Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsuzska Drágaság!
Merre jártál?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ilyen a kedvem:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És ezt kívánom mindannyiunknak minél hamarabb:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

akkor egy párat Alper születéséről meg a kórházról

Az Istvánban csak letörlik az arcukat.Alper itt kb.5-10percesés csupa magzatmázas :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Picikém!
Laptető :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Reggel elemntek az OTP-be, aztán kilencre pedikűröshöz és nem régen értem be a munkahelyemre :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nagyon szépek vagytok.
És a pici is gyönyörű!

:D Zsuzska. Örülök, hogy jó a kedved.

Köszi a babákat a zuhanyrózsából.. :lol: :lol: :lol:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Zsuzska!

Laptető :lol: :lol: :lol:

Milyen lett a körmöcskéd?
Francia? :lol: :lol:

Apával beszélgettél? És elkaptad?

Én valahogy nem bírtam. Elaludtam a karjaiban
[quote]C írta:saba: Szia KICSIKE!
Tegnap a karjaimban aludtál el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


na nemsokára abba hagyom :lol: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép ez hugom volt :lol:
Kép
Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Ne hagyd abba. Küldjed csak, én szeretném. 8)
nagyon szépek vagytok :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Asiye,
nagyon jók a képek és szerintem összeilletek, a gyerköcök meg nagyon édik. :lol: :lol:

Gabi

Szia Zsu :lol: :lol: :lol: jók a képek :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Picimami!

A hőd nagyon biztató. :D ötödik napon lehet beágyazódás, amit mutathat a hő leesése. Bizakodj, de csak óvatosan! Majd 6 nap múlva csinálj egy tesztet!

A kórházi hír: :twisted: :twisted: :twisted:

Gabi!

Ha valóban vasárnap lesz péd, akkor a tegnapi nap inkább szerencsével lehet. Én még ma is elkapnám apát a helyedben. Mert ugye ezek pék nem mindig akkor vannak, amikor mi várjuk őket.
Vendég
 


Cat!
Köszönöm szépen.
Bizakodom nagyon, de csak halkan.
És magamban.
Jajj, de jó lenne, ha jönne a kis picurkám.

Te jobban vagy már?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat Doktornéni! :wink:
Majd emlékeztess légyszi, mikor teszteljek. :wink: :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Köszi Cat, én is pont ezen agyaltam, hogy még ma elkapom apát :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Mindjárt visszaolvasok, addig is itt van amit eddig találtam:

"Az első trimeszter koncepció amúgy is idejétmúlt hiedelem. A terhességet jelenleg az utolsó havivérzés első napjától számítják (1. ábra). Ebből adódóan a nők terhességük első két hetében nem is terhesek. A fogamzás a petevezeték oldalsó szájadékában zajlik, innen a magzatkezdemény – a zigóta – egy hét alatt, tehát a terhesség harmadik hetében jut el a fogadására felkészült méhbe. A terhesség negyedik hetében a hólyagcsíra (blastocyta) beágyazódik a méhnyálkahártyába. Az ötödik hét első napján, tehát a 29. napon kezdődik meg a három csíralemezből a testformák és szervek kialakulása, vagyis a differenciálódás, a DNS eltérő szakaszainak aktiválódása miatt. A terhesség harmadik és negyedik hetében a vándorló és beágyazódó magzatkezdeményben az egymást követő osztódások eredményeképpen „mindenre képes” őssejtek alakulnak ki. Ha ilyenkor éri a várandóst valamilyen ártalmas hatás – például teratogén gyógyszer –, akkor nagyon súlyos ártalom esetén a magzatkezdemény elpusztul, míg kevésbé súlyos esetben a károsodott sejteket a többiek pótolják, és a magzat zavartalanul fejlődik tovább. A terhesség első hónapjában tehát a minden vagy semmi szabálya érvényesül, vagyis a magzatkezdemény vagy elpusztul – ez esetben csupán a havivérzés néhány napos megkésését érzékelik –, vagy épen jön a világra. A terhesség első hónapjában tehát semmiféle fejlődési rendellenesség nem alakulhat ki, ezért minősítettem az első trimeszter koncepciót idejétmúlt hiedelemnek.

Az első trimeszter veszélyességével kapcsolatos korábbi nézet elévülését azért is nagyon fontos elfogadtatni, mivel jelenleg Magyarországon a nők több mint fele nem tervezi terhességét. Őbennük a kimaradt havivérzés alapján – ami általában a terhesség 29. napjára esik – tudatosul a fogantatás. Ekkor kezdenek el gondolkodni, mi is történt a megelőző hetekben (születésnapi ünnepség során alkoholt ittak, drogot fogyasztottak, ilyen-olyan betegségük miatt gyógyszereket szedtek stb.). Félelmükkel gyakorta orvoshoz fordulnak. A szakemberek többsége azonban nincs tisztában azzal, hogy a kimaradt havivérzés előtti időszakban semmiféle fejlődési rendellenességtől nem kell tartani. Az idejétmúlt első trimeszter koncepció miatt gyakorta megijesztik a várandóst, és ezzel nemegyszer válnak a terhességmegszakítás kezdeményezőivé.

Fejlődési rendellenességek kialakulásával csak a várandósság második és harmadik hónapjában kell számolni, azzal a kiegészítéssel, hogy néhány fejlődési rendellenesség – például a hypospadiasis – kritikus időszaka átnyúlik a negyedik hónapra is. Különben az orvosi gondolkodás sajátos „tudathasadásának” kell tekinteni a terhességi idő és a magzati életkor (ez utóbbit ugyanis a fogamzástól számoljuk) kettősségét (1. ábra). A súlyos fejlődési rendellenességek döntő többsége a magzati élet harmadik–nyolcadik hete, tehát a 15–56. nap között alakul ki, ez tehát a terhesség ötödik és tizedik hetének felel meg. Éppen ezért nevezzük ezt a periódust kritikus időszaknak, amikor az embrió különleges védelemre szorul. "


Innen másoltam:
http://www.lam.hu/folyoiratok/lam/0408/2.htm
Vendég
 


Picikém!
Olvi=olvasó:lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap haza mentem és lefeküdtem, de csak kómáztam, nem tudtam elaludni…. De nagyon jó volt…. Csináltam jó is habos meleg kakaót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk vihar nem volt, de esett rendesen….szerencsére nem sokáig :D
Gyönyörűségesek az idézetek :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sissi!
Nagyon szép pocakod volt:wink: :lol:
Nagyon édes Márk apa kezében, és ahogy kacsint…. :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!
Szegénykém…. De fájhatott:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ölelés :!: :!: :!:
Nálunk apa reggel mondta, hogy „Ja, kitört a fogam”…. Mintha azt mondta volna, hogy leviszem a szemetet….. persze este hatig dolgozik, így tuti nem ér oda a dokihoz…. Szóval szorítsatok, hogy keddig bírja ki (muszáj volt neki pörcöt ennie) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igazából mindegy milyen a bébi neme, az a lényeg hogy EGÉSZSÉGES legyen :!: :lol: (csak tudjátok ha lány lenne nyugodtabb lennék terhesség alatt, talán :roll: )


Igy is azt találtam ki, hogy ha terhes leszek 12. hétig nem szólok senkinek, csak akkor amikor már tudom hogy minden rendbe van (mert ugye 12 hetesen el lehet menni maszek genetikai vérvételre és uh-ra, addig csak kibírom valahogy) :lol: :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Andi!
Nagyon jó lehetett a fürdőben:idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
De jó lenne végre Ceglédre lemenni..... vagy Esztergomba :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


utsó adag ígérem :lol: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Gabi!
Jó ötlet..... ismerőseim is csak a 14. hétben mondták el.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi!
Örülök, hogy mennyivel jobb kedved van, mint tegnap volt :wink:
Nálunk tegnap SEM volt kex :cry: :cry: :cry: :cry:
Ha lányra hatotok, akkor pé előtti és utáni napon érdemes pudingozni :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De jóóóóóóóóóó visszakaptuk a régi Zsuzskát!!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nemlajos!
Nagyon várlak vissza uhu után:idea: :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!
Hogy te milyen szép menyasszony voltál….. és még az újságban is benne voltatok :shock: :shock: :shock: :shock:
Nagyon szépen mutattok együtt, ne aggódj…. Szerintem is teljesen összeilletek :idea: :idea: :idea: :idea:
A kis Alper majd elveszett abban a hatalmas ruciban:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon édesek a képek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na kérem, régi Zsuzska a fedélzeten :lol: :lol: :lol: :lol:

Pici!
IGen, francia lett és szép világoskék kövek vannak benne, hogy menjen a fürdőrucimhoz :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Én páromnak is letört a foga, 2 hete kb...
A kis dilis, kanalat harapdálta. :lol: :? :? :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


KAnalat????
Mi fene???
Mért???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat, jó ez a cikk, akkor megnyugodtam, mert ha esetleg terhes leszek nem baj hogy ittam egy pár pohár pezsit :wink: :wink:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


na! ígérem abba hagytam.fel is kelt a Hamza :?

Cat!
Nagyon széppocid volt! :lol: És nagyon jók a Beni születés képei :lol:

Andy!
Sissi!
Nika!
Nektek is hatalmas pocitok volt! De rég volt mi? :lol:
Szépek a gyerekek és szerintem jó hogy ennyi képet láttunk egymásról :lol:
pici! zsuzska! Nemlajos!
Nktek nincsenek képeitek? :lol:

Gabi! Lányod kicsinek is nagyon szép volt! A tendencia azt mutataj hogy ez így marad felnőttkoráig :lol:

Zsuzska! Mi van veled?
Semmi vicc?
tegnap este itt voltak a vendégek este 11-ig és a te vicceiden mulattunk. de akkorát :lol:

nemlajos! Gyere az uhu eredménnyel várunk!

csucsu!szabináról kérünk képet!
meg rólad is! :lol:

Pici!
Az esküvőt anyukám falujában kötöttük,deaz étterembe feljöttünk Csepelre!
A mozis kép csak meg van szerkesztve%! a vásznon egy fotó van ahogy mulattak a fiuk a lagzinkban!

AMINEK HOLNAP LESZ 5 KEREK ÉVE :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Zsuzska!
Biztos nagyon szép lett.
nekem is francia lett.

Piros kövekkel :lol:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ebédelt, és szórakozott, barackmag, és kanál..

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Zsu,
te ezt hol hallottad én ugy olvastam, hogy pé előtt, de azt nem hogy pé után is ez így jobban hangzik :lol: :lol: mint az enyém, akkor inkább a te tudásodnak hiszek, tehát még ma is elkapom apát. :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Asiye!

Anyósod féltékeny! :evil: Szerintem tökéletesen összeilletek a férjeddel! Inkább az lehet a baja, hogy túlságosan is, és emiatt úgy érzi, hogy elveszítette a fiát.
Biztosan reménykedett benne, hogy hazköltözik majd, közel hozzá, de így, hogy Te (Ti) vagy (vagytok) neki, erre neincs sok esély.
Ne foglalkozz vele!
Nagyon jól néztek ki a képeken! És a gyerekek is. szerintem csodaszépek. :D

Gabi!

Azért nekünk elmondod majd, ha pozitív lesz a teszt? Mi tudunk segíteni az aggodalmak feldolgozásában is.

Nemlajos!

Várunk az UH után!

Zsuzska!

Örülök, hogy jobb a kedved! :D
Vendég
 


Asiye!
Nekem csak otthon vannak képem.....
Tegnap már nemkapcsoltam be otthon a gépet.

Pici!
Majd legközelebb piros lesz nekem is :wink:
Ja, és szerintem is lehetett 5-én beágyazódás..... no majd a jövő héten kiderül :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi ezt elfelejtettem. amellé szerettem volna tenni, amelyik magzatmázas! csak hogy látni lehessen: mibőllesz a cserebogár??????? :lol: Kép
Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Habár csajok nem hiszem, hogy rögtön az első próbálkozás sikeres lesz, nem olyan könnyű terhesnek lenni, ugye, mi már csak tudjuk :lol: :wink:

Asiye,
köszi és fogjuk is a fejünket, hogy pár és jönnek a pasik :lol: a férjem már nagyon készül rá (mondta beszerez valami védőeszközt is :wink: :wink: )

Ja lányok nekem is szép ám a körmöm :lol: nekem csillámos narancsos-aranyos átmenetbe van zselé felvive, és én csináltam :!: és a lábamon is ilyen lett :!: :!: BI-BI-BI :lol: :lol: :lol:

NemLajos,
már nagyon várjuk a híreket :!: :!:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Cat,
HÁTTTTTTTTTTTTT :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
na jó csak vicceltem veletek majd megosztom :wink:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Picimami, Zsu majd lefotózom és felrakom ha érdekel titeket milyen szépet tudok csinálni :wink: :wink: (körmöt)

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


De jól ellevelezek magammal, de sebaj :lol:
Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
Szőr Dottórétól hallottam a tévében :lol: :lol: :lol: :lol:

Asiye!
Milyen szép kis pilangód lett :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek a héten megvette a párom az 5 db beltéri ajtót a 3 radiátor kütyükkel együtt és 200.000.- ft volt, ez borzasztó :twisted: és most le kell állni nem tudunk mást venni egy darabig.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
Nanaá, hogy érdekel.... sőőőőőőőőőőőőőőőt :idea: :idea: :idea: :idea:
Ha megérlek, megcsinálod nekem is, persze nem ingyében :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska!

rendben! elfogadjuk a kifogást! ma utoljára! :lol: :lol:
de otthonról várjuk azokat a fotókat!

Az összes kis ruhájuk 50-esmeg 56 volt :lol: demég azok isolyan nagyok voltak rájuk :roll:
ott látszik alegjobban hogymilyen kicsi volt, ahol az apja vállán fekszik Alper :wink: elvész a két tenyerében!

pici! A te férjed tényleg olyan néha mint egy gyerek :lol: de ne érts félre
gabi!
pajszer, nyújtó fa,.......... :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


De lehet hogy apát leveszem egy kis pénzzel :lol: :lol: nem csak mindig a bátyámnak adjon, ugyi jól gondolom. De nálunk az a felállás, hogy ő fiú neki kell a több neki kell ház, kocsi stb. :twisted:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


És még akkor gondolom nem is volt az ajtókban semmi extra :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi!
Ha kell segítség, mert nem akar adni, csak füttyencs és felszaladok, lekötözzük és elmegyünk vacsizni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!

Akkor előre is gratulálok a házassági évfordulóhoz!
Ünnepeljátek meg egy vacsival!

Gabi!

Én úgy tudom, hogy a pé utáni akcióból fiú lesz. Mert a fiús hímivarsejtek gyorsabbak, és hamarabb odaérnek a helyükre. Ha előtte 2-3 nappal voltatok együtt, abból pedig azért lesz lány, mert azok lassabbak ugyan, de tovább élnek!

Picimami, Zsuzska!

Nekem csak sima franciamanikűr van, kövek nélkül.
És úgy néz ki, mintha a sajátom lenne. Nagyon természetes.
Vendég
 


Zsu,
hát semmi extra, mert ami annyira tetszet volna az sajna nem jó a méretek miatt, igaz az db-ja 30.000.-ft lett volna, de azzal nem kellett volna semmit csinálni, ezeket meg alapozni, festeni stb.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?