Új privát üzeneted érkezett!

@caroline4:


A nagyságrendek miatt írtam, hogy valószínűsíthetőleg ösztrogén dominancia állhat a háttérben.
Magad progeszteron szint esetén annak külön adása teljesen felesleges, nem ott kell keresni a porbléma forrását. Én az FSH és az LH-nál kezdeném, de majd a dokid úgyis eldönti.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Nos akkor most jött el az, hogy ténylegesen itthagyjam ezt a topikot.
Igen, én a hülye, aki sajnos átlát a szitám, és nem hagyja magát megvezetni, de ti csak csináljátok, gratulálok hozzá!!!
Nem tűnik fel, hogy ?????
- ugyan az a fogalmazásmódja van???
- ugyanazokat a kifejezéseket használja????
- amikor felmerült, hogy immáron harmadik nicknéven ragad közénk az előző nem elérhető????
- ugyanannyi idős terhessége van mind a 4!!! nicknek???
- igen 4, mivel ez a Zsofiko is valójában ez a csaj!!!!!!!!!!!
- mártírként eljátsza, hogy elmegy majd másnap megjelenik egy új frissen regisztrált nick, ugyanolyan terhességi idővel ugyanolyan fogalmazás stílussal, és kioktatólag hirdeti itt az igét....

Ti ezt tényleg BEVESZITEK???

Sajnálom, hogy itt kell hagynom azokat az embereket akiknek a dolgait követtem, akik segítettek, és akiknek megpróbáltam én segíteni.
Ha valaki úhy érzi szüksége van az ötleteimre tanácsomra szakmai rálátásomra nyugodtan keressen privátba, természetesen segíteni fogok, és megpróbálok mindent megtenni neki ami csak módomban áll.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


???????
Nagyon sajnálom. Tényleg kioktató voltam? És hirdettem az igét? Csak azért, mert egy másik emberre azt hitted, hogy valaki, ami nem is biztos, én meg pont csatlakozni szerettem volna, rögtön ezt kell a fejemhez vágni? És ha az a másik lány sem ő volt? Csak ő lehet ennyi idős terhes? 
Most tényleg nem tudom, hogy mit csináljak, nagyon szerettem volna itt lenni, meg tetszik ez az egész fórumosdi, de ha ezt okozom?? Hogy valaki miattam lép ki? És már az a másik lány sem ír ide azóta.... ez miért jó, hogy a rosszat feltételezed? Bocsánat, nem szeretnék kioktató lenni.  
Gondoltam, de jó lesz, hogy végre írok, és akkor rögtön ez van. Tényleg sajnálom. Most mi legyen?

Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 

 
 

@zsofiko92:
Azért lett ez a fórum létrehozva, hogy a régi próbálkozós csopiból a pozit tesztelők írhassanak ide nyugodtan. Mivel nagyon sok új is van így nem gondolom,hogy ne lenne számodra itt hely, szívesen látunk. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Én is támogatom hogy szívesen látunk!
Boldog és problémamentes babavárást mindenkinek!
Én alig várom a következő UH-t, pont a születésnapomon lesz!
Akkor halljuk majd eloszor dogobni a kis szívét!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


kiscsillag, krystin, köszönöm szépen, ez jól esik  micsoda szülinapi ajándék lesz neked,  Krystin! Mi voltunk a 12 hetes ultrahangon, 14-én, de egy úgynevezett triple testre november 3-án kell majd mennem, az lesz a vérvétel, újra ultrahangra meg majd nov. 15-én, én is mindig úgy várom!

Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 


Drága krystin!

Az èn szülinapom pedig nov. 9- èn van. Ha tudsz hozz nekem ajándèkba egy uh fotót a picibabódról. :D

Van kèt sztorym a másik topicunkban ha vki szeret olvasgatni. Nem vmi vidámak.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Olvastam pont, sajnálom ami történt :( Lánykád hogy van?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag!

Köszi szèpen, jobban. Már a reggeli bent maradt a pocakjában. Most fekszik mesèt nèz. Du lesz gyerekorvos.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok.
Most voltam uh-n két hét alatt 300 grammot hízott. 2005 gramm igaz a két hét elmaradás még mindig meg van de azt mondta a doki hogy az a lényeg hogy látszik a fejlődés. 35+4 nap helyett kereken 33 hetes most. A magzatvíz, lepény érettsége és az áramlás is jó.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Szuper hogy hízott, de ezekre a méretekre nem szabad adni, nekem szülés előtt 1 héttel 2600gr mondták Benit és 3300 született. Otthon vagy már? Természetesen fogsz szülni vagy császár?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Még a kórházba vagyok. Nem hiszem hogy hazaengednek max hétvégére. Eddig természetesen fogok szülni de majd az élet eldönti. Ha meg császár akkor nem tudom hogy gerincbe kapok érzéstelenítőt vagy altatnak mert a gerincemmel gond van. Bár ha 16 évesen nem járunk utána hogy miért fáj a hátam akkor a mai napig nem tudnánk róla és akkor simán beadnák majd az érzéstelenítőt. Szóval majd kiderül. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Jajj de jo hirek!Nekem azules elott 1 nappal kertk egy kilot tevedtek!Szoval sztem se adj ezekre!Ugye a csontok hossza alapjan becsulnek!Martinnal mindog rovidebb volt a combcsontja a meresen ami jogos is mert tenyleg rovid,viszont terdtol bokaig hosszu csak azt ugye nem meri a gep!Szoval ne izgulj!Es lehet csupan alacsonyabb lesz mint az atlag,de ugye te is es a parod sem magas!Az a lenyeg h gyarapszik!
Caroline sajnalom h rossz tapasztalatod volt!Vszinuleg az orvos is erezte kesobb h durvan szolt,azert kezdett viccelni!Es a vizsgalatrol mondott vmit hogy fog zajlani?

mimkosz
 
 


@ritus922: Ez nagyon szuper hír!
Akkor végülis minden rendben!

Caroline:Okés!

Képzeljétek kértem 8.án időpontot, de csak 14:30, 16:30 meg este 8 órási volt.
Hát elkértem a 16:30-at, de a férjem 17-ig dolgozik.Írtam neki hogy majd próbáljon meg egy órával elöbb elkéredzkedni.
Ha minden rendbe lesz akkor is, ha nem akkor méginkább szükségem lenne rá hogy ott legyen!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Mimkosz!

Igen a kiborulása után szèpen elkezdte magyarázni hogy mit hogy szedjek be ès hogy meddig ehetek stb.

Kaptam klion 100 kúpot, ebből 5 napon át egyet kell feltenni, egy 3 szemes antibiotikumot is kaptam. Ès vizsgálat napján csak 2- ig ehetek, akkor is csak levest. Aztán vizsgálat előtt 1 órával be kell vennem egy apranaxot meg mellè egy algopirint+ egy kávèt.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Holnap este 8- ra kell mennem. Szorítsatok!

Èn legjobban abban bízom hogy pici elzáródást fedez fel amit át tud nyomni a kontrasztanyaggal. Így kiderülne hogy tènyleg az volt a baj, ès rögtön meg is oldódna.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Gondolok rád este és várjuk a híreket :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Csajok.

Én most nagyon besokalltam. Tegnap örültem hogy 2 hét alatt nőt 300 grammot erre ma az egyik orvos belém vágta az ideget hogy ez nem jó kell valami keringés serkentő tapasz mert nem elég a 2 kiló a babának kicsi. Annyira el vagyok keseredve már nagyon túl lennék a novemberen hogy végre megszülessen. Ahozképest hogy ennel egy boldog időszaknak kellene lenni hát minden csak nem az. Ezek után nagyon elgondolkodtam azon hogy nekem nem kell nekem több gyerek pedig minimum még egyet szerettem volna de újra átélni ezeket nem tudnám. Bocsi a kifakadásért de nagyon elegem van.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Nyugi ez a legfontosabb. A csoportunkban egyik lánynak volt 2 hét hogy azt mondták semmit nem hízott a baba mégsem csaszaroztak meg. a 2kg pedig elég már, rossz esetben a kora osztályra kerultok megfigyelésre és majd kint meghízik babóca :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Csak az a baj hogy itt nincs koraosztály vagy Szegedre vagy Pécsre vinnék és ez miatt is ideges vagyok. :/ de igazából a dokim azt mondta tegnap hogy minden rendben de az osztályvezető főorvosnak nem tetszik hogy csak 2 kiló.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
A baatnom a 39 heten szult 2700 hrammos babat!Szoval nyugi!A szobatarsam meg a szuleszetem a 40.hetre ugyanekkora babat,neki a masodik babaja is alig lett tobb!
Amugy lehet h az osztalyvezeto is amiatt aggodik,mert ha pici lenne a megszuletesenel akkor el kellene ot szallitani a koraosztalyra!Es mi ez a tapasz?Ha az aramlas rendben van es a mehlepeny sem oreg,akkor nem ertem miert idgesitenek!Viszont a legfontosabb,hogy barmi van,ne idegeskedj,ott vagy a korhazban,ennel jobb kezekben nem is lehetnel!Tudni fogjak mi a helyes dontes!
Jah es hidd el,hogy fogod meg azt gondolni h nem kell teso!En az elso itthon toltott het utan jutottam erre a megallapitasra :lol: Es a terhesseg vege nalam is mar terhes volt!Viszkettem,vizesedtem,nem birtam a hasam!Mar sirtam az utolso heten estenkent h barcsak kijonne vagy kivennek!Ki voltam a viszketestol!Szo szerint szetkapartam magam!
Caroline orulok h minden rendben nalad!Nem bantasbol de kivancsi lennek a ferjed eredmenyere...csak mert te mar annyi vizsgalaton tul vagy ami szerint nincs nalad problema!Kitartas!Megy a drukk!

mimkosz
 
 


@mimkosz:


igen, kíváncsian várjuk a férjem vizsgálatát, ami nov. 17-én lesz. Ha megvan, akkor lehet menni vissza a meddőségibe, további tanácsokért. De hátha addig tesztelek egy pozit :)

Az átjárhatósági vizsgálatom története tegnapról: 

 

Tegnap úgy kezdődött, hogy este 8-ra voltam odarendelve. 8 előtt meg is érkeztünk, aztán 8-kor kikísért egy pácienst a rendelőből a doki a váróba, elköszönt tőle és egy másik hölgyet behívott előttem, de nekem odaszólt, hogy nagyon siet. Ezt többször elmondta, hogy siet és hamar én jövök már.

8 után pár perccel én is következtem. Naaaaagyon kedves volt, azt se tudta, hogy kedveskedjen. Kezet fogott velem vagy 4x. Két kezében tartotta a kezem. Minden elmondott a vizsgálat előtt, de ezeket már tudtam. Aztán egy nőgyógyászati vizsgálattal kezdett, mindent rendben talált. Aztán következett a vizsgálat. Semmit sem éreztem. Szólt, hogy ez most fájni fog. Vártam, vártam, kérdezi, na? én meg mondom semmit sem érzek. 

Egyetlen egyszer éreztem egy szúrás jellegűt (mint mikor ovum van) a jobb oldalon. Ott lehet picit nehezebben ment át kontrasztanyag, de mindkét petefészkemnél átott kifolyt folyadékot. Ennek a folyadék halmaznak a méretét leméregette, lefotózta. Elmondta, hogy lehet hányingerem, szédülhetek a vizsgálat után. De semmi nem volt. Kezemet fogva kísért el a pár méterre lévő öltözőig, hogy nehogy elszédüljek. Közben többször kérdezte, hogy jól van Caroline? (itt az igazi nevemet mondta :)) Minden rendben? nem szédül? Aztán a leletkiadás volt, megbeszéltük, hogy ő 3-6 hónap próbálkozást mond, aztán javasolt lehet egy inszemináció, ami szerinte több mint valószínű, hogy sikeres lenne. 

Mindent rendben talált, a hormonokat is. 

Mondtam, hogy voltam korábban uh-on ahol jelezték, hogy a bal petefészkem polycisztás jellegű. Azt mondja, hogy akkor elmondja, hogy az új deffiníciója ennek, az, hogy ha valakinek 32 mm-nél nagyobb átmérőjű a petefészke és benne 12 vagy annál több tüszője van, akkor az polycisztás. Nekem ugyan nagyobb mindkét petefészekm, de sokkal 36 mm-es és alig 6-8 tüsző van mindkettőben. Szóval a legújabb def. szerint az én petefészkeim igenis normálisak. 

A méhem szabályos formájú, sehol nincs nyúlvány, vagy hepe-hupa (ezt másképpen mondta), ami nehezítené a teherbeesést. 

Minden rendben. És túúúúlságosan kedves volt, nekem már ez volt zavaró, és a végén szemembe nézett és mondta, hogy pozitív eredményről visszajelzést vár, de komolyan... és megsimogatta az arcomat. Amúgy 35.000 Ft-ot kért és én pont annyit is adtam. 

Na ennyi. Ja! és még a végén megkérdeztem, hogy mikor lehetünk együtt a férjemmel, erre azt mondta, hogy leglább 5 napig nem. De igazából nem is ajánlják a próbálkozást abban a ciklusban, de 5 nap után próbálhatjuk. Hát nem nagyon győzött meg. Erről még gyűjtök infót. Vajon nem lesz baj ha már ebben a ciklusban próbáljuk, ha persze pont ovu környékén már együtt lehetnénk, mert az 5. nap a 13. napomon lesz.

Mit mondtok? Tapasztalat valakinek? 

9. cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

De jó, egyre többen értek a finishbe!!!

S az Új babások száma is novöget, ez is nagyon jó!!!

Rítus: a 2kg nagyon jó!!! Még van idő, s az utolsó hetekben hiznak a legtöbbet! Akár képesek megduplázni a súlyukat!
Arról nem beszélve hogy 30 hét után már nem lehet egy sémába bele erőszakolni minden babát, mert ilyenkor már erősen szerepet játszom a genetika!!! Nem lehet minden baba 3,5 kg!!! Jah s a mérések is lutrik, 1-1 mm tévedés több száz grammot jelent +/-ba!!!

Mi jól vagyunk, 9 hetesek múltunk, s már 5,5 kg felett vagyunk!!! Még egyenlőre anyatejesek, szerencsére eddig elégnek bizonyul!!
Igaz van hogy lefejve üvegből kapják, mert néha pihennie sem árt a bimbóknak!!

Lányok, akik már tudják a baba nemét főleg azoknak, de bárkinek írom! Kezdjük kinőni a ruhákat, s mivel mi több babával nem tervezünk én mindent eladok, nem drágán, jelképes árakért, s gondoltam mielőtt elkezdem hirdetni itt is szólok! Szóval akit érdekel szóljon!
Ha nem gond erre egy zárt és titkos FB csopi lenne a legalkalmasabb, csak mi látjuk, megtalálni sem lehet, így semmi nem tudódik ki, ha vki ettől tartana, csak oda egyszerűbben lehetne képeket feltölteni!


Pelenkakuka: nekem is van, de én nem veszek bele azt a drága zsák adagolot, csak sima kukazsák bele, s mindig mikor megtelik leviszem, s így sincs semmilyen szag a lakásban!! S maga a Jin behozza az árát így használva!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Pár kép:










Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok Jányok! :-)
Vègre, 1 èv után nekünk is sikerült, ès megtörtènt a csoda, megjelent a kèt csík a hcg teszten!!! :-) Nagyon nagyon boldog vagyok, de persze tele vagyok aggódással is. Most èrtem az 5.hètbe, mèg 2 hèt mire mehetek a dokihoz. Ti hogy "vèszeltètek" át az elsô 12 hetet???
Hogy vagytok? :-) Gyönyörûek a babák!! :-)

mrshope
Budapest
 
 


@lolo8280: Napról-napra gyönyörűbbek!
Mennyit nőttek!


@mrshope:Gratulálok! 
Az aggódás nem lesz jobb csak rosszabb! 
Én megnyugodtam mikor jöttek a tünetek,aztán ha eltünt valamelyik egyből jött a pánik.
Én is alig várom már a következő orvosi látogatást!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@lolo8280: Gyönyörűek a babák! Jóllátom, hogy babamelegítő kiscsillagba vannak? Én is szeretnék valami hasonlót beszerezni. Szerintem jó ötlet a csoport, én több ilyenbe benn vagyok amúgy is városon belül és sok ruhát ott szereztem be. Ha megcsinálod és megosztod itt, biztosan lesz, aki csatlakozik. Igaz én már totálra bevásároltam:)


@mrshope: De jó, hogy itt vagy! Aggódás jelentem soha nem fog elmúlni :) Én is 7. és a 9. héten mentem először dokihoz, számolgattam vissza a napokat folyamatosan. Mintha csak most lett volna, aztán nemsokára szülök. Nagyon örülök nektek!





Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ritus mi ujsag?Volt ultrahang azota?

mimkosz
 
 


@mimkosz:
Nem nem volt. Megkaptam azt a tapaszt 1 órát bírtam mert migrénem lett tőle. Így azt elvetették. Csütörtökön urológiai kónzultációm volt szülhetek-e természetesen. Szerencsére akadálya nincs. Ma 9re vissza kell mennem a kórházba nst-re és attól függ hogy maradhatok-e itthon kedd estig.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus! Na maradhatsz kedd estig otthon? Gondolok rád sokat.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@molyocska:
Igen, úgy varrattam! Lassan eladó lesz, mert kinőjük, de már varrják a nagyobbakat!!!
Megcsinálom akkor, s mindenki eldönti!

Sokat nőttek!! 2 hónaposan Zsejke 5,5 kg, Barnus 6,1kg.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@caroline4:
Igen hazaengedtek. Tökéletes volt az nst-m. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Na nem szül mèg senki? Ki lesz a következő?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Szerintem én vagyok a következő nov 27 a várható időpont de lehet megelőz valaki :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus!
Könnyű szülèst, gyors felèpülèst, jó egèszsèget neked ès a babádnak, ès persze sok tejcsit.

Nemsokára ott piheg melletted. :D

Kitartás!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Én is bejelntkezek!! Először minden baba gyönyörű szép és nagyon aranyosak, ha van valami jó kis élet tapasztalotok akár az első hetekre a babával vagy a kórházban töltött napokkal kapcsolatban szívesen fogadom/fogadjuk!!
Nálunk szerencsére minden rendben, október 1.-vel már nem dolgozom, amit nagyon élvezek, mondjuk pont a táppénzem első hetében megerőltettem magam és a dokim jól le is cseszett mert megrövidült a méhszájam és ki is nyaílt a külső rész (2110), így teljes fekvésre lettem ítélve amit elöször nehezen majd kezdtem megszokni a helyzetemet szerencsére nem utalt be a kórházba, de megfenyegetett hogy ha ez az érték rosszab lesz akkor költözhetek, na 2 hetes kontrol és minden rendben a méhszáj vissza ment így nagy boldogan közölte hogy íg tovább és akkor nem veszünk össze (persze viccesen mondta)..... Úgy hogy azóta így is teszek!!! Bár egyre nehezebb a dolog csak heti egyszer tudok lemenni a lakásból (sajnos a liftünket leállították mert felújítják és mi a 8. emeleten lakunk). Így itthon tevékenykedem! De már minden holmi ki van mosva elvan téve a baba szobába a szekrényben, anyi ruhát kaptunk az ismerősöktől hogy eddig semmit nem kellet efektíve vennem (na jó egy két dologot nem tudtam otthagyni). A baba nagyon jól növekszik, egyre nagyobb az ereje és imád bulizni (pedig azt mondják, hogy ilyenkor a kisebb hely miatt kevesebbet mozognak na ez nálunk nem így van). Nem tudom hogy már írtam-e de a kisfiúból végül kislány lett most már biztos 99,9% (jó van ott még 0,1% :-D ), Így a neve: Izabella lett. Már most nagyon szeretjük apukája minden nap simogatja a pocakomat hátha nyugodtabb lesz tőle (néha be is válik)...  Ami még változott, és ha Bella is így akarja akkor dec.06-n Mikulásunk nagy ajándékot hozz számunkra, akkora lettem kiírva császárra :-D... Már váérjuk, de azért félünk is tőle egy kicsit (de szerintem ez mindenkivel így van elöszőr).....
Caroline: van fejlemény az átjárhatósági leletről? Férjed eredménye megérkezett? Kihadjátok most ezt a ciklust vagy megpróbáljátok azért?? Megy a drukk!!
És aki babás nagyon boldog babavárást és "kellemes"/probléma mentes szülést kívánok!!!
Aki meg már babázhat, puszilgassátok meg helyettem is őket és sok boldogságot nektek is!!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi:
De jó, hogy jelentkeztél :) Gratulálok Bellához. Ne félj a csaszartol az a lényeg, hogy utána 6 órán át ne emeled meg a fejed mert durva fejfájás alakulhat ki.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@gorzi:
De jó hírek!!! Pihenj sokat, azt az egy hónapot még hagy töltse bent Bella!!!
Még jò hogy időben kiderült, hogy hercegnő érkezik, nem herceg!!! Szülőszobán szép kis meglepetés lett volna!!!

Uhh, én tegnap óta egyedül vagyok a 4 gyerekkel! Apa versenyen van, 3 napos!!! Már nagyon faradt vagyok, s hol van még a holnap este!!! Ráadásul Barnim nagyon nyűgös!!! Szinte csak kézben nyugszik meg, még szerencse hogy Zsejke viszont egy angyal, szépen csendben vár mindig a sorára, s 2 etetés között meg elnézelődik, ha épp nem alszik!!!

Akinek bármi kérdése van/lesz, nyugodtan tegye fel!!!
Ki melyik kórházban fog szülni????

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok! 
Ó, nagyon cukik a babák! És milyen izgi azoknak, akik nemsokára szülnek! Nálam azért még odébb van, de így is elég hamar telik az idő...
Nekünk most lett meg a 16. heti "hármas teszt" vérvétel eredménye (itt ilyet csinálnak), és mindhárom fajta rendellenességre alacsony kockázat jött ki! Nagyon örülünk! 15-én pedig ultrahang! 
Caroline, ez jó hír, hogy rendben ment a vizsgálat, és minden rendben van, akkor már csak a pozitív hírre várunk! 
Üdv mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 


Drága Gorzi!

Örülök hogy írtál. Gratula a kislányhoz. Az első nekem is csaszar volt. Nekem borzasztóan fájt a fejem. Nem mondták hogy ne emeljem meg 6 órán át. Sebaj. Már csak egy extra vèkony csík maradt utána a bikinimből sem látszik ki.

Az átjárhatóságin minden rendben volt. Nem fájt, átjárható mind2.
5 napit kellett várni a nemi èlettel. Aztán próbálkozhattunk. A hètvègèn kezdem a tesztelèst.

Izgi. Ma is èreztem pici szúrkálást jobb oldalon. Hátha....

4. Dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@lolo8280:Én az Uzsokiban tervezek szülni.
Szeretnék szülésznőt is fogadni szerintetek megéri?
Ha császár lesz a végén, akkor ott tud egyátalán valamit csinálni?


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
Nekem eddig sosem volt szülésznőm, csak a dokim!!! Én fontosabbnak tartottam hogy a doki olyan legyen akiben 100%ig megbízom, első gyereknél 2 szülésznő volt, mert műszakváltás is volt, mind2 nagyon rendes volt!!!
De ha választasz, erdemes konzultálni a dokiddal, hogy kivel szeret együtt dolgozni!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@krystin:
Van vmi ami miatt van eselyed h mar most az elejen azt mondjak h csaszar?
Ha igen akkor felesleges a szuleszno!Igaza van lolonak,ha van fogadott dokid akkor erdemes ot megkerdezni ha akarsz szulesznot fogadni h o kivel szeret egyuttdolgozni!Amugy ezekrol nagy beszelni sem fig sztem csak max. a 12.heti vagy a 20.heti uh utan!Es altalaban a szulesznovel a 36.het kornyeken talalkozol eloszor,amikor is mar turura kiderul h lesz-e programozott csaszar vagy sem!Utana sok esetben a szuleszno intezkedik mar ctg ugyben is,behiv mondjuk amikor muszakban van a szuloszobara es nem kell varakoznod...tehat mar iott elkezd segiteni!Aztan o az aki veked van a szuloszoban,o elobb fog bemenni mint a dokid(orvost mar csak a vegefele szoktak behivni)!Ha programozott csaszarod lesz akkor igazabol nem kell sztem mert ugy segiteni nem tud!

mimkosz
 
 


@mimkosz: Nincs semmi befolyásoló tényezőm.
Csak több ismerősöm is úgy járt hogy vajúdott aztán nem tágult és császár.
Vacillálok én is rajta, jókat hallottam az Uzsokis szülésznőkről!
Ha még tényleg szuperek lehet felesleges fogadni, de közben bennem van az is hogy ő végig velem van a vajúdás/szülés alatt, és jobb egy ismerős.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
En is vajudtam majd csaszar!Viszont ezt nem tudhatod elore es a vajudas alatt csak veled lenne es teged intezne.

mimkosz
 
 


@mimkosz: Igen ez az igazán kecsegtető nekem!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Csajok!

Tegnap voltam a dokinál minden rendben!
8+3 nak mérte,18mm a kis drágánk,dobog a szíve és kalimpált a kis labaival!
A doki elött olyan ideges voltam hogy azthittem elájulok, de mikor megláttam a képernyőn még a számat is eltátottam :-D
Megkaptam a papírt a védőnőhöz is, be kell jeletkezzek.
Szerencsére már utánanéztem ki tartozik hozzánk,megkérdeztem sógornőmet azt mondta nagyon rendes.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin: szuper érzés, ugye? És egyre jobb lesz! Most indulnak be a dolgok igazán! 12 hetesen még jobban ficánkol majd! :-)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok lányok! Eddig még nem mertem ide írni, bár már az elejétől fogva olvaslak benneteket is. :oops:
Szóval a mi kis történetünk még nagyon aprócska, egészen pontosan 2.6 mm, de a dobogó szivecskéje felbátorított, hogy bejelentkezzek.
Aki nem olvassa a másik topicot, annak írok pár sort magamról. Ez a harmadik terhességem, sajnos az első kettő missed ab volt. Az első babó 2 éve, a második idén májusban, a kettő közötti időben nem próbálkoztunk, tavaly augusztusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését és márciusban kezdtünk el dolgozni a babán újból, sikerült is elsőre. A májusi vetélés után szeptemberig várnunk kellett, szóval a 2. próbálkozós hónapban sikerült a kicsi pöttyünk, pedig nem is gondoltam volna a magasabb prolaktin szint miatt! :-D Hát így jutottunk el oda, hogy 5 hét 6 naposak vagyunk ma! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13: Először is gratulálok nagyon és sok pozitív energiát küldök! Én követem a másik fórumot is, csak nem írok! Tudom, hogy aggódsz, de bízz magatokban és a kicsi pöttyben, minden rendben lesz! :) Sok mindent megéltetek a pároddal, jó helyre érkezik a baba, tudja ő! És nem utolsó sorban üdv itt! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: