Új privát üzeneted érkezett!

igen, ma biztos, hogy egész nap fülig fog érni a szám
ma vagyunk 6+1
elvileg 2 hét múlva kellene mennem megint UH-ra, de az pont Karácsonyra esik, és ugye még mindig nincs választott orvosom. szerntem először a védőnőhöz megyek, hátha tud ajánlani valakit.
jazminblanka
 
 


@jazminblanka:


Reméljük sikerül valaki normális orvost ajánlania.
Akkor nekem is van remény,hogy 6+2 halljam a pici szívét majd jövöhéten :)

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Jaj, de szuper lehetett Jazminblanka!!!:))))

Kép
ada78
 
 

 
 

@kidcsaj:


nekem 5w6d nál volt szívverés. valószinüleg nálad is lesz

szandra0408
 
 


Jaj de jó netek, hogy már láttatok valamit és tudjátok hogy minden rendben.
Nekem még mindig várnom kell 5 napot.... maga az örökkévalóság. Már azon gondolkoztam, hogy beugrom a kórházba, hogy nézzenek meg, de aztán az jutott eszembe, hogy olyan hülye vagyok, hát már csak pár nap... 
Ja és képzeljétek, egy régi barátnőm hívott, kérdezte mi ujság? Mondom: "semmi különös, vagyis elvileg 6 hetes terhes vagyok!" mire ő: " komolyan? én is!"
Nagyon nevettem! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@kidcsaj:


biztos, hogy nálatok is lesz már  én annyira megkönnyebbültem utána, már napok óta tök feszült voltam.
jazminblanka
 
 


De jó hogy már van aki hallotta a pici szívét,nekem még sokat kell várni :(
Gondolkodtam rajta hogy csinálok még egy tesztet de lehet butaság félek az eredménytől :oops:
linda88
Dány
 
 


@linda88:


ha az megnyugtat, akkor csinálj szerintem, jobb a biztos tudat, mint a bizonytalanság, én is többet csináltam menet közben.
jazminblanka
 
 


Linda! Én is csináltam vagy 5-öt, engem megnyugtatott!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Sziasztok
Én tegnap helyett ma jutottam el ultrahangra. 6+2 vagyunk ma, 4.5 mm az embrió és van szívhang.
Próbálok képet csatolni - bár sok minden nem látszik :-)

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


@girlie:
Tudtam,hogy twgnara meg vki igerkezett uhra.Most mar Te is megnyugodhatsz picit! :-) Azert milyen csodas ez a termeszet, milyen pinduri, es mar van szivhang.

Kép
ada78
 
 


Köszi a kepeket! En hetfon megyek, mar nagyon varom!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Szép lassan mindenkinek meglesz ez az élmény - hallani dobogni azt a csöpp szívet :-)
Olyan hihetetlen és csodás, hogy ilyen kis csöpp, de már van "szívhang"

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


Hogy vagytok csajok?
Hogy telik a hétvége?

Én pénteken, szombaton is hánytam, sőt ma hajnalban már kétszer.
Csak én vagyok ilyen béna, hogy ennyit hányok?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi:
Nalam tovabbra sincs semmilyen tunet...

Kép
ada78
 
 


Nálam sincs tünet.
Komolyan átvàllalnék bárkitől egy kis hányingert is akár!

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


Semmi tünet. Így még idegtépőbb a várakozás kedd estig.
kidcsaj
 
 


Vegulis ha odabent minden rendben a fene se banja, ha nem szenvedunk, nem? :-)

Kép
ada78
 
 


Hát persze, nyilván ha odabent minden rendben akkor semmi más nem számít! Kik mennek a héten dokihoz rajtam kívül?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi: En penteken megyek uhra 6+5 naposan.

Kép
ada78
 
 


Sziasztok!
Mi "wellnesselni" voltunk a hétvégén, amiből nekem az úszómedence maradt, mivel se szaunázni, se gőzfürdőzni, se jakuzzizni nem tudtam. :( Cserébe minden étkezésnél gombóc volt a torkomban, émelyegtem 2 falat után (de legalább nem hánytam).
Én holnap megyek reggel orvoshoz. Izgatott vagyok nagyon :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Akkor:
- hétfő: Doodoo
- szerda: Judydifi
- péntek: Ada78

Többiek szurkoljatok! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Mi kedden megyünk. Szìvhang még biztosan nem lesz, hisz akkor lesz pont 5 hét. Gondolom utána az ünnepek miatt vàrnom kell majd jan-ig. :(
mammy37
 
 


Én honap megyek a vérvétel eredményért szerdán pedig uh + kiskönyvért :)


Iszonyatos reflux tüneteim vannak elég rosszul vagyok :(


szandra0408
 
 


Én kedden este megyek. Izgulok.
kidcsaj
 
 


Akkor:
- hétfő: Doodoo, Szandra
- kedd: Mammy37, Kidcsaj
- szerda: Judydifi
- péntek: Ada78

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@szandra0408:
Én alapból refluxos vagyok... Szerintem én azért is hanyok ennyit. Vegyél be Rennie-t, ezt szabad. Remélhetőleg az segit rajtad...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


de abból mennyit?  kb 1 órát hatott ma vettem be :/


 


Férjem szerint kalmopyrint kellett volna bevenni ( Vicc)


szandra0408
 
 


Bvitamin, gyömbér tea? Ezek nem jók?

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


SZiasztok lányok!
Ug néz ki itt lesz a helyem :)
Szombaton teszteltem egy alig látható halványat ma pedig ujra, már jóval erősebb második csikocskám lett :)
Szerdán még tesztelek egyet aztán reméljük azzal a csikocskával elkönyvelem a gólyahirt :)
Ma hivom a klinikánkat - habár picit korai lesz de megpróbálok még Karácsony előttre időpontot kérni.(pl jövő szerdán 5+6 leszek).
Kicsit ovatosan örülünk - mult hónapban volt egy félresikerült ügyünk (pozitivat teszteltem rá egy hétre pedig vége szakadt az örömnek..) De bizom benne hogy már most minden rendben lesz :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!


21. hetes várandós vagyok és korábbról megmaradt pár szem, kb. 10, Femibion 800-am, azt hiszem 2017 január a lejárati ideje. Ha valaki szeretné ingyen (postaköltség fejében) szívesen átadom neki. Nekem már nem kell, másnak esetleg segítség lehet.


Lilypie First Birthday tickers
madibaba
 
 


Sziasztok! Most jovok a dokitol, egyelore úgy néz ki, hogy KÉTPETÉJÜ IKREK! Januar 11-en megyek vissza, akkor mar biztos lesz hanyan vannak odabenn. :) kesobb kuldok képet is!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@littlebiscuit:


Úgy örülök Neked! :) Üdv köztünk :) Doodoo :D az kemény :) A képeket várjuk :D Többiek? Én ma voltam a pajzsmirigy leletért, elhagyhatom a gyógyszert, és teljesen rendbejött magátol :) Szerdán uh + kiskönyvet is kapok, csütörtökön pedig utazunk haza :)

szandra0408
 
 


Kicsit félek, mert annyi féle tesztet csináltak a vérből, hogy követni sem tudom már, de biztos minden rendben lesz :) Alvásproblémáitok nincsenek?

szandra0408
 
 


@kidcsaj:


A GYÖMBÉRT NEM BÍROM! :( egyenlőre elég a rennie+ kamillatea meg citromfű ezeket váltogatom :D

szandra0408
 
 


Én ma éjjel iszonyatosan rosszul aludtam, este óta fáj a fejem (még most is) és emiatt aludni sem tudtam, csak forgolódtam. :(

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


doodoo: SZUPER!!!!!!!

Kép
ada78
 
 


ada: még nem tudom, hogy nevessek-e vagy sírjak :D

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


doodoo: Gratulálok!!!! Ez nagyon jó hír. 

littlebiscuit: Neked is gratulálok! És az, hogy mi történt a múlt hónapban, nem jelent semmit. A barátnőm február elején tesztelt egy pozitívat, majd 4 nap múlva megtörtént...amit senki nem szeretne. De még akkor hónap végén újra terhes lett, s már 1 hónapos a kicsi lánya. 
mammy37
 
 


Littlebiscuit! Már nagyon vártaalak ide! Reméljük és drukkolunk, hogy minden rendben legyen most! :)


Doodoo! Ez igen, rögtön kettő, jól belehúztatok! :) Gratulálok! Volt már szívhang is?

Szandra, nekem a Parádi víz segített sokszor. Bár nem tudom lehet e terhesség alatt inni. Meg is nézem a neten. Bár neked azt kint beszerezni lehetetlen, de itthon tudnál venni ha úgyis most jöttök haza.

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Elvileg lehet terhesség alatt inni a Parádi vizet, úgyhogy szerintem próbáld ki Szandra!
Nekem amikor előjön a refluxom, akkor ezen élek! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


judydifi: sajnos szívhang még nem volt, de január elején már biztos lesz! Legalábbis nagyon remélem! Addig még 4 hét, hogy bírom ki?!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


4 hét múlva mész? Hú te jó ég... az jó sok idő... én már ezt a 2 napot se tudom hogy bírom ki...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Kedves Kismamák!

Kérem szíves segítségüket az Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Karának tanácsadó szakpszichológus hallgatójaként végzett vizsgálatomhoz azzal, hogy válaszolnak a mellékelt kérdőívek kérdéseire.
A kérdőívek célja, hogy hosszabb távon segíteni tudjuk az újdonsült szülők a gyermekvárásra és az egészséges szülésre való felkészülését. Mivel mindkét szülő válaszaira szükségünk van, ezért megkérjük Önöket, hogy a pár mindkét tagja töltse ki a megfelelő kérdőíveket, ugyanazt a jeligét használva. Továbbá arra kérjük Önöket, hogy a kérdőíveket egymástól függetlenül töltsék ki, s a válaszokat csak a kitöltés után beszéljék meg egymással.
Válaszaikat bizalmasan fogjuk kezelni, azokat egyéni szinten nem dolgozzuk fel, csak összesített formában. Ezért a kérdőívek kitöltése név nélkül és önkéntes részvétellel történik.


Válaszaikat és együttműködésüket előre is megköszönöm!

A kérdőív az alábbi linkek tölthető ki:
https://docs.google.com/forms/d/1MdpT8k ... _Tcs/edit#



Kedves Leendő Apukák!

Kérem szíves segítségüket az Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Karának tanácsadó szakpszichológus hallgatójaként végzett vizsgálatomhoz azzal, hogy válaszolnak a mellékelt kérdőívek kérdéseire.
A kérdőívek célja, hogy hosszabb távon segíteni tudjuk az újdonsült szülők a gyermekvárásra és az egészséges szülésre való felkészülését. Mivel mindkét szülő válaszaira szükségünk van, ezért megkérjük Önöket, hogy a pár mindkét tagja töltse ki a megfelelő kérdőíveket, ugyanazt a jeligét használva. Továbbá arra kérjük Önöket, hogy a kérdőíveket egymástól függetlenül töltsék ki, s a válaszokat csak a kitöltés után beszéljék meg egymással.
Válaszaikat bizalmasan fogjuk kezelni, azokat egyéni szinten nem dolgozzuk fel, csak összesített formában. Ezért a kérdőívek kitöltése név nélkül és önkéntes részvétellel történik.


Válaszaikat és együttműködésüket előre is megköszönöm!

A kérdőív az alábbi linkek tölthető ki:
https://docs.google.com/forms/d/1bsVlAZ ... -8fk/edit#
vdorka88
Mosonmagyaróvár
 
 


Igen, 4 hét :( 2 hét múlva már lehetne, de akkor senki nem rendel ugye, illetve az én dokim csak január 11-től dolgozik és ragaszkodom hozzá!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


girlie, doodoo, hatalmas gratula! doodoo-nak természetesen duplán! nálam minden oké, holnap hívom a védőnőt, hogy mikor mehetek hozzá a kiskönyvért. hosszas infogyűjtés után a MÁV-Honvéd kórházra esett a választásom, szinte az összes orvost dícsérik fórumokon. sajnos, eddig nem vették fel a telefont a szülészeten, többször próbáltam:-(
nektek is mondták a kombinált tesztet 12-14. hét között?
jazminblanka
 
 


Judydifi most szerdán megyek uh-ra és ha minden ok utána csak a 12. héten! szóval ott is 4 hét lesz.Sokszor éjszaka arra ébredek, hogy fáj a hasam, olyan pánik fog el :(

szandra0408
 
 


De Szandra neked legalább már volt szívhang és tudod hogy minden rendben van. Mi még ezen nem estünk túl. Igen, egyébként az aggodalom utána sem múlik el, de azért ha van szívhang akkor már biztosabbnak tűnik a dolog.
Szerintem neked is úgy fog kijönni, hogy ha most megyek 16.-án utána már csak 3 vagy 4 hét múlva... de rossz várakozni amúgy...9 hónap aggódás, idegeskedés, várakozás...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@doodoo:


Gratulálok!!!! Dupla öröm:)


@littlebiscuit
:



Szia:) Ne félj attól ami volt. Csak pozitívan állj a dolgok elé :)



Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: