létezik!! :evil: Szinte már úgy mennek Pestre mintha haza mennének! :evil:
Gratulálok Balázs felállásához!!!Nagyon ügyes a kislegény!

Mi is már egy ideje küszködünk a fogakkal de még semmi! Ami késik nem múlik! :wink:

Mennem kell,mert hívnak!
Vendég
 


sziasztok!

köszönöm a hiányolást,jól esett!

most csak annyit hogy már "csak" 3-an vagyunk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

az előbb röviden leírtam mi volt de elszált és nincs erőm újra leírni.majd ha jobban leszek.

lehet hogy most pár napig még nem írok de ha összeszedtem magam újra csatlakozom.

addig is jó beszélgetést.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban jövök, mert Nonó beteg lett.
Megtámadta egy vírus és nagyon be van rekedve, de a doki szerint semmi komoly, csak Cebion és Calcum Muskot kell innia.
Én meg már nagyon megíjedtem, de hála Istennek semmi komoly.
Most nagy nehezen elaludt, remélem azért 1-1,5 órát tud aludni és kipiheni egy kicsit magát.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Kismama nagyon sajnálom!
:cry: Sokat gondoltam rád!
Ha lelkiekben is rendben leszel várunk!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ancsa jobbulást Nononak! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Kismama: Nagyon sajnálom :cry: ami veled történt pihenj sokat és ha van kedved várunk szeretettel.

Ancsa Nonónak jobbulást kívánunk.

Sch.Judit: Hát igen a tavaly szeptemberi Tv székházas balhé nem volt semmi én is biztos ki lettem bukva a helyedbe :( . De mostmár azért a rendőrők is felkészültebbek és már a tüntetők se olyan bátrak tehát nem lesz semmi baj.
Dicamama rád is gondolunk :lol: és izgulunk a férjeitek éppségéért.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!!!

Kismama!!!

Vigasztalódást és jó egészséget kívánok!!!

Ancsa!!!

Akartam privit írni, de nem jött össze!!!Örülök, hogy taliztunk vasárnap, bár azt nagyon sajnálom, hogy nem nagyon volt lehetőségünk beszélgetni!!!Nonó nagyon ügyes!!!!!!!!!
Jobbulást nektek!!!!!!!

Én még sohasem számoltam ki semmi anyagit, hogy mennyibe került, amit Bencusra költöttünk. Azt sem tudnám megmondani, hogy mennyi pelus fogyott el eddig. De nem is érdekel.
Kajcsi témához annyit szólnék hozzá, hogy én is biztosan főzőcskézni fogok, s remélem szeretni fogja Bencus, mert valahogy az olyan másabb mikor a te főztödet cuppogtatja a bébi, s nem az üvegest. Nem hiszitek el, de én annyira boldog tudok lenni, mikor Zoli is jóízűen eszi a kajcsijaimat, hálistennek finoman főzök, s szereti, remélem Bencus is így lesz!! :D :D :D :D :D
Most lépek, mert megébredt a kis drágám!!!!

Szép délután mindenkinek!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!
Hosszú ideje csak olvaslak benneteket, ugyanis egyszer volt egy vitánk és ugy gondoltam, hogy többet nem írok. De!
Most nem tudtam megállni és hozzászólnák a kajás dolgokhoz.
Szerintem az az igazi anya aki veszi a fáradtságot és otthon elkészíti gyermekének a friss ételt és nem az aki elmegy a boltba és megveszi a drága, kitudja miből készült, íztelen, kinézetre is -hát mondhatnám gusztustalan- kajákat. Úgy gondolom nem azzal kellene kérkedni -mert ez igenis az-, hogy mennyi pénzt költesz a gyerekre. hanem azt kellene nézni, hogy mi az egészséges és finom neki. Aki GYES-en van még az idejébe is belefér gondolom, hogy finom dolgokat főzicskézzen a picinek. Persze akié nem szereti az otthonit azt megértem, de az nem is adja itt elő, hogy mennyit költ a kajájára.
Hát kb. ennyi és lehet görgetni.
Egyébként "NAGYON-NAGYON SZÉPEK A PICIK!
bukokati
 
 


Kép Geribaba
bukokati
 
 


bukokati, Geribaba nagyon szép! Édes gyönyörű nagy kék szemek! Imádnivaló :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Borzasztó régen jártam már itt, igazáól a régi vita vette el a kedvem az egésztől, mert felesleges és hülyeség volt az egész.
Mivel olvasgatlak benneteket most úgy éreztem mégis csak írok, hát ha érdekel valakit, hogy mi van velünk.

Chrissy
sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek. :lol:

Dicamama és Judit
SAjnálom a férjeiteket és kívánom, hogy ne sérüljenek meg, a tüntetőket pedig kiskanállal verném agyon.
:twisted:

Kismama
Nagyon sajnálom, hogy elment a baba. :cry:

Sajnálm, ha nem reagálok mindenkire, de rövid az eszem és rátok emlékszem.

Rólunk annyit, hogy Niki nagyon szépen fejlődik, egyedül iszik, ha szomjas felveszi az üveget a földről. Feláll és már ha tud kapaszodni, lépeget is. Megtanulta a nagyapjától, hogyan kell kezet fogni, és ha hallja, hogy "szia baba" integet.
Imád pakolni, néha félnap csak utánna rakok rendet. De imádom azösszes zsiványságával együtt, ég akkor is ha kinyírja néha a szobanövényeimet. (eddig 2-t)

Bukokata
Rettentően felháborodtam már a múltkor is a hülye vitán amit elindítottatok, csak akkor nem tudtam leírni a véleményem mert nem volt gépünk, és csak miután kijelentkeztetek akkor olvastam el az egészet.
Először is te mit keresel itt? Már ne haragudj de ez kisbabás anyák fóruma, és nem nagymamás már ha te nem Benkoka vagy. AZ én anyám sem írogat ide, ráadásul nem vitát kirobbantva.
A másik, hogy hadd döntse már el mindenki, hogy milyen ételt ad a gyerekének. Az enyém sem fogadta el eleinte a főztömet, most meg már csak azt eszi és elutasítja a bébiételt. Én is etettem egy időben üvegessel. Ezek szerint akkor én sem voltam igazi anya?
Jó lenne ha ezt nem te határoznád meg!! :twisted:
Egyébként azok a kaják igenis jók, mert előtte megkóstoltam, ha meg nem ízlett Nikineknem kapott olyat többet.
És az is jó lenne ha nem te osztanád be annak az idejét aki gyesen van, mivel én is azon vagyok, és tudom, hogy mikor mit csinálok, és lehet, hogy főzés helyett éppen a gyerekemmel vagyok.
Te ne is bírálj másokat, hogy mit tesz közzé a fórumon. Igen néha engem sem érdekel, hogy Boszibaba percre pontosan mit csinál, vagy mennyit költött pelenkára. Ahhoz hogy őt felelősségre vonják, vagy bárki mást CSAK A fórumozóknak van joga.

Hát ennyi hirtelen, amit ki kellett írnom magamból. Sajnálom, ha az igazi és nem igazi anyák közül valakit felzaklattam, ill. feleslegesen foglalom az írásommal a helyet. :idea:
Akit nem érdekel persze görget, de én a fetieket nem tudtam átgörgetni.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Bbeti!

De jó, hogy jöttél! Úristen, Niki mindjárt 10 hónapos?!? Tök jó, hogy már ennyi mindent csinál. Beszélni nem kezd lassan?
Hát igen a pakolás nálunk is napirenden lesz, már most a bébikomppal is eljut oda, ahová szeretne.
Azt hittem már nem is olvasgatnak minket a "régiek". De ezek szerint igen.
Képeket is kérünk szépen ám!!!

Hát, én lehet, hogy nem kiskanalat használnék a tüntetők ellen, hanem vmi nagyobbat! :lol:

Balázs ma estére még egy produkciót tartogatott: lefektettem fürdés előtt a franciaágyra, kimentem megengedni a vizet, és mire bejöttem totál az ellenkező irányban feküdt, hason. Csak úgy juthatott oda, ha felült. Megint lefektettem és az ajtóból néztem mit csinál. Hát hasizomból felhúzta magát (a takaróba kapaszkodott) ülésbe és onnan gördült hasra.
Szóval ma felállt, felült egyedül.

Na, megyek, mert aludni is kellene!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek el,most beszéltem a párommal és most indulnak haza Pestről!!!! :D :D :D :D :D :D
Igaz hogy éjjel érnek haza de jönnek és ez a lényeg!!!! :D :D :D

Kismama!
Nagyon sajnálom!De vigasztaljon az hogy már ott van nektek Patrik!

Ancsa!
Nonónak jobbulást!

Bbetti!
Tök jó hogy írtál! :D Niki már milyen ügyes!!!Gyere gyakrabban!!
Köszike amit írtál a férjeinkről!Én is vmi nagyobb eszközzel verném el őket!

Judit!
Nagyon ügyes lett Balázs!!!
Vendég
 


Huh, hat elore is bocsi mindenkitol, epp beneztem es nem birom ki...

BUKOKATI,

"A kinek a babaja szebb, mint a mase?!" kaliberu primitiv hozzaszolasaid nem igazan erdekeltek, az elegge szubjektiv, sajnos ez a bebietelekre nem vonatkozik!!!!!
Nagyon tudatlan vagy sajnos ezen a teren, manapsag nagyon jo bebieteleket lehet kapni, es elarulom neked, mert latom, hogy komoly hianyossagaid vannak, hogy inkabb vegyen uveges BIO !!! bebietelt az, aki nem tud jo minosegu, vegyszertelen es egyeb adalekoktol mentes zoldseget es gyumolcsot biztositani a gyermeknek. Biztosan nem tudod ezek szerint, h. mi mindennel vannak kezelve a gyumolcsok es zoldsegek, amiket a piacon es a Tescoban meg mashol megveszel.... Van meg mit tanulnod :)

Hogy kinek mi fer bele az idejebe, teljesen maganugy, attol meg nem lesz vki jo anyuka, h. egesz nap foz...
Szerintem nem fog senki hianyolni, ha az idot, amig az ilyen alaptalan, buta hozzaszolasaidat megirod, inkabb az unokaddal toltened!!!!!!!!!!!

Lanyok, ezer bocs, en igyekeztem eddig is magam a hatterben tartani, de ezt mar nem.....

Sajnos szomoru hireket is lattam,
KISMAMA,
Nagyon sajnalom!!!!

Chrissy,
Neked szivbol GRATULALOK!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!
Kismama:jobbulást és fel a fejjel!

Bbetti:örülök,hogy jelentkeztél és kérünk képeket!!!
Maximálisan egyettértek veled és Vittével is...

Bukokati:én nem tudom milyen indokból írsz ide-elvégre azt sem tudjuk ki vagy-ez még nem olyan nagy gond,de te mást nem is tudsz írni csak rosszalló megjegyzéseket...Szerintem mi sem írunk neked semmilyen életmódbeli tanácsot.

Sch judit:gratula Balázsnak!

KépKép
vicuska
 
 


Vitte: Először is! Engedd már meg, hogy olyan fórumra írjak ahova én akarok, ezt viszont ne te döntsd el légyszíves. Az előző
vitát hadjuk, igazából azt sem én indítottam, csak akkor sem tudtam elviselni, hogy...., de ezt nem taglalom tovább. 48 éves vagyok, felneveltem én is a gyermekem és hidd el azonkivül, hogy néha elolvaslak benneteket elég időt tőltök az unokámmal -de viszont ez ne te oszd be nekem-. Egyébként az őszinteség és az hogy leírom amit gondolok nem primitívség, annál inkább az ha egy idősebb nőnek szemtelenül, gátlástalanul beszól.
Ennyi, és ezzel befejeztem.
bukokati
 
 


Sziasztok!

Jaj ez a kajatéma. Ezzel én is gondba vagyok Vittének igaza van a piaci és zöldségesből hozott gyümölcs ki tudja mivel van kezelve. Én vettem bio kajákat üvegeset de egyálltalán nem eszi sajnos mind a kukában kötött ki. Próbálom átverni hogy főzök krumplit és ahoz a bio üveges sárgarápapürét keverem és így néha megeszi. Nyáron jó volt mert a kertből hoztuk a friss gyümölcsöt meg zöldséget és mivel a mi kertünk tudom hogy jók azok a gyümik de nyáron még nem igazán ehetett csak 1-2 gyümit. Fagyasztani meg nem mindent jó meg úgy is elveszti a vitamintartalmát sokminden. Úgy néz ki hogy abbamarad a hasmenés hurrá. Viszont éjszaka sokszor felkeltünk, már alvajáró leszek.

KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Lányok valaki átveszi tőlem a táblát? Egyre kevesebbet tudok jönni, és sokszor nem jut időm rá! Szóval jó lenne! Légyszi küldjön privit aki átvenné! Ha nem akkor nem garantálhatom hogy lesz...

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Bukokati,

1. Az elozo vitat IS te inditottad.
2. Itt ismet sikerult ugyesen es okosan hozzaszolni, ahogy egy 48 eves nohoz illik .... :):)
3. Te mindenkinek beszolhatsz, de mi neked nem, mert te mar ven vagy? :)
Nagymama..., olvass utana a dolgoknak es utana osszd az eszt!
Szemtelensegnek tartod, h. leirom neked a mai bebitaplalasi iranyelveket? Szanalmas.... En is csak oszinte voltam :)
4. Miutan te a kedves es egyalatan nem beszolos stilusban beszoltal, ne oktatgass masokat, h. neked mibe szoljanak bele.
5. Jaj, de orulok, h. az en anyukam, aki ennyi idos, egy intelligens no es soha nem irna ilyen butasagokat :) :) :)

Jaj, istenem, remenytelen eset vagy! ...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Ja ahoz még én is hozzászólnék hogy gyes alatt van idő főzni. Hát vagy én vagyok nagyon béna de nekem alig van időm valamire. Napközbe alszik max. félórákat és akkor gyorsan tusolok, iszok egy kávét, vasalok pakolok. A többi idő játszással, vagy vígasztalással telik mert Balázs mostanában elég sírós, ha jóidő van akkor sétálunk. Főzni többnyire este 19:00 után van időm.


KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok

Kismama nagyon sajnálom ami történt de fel a fejjel lehet ez még túl korán volt és hidd el a szervezet tudja mit csinál és még annyi babád lehet hiszen fiatal vagy és van időd addig is örülj Patrik babának és ne gondolj rá ha tudsz csak előre nézz:):)

BUKOKATI: Most nagyon csúnya leszek miért nem mész el máshová oszatni az észt kur***ra nem vagyunk rád kiváncsiak.Senkit de mondom senkit nem az alapján kell megítélni hogy mit ad a babájának enni.Én is adtam üveges kaját a babámnak amig nem evett nagyobb mennyiségeket.És az hogy valaki milyen anya volt majd visszatérünk rá 20 év múlva mert nem hiszem hogy ezt te most meg tudnád mondani ÉS TEDD MEG AZT A SZÍVESSÉGET HOGY TÖBBET NEM JÖSSZ IDE NEM KÍVÁNT ELEM VAGY ITT ÉS SENKI SEM KIVÁNCSI RÁD FOGD MÁR FEL

nika70
Salgótarján
 
 


Sziaszok!

Látom zajlik az élet!
Régen írtam,de azért ha van időm olvaslak benneteket!
Sikerült megnyitni a bababizományit 1,5 hónapos húza-vona után megkaptam a működésit.Bencével elég meredek valamit is csinálni
az átvételi napot apa szabadnapjára tettük, a két fiú itthon edzi egymást!

Kaja: Bence mostanában nem eszik valami jól.Amilyen jó evő volt olyan válogatós lett.A csokis jóéjt papit enné egésznap!!Gyümölcsöt pár kanállal tudok csak bele tukmálni.Képes és nem enne egésznap ha olyat adok neki amihez nincs kedve.

Fogacskája még mindig nincs.
Mint egy duracel nyuszi egésznap el nem fárad mindig ténykedik valamit!
Már ő is áll,kapaszkodva lépeget.
De egyedül nem játszik egésznap rajtam lóg.
Alig tudok itthon valamit csinálni és még a bolt is hát jól be vállaltam.Na de én akartam majd bele rázódunk.

további szép napot mindenkinek
Zsu

Kismama: Sajnálom ami történt!Mielőbbi vigasztalódást és gyere!

Chrissy:Gratulálok!

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Bukókati..

A kor az egy állapot nem pedig érdem,ugyanúgy mint a butaság!!!!

Ha nem értenéd,csak azért írtam,mert állandóan a koroddal jössz...

Kép
nikky
 
 


Krisy
Köszi a 7 hónapos gratut :lol:

Kismama
Sajnálom ami történt, de hidd el, így a legjobb. A természet mindig tudja mit, miért csinál :cry:

Ancsa
Nonónak jobbulást!

Nika
Rég jelentkeztél, írj Gegéről! Hihetetlen, hogy már 9 hónapos elmúlt!

Hát nagyon-nagyon ügyesek a babák: Balázs is már fellált és felül??? Hát nem sokkal idősebb Marcinál, de én még azt várnám, hogy másszon. De az ülés már tényleg jó lenne :lol:

Kyrus pedig lassan lekörözhetetlen :lol: :lol: :lol: Kinek a fog, kinek a mozgás :lol: :lol: :lol:

Gondolom a férjecskék már itthon vannak, jól szorongassátok meg őket, de hátha most már egy kis ideig nyugi lesz.

Bukokati
Én nem szoktam reagálni ilyenekre, de most teljesen egyetértek Nikával, és nem értem, hogy miért írsz ide. Ez egy összeszokott kis társaság. Persze, hogy vannak nézeteltérések, dehát különbözőek vagyunk szerencsére, nincs két egyforma gondolkodású ember, de szerintem elég nagyok vagyunk már ahhoz, hogy megoldjuk, és lekezeljük ezeket a konfliktusokat nélküled is. Ha meg valakinek nem tetszik ez az egész, akkor átmegy egy másik topikba, mint ahogy azt tették néhányan, de mint most kiderült, azért minket is olvasgatnak, ami szerintem mindannyiunknak nagyon, de nagyon jólesik. Lásd: Bbetti és Vitte. Szóval Bukokati olvasgass minket nyugodtan, ha ehhez van kedved, ami természetes, hisz az unokád a mi babáinkkal egyidős, de a véleményed inkább tartsd meg magadnak, vagy oszd meg a lányoddal, de ne bírálj itt senkit. Én ezzel a kis irománnyal nem akartam tiszteletlen lenni, szerintem nem is voltam az, próbáltam egy 48 éves nőhöz méltó tisztelettel írni. Remélem nem bántottalak meg.

BBetti, Vitte, jó hogy jöttetek, néha írjátok meg mi van veletek. Hiányoztok ám innen :D

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok
KISMAMA
Nagyon sokat gondoltam rád / rátok :( nagyon sajnálom ami veletek történt biztos nagyon borzalmas most neked, de ahogy jobban vagy gyere megint.

Ancsa
Nonónak jobbulást!!!!

Az alló babóknak hatalmas gratula :D :D :D

Szeretnék segítséget kérni tőletek: Dorinámnak 2 napja mikor etetem akkor olyan mintha a kanál surolná a fogacskáját olyan hülye érzés,de az ujjammal nem érzek smmit sőt nem is látom :(
elkébzelhető hogy a foga jött ki csak még nem tört át????

A VESZEKEDŐS TÉMÁHOZ CSAK ANNYIT FŰZNÉK HOZZÁ HOGY TELJESEN IGAZA VAN BBETINEK VITTÉNEK ÉS NIKÁNAK
AZÉRT NEM KELL JÖNNI ÉS ÍROGATNI HOGY MÁST FIKÁZZUNK :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
HA VALAKINEK NEM TETSZIK A HOZZÁSZÓLÁSA AKKOR LEHET GÖRGETNI!!!!! DE NEM KELL MÁSOKAT MEGBÁNTANI!!!!
SZERENCSÉRE MINDENKI MÁS ÉS MÁS A VÉLEMÉNYE EZ ÍGY JÓ,EZÉRT NEM KELL MÁSOKAT SZEKÁLNI!!!!!

Na mennem kell mert a kislány felébredt!Majd még jövök, bocsi ha valakinek nem reagáltamde sietnem kell
Vendég
 


..na ne haragudjatok,én nem szoktam beszólogatni meg ilyesmi,csak már felháborodtam nagyon mert a múltkor már én sem írtam a vita miatt és tök jó volt végre a nyugi...
na mind1...


Kismama
Sajnálom a történteket..

Bbetti
Megint rosszkor jöttél :lol: :lol: de esküszöm hogy már egy ideje tök jó volt a topic..MARADJ,,kérünk képeket a névrokonomról:):)!!

Barbamami
Neked külön örülök,tudod!!!:)
és annak mégjobban h Napsugárral minden rendben..

Az hogy ki mit ad a gyerekének mire van ideje és főleg pénze mindenkinek a saját dolga és senkinek semmi köze hozzá..úgyis minden anyuka-ebben biztos vagyok-a legjobbat és legtöbbet fogja nyújtani a gyerekének a lehetőségeihez mérten!!!ettől-legalábbis az én szememben-senki nem lesz jobb vagy rosszabb!!!

Képzeljétek nálunk Dóri picit belázasodott reggelre..3-4napja sír éjjelente-jön a foga-sztem azért is van hőemelkedése...
úgy sajnálom..most úgy néz ki hogy vmennyit azért a Dentinox segít nekünk hálisten!!!
babauszira nem megyünk-amit nagyon sajnáltam-mert már átkerültünk az eggyel nagyobb csoportba és nagyon jó kis feladatok vannak...tiszta játék az egész és Dóri is nagyon élvezte..na mind1 majd j7en bepótoljuk-remélem jobban lesz és talán már foggal mehetünk úszni:):_)!!!!
mostmár igazán kibújhatna legalább 1!!!olyan édesek a fogacskákkal sztem:):)!!!

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok jó kívánságot!
Nonókám már jobban van, végül is semmi baja, csak be van rekedve, de ezt valami vírus okozza, de meg is látszik rajta mert egy kcisit még törődött.
Remélem hamar helyrejön! Holnap mi is kihagyjuk az uszit, had gyógyuljon meg rendesen!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk mert fő a leves és a fiú mindjárt ébred.

A vitához nincs mit hozzáfűzni teljesen egyetértek az előttem szólokkal.

Vitte, Nika, Bbeti és a tőbbiek kérünk szépen képeket!!!

Zsu gratula a bolthoz biztos menni fog minden mint a karikacsapás. :lol:

A beteg babáknak jobbulást kívánok.

És hoztam nektek képet a fogacskákról.

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Nicole, Nikky, Krisy,
Koszonom szepen a hianyolast es a kedves fogadtatast, igen, neha benezek, sajnos nem sokat enged Noah, de azert nagyjabol kovetem a dolgokat.
Bettihez, Nikahoz hasonloan en sem birtam mar csendben...

Par szo rolunk. Noah maszik/ul/all/tamaszkodva jarkal mindehol... mindent kipakol, amit csak eler, szepen eszik, de hanyagul kezelem az elvalasztast... :oops: meg csak 2 etkezest valtottunk ki, de ugy erzem, kell meg neki a szopizas (meg nekem is erzelmileg). 4 db fog jott ki eddig es most 4db van uton, huh, nagyon szenvedunk ejszaka...

Annyira szepek a babafotok!!! Es olyan nagyot nottek!!! Hihetetlen!

Teszek en is ket aktualis kepet :)
Kép

Cekla utan :)

Kép

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Krisy
Nagyon jó a kép a fogacskáról!!! Marcinak is kb. ekkora, csak én nem tudtam még lefotózni!!!

Vitte
Noah gyönyörű!!! Azok az álomkék szemek :lol: Hihetetlen egyelőre, hogy kb. 2 hónap múlva már Marci is ennyi mindent fog csinálni elvileg :lol:

Zsu
Hát nem csodálom, hogy nincs sok időd fórumozni :D , de sok sikert a bolthoz! Hidd el ha rendesen beindul, könnyebb lesz.

Kép
Kép
nikole
 
 


Latom zajlik az elet... :D Az hogy valaki otthon van a babaval nem jelenti azt, hogy egesz nap mereszti a feneket es nem csinal semmit :evil: Nekem is van hogy nem jut ido a fozesre, mert nyugi van vagy doloznom kell, mert turom a kertet (mert annak ellenere hogy valaki otthon van meg nem jelenti azt, hogy nem dolgoik esetleg, mint ahogy peldaul en igen :evil:) vagy ezer mas oka lehet. Na mindegy. Kaja ugyileg en sokat fozok egyebkent Athinanak, foleg azert mert van nagy kertunk meg itt az ido is jo egesz evben es legszivesebben a kerti gyumit-zoldseget adom neki, de azert veszek boltit is mert nem mindent termelek meg. Amugy nalunk itt a "Balkanon" :D nem is lehet bio bebietelt kapni, en azert nem veszek. :)

Krisy: jo a fogacskas kep!!!! aranyos :D

Kismama: jobbulast, sajnalom ami tortent, vigyazz magadra es kivanom, hogy talalj vigaszt Patrik bababan!

Akira: ha jol emlekszem te kerdezted a fogzast. A kis fogaknak sokszor akar 1 honap is kell, mire kinonek, de ha mar attort akkor nem olyan fajdalmas a babanak es akkor mar nem lesz olyan nyugos. Legalabbis nalunk igy volt, remelem nalatok is :D Nalunk az elso ketto alul es az elso ketto felul is egyszerre jott ki...

Nikky: Dorci babanak jobbulast :D

Rendorfelesegek! :D :D :D
Mi a fene tortenik Budapesten? Nincs idom elolvasni a hireket es az itteni hirekben nem emlitettek semmit... Megint forradalom vagy csak egy csapat randalirozo? Mikor lesz ennek vege?

KépKép
KépKép
pannica
 
 


bocs a gepelesi hibak miatt felszaladt bennem a pumpa es gyorsan irtam....

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Zsu: baba bizomany, de jo! Hihetetlen ugyes vagy. Sok sikert!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


zsu: Rékának sincs még foga, mi is várjuk már nagyon!!
vitte: igazad van!!Bukokati huzzál már el innen!!

Kép
gyanixi
 
 


Nikol: Gege már igen 9 hónapos és mászik, magától ül, és már feláll.Szopizunk még de már egyre kevesebb a tejem.Mindent eszünk amit csak adok neki válogatás nélkül :):):):):)

Hetedik fogunk is kint van már:):):):) de jön már a 8.,9. is csak még nem tört át.

Majd teszek fel képet de most nagyon lassítja a párom a netet és nincs türelmem :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nos kedves lányok, akkor válaszolnék nektek!
Megint a támadás, támadás, támadás... Miért is? Ha jól tudom megint nem én kezdtem a vitát.

schjudit írta:
Igazából nem a kajcsi miatt írtam amit írtam, mert az tényleg gyerek-függő, hogy megeszi-e amit az anyukája csinál neki vagy sem.
Én valójában azon a bizonyos mondatodon akadtam fenn (ki), hogy neked minden pénzt megér a gyereked. De ezen is csak azért, mert már nem először írtad le.
Szerinted itt van olyan anyuka, aki nem áldozná az utolsó fillérjét is a gyerekére?!?! Mindenkinek Ő/Ők a legfontosabb(ak), anélkül, hogy ezt (többször is ) külön hangsúlyozná.


És még más is írt ehez hasonló dolgokat, erre merészeltem én reagálni szerintem senkit meg nem bántva.
Teljesen félremagyaráztok, minden mondatomba rosszat, gonoszságot véltek. Pedig nem így van.

Egyébként úgyis eléggé ellaposodott volt a topik, most legalább megint van téma, lehet engem alázni, szapulni, stb... amiért megírtam egy pár dolgot.
Tegnap este az írásom után kaptam 3 db privit és elmondanám, hogy közületek írtak, egyetértve velem.
Hogy húzzak el innen ? -hát nem tudom- majd engedélyt kérek itt egy-két emberkétől!
Vitte: a te gyermeked nagyon szép, de ezt most halál komolyan mondom, minden cinikusság nélkül. Tündéri, szép kisbaba, büszke lehetsz rá. (Remélem ez nem sértő és nem bánod, hogy megírtam).

Nikole: egyáltalán nem sértődtem meg azon amit írtál, én sem sértettem meg senkit, csak itt mindenki magára vesz mindent. Én arra reagáltam amit a többiek írtak, hogy tele van a hócipőjük azzal amit Boszibaba állandóan írogat, fitogtatva, hogy neki mennyire van tele a pénztárcája.

Nikky: hát őszintén szólva a te stílusodhoz nincs hozzászólásom, primitív, buta, senkiházi vagy. (Most az egyszer én is az voltam, de te hoztad ki belőlem). Bocsi!

Hát kb. ennyi, most lehet csámcsogni egy darabig a témán. Csak olvaslak titeket ezután de nem ígérhetem, hogy számomra érdekes témánál nem emelem fel a hangom ismét, persze megint rossz szándékkal.
Ja, Kyra: köszi szépen :lol:
A többi hozzám írodott levélre nem is mondanék semmit mert a mondás szerint "azt nézd hogy kimondja és ne azt, hogy mit".

Ezzel befejeztem, további jó mulatást és várom a mocskondiázós leveleket, bírom a gyűrődést.
bukokati
 
 


Sziasztok!

Nonónak heveny garat és gégegyulladása van.
Gőzöltünk, mennünk ekll holnap is és kapott 2 gyógyszert is.
Most aludt el, enm tudom meddig alszik, mert teljesen felborult a napirendje, amikor fent van, csak sír és sír....., borzasztó, és hiába csinálunk bármit, csak sír...., gondolom fáj a torka.
Remélem hatnak a gyógyszerek!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Bukokati: tudod ez rád is érvényes hogy nézd meg ki mondja
amúgy nem volt lapos a topic és semmi szükség hogy TE felrázd tényleg befejezhetnéd ezt a beszólogatós stílust

nika70
Salgótarján
 
 


Nika70: Szerintem neked nem osztottam kártyát. Vedd le a szemüveged, taposs rá és te húzz el a p....ba. Amíg szépen mondom.
Tudom ám csúnyábban is. Ki a ferde f...sz vagy te, hogy engem oktass? Foglalkozz a gyerekeddel meg a családoddal és ne velem. Én nem bántottalak téged, de ha kihozod belőlem elküldelek én is a melegebb éghajlatra. Te szerncsétlen félnótás, salgótarjáni kis g..cike, látom Győzike szintjén vagy te is. Mégegyszer kérlek ne írkálj nekem mert velem nem jársz jó.
bukokati
 
 


Bukokati!

Eddig nem szóltam bele a vtába, de az a hangnem amit magadnak megengedsz ebben a fórumban az minősíthetetlen!
Ha ennyire ráérsz, akkor irogass máshova, ebben a topicban nem kedvelt ember vagy!!!!!!!!!!!!!!

Ki vagy Te, hogy az eszet osztod, nincs szükségünk óvónénire, szerintem mindenki kinőtt már ebből, csak TE nem!

Legyél olyan kedves és HÚZZZZZZZZ ELLLLLLLLLL innen!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Nincs egy moderátor itt,aki kitilthatná? Ez a legutóbbi,Nikának szánt bejegyzés nagyon durva volt!!!

Ha meg már írtam,akkor rólunk annyit,hogy Samu 11 kiló,75cm körül van,forog,nagyon szépen ül,viszont még most tanul kúszni. Van egy foga már,és nagyon úton a második.
Mindent eszik,tejterméket is,kekszet is,tésztákat,rizst,húsokat,általam főzöttet is és bébiételt is,tényleg mindent. És én nem főzök neki külön,mindent úgy csinálok,mint magunknak...

Kép
babzsák
 
 


Szia Babzsák :lol:
Kár, hogy csak a vita hevében írtok, jöhetnétek ám anélkül is! Nagyon ügyes már Samu is! Majd tehetnél fel képet is, biztos sokat változott.

Pannica
Téged is sűrűbben láttunk régebben, de gondolom lefoglal már Athina rendesen! Képet légyszi!

Ez a moderátor dolog tényleg jó ötlet, mindenhol van. Egyébként az lenne a jó, ha le lehetne valahogy tiltani a nemkívánatos személyeket. Elég szörnyű, hogy ehhez kell folyamodni, de csak utána kellene nézni, hogy lehetséges-e.

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Én ugyanezt gondoltam, mármint moderátort!

Lefektetem Kyrát és utánanézek a dolognak! Mert vagy mi költözünk más oldalra vagy ő!

Én utánajárok az biztos! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na jó,közkívánatra egy sztárfotó:
Samuli féléves, repül a hintában,és nagyon élvezi!
Kép

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Húúúúúúúúú, háááááááát........
Na mindegy! No comment, de a stílus azért durva volt...

Az azért nagyon jó, hogy sokan visszajöttek: Bbetti, Vitte, Zsu, Pannica, Babzsák... (remélem mindenkit leírtam)

Ma nem voltam gépnél, mert hazaért Apa és mind a ketten a nyakán lógunk. Most is csak egy percre jöttem, közben Balázs itt van az ölemben, püföli a gépet és magyaráz, énekel.

Ancsa!
Szegény Nonónak adj pár gyógypuszit mindenki nevében, hátha előbb meggyógyul!

Vitte!
Noah tényleg csodaszép kisfiú! Neked ilyen kék a szemed?

És végre Samulit is látjuk! Hát őt nem is ismeretem volna meg, nagyon sokat változott. A képen is látszik, hogy jól áll a szénája!

Na, megyek is, lassan fürdés.

Kicsit félek az óraátállítástól, így most 7 előtt fog ébredni a Kismanó! :cry: :cry: :cry:

sch.judit
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: