Új privát üzeneted érkezett!

timci,
neked is nött ám a pocid :-) hühaaaaa :-D
jajjjj olyan jóó terhesnek lenni,nem???

holnap megyek a dokihoz,uh lesz hasi ultrahangos képem :-)
majd felrakom... úgy izguloook :-) fel akarom most venni kamerával az uh. vizsgálatot...
Vendég
 


Végre egy új oldal.Haladunk szép lassan.De még mindig nem akarom elhinni, hogy egész Magyarországon csak mi fogunk Márciusban szülni.... :roll: :cry:

Bazsa-hát egy hét alatt rengeteget nőtt az biztos.Nem igazán élvezetes egy gyerek mellett terhesnek lenni, de megbirkózom vele.Már várom azt az időszakot, amikor a kisfiam is érezheti, hogyan mozog a tesó....

Tudom, hogy még nem igazán látszik a neme, de azért gondolom csak rákérdezel :) Izgatottan várom az Uh jelentésed és a képet! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
látod,pedig csak ketten fogtok magyarországon márciusban szülni,én nem ott fogok :lol:
hát igen,nekem annyiból könyebb,h nyugi van körülöttem,pünt az amire vágyom... a második már biztos nekem is nehezebb lesz... :-)
a baba neme egyértelmüen látszik már,csak sajnos mivel még nem olyan nagy, nehezebben észrevehetö... tulajdonképpen,ha úgy helyezkedik,és meg akarja mutatni magát,akkor már akár holnap meg is tudhatom,h mi lesz a neme :-) izgi :-)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hát én is örülök, hogy új oldalt kezdtetek/=kezdtünk, merthogy Timcinek említettem facebookon, hogy most baromi lassú a netem. Gondoljatok el egy modemet, de neeeeeem, még rosszabb.
Egyszerűen nem jött be az oldal, mert ugye eléggé az alján tartottatok, és szegénykém addigra lefagyott.
Haragszom a upc-re, még mindig nem kapcsolták vissza a rendeset, pedig abszolút az ő tévedésük volt, na mindegy.
Elég is ennyi bosszúság! Pedig arról még nem is szóltam, hogy tegnap nagy nehezen, miután tizedjére indítottam el az oldal betöltését, tudtam írni egyet, nade az is elszállt. :(

Nem tudom már mi volt benne, de biztosan dicsértem Bazsa pocifotóját, örültem zsznek (bocs, ha rosszul írom a nevet), és említettem neki, hogy az exszomszédom konduktor, aki dolgozni még mindig ide jár, és nagyon jó a torna. :D
Természetesen örültem Timci képeinek és magának Timcinek, és azt hiszem Atticyt vízibolhának neveztem. :lol:
Ja és az is szuper, hogy ilyen jó orvost találtatok, Atti meg igazán hősiesen viselkedett.

Velünk semmi extra nincs, ma védőnőhöz megyünk, Emmának státuszra, nekem a szokásos körökre. :)

Bazsa, olyan kíváncsi vagyok, fogják-e látni!!!!!! Óóóóóóóóóóóóó! :lol:
Timci, te is hamarabb mész uh-re mint én? Én csak okt. 3-án... de soká van az még. :lol:
De szupi, hogy már így érzem a mozgását, egyre többször, főleg olvasáskor. :lol:
Az én pocim is sokat nőtt, de nem tudom, hogy tudok majd képet csinálni meg aztán felrakni, mert a gépem se jó, meg a net is ilyen, de gondolom az maholnap rendeződik.

Puszi!!!!!!!

dincuska
 
 
 
 
 
 


bazsa-mikor mész a dokihoz?Hányra?
Már nagyon kíváncsi vagyok.

Dincus-van bajod elég...szegénykém...akkor most te abban a cipőben jársz,mint én a tengeren.Nem vagány.Igen én is hamarabb megyek,mint te.Most 28-án kell mennem 3:30-ra.Aztán meg Okt.10-én Kecskemétre a kórházba Uh-ra.
Atticy mára már sokkal jobban van.Kevés trutyi folyik a füléből.Viszont hétfőn kontroll.

Most megyek főzni egy kis zöldséglevest,mert már nagyon régóta kívánom.

Puszi csajok!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok :-)
megmutatta magát :-D
kislány,de még megkérdöjelezte a dokinöm,de majdnem biztos...
a képet még be kell anyukámnál scannelni,aztán hozom...
készítettem videót is , annyira cuki :-)

dincus,
szerintem el sikerült küldened,ami szerinted elszállt,ui minden ismerös,amit írtál itt most utoljára :-)

timci,
zöldségleves,az fincsi... én ma spenótot ettem tükörtojással és fött krumplival... nagggyon jól esett :-)
Vendég
 


na megjöttem a képekkel :-)
a második kép a lába köze :-)

Kép

Kép
Vendég
 


bazsa-húúúúúúúúúúúúúú, de jó!Nagyon cuki ez a baba!!!!És kislány...szerintem mind3-unknak kislánya lesz, de hát ki tudja...
Ti is tippeljetek :) Ma meglátogatott a nővérem, mert mentek esküvőre.Nagy meglepi volt számunkra.Itt ültek 1 órácskát.Jó volt őket látni,és közbe kiderült, hogy Ő is várandós és 13 hét körüli.Nagyon boldog vagyok...hehe,egyszerre két baba a családba, nem semmi.Csúcs!!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
nem semmi :-) egyidös uncsitesók lesznek,tök jóóóó...

tippeljünk?
szerintem nekem kiderül,h fiú lesz...
timci neked mégegy fiad lesz,
dincusnak pedig kislánya :-)
Vendég
 


bazsa-igen, csak sajnos 500 km választja el majd őket egymástól... :cry: De a pici mikor 6 hetes lesz, elmegyünk és megnézzük.Atticy is 6 hetesen utazott először anyuékhoz. :wink:

Na, akkor neked eddig:1 fiú 1 lány tipp
Dincusnak: 2 lány tipp
Nekem: 1 lány és 1 fiú

Kíváncsi leszek, de nagyon. :lol:

Minden ok?Jól vagy már?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Eddig csak csöndes olvasótok voltam, most bejelentkeznék hozzátok én is.
3. babámat várom. Van egy 11 éves és egy 8 éves kisfiam. A mostani egy meglepetés baba, de nagyon örülünk neki. Évekig hiába vártuk, nem sikerült megfogannia. És most, hogy feladtam végleg lélekben is , itt van :D
Ma kezdem a 16. hetet.
Bea
bea720818
Budapest
 
 


bea,
üdvözölve légy köztünk :-)
igen ez így szokott lenni, amikor feladod,akkor sikerül...
2 fiú mellé gondolom egy kislány még jól jönne? vagy mindegy?
mi megmutattuk itt magunkat egymásnak fényképpel, ha van kedved tegyél te is fel pocakos meg baba fotót is :-)
Vendég
 


Jééééééééééé egy új tag!!!!Na szia Bea!Végre!Gratula a pocaklakóhoz!!!!Ahogy Bazsa is írja,írj egy kicsit még magatokról és ha tudsz tegyél képeket a családról meg a pocakról :) Nagyon jó, hogy jöttél.Most már nem csak 3-an írogatunk,hanem egyre többen leszünk. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bazsa, úgy örülök, nem semmi, hogy te vagy az első, aki tudod a nemét! :D

Én is szeretek tippelni, én is mindenkinek lányt tippelek! :lol: Úgy érzem, hogy nekem az lesz (bár mindenki mást mond, nade csakazértis), Timciével kapcsolatban bizonytalan érzéseim vannak igazából, de legyen apusnak öröme :D, Bazsa orvosának meg elhiszem... :lol:

Végre jó a netem, nem hiszitek el, mennyit szenvedtem vele, nem jött be semmi, őrjítő volt! Nade mostmár itt vagyok, és képzeljétek, kaptam elemeket a fényképezőbe, úgyhogy lesz majd új pocikép :D

Bea! Üdv itt, remélem előbújik a többi csendestárs is, olyan jófejek vagyunk, csatlakozzatok! :oops: :D
Én holnap kezdem a 16. hetet! :lol:
Hétfőn megyek afp-re.

Na most megyek, mert a kamrát tényleg el kell már intéznem, nincs mese!

Puszika
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dincuska 2011.09.16 10:32-kor.

dincuska
 
 
 
 
 
 


Hehe, tényleg ott van az előző is...nahát, ismétlem önmagam! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Meghoztam őket, én készítettem, úgyhogy olyan amilyen, kicsit nehéz volt magamra mosolyognom! :lol:

Kép
Kép [/img]

Egyébként nekem is van egy hasonló kertészgatyóm, mint amilyet Te vettél Bazsa, majd magamra öltöm! :lol:

Na pusz, mostmár tényleg munka!

Bea, Te is hozz magatokról! :D Családra is kíváncsiak vagyunk, amúgy honnan írsz?

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuuuuuuuuuuuuuusssssssssssss!!!!!!!!!!De jó, hogy végre van netted, remélem most már hamarabb fognak pörögni az oldalak.

Azt mondod kiscsajom lesz?Hát,nem is tudom...reménykedjünk.Én fiút szeretnék :)!!!!!!!!!!!

Most látom én is, hogy csak nem szállt ela,mit írtál, csak még előttem írtad,én meg azt hittem, hogy utánam,mert miután írtam,utána mondtad, hogy írsz...Furi, de a lényeg, hogy megvan.

De szépen kerekedik a pocak.Na most látom te is jól fel vagy öltözve.Hideg van nálatok is?Én meg fövök meg... :lol: Mostanában igencsak lusta kezdek lenni, és nincs kedvem semmit se csinálni.Van még így valaki?
Nem csütörtökön kezdted a 16-ot?Mert emlékszem mi ketten pont egy héttel vagyunk elcsúszva egymástól.Nekem mindig csütörtökön van a forduló.Habár az UH szerint - 1 nap.Vagyis szerdánként van a fordulópont.

Most olvastam, hogy külföldön nem csinálják az AFP-t, mert sokszor rossz eredmény jön ki ,és fölöslegesen nem akarják a kismamákat idegesíteni vele.Itt meg ugye kötelezik...Furi.

Na kicsit összeszedem magam és megyek porszívózni.

Puszi,majd még jövök.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nem is tudom, lutri az egész, össze-vissza érzek én már! :lol: Szerencsére csak kétesélyes! :D

Hááát, reggel felkeltünk, indultunk oviba, borult volt, majdhogynem esőre állt, ráadtam a pulcsit, hosszú nacit, ahogy magamra is. Erre kisütött a nap, remek idő lett! Szegénykém, megsül ő is biztosan! Nem tudom, itt bent nincs melegem, pont jó így! :)

Igen, tényleg csütörtök volt eredetileg a forduló, de aztán a dokim a múltkor erre módosított, azt mondta maradjunk a menstruációs időpontnál, hát legyen, így márc. 3 a dátum, dehát... mindégy! :lol:

Nekem sincs kedvem semmihez, egyáltalán nem érzem azt a tettrekész életérzést, amit a kismamák állítólag szoktak...

dincuska
 
 
 
 
 
 


én is lusta dög vagyok... pedig ugye a 2. trimeszterben a legenergikusabbak a kismamák... hát nem tudom mit fogok akkor a 3. trimeszterben csinálni :oops:

nekem is szerdán van a fordulom... most szerdán kezdtük a 15. hetet :-)

nekem ma úúúgy fáj a fejem, most bekentem a halántékomat borsmentaolajjal, kíváncsi vagyok segít e rajtam...

timci,
mi az a AFP???
Vendég
 


Bazsa, az afp egy fehérjének a rövidítése, amit a baba mája termel, és egyre növekvő mennyiségben jut az anyai keringésbe. Ha magasabb az érték, akkor utalhat velőcső záródási rendellenességre. Igazából ez valóban egy tök elavult vizsgálat, ahogy Timci is írja, és a legtöbb országban már nem is része a terhesgondozásnak, mert rengeteg a hibalehetőség. Pont a 16. héten kell levenni, de befolyásolja a lepény is, sok szinten félremehet a dolog. Úgyhogy csak úgy hemzsegünk a falspozitív eredményektől... így ennek valóban nem sok értelme van...

dincuska
 
 
 
 
 
 


bazsa-én már így nem írom le, mert Dincus már elmagyarázta....lusta dög vagyok... :oops: Elmúlt a fejfájásod?Kismamáknál gyakori...sajna.Nekem is néha előjön....

Dincus- hogy állsz az allergiával?Megvan még? Én Atticy-val sokkal energikusabb voltam, mint most, igaz akkor fiatalabb is...de azért mégse vagyok 45 éves, hogy így leamortizálódjak....és nagyon hirtelen haragú és türelmetlen vagyok, néha már engem idegesít, hogy Atticyhoz nincs sokszor türelmem...Remélem hamar helyrepattanok, mert ennek nem lesz így jó vége. :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
mindenképpen érdemes atticyval megbeszélni ezt a türelmetlenséget, hogy mitöl van, nehogy nagyon magára vegye... vagy nem?
Vendég
 


Timci, hát reggelente még eléggé érzem, van, hogy fel is ébredek rá, és akkor tüsszögök, fújom az orrom vagy 10 percig, míg vissza tudok aludni. De azt mondom, ez már nem is olyan vészes!

Én esténként érzem ezt a türelmetlenséget, amikor fektetem le...addig még elvagyok... kértem is Sándort tegnap, hogy ha lehet vállalja be a ő az esti lefektetést, csakhát neki nem megy olyan gördülékenyen mint nekem. :)
Szerintem is beszéld meg Attival, de ne hárítsd teljesen a pocaklakóra, nehogy megharagudjon rá...érted...óvatosan, nem lehet pontosan tudni, mi zajlik a kis lelkükben. :)

Szép hétvégét! Mi megint hazamegyünk, mert meglátogatom a mamámat a kórházban, Sándornak meg osztálytali.

Puszika

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ma éjjel sokat nem aludtam.Két óránként költött Atika, hogy nagyon fáj a füle.Nem is engedte kitörölni, nem engedett semmit.Így ma reggel elvittem a doki magánrendelőjébe.Kitisztította neki és írt föl fülcseppet is.Borzasztó, remélem már hamarosan csak vége lesz.Már azt kezdtem hinni, hogy hamarosan meggyógyul...a doki szerint hamar változik a középfülgyulladás állapota.Azért bízok benne, hogy hamarosan csak vége már.
Magammal beszéltem meg a dolgot és úgy döntöttem,nagyon türelmes leszek a kicsihez, nem szeretném ,ha neheztelne a kistesóra.Inkább magam türtőztetem.És ma el is kezdtem. :wink: Elég jól haladok.Ahhoz képest, hogy nagyon fáradt vagyok. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Atticy-nak 39 fokos a láza.Most beadtam neki a gyógyszert,ha egy órán belül nem megy le a láza, hívom az ügyeletet.Nagyon aggódom.

Puszi és majd jövök,mikor tudok.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ó akkor csak megjött a nyamvadt láz is! :( :( Nagyon sajnálom, borzasztó mikor lázas a gyerek, én is most éltem át hosszú évek után újra! Nagyon drukkolok, hogy hamar túl legyetek mostmár rajta! Bioptron lámpátok nincs? Nekem az is sokat használt, amikor gond volt a fülemmel.
Timci, írj majd ha tudsz, hogy hogy vagytok, sok gyógypuszit küldök a nagyfiúnak és neked is, mert azért pocakosan ez méééég nehezebb.

dincuska
 
 
 
 
 
 


timci,
én is küldöm a gyógypuszikat...
minden rendben lesz, erös kissrác az atticy...
és sosem felejstük el,h sokszor a láz segít megölni a nem odavaló bacikat...
Vendég
 


Köszönöm csajok a sok puszikát!Rá fér.Még nem hívtam ki őket.Nem is fogom.Felhívtam a Tűzoltó utcai gyermekklinikán dolgozó ismerősünket és azt mondta, ha egész este lázas lesz, feltétlenül vigyük be hétfőn és a legjobb szaki fogja megvizsgálni.Holnap még fel kell hívnom, hogy hogy van a kicsi.

Volt lámpink, de a gyerek nem tűrte...így eladtam.:(
Puszi és jó éjt!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, hogy telt az éjszakátok?

Az enyém borzasztó volt, itt vidéken topon van az allergiám, egész éjjel fújkáltam, és ráment a torkomra!

Puszik mennek Attinak továbbra is! :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást. :)
Timci! Próbáltad már a sóval megtöltött és mikróban jól felmelegített párnán való fekvést a kisfiaddal? Meggyógyítani nem fogja ugyan, de a fájdalmát biztosan enyhíti egy picit.
Az allergia engem is nagyon gyötör. Vége lehetne már! Dincus, te mire vagy allergiás? Használsz valamit rá? Nekem egyedül az Allergodil szemcseppet engedte az orvos, de semmit sem használ.
Nagyon aranyos a pocitok! Én olyan nagynak látom mindhármotokét. Az enyém alig látszik. Vagyis látszik, de sajnos nem a babától. :oops:
Bea
bea720818
Budapest
 
 


bea,
az enyém sem a babától ekkora :D
rakj fel képet nyugodtan, timci is szégyelte,mi meg jóóól megdicsértük :-)

timci,
írj,hogy jobban vagytok e...
tölem is mennek a mai puszik :-)

dincus,
kitartást az allergiához,tudom milyen,de nekem csak a nyár elején van,ilyenkorra elmúlik...
most a parlagfü virágzik,nem?
Vendég
 


Bea, Bazsa, igen a parlagfű ez a kedves... csak itt érzem ennyire durván, otthon Alsónémedin kutya bajom sincs... itt biztos nagyobb a koncentráció. De egy százas zsepit már tuti elfújtam! Nem szedek rá semmit, sóoldatot használtam, az jó is volt, de elfogyott, és nem vettem másikat, mert otthon már egész jól vagyok. De ég az egész arcom, a szám a férjem szerint olyan mint egy botox kezelés után... :lol:

Mikor lesz vége? Olyan sokáig már csaknem tarthat! :(

Timci, merre vagytok? Sokat gondolok rátok!

Bea! tegyél képet, egymás között vagyunk, és jó látni amúgy is egymást, akkor meg legyen friss a kép...és azokon meg már pocakosok vagyunk! :lol:

Puszik

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok.Hát a mai éjszakánk keményebb volt,mint a tegnapi sajnos.Egy szemhunyásnyit sem aludtam.Mellette voltam a kagylófotelbe, néha elszunnyadtam...Szegénykém 39,8 fokos lázzal éget.Hídégvizes fürdő nem ment,csak kínoztam vele,sírt,még jobban felment a láza,a lázcsillapító nem ment csak 3 órára, utána tettem a talpára és a tenyerébe reszelt nyers krumplit, na az valamennyire jó volt és hideg borogatás a homlokára.Ment a ventilátor is...Lement 38,5-re de az alá sose.Sokat sírt.Egyszer felült,elkezdett kacagni,utána meg sírni.Nézem mi lehet vele, óriásiak voltak a pupillái...beszéltem hozzá, de nem reagált...utána megint kacagott, nagyon megijedtem.Szóltam az apjának...de addigra elaludt.Szóval nem volt egy leányálom az éjszaka.Ma elvittük a kórházba.Leszívták a füléből a trutyit és már antibiotikumot írtak ki.Itthon kezelgetem.Most hála nincs láza.De hétfőn irány fel Bp vonattal.Nem fogok a nagy dugóba keringeni...Most egyenlőre minden ok.

bea-próbáltam, de nem tűri, most semmit sem tűr.A doki azt is mondta, hogy ne erőltessem.Majd holnap megnyugszom,miután Bp-n megvizsgálják.

Puszi csajok és köszönjük a sok gyógypuszit.Az allergiásoknak is millió gyógypuszi!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!


Timcike; Szegény Atticy! Rengeteg gyógypuszit küldök neki, neked meg sok energiát! Remélem most már gyorsan rendbe jön! Ez a magas láz nagyon durva, Szabolcsnak még szerencsére sose volt ennyi (kopp-kopp-kopp), én biztosan be is pánikolnék...
Nagyon szépek vagytok a képeken! :lol:

Bazsa; Szuper a gatyód! Amúgy én is sokkal fázosabb vagyok... :wink:
A babaképek is gyönyörűek, és kislány... Tök jó, hogy tudod a nemét! :lol:

Bea; Szia! :lol: Gratula a babához! :lol: Velünk is ez volt, nagyon sokat vártunk rá és mikor feladtam, akkor sikerült!

Dincuska; Hogy állsz a vezetéssel? Én most voltam az éjszakain, rendesen elfáradtam a végére... :shock:
Sajnálom az allergiát, remélem most már vége lesz a parlagfű szezonnak!

Pocakfotók nagyon szépek, rajtam is most már kezd látszódni ( bár ez azért elég ruhafüggő is)

Türelmetlenség; Hát nálam is van egy jó nagy adag belőle, bár talán még annál is rosszabbak a hirtelen hangulatváltások. Ma Szabolcsnak össze kellett pakolni a szobájában, és én nagyon sokáig (kb. egy órán át) Nagyon türelemes voltam, aztán viszont minden átmenet nélkül, úgy berágtam, hogy szegény gyerekem is csak nézett! Végeredmény: Két óra alatt rend lett, de egy zsák játékot :oops: elkoboztam, úgy tudja, hogy kidobtam. Majd egy pár hét múlva visszakapja.

Szerdán én is voltam ultrahangon, 1,8 lett a nuchánk! :lol: Közben nem is kérdezetem, hogy esetleg látja-e a nemét, mert Szabolcsnál mondta magától, már a 12 hetesen. Mikor vége lett, akkor a férjem rákérdezett, de azt mondta nem is figyelte, majd a 16 hetesen megmondja!
Pénteken védőnős nap volt, megkaptam az első beutalómat vérvételre, majd kedden megyek.

Okosító torna: A férjem vitte el rá Szabolcsot, de nem tudom, hogy megyünk-e még... Nagyon pénzlehúzás szaga van... Elég komoly dolgokat mondott a hölgyemény Sz.-ról, anélkül, hogy egyáltalán szóba állt volna vele... :oops: Még csak be se mutatkozott a gyereknek, aki ezek után azt mondta, legközelebb olyan tornára megy, ahol a néni megmondja a nevét... :oops:

Mennem kell, ébredés van! További szép hétvégét mindenkinek!

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


zsz-köszönöm szépen.Hát nálunk sajna mindig ez van.Ha a gyerek lázas,akkor nincs 38 fok,nálunk a min az 38,5!Remélem, hogy az esténk már kellemesebb lesz.

Szabolcsod még alszik délbe?De jó neked.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Már megint 39,5 a láza.De énekel és játszik...hát nem is tudom...ma este magam mellé veszem és Attila lent fog aludni a nappaliban.Kicsit tudjak én is aludni,mert a székben igen kényelmetlen volt. :cry:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
hát egy nyugodt éjszakát kívánok és a fene egye már meg azt a lázat... nem lennék a helyedbe... úgy utálom,mikor egy gyerek beteg... legszívesebben átvenném a baját,h inkább én szenvedjek...
Vendég
 


Timci, ez borzasztó...szegénykém, én is hasonlóan érzek, mint Bazsa, nincs annál rosszabb, mikor egy gyerek szenved. Mert mi felnőttek elviseljük valahogy meg értjük, hogy miért van, de szegénykéim... :(
Én is nyugodt éjszakát kívánok Nektek!

Zita! Hát nem minden konduktor egyforma...nem tudom, ő az egyáltalán? Szomszédom a Pető Intézetben tanult, biztosíthatlak, hogy szakmailag és emberileg is (kántor, hittanító) a legjobb! Az állapotfelmérés tudom, hogy drága nála, de tart is vagy 2-3 óra hosszáig, a torna maga már nem vészes, 1000 ft körüli.

Fel van dagadva az arcom még mindig mint állat (bocs a kifejezésért), megyek aludni, hátha reggelre jobb lesz...

Puszi Mindenkinek!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Timci; Remélem jobb éjszakátok volt, gyógypuszik továbbra is mennek!
Igen, Sz. még alszik délután, hát azért van némi ellenkezés, de többnyire én győzök. Miután 1,2-2 órát alszik, így azt gondolom, még szüksége van rá.

Dincuska; Így van, nem minden konduktor egyforma... Örülök, hogy nektek szerencsétek van vele. A mienk most adja át valakinek a csoportot, lehet, hogy ezért nem vette a fáradságot, hogy normálisan bemutatkozzon... :roll: Bár az állapotfelmérést is Ő csinálná...

Szép napot mindenkinek!

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Nekem mint baráthoz van hozzá szerencsém, Emmus is csak ilyen szinten jár. Ha valaki nem jön el az ovis csop-ba, akkor átugrik! :D Ártani nem árt az biztos. Akárhányszor elmegyünk az ablak alatt, hallani hogy dolgozik, mindig könyörög, hogy hadd mehessen be! :-)

Most látom,hogy megvolt a genetikai is, grat hozzá! :)

Én keltem a leányzót, viszem oviba, aztán megyek be a klinikára vérezni! :)

Puszi

dincuska
 
 
 
 
 
 


Timci, miért csak most adnak a kisfiadnak antibiotikumot? Nem pártolom én sem, meg a gyerekorvosunk sem, de ha kell, akkor kell. Remélem, hogy hamar túl lesztek már rajta végre.
Bazsa! Ne hülyéskedj, a te pocakod csak a babából áll. Olyan karcsúnak tûnsz! :)
Nekem van egy autoimmun anyagcsere betegségem, így hol lefogyok, hol meghízok. Most éppen a dagibb stádiumban vagyok, de már annyira megszoktam, hogy nem megyek miatta a Dunának. :)
Dincus! Hogyhogy a 16. héten mész AFP-re? Nekem a dokim a lelkemre kötötte, hogy a betöltött 16. héten menjek és még hagyjak rá 2-3 napot.
Az elõzõ két gyermekemnél mindig alacsony volt, 0.8 és 0.6 , rögtön küldtek genetikára, de szerencsére mind a kettõ kisfiam egészséges . Akkor nem vállaltam a magzatvízvizsgálatot, de most kénytelen vagyok a korom miatt.
Zita! Mindig bebizonyosodik, hogy igenis léteznek csodák!
Nincs még rólam pocakos fotó, de egy másikat beteszek.
Bea
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bea720818 2011.10.23 21:32-kor.
bea720818
Budapest
 
 


bea,
hát le sem tagadhatnak téged ezek a fiúk :-) aranyosak vagytok...
ohhh,hidd el,h van rajtam háj... igen vékony típus vagyok,de hidd el,h seggem meg hasam mindig volt... csak oda hízok... uh ez nem hiszti vagy ilyesmi,tényleg van böven háj... de nem zavar egyáltalán, ilyen alkat vagyok és kész... ülve ilyenkor kb 10-12 cm a baba,uh lehetetlen,h ekkora has attól lenne :-)
Vendég
 


Sziasztok csajok.Most értünk vissza a kórházból. A doktornő ki volt akadva, hogy miket írtak ki a fiamnak és hogy ilyen füllel hazaengedtek.Rögtön leszívta,és kimosta H2O2 vízzel,ami kidobta a sok gennyet.Utána antibigyós cseppet tett bele.Szegénykém nagyon ügyesen tűrte, pedig baromira érzékeny a kis füle.Az éjszakánk most jobb volt,mint tegnap.Mellettem aludt. :wink: Az ismerősöm is ki volt akadva már akkor,mikor telefonon beszéltem vele, hogy miket kap a gyerek és, hogy milyen az állapota.Végig velünk volt.Le a kalappal előtte.Rögtön fel is vettek minket az osztályra, mert vénásan kell infúzióból kapnia az antibigyót.Szerencse, hogy 20 perc alatt le is ment neki.Így hazajöttünk bepakolni, mert nem gondoltam volna, hogy be kell feküdni vele kb.10 napra.Jó nem?Így majd nem tudlak olvasni benneteket több mint valószínű.Nagyon ügyesen tűrte az infúziót is, hiszen már ismerős neki a pillangós tű sajnos...Így holnap felvonatozunk ketten és befekszünk.Nem kéne befeküdni, ha Bp-n laknánk,mert csak 2 órás infúziót kell kapjon azt kész.De mivel messze lakunk így sajna muszáj.A rokonnak,meg ezer a dolga,így nem maradunk nála sem.Marad a kórház sajnos. :cry: Miután lefojt az infúzió mondta a doki, hogy menjünk vissza nézze meg a fülét és csöppentsen még bele.Akkor, hogy nem volt már velünk az ismerősünk, tejesen másként kezelt.Hát ilyenek a mai dokik.Na mind1.A lényeg, hogy Atikám jó kezekben lesz és végre kikezelik ezt a csúnya bacit.És ott lesz az ismerősünk,aki minden nap meglátogat.Így nagyobb biztonságban érzem majd magunkat és azért minket másként kezelnek mint a többit...ezt meg rühellem.Képzeljétek,amiért kismama vagyok én is fogok kaját kapni, ha nem lenék kismama, mehetnék valahova enni a búsba.Jó nem?

BEA-nagyon szupi a kép.A két fiad,ahogy Bazsa is írja,le sem tagadhatná, hogy a fiaid, főleg a nagyobbik.Ők várják a tesót?


Na megyek pakolni, mert reggel korán indulunk.Azt sem tudom mit pakoljak be.
Millió puszi csajok, vigyázzatok magatokra!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
hát ez hihetetlen...
ez azért elég erös,h ezért fel kell mennetek pestre a kórházba befeküdni,h 2 órát infuziózzatok.... nem tudják felírni az infuziót és otthon házi orvos bedja vagy ilyesmi?
a kajálás a kórházban sem semmi... itt úgy müködik,h ha te is befekszel a gyerekkel,akkor téged is bejelentenek és ugyanúgy fizetned kell a napi ellátást. kb 10 € szokott a napi díj lenni (kaja+ ágy) bár ha jól tudom,otthon nem kell a kórházi ellátásért fizetni... itt igen... de öszintén szólva megértem,hisz azért mert vki beteg miért kéne,h a kórház fizesse a kajádat... ha ki vagy írva otthon akkor magadat kell ellátnod,nem?
na mindegy,a lényeg,h meggyógyuljon kis Atticy :-)
kitartást a kórházhoz és siessetek vissza, de aztán makk egészségesen ám :-)
mondd meg atticynak,h nagyon büszke vagyok rá,amiért ilyen ügyesen türi az egészet :-)
várunk vissza benneteket,
vigyázzatok egymásra nagyon...
Vendég
 


Sziasztok!

Timci, sajnálom azt a részét, hogy be kell feküdnötök, de a jó benne az, hogy meggyógyul a kis drága! :lol:
És majd meglátogatlak Benneteket! :D Még nem tudom, mikor tudok menni, mert még eléggé kivagyok az allergiától. Ma is nagyon nehéz volt, de az afp miatt muszáj volt...
De az esőt úgy várom, mint a Messiást! :lol:

Zsz! Ja tényleg, kérdezted a vezetést. Hát az most sehogy sem áll sajnos, mert idő nincs rá, írnom kell a szakdolgozatot. Sajnos az határidős dolog, bár valamilyen szinten a vezetés is az, hiszen nagy hassal nem lesz olyan jóóóó... de talán még belefér. Szerintem két hét alatt lenyomjuk intenzíven, ha minden nap vezetek. Az éjszakait meg nálunk csak beírják, és annyi... :(

Bea! Nagyon szépek vagytok a fiaiddal, igencsak hasonlítotok! :lol:

Képzeljétek, valami új hullám érintette meg a férjemet, ő akar fürdetni mostmár mindig! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ja Bea, nekem a dokim határozta a mai napot (pont meglesz az eredmény a 18 hetes uh-ra, ahova 2 hét múlva megyek). Ma voltam 16+2. Ő tudja, általában mindenhová korábban küld, genetikai uh-ra is rögtön a 18. héten, anno a 12 hetesen is 11+5-nél voltam... nála ez a tendencia :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


bazsa-Kecskeméten pl.nem kell fizetned,állja a kórház,itt ahova most megyünk kellene, de csak nekem, a gyereknek ingyen van.De mivel kismama vagyok,így nekem sem kell.Attila sajnos nem tud majd minket meglátogatni...a munkája miatt. :cry: Így végig egyedül leszünk....szörnyű.
Arra a kérdésedre a válaszom, hogy itthon beadná-e a háziorvos az, hogy "Nem"! :evil: :evil: :evil: :evil: Felhívtam direkt a kórházból, hogy vállalja-e, mert így megkönnyítené a dolgunkat,és azt mondta, hogy vénásan semmi esetre sem, csak izomba.Az meg nekünk nem jó.Nem meri vállalni, fostos!!!!Ezért most muszáj bent lennünk... :evil: :evil: :evil: És más nem ismerek,aki beadná neki, mert ugye felügyeletet igényel.Ez van sajnos.Ezért is mondom, hogy nem tudom ezek milyen "orvosok"!!!Most már tényleg kezd tele lenni a hócipőm! :evil: :evil: :evil: :evil:

Dincus- a számom megvan, ha tudsz,akkor mi nagyon örülnénk a látogatásodnak!!!! :wink: 8) És köszönjük előre is.
Nekem jövő héten kedden AFP-re kellene menni,utána meg szerdán a dokimhoz.Nagyon bízok benne, hogy addigra Atticy meggyógyul és kiengednek.Mert ha nem cucukázhatok a gyerekkel haza,utána másnap a vizsgálatom után, vissza.

Egész éjjel nem aludtam.Ideges vagyok.Ne szeretek kórházba aludni, főleg ilyen sokat nem.De legalább a kicsi drágám jó kezekben lesz.Nagyon jól aludt az éjjel.Mikor lefektettem volt 38 a láza,kapott lázcsillapítót, utána kutya baja.Csak a fülét fájlalta nagyon.

Csajok vigyázzatok nagyon magatokra!!!!És akinek van a gyerekeire!!!!!!!!!

Millió puszi, majd jövök.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Igen, megvan a számod. Naná, hogy nem jó kórházban lenni, de sajnos néha muszáj. Én szívesen felajánlanám, hogy aludjatok nálunk, de ugyanúgy problémás a bejárkálás, merthát azért kb. 20 km-es távolságra lakunk a kórháztól, ez se jobb. Egyébként a Tűzoltó utcaiban vagytok, ezt nem is kérdeztem, de azt hiszem, ott van ismerősötök.

Puszillak Benneteket, és sok kitartást kívánok!

Ma már én sokkal jobban vagyok, egy picit köhögök még, de ez már nem vészes, az eső meg jól esett. :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus-a szobatársnak van gépe,így most tudok írni.Igen a Tűzoltó utcaiban vagyunk.A sebészeti osztályon vagyunk befektetve.Köszi aranyos vagy, de csak kibírjuk már.

Puszi csajok!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Régóta nem írtam, ezer dolog volt(Attila kiutazása Koszovóba, szombati suli vizsgák, meló). Elkezdtem visszaolvasgatni az oldalakat, de még nem értem a végére. Most lesz időm.
7 hetesen 6 hétig itthon voltam táppénzen, mert elkezdtem barnázgatni, meg a hányás is sokkolt. A 6 hét után, most 3. hete, hogy újra dolgozok. De a törpike közbeszólt. Tegnap óta görcsölgettem, nem is kicsit. Ma voltam dokinál min. 3 hét fekvés. Újra táppénz. Úgy látszik a baby nem akarja, hogy dolgozzak. (Ati meg is ijedt, hogy ő ott kint Koszovóban van, és nem tud segíteni semmit. Most így jobban izgul értünk) Lehetséges, hogy már vissza se megyek, mert a főnök is azt mondta, jobb lenne, ha mostmár otthonmaradnék, és felvesz helyettem valakit.
Holnap leszek 15 hetes. Eddigi vizsgálataim rendben. Múlt héten 4D-s képet is kaptunk, és annyira édes rajta a pici.
Üdvözlöm akikkel még nem találkoztam volna.
Timci remélem jól vagytok.
babci86
Tatabánya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?