Új privát üzeneted érkezett!

Tegnap felvettük, ahogy hallgatom a babám szívhangját: otthoniaknak csak így tudom megmutatni! Feltettem a blogba, ha valakit érdekel!!! :wink:

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Sziasztok!

Janka
Kimondhatatlanul sajnálom, ami veletek történt. :( De az, h pozitívan gondolkodsz sokat segít! Mindenképpen jelentkezz majd be hozzánk is kicsit, legkésőbb akkor amikor az újabb csoda a pocakodba költözik. Drukkolok nagyon!!! +++++++++

Kamilla
Szerintem nem gáz a febr. 8. Én csak a 16.héten esedékes AFP kor megyek vérvételre. (február közepén).
Nóra: nagyon szép név, de sajnos igazad van 3at is ismerek a közelünk be. :(
Kínai naptár: szerintem a nlc-n is találsz a kalkulátoroknál.

Kriszta
Örülök, h jobban vagy! :)
Nagyon szuperek a fotók! :) :) :) Szerintem tuti kisfiú! :) :D :D :D

Ucika
Mi Barninál voltunk úgy, h a fiúnév már 100éve megvolt, de még a szülőszobába sem tudtuk, ha lány lett volna, akkor mi legyen a neve. :D :D :D Egyébként a Férj nálunk is ilyen beleszólós, azért nem jutunk egyről a kettőre. Ráadásul csak fura nevek tetszenek neki...
Ismerős érzés ez a kevés a 24h-ra :D :D :D

Mazsi
Ne aggódj, nincsen semmi gond! És tényleg jól szűrhető a down-kór és még sok más is az anyai vérből később! Semmi para, jól van a babád és szépen növekszik!

Babicsek
Mi volt uh-n? Mekkora már?

Szandra
Mekkora szerencséd van, h Apa nem húz ki minden jó nevet a listádról! :)
Leírtak: én meg pont azt tapasztalom, h nem is a baba nemétől függ, h mennyire van valaki rosszul, hanem inkább kismama függő. Bár ha bejön amit leírtál, akkor nekem 2lányom lesz amilyen sz@rul megint vagyok, pedig már azt hittem elmúlt.

Szerencse
Drukkkkkkkk+++++++++!!!! Mi volt az uh-n?

Nemek meghatározása: A Jónás naptárt ismeritek?
Többnyire angol nyelvű oldalakon található, de simán megfejthető kevés angollal is.
Nekem Barninál bejött, most lányt ír, de ugyebár ikreknél ez nem tudom bejön-e.
Kápiteszt: a vicc kedvéért megcsináljam én is? :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Kamilla!

Én a lányoknál nem bírtam eleinte ránézni és hozzáérni a húshoz. Mind a 2x így derült ki, hogy albérlő költözött a pocakomba.
Ivinél a kávétól is rosszul voltam, a 2. -nál megittam a reggeli tejeskávámat és ez most is így van.
Viszont az az érdekes, ha a fiúk itt a munkahelyen főznek kávét, annak a szagától rosszul vagyok. Meg a cigiszagtól és édes parfümöktől, szegényeknek mondtam, hogy jobban járnak, ha elmennek a közelemből, mert nem állok jót magamért.

Szandra, köszi:) Jó dolog, hogy apa is kiveszi a részét a babázásból.
Nálunk 4 hónapos koráig kisajátította magának az esti fürdetéseket.
Nagyon szoros most is a kapocs közöttük. Nálunk ő volt vele gyesen, mindent közösen csináltak.

Vivi, hát kíváncsi vagyok milyen nemű lesz. Mindegy, csak rendben legyen minden, bár lánok terén már van némi tapasztalatom. :)

Babicsek mi újság?

Azt nézem, hogy hál istennek szépen telnek a hetek és lassacskán jön a 2. trimeszter.

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 

 
 

Vivi!
Ma volt nálunk az építész és előadtuk, hogy mit szeretnénk, hál istennek nagyon nyitott volt. A múltor írtam, hogy lassan kinőjük azt amink van, de így is tök jó, hogy saját. Szeretem a házat is meg a környéket is.

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Jelentem megjöttem, minden rendben, a kis csodánk már 30,6 mm-es. :D

Itt egy kép róla: ja és mozgatta a kis kezét, meg láttam az orra hegyét is, ami eddig nem látszott rendesen.
Kép

Most azon izgulok, hogy mintha rózsahimlőt emlegetett volna az egyik anyuka a kisfiam osztályába, mármint hogy az ő kisebbik gyerekénél az oviban van ilyen. Remélem nem hozza be a nagyobbik a suliba, amire mondjuk kicsi az esély szerintem. Anyukámat kérdeztem, mindenem volt kiskoromba, bárányhimlő, mumpsz, skarlát, csak a rózsahimlőben nem voltak biztosak a dokik anno, mikor gyerek voltam. Úgyhogy jövőhéten bejelentkezek annál a dokinál akinél szülni is fogok és majd ő ad beutalót szűrésre, állítólag a vérből kimutatható, hogy van e ellenanyag a szervezetemben.

A kápitesztet én is megcsinálom, ha már mindenki így lelkesül iránta, ne lógjak már ki a sorból, de majd csak szerintem 1-2 hét múlva, mert hétfőtől kell leépítenem az utrót.

wivianne: ikrekkel vajon a rosszullét is duplázódik? Hát nem semmi lesz nektek is 3 csöppséggel. A férjed mit szól hozzá? Hogy rögtön 3 gyereke lesz?

mazsi: Én mostanáig Leskóhoz jártam. A lehető legjobb orvos. Nagyon meg voltunk vele elégedve. Mindjárt meghallgatom a szívhangotokat, csak jöjjek rá az oldaladra hogy hol van. :oops:

Kép
babicsek
 
 


Szegénykém elég furán helyezkedik el, fejjel lefelé a lejtőn. :shock: :oops:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babicsek, Kriszta! Nagyon cukik a babócák :) Tök jól kivehető Aaz UH-n minden. :)

Tényleg Kriszta! Túl vagytok már a szülinapi bulin? Mit sütöttél végül?

Mazsi! Nagyon jó volt hallgatni a pici szívverését... :) De ahogy láttam a Kamilláról még ti sem tettetek le a sok "fiús" teszt ellenére... :D Biztos nagyon feltölt, ha haza tudsz jönni... Mikor derül ki, hogy elenged-e a főnök?

Vivi! Csináld meg a kápitesztet... lehet egyforma neműek.. ;)

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Ez az angol egészség ügy, hát valami elképesztő!!! Felhívtuk az egyik nagyobb városban lévő kórházat, elsoroltuk mi történt (2x próbálták, egyszer sem sikerült lemérni a tarkóredőt) sőt még hazudtunk is, hogy a családban már előfordult, csak hogy vizsgáljanak meg megint! Erre azt a választ kaptam, hogy ha 2x próbálták, akkor harmadjára már nem lehet! MI VAN?? :shock: :shock: Kérdeztem, hogy miért? És annyi választ kaptam: nem tudja!!!! Hát ez tök jó! Megemlítettük, hogy hát az orrcsontot miért nem nézték: annyi volt a válasz, itt azt csak a 20. héttől nézik...erre már tényleg nem tudtam mit mondani!!! :shock:

Elvileg 5 napra hazaengednek, de most olyan duzzogásban van a főnököm, hogy hozzám se szól...tisztára, mint az oviban...

babicsek: nagyon édes a babád! és hidd el nagyon is kényelmes neki az a kis kuckó, mégha lejtőn lefelé fekszik is! :D Tegnap épp Leskóval beszélt nővérem (az én ügye, kapcsán) és azt mondta, hogy olyan NINCS hogy ne lehessen lemérni a tarkóredőt...hát ennyit erről!

Niki: ez így van, én még mindig reménykedek Kamillában, bár férjem már csak és kizárólag kisfiamként emlegeti! :D

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Niki, nem még nem volt. Majd febr. 2-án lesz. Azt hiszem lesz egy piskóta alap és majd a raffaellő töltelékét próbálom kikavarni. Szeletelt mandulával, meg kókuszreszelékkel az oldalát,tetejét bevonni. Diszítésnek meg egész mandulát a tetejére. Most ez a tervem, aztán még bizti lesz finomítás közben.

Mazsi! Elképesztő, hogy milyen módon állnak az angol egészségügyben a dolgokhoz.Remélem a főnököd is alábbhagy a duzzogással.

Babicsek: Lehet, hogy légtornásznak készül a kis csodabogyótok és gyakorol.

Sűrün esik a hó.

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Babicsek! Nagyon cuki a picibabád. :) Akkor ezek szerint most az enyém is ekkora. :)

Mazsi! Nagyon jó az a felvétel! Itthon is lehet ilyen kütyüt kapni vajon?
Tudod mit nem értek? Azon a 12 hetes uh-s képen tök jól le lehetett volna mérni a tarkóredőt..... :shock:

Kriszta! Amióta terhes vagyok, azóta kakaózom reggel kávé helyett. :) Ez esik jól.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Janka, nagyon-nagyon sajnálom! :( Fel a fejjel, és csak pozitívan! :D

Mazsi, ámulok és bámulok (rossz értelemben) ezen a külföldi "egészségügyön". Én azt hinném, hogy inkább mi vagyunk lemaradva (pl. technikában) a külföldiektől, na de ez? Iszonyat! Remélem azért tényleg nem lesz semmi baj! :wink: És nagyon jó volt hallani a szívverést! :lol:

Kamilla, a vaterán is lehet kapni ilyen kütyüt! Már én is nézegettem, de mivel nálunk tuti az utolsó baba, így már nem ruházok be egy ilyenre. :)

Szandra, bízom a kislányban, de ez amit írtál, tényleg így van. Mármint a kajákkal.. :roll: Tegnap volt pont egy ilyen napom, hogy ebédre gyümölcslevest ettem, rá kb. 1,5 órára, meg tavaszi levest milliónyi zöldséggel. :D

Megcsináltam az utolsó kápi tesztemet, ahogy betöltöttem a 10. hetet. Gyönyörű lila lett, ahogy eddig. Most kicsit megpróbálok lenyugodni és szépen kivárni a 4d-t február végén. :roll:


napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok! szép estét! :)

mazsi: rákerestem a googlben a blogodra, mert nem akartam visszalapozni. .ééééééés megtaláltam az esküvős blogodat a weddingsen! :) gyönyörű voltál. és az a menyecske ruha, nagyon dögös! és milyen kreatív vagy, micsoda kézügyesség. csak ámultam-bámultam a saját készítésű cuccokon!! :) hol volt az esküvő?
és a szívhang is szuper jó!! :) mert persze aztán a blogot is megtaláltam. :)


babicsek: nagyon jó a kép! a 10.héten nekünk is fejjel lefelé integetett kispuci, de képet nem kaptunk, mert kifogyott a papír...

napsugár: pedig mindenhol dicsérik a magyar terhesgondozást, főleg a szakember gárda miatt. nem véletlen akarják elszipkázni innen a jó kis dokikat... sőt sok helyen még azt is olvastam, hogy nálunk túl sokat macerálják a kismamákat a viszgálatokkal... hát engem inkább maceráljanak, de viszgáljanak meg mindent.

én Julcsival és most sem voltam túl rosszul. csak úgy módjával. de eddig ez a két terhesség nagyon egyforma. pl.: ha egy konyhát kéne választanom, hogy mit ennék életem végéig, az az olasz konyha lenne. ehhez képest Julcsinál meg most is a 6. héttől rá se bírok nézni se a pizzára, se a tésztára, semmire ami olaszos...
ja, és nekünk a kínai sem jött be. de egyébként itt van: http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html


vivi: linkelnél Jónás naptárt, megnézném azt is...

szép estét nektek kismamák! megnézem a legújabb grace klinikát :)[/b]

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


ucika12: köszi a dicséretet. lassan fél éve vagyunk házasok, nagyon sokat készültem az esküvőnkre (de ez gondolom látszik a blogon is :D ) imádok kreatívkodni, férjem hobbifotós (lassan mániákus szinten :D ) ilyen család vagyunk mi! Az esküvőnk egyébként az én falumban (Borsod megye-Szentistván) volt.
Aztán októberben nászút, november pedig pozitív teszt!!! Szerencsére gyorsan és könnyen teherbe estem, és most már mindennél fontosabb az én kis 8 centis mazsolám! ♥

Amúgy én is pont azt gondolom, amit te: inkább hetente elmegyek vérvételre, vagy ahová kell, csak tudjam, hogy minden rendben. Más eu-i országokban egyátalán nincs így: tényleg Mo-on vizsgálnak ilylen sokat! Barátnőm Olaszo-ban fog szülni tavasszal, ott se viszik túlzásba a terhesgondozást: ott is pl. 2 kötelező UH, ahogyan itt is!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Hali!
Nem olvastam vissza semmit, mert pakoltunk ezerrel a holnapi indulásra. Meló után megyünk 3-kor.

UH-on minden ok volt, 61 mm a CRL, orrcsont 2 mm, tarkóredő 1,7 mm.
Kicsit piszkálta a babót a doki, mert szokás szerint a bal oldalon volt, de nehezen akart megmozdulni. Nemét nem mondta, azt mondta, ilyenkor nem is nézik, mert nagy a tévedési esély, meg nem is látja.
Most fekszek, legyetek jók, én hétfőn jövök legközelebb legjobb esetben.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Szerencse! Örülök a a jó eredménynek. Bár már mi is itt tartanánk.

Mazsi! Nekem is először az esküvős blog jött be. :) Én imádtam szervezni, bár néha sík ideg voltam, de azért jó volt. Az meg pláne jó volt, hogy iszonyat jól sikerült!!!

Kínai szerint fiú. De akkor aki 33 éves és decemberben esett teherbe, annak mindnek fia lesz????? Akkor már inkább a jónás naptár. Ott legalább pontosabban kell megadni a születési adatokat. (percre)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Mi terveztük most a kislány babát, ezért tettünk is érte, a kínai és a jónás szerint is kislányos hónapom volt, szerencsére össze is jött elsőre. Majd kiderül, hogy sikerült...
Ricsikénél nem figyeltük, ott úgy voltunk mindegy mi lesz elsőre...
Viszont visszanéztem és nála is jó a kínai és a jónás naptár szerint is kisfiú. Eddig bevált, remélem most is befog... :)
Sok mindenkit visszanéztem, pl magamat és tesóimat is és kínai szerint mind jó. Egyébként nem minden kínai naptár jó ami fent van a neten. Állítólag a kínaiak már a magzati létet is életnek számolják, tehát mikor megszületik már majdnem 1 éves... és sok helyen ezt hozzá kell adni a táblázathoz csak nem írják oda, és így nem valós adat jön ki.
Én ezt az oldalt szoktam nézni(ehhez nem kell semmit hozzáadni)...:
http://picibaba.hu/pocakkal/elokeszulet ... asi-naptar

Viszont a jónásban én is jobban hiszek! Nem magyar oldal, de én is eligazodtam rajta úgyhogy akkor nem lehet másnak sem nagy ügy kitölteni... :)

Fiú névben annak idején mi is nagy dilemmában voltunk, párom azt mondta nézegessem aztán szóljak ha találtam vmi jót, persze egyik sem tetszett neki... aztán otthon téma volt, apu kérdezte, miért nem az apja nevét kapja, első gyerek, ha majd a második is fiú lesz majd választunk annak más nevet... párom szeme egyből felcsillant, titkon ő mindig is azt akarta, hogy az ő nevét kapja, csak nem mondta, nem tudom miért, egy csomó felesleges kört spórolhatott volna meg nekem... na aztán ez kb a 30. hét környékén volt, és megegyeztünk kapja az apja nevét és Richárd lesz... :D
Most mennem kell, felébredt a gyerkőc...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nzsuska 2012.03.20 20:25-kor.

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Ma ablakot pucoltam az egyik szobában. Gondoltam, amíg nem nagy a hasam, meg bírok mozogni meg kéne pucolni mindet.... Szépen beosztom. Van egy jópár ablak a házon.... :?

De egyébként elég gyengének érzem ma magam.

nzsuzska: Megnéztem a linket. Hát nekem mostanra is kisfiút mutat. Pedig én is örülnék egy kislánynak. Megnéztem a kisfiamat is hogy bejön e és tényleg kisfiút mutat visszamenőleg is.

Szerencse: Én is gratulálok a szép méretekhez! Már ti is túl vagytok a 12 héten.

Ucika: Kifogyott a papír??? Hát ez jó.... De akkor a következőn biztos lesz már! :wink:

kamilla: Bizony, bizony, már a te babád is ekkora. :wink: :D

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Kínai szerint nekem is lány, de a Jónást sajnos nem tudom megnézni, mert anyukám nem emlékszik a születésem percére...csak kb tudta megmondani :( Nem baj, jövőhéten kápiteszt, aztán lassacskán már az UH is megmutatja :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

szerencse: gratula a bébihez!! :)

zsuska: örülök, hogy eddig minden oké és jó vagy!

megnéztem a kínai naptáradat. én nem tudom mit néztem be eddig, de végülis mégiscsak jót mutat Juliskánál. ez is meg a naptarak.com-os is. és most is kislányt mutat.

csajok, én nagyon béna lehetek, de nem találok Jónás-naptárt, nem linkelnétek olyat, ami már bevált valakinél?

babicsek: ilyen hidegben ablakot pucolni? még jó időben is nehezen veszem rá magam...

nagyon késő van, szóval megyek aludni, ezt nem hiszem el, mennyire elmegy minden időm!

jó éjszakát kismamik!

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


ucika, én annó az astro.com-on csináltam meg. Ha jól tudom már csak az ingyenes, a lunarium-os már nem. Itt le van írva, hogy csináld! :D http://gyerebaba.blog.hu/2008/07/01/a_jonas_modszer_1

babicsek, te nagyon lelkes háziasszony lehetsz. :D Én csak akkor szoktam ablakot pucolni, ha látványos az eredmény....nyáron. :roll:

szerencse, irigyellek, hogy már itt tartasz! :D Nekem még mindig 2 hetet várnom kell a következő uh-ig. :( Iszonyat, milyen lassan telik az idő. :roll:


napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit én is eltűntem, az utóbbi napok elég sűrűre sikeredtek.
Tegnap beszabadultunk az ikeába, muszáj volt vennünk pár dolgot a babaszobába :)
Férjem talált egy autópálya mintás szőnyeget, természetesen el kellett hoznunk, bár kétlem, hogy a babának :D
Kedden megyek újra védőnőhöz, aztán szerdán tarkóredő vizsgálat, remélem minden rendben lesz.
Kínai naptár szerint nekünk kislányunk lesz, majd kiderül... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Sziasztok!

Ma elmentem a kórházba a genetikai tanácsadásra, amitől sokkal okosabb nem lettem. Viszont azt megtudtam, hogy Debrecenben, csak a 16. héten csinálják a genetikai vizsgálatot ingyenesen. Létezik ilyen? :shock:
Azt mondták, hogy el lehet menni a 12 hetesre is, de azért fizetni kell. Érdekes ez.

Én mához 2 hétre megyek a 12 hetesre Pestre. Olyan lassan megy az idő. :?

Mi hétvégén neveket nézegettünk és nőtt a varációk száma:
Lány:Alexa, Csenge, Janka, Virág
Fiú:Balázs, Viktor, Botod, Dániel

napsugár: jelentem a lelkesedés alábbhagyott :D Nekem egyébként a mániám az ablakpucolás. :oops:

Kép
babicsek
 
 


Hali!

Babicsek! Folyton csak ismételgetni tudlak. :) Mához két hétre megyek 12 hetesre. :)

Ablakpucolásról inkább ne beszéljünk..... :?

Zoya! Ti aztán jó korán megkezdtétek a vásárolgatást! Nálunk szegényke alig fog kapni valamit. Hát igen, ez a harmadik gyerek sorsa. Megörökli a dolgokat.

Nálunk a lánynév még várat magára. A fiú már csak kétesélyes. De még titok. :wink:

Mazsi! Sikerült repjegyet foglalni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, nekünk csak lány nevünk van. :oops: Apa mindenkinek azt mondja, hogy lánya lesz. :D Nekem van fiú nevem is, de meg sem vitattuk, amikor felhoztam a témát, mert neki lánya lesz. :lol:
Ruhák terén mi a harmadiknak talán még csak zoknit vettünk. Annyira van mindene. :roll:

Képzeljétek, kb egy hete rosszabbodtak a délutáni/esti rosszulléteim. Holnap már betöltöm a 11. hetet, de tegnap este is hánytam. :? Azért utána egy órával lecsúszott egy kis fagyi. :oops:

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Szuper, hogy mindenki szélsebesen közelít a 12-höz! :)

Én nem csodálkozom cseppet sem, hogy az első gyerekesek már elkezdtek vásárolni... annyira jó azokat a kis cuki ruhácskákat meg babás cuccokat fogdosni, rendezgetni... Amikor én vártam Dávidot én is egyfolytában vásároltam volna :D

Csajok nekem meg majd szét hasad a fejem egész nap... nem tudom, hogy a terhesség vagy a hidegfront, de majd megbolondulok...
Nekem egyébként az éjszakai nem alváson kívül más bajom nincs, amióta nem szedem az utrogestant (vagyis tegnap meg ma) fáj egy kicsit a pocim is, görcsölget, remélem elmúlik hamar és nem lesz semmi gond. Én csütörtökön megyek dokihoz már alig várom... :oops:

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Szerencse: gratulálok az eredményhez! (és picit irigykedek is, hogy van ilyened)

zoya04: gondolunk majd rád szerdán, biztos minden rendben lesz!!! és én is vettem már sok sok babacuccot (nem bírom megállni, annyira cukik!!! :D )

babicsek, kamilla: hipp-hopp eltelik az a 2 hét, lassan tényleg mindenki átlépi a bűvös 12-őt! :wink: néha én is szeretném gyorsítani az időt...például, jó lenne, ha nagyon gyorsan eljönne a vasárnap, és mehetnék haza: nagyon rövid időre engedtek el (5 nap, amiből 2 az utazással telik) De én már annak a 3 napnak is nagyon örülök, amit otthon tölthetek: megyek szonográfushoz, védőnőhöz (végre lesz kiskönyvem) , 4D-s UH-ra....lesz program bőven!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Na, Mazsi, akkor lesz program bőven jövő hétre. :) Részletes beszámolót kérünk mindenről!

Niki! Fokozatosan építetted le az utro-t? Nekem azt mondta a doki, hogy szép lassan álljak le vele. Csak abban nem vagyok biztos, hogy 12 héttől kell a csökkentést kezdeni, vagy a 12 hétig már le kell teljesen építeni. :?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Mazsi, akkor a jövőhéten te már tudni fogod, hogy kisfiút, vagy kislányt vársz-e! :lol: De jó neked! :D Persze az egészség a legfontosabb, de jó, ha a nevén tudod nevezni... :wink: Én is valahogy ebben az időben megyek majd 4d-re (14-15.között), már én is nagyon várom! :D Hányadikán mész? Remélem írsz majd! :wink: Ha érted izgulok, nálam is gyorsabban telik az idő. :wink:

Niki, milyen vizsgálatra mész csütörtökön? Lehet, hogy te is tudni fogod már ki lakik a pocakodban? :D
Hívtad a dokit a görcsölés miatt, vagy majd csütörtökön beszélsz vele? Szerintem nem lesz gond!:wink: A fejfájásra szerintem panadolt nyugodtan bevehetsz. :D

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

napsugár: köszi, megcsináltam, de nekem semmit nem mutat a piros csík felett, nincs ott jel, hogy fiú vagy lány... megpróbálom feltölteni. november volt a hónap!

Én szerdán vagy csütörtökön megyek uh-ra, még nem értem el a dokim titkárnőjét.

Lányok: óvatosan a nem meghatározással. Nekem az elmúlt két évben három ismerősöm kislányáról derült ki a 22-24. hét közötti 4d-n, hogy valójában kisfiú... és szerintem ez rosszabb, mintha csak a felénél tudod meg, hogy ki van bent.

niki: nekem is fájt ma a fejem, és férjnek is, szóval lehet, hogy a nagy hideg és havazás is bezavar.

mazsi: tök jó, hogy haza tudsz jönni!

és napsugár: nem vagy egyedül, nekem is visszatértek a rosszullétek. vagyis nem vagyok olyan rosszul, csak semmi nem kell, mindenre ha gondolok, émelygés... Julcsival ilyenkorra már rég full jól voltam.

szép estét nektek!

1327955569.3707.pdf

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Ucika, vannak ilyen időszakok, mikor nem mutat nemet. Ilyenkor kétesélyes. :roll: Mostanában nekem is ilyen időszakom van/volt, legközelebb idén júniusra írt lányt. :D
A nem meghatározásnál, én csak a 4d-ben bízom. Ha ott látszik, akkor azon nincs mit vitatkozni. Egy volt szomszédasszonyom várt végig fiút, magánrendelésre járt egy női nőgyógyászhoz, aki végig mondta, hogy fia lesz. Megszületett a kislánya, aki télen szép kék overálban díszelgett. :D Ugyan ez a nő mondta nekem a 30. héten Dávidomra, hogy valószínű kislány, mert nincs herezacskója. :lol: Azóta szépen kinőtt neki. :wink: Szóval igazad van, mert vannak ilyenek. Most negyedjére nekem is nagyon rosszul esne, ha lányt mondanának, és végül kiderülne, hogy fiú. :? Persze fiúnak is imádnám, csak rosszul esne ha "átverés" miatt csalódnék. :oops:
12. hetire mész?

napsugár
napsugár08
 
 


napsugár: igen! mert persze nem az van, hogy az ember nem szereti, ha más lesz. de ne szépítsük, az akkor is csalódás, ha készülsz vmire és más lesz. Mondjuk ha csak a szülőszobán derül ki, az az igazi szívás. mert ha a 20-22 hétnél derül ki a tévedés, még van még egyszer annyi időd megbarátkozni a szituval. :) kolleganőm mesélte, hogy egy ismerősnek végig lányt mondtak és fiú lett, és őt úgy megviselte a dolog, hogy kb. két napig nem is akarta megnézni. szóval ezek az igazán kemény helyzetek... :roll:

12.hetire megyek, igen. végre :)

észrevettétek, hogy a hsz-ek időpontja egy órával későbbet jelez?

jó éjszakát!

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de csütörtök délután barnázás és görcsölés miatt kórházba kerültem. Valószínűleg ez is ikerterhességnek indult, de csak egy szép babám van petezsákkal, és egy szabálytalan üres petezsák, ami 25-ször 18 milliméteres. Most szigorú ágynyugalom minimum a 12. hétig és utána is csak óvatosan. Ahogy lesz időm és erőm, leülök és végig olvaslak titeket.

Jelentkezem ahogy csak tudok! Szép estét mindenkinek!
szandra91
Érd
 
 


Jó reggelt Lányok!

Elvittem a gyerkőcöt suliba, de olyan hideg van, csak úgy szedtem a lábamat hazafelé. Pedig a Nap az süt.

MA már úgy keltem fel, hogy fáj a fejem nekem is. :( Általában csak végső esetben veszek be gyógyszert, éppen azt akartam megkérdezni, hogy ti mit szoktatok ilyenkor bevenni, vagy egyáltalán szoktatok e bevenni valamit, de napsugár már válaszolt is a kérdésemre. :) Egyébként nekem is a Panadolt mondták, hogy azt be lehet venni.

Szandra: Akkor szigorúan tartsd be amit mondanak. Vigyáz a babádra nagyon!!! És a kórházban mit csináltak veled? Infúziót kaptál? Vagy csak megvizsgáltak? ÉS eddig nem látták, hogy lehet hogy két baba van?

Ucika: Én észrevettem, hogy nem jó időt jelez. Nekem minden este öklöndözéssel és émelygéssel végződik a napom. Utálom. :? Reméljük előbb utóbb vége lesz mindenkinél.

Én szerdán próbálom felvenni a kapcsolatot azzal az orvossal, akinél szülni szeretnék. Remélem eltud vállalni gy is, hogy nem vagyok egy könnyű eset... (Vérhígítót kell szuriznom, csaszival szülhetek, emelett az epémmel is vannak gondok, időnként jól begörcsölök... :roll: )

mazsi: De jó hogy jöhetsz! Nem fogsz tényleg unatkozni és biztosan sokat fog számítani, hogy itt azért tüzetesen megvizsgálnak. Még az is lehet hogy összefutunk, valahol a kórházban. :wink:

kamilla: Hát ugye mi tök egyszewrre haladunk, szóval az utróval kapcsolatban, nekem a következőt kell csinálnom. Eddig úgy szedtem, hogy 2-1-2, tegnaptól kellett elkezdenem leépíteni, úgy hogy 2-3 napig: 1-1-2, utána megint 2-3 napig: 1-1-1, és így tovább 3 naponta hogy: 0-1-1, majd 0-0-1 és vége. Te mennyit használsz naponta?

nikicske: Hogy van a hasad? Remélem már nem görcsölsz. Nemcsak a méhszalagok húzódnak, amit mondani szoktak? Az utrótól lenne? Kiváncsi vagyok nálam mi lesz.... :roll:

Én az illatokat se bírom. A parfümömet sem bírom magamon elviselni, amit eddig szerettem. Már 3 féle öblítő is van itthon, mert azok is irritálnak. A tusfürdőről nem is beszélve... Most Palmolive szappant használok, de az se az igazi. Nektek is van ilyen hóbortotok?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Csak gyors olvasás volt az utóbbi napokban, mert nagyon be vagyunk havazva. Hál Istennek jól vagyunk.

Mazsi, nagyon szuper, hogy sikerül hazajönni és megcsináltatni a vizsgálatokat.

Szandra, vigyázz Magatokra!

Napsugár, Ucika remélem mihamarabb elmúllik a rosszullétetek.

Niki a férjem küzdött az utóbbi napokban a fejfájással, nagyon megkínozta őt is.Ha elkapja, akkor utálatos migrénes fejfájásba megy át neki.

Babicsek, érdekes ez a hozzáállás, hogy fizetős a genetika. Már azt hiszem írtam, hogy nekem Kincsővel is a 16. héten volt a genetika és most is úgy néz ki, hogy az időtájt lesz. Az orvos mondta, hogy teljesen ingyenes.

Én jövő kedden megyek a tarkóredős genetikai UH-ra, de utána el akarok menni megint Győrfihez is.


A nemekről : Ivettnél csak a szülésnél derült ki, hogy kislány, de én végig arra számítottam. Folyton úgy feküdt, hogy nem lehetett megállapítani.

Azt hittem, hogy lecsapom a nagylányomat. Pénteken megkérdeztem, hogy akkor biztos,hogy raffaelló torta, erre közli, hogy nem. Gyümölcsös túrótortát kér. Én meg2 hete azon görcsölök, hogy milyen módon tudom a legjobban megoldani. No se baj, megkönnyítette a munkám.

Itt nagyon hideg van -11,6 C.

Mindenkinek szép napot kívánok!

Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Hali!
Babicsek. Én csak 3x1-et szedek. Ezt kell majd valahogy leépíteni.

Fiú-lány kérdés: szerintem egy 2d-s uh-n sokkal pontosabban meg lehet állapítani, hogy fiú vagy lány.
Mutatok egy képet a lányomról, akit fiúnak mondtak EZ alapján:

Kép

Merthogy a csikló és a fütykös egyformán kezd kidomborodni, aztán az egyikből ez lesz, a másikból meg az.

2d-s uh popó nézetből van pöcök vs. nincs pöcök:
Márkó:
Kép

Norcika:
Kép

Szandra! Pihenj sokat!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors bejelentkezésre:
Megvolt a 12.heti uh! Minden rendben van, a tarkóredők 1,2 ill 1,5, orrcsont mind a két babusnál jól látható! :) :D
Sőt megdícsérték őket, h ilyen szépen együtt haladnak, ami nagyon ritka. (Napra pontosan együtt.) A méhlepény az egyikőjüknek elsőfali a másiknak hátsófali.

Teszek fel képet:
(A dokim mindig csinál 4d is)
Kép Kép Kép Kép




Most olvasom:
Szandra
Nagyon vigyázz magadra! Nem lesz semmi gond! Csak mindig pozitívan!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!!!

Február 8-án megyek 4D-re, akkor már közel 16 hetes leszek, jó lenne, ha meg tudnák mondani a nemét. Itt nem szeretik megmondani, mert félnek ha nem biztos, és nem az lesz, amit mondtak előtte, akkor a kismamák számonkérik őket! Így nem is mondanak semmit...

A Jónás naptárt én is megcsináltam, de nem hiszitek el, annyira béna vagyok, mert nem tudom melyik a fiú és melyik a kislány-jel! A kör, és rajta a ferde nyíl, a kislány, nem??? :D Én azt hiszem az a kislány, nekem az jött ki!

Szandra: jobbulást, és pihenj nagyon sokat!!!

Babicsek: beszéltem nővéremmel (február végén fog szülni a megyeiben) és azt mondta, hogy szerinte jobb a Semmelweis kórház, sokkal igényesebb, meg most lett felújítva. Ő már nem váltott, mert ugyanannál akart szülni, akinél az elsőt is. Én viszont lehet oda mennék, csak az a baj, hogy egy dokit se ismerek onnan. Te tudsz valakit? Mert abban a "kemény" 3 napban, amikor otthon leszek szeretnék elmenni a leendő orvosomhoz, de nem tudom ki a jó. Nem ismersz esetleg valakit a Semmelweis-ből?

Kriszta: háááát a gyümölcsös túrótortára teljesen összefutott a nyál a számban! :D Valamelyik nap lehet én is csinálok. Iszonyat édesszájú vagyok, de persze azért próbálom visszafogni magam...

Vivi: Nagyon édesek a babák!!! Annyira kis tüneményesek már most! :) Gratulálok a jó eredményekhez!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


mazsi: a kör ferde nyillal az fiút jelent. :)
Én anno a kisfiammal a Semmelweisbe jártam, de végül a megyeibe szültem, mert koraszülés volt és ott a koraszülött babákat gyorsabban és jobban el tudják látni. Szóval sok infóm nincs a Semmelweisről, bár körzet szerint én oda tartoznék. Én Hajashoz jártam, de elég morcona ember volt. Azt halottam, hogy nagyon szépen fel van újítva, viszont a megyei meg nagyon gáz e téren sajnos. Én úgy vagyok vele, hogy az orvos, akihez menni akarok, ő a megyeiben van, meg ott született meg a kisfiam is, meg ha gond van közel van a koraszülött. Úgyhogy azt az 1 hetet meg valahogy csak kibírom ilyen körülmények között is. Úgyhogy sajnos a Semmelweissel kapcsolatban nem tudok segíteni.

Wivianne: De jó hogy már ti is túl vagytok a 12 hetesen. Nem lehet könnyű két pocaklakóval. Nem emlékszem, biztos írtad: hogy ők spontán babák? Ahogy elnézem a CRL-eket tényleg nagyon szépen haladnak fej-fej mellett. :)

Lányok én ma nagyon, de nagyon lusta vagyok. :(

Kép
babicsek
 
 


Szandra!
Hú, akkor pihi ezerrel és nem lesz semmi baj.

Kamilla!
Nekem azt mondta a doki, hogy 3 naponta csökkentsem az utrot. De látom, babicsek is ezt írta.

Babicsek!
Én most birom az illatokat, de az előző gyerkőcnél nagyon erősen éreztem, és gyakran nem esett jól.

Vivi!
Gratulálok a jó híreknek!

Mazsi!
Ha a körön van egy fölfelé nyíl, az fiú. Hisz tudod, a fiúknak is feláll. Innen tudod megjegyezni, én is innen tudtam. :lol:

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok Csajok!

Napsugár! Köszi a tippet, bevált a panadol :)

Mazsi! De jó, hogy haza tudsz jönni... a 4D is biztosan nagy élmény lesz... majd írd meg, hogy mi volt és persze a blogba töltsd fel a felvételt :) Ezek szerint minden jel egyelőre a fiú irányába mutat.. hát nagyon kíváncsi vagyok mi lesz :)

Kamilla! Nekem 4*1 utrot kellett szednem a 12. hét betöltéséig, majd leépíteni a 13. hétig kellett, méghozzá úgy hogy 3 napig 3*1, majd 3 napig 2*1, de úgy látom, hogy ez mindenkinél más és más (adag és leépítési folyamat is), úgyhogy én azt javaslom kérdezz rá a dokidtól... A 4D-s képek hanyadik héten készültek a gyerekekről? Nagyon jók!! Nekem egyébként Dávidnál a 16. héten csináltak 4D-t, de egyáltalán nem voltam elégedett, szinte semmi nem látszott belőle... a nemét is csak a 2D-n látták, onnan tudtam meg, hogy fiú. Most meg is fogadtuk a férjemmel, hogy a 20. hét előtt nem megyünk el. babamozizni.


Szandra! Nagyon vigyázz magatokra! Tényleg pihenj, amennyit csak tudsz!

Vivi! Nagyon jók lettek a képek a babákról! Mindegyiken milyen jól kivehető...

Nekem a görcsölés elmúlt, esténként feszít a hasam, de ennyi. Remélem minden rendben, már alig várom a holnapi vizsgálatot...

Lányok! Nem ismer véletlen valamelyikőtök Pesten jó bőrgyógyászt? Ekcémás vagyok és a terhesség miatt nem kenhetem magam steroidos krémmel és annyira katasztrófálisan elterjedt a karomon a sok folt, hogy majd megbolondulok... egyrészt csúnya is, másrészt viszket :((( nagyon el vagyok miatta keseredve...

Mindenkinek nagyon szép napot!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki az ekcémára természetes alapanyagú krémként a tiszta shea vajat javaslom.
Barátnőm férjére is rátukmáltam december környékén egy jó nagy adagot, neki szabályosan szét voltak nyílva a sebek a kezén addig vakarta, azóta mindegyik összehúzódott neki.
Nekem a derekamon és a hátamon szörnyen atópiás a bőr, szintén tiszta shea vajat használok, és bevált rá.

Vivi, nagyon édesek a babók! :)

A vásárláshoz kapcsolódóan, egyrészt irtó édesek a babacuccok, és muszáj vásárolnom :), másrészt praktikussági szempont is, így havonta pár ezresével annyira nem megterhelő, mint az utolsó 3-4 hónapban megvenni egyszerre mindent, az egy kicsit hazavágná a családi kasszát :(

Szorítsatok, negyed 5re megyünk a tarkóredőre.

Eszter

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Eszter! Nagyon hálás leszek, ha beválik... már meg is rendeltem, holnap megyek érte :)

Szurkolok, hogy jól sikerüljön a vizsgálat, majd írj!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki, örülök! :D Amikor megkérdeztem a gyógyszerészt, hogy melyik az a fájdalomcsillapító, amit kismamák is "ehetnek", ezt az egyet mondta. Ezért mertem ajánlani. :D

Eszter, mi volt? :D

Mazsi, várom a beszámolódat! :wink: Kíváncsi vagyok, hogy bejönnek-e a tesztek. :roll: Én most tiszta ideg vagyok, mert mégis csináltam még kápi tesztet kedden (11.hét) és kék lett. Erre felbuzdulva ma (csak azért is!) vettem még egy káposztát, hogy megcsináljam még egyszer. :oops: Nem értem egyébként, hogy ha eddig lila volt, most miért lett kék? :shock: Viszont néztek ph értéket a vizeletvizsgálatnál 25-én, ami 6 lett. A szerint a ph érték/szín felsorolás szerint, ami a blogodban is van, a szerint jó a 6. :roll: Sok olyan kérdést kapok, hogy mi lesz, ha a 4. is fiú... Ma is megkaptam, hogy biztos nagyon nehéz 3 fiúval. :? Őszintén beszarnék, ha a 4. is fiú lenne. :oops:
Nekem is megvan a 4d időpontom. :lol: 24-én megyünk délután. :D Nagyon várom már. :lol:

napsugár[/img]

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Mi ma voltunk a tarkóredőn. 1,3 mm. Babóka 51 mm és végig durmolta a vizsgálatot. :) Csak a vége felé fészkelődött egy kicsit olyan, na hagyjatok már módon. :) A Jánosban (számomra) új volt a genetikai uh gép, nagyon szuperül láttunk mindent, a doki még a köldökzsinórt is megmutatta. egyedül az arcát nem láttuk, mert takarta a kis kezeivel.

szandra: vigyázzatok magatokra, pihenj sokat!

kamilla: én így se látom, melyik fiú melyik lány. nekem az is rejtély, hogy hoygan mérik meg a tarkóredőt, honnan tudja mettől meddig tart? de hát ő a doki...

vivi: nagyon szuperek a képek! egy kicsit irigykedem is. persze elájultam volna, ha közli a dokim két héttel ezelőtt, hogy ketten vannak, de néha meg olyan jó ikrekről ábrándozni. :)

niki: én mindenképp homeopátiás orvost javaslok. bár sajnos bp-n nem tudok senkit. de én már nem egy embertől hallottam, hogy úgy múltak el az ekcémás tünetei, hogy megtalálták rá az alkati szert. egy anyuka mesélte, hogy egy évig hordta a lányát, bőrgyógytól bőrgyógyig sok-sok pénzért, aztán talált egy homeopata gyerek orvost és egy hét alatt elmúltak a tünetei. mert a krém az szuper, de sajnos csak felületi kezelés...

eszter: majd írd mi volt!

napsugár: akkor leszel csak igazán különleges: 4 fiú! azta! persze azért ne vedd túl komolyan a káposzta tesztet. amúgy figyelgettétek a peteérésed? azt mondják, ha előtte vagytok együtt, akkor nagyobb eséllyel lány.

Lányok: tudtok hathatós módszert az orrdugulásra? szörnyen benáthultam, és a férj nem hajlandó többet orrsprayt adni, mert azt mondták neki a gyógyszertárban, hogy terhesen nem szabad. nekem a tengervizes sz..t se ér. még anno a nődokim azt mondta inhaláljak, de az sem az igazi. erre nincs vmi jó módszeretek? most vízben forraltam kamillát meg hársvavirágot, cseppentek bele egy kis eukaliptusz illóolajat, és törölközővel bebújok a gőzbe... hát nem tudom, tegnap sem vált be túlzottan, fent voltam éjjel vagy háromszor. nem tudom hogy fogok aludni így, hogy nem használhatok orrsprayt.

szép estét nektek!

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Ucika, figyeltem a pé-t , de ez nálunk mindig "véletlenül" csúszik be, illetve azért, mert nem védekezünk rendesen. :roll: Konkrétan most úgy volt, hogy nov. 26-án délelőtt azt mondta a férjem, hogy próbáljunk meg egy kislányt. Mivel hónapok óta csak ezt bújtam a neten, mondtam neki, hogy egy fél évet számoljunk a projektre. A beszélgetés után együtt is voltunk, és mondtam neki, hogy most nem szabad próbálkozni, mert nemsokára pé-m lesz, így tuti fiú lenne. Erre véletlenül a vége előtt pár perccel becsúszott egy pici. :oops: Azt mondta, hogy ne aggódjak, ebből nem lehet baba, mert csak elő..ék volt. (Szerinte!) Ezzel szemben, mikor 28-án megvolt a pé-m, valahogy valamilyen eltévedt katona csak találkozott az én kis petécskémmel. :lol: Hát ebből lett a baba. :D Voltunk együtt élesben a pé-m előtt kb. 76-78 órával (már ha a tüszőrepedés a hajnali órákban volt), így nagyon bízom benne, hogy a férjemnek volt igaza, és inkább ebből az együttlétből maradtak életben a katonák. :roll: Remélem a 4d-n kiderül, mert minden vágyam végre rózsaszín ruhácskákat venni a sok kék után. :D
Sajna orrsprayben nem tudok segíteni, mert nem igazán szoktam használni. :?

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Ucika!
Gratula a jó eredményhez!

Eszter!
Nálad is minden ok volt, ugye?

Napsugár!
Na, ezek után aztán tényleg kíváncsi leszek, hogy milyen nemű a babád. De te is már jó ideje szedtem a ca, mg -ot. Nem? Szerintem annak hatnia kell. Én bízom benne. Nekem is a spájzban figyel a képoszta, alig várom, hogy vége legyen az utronak, rá 2 napra tuti megcsinálom én is.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


bocs, lassú a net, kéteszer ment el

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, minden rendben volt, 1,5ös a tarkóredőnk, a vérvétel eredményére mondjuk 2 hetet várnunk kell, de az is biztos rendben lesz.
Mondta a doki, hogy milyen kis együttműködő baba, szépen feküdt, még homorított is egyet, hogy jól le tudja mérni a nyakát.
A következő másodpercben viszont átváltottunk ficánka üzemmódba :D, a szívverést még csak csak megoldotta a doki, de mikor az agyi keringést nézte, Őfelsége kétszer is kimozdult a képből, egy pillanatra nem állt le :)
Férjem mondjuk nagyon büszke volt a mozdulataira, azt mondja, már most igazi kis judo-s :)

ucika: gratulálok neked is a jó eredményhez!

Eszter

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Sziasztok!

Tegnap én is voltam dokinál, és megnézte a baát UH-al. Már 4 cm!! Este voltunk, de olyan kis izgága volt, össze-vissza ficánkolt. Lehet hogy estére indul be.... azért van olyankor nekem hányingerem?

Gratulálok a szép eredményekhez. Én holnap megyek terhesgondozásra a kórházba először. Ma beszéltem a védőnővel.

GYorsan le kell tudni, mert amilyen hóesést mondanak erre, na az nem semmi lesz. Még jó hogy nem most hétfőn kell Pestre mennünk. Remélem mire megyünk, addigra jobb idő elé nézünk.

ucika: Szinte felsoroltad az összes módszert, amit én is tudok. Nekem időnként az segít, ha fekvésből felállok. Meg megszoktam mosni az arcom meleg vízzel és olyankor elindul egy kicsit. Orrcseppet tényleg ne használj, mert nem lehet terhesen. Én a múltkor a Sterimart használtam, hol segít, hol nem... vagy vágjál fel egy hagymát jó apróra.... na jó ez csak vicc volt. Szóval tanácstalan vagyok., de jobbulást kívánok!

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok kismamik!!! :D

Hát mondtam ééééén, hogy nem tudom melyik jel mit jelent! :D Ezek szerint a Jónás- naptár szerint (is) fiam lesz. szerencse7: köszi a tippet! így már tuti megjegyzem! :wink:

Gratulálok a jó eredményekhez! Én majd jövő hét pénteken (10-én) megyek arra a vérvételre, amiből a Down-t is szűrik...pont aznap lépek a 16. hétbe!

Félek nagyon attól az időtől, amit Mo-ra mondanak: remélem azért fennakadást nem fog okozni, és le tudunk szállni...arról nem is beszélve, hogy ezer dolgom lesz, nem lehet hóakadály!!!!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: