Új privát üzeneted érkezett!

boszibaba:

boldog szülinapot!!!!!!!

nika:

Gergő is jó nagy legényke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hajrá 7. fogacska :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

nikole:

Patrik jól viselte mikor külön tettük.nem ébredt gyakrabban.remélem nálatok sem lessz gond!!!!Pedig nála csak e kiságy volt benn meg egy kis polcos szekrény!!!semmi más.azóta is csak egy szekrény került be!!!mi a sőnyeget csak később akarjuk kicserélni.igaz nem túl szép meg kopott de arra hogy a kakaót kiborítsa meg összekenje mindennel arra pont jó!!aztán majd mikor már nagyobb lessz kicseréljük.
kismama18
 
 


Na túl vagyunk az első külön töltött éjszakán :D

Marci nagyon ügyi volt :!: :!: :!:
Kétszer ébredt: 3/4 1-kor és 1/4 4-kor, adtam neki vizet, és már aludt is. Utána csak fél 6-kor, de akkor már a pocakja ébresztette :lol: Szóval nem kellett lent aludnom :D

És én sem aludtam rosszabbul :oops: pedig a párom este, mikor felmentünk mondta, hogy hiányzik innen Marci és ő lemegy hozzá aludni. Na persze nem tette :lol:

És megvolt az első esésünk reggel :roll:
A nappaliban a kanapéról pottyant le, szerencsére nem túl magas és állítólag az apja elkapta, de a szája azért egy kicsit bedagadt, de már lappad. Volt sírdoga, de nem vészes. Hát igen. Lesznek ennél még nagyobb balesetek is sajnos :roll:

Boszibaba, utólag is boldog szülinapot!!!

Gergőnek már a 7. fogacskája??? Nem semmi! Bár azt hiszem Patrik vezet 8 fogacskával, ha jól emlékszem :D

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok! :lol:

Nálunk elég pocsék idő lett mára! Lehet nem is tudunk lemenni,mert nagyon hideg van,szél fúj és szerintem nemsokára esni is fog majd.Tegnap is már overállban vittem le. Páromtól is rózsacsokrot kaptam és apróságokat:Paris Hilton parfüm,sok kindertojás,cicanyelv és plüss Hello Kitty cicus,mert én nagy cicus imádó vagyok!
Kép
Kép

Majd elfelejtettem:

Tegnap megkostóltuk a paradicsommártást krumlival és nagy sikere volt.
:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Boszibaba!!!


Isten éltessen!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszibaba:

elfelejtettem írni:

én párom szülinapjára valami fincsi vacsit főzök(úgyis benne leszek a főzőcskében mert dec.23.-án született :P )veszek neki valami apróságot és majd az ágyban is kap meglepit :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: persze ő még csak 23 éves de szerintem ez jó ajándék idősebb korban is.úgysem az számít mit kap!!!a szándék a fontos!én valami sörös bögrére gondoltam mert régóta nézegeti őket de mindig inkább Patriknak vesz valamit.így megkapja tőlem.

tényleg ti mit vesztek a gyerkőcöknek karácsonyra???egyátalán mit lehetvenni egy majd 1 éves gyereknek?????én néztem a múltkor a tescoban ilyen zsiráf alakú játékot.az nagyon tetszik.lehet az lessz.de ha tudtok jobbat szivesen fogadom az ötleteket.meg azt hogy oldjátok meg hogy mindenki mást vegyen???bejelentitek mindenkinek hogy mire gondoltatok és aki előbb lestoppol egy játékot akkor ő veheti meg????mert nálunk a nagyszülők nincsenek jóban :cry: :cry: :cry: :cry: bár megértem anyumékat.

Patriknak most kezd bújni a 8. foga :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: mi vezetünk????????? 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) (na nem mintha számítana :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: )pedig mi későn kezdtük!!

na eldugultam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
kismama18
 
 


Nikole
Bizti szép lesz az Ő szobája is..nekünk sem 1 nap alatt lett kész..uralkodtak ám ott is hadi állapotok..és azt hiszem még fog is:):)na és hogy bírjátok külön??
én veszek azért egy bébiőrt..azt hittem nem fog kelleni de azért jobb a biztonság azt hiszem...
Ilyen zsírozót mi kaptunk..még nem használtam,azt mondta hogy kenjem be ha lemegyünmk sétálni m a szél kicsípi a pofiját,de kenhetem a testét is ha úgy érzem száraz...

Boszi
Boldog szülinapot tegnapra... :D
A Paradicsomot a doki mondta hogy adhattok???mert nálunk azt mondták kb 1 éves koráig,m savas vagy mi...

Vicuska
Hat a krém már alig látszik..kérdezd meg a dokidat róla,úgyis csak Ő tudja felírni..elokomos krém-nemtudom hogy írják bocsi,(biztos nem így)de így mondják!!! :lol: 2nap alatt elmúlt az arcáról...illetve márcsak épphogy látszik,valszínű csak én látom...

Karácsony...
Én nem vagyok nagy híve a karácsonyi ajándékozásoknak..annyi pénzt elköltenek az emberek erre az ünnepre és nemtudom megérteni..biztos velem van a baj..de én nem nagyon szeretem már..teljesen más irányba ment át a karácsonyozás mint régen szerintem..
de visszatérve a kérdésedre Kismama..sztem tökmind1 hogy mit veszel neki m úgysem tudja értékelni azért még annyira...legalábbis szerintem..a fa biztos nagyon nagyon tetszik majd nekik,meg a csörgő zörgő csomi papírok..mindent fel aakr majd bontani..és persze örülni fog bárminek amit kap!!!legalábbis sztem!!én vmi hasznosban gondolkodom,mint mindig..de még én sem tudom..azért biztos bepottyan vmi játék neki :lol:

Kép
nikky
 
 


Boszi..1éves koráig NE!!csak a -ne-lemaradt!!! :roll:

Kép
nikky
 
 


Nikky ez bébiétel,amit 4 hónapostól ajánlanak rá van írva. :)
A dokim már csodálkozott,hogy még húsit nem adtam neki,de már a krumpli és egyéb főzik mellett lehet paradicsompürét és sütötőköt is adni.Legközelebb azt próbáljuk ki majd! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na sziasztok! Csak egy gyors bekukk!
boszibaba sok boldogságot neked :)

Mi karácsonyra a gyerekülést vesszük meg neki! Úgyse tudja hogy mi a karácsony, neki még mindegy, így meg a család összedobja meg persze a nagy részét mi álljuk, de így legalább meglesz 12 évre az ülés :lol:
66ezer ugyhogy...jó is ha besegítenek :oops: :lol:
Különben mi se ajándékozunk családon belül...már akkora a család, mindenhol gyerek meg férj meg jajj...kész anyagi csőd lenne! Úgyhogy mi csak a gyerekeknek veszünk ajándékot :)
Apróságot ami színes meg játék úgyis mindenki fog adni mellé Kyrusnak, ugyhogy nálunk kb ennyi lesz :)
Jövőre mikor már értékeli, majd kap mást, amit kér :wink: :wink:

Paradicsom magába persze nem, a mag miatt, de hát bébiételbe simán már 4 hónapos kortól! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Most kaptam egy rossz hírt : :cry:

Anyukámnak müteni kell az egyik szemét,mert nagy kiterjedésű szürkehályog van rajta. :( 2évente mennek mindig szűrővizsgálatokra.Ma voltak és most hívott. Februárban lenne a mütét,tehát v.színű.hogy haza kell mennem,mert nekik ott nincs senki.A mamám már biciklire se ül,nemhogy bevásárolni tudna. A mütét után meg ugy tudom nem is emelhet majd sokáig. Meg ki tudja azt is,hogy mikor ülhet újra számítógép elé,hiszen az a munkaeszköze. :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Karácsony: :lol:
A legszebb ünnep az évben szerintem. Csak nekem az nem tetszik,hogy már az ajándékra ment rá mindenki s nem a szeretetre és Jézus születésének ünnepére. :? Nálunk is elég nagy a cslád,de mindenkinek veszünk vmit,van,hogy összevont ajándékok vannak,pl szülőknél,vagy saját részünkre.
Gabikának már sok mindent nézegettem,de még nem döntöttem el,hogy mit is veszek majd neki.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok

Mi is megvagyunk még csak vírusos volt a gép és csak most lett kész. Nembiztos, hogy tudok mindenre reagálni, de igyekszem.

Kismama: Előszöris gratulálok az újabb bébihez. :lol:

Nikky: Paradicsom pürét mag és héj nélkül lehet nekik adni én is kipróbáltam már de Dávidnak nem igazán tetszet. Jó lett a babaszoba gratulálok hozzá nagyon ügyik vagytok és Dóri is nagyon aranyos. :lol:

Boszibaba: Sajnálom anyukádat és mielőbbi gyógyulást neki bár neked sem lesz egyszerű egy beteg embert ápolni és egy pici babára vigyázni ráadásul kb akkor fog Gabika elindulni úgyhogy nem lesz egy leányálom. :( Ja és ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG még benne vagyok a 8 napba. :lol: :lol:

Karácsony: Még fogalmam sincs nem is nagyon volt időm ezen gondolkodni de mi biztos valami játékot fogunk neki venni.

Nika: Jó rólatok hallani és láttom Gergő átlépte a bűvős 10 kg nem semmi méretek. :lol: Mesélhetnél magatokról miket tud Gergő stb..

Rólunk annyit, hogy Dávid 6 hónapos méretei: 8400g és 66cm. A fogacskák még mindig jönnek de nem sietik el ám és kis naiv azt hittem az íny áttörés után pár nap és kint van de nem állítólag onnan akár még egy hónap is lehet. :shock:
A legújabb tudományunk a négykézlábra állás és a fenék hintáztatás, már próbálna előre menni de amikor ellöki magát a lábával a kezecskéjét nem teszit előre és így orra bukik. :lol:

Tényleg ki hány fokban altatja éjszaka a babákat? Nekünk azt mondta a védőnő, hogy 18 fokban aludjunk mert a meleg levegőben előbb kaphatnak kruppot illetve felső légúti megbetegedéseket.
Ki használ esetleg hideg párásítot és azt hogy járatjátok egész éjszaka vagy csak pár órát stb.?

Képzeljétek éjszaka megszólalt a légzésfigyelő. :shock: Úgy ugrottam ki az ágyból mint akit seggbe rugtak persze a gyerek megijedt és sírva fakadt mert éppen aludt és felkeltette álmából de egy kis has simi után vissza aludt. :shock: :?

Na mostmár eldugultam.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Nikole!!!

Nagyon ügyes volt Marci!!!


Karácsonyi ajándékozás:

Mi is-ahogy Nikky és Akíráék- valamilyen hasznos dologra gondoltunk Bencusnak, pl.: etetőszék vagy autósülés.
A keresztanyukája Bencusnak-aki a férjem nővére- pedig már bejelentette, hogy ő egy overáll-bundazsákot szeretne venni nekünk, nézzem ki, vegyem meg, hisz biztosan hamarabb kell majd magunkra ölteni, mint ahogy eljön a Karácsony!! :o :roll:
Egyébként tényleg olyan szomorú, hogy ez a töménytelen sok marketing fogás tönkre tette a karácsony eredeti jelentését. Szinte versenyre mennek az emberek, hogy ki költ többet ilyenkor!!??Borzasztó!!!!!!!!
Nálunk a nővéremékkel nem igazán jó a kapcsolatunk, a szüleimmel is rosszban vannak, így ettől az évtől kezdve mi nem hiszem , hogy fogunk nekik ajándékozni, csak a 2 gyereküknek. De egyébként is eddig is mindig olyan érdekesek voltak az ajándékaik. Természetesen nem az értéke számít, na de mikor olyan filléres dolgot kap az ember muszályból-nem szívből-, amit semmire sem tud használni, mégcsak giccsnek kitéve sem , miközben mi hasznos, értékes ajándékokat adtunk nekik jó szívvel. Úgyhogy én most úgy döntöttem nem lesz ajándékozás feléjük, bár lehet, hogy nem is fogunk találkozni szent estén úgy mint eddig, amikor is a szüleimnél vacsiztunk közösen. Szomorú, de sajnos ők tehetnek róla!!!
Na de állítólag minden családban van egy kakukktojás!! :lol: :(

Nem tom, hogy írtam-e már, hogy szerintem mi is a fogacskával harcolunk, ma is volt egy jó kis menetünk, ennek ellenére nyugodtan tud pihizni Bencus, épp most is durmol. Vettem a patikából ecsetelő oldatot, olyan, mint a Dentinox, csak olcsóbb, a patikus mondta, hogy felesleges, hogy azt vegyem meg, mikor ebben is ugyanaz van, s a negyedébe kerül.
A nővéremnek már 2,5 hónapos korában megvolt az első kusz-kusz.
Háááát, várunk türelmesen, egyszer majd csak kibújik!!?


Szép délutánt!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
judithappy
 
 


Végre visszakerült a fotelom a házba (Bencus szobájának festésekor száműztük a garázsba), de hálistennek elvitték a 300 literes akváriumunkat, ami csak porfogó volt, mert már Zoli nem foglalkozott vele, s íme lett hely!! Legalább míg én írok nektek tudom hova tenni a drágámat, s nem fekszik egyedül az ágyon . :D :D :D :D
kis törpe a Papasanban:Kép Kép Kép :D :D :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


Nikky
Nálunk is érdekes a felállás, ugye 2 szintes a lakás, mi fent alszunk, Marci ugye tegnap óta lent. Van 2 légzésfigyelőnk, az egyik bébiőrös, a másik nem. Viszont a nem bébiőrösnek 2 lapocskája van, míg a bébiőrösnek 1, amiről Marci folyton lemászik. Így az lett a megoldás, hogy a nem bébiőrös légzésfigyelő van alatta, a másiknak pedig csak a bébiőr része van beüzemelve. Szóval lehet túlparázom a dolgot, de ugye ha fentről elindulnék, hogy megszóalt a légzésfigyelő, tuti legurulnék ijedtemben, viszont mivel azért messze van, nem lennék nyugodt bébiőr nélkül. Mondjuk azt tervezem, hogy ha már megszokom, hogy lent van, akkor nem használom a bébiőrt, elvégre ha sír, azt úgy is meghallom, de azt hiszem most még egy kicsit Para-Piri vagyok :lol:

Nekem azt mondta a doki, hogy paradicsomot ehet, de ne vegyek a piacon, mert ezek a paradicsomok már nem igazán jók, hanem vegyek 100 %-os paradicsomlét, azt fagyasztgassam le úgy decinként, és krumplival, husival adjam neki. Csak én fél évig paradicsomot sem ehettem, mert Marcit annyira bántotta, így még nem mertem kipróbálni, de hamarosan azt hiszem ki fogom :lol:

Én még nem tudom mit kap Marci karácsonyra, szerintem valami jó kis játékot. Bár lehet azt kap a családtól eleget, elvégre első karácsonya, szóval majd meglátjuk!

Krisy
Nem semmi méretei vannak Dávidnak :lol: Én nem hallottam, hogy nem vízszintesen kellene altatni, szóval nálunk nincs semmi extra azu ágyában :lol: Párásítót pedig nem használunk :roll:

Judithappy
Nagyon édi Bence abban a hatalmas fotelban. Élvezd ki, mert nemsokára már nem teheted bele, mert kifordul :lol:

Ma egy kicsit aggódtam, mert Marci annyira nyűgös volt, sokat sírt, enni sem akart igazán, és ugye rögtön összekötöttema a reggeli "fejesével" az ágyról, és már mindent beképzeltem, hogy mi baja lett. De utána csináltam neki pépet almával, és azt nagy nehezen ugyan, de benyomta, és jó kedve is lett. Csináltam is pár képet, majd a másik topikba felteszem. Ugye nincs semmi baja, csak az időjárás miatt nyűgi :?: :?: :?:

Kép
Kép
nikole
 
 


Hát Gege már elég sok mindent tud mászik, ül ,felül magától,és már feláll bármi mellett ami a keze ügyébe akad:) teszek fel képet.
Kari ajándék: pont most beszéltem anyóssal hogy idén mivel mindenki elég ramatyul áll anyagilag csak a gyerkőcöknek vegyünk ajit.Remélem betartja mert nem akarom hallani utólag hogy minden pénzét a karira költötte :) Kép

Kép

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Október 12-én megszületett Sári Martin 3000gramm és 52 cm-rel.
Mindketten jól vagyunk!

Így aludt ma a drága!

Kép
Vendég
 


Chrissyy: Gyönyörű baba Martinka, kárpotoltak titeket az angyalok. :lol: Sok boldogságot Nektek és azért gyere folyamatosan és mesélj és kérünk képeket.

Nika: Nagyon ügyes Gege karácsonyra nektek az lesz Tőle az ajándék, hogy elindul. :lol: Már kezd kisfiús alakot őlteni már nem olyan babás. :lol: Nagyon megy az idő.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Judithappy: Nagyon jó az a fotelos kép, de már nem sokáig teheted bele így egyedül a Bencus, úgyhogy élvezd ki. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Először is: CHRISSY!!!!!
Gyönyörű a kisfiatok! Gyere ám néha hozzánk is és tegyél fel képeket!!!!! Sok boldogságot, jó egészséget és sok tejecskét kívánok!

Judithappy!
De szeretnék én is egy ilyen fotelt! De hozzánk sem férne el, sajnos. A barátnőméknek is van és olyan kényelmes, szeretek benne ücsörögni.

Nika!
Gege még mindig imádnivaló. Tényleg fiús már (eddig sem volt lányos :wink: ), de most már látszik, hogy nagyfiú, nem pedig baba.

Szerintem pár nap és kint lesz a második fogacskánk is. Már fehéredik, de még nem tört át. Szerencsére nem szenvedett különösebben. mondjuk én is elmentem a patikába és kevertettem "zsibbasztót". Nem tudom mi van benne, rózsamézbe tettek vmit, de tök jó és nem utolsósorban olcsó is.

Én már nagyon várom a karácsonyt, imádom. Főleg azt, hogy már december elején elkezdjük 'díszíteni' a lakást, aztán imádom azt az illatot, ami karácsonykor van, és imádok sütögetni és készülődni, ajándékokat csomagolni is.
De hogy kinek mit fogok ajándékozni (pénz nélkül :? ), azt még nem tudom. Valószínűleg a szülők képeket kapnak Balázsról, az én nagyszüleimnek sütni szoktam, mert már nem bírnak. De a nagy dilemma természetesen a férjecském lesz, mint mindig.
Balunak sem tudom mit veszünk, de szerintem nem nagy valamit. A családból majd úgyis mindenki megmondja ki-mit vesz, én meg majd vmi olyasmit, amit mástól nem kap. Az idei év még hagyján, mert nem tudja miről van szó, de a következő és az utána következő összes már húzós lesz. Múltkor kaptunk egy LEGO katalógust, hát issszzzonyat árakért vannak a legók. Pedig úgy szeretek legózni... :oops:

Képzeljétek, Balázs tegnap a fürdés közben felfedezte a kukiját. 8) Eddig nem is foglalkozott vele, de tegnap és ma szinte nem lehetett lefektetni a kádba, mert csak ülni akart és a kis ujjaival matatott a kukacánál. Csavargatta az ujjával (na azért nem olyan hosszú :lol: ) és nézegette, mintha azt kérdezné: 'Hát te meg hogy kerülsz ide?!?' Olyan jót nevettünk rajta.

Na, megyek mert lassan már holnap lesz!

sch.judit
 
 


chrissy:Martin nagyon szép baba!!!!gratulálok!!!és milyen picike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csatlakozom az előttem szólókhoz!!!!tessék néha be be lesni hozzánk is ám.aztán szülés történetet is kérünk.persze előbb pihend ki magad!!!

Patrik is szokott a kukacával játszani!meg akkor is nagyon vigyorog mikor pelenkázom és törlöm le a kukacát és melette :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: korán kezdik :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

olyan furcsa mióta beteg volt :cry: :cry: :cry: sokkal sirósabb :cry: :cry: :cry: eddig mikor dokinéni vizsgálta nevetett mindig.tegnap meg mikor vissza vittem ahogy elfektettem hogy vetkőztetem már sírt :cry: :cry: :cry:

háromnegyed évesek vagyunk!!!!
3 hónap és 1(!!!!!)évesek leszünk!!!!!

már egy órája fenn vagyok!persze ő már régen visszaaludt!!!!
jajj tegnap jöttek megnézni a babkocsinkat :P :P :P :P remélem ma elis viszik!!!!már úgy mennék a másikért.könnyű,kisseb,és olyan jól néz ki!!!!

pocibaba is jól van.legalábbis ahogy én érzem magam(pocsékul)gondolom bent minden rendben.LEGYEN MÁR HÉTFŐ!!!!!
kismama18
 
 


karácsony:

mi csak Patriknak veszünk valamit.a nagy és dédi szülők megmondták hogy megsértődnek ha nem rá költjük azt a pénzt amiből nekik vennénk ajándékot.Páromnak tőlem az első eggyütt töltöt karácsony lessz az ajándék,és fordítva is.meg meglepjük magunkat egy 4D-vel.az úgyis 11000Ft errefele és az éppen elég karácsonyra.én azt tervezem hogy 24.-én csak 3-an legyünk.nem kell akkor senki.persze anyós már említette hogy 24.-én ott eszünk(még jó hogy mi döntjük el mit csinálunk)aztán maradunk estig akkor ajándékosztás és utánna jöhetünk haza :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: mondtam neki hogy felejtse is el mert párom csak 24.-én lessz itthon egész nap.előtte és utánna is dolizik!mivel ugye nem tanár!anyós viszont az és ugyebár ő 2 hetet otthon van.tehát hozzá ráérünk menni.meg vannak még anyumék,mamámék meg párom mindkét nagyszülője!szóval ne ossza be az időnket!persze megsértődött mert náluk mindig az volt a szokás hogy 24.-én össze jön a család.hát nemtudom ki hogy van vele de nekem jobban tetszik anyumék szokása.nálunk mindig az volt hogy 23.-án haza jöttünk a mamáktól,24.-én otthol voltunk,és 25.-én mentünk vissza.

na befogom a szám :oops: :oops:
kismama18
 
 


Kismama: BOLDOG 9.-ET Holnap már mi is annyiak leszünk :):):):):)
Szerintem igazad van karival kapcsolatban nálunk is úgy volt otthon hogy 24.-e csak a család és 25,26-án mentünk vagy jöttek a rokonok.Itt ez márként van anyós elvárja hogy 24-én menjünk de idén már nem lakunk mellette lehet most nálunk is igy lesz idén hogy 24-e csak mi hárman és másnap meg anyósnál a többiekkel.

schJudit: köszike tényleg nagyon pasis már régebben mindig kislánynak nézték de mostanában már hála istennek nem annyira:):):):

Chrissy: NAGY_NAGY gratula Martinkához.Pihend ki magad és aztán gyere mesélj :):):):):):) Szép kisfiú:9 olyan régen voltak már a mi babáink ilyen picik jó látni benneteket :):):):):)

Judthappc: Barpmo jól néz ki ez a fotel nem csodálkozom hogy a kedvenced :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Baromit akartam írni kicsit fáradt vagyok Gege két napja nem igazán alszik úgy hogy én is tudjak :):):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Chrissy nagyon szép a babád! :lol: GRATULA MÉGEGYSZER! :D
Ilyenkor mindig eszembe jut,hogy Gabika is volt ekkora,de hogy megnőtt. Nekem iszonyat gyorsan mennek a hónapok!

Judithappy nagyon klassz a fotelod! :D

Még mindig nincs fogunk! :( Szerintem én jobban várom,mint a Gabibaba! :lol:
Ma megkóstoltuk a sütőtököt! Ennek is nagy sikere volt,csak úgy nyelte! :D Ja és már ül Gabika is magától,ha olyanja van felhúzza magát a kis foteljában és elvan. Még nem mászik,inkább forog és kúszik! :D
Míg otthon voltam befestettem a hajam újra feketére. Íme ilyen vagyok most:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Húúúúúúúúúúú!

Mi van ma? Hosszú hétvégézik mindenki? Wellness hotelbe vonultatok, ahol nincs internet? :lol: :lol: :lol:

Mi, jelentem szalmák vagyunk, mert Apa megint Pesten rendőrködik. :cry: :cry: :cry:
Délután mentek fel és talán szerdán jönnek haza, de még nem biztos. És lehet, hogy egy nap pihi után megint fel kell menniük.

Képzeljétek, ma van az 1. házassági évfordulónk :!: :!: :!:
És nem nagyon tudtuk megünnepelni, de azért volt egy csokor virág meg egy kis összebújás délután, amikor a Manó aludt. :oops:

Ja, és Balázs minket is meglepett a házassági évfordulónkra egy fogacskával. (mert múlt vasárnap a nagyszüleimnek is adott egyet). Mondtam is, hogy jó, hogy jövő héten nem ünneplünk több évfordulót, mert gyorsan tele lenne a szája fogakkal. :lol: De a tesóméknak decemberben lesz, az még lehet, hogy bejátszik. :lol:

Judithappy! (és a többiek, akik arra a szupi fotelra áhitoznak-köztük én is)
Azt hiszem a Metro katalógusban láttam ilyen fotelt, elég jó áron. De én nem fogok kapni az tuti, mert nincs helyünk.

Jövő héten mi is költözünk. Mármint az eddigi közös szobából egy másikba. Balázs marad a helyén, mert az tök jó csendes szoba, a miénk meg az utcára néz és pont a főutcán lakunk. De amióta kicseréltük az ablakokat, már az sem olyan hangos, mint régen. Szóval elég nagy meló lesz, kellene még szekrény, mert a régi megy át Anyuhoz (eredetileg is az övé) és az fullra van pakolva. Nem tudom hová tesszük azt a rengeteg mindent. Szerencsére festés nem lesz, egy vmilyen jó kis díszcsík biztos kerül a gyerekszoba falra, de egyelőre marad a szine. Hát nem éppen fiús (barackos), de majd később más színt kap, amilyet a nagylegény szeretne. Gondolom nem okoz gondot ez a szín sem a személyiségfejlődésében. :lol: :lol: :lol:

Macsek!
Nagyon el vagy tűnve!!! De most megbocsájtható, gondolom ma a Forma 1-et néztétek! Hozd a képeket róla!!!


Na, én írtam, most már más jön!!!!!!!!!!!!

sch.judit
 
 


sziasztok!

tényleg nagy a pangás!

Patrik anyuméknál aludt mert fél 10-re megyek dokihoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: még 1 óra!!!remélem minden okés lessz.

anyósom beszerzett egy 1001 éves kompot Patriknak.nem nagyon fogom használni.arra jó lessz hogy mikor egyedül vagyunk itthon és valamit csinálnom kell addig beleteszem de nem lessz egész nap benne.inkább fogom a kezét és úgy járatom ha menni akar.akkor legalább egyenesen tarja majd a lábát.dehát magyarázd meg egy diplomás embernek hogy nem kell komp mert egészséges.dehát ő hozzászokott hogy mindig neki van igaza.

sch.judit:

gratula az évfordulóhoz!!!!nekünk még messze van.majd februárban.

na megyek készülődni.
kismama18
 
 


Kismama!

Köszi!

Dehogy van messze február! Hipp-hopp és ünnepeltek ti is!

Gondolok Rád/Rátok fél 10-kor, de biztosan minden rendben lesz!
Majd írj, ha hazaértél!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Sch.Judit: Gratulálok a fogacskához és a házassági évfordulóhoz. :lol: Nálunk úgy néz ki hogy a bal alsó fogacska áttörte az ínyt és most bevárta a jobb alsót is és majd együtt nőnek tovább. Már kint van mind a kettő széle de még nem nőttek ki teljesen. Nektek már teljesen kint van?

Kismama: Drukkolok a dokihoz kérünk majd beszámolot. :lol:

Boszibaba: Nagyon csinos vagy fekete hajjal is. Gabika büszke lehet rád! :lol:

Ja és Rickinek és Gegének boldog 9. hót kívánok. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is,élünk még!

Képzeljétek, nálunk is megvolt az első baleset! :cry: Bencus leesett a nagyágyról, :cry: de hála az égnek nem történt vele semmi,csak szegénykém sírt egy 10 percen keresztül,de utána megnyugodott a kezemben.
Szombat este voltunk Bencussal az ügyeleten mert elötte éjjel felsírt(meg előtte napközben is csak sírt és sírt,csak a kezemben tudtam megnyugtatni,máshol sehol nem volt neki jó) és nem bírt vissza aludni,meg köhög és tüsszög egy kicsit és be van rekedve.De szerencsére a doktornő megvizsgálta és csak egy picit piros torka és mondta hogy a fogacskája kínozza azért sír fel éjjel is.A torkára kapott Calcimusc injekciót,meg mellette kapja a Cebion cseppeket.
Úgyhogy nálunk is elkezdödött a fogzás :!:

Chrissyy!
Mégegyszer sok boldogságot! Nagyon aranyos Martin baba! :D

Judithappy!
Nagyon aranyos Bencus a nagy fotelban! :D

Nika!
Gegének boldog 9-et!!

Sch.Judit!
Csatlakozok hozzátok mert nálunk is apa Pesten van(mivel együtt mentek :lol: ),úgyhogy nem csak ti vagytok kettecskén otthon. :D
Boldog házassági évfordulót :!:
Nekünk a nyáron volt a második.

Kismama!
Biztos minden rendben lesz/van veletek!!!
Patriknak is boldog 9-et!

Mennem kell,mert felkelt Bencus!!!
Vendég
 


sziasztok!pénteken vissza kell mennem mert doki bá azt mondta nem megfelelő a mérete :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: túl pici :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: pedig múlt héten idősebbnek mondták mint aminyek kiszámoltam.most próbálok nem ezzel foglalkozni,inkább Patrikozok.de azért remélem péntekre behozza a lemaradást és jól megnő odabent.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Kismama biztos minden rendben lesz,drukkolok nagyon nektek! :) Nekem anno az AFP-m alacsony volt,meg kellett az uh-t ismételni. A 30 héten kisebbnek látták a koránál,és látod minden rendben van vele,teljesen egészséges! Ne izgulj!

Én itt vagyunk,párom is itthon szerencsére,melo csak szerdán,ugyhogy 3-acskán vagyunk.
Tegnap vendégeink voltak,azért sem voltam. Kedves barátnőm 14 hetes kismama! :lol:
Megy vki a 7végén a Kismamabörzére vasárnap? Péntektől meg BABA-MAMA expo lesz ! :) Utóbbira kimennék,de mivel párom melozik Gabikát nem tudom kire hagyni,ki meg nem akarom a tömegbe vinni,felesleges!

Schjudit grat az évfordulóhoz! :D Akkor belehúztatok,hiszen jó haamr meglett az első baba! :lol:

Dicamama örülök,hogy benéztél te is! :)
Ma nálunk is volt kisebb baleset! Gabika a pihenőfoteljából kimászott félig(egyik lába volt már csak bent a székben),ugyhogy be volt szíjazva! :shock: Mi lesz még ezután? :lol: Most szorosabbra vettük az övet és mindig még ennél is jobban figyelünk rá,mint eddig. :D Nem ütötte meg magát szerencsére!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!Én is itt vagyok.
Megvan az első fogunk!!!Ma reggelre törte át az ínyét(kb 2órát aludtam az éjjel)Nem sírt csak nyügizett sehogy sem tudott mélyen baludni.
Pénteken pedig a baba-mama klubban felállt azóta mindenbe próbál kapaszkodni és ácsikázni.Na persze fogja a támasztékot feltérdel és úgy áll fel-nem minden nélkül...Nagyon kell figyelni egy pillanat alatt oda mászik a ruhaszárítóhoz pl és próbálkozik.Csak úgy félek,hogy leesik.

Kismama:szorítok!

Nika:Gege nagyon nagy fiúcska már!

Karácsony:Nekem fontos ünnep(nem az ajándék végett)A család ünnepe.Mi 3an leszünk ebből nem engedek!Mert tavaly azért sikerült elrontania az anyósomnak az egészet.Itthon szorgoskodtam egész nap(párom melózott 6ig)Aztán hívogatta őt,hogy ő milyen egyedül van senki sem megy le hozzá és ....persze apósom otthon volt.Lement meló után és elrontotta a kedvét későn is érkezett haza szinte feleslegesen készültem.Elmaradt a meghittség.Azt,hogy mit veszek Lottinak még nem tudom.A nagyszülőknek csináltatunk műtermi fotókat a kisunokáról egy szép keret és kész az ajándék!

Dicamama:Bencusnak jobbulást!!

KépKép
vicuska
 
 


A baba-mama klubban a vőlegényünkel,eggyütt szültünk egy szobában voltunk bár egy nap korkülönbség majd két kg és 4cm van köztük:

KépKép
vicuska
 
 


A kép lemaradt valamiért....

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Na, látom kicsit felélénkült a topik! :lol:

Krisy!
Az egyik (jobb) teljesen kint van, kb fél mm-es, a teljes felülete látszik, és ha ráharap az ujjamra, hát akkor érzem is. A másik is ott fehérlik, szerintem éppen most töri át az ínyét.

Dica!
Vééééégre! Hát igen, ilyen a rendőr gyerekek és feleségek élete. :cry: De nemsokára jönnek haza, remélem.
Hogy álltok az elköltözéssel? És az anyós-ügy? Remélem rendeződött valamennyire. :evil:
Jobbulást Bencusnak! Mi is Cebionozunk, mert köhécselés van nálunk is. Szerencsére a hangulatán nem látszik, hogy beteg lenne.


Kismama!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nekem ugyanez volt, de ettől függetlenül nem biztos, hogy Te is így jársz. Mindenesetre nagyon szurkolok, hogy jóóóóóóóó nagyot nőjön péntekre! :lol: :lol: :lol:

Boszi!
Hát igen, nem telt el sok idő a lagzi és Balázs között. Idén tavasszal szerettünk volna összeházasodni, és 2006 áprilisban hagytam abba a gyógyszert. Előtte több mint 10 évig szedtem, a jó ég se gondolta, hogy ilyen hamar baba lesz belőle. :shock:
Persze nem védekeztünk, de gondoltuk kell néhány hónap, mire visszaáll a szervezetem, Hát, nem így történt! De egy iciri-picirit sem bánom!

Vicuska!
Ügyes csajszi Lotti!
Várjuk a képet, mert még mindig nem látható!

Jajjjj, itt úgy szakad az eső, már hajnal 4 óta! Úúúúúútálom az ilyen időt.

sch.judit
 
 


Köszönöm a köszöntéseket:):):
Kismama: ne aggódj nem lesz semmi gond fel a fejjel most nem ér parázni az sokkal rosszabb Biztosan minden rendben lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


sziasztok!

nem nagyon gondolok arra hogy esetleg ...............próbálom biztatni hogy kapaszkodjon erősen!!!mikor mondtam páromnak szegényem olyan fehér lett mint a fal.majdnem elsírta magát.attól félünk ő is elmegy mint Patriknak a nagytesója.ő is ilyen picike volt mikor eggyik reggel arra keltem hogy nagyon görcsöl a hasam és ömlik belőlem a vér.mire beérünk a kórházba már késő volt.na de erről ennyi elég is volt.

apukák:

párom nagyon összevissza dolizik.3 nap délelőt 1 nap pihi 4 nap északa 2 nap pihi 2 nap délután 1 nap pihi .................
de van mikor a pihenőnapon is be kell menie ha vihar van,mivel akkor sok helyen elmegy az áram.vele biztos beszélt az aki gyakran telefonál áramszünet esetén és az EON-hoz tartozik :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: már majdnem 2 éve itt dolgozik de nem tudja,nem lehet megszokni.de jól keres és ez a lényeg.a mai világban ő már nem panaszkodhat.

hallotátok hogy nem csukják le azt a nőt akinek a 2 éves kisfiát stéttépték a gyerek apjának a harcikutyái :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: én az ilyet minden nap 10 percre ilyen kutyák közé zárnám.had tudja meg mit szenvedett az a szegény kisfiú.és még mentőt se hívtak,inkább elásták egy szál pelenkába :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: én megsirattam szegény kisfiút.na meg az a kislány aki a kerti tóba fulladt mert az anya meg a mamája kint hagyták az udvaron a babakocsiba mert aludt.rémes mik történnek!!!!az a kislány akit a szállodából loptak el is meglett.egy 40 vagy hány méteres kutba.

na elfekszem aztán mégegyszer áttveszük kistesóval mi is az a kapaszkodás és hogy is kell azt csinálni.aztán aludni is megpróbálok.
kismama18
 
 


Na, mai utolsó jelentkezésem!

Jól be voltam tojva eddig, biztos láttátok az esti pesti eseményeket. Nem mertem hívni a férjemet, mert gondoltam hogy nem tudja felvenni, csak írtam neki, hogy mi van, mert hallottam, hogy molotov koktélokat dobálnak a rendőrökre és van olyan zsaru, akinek kigyulladt a ruhája. Csak ennyit válaszolt: 'elég durva a helyzet' Aztán írt még egyet: 'Jól vagyok'. Figyeltem a tévét, jó sokára hívott fel, hogy már úgy tűnik vége, mennek a buszhoz. Mesélte, hogy fel volt locsolva az aszfalt benzinnel és persze meggyújtották:shock: :shock: :shock: , neki is meggyulladt a bakancsa. Az volt a jó, hogy esett az eső, így nem sokat értek el a benzines aszfalttal.

Az előbb is hívott, hogy már a szállás felé tartanak, úgyhogy most én is lefekszek.

Dicával sms-eztünk egy sort, mert az Ő férje is ugyanott van.



Nika!
Boldog 9 hónapot!
És tényleg igazad volt: már egyre kevesebbszer kell előkét mosni, sőt néha nem is teszek Balázs elé és semmi nincs a ruháján. Olyan ügyes!!!

Kismama!
Nektek is boldog 9-et!
A picinek üzenem: KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, KAPASZKODJ, :!: :!: :!: :!: :!:

Jó éjt minden babának és Mamának!

sch.judit
 
 


Sch Judit,Dica..
Laáttam este én is hogy mik történnek..és gondoltam ám rátok!!!én szorítok hogy ma ne legyen semmi(bár nem sok remény van gondolom erre)
Én ezt nem bírnám...
Borzalom hogy mit meg nem tehetnek az emberek a rendőrökkel-azok meg gondolom vissza nem üthetnek...
nem írom le a véleményem ide,m ez nem arról szól...
Sajnálom..és remélem hogy minél előbb hazamehetnek hozzátok...
Millió puszi nektek..

Kép
nikky
 
 


azok-ŐK!!!
bocsánat csak vissza se olvastam!! :oops:
nikky
 
 


Szia Nikky!

De aranyos vagy, hogy gondoltál ránk!
Hát, igen nekem is lenne véleményem, de ez a topik tényleg nem azért van. De talán holnap már jönnek haza. Remélem Pesten is már esik az eső, akkor talán nem lesz nagy baj ma.

Boldog fél évet Dórinak! (bár már elmúlt egy nappal :oops: )

Puszi Nektek is!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Nikky!
Csatlakoznék Judithoz!Tényleg aranyos vagy hogy gondoltál ránk!
Boldog 6.-ot Dórinak!!

Én is izgultam az este,hajnal 1-ig nem is bírtam eludni,egyfolytában a híreket néztem,de akkor nyugodtam meg amikor felhívott a párom hogy jól van,azon kívül hogy bűzlik a benzintől. De reméljük holnap már jönnek haza és az este is nyugis lesz(nagyon remélem!!!)!!!!!!!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!

Minden babucinak aki most ünnepel/ünnepelt valamilyen hófordulót gratula!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Érdekes események zajlottak tegnap valóban, dehát az emberek néha állatként viselkednek, sajnos!!!S sokan ezt élvezettel csinálják!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :x :x :x :x :x :x :x

SCH. JUDIT!!!!

A fotelt én is szoktam látni a METRO katalógusban, de az nagyon kicsi!!!!
Az enyém hatalmas: 140 cm az átmérője, annak pedig csak 90 vagy 100 cm. Igaz az árukban is van különbség, mert a METRO-s kb: 10-11.000 Ft, én pedig 4,5 éve vettem 34.990 Ft-ért. A párom mai napig nem is érti, hogy adhattam ki érte ennyit!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon vágytam már rá, s megvettem, ennyi. Ja meg a párnájuk is egészen más, abban általában egy selyem anyagból varrt vékonyan kitömött párna van, ebben pedig hát pontosan meg nem mondom mi az anyag neve, de olyan vászonos-flanelles nem tom milyen és jó sok tömítő anyag van benne. Na szóval, tényleg nagyon jó, szeretem, már nagyon hiányzott idebentről. Habár tényleg sok helyet foglal el!!!

KISMAMA!!!
Nagyon szorítok neked, hogy erős babucitok legyen, s minden rendben alakuljon!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Képzeljétek: a cicánk nem szoptatja a picinyeit, 3 van!!!!4 hetesek, s ma vettük észre, hogy fúj rájuk, s az egyik cica ma reggel már csak nyöszörgött, s feküdt egy helyben, azóta pedig már meg is halt a drágám-egy kis fekete. Mindegyik nagyon cuki!!Nem értjük , hogy vajon miért nem eteti őket. Nemrég anyukám hozott tápszert, mert már egyszer tápláltunk kiscicákat, ugyanis nekik meg 1 hetesen elütötte az anyukájukat egy autó, de sajnos azok még annyira picik voltak, hogy hiába etettük őket tápival nem maradtak meg.
Nagyon remélem, hogy a mostani 2 kis drágaság kibírja, mert az egyik már evett májkrémet is, viszont a másik nem nagyon eszik, a tápit sem nagyon tudtam beleszuszakolni!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Holnap viszem Bencust mérésre, s majd kérek a védőnőtől egy fecskendőt, hisz azzal mégiscsak könnyebb nekik adni a kajcsit.
Járt már így valaki???Van valamilyen tanácsotok a biztos túlélésük érdekében???

Kép
Kép
judithappy
 
 


Talán most sikerül Kép

KépKép
vicuska
 
 


Le kellet töltenem egy kép kicsinyítő programot.A baba-mama klubb-ból,a vőlegénnyel: Kép Kép

KépKép
vicuska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: