Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

De jó, hogy jöttek újak, üdv nektek! :)

Tulipán: nagyon sajnálom, ami veletek történt, és teljesen megértem, hogy inkább vátál, jó, hogy itt vagy! ;)

Keyra78: Drukk a jövőheti uh-hoz!

Becsengo:Szép nagy család a tiétek, mi is 4-en vagyunk tesók, én nagyon szeretem a nagy családot! Kellemes babavárást!

Én is arra szavaznék, hogy egyenlőre maradjunk még nyitottak, és itt!!!!!
(valóban nagyon rossz az, amikor végigkísérsz egy csopit, drukkolsz olyanoknak, akiknek még a nevét sem tudod, és mikor közeledik a nagy találkozás napja, szüléstörténetek, miegymás: bezárják.....pedig olyan jó lenne tapasztalatokat gyűjteni, mégha valakinek rossz élmény is volt a szülés, Istenem van ilyen....) Szerintem sokkal életszerűbbek ezek a storyk, mint pl. egy szülésfelkészítő tanfolyam....minegy ez egyéni privát véleményem.

Szép napot :)!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


A SZEPtemberit most tetük zártá irni kell a szekesztönek egy levelet és uj csoport ami zárt azt kell majd csinálni!
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem is célszerűbb itt maradni, hiszen az anyatanyán kevesen vagyunk regisztrálva. Én jobban örülnék a zárttá válásnak, de ahogy a többség szeretné.

Tulipan, ha a fogadott doki szabin van, általában át szokta adni az ember valakinek.
keyra78
Piliscsaba
 
 

 
 

Szerintem is maradjon nyílt. Amit szörnyelladefrász felvetett, hogy könyveket meg stb. tudna átnyomni, na az lehetne zárt és ott akár felfedhetjük magunkat, de oda nem mennének mondjuk az eszmecserék, csak azok a dolgok, amik itt nem működnek.
Milyen könyveid vannak szörnyella? Esetleg, ha az a grupi se alakulna meg, magánba átjöhetnek nekem olvasnivalók, ha jó a téma.
bayarral látom az étrendünk (tej kivételével, mert azt iszom) szinte ugyanaz pár nap csúszással, hol te csinálsz azt amit én korábban, hol én kapok kedvet a te kosztodhoz. Most kelkáposztafőzelékezünk. Nagy főzelékes vagyok én is, meg a gyerkőcök is szeretik. Mi a holnapi menű?
Sorlyke: Ekkora gyerekeket (nagy súlyúak szerintem) spontán szültél vagy császárral?





ghkriszpi
 
 


ghkriszpi

:) Imádom én is a főziket, hamar meg is van. Kinek van kedve minden nap marhapörti nokival csinálni?! :lol:
Nem vagyok nagyon húsos, mármint húsimádó, de ma volt hozzá maradék csirkepörkölt.

A holnapit még nem tudom, ha későn reggelizünk, akkor csak utána találjuk ki :) de majd megírom! ;)

De azt tudom, hogy hétvégén sütök végre sütit. :) Mégpedig bociszeletet: csokiskevert, túróval. :P
Azt vártam, hogy elmúljon a hányingeres, öklendezős időszak és süthessek.

jajj... :? ma is (meg tegnap is) fájdogált a hasam... vettem is be magneB6-ot... Utálom már a várakozást, UH-ra akarok menni, h lássam minden rendben van- e!!!!!!!
:(



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Én nem szerettem a főzelékeket, de amióta babát várok ennék állandóan. A héten nálunk is volt kelkáposzta-főzelék! Nagyon jól esett!

Bayar: Nekem is fáj egész héten a hasam, tegnap este még a dokihoz is elmentem, sok problémázás után, mert ha itt- ott fáj azt olvastam, hogy természetes. De ez egy annyira ismeretlen terep számomra, hogy nem tudtam megnyugodni, ráadásul 2 napja egy pontba fáj állandóan. :roll:
De a doki szerencsére megnyugtatott, hogy minden rendben. :-)

Biztos minden rendben lesz az UH-n és egy nagyon szép kisbabát fogsz már látni! :)


Én is nagyon örülök, hogy elmúlt az émelygésem, mert mostanában már jobban visszatért a kedvem a főzéshez és egyéb teendőkhöz is. Ami már nem is ártott. Úgyhogy hétvégére be is iktattam egy nagytakarítást!



miyori
 
 


Jó reggelt!

Én a babanetre szavazok, az mindegy, hogy nyitott vagy zárt :wink:
És csinálhatunk egy gmailos fiókot, oda tehetne fel képet az is, aki itt nyiltan nem szeretne, ott lehetne vezetni a táblázatot, könyveket, zenéket lehetne feltölteni :wink:

Bayar
Ne félj! Ha baj történik, annak előbb-utóbb van látható, érezhető jele! És tessék pozitívan gondolkozni!!!! Az a gyerek veled együtt él, érzi ám ő is ha stresszelsz! A vérkeringéssel a stressszhormonok eljutnak hozzá!!!!

Nekem tavaly februárjában volt egy vetélésem. Akkor 10 hetes terhes voltam. Folyamatosan járt az agyam azon, hogy is alakul az életünk. Akkor még csak 8 hónapos volt a KisBoszi, még javában szoptattam... Hiszem, hogy a negatív gondolataim is közrejátszottak abban, hogy az a baba nem született meg!
Most viszont úgy érzem, hogy készenállok egy újabb gyerek érkezésére, és eddig minden rendben is van :wink:

Az orvosilag diagnosztizál terhességek kb. 25%-a végződik vetéléssel! És az összes vetélés 70%-a zajlik le az első trimeszterben!!!!

Ghkriszpi
Sok könyv van, majd írok egy listát! :wink:
Mostanában nagy e-book gyűjtő lettem :wink:

Kaja
El kellene menni először is a boltba... csak olyan lusta vagyok... Boszikám meg nyűgös, nyafogós... Hogyan bírom ki a napot? :oops: :oops: :oops: :cry: :?

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Kriszti mindegyiket spontán 2,5ora altt a két kisebbel nem volt se vágás se varratom :roll:

szurkoljatok hétfön 12hetes genetikai uh
Vendég
 


Szörnyella, akkor én már 1 nappal túl vagyok a bűvös 12. héten :wink:
Szegény Boszid, tuti az idő miatt is, tiszta depis leszek én is. Remélem egy hónap és jön a tavasz!

Jó lenne egy feltöltögetős oldal is.
Amit beszéltünk filmet, a Legszebb dolog, már megvan szinkronosban, most töltöm. Mindjárt meg is nézem. :)

Meg akkor lehetne pocifotó, főleg akinek már van mit mutogatni :lol: Én mondjuk úgy érzem, mintha lenyeltem volna egy fél kézilabdát. Most megint nőtt egy kicsit.

sorlyke1: én meg szerdán megyek! :P

Sosem ittam kv-t meg ilyesmit, de tegnap is meg ma is ittam kapucsínót! :o Az baj?

:mrgreen:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!
Hú de sok minden történt mióta nem írtam!

szornyelladefraas: Meggyógyult már s kislányod?

Szerintem ne menjünk másik helyre hisz csak ide jött mindenki úgy tuti morzsolódás lenne!Véleményem szerint ezt sem kellene zárttá tenni hisz nekünk is jól esik ha valamilyen témában betudunk nézni másik topikba!Ami olyan azt meg lehet írni privátban vagy akár email címre is lehet csoportosan küldeni pl. fotók ilyesmik!Amúgy sem hiszem hogy illetéktelennek járkálnának az oldalon legalábbis nekem még nem terveztük eszembe sem jutott hogy jöjjek ilyen oldalakra kivétel ha húgom születésénél nem volt valami kérdése a nevelőanyámnak mivel ő nem netezik.
A főnökömnek is megmondtam ő csak annyit mondott hogy tudomásul vette és keres valakit!Nem volt túl kedves de nem izgat!
Meg meg kell keresnem egy hematológust mivel leiden-mutációm van (sűrű a vérem) és lehet vérhígítóval kell szurkálni majd magam :S Azt mondják a szuri nem jut át a méhlepényen de ártani nem árt így tuti hogy elkerülöm a rögösödést és hasonlókat!

A főzelékeket amúgy én is nagyon kívánom mostanában!

Voltam uh-n de mérete alapján a doki csak 11+3-t mért de ez annyira nem biztos mert annyira ficánka volt h alig lehetett elkapni Smile És nem futottam lépcsőn és nem ettem csokit csak reménykedtem h mocorogni fog az előző után Razz Szót fogadott Smile De mivel 11+3-t mért így Szerdára megint visszarendelt hogy akkor csináljuk a Down-kórt mert, hogy akkor jobban látszik a vérbe ha van valami.Így Szerdán is látom majd a kis lurkónkat!Arról semmi hír kukacos-e vagy inkább kislány de nem is bánom, annyira csodás érzés volt látni, hogy milyen jól elvan és ahogy tombolt ott bent Smile De első képünket megkaptuk róla fejjel lefelé máshogy nem tudta a doki elcsípni!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Kép

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Suprise, nagyon cuki a ficánka! :D


Nekem meg tuti felfázásom van, éjjel fel kellett kelnem miatta, fájt... Nagyszerű, csak h még legyen egy kis aggódnivaló szerdáig.
:cry:
Ma reggel fáj a fejem...

Remélem nektek jól telik a hétvége!?



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Surprise! Cuki a baba így fejen állva. Szerintem megkukacosodott :-). Bár én még uh-n nem láttam ilyet, nekem lányaim vannak.
Mai ebédünk: Rántott csirkemell rizzsel. Egy levest meg később összedobok. Kedves anyósomék hoztak tegnap este kaját, így ma délelőtti főzéstől felszabadítottak. Így mehetünk a csajokkal szánkózni.





ghkriszpi
 
 


ghkriszpi amit te látsz simán köldökzsinor is lehet :D
Vendég
 


Sziasztok!

Suprise: Csodaédes ez a kis babó :) Drukk szerdára! ;)

A főzelék nálam is sláger!

Sorlyke: Drukk holnapra!

Bayar: Dukk szerdára!

Üdv mindenkinek, vigyázzatok ebben a csúszós időben!
Velünk minden rendben, teljesen jól vagyunk, olyan soxor érzem a buburékolást :) Nagyon izgi! :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Igen még 2 nap :)

Mai menü: tojásos nokedli, salátával :)

Pussz



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Én is nagyon szeretem a nokedlit! Nálunk ma csirkepörkölt van tésztával.

Most értünk haza a genetikai uh-ról.
Szerencsére minden rendben van. A babánk nagyon nyugodt volt, szinte meg se mozdult, a dokinak kellett felráznia egy kicsit. :D
Méretei: crl: 53mm, bpd:23mm, tarkóredő:1,8. :-D

Nemsokára te is mész bayar! :) Felépültél már a felfázásból?

sorlyke1! Mi volt neked az UH-n?



miyori
 
 


Sziasztok!

Miyori: gratula a jó eredményekhez! :) Uh volt csak, vagy volt vv is?

Nálunk :virslis, házi kolbis, mama által eltett lecsó, bulgurral :D +almás pite (diabetikus) Újra kezdeném az egészet....olyan fincsi volt....nyammi

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Teszek ide pocifotót, mert olyan büszke vagyok rá! ;)

15 hetes pocak
Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Katapetra! Nagyon szépen gömbölyödik már a pocid! :-D

Csak uh volt, még senki nem küldött vérvételre, plusz Nyíregyházán se mondott senki semmit ezzel kapcsolatban! Majd a 16.héten, a védőnőm szerint akkor is elég!



miyori
 
 


Kép

na akkor kezdjük 9.20 helyett 11után kerültünk be adatok crl:50,3mm bpd:20,0 mm nt:1,3mm orrcsont ábrázolodik méhlepény hátso falon szivmüködés van...becsült kor 12+1 hét..minden rendben van legközelebb 16 hetesen megyek afp-re elöte uh- lesz ö csinálja ujra azaz márc 11 9re megyek és a lényeg amire vártatok!!!


Doktor ur ha esetleg a nemét meg tudná mondani meg szolal mi nem szoktuk ilyenkor de doktor ur nekem Szekszárdon mind a 3gyereket ilyenkor meg mondták meg szolal nagyon pici még...egyszer csak kérdi a nö milyen nemüek mondom 2fiu egy lány erre meg szolal a doki asszonyom nem látok kukacot szoval..... :-)de 16 hetesen ujra kérdezen rá és meg nézük megint szoval eddig kislányunk Lizánk van!!!!!

12 hét én..

Kép
Vendég
 


Sorlyke: Gratulálok ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Jó reggelt! :)

Miyori: Köszi, akkor egyszer éjszaka érzetem, másnap már nem volt semmi, szerencsére. Iszom jó sokat, amennyit csak bírok. Nagynéném hozott házilag, tisztán barackból készített innivalót, az csúszik szépen. Nem édes, nem tartóístószeres, nem savas, csak véges :lol:
Gratulálok, hogy minden rendben, de hát hogy is lehetne másképp!!! :wink:

Katapetra!!! Ez már pocak!!! :) nagyon szuper!!!!
sorlyke1 : aztaaa, én hatalmasnak látom! :)
Gratulálok a kislányhoz! :)

Már csak én vagyok hátra a uh-val... de már csak 1-et kell aludni!
Nemrég keltem... :oops: összeszedem magam és visszatérek én is egy pocis képpel :)
Nekem azért jóval kisebb... :oops:

Jaaa, hát lecsót azt nagyon ennék!!! Kár, hogy nem laktok közelebb, átmennék enni! :lol:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Kép 12. hét 4. nap



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Jesszus, mekkora kép lett, az egész oldalt beterítem :o :D
Én csak ilyent tudtam most magunkról... :roll:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!
Ezek szerint mégis itt megy tovább a csevej. Ok.

De a nyilvános topic miatt azt hiszem, kicsit szűkszavúbb leszek.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bayar: nagyon csini pocid van ;) nekem is hasonló volt ebben a korban, talán egy ici picit hegyesebb...mostantól figyeld majd, mert csak nőlni, és nőlni fog!
Hát a lecsót pikk-pakk elpusztítottam :) De ha átjöttél volna hagytam volna neked, ez tuti :) Kár, hogy messze laksz tőlünk(messze?relatív, itt M.o-on nincsenek távolságok) Csak az idő lenne már jobb!!!!!Tavaszt akarok!!!!!

Mai menü:
Burgonyás tárkonyos tejszínes kukoricaleves,
marhapöri nokival,
és meggyes süti :) DE majd csak 14-kor ehetek :( addig marad egy light jogobella, és egy kis zabpehely....(nem fogyózom, hanem az IR miatt muszáj diétáznom, de nem éhezek, csak már kívánom a levest!!!!) :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Evés: Jó kis menü, azt megmondom! :)
Nekem 2 óránként ennem kell, nem tudom mi ez, de ha nem, akkor nagyon fáj a gyomrom... attól tartok ennek nem lesz "szép" vége...
Már egy órája lesem az órát, hogy mikor ebédeljek, a delet megvárom, fél 10-kor reggeliztem....Őrület. Igaz, hogy csak kisebb adagokat, eszem!

Ma lencse lesz, és még van maradék toji-noki, az leginkább a saláta miatt kívánom. Nagyon salátás vagyok, brutál mennyiséget szoktam enni belőle :D egy fej az meg sem kottyan, tegnap 2 :D
Mondjuk, azt talán szabad.

2 napja méreckedtem, 1 kg-ot híztam. Havi +1kg-al kibékülök! :D

Kérdés: méhlepény itt vagy ott tapadt meg, az miért számít? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de mi a lényege? Mikor jó és mikor rossz?

Távolságok: én nagyon örülnék, ha közelebb lennénk egymáshoz, meg lehetne talikat rendezni, mert igen hosszúak, a napok, hogy nem dolgozom. Egyik barátnőm most ment vissza dolgozni a 2. után, a sógornőm még otthon van, de 4 gyerek mellett, meg a jogi egyetem alatt nem éppen csavarogni van ideje :D ...



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Méhlepény, ahogy én tudom, akkor gond, ha a méhszájon tapad, mert akkor előfordulhat, hogy vérzés jelentkezik. Ez igazából még elvándorolhat, akkor van még gond, ha a 9. hónapban is ott marad, mert akkor muszáj császározni.

Szépen nő a hasatok nektek is! Én meg se merem mutatni, akkora már. Oké, első gyereknél később látszik... :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na sziasztok!

Én is ideértem megint.
Látom termeltetek és elkészültek az első pocifotók :D :lol: :lol:
Én úgy örülök. Igyekszem én is dobni egyet :)

Bayar, már nagyon várom a holnapot veled együtt :) Hányra is mész pontosan?
Ez a 2 óránkénti evés ismerős. Én képes lennék össze-vissza zabálni mindent...

Méhlepény tapadásban Gabella jól beszélt. Igazándiból a többi (hátul, oldalt, észak, dél :P ) nem oszt, nem szoroz, de úgyis jön majd a szakértőnk :wink:


(És még egy, zárójelesen: látom ciciben mindenki jól áll :wink: )

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Én már teljesen elfelejtettem, hogy is lehet ide képet felrakni... De szerintem inkább jelszavas albumot fogok csinálni, mert jártam már meg nyilvánosan megosztott képpel. Szépen lenyúlták, és megjelent egy hirdetési újságban a lányom képe, amint egy magán ovit reklámoz...[/img]

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Még annyi a méhlepényhez, hogy a mellső falon tapadó méhlepény esetén előfordulhat, hogy az anyuka csak később érzi meg az első magzatmozgásokat. A fundusban (a méh tetején) megtapadt lepény a legideálisabb megoldás. A mellső fali tapadás egyetlen hátránya, hogy ha császármetszésre kerül a sor, akkor a sebésznek oda kell rá figyelni, hogy bele ne vágjon a lepénybe a műtét során.
Nagy ritkán előfordulhat, hogy leválik a lepény, ami meglehetősen ritka szövődmény és az okai sem tisztázottak (vérképzési zavarok, betegségek okozhatják, akár öröklődő módon is, de általában súlyos balesetekkor lép fel). Ha bekövetkezik, akkor annak egyértelmű jele a nagy mennyiségű vérzés. Ha ilyet tapasztalsz azonnal kórházba kell menni, mentőt hívni, mert ilyenkor azonnal ki kell venni a babát, hiszen lepény hiányában nem kap levegőt, táplálékot.
A lepény öregszik is, nagyjából a 25. hétig tökéletes (azaz ún. 0 állapotú a lepény), ezután elkezd öregedni, meszesedni, amit az ultrahangvizsgálatokon mindig fel is jegyeznek. A 25. hét után már általában 1-es érettségibb fokozatú a lepény, majd tovább “érik” egészen a 3-as fokozatig. A lepény érettségéből többé-kevésbé következtethetünk a szülés várható időpontjára is, hiszen minél öregebb a lepény, annál kevésbé tudja a babát ellátni.

A pocakok elég csinosak, az enyém a 3.-kal már sokkal hamarabb elkezdett nőni. Majd csináltatok egy képet én is, pocakjaim mindegyiknél meg voltak örökítve.
A spenótoztunk, de holnapra a tojásos nokedli salival jól hangzik.





ghkriszpi
 
 


Szandrii: ne is mondd a cickót....nekem ahogy terhes lettem egy hónap alatt 2 számot ugrott, de már lassan a 90 C-s is kicsi lesz :D( apa örömére)

Várom a holnapi jóóóóó híreket, a fotókat, és a napi menüsorokat :)

gabella: ez de durva, pofátlan disznók az ilyenek!!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Gabella! Múltkor nem sikerült törölnöm magamat az anyatanyáról, legalábbis nem történt semmi arra a parancsra, hogy törlés :) Most be akartam lépni, vagyis ellenőrizni akartam, újra megpróbálni a törlést, de nem tudok belépni. Megnéznéd, hogy fent vagyok e még és csak a jelszómat felejtettem el avagy sikeresen töröltem magam?

Köszi.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


bocsi, töröltem, túl nagy volt a kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabella 2013.02.12 16:33-kor.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szandrii! Nem vagy a tagok között, szóval sikerült a törlés.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella, köszönöm szépen! Akkor mégsem vok olyan béna. Milyen képet töröltél? Ne mááár, muti :) Nem baj, ha nagy.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Köszi az infót Lányok! Akkor majd megkérdezem holnap, hogy nekem hol van.... :o

Nekem ráadásul érzékeny is lett a cicim... és nem annyira élvezem...

Szandrii: 15:15-re megyünk! Aztán majd este jövök a hírekkel! El sem hiszem, hogy eltelt a 6 hét! :)

Többiek is pociképet fel!!! :lol:
A napi menü is jó lenne, legalább van ötlet, sokszor kifogyok belőle.

Várom a csütörtököt is, mert megyünk "Swan Lake on Ice - Hattyúk Tavára" itt lesz az arénába. De azt mondják, hogy nem mű jég lesz, amit nehezen tudok elképzelni, és hát nem örülnék ha fagyban kellene ücsörögnünk az előadás alatt... Szerintetek??? :?: :idea: :shock:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


:( Nekem megint hányással, rosszulléttel indult a napom. Szomorú és csalódott vagyok. Már kezdtem örülgetni, de most megint... Utálom már ezt a szar időszakot. Ráadásul főznöm is kéne, mert úgy gondoltam, hogy már tök jól vagyok és képes vagyok főzni, így aztán nem rendeltem. Most meg szívom a fogam. Csessze meg. :twisted: :cry:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Kép

Akkor mutatok még 13. heti képet. Lekicsinyítettem, mert ekkorában is elég látványos. Azért 3. gyereknél, kis túlsúllyal meg erősen felpuffadva elég nagy már ez a has... :)

Szandri! Sajna még én is hányok... Ha nem is minden nap, de kétnaponta. És újabban néha este is. :( Szóval átérzem! Elmúlhatna már igazán!

Viszont nekem meg minden nap kell főznöm. Ok, hétvégente apa is besegít!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sajnálom ezt a rosszullétesdit... Nekem szerencsére régen volt róka, és már nem is gondolok rá, nehogy előjöjjön. Gyomorfájás is ritka, már este sem jellemző!

Szandrii: szt. csak utoljára beköszönt, Neked is el fog múlni!

Gabella, azt tényleg jó nagy, én úgy gondoltam, nekem majd a végére lesz ekkora, én egyenlőre elbújhatok mellettetek! :lol:

Drukkoljatok du-ra! Izgulok!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Bayar: a végére? Meg fogsz lepődni szerintem! :)

Mesivel, szülés előtt 13 nappal:

Kép

:oops: 8) :lol: :roll:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szaisztok!

Óh gyönyörű pocakok :) Igen valóban nagyobb annak, aki nem első babáját várja. Az utolsó fotón óriási a pocód gabella, de gyönyörű!
A hányás-roszulllét meg monnyon le! ;)

Szandriii: ugy tőled is kapunk pocifotót? ;)
Mi lesz a menü?

Nálunk a változatosság kedvéért krumplifőzelék fasírozottal :) ez a kedvenc így babásan!!!!!!

bayar: csuriban kezem lábam érted!!!!értetek! DE minden ok lesz, meglásd!


Többiek???? Bújjatok ki a csigaházból.....

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Nálunk tegnap volt krumplifőzelék meg fasírt, és itt is nagy sikere volt. Az anyatanyás topicon ihlettek meg a lányok. :) Ma meg a másik kedvencem, paprikáskrumpli van. :)

Katapetra! Köszi! :) Azért baromi nehéz volt ám az a nagy pocak! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


A mi ebédünk gulyás leves, és mindjárt eszem is! :)

Kíváncsi leszek milyen érzés, egy nagy poci :)
De még előbb ma legyen rendben minden!

Azt hiszem, ma veszek valami speckó krémet, vagy olajat a kirepedezésre, nekem amúgy is nagyon száraz a bőröm és mostanában nem tudtam testápolózni csak az arcomat, mert hányingerem volt az illatától.
Az olvastam, van egy DM-es fajta, ami nem is drága, azt fogom kipróbálni.

Ti kenitek valamivel magatokat?



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Tegnap csináltam gyorsan egy képet, de nem vmi jól sikerült. Meg aztán be kell valljam, reggel egészen máshogyan fest az a pocak.
De beígértem, hát tessék két kép, mindkettő 14 hetesen. Az elsőn 2010 augusztus 24én, barnán, feszesen. A másodikon tegnap, fehéren és az előző szülés maradványaival :( :cry:
Ja és az anyajegyek azért nem stimmelnek a 2 képen, mert az egyik jobbról, a másik balról készült, csak az összhatás kedvéért tükröztem.

Íme.

Kép .

KépKép

Kép
szandriii
 
 


És végül egy sokkoló kép, szülés előtt 1 héttel, 2011. február 24én. Sztem undi.

Kép .

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Nem is undi! Szerintem csini hasad volt, és nem is olyan őrült nagy! Mennyit híztál Imikével? (Mert szerintem tuti csak a hasad nőtt!)
gabella
 
 


Szandriii: Undi???? ne már.... olyan helyes vagy vele!!!! DE komolyan, és hát ott mosolyog a kis eredménye, mindig megmosolyogtat engem is Imikéd fotója, olyan szép, és huncut kis kölyök! :D

Jó étvágyat az ebédhez, én is nekiugrok!!!!

gabella: Tuti nehéz volt a végén, én ezt nem is kétlem, hamarosan mi is megtudjuk első babások :roll: :D

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű hasatok van és volt is! :-D
Én is rakok fel az enyémről képet, csak megvárom a férjemet, hogy lefényképezze! :-D Nekem még nem igazán látszik, de akik tudják, azért már észreveszik a változást. :D

Nálunk ma székelykáposzta van, anyósom főzte, mert tegnap mondtam neki, hogy most azt kívánom! Erre ma megfőzte nekem! Egy tündér! :-D Jót ettem belőle, de ma még biztos eszem egyet legalább!

Bayar gondolok rátok, de biztos minden rendben lesz!



miyori
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: