Új privát üzeneted érkezett!

Witch, az eredmény nem lett meg mára?

Konkri, szegény fiúk. :( El nem tudom képzelni, hogy Samunak bármijét összevarrják. Hogy fogtátok le? Hagyta???
Kíváncsi vagyok, mit mond a dokinő a Heim Pálra. Ügyesek vagytok, hogy 7-re odaértetek! ;)
Amit írtál, abból nem tudom eldönteni, minek örülnél jobban, egy kislánynak, vagy egy harmadik hercegnek. :)
Én kedden délután megyek a védőnőhöz megint. Te hányra mész dokihoz?

Sti, nem csinálsz vonalzókat? Mennyi idősek a gyerekeid, hogy hívják őket?
Én megkaptam a gyedet, de nem hónap végén, mint szoktam, hanem pár nappal később.

Molly, én is így voltam vele, mindegy milyen nemű, csak baba legyen végre. És most sem érdekel egyáltalán a neme. Mindennek örülni fogok.

Babee, azt hittem, a házassági évfordulóig van annyi idő hátra. :oops: Jó vagyok angolból... :lol:

Bakter, én elfelejtettem igazolást kérni a 12. heti UH-n a nődokitól! Annyira lukas az agyam!!! :roll: Persze férjem is szólhatott volna, elvégre ő veszi igénybe az adókedvezményt... :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Családi adókedvezmény: tud ebben valamelyikötök segíteni?
Ugye két gyerek után már igénybe veszem, de most h jön a harmadik, ezzel jóval nagyobb kedvezményre vagyunk jogosultak.
Ha kapok igazolást a terhességről, akkor ezzel a másik két gyerkőc után járó kedvezmény is automatikusan növekszik?

Molly, akkor tényleg nem volt egyszerű az ikrek pociba költözése, drukk, h minden OK legyen most már!

Sti, sajnálom, h a volt munkahelyed ilyen zűrös volt...
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Jó reggelt!

Molly, Witch
Akkor nektek nem egyszerű a dolog... Sajnálom, hogy ennyi baj van :cry:

Betegeknek jobbulást!

Erpé
Ha leadod az igazolást, kéred az adókedvezmény figyelembevételét, akkor úgy számolják, mintha 3 gyereked volna...

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 

 
 

Szép napos időnek néz ki most az időjárás. Alighanem megcsinálom a tavaszi nagytakarítást! :wink:

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Szép reggelt!

Kata, köszi a családi adókedvezményes választ. És igen, ma elvileg szép idő lesz. Nálunk is itt az ideje már nagyon az ablakok lemosásának. De nem ezen a hétvégén lesz ez tuti, most van a gyerekek családi banzája a szülinapjuk alkalmából. Tegnap meg Samu barátainak tartottunk bulit, hú, ezek a 6 évesek hogy tudnak bulizni! :)

És egy utolsó kérdés családi adóval kapcsolatban. Két gyerek után én veszem igénybe, de a 3. érkezésével már úgy lenne optimális, ha egy gyerek után én, kettő után pedig a párom igényelné az adókedvezményt. Lehet változtatni vajon azt év közben, hogy melyikünk épp mennyi gyerek után kéri a kedvezményt? :) Gondolom, ez több harmadik gyereket várót is érinthet :) Persze ha nagyon OFF a téma, lőjjetek le.
É
erpé
 
 


Erpé!

Természetesen bármikor változtatható, csak a megfelelő nyilatkozatokat kell leadni a munkáltatók felé,és lehetőleg mondjuk nektek már 04.01-el számolják máshogy, így nem kell a papírokkal sem kapkodni. Mert mire lezongoráztok mindent, a márciusi bérszámfejtés meg is lesz. Jól emlészem te GYES-en vagy? mert akkor államkincstárnál kell nyilatkozni, a férjednek meg ad a munkáltató nyomtatványt...


Barbazso!

Jaminak még mindig nincs eredmény, hívtam a mikrobiológiát, és azt mondták nem tudják mi nő ki a pisiből... Majdnem megkérdeztem keze van már? Máskor 2 nap alatt van eredmény... most nem tudom mi lehet...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch
Sajnálom, hogy neked is ennyi bajod van :cry:
Azért az jó neked, hogy egy punkcióval sikerült így megoldani... nekünk nem nagyon lettek fagyasztásra alkalmas embrióik... :cry:

Kata
Jó takarítást!
Nekem is meg kellene csinálnom... :oops:

molly80
 
 


Sziasztok!
Végre jól vagyok!!! :lol:
Ennek örömére holnap elmegyünk sószobázni, és játszóházazni (ha minden ok lesz..)

Hoztam képet, csak, hogy tarkítsam kicsit az oldalt :wink:

[img]
Kép 14-15 hetes Buckalakó pocak [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Szép pocakod van! Már igazán látszik! :lol: :lol: :lol: :lol:

molly80
 
 


B@kker Mági! hol kaptál ilyenkor dinnyét?????????????????
Ezen lehidaltam... ezt tényleg nem lehet tagadni :) ez komoly pocak! szépek vagytok!

köszi az infót az izületről, meg a gyógyszerről- ezt tudtam, hogy ettől lehet, meg oké a cataflam, csak ezért nem kellett volna a heim pálba menni, mert ezt a mi doktor nénink is elmondta. hétfőn megbeszélem vele.
nekem Marcu már másfél hete itthon és jövő héten is itthon lesz, és sztem még utána hétfő is tuti, mert csak akkor fogok tudni visszamenni az újabb uh eredménnyel.
egyébként a cataflam használ, már jobb sokkal a lába.

ma már azt mondtam nekik, hogy a nagy ül a babakocsiba a kicsi meg sétál (mondjuk ő meg már be se ül, marcu meg szépen mutatott a babakocsiba, de hát nincs jobb ötletem) és kimentünk picit, mert már totál gáz ez a bezártság.

Martin varrás: egy béna fiatal doki volt a sebészeten, azt mondja fektessem hasra a gyereket (jó, egy ijedt 20 hónapost) így én térdeltem az ágy előtt, Martin az ágyon és öleltük egymást össze. doki így tudta varrni, ketten meg segítettek. nem volt egy nagy dolog, gyorsan meg volt és elég szépen letisztították a haját. de képzeljétek,mikor leesett nem vérzett azonnal, és ült az ölemben és nézem, hogy mi ez a por a pólóján, már megint kiszórta a piros paprikát... tök olyan volt... na de aztán elkezdett csöpögni.

Barbazso: kedden 15 óra. illetve hétfő gyerekorvos lelet vissza, kedd 15 óra nődoki, utána Oszama- megkérdezni, hogy megjött e a széklet tenyészetem. szerda reggel labor. szerda délelőtt Martin varrat szedés. szerda délután Marcell uh. még jó hogy utána két nap ünnep... :)

izgulok a kedd miatt- nekem ez a terhesség para. mindig félek. leginkább a méhszájam miatt. de próbálok nem erre gondolni. sokszor érzem én is amit Sti- mintha egy jól megduzzadt tamponom lenne + nekem most kezdődnek a mensi féle fájdalmak, most indultak be az oldalsó szalagok. a szemérem csontom meg már megszoktam.
nagyon szeretném, hogy minden rendben legyen - ezért is mindegy hogy fiú vagy lány lesz- csak legyen már a kezemben.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!

Hát,nem semmi,hogy ilyeneken mentek keresztül.Ehhez képest mi "nyugisan" élünk,semmi extra.
Betegeknek jobbulást!

Mágnes:szép a pocid,nem semmi! :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Witch, köszi az infót. Nem vagyok gyesen (nem is voltam), amikor Kata kb másfél éves volt visszamentem dolgozni (Samuval is ez volt). Csak mivel közalkalmazott vagyok, nem óriási sok a pénz, azaz max a 3ból 1 gyerek után tudom igénybe venni az SZJA kedvezményt.

Konkri, jó sűrű heted lesz. Örülök, h Marcu lába javul.

Ági, szép poci. A héten én is bejelentettem a munkahelyemen, lassan azért észrevehető :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Jó reggelt!

Erpé
Családi adókedvezmény megosztható, hiszen a kedvezmény igénybevételéhez szükséges papírt a házastárs munkáltatójával is igazoltatni kell. (nálunk ezért egyszerű, hogy egy a munkáltatónk...)

Witch
Alien nő ki??????
Szegény kislány... :cry:

Molly
A lényeg most van a pocakodban és nem lesz semmi gond!

Mágnes
Szépen megnövesztetted már a pocakodat! :roll: :lol: :wink:
Nekem még semmi sem látszik...

Konkri
Lazíts! Negatív gondolatokat nem szabad bevonzzani!!!!!
Ha a kezedben lesz a baba, akkor máson fogsz aggódni! :wink:

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Adókedvezmény:Nem tudom,hogy ez milyen igazolás.Az én dokim is kitudja állítani?Ugyanis amikor táppénzre akartam menni akkor is elküldött az SZTK-ba vagy a háziorvoshoz ő nem tudott felvenni.Én fű alatt a kórházba járok hozzá terhesgondozásra.Holnap felhívom és megkérdezem.

konkri!
"Kiszórta a pirospaprikát" :D :D Kész vagyok a dumádtól :lol: :lol:Én 3/4 11-re megyek UH-ra kedden,már én is nagyon izgulok.Olyan jó lenne megtudnák mondani mi van a lába között nem mintha nem lenne tökmindegy 5 év után,inkább csak a kíváncsiság.

molly!
Te az ikrekre rögtön 2 gyerek után veheted igénybe az adókedvezményt??

mágnes!
Nem egyszerű ekkora pocak biztos,hogy csak 1 pocaklakó van?
:shock: :shock: Én még csak tegnap vettem kismamanacit,mert most kezdtem már szűknek érezni a gatyáimat és nagyon kényelmetlen volt.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Konkri
A félelmeiden meg tudod valakivel beszélni? Vagy csak magadban rágódsz rajtuk? Orvos? Védőnő? Pszichológus? A folyamatos félelem, stressz a legártalmasabb... neked is és a babának is :?

Ibici
Én nem Mo-n adózok :wink:

molly80
 
 


Megcsípett egy cecelégy... álomkóros lettem... :oops: :lol: :wink:

molly80
 
 


Molly!

Ha megnyugtat, nem rég keltem, Befeküdtem a gyerekkel a sátrába, hogy elaltatom, én aludtam el... mókás látvány lehettem :) Bár tegnap éjfélkor feküdtem le, kicsit kikapcsolódtam a barátokkal...
Szerencsére jó lombikos orvosaim voltak és jó intézményben :) És van egy szuper nőgyógyászom is :)

Ibici!

Elvileg bármelyik kezelő orvos, tehát a te dokid is kiállíthatja az igazolás :)

Kata!

Nem tudom mi nő ki a pisiből, de már rohadtul elegem van, a gyerek tegnap reggelre is csupa pisi volt, és mára is (nem sima bepisilés, hanem amit a hólyagnyak már nem bír szorítani, azt kiengedi). Naponta paplan mosás stb...

Erpé!

Ahogy Kata is írta, megoszthatjátok a férjeddel :)

Konkri!

Ne parázz, mondom én aki mindig parázik, még most is :)
Marcunak jobbulást továbbra is :)

Ági!

Hatalmas poci, nekem Jamival kb. 32 hetesen volt ekkora :) Most is vissza ment, és alig van...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch, és csak alvás közben pisil be Jami? Az nem lehet, hogy éjszakára még nem szobatiszta / ágytiszta? Vagy már volt valamikor stabilan éjjelre is pisimentes?
Azért kérdem, mert Samu 2 éves kora után nem sokkal nappalra szobatiszta lett, de éjjelre csak valamivel 4 éves kora előtt. A kettő nagyon el tud válni egymástól időben. Most Katánál is ez van: nappalra szobatiszta, de estére (sőt a délutáni alváshoz is) kell még a pelenka. És ne érts félre, nem szeretnék "okoskodni", hiszen te tudod, Jami esetében ez mennyire függhet össze a betegségével.

Konkri, jó sűrű heted lesz. Az nagyon jó hír, h Marcell lába jobban van.

Nálunk a hétvége sűrű volt, de jól telt. Nálam a jövő héten védőnő és doki program is lesz (védőnőhöz most megyek először). Meg sok meló. És már itt is a hosszú hétvége, éljen! :)
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Mágnes : Határozottan alakul a pocak

Konkri: Jó, hogy jobban van Marcell :) No para! (egy szintén parástól :) )

Witch: Most akadt a szememba - Jamina...de szép név. Hogyan jött az 5let? Tetszik :)

Adókedvezmény téma részemről passz, de látom vannak sokan, akik értenek hozzá.

Kata csillog a lakás? Nekem is kéne....

Molly: Álomkóros cecelégy Bécsbe ért...te küldted? :)

KépKép

Kép
babee
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, lassan 36órája nyomozok, van egy lopott autónk.Ez már a második, nagyon kivagyok!!!!
És az a baj, hogy látom, hogy már nincs meg, ezért húzták az időt a szerelők.Röviden: összetörték, biztosítónak lejelentve, szerelőnek el. Na itt kezdődött minden. Az első szerelő(gyermelyi) átadta egy sárisápinak (nem kértük, nem tudtunk róla, nem írtunk alá semmit) és itt veszett el. Tegnap találtam egy hirdetést, amin a mi autónk van. Messziről felismerem, hiába javították ki. Mérhetetlenül csalódott és mérges vagyok. Nem is értem, nem találok benne logikát. Ez nem egy merci, bmw vagy vw....nem egy gyakori autó, csak egy saab kombi, kék, vaj belsővel. Ilyen autó, ha 10 van Mo-n sokat mondok. Családi autó, lízingelt. Rengeteget fizetünk utána és nem tudom elképzelni, hogy mennyi lesz, ha a bank felé is lejelenti a rendőrség. (svájci frankos). Eszméletlenül elkeseredett vagyok és csalódott, kavarognak bennem a kérdések és nem találok rá logikus választ. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ne haragudjatok, hogy nyavalygok (már megint :?), csak egyszerűen nem hiszem el, hogy már megint van valami szar. Azt gondolom a babón kéne járni az agyamnak, de így nem tudok... :cry:
sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Mágnes, aztaaaa, nagyon szép a pocid és tényleg nagy. Én is ilyen nagy pocakos növesztő vagyok, de nekem még nem indult be, bár már így is túlzásnak érzem, igaz én még csak a 10.héten vagyok. Neked akkor érezhető volt valami?

Konkri, örülök, hogy azért rendben vagytok.
Ne aggódj, tudom jó ember mondja :lol: . én is be tudok parázni, és ahogy látom néha a dokimat is ijesztegetem, de most múltkor azt beszéltük, hogy végülis amíg szívhang van, az minden tünetet felülír. Most múltkor megvizsgált alaposan, a méhem is rendben van, meg belül sincs látható gond és az uhu is szép lett. 2hét van még a kritikus időszakból, de már most is megnyugodtam. nekem azt mondta a dokim, hogy ez a 3. gyereknél már rendben van, mert nem tudok pihenni. Nem is tudom miből gondolta... :shock: lehet mert közben a csajok szétkapták a vizsgálót?! :lol: :lol: :lol:


Nálunk mindkét csaj beteg, isteni nappalaim és éjszakáim vannak...

A cecelégy felém is repült. Én már várom az energikus részt, csak már nem hiszek benne...

Mindjárt megcsinálom ismét a vonalzóm.
:? :? :lol:
sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Próba...
sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


na most???

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Halihó!

Sti:ez nagyon durva,amit leírtál.Hogy ilyen megtörténhet...ez nagyon gáz!Remélem,meg lesz.

Én most majd az afp-re megyek legközelebb csak,addig semmi.

Witch:Jami?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Erepé!

Ettől tiszta ideg leszek, nem miattad, de ezzel baszogatott mindenki, Jami 2011. május óta tuti szoba tiszta minden szinten. Ha éppen tünetmentes, és nem erős a gyulladás, vagy nincs baci, akkor hajnalban vagy éjszaka simán felkelt hogy anyuka pisilni kell :), ha kell kétszer is :) Nála nem a telejes pisi megy be, hanem kb. 0.5, 1 deci, amit már a hólyag nem bír tartani, egyébként napközben is 4-5 bugyi megy el, mert be be pöttyen pár csepp, és van hogy rohan a bilihez és már nem bírja a hólyag és menet közben bemegy az eleje... Kb. 2011 júliusában kezdődött, addig minden teljesen rendben volt :) 05.06-tól egészen július végéig, egy pisis bugyi sem volt, akkor kezdődött el... De ez hosszú sztori... Mivel orvos mondta a hólyagnyak tágulatot így hiszek neki... sőt láttam a felvételeket, stb....

Babee!

Nagy a vezetéknevünk, így valami különlegesset szerettem volna, így lett Nagy Jamina Viktória... egyébként anyukám találta az utónevek között a neten...

Sti!

Nagyon sajnálom... Nem csodálom, hogy ki vagytok bukva... Jobbulást a csajoknak :)

Sissy!

11 után kell telefonálnom Jami lelete miatt, de szerintem már hőemelkedése van..

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Elkezdem ma ismét a dolgos hétköznapokat. Tiszta izgi lesz, amikor elmentem ,a szülők nem tudtak semmit, azóta sem tudják, mi a helyzet, most pedig visszamegyek pocakkal :lol:

Köszönöm a pocakdicséretet.. :) Tegnapig azt mondtam volna, hogy nem, sajnos nem érzek semmit, és ezen már aggódom egy ideje. Anno azt hittem, amit éreztem, mocorgás volt, de csak vaklárma. Így vártam, de semmi mocorgás.
Tegnap este aztán mondtam a babámnak, hogy visszamegyünk dolgozni, és igazán örülnék, ha kicsit aktivizálná magát, és jelezne nekem, hogy jól van, mert így nem tudom, jó-e neki, hogy dolgozom. Ez után kaptam két kicsi rúgást, és egy kis kaparászást. :lol:

Witch:
Jajj nagyon nem irigyellek Jamival betegségével kapcsolatban.
Mi küzdünk Annával a pisilésével, nagy harcok állnak mögöttünk, és ehhez képest semmi eredmény..):

Sti:
Hát ez felháborító, ami a kocsitokkal történt! És most hogyan tovább? Feljelentést tesztek/tettetek? Casco volt rajta?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!

Nálatok mi a gond Annával? Meg a pisivel?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch: Na? Van eredmény? Hőemelkedés?

Sti: de durva!!!! Rendőrség bekapcsolva?

KépKép

Kép
babee
 
 


Sziasztok!

Sti, sajnálom a kocsival történt...nem lehet a szerelőt feljelenteni? Mi az h csak úgy eltűnik tőlük az autó? Én ezt nem is akarom elhinni, hogy ilyen létezik.

Ági!

Szép pocakod van, gratula...enyém hasonlóan nagy pedig 2 héttel legalább előttem vagy. Szerintem amiatt h ilyen alacsonyak vagyunk, nem?

Én is ma jöttem először, mindenki elájult a hasam méretétől...

Én pénteken voltam a nődokimnál, és mondtam neki a nyaki redős eredményt, azt vártam hogy megnyugtat majd, erre közölte h 3 út van:
1. Bajcsy kórház oep alapon chorion boholy mintavétel
2. adott egy sote 1-es prof számot, hogy menjek hozzá, és majd ő eldönti hogy mi van, kell e vagy csak csináltassak gyorsban kombináltat aminek azonnal van eredménye, de ugye ez nem 100 %-os eredményt ad
3. szív UH a Hajdu Krisztinánál

Szóval köszönöm, de még idegesebb lettem basszus...

Nono megint köhög, reggel öklendezett, gondolom a hátra csorgó trutyitól, még most múlt el a köhögése, és megint kezdődik...nem hiszem el...

Persze a nagy kavarásban elfelejtettem a nődokitól adós igazolást kérni.

Viszont a doki néni szerint is fiú, teljesen mutogatta magát, szóval most már elhiszem hogy megint fiam lesz...csak remélem se nem szívbeteg se nem down kóros az én kis drágám.

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Ja, a méhszájat is megnézettem és szerencsére az zárva van, szóval konkri ez a tamponos érzés legalább nem a méhszáj nyitottságára utal.

Nekem vmi különleges fiú név kellene, szintén tucatnév lesz a családnév, vkinek van javaslata?

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést! Rengeteg minden kavarog bennem, pl. az, hogy az ügyvédünk azt állította, hogy beadta a feljelentést (3hete), de nem. Miért? Ma a férjem megtette. A rendőrök szerint egyértelmű a dolog, van esély visszakapni. Ráadásul lehet ügyvédet kell cserélnünk így, de ugyanakkor van egy pár folyó ügy, amit Ő kezdett el. :?

Méhszájat nekem is néztek, nekem is zárt volt.

Witch, én is Nagy. :lol: :lol: :lol:
Remélem hamar megoldódik a dolog, biztos Jamit is zavarja, ahogy olvasom annyira igyekszik szegénykém.

Dolgozók, hogy telt a mai nap?

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Witch, ne haragudj, nem akartalak felkavarni a nappali - éjjeli szobatisztaság dologgal. Csak nekem is meglepő volt Samunál, hogy másfél-2 év is eltelt a kétféle szobatisztaság között. De amiket most írtál (h volt Jami már teljesen szobatiszta, és hogy napközben is vannak balesetek, mikor előjön a gyulladás), ezek sajnos biztos a betegségével függnek össze.
Drukk, hogy mielőbbi találjanak rá gyógyírt!

Ági, egy ismerősnél is a már iskolás korú kislány éjszaka nem ébred fel a pisilési ingerre. Most volt 8 éves, és valamelyik szülő éjjel 1-2 körül félálomban kikíséri a kislányt WC-re. Ha nem teszik meg ezt a kört éjjel, akkor nagy eséllyel bepisil éjszaka. Dokik nem találnak semmi szervi gondot.

Sti, ez nem semmi történet, nem is teljesen világos, elhiszem, h felkavart! Itt valaki(k) nagyon rosszindulatú(ak) volt(ak) veletek...

Manooka, sajnálom, h a doki nem nyugtatott meg. Én azt hittem, hogy megvárjátok az integrált eredményét, és az alapján mennek tovább a vizsgálatok.
Én egyébként a genetikai UH-n eddig Samuval és Katával is Hajdú Krisztinánál voltam. Ő nagyon alapos és jó szakember, és annak a vizsgálatnak nincs kockázata. Nyilván nem ingyen van...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Erpé!

Semmi gond, nem haragszom... :) Nagyon zavajra szegényt, sír hogy bepisilt, pedig soha sem szídtam meg érte, sőt... annyira elesett úgy sajnálom...

Manoka!

Hajdú Kriszta csúcs szupi, csak nehéz bejutni hozzá, volt multkor egy csajszi hasonlókkal és őneki a dokimat ajánlották; ugyan olyan profi :) ő is az Istenhegyin van, ha gondolod privibe megadom a számát, hátha sürgősséggel be tud venni :9 Bár az 30,000 Ft
Fiú név: érdemes az utónév tárat böngészni, én a Dorián is így találtam :)

Babe!

KÉt baci tenyészett ki, erős gyógyszer leáll megint antibiotikum... Aztán hívom a veszprémi dokit és meglátjuk, de valószínüleg műtik ezt márnem lehet elkerülni...

Sti!

Üdv a nagyok klubbjában :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


sziasztok!

Sti: hát nem semmi amit írtál, én ilyenkor olyan mérges tudnék lenni, hogy megverném a szerelőket! a gyermelyi szerelő véletlenül nem egri névre hallgat?
drukkolok nektek, mert ahogy írtad már más téren is rád járt a rúd anyagilag.
casco. az a baj, hogy ha jól tudom a casco a név értéket fizeti ki, és svájci frankos esetben ez lehet hogy csak a töredéke egy autónak.
mi esetünkben a kocsit vettük 2,7ért (4 éve) most ér 1,6ot és a tartozás rajta úgy 3 misi ez kb egyenlő egy több mint f@szával. természetesen arról ne is beszéljünk, hogy a részlet most mennyi a kezdőhöz képest. tehát hiába a lopás, vagy totálkár még akkor is lenne úgy 1,5 misi fizetni valónk, kocsink meg nuku.

holnap megyek én is- de tiszta félelem vagyok, mert napok óta én sem éreztem olyan igazi mocorgás félét, illetve úszkát. és mivel ma is mentem pár helyre és mire haza jöttem kupi volt így utána voltak fájdalmaim. én ezért vagyok parás. de ha hallok holnap pár jó szót, akkor pár hétig megint leszarom a fájdalmakat és megnyugszom lelkileg. viszont a kertészkedésről lemondtam idénre, mert tuti nem bírnám, ilyen "tampon" érzések mellett. sőt, míg az előző terhességem alatt nagyon aktív voltam, most még a takarítást is átpasszolom anyunak- már alig várom hogy jöjjön 29én és ablakot mosson. jó majd kicsit alá dolgozok, de az egészbe nem mernék belevágni.
igazából én ha nem lát senki akkor fogom alul a"hmmmet"- mert sokszor olyan érzésem van, mintha bármikor kieshetne- ezt Martinnal a végén éreztem így, de akkor már 3 ujjnyi voltam. mi lesz ha már 2-3-4 kiló cucc fog nyomakodni lefele- fejen kell állnom.

örülnék akár a túlhordásnak is, de én ha aug 20at megérem (ez az alap cél) egyben akkor már boldog leszek, onnantól minden nap ajándék. még akkor is csak 35 leszek, de én most úgy érzem emiatt a "kipottyanós" érzés miatt, hogy csak addig bírja ki.

én fiúnak márk-ot szeretnék, de apa ki van, hogy miért kéne megint m betűs név- pedig én m betűs nevet szeretnék. ha fiú Márk, ha lány Mia- de most engedni fogok a férjemnek.

Manoka: hajdú doktornőről én is mindig csak jókat hallottam.

Ági úgy irigyellek,meg mindenkit aki a 3-al csitti-fitti!

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Manó, a dokid nagyon fura nekem. Ilyenkor a Down kór már szinte 100%-ra megmondható abból, hogy van-e orrcsontja. Nem nézte ezt UH-on?
Én a SOTE I.-n voltam szív UH-on Samuval. Hajdu Júliánál (azt hiszem). Nagyon kedves, alapos és remek szakember.
Fiú, tök jó lesz Nonónak egy kisöcsi! ;)

Csajok, én is Nagy... :D Szerencsére a fiúk nem... :)

Sti, ez az autós sztori hihetetlen! Először nem is értettem, amit írtál, felfoghatatlan, hogy létezik ilyen is! :( Remélem, a rendőrök elkapják a szemeteket!
Nálatok is most volt szülinap? Isten éltesse Tyutyut! :)

Mágnes, hatalmas a hasad! Mit szóltak a gyerekek a suliban??? :)

Witch, Jami hogy van?

Konkri, mi 2 körül megyünk a védőnőhöz. Barátnőm is a kislányával, lehet, hogy pont 3 körül fogunk végezni. :)
Mostanra biztos vagyok benne, hogy minden rendben a babáddal, nem lehet gond egyszerűen! ;)
Réka néni mit mondott?
Mozgalmas egy heted van. :)
Úgy tudom, a hasmenés a terhesség alatt normális is lehet akár. Mondjuk én pont az ellenkezőjétől szenvedek. :roll:

Álomkór. :lol: Szerencsére én már kifelé megyek belőle. :) Aludjatok, amennyit csak bírtok, a baba ezt kívánja. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Witch, sajnálom, hogy műtét lesz a vége. De utána biztos jobb lesz minden! ;)

Konkri, amit most írtál, azon fogtam a hasam a röhögéstől. :lol: :lol:
Én a másodikkal is szét vagyok esve. Mi lesz a folytatásnál?? Egyelőre nehéz elképzelnem, hogy két gyerek ugrál, játszik, csacsog egész nap, amikor én csak az ágyra tudok gondolni. :) Azt meg még nehezebb, hogy reggel az ovi miatt fel kell ébrednem. Fúj koránkelés! Samu ma 8:57-kor arra ébredt, hogy dudált a vonat. Csukott szemmel elmosolyodott, és kibökte, hogy autó. :) Hang után arra tippelt. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Jó reggelt!

Witch
Szegény Jamina. Remélem, minél hamarabb megoldódik ez a probléma!

Babee
Lakás csillog-villog... tisztaság illat van :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondjuk, másfél szobát nem nehéz kitakarítani. Főleg úgy, hogy csak magam vagyok....

Sti
Autó :cry: :evil: :evil: :evil: :evil:
Mi az, hogy a szerelő csak úgy átadja másnak????

Mágnes
Milyen a munka?

Manooka
Az a Hajdú Krisztina, aki az AEK-ben is rendel? A jövő héten megyek hozzá...

Witch
Be lehet jutni H-K-hoz... csak megfelelő összeköttetés kell :lol: :wink:

Tényleg! ÁEK szülészetet ismeritek? Vélemények?
Felmerült, hogy akár szülhetnék ott is (honvédségnél dolgozom :wink: )

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


sti!
Nem semmi az autós történet!Kitartást és sok türelmet neked!!Próbálj pihizni is azért.Tudom most nagyon nehéz.

witch!
Nagyon sajnálom Jamit,de bízni kell,hogy ezután már csak jobb lehet a műtét után.

mágnes!
Hogy telt az első nap?Döbbent meg volt? :)

manooka!
Sajnálom!Tudod már melyik utat választod?Annyira izgulok én is ma megyek nyaki redőre 3/4 11-re :shock: :?

konkri!

fogom alul a"hmmmet"
kész vagyok,csúcs vagy!! :lol: :lol: Gondolok ma rád megy a drukk az UH-hoz!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Drágák vagytok mindannyian hogy vigasztaltok.
Őszintén szólva nem tudom melyik utat válasszam, azt tudom h melyiket nem fogom. Nem vállalom be szúrást, legalábbis a chorion boholy félét tuti nem, nem mellesleg pedig már szerintem nem is lehetne, mert tudtommal azt a 10-12 hét között lehet.
Hajdú Júlia van a bolgárkerékben is, ott legalábbis őt ajánlották szív UH kapcsán, de ott a 20. hét környékét emlegették, hogy akkor érdemes. Muszáj esetben persze hamarabb is lehet.

Zsófi!

Dokimnak nagyon gyenge UH-ja van a magánban, de említettem neki h Timmermann látott orrcsontot meg mindent rendben talált, szerintem csak azért javasolta a további vizsgálatokat h ne kelljen még 3 hetet várni míg megjön a vérvétel eredménye, ami meg persze 95 vagy 85 %-os eredményt ad. Nem ismerem olyan régóta a doktornőt, de nem hiszem h rosszat akart vele.

Ibi!

Megy a drukk a nyakiredő miatt.

Kata!

Én a Hajdú Krisztát nem ismerem, csak a nevét hallottam már nagyon sokszor, h hol dolgozik nem tudom, csak az istenhegyin olvastam a nevét. Jó neked h hamar kaptál hozzá időpontot.
ÁEK szülészetről csak annyit hallottam, amit a Nonós fórumos társaságból mesélt egy csajszi. Ő az Istvánban szülte az első babát, de dokit váltott és a másodikat az ÁEK-ben, és cukros vízzel akarták itatni a babáját, meg rengeteg kellemetlensége volt a csecsemősökkel, de mivel 2. baba volt nem hagyta magát, emiatt viszont ott szivatták ahol csak tudták őket.

Konkri!

Tök durva de én is érzek ilyeneket h teljesen nyitott vagyok alul és ki fog pottyanni a baba.

Nekem első munka napon viszonylag jól telt, de délutánra már iszonyatosan megfájdult a derekam, hasam rengeteget szúrkált, pont mint az elején, sokszor úgy lefeküdtem volna...ez azért is fura mert otthon meg az utóbbi 2 hétben nem is feküdtem, takarítottam stb de nem volt ilyen.Érthetetlen... :roll:

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Witch!

Köszi a felajánlást, küld el lécci a doki nevét. Cuki vagy.
Csak azt nem tudom h lehetne e még kombináltat csináltatni...nem csúsztam ki belőle...

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt 2 napban elovasgattam az írásaitokat és szeretnék csatlakozni hozzátok, ha befogadtok! :D
Ha minden igaz 11+2 hetesek vagyunk aprócskával. Elvileg szept. 30 lesz a mi nagy napunk. Bár van egy 6,5 éves nagy fiam ő pont a betöltött 38-on érkezett, úgyhogy gondolom most előbb lesz, bár ki tudja :D
Holnap megyünk genetikai Uh-ra. Mint olvastam többen is a SOTE II-n vagytok. Én is, a dokim Dr. Börzsönyi Balázs.

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Manóka!

Ment a privi :)

Galex!

Úgy leátom össznépi buli lessz a SOTE-n :) Bár a lányomból kiindulva simán augusztusban szülök :)

Konkri!

Gondolok rád :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

galex:
Üdv köztünk! Egy helyen szülünk :)

Megvolt az első munkanap, nem volt vészes .:) A gyerekek nem vették észre, jöttek körém, öleltek, meg szorítottak, én meg nem győztem mondani, hogy óvatosan. :lol:
Kollégák el voltak hűlve, hogy mekkora a pocak, szülőkkel még nem találkoztam, mert nálunk nem leshet bejönni az épületbe.

manooka:
Én a helyedben a 3. megoldást választanám. Koriont kizárod, tehát azt nem is említem, a kombinált nem 100%-os eredmény, és Hajdú doktornő tényleg nagyon profi!

Annával az a gond éjszaka, hogy annyira mélyen alszik, hogy nem ébred fel az ingerre, hogy pisilnie kell. Amikor bepisil, arra sem ébred fel, fekszik a pisiben, és alszik benne békésen.
Sokszor nekifutottunk már a dolognak, mindent próbáltunk, de sikertelenül. A legutóbbi akciónk az ébresztés volt, méghozzá kipróbáltuk 3 óránként is, hogy lássuk, mi a helyzet .Annyira mélyen alszik, hogy az ébresztéskor sem tért magához, csak ült a bilin, és csuklott le a feje, aludt. Aztán sírt, pisilni nem akart, felébresztette az Öccsét is, és ennek ehhez még jött éjszakánként az átlag 2 bepisilés. Megelégeltük, és télen nem maceráltuk. Cseppcsengőt szeretnénk venni, sajnos elég drága, de a mi problémánkra ez a megoldás.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszi, hogy befogadtok :D
Bizony buli lesz a Sote II-n :D

Mannoka!
Nekem annak idején magzatvíz vételem volt (bárányhimlős lettem 8 hetes terhesen). Nem volt valami jó, biztos nem vállalnám be még egyszer (persze ha nagyon muszáj lenne elgondolkodnék).
Nonoval mennyi volt a nyakiredő?
Én biztos elmennék egy 4D-s helyre, ahol van idő nézegetni, és minden mm-t alaposan átnézni.

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Milyen az a cseppcsengő? Még sosem hallottam róla?

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Ági!

Én a helyedben elvinném egy urológushoz, ugyanis lehet az is hogy az izom nem tartja ahogy Jaminál, és azért nem veszi észre, csak mondjuk nem olyan gáz a helyzet, viszont az esti terhelést nem bírja a hólyag. Ilyen is van, kérdezték tőlünk is hogy csak este vagy napközben is. Mert van olyan, hogy az este van csak baj a hosszú idő alatt amíg alszik és nem pisil... Bocsi hogy bele kotyogok, de nem szabad feladni, Jami sem kel fel a pisire és simán alszik benne, bár nála nem mennyiség jön.... de reggel ahogy felébred sír hogy bepisilt...
Tudod én az ötödik dokinál voltam mikor végre nem azzal cseszegettek, hogy mosni kell a gyerek nunusát, meg hogy husis a nuni és azért meg ilyen baromságok... a nunusnál tovább egy nefrológus sem látott, urológus kellett...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch:
Elindultunk az urológushoz vezető úton, de aztán meg is torpantunk.
A doki nénink azt mondta, először kell Annától egy reggeli pisi, és azzal küld Urológushoz. Na és itt a probléma... Mert, miután pelenkában van, így nem tudok reggeli első pisit produkálni, mert ezt valamikor hajnalban elintézi...
Másfél hétig ébresztettem minden reggel 6 körül, ült a wc-n ,én guggoltam előtte az üveggel, és próbálkozott, de nem jött pisi, mert valamikor már a pelusba elvégezte.. Így zsákutcába kerültünk..
Szóval ezért áll most az Urológus kérdés,mert pisi nélkül nincs beutaló. :twisted:
Egyébként én azt gondoltam, hogy miután napközben 6-7 órát is képes visszatartani (ami nyilván nagyon nem jó, de volt ilyen már sajnos), de átlagban is ritkán jár wc-re, úgy kell küldeni, és vitázni vele, szóval ezért gondoltam, hogy nem lehet szervi gond. Sosincs baleset, még csak becsurranás sem.. Ezek szerint ettől függetlenül még lehet gond?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttem KÉPZELJÉTEK láttam egy fütyit :lol: :lol:Azért hozzátették,hogy ne vegyem készpénznek,de hát én is láttam és annyira egyértelműnek tűnt.Na majd meglátjuk.Azt mondták minden rendben van.Olyan kis nyugodt,békés volt.Nagyon jó pózban feküdt agyon dícsérték én meg csak dagadtam :lol: :lol: Az NT rövidítés jelenti a nyaki redőt,mert az 1,3???

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Mágnes!
Nem lehetne, hogy esetleg kaptok ilyen felragasztható vizelet gyűjtő zacsit, amibe belemegy a pisi? Anno a fiamnál ez működött, bár lehet Anna már nagy ehhez, és kevés lenne ez a zacsi az ő pisijéhez? Mondjuk éjjel felragasztod neki, akkor valamennyi reggeli pisi csak marad benne.
Ez csak egy ötlet, de hátha...

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


a.ibici!
Gratula!

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: