Új privát üzeneted érkezett!

Üdv köztünk Homano!

Szerintem nem kellene zártá tenni a topicunkat,mert a "későn" 8) csatlakozok is betudnak lépni.

Végre pihi kész vagyok a munkámmal....

Mindenkinek szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!!

ma reggelre Barnikám is lerobbant :( 39 fokos lázzal kelt :(

Cicamica reméljük nem lesz beteg a fiad !!

Ada a lényeg hogy egészséges legyen a pici és persze te is!!

Homano üdv köztünk:) gratula a kistesóhoz :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azert huzzunk egy hatart... Valahol kell az egyensuly, hogy itt fu, fa, virag olvassa, mit teregetunk ki alneven, de megsem teljesen anonim modon. Illetve akozott, hogy esetleg valaki az utolso honapban ugy dont, hogy csatlakozik. Majd huzzunk meg egy hatart, aztan csinaljunk zartat szerintem. :) Ja ez nem a most csatlakozoknak szol, udv es dejo ;)
Es legyen mar hetfo ;)

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Homano üdv! :D

Tegnap voltunk afp-n, 10 izgulós nap múlva kiderül az eredmény. (Pont akkor megyek orvoshoz is.)

Szép hétvégét mindenkinek, remélem nálatok is ilyen gyönyörűen süt a nap, mint itt! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok!

Nekem az AFP eredményem csak állítólag 3hét!!!!! múlva lesz meg,még szerencse,hogy 20 hetesre kell,hogy megjöjjön , és az még elég messze van.
Mi március 6 -án megyünk 20 hetesre és 19 -én saját doki bácsinkhoz 8)

Addig meg próbálok nem begolyózni(tegnap este óta nem érzem a picit ,de az elsőnél is így volt).

Ma tartjuk a Valentin napot kapok virágot és holnap étterembe is megyünk(végre nem kell főzni 8) .

Mindenkinek napsütéses napot és kellemes hétvégét.
Nitacsaka a kisfiad remelem meggyógyult már,vagy legalábbis túl van a nehezén.Kitartás.

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Homano: üdv köztünk:)

Nitácska: Barnunak hatalmas gyógyítós pusziii:)

jó ötlet a zárt topik, de majd csak a vége felé szerintem:) a Barnusos topikunk (2011 áprilisi babák) átköltözött a facebookra:) tök jóó:) nagyon szeretem, h minden egy helyen van:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre,sajnos kisfiam, Bebe beteg volt tüszős mandulagyulladást kapott el, 4 napig 39-40 fokos láza volt, étvágya semmi, még szerencse, hogy ivott...ment a hűtőfürdő ezerrel, mert a sok lázcsillapító kikészítette a gyomrát.
Megkapta 2éves 8 hónaposan ez első antibiotikum kúrát.
Azóta nem bír meggyógyulni, pedig előtte sohasem volt komolyabban beteg,a füle, torka fáj, folyik az orra, és nem múlik el :(!

Nekem most pénteken volt meg az AFP, a nőgyógyászaton azt mondták, hogy 10 nap múlva eredmény, a laborban pedig egy hetet mondtak, akkor most mennyi? Tudja valaki?
Nekem csak ez az állandó fáradtság maradt meg :( Tegnap is már este 7-kor aludtam.

Pénteken voltam a védőnőnél, és a halolaj kapszulát javasolja szedni.Szedi valaki?
Ismeri valaki a Hipp Natal terhesvitamint? Mi a véleményetek róla?

Szép, napsütéses hétvégét mindenkinek :)!

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
vatael
 
 


Cicamica, jó Valentin-napozást! :)

Vatael, jobbulást a kisfiadnak! Én is pénteken voltam, nekem 10 napot mondtak, de szerintem ez mindenhol más. Én szedek halolaj kapszulát, a Femibion vitaminom mellett van (azért olyan drága, mert vitamin+halolaj 30-30 db.) Szerintem biztosan használ valamit, nem véletlenül ajánlják. A Hipp Natalt nem ismerem.

A fáradtság nálam is meg van, csak én sosem tudok korán lefeküdni, mert a kislányomat csak én tudom elaltatni (még szopizik este.), teljesen kivagyok tőle, állandóan fáradtnak érzem magam.

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok!

Én is femibiont szedek,és ez az állítólag legjobb manapság kapható terhes vitamin,elsőnél az elevitet szedtem, most is megvettem,de szerintem maradok ennél.

Vatael,nekem a kisfiam volt tavaly ilyenkor 2 hétig lázas(39-40)és középfül és arcüreg volt felváltva nem javult....
Én nekem sokat segített a kakkukfű (párologtatóba lehet tenni könnyíti a légzést, illetve a wicknek van egy metholos kréme mellkasra,amit előtte érdemes kipróbálni,nehogy allergiás legyen rá a fiad.
Norma flore is kell,mert antibiotikum után én mindig adtam.

Remélem tudtam valamit segíteni(Ja és sokat kell inni,mert az oldja a hurutot, jó a kamilla és a hársfa tea is ha elfogadja)

Mindekinek szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

fiuk már jòl vannak kicsit köhögnek még..
viszont benyaltam én is:(
38 fokos làzam volt délutàn...
hivtam szülésznőm algopirint vehettem be aminek
hatâsàra lement a làzam..ha felmegy ujra 39 köré akkor iràny
a kòrhàz:( most pihenek àllni nem jò...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska javulást !Remélem már jobban vagy :shock:

A kisfiam is beteg lett , mi sem úsztuk meg, szóval éttermi program ugrik,de most csak az a fontos,hogy minél hamarabb meggyógyuljon szegénykém.

Este 1-től 1/2 5-ig fennt voltam vele ,most rendesen hasogat a hasam és totál kész vagyok.Ittam egy 3 az egybent, mert különben nem tudnék ébren maradni,és már nekem is kezd fájdogálni egy kicsit a torkom.

Javulást mindenkinek,és szebb napokat :?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok!

rég voltam én is, bocsánat! :( mi is betegek voltunk, egyedül a kislányom az, aki nem dőlt ágynak, de a fiam is, apa is és én is elkaptuk! láz, torokfájás, köhögés, orrfolyás, stb. :S a gyerekek még mindig taknyosak picit, de közöséggbe járunk, így nem csoda... ez kitart egészen tavaszig, az tuti!

nekem meglett az afp és hbsag eredményem, jó lett, a terheléses cukrot is kérte az endos doki, ahol a 60 perces elég gáz, de még nem tudtam vele beszélni, hogy ez mennyire para így terhesség alatt, mert a 120 perces az visszament normál tartományba! szóval nem tudom...

a másik, ami meg idegesít, hogy még mindig nem érzem a babát :( remélem, hogy semmi gond nincs, persze tudom, hogy még van időm megérezni, főleg, hogy kövér vagyok, így rendesen ki vagyok párnázva belülről is, de azért mégis csak idegeskedem rajta! ... :(

afp eredmény szerintem max. 10 nap! ha a labor azt mondja, hogy 1 hét, akkor az annyi! :)

sophie27
 
 


Sziasztok!

Cicamica annyival vagyok jobban hogy egyenlőre nincs lázam...de este még felment újra 38-ra..
most hurutosan köhögök:( és gyengének érzem magam:(

Sopfie remélem már jobban vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nekem azért több az Afp,mert másik kórházba küldik át.
Zsófi!
A terheléses cukornál nem kell figyelembe venni a 60 percest,az a fő,hogy visszamenjen 120-ra normál tartományba.

A barátnőm is a 3. babát várja, és csak a 20 hét környékén érezte először, pedig a többit már jóval korábban.

Én is jóval később éreztem a picit , mint az elsőt,pedig akkor még nem is tudtam,hogy milyen érzés , csak a dokim mondta,hogy bizony ő az.

Most már én is kezdek ramatyul lenni ,fájdogál a torkom.Remélem ennyivel megússzuk, csak ne legyen lázunk.

Nita!
Én anno az elsővel Algopyrint szedtem pont szülés előtt pár héttel voltam olyan beteg,hogy napi 8!!!!! gyógyszerrel jöttem csak rendbe.

Remélem most már,csak jobban leszel

Mindekinek javulást

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Először is jobbulást mindenkinek, akit érint!
Bár sajnos a mostani időjárás is kedvez a betegségeknek :(!

Tinka, majdnem egyidős várandósok vagyunk, egy nap van köztünk;)! Akkor még nálad is megvan ez az állandó fáradtság :(!

Cicamica, köszi a tanácsokat, igen, segítettél vele :)
A kakukkfű a párologtatóba, az illóolaj?
Nektek mitől gyógyult meg a kisfiad a középfül gyulladásból?
Én a Baby Loof balzsamot használom a hátára, és fülsapkázom, napi 2-3x.
Adtam Normaflore-t, de kevésnek bizonyult, mert nagyon fájt a hasa, az antibiotikumtól.
A gyógyszertárban a Protextin-t javasolták, hogy most az a legjobb, pro-és prebiotikum is van benne, abból is végig csináltunk egy kúrát.

Hétfőn megyünk a fülészetre a kisfiammal,kíváncsi vagyok, hogy mit fognak mondani!

Mindenkinek egészséges napokat :)!

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
vatael
 
 


Vatael: halolaj nagyon jó:) én szedtem Barnussal is és most is:)
nekem 1 hét alatt megvolt az AFP eredménye.

Tinka: nálunk is ez van sajna, Barnus még szopizik és nem is hajlandó cici nélkül aludni. nem tudom mi lesz, leszokik vagy tandemben nyomjuk?


betegeknek jobbulást! szörnyű olvasni ezt a sok sok betegséget. Nálunk hál Istennek senki nem beteg, pedig Apa hozhatná haza a bacikat, de itt még egy köhintés sincs.
mondjuk az ovis korúak, bölcsisek is jól haza tudják hozni a bacikat és a felnőtteket is jobban ledönti egy gyerekbaci, mint a sima.

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Cicamica drukk hogy ne legyél beteg!!!!!

tegnap hála 2 algopirynnel megúsztam!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jobbulást a betegeknek!

Csilli, én már azon is elgondolkodtam, hogy leszoktatom, mert iszonyúan fáj. Azzal biztatom magam, ha kijön az aktuális foga, biztosan jobb lesz...de ha mégsem? Neked nem fáj a szoptatás mióta babát vársz?
Állítólag jó a testvérféltékenység csökkentésére a tandemszopi, ezért sem akartam leszoktatni róla, de néha kikészülök tőle... :(

Kép

Kép
tinka02
 
 


Tinka: dehogynem ! nagyon fáj. de képtelenség leszoktatni! legalábbis nem is próbáltam, mert nagyon ragaszkodik. azt mondta a nődokim , hogy állítólag a 2. trmeszter vége felé megváltozik a tejcsi íze és olyankor sok baba leszokik róla magától.

amúgy mik a hátrányai a tandemnek?

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


sziasztok!

üdv az újaknak!
látom témaként felmerült a zárt topik, nálunk a másik kislányomnál elég sokára majdnem a gyerekek 1 éves szülinapja körül talán??? de kivesézést előzte meg... ki mit ír ide, de azt szerintem vállalja nyíltan is...

ha jól látom én veled Nitacska pont veled vagyok egy idős :lol:

tegnap olyan szép idő volt, jó programokkal, a mai idő annál borzasztóbb

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Kemse sajnos nem látom a te vonalzóidat csak a kódokat..:(
de örülök hogy egyidősek vagyunk :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csilli, a tandemszoptatás hátrányairól nem tudok, én attól félek, hogy jut-e majd elég tej a picinek és, hogy hagyja-e majd Kinga szopizni a picit? Vajon megérti-e 2 évesen, hogy nem csak övé ezentúl? Valószínűleg kiderül, úgysem lenne szívem leszoktatni, inkább tűrök. :(
Találtam egy cikket az lll.hu-n a tandemszopiról, érdekes.
Kitartást neked is! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Bocsi csilli, a link lemaradt:)
http://www.lll.hu/node/140

Kép

Kép
tinka02
 
 


hát én nme tudom miért nem lehet látni a vonalzóm, főleg hogy van aki látja van aki nem????

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Vatael !

Én felforraltam vizet és beleszórtam a kakkukfüvet.
De lehet illóolajat is kapni,de totál mindegy melyik,az a lényeg hogy jól használ.

Kemse én mindig látom a vonalzódat.

Én most határán vagyok,hogy vagy beteg leszek vagy nem :?

Remélem mindeki javulgat.

Szép napot nektek :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok!

jobbulást mindenkinek, aki beteg! mi már túl egy betegségen... nem szeretnék az idei télen már több nyavalyát, bár most hallom, hogy az oviban megy a bárányhimlő... :( kész vagyok! :)

beszéltem az endos dokimmal. azt mondta, hogy most 1 hétig mérnem kellene a cukromat 1,5 órával reggeli után, és, ha az 7 alatti, akkor okés, ha nem, akkor majd beszélünk róla! :( gondolom, hogy akkor diéta ezerrel! ...

már nagyon várom a febr.25-ét, akkor megyek uh-ra! remélem, hogy minden rendben odabent!

szopizással kapcsolatban sok mindent nem tudok hozzászólni, sajnos nem sokáig tudtam szoptatni a gyerekeket, és azt is pótolni kellett, mert nem volt elegendő az anyatejem, pedig első időkben tényleg egész nap rajtam lógtak! :D mindegy, talán majd most!!! nem adom fel! :P

a zárt topic ötlete, nem tudom! egyelőre nem rakosgatunk semmi olyat, amit félteni kellene, mármint pl. fotókat! amúgy a tapasztalatom az, hogy az anyatanyás csoport mindig hanyatlóbb, mint ez a babanetes, még talán a FBos csoport ötlete, ami jó és működik is, ha mindenképpen menni kellene én azt támogatnám, persze akkor tudni kellene egymás igazi, teljes nevét, de erre is van megoldás, ha aktuális lesz, szívesen összegyűjtöm, és megcsinálom a FBos oldalt, ha... de most talán még nem annyira égető!

sophie27
 
 


ja, és én amúgy látom mindenkinek a vonalzóját...

sophie27
 
 


eszembe jutott még valami, egy kis játék! ... a régi topic-kal, ahova Beninél írogattam, volt egy olyan tippelős játékocskánk, persze nem mondom, hogy szentírás, de többnyire bejött, hogy az AFP eredményből megjósoltuk, hogy kinek milyen nemű gyerkőce lesz! a dolog úgy nézett ki, hogy, akinek 1 fölötti MoM értéke jött ki (nem a korrigált MoM), ott kisfiú lakott a pocakban, ahol viszont 1 alatti, ott kislány :P erre persze senki ne alapozzon, de nálunk nagy többségben tényleg bejött! :)

nekem most 0,76 lett, a korrigált amúgy 1,05, ami ugye nagyon közeli az 1-hez, és szerintem kislányt várok, Beninél viszont kristály tisztán emlékszem, hogy 1,4 volt anno a MoM értékem...

sophie27
 
 


Sziasztok!

ki hogy van ? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én talán megúszom a sok vitaminnak hála.

Látom Nitácska jó a kedved ezek szerint ti is jobban vagytok.
Remélem mindenki meggyógyult, mert 10-en nap és jön a tavasz.

Mindenkinek szép napot!

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok

Mi szerencsére egészségesek vagyunk. Ez úton is jobbulást a betegeknek.
Remélem holnap kiderül, hogy elfogadták e végül a laborban az új beutalómat.
Egyébként pedig, már nagyon várom a csütörtököt, mert akkor megyek a dokimhoz, és remélem most megtudjuk, hogy fiú v. leányzó rejtőzik-e a pocakban.
homano
Budapest XV. kerület
 
 


ááááá, lemaradtak a vonalzóim :(

KépKép
Kép
homano
Budapest XV. kerület
 
 


na végre :)

KépKép
Kép
homano
Budapest XV. kerület
 
 


Sargahibiszkus mi volt az uh-n?

Homano aranyos a "cicád":)))

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szijjasztok!

Jobbulast minden kis betegnek. Meg nagy betegnek! Johetne mar az a tavasz, meg a napocska, hogy szamuzze a virusokat meg bacikat oda, ahol ezek tavasz es osz kozt bujkalni szoktak...

Koszi a kerdest, meglepoen jol sikerult az ultrahang. Atneztek a babat tovirol hegyire nagyon alaposan, mert volt bent egy 19-20 eves tanonc is, akinek mindent naaaaagyon laaassan es monitoron is elmutogatva magyarazott az ultrahangos. Igy en is erthettem valamit abbol, mit is neznek ilyenkor.
Lemertek 4 adatot, a szokasos combcsont, pocak, fejmereteket, es ebbol szamol a szamitogep sulybecslest. 326g-osnak irta ki a meg mindig kislanyt. Szoval 14 hetesen igenis lehet latni, pontosan lehet latni, ki lakik bent, mar ha tapasztaltalt az ultrahangos, jo a gepe. Atneztek a gerincet, agyat, nincs-e nyulszaja, labat, hasat, szivenek kamrait, abbol kijovo ereket, vesejet, gyomrat, ujjait, holyagjat, mindent.
Kb akkora lehet, mint egy vajkremes doboz. Osszehajtotta magat, labat fel a feje fele es ugy aludt, bebujva a bal medencecsontom ala. Ebbol semmilyen trukkel nem tudtuk kimozditani. Se piszkalassal, se felulessel, se kohogessel, semmivel. Tartsa meg jo szokasat... Igy a koldokzsinort peldaul csak ugy tudta leellenorizni az ultrahangos, hogy teljesen a jobb oldalamra gurultam es a derekamnal kukukcskalt be a geppel. Rafekudt a kiscsaj es ragaszkodott a parnajahoz, na.
hivatalosan tegnap volt 20 hetes, ultrahang szerint 19 het 5 nap. 2 nap meg szerintem akar kerekitesi hiba is lehet, vagy barmi. Kb jol szamolunk.

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


hahóóó:)

nálunk is mindenki egészséges:)
Tinka: képzeld el Barnus már 3 éjszaka és nappal nem cicizett:) igaz, hogy követeli még néha, de igyekszem elterelni a figyelmét:) remélem bírom még és lassan leszokik. bár annyira sajnálom, de viszont így nem fáj már.

a facebookos csoport nálunk nagyon jól működik már több mint egy éve:)

én látom mindenki vonalzóját:)

alig várom a csütörtököt:) remélem csajszi lesz, mert ha nem....akkor gáz van, vettem egy csomó babaruhát:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Gratulálok Sárgahibiszkusz:)
Nekem 12 hetesen megmondták 80% fiú,azóta csak meg lett erősítve:)

Csilla :)

Ez nagy eredmény gratulla csak így tovább. Jó neked ,hogy csak csütörtökig kell kibírjad, nekem még nagyon távoli a március 6. :oops:

De majd csak kibírom valahogy :shock:

Remélem mindenki meggyógyulgatott már.

További szép napot és várom már a tavaszt de leginkább a tavasz végét 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Kemse én is mindig látom a vonalzóidat!

Cicamica, örülök, hogy nem lettél beteg! :)

Sophie, én is 25-én megyek dokihoz! Alig várom, már csak 6-ot kell aludni! :) Az afp-majd csak jövő héten lesz meg, de kíváncsi vagyok, bejön-e a számítás!!

Homano, szorítok, hogy kiderüljön csütörtökön! :) Nagyon aranyos a kisfiad! :)

Sárgahibiszkusz, gartula!

Csilli, neked is megy a drukk csütörtökön! A szopiról meg írtam privit!

Mindenkinek jó éjt! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


sziasztok csajok
pénteken megyek uh-ra
remélem kiderül mi lesz-már nagyon várjuk!
aztán március 8.-án védőnő.
majd március 26. 4D
tök jó
már kíváncsiak vagyunk ár és nagyon várjuk!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Sziasztok!!!!

Cicamica már jobban vagyok én is és a fiúk is ..most api robbant le.tegnap lázas is volt nagyon nagyon nehezen bevette a lázcsillapítót de ma ment dolgozni mert hogy ő nem marad itthon!!!!!kell a pénz....mondtam nekem nem leszarom!!!!

Sárgahibiszkusz szuper hogy minden rendben a még mindíg kis csajjal! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Meg lett az Afp eredményem 1.2 lett.

Nekem ma amúgy egész hasogat a hasam :(


Mindenkinek szép napot!

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Gratula cicamica :D Nekem is meglett 1.16 lett a hepatitis meg negatív :) UH-ra pedig jövő szerdán megyünk, remélem akkor már megtudjuk ki is lakik odabenn :D

Kép
segreta
 
 


Sziasztok

Segreta én a többit meg sem kérdeztem:),mert azt momdták,hogy minden rendben és akkor szólnak csak ,ha gond van.
Nektek hányadik baba?

Most már én is kíváncsi vagyok,hogy végül mennyi lesz a fiú lány arány :P

Mindenkinek szép napot
8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!

Cicamica pihizz ha hasogat a poci...

hétfőn én is megyek az afp eredményért aztán hívom a szülésznőm és kér nekem időpontot a nagy uh-ra!..már nagyon várom..:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok:)

Irigykedek ,hogy ti ilyen hamar mentek uh-ra,nekem még kb. 2 hét :?

Nagyon messzinek tűnik még,és saját dokim is csak 19-én látja a picit.

Remélem szép a napotok :)))

8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sophie27: Hát nekem a lányomnál az elméleted nem jött be mert 1 fölött volt, de ezt utólag néztem meg , mert a mostani 1,5 és 1,4 az egyik a korrigált, na mindegy gondoltam talán közelebb jutok az eredményhez, jövőhét csak az UH :lol: :lol:
én estére szoktam felpuffadni, meg néha görcsölni...de még nem érzem hogy mozog és csak még fél kilót híztam.. a gyerek belülről építkezik rólam :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Kemse, persze, ezért is mondtam, hogy nem szent írás, meg csak egy játék, szóval ennyi! :)

nagyon jó ez a fél kiló!!! ügyesek vagytok! elvileg én sem híztam még, csak 1, max. 2 kilót, de én eleve kövér (tulsúlyos) vagyok... így jó is lenne, ha nem lennék +20-ban a terhesség végére... igyekszem odafigyelni az étkezésre, de nagyon nehéz!!! most járok ugye a reggeli utáni cuki vizsgálatra a helyi patikába, eddig minden okés!

lányok. volt már valakinek bármilyen jellegű fertőzése terhesség alatt? lehet ilyenkor bármilyen kúpot, vagy bármit alkalmazni? szedtem antibiotikumot... azt hiszem, hogy a mindenféle flóráimat kikészítette picit! :(

sophie27
 
 


sziasztok!
Nekem 0,95 az AFP 1, 04 a korrigált:)
ma az UH kisfiút mutatott:D háát nem tudom:) lehet hogy csak a köldökzsinóóór:D

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!!!!!

képzeljétek tegnap este hanyatt feküdtem a kezem a hasamon és nem csak belülről a kezemmel is éreztem a csajosomat :)

ma megvettem Mátém ajándékát és készülünk a holnapi születésnapjára:) most született basszus :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, de jóóóóó! boldog szülinapot a nagyfiadnak!!! ;)

sophie27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: