Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lanyok!

kaccso: en jol vagyok mostanaban bar most ossze tudnek esni a faradsagtol. Jo, most van ra indokom. Ma csinaltuk az itteni gyerekeknek a Husvetot. Nagyon jol sikerult! Es megsutottem eletem elso kalacsat (egy kakaos ostoros kalacsot es egy rendes foszlos kalacsot - nagyon jo lett!). Olyan jo ido volt - rovidujjuban voltunk kint (szivtuk magunkba a jo kis D vitamint :) De most van hat ora es ulve el tudnek aludni...

pannik: jo hogy jottel es pozitivan allsz a dolgokhoz! :) a gyogyito biztosan jo es ne feledd mi is kuldjuk a pozitiv, noveszto energiakat :) A szonografus az, aki az ultrahangot csinalja.

lulu: mekem inkabb melegem van. Hidegrazasrol meg nem is hallottam. Remelem hamarosan elmulik - nem lehet valami jo...

terhesvitamin: en tenyleg probalom szedni (Katanal szepen szedtem is), de amint a szamba teszem mar oklendezem is vissza. Es most, hogy csak ragondolok, mar el is kapott a hanyinger. Szoval nem tudom mit csinaljak.

Megyek, szerintem egyenesen az agyba. Szep vasarnapot mindenkinek!



Sziasztok,

köszi a fogadtatást:)

Az a helyzet, hogy egy kicsit megijedtem. 2 napja nagyon ideges voltam, és azóta (?) nem mondom, hogy görcsölök, de fáj.. Nincs hányingerem, a mellem sem feszül, úgy érzem valami nincs rendben.

Azt hiszem du bemegyek az ügyeletre, hogy csináljanak egy UH, hogy megnyugodjak.

Sírni tudnék. Szorítsatok.

Kép
lillian
 
 


lillian: voltal orvosnal? Minden rendben? Mennek a drukkok.


 
 

Lilian
Drukk, hogy minden rendben legyen!

Madge
Hol találtad a foszlós kalács receptet? Most, hogy írtad, én is megkívántam. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi:

http://maxkonyhaja.blogspot.com/2008/02 ... kalcs.html

Nagyon finom :) Nekem tobb tejet kellett hasznalnom a magassag miatt. A retes liszt helyett raktam bele ket evokanal vital wheat gluten-t.

De az ostoros kakaos kalacs meg ezt is verte :)



Köszi! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Bekukucskáltam, bár én, vagyis mi nem novemberi,hanem decemberiek vagyunk...akkor is ér itt időzni?:)

És amiért klaviatúrát ragadtam:
Egcsi! Emlékszek rám a" már megint megjött"-ből???? Nos én is a harmadikat várom:) Gratulálok Neked, hogy végre volt,hogy nem jött meg:)
imolyozs
 
 


Persze, hogy emlékszem! :D Elvileg én is decemberi vagyok, de tutter november végén lesz a császárom, immár a harmadik. :)
Ha akarsz írj privit, hogy mi van veletek! :wink: Gratula neked is Hármaskához! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

A tegnapi szép időnek köszönhetően nem ültem gép elé :), olyan sokat tekeregtünk, hogy este későn értünk haza és akkor már alig vártam párnát érjen a fejem.

madge: nekem a vitaminnal a doki azt mondta, ha hányok tőle akkor ne szedjem, mert kár h kaja és vitamin is kimegy, akkor legalább a kaja maradjon bennem.

lillian: mit mondtak? nagyon várom a jó híreket!!

Én ma voltam laborba és annyi vért lecsapoltak, hogy majdnem rosszul lettem. Én nem irtózom a vértől s nem is féltem a vérvételtől, de rendesen elmelegedtem, miután levették. Szerdán lesz eredmény és kíváncsi vagyok az Rh-mra, mert a nővérem negatívos volt.

Mindenkinek szép hétfőt!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!

Lillian, drukkolok nagyon!!

Hétvégén küzdöttem a hányingerrel és az álmossággal, de most jobb egy kicsit. :)
Kölcsön kaptam Rubint Réka kismama-torna dvd-jét, de esélyem sem volt, hogy kipróbáljam, dőltem az ágyba, amikor csak tehettem. :)) Nekem ez annyira vicces, mert nagyon aktív életet éltem a baba előtt.

Szép napot Nektek!
mdooor
8+0 :)
mdooor
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok??
2. gyerkőc, nov. 16 elvileg,és már most veszélyeztetett terhes vagyok egy hematóma miatt :cry:

Nagyon nagyon szeretném ha itt maradna velünk, mert bár természetesen, de kb 1,5 év alatt jött össze.

Én sokkal rosszabbul vagyok mint anno Gergővel, vannak hasi fájdalmaim is, meg puffadok, de pl. most muszáj szednem femibiont, 5 éve semmit nem szedtem, úgyhogy most állat szorulásom van :oops: persze az lehet a fekvés miatt is. Pedig úgy szerettem volna bicajjal melóba járni, ahogy tavasztól őszig szoktam.

Amúgy a dokim dr. Halász, új még nekem eddig kétszer voltam nála, majd meglátjuk. Az István kh-at akartam kiváltani, oda többet nem.
Vendég
 


Szia Tücsökmami üdv közöttünk neked is jó babavárást kívánunk :lol:

én szerdán megyek dokihoz akkor beszéljük meg a 12. heti genetikait kíváncsi vagyok hogy a kórházba küld-e???

Kaccso: de jó kiruccanás tegnap mi is egész nap kinnt voltunk ma meg a 2 éves lányom úgy döntött belóg a mamájáékhoz a kerten keresztül :lol: kis szökőgép :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Tücsökmami: Üdv közöttünk, kitartást!!

Én azt hittem, hogy vége az álmos kórnak, de sajnos nem :(. Ma olyan álmos vagyok érzem hogy ülve el tudnék aludni. Csak arra gondolok, hogy otthon vár a nagytakarítás.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok,

Majd 2 órát vártam a dokira, de megérte:)
Megnyugtatott, hogy minden ok, feküdjek, pihenjek. Felírt NosPa-t a görcsükre, de a terhességem megtudásakor megfogadtam, hogy vitaminon kívül nem veszek be semmit. (hozzájárul az is, hogy kedvenc íróm könyvét olvastam pont újra: http://moly.hu/konyvek/arthur-hailey-keseru-pirula )

Szóval minden ok, ma vagyok 9 hetes, a pici úgy mozgott, mintha bokszmeccsre készülne:)


Hallottatok a "kombinált tesztről"? A védőnő ajánlotta.

Kép
lillian
 
 


Üdv Tücsökmami! Én is táppénzen vagyok, de nem is baj. Sokat szédülök és émelygek, nekem is fájdogál a hasam. A pihenés jót tesz.
Lilian, és mondott az orvosod méreteket? Én még nem vagyok tisztában teljesen a vizsgálatokkal, nekem integrált tesztet javasolt a nőgyógyász. Nem tudom, mi a különbség a kettő között. Annyit tudok, hogy mindkettő vérvétel és UH kombinációjából áll.

lulu06
Vác
 
 


lillian: örülök a jó hírnek. A gyógyszerekhez én is így állok hozzá, csak kérdés, hogy a görcs árthat-e a babának?
Én is még a vizsgálatok elején vagyok és nem tudom, hogy mi az a kombinált teszt :) :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!

Tücsökmami üdv. közöttünk!

Tudomásom szerint 3 teszt fajta van, nem szeretném hirdetésnek szánni, de kimásolom a klinika leírását a pontosság kedvéért:

1, Kombinált-teszt A terhesség első harmadában – a 11. és a 14. hét között – két, anyai vérben vizsgálható jelző (terhesség alatt előforduló fehérje: PAPP-A/, valamint a ß-hCG) illetve az ultrahangvizsgálattal mérhető magzati tarkóredő vastagsága kerül számbavételre. A vizsgálat átlagosan 85%-os hatékonysággal szűri a Down-kórral sújtott terhességeket.

2, Quartett-teszt A terhesség 15. és 20. hete között négy, anyai vérben vizsgálható jelző (AFP, ösztriol, ßhCG, inhibin-A) összevetésével ad eredményt. A teszt átlagosan 75%-os hatákonyságú.

3, Integrált-teszt Az integrált tesz a Down-kór kiszűrésének leghatékonyabb módszere. Ez a vizsgálat a Quartett-teszt és a Kombinált-teszt keretében kapott jelzők – összesen hat marker – komplex, integrált értékelésével és azok anyai életkorral történő összevetésével a lehető legpontosabban határozza meg a rendellenesség előfordulásának kockázatát. Amennyiben a szűrővizsgálat eredménye pozitív, a magzati kromoszómavizsgálat elvégzése ajánlott. Az Integrált-teszt átlagosan 94%-os hatékonysággal szűri a Down-kórral sújtott terhességeket.

Nekünk integrált tesztünk lesz (hurrá + 2 vérvétel :shock: :shock: :shock: :shock: ), a doki ezt ajánlotta.

Csajok ti meddig akartok majd dolgozni, úgy értem, én irodában dolgozom, és szinte nem tudok koncentrálni, érzem, hogy nő a seggem, sétálnék, meg pihiznék otthon, nem itt gubbasztani a "rohadt" szobában ... szerintem ez sem a manónak nem jó, se nekem. Ki mikortól marad otthon?

Puszi mindenkinek, a pocilakóknak is :D
chincia
Budapest
 
 


Sziasztok,

chincia: köszi az infot, a védőnőm az elsőről beszélt, a többiről még nem hallottam, de szerintem mindegyiket elvégeztetem majd.


Méretek:
Mikor 2 hete voltam az első vizsgálaton, akkor 0,54 cm volt a baba. Most, 2 hét elteltével négyszeresére nőtt:) 2,16 cm. Ez a hihetetlen, a csoda...


Én nem dolgozom. Októberben felmondtam, mert stresszes volt a munkahely, és megbeszéltük a férjemmel, hogy így nem lesz baba.
Azóta nem találtam munkát, halálra unom magam, szeretnék valamit csinálni, de így már a nulla esély is még lejjebb csökkent... :?
Pont ma küldtem el pár helyre a jelentkezésem, ahol részmunkatársat keresnek ill. otthon végezhető a munka. Vissza is írtak egy helyről, holnap 10-re megyek.. Kíváncsi leszek.

Ti mivel foglalkoztok?
lillian
 
 


ó,köszönöm az üdvözlést nagyon kedvesek vagytok.

az álomkór rajtam is van rendesen, meg egyáltalán nagyon szarul vagyok. Bár most pár napja mintha csökkenőben lenne, már ezen is aggódom, nehogy azt jelezze már nincs odabenn. Én már csak ilyen vagyok.

Nekem az a szerencsém hogy tudok otthonról dolgozni (bár nagyon nehéz rávenni magam), pénzügyes vagyok egy kis cégnél, és a párom is ott dolgozik, úgyhogy remélem megvéd a távollétemben, ha menne a duma :wink: Szükségem is van rá, mert ha a bejelentett bérem utáni táppénzt kapom csak akkor irgum-burgum lesz :twisted:

Én 5 éve megcsináltattam valamelyik tesztet az Istenhegyin, aztán mégiscsak hasbaszúrtak :roll: úgyhogy most nem tudom mi legyen. A korom miatt valszeg megint lesz biopszia. De én nem bánom.

Megkérdezhetem, hogy ki hol szül? Vagy van valamilyen elérhető táblázatotok?
Vendég
 


aha közben már megtaláltam, bocsi :lol:
Vendég
 


Helló Csajok!

Tücsökmami üdv a csapatban, neked is boldog babavárást! :)

Tegnap elkocsikáztunk Nyíregyházára az állatparkba...... :) Mondhatom eléggé kipurcantam, annyira nagy az állatkert plusz az út sem rövid. Győrtől 365 km Nyíregyháza, szóval gondolhatjátok. :) De nagyon jó kikapcsolódás volt, tetszett nagyon! :)

Én a kombinált szűrésre megyek. Holnap lesz a vérvétel hozzá, május 5-én pedig az ultrahang vizsgálat. Nálunk ez kerül 30000 ft-ba. Nálatok is ilyen drága?
Olyan távolinak tűnik még az uh. Már alig várom!!!
Szerintetek az természetes, hogy még nem híztam semmit? Sőt inkább fogytam 1 kg-ot, az első súlymérés óta. Aggódom emiatt. :(

Én már a 6. héttől nem dolgozom, mert 12 órában éjjel nem dolgozhat kismama, szóval azóta táppénzen vagyok! :)

További szép napot!
Sziasztok


Kép
mimite
Győr
 
 


mimite: nálunk is kb. ennyibe kerül (Bp.). A súlyod miatt ne aggódj szerintem, én pont ma éltem át első igazi "néma kirohanásomat" emiatt, bár én pont hízok folyamatosan, a hülye iroda és az egész napos ücsörgés miatt, egyszerűen kikészülök tőle, ma azt hittem megőrülök, nem bírtam ülni, azt hittem kinyúvadok, szeretnék otthon lenni (elnézést senkit nem akarok megsérteni főleg nem az okkal otthon maradókat!!!, ez csak az egyéni nyavalyám) sétálni, pihizni, mozogniiiiii, de a rohadt próbaidőm miatt még jó ideig itt kell majd növesztenem a viszereim és a seggem ... kész vagyok ettől ... a nyomorult agyatlan szabályok wááááááááá
chincia
Budapest
 
 


Tücsökmami
Üdv a csapatban! :)

Lilian
Szuper hírek! :D

Madge
Megérkezett a család?

Munka:Én nem dolgozom, suliba járok. Szerencsére már csak egy hónap van a félévből, utána pihi. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


tucsokmami: udv a csapatban! En is november 16-ra leszek kiirva. Sot a lanykam is kb egyidos a fiaddal :) Remelem minden rendben lesz a hematomaval!

lillian: nekem nem kell regenyt olvasnom, hogy meglegyen a nem tul fenyes velemenyem a gyogyszeriparrol. Szoval teljesen megertem, hogy nem akarsz gyogyszert bevenni. Csak tenyleg pihenjel, hogy ne legyen semmi baj!

munka: hat, ahogy elnezem en fogok itt a legtovabb dolgozni. Elvileg vegig kellene, de azert ket hettel a szules elott probalok majd eljonni. A szerencse az hogy en annyit dologzok itthonrol illetve barhonnan, amennyit akarok. En mar most nem tudok rendesen odafigyelni, pedig pont atszervezesek voltak nalunk es megint bizonyitanom kell :( Pont ezert en meg el sem mondtam a hirt a munkahelyemen. Szoval chincia kitartast - nem vagy egyedul. :)



egcsi: ma este 9-kor erkeznek. Most eppen a keleti part folott jarhatnak. mit tanulsz?



chincia: azt hiszem a mi rendszerünk rosszabb mint a tietek. Én 7 hónapig kötelezően kell dolgozzak, ha nem akkor nem kapom két évig a gyereknevelésit. Én is irodában dolgozom és a sok ülés engem és kikészít és nem is merek belegondolni, hogy mi lesz ha nagyobb lesz a hasam. A legjobb esetbe is 5 hónaposan jöhetnék el, és azt is csak úgy ha a doki kiírna betegszabira, de ahhoz még be is kéne feküdni a kórházba néhány napra.
Én is alig várom már, hogy itthon legyek. De azért a szerencsésebbek közé tartozom, mert legalább nem fizikai munkát végzek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Budapesten van olyan kh, ahol a vértesztet ingyen csinálják, úgy tudom

rá kellett jönnöm, hogy én vagyok a legidősebb köztetek. :cry: de az agyam csecsemő :lol: egy példa, a csengőhangom a telón a 30Y: Bogozd ki :lol:

én mire rájöttem, hogy babás vagyok 6 kg-ot híztam :oops: Gergővel is így volt. Na most a 155 cm-hez a súlyom már 7-el kezdődik :twisted: remélem vizuális típusok vagytok :lol:

a melóhely nálam is stresszes, nagyon. még így is hogy otthonról dolgozom. Ma is úgy felb@szták az agyam, ajaj a bébi fogja meginni a levet, de egyszerűen nem tudom megtenni, hogy most abbahagyjam. Egy kicsit később talán, nem tudom.

nyugodtan szólíthattok csak röviden Tücsinek, ahogy a párom, és az összes barátom teszi :lol:
Vendég
 


Madge :)
Registered Nurse. Most próbálom letudni a kötelező tantárgyakat, hogy felvegyenek a programba. :)

Tücsi
Most aztán már kíváncsi vagyok, eddig én voltam a rangidős a topikban. Hány éves vagy? :)
Én is híztam, pedig egyébként is volt rajtam felesleg. :oops:

Eddig nem volt semmi bajom, kajáltam, most van. Lehet, hogy viszontlátom az ebédem... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hmm csak ne kellene méretkezni a terhesség alatt :(. Ma gondoltam ráállok a mérlegre és már 5 kilót híztam :( :( mi lesz a végéig?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!

Tücsi! Üdv közöttünk! Hány éves is vagy?

Lilian! Örülök h minden rendben! Csak pihenj sokat!!!

Én tanítok, ezt az évet szeretném kihúzni, de nem biztos h sikerülni fog... Annyit stresszelek h lehet jobb lenne kiiratni magam.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok :D

Tücsi üdv. a csapatban :-)

Én most jelenleg munkanélkülin vagyok ,mert az anyaságim pont most telt le Ádival ...így valószínü maradok is mert itt semmi esély munkát találni állapotosan...bedolgozok egy cégnek itt -ott az egy kis plusz :lol:
Ádámmal én is végigdolgoztam , de egész jó munkahelyem volt bár hosszú munkaidövel de megérte mert 1-2 elszaladt a terhességem....most néha ugy érzem nem akar telni a nap :shock:

én holnap megyek uh-ra...nagyon nagyon kiváncsi vagyok már :D

Sulin én is gondolkodom ,hogy megcsinálom még a végét +2 év lenne ...pont míg még otthon leszek, elözö terhességemnél végeztem a 3 évet is :) néha nehéz volt, de igy utólag megérte...és mire 3-4 év mulva munkába állnék már meglenne :D

én kismamakönyvemben az elsö trimeszterre 1-2 kiló hizás van irva....na én Ádámmal 6-7 et szedtem fel ugyhogy a NEM hizás meg a több hizás is szerintem belefér...szerintem ki milyen tipusú...

Na én megyek kelteni a családot indul a nap...megyünk ovikába :?

Szép napot mindnyájatoknak :D

Évi



evik
 
 


egcsi írta:Madge :)
Registered Nurse. Most próbálom letudni a kötelező tantárgyakat, hogy felvegyenek a programba. :)

Tücsi
Most aztán már kíváncsi vagyok, eddig én voltam a rangidős a topikban. Hány éves vagy? :)
Én is híztam, pedig egyébként is volt rajtam felesleg. :oops:

Eddig nem volt semmi bajom, kajáltam, most van. Lehet, hogy viszontlátom az ebédem... :roll:


júniusban a 39-et töltöm :oops:
Vendég
 


Tücsi
Na, akkor csak 6 hónappal vagyok lemaradva. :wink: Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen későre kitolódik a gyerekvállalás, de hát az élet ugye...későn kezdtem, későn fejezem be. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok! Bocsi a bepofátlankodásért. Egcsi:Nagy nagy gratula neked! Úgy örültem mikor olvastalak! Vigyi magadra!:-)

Mindenkinek boldog babavárást!

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a kedves szavakat, és egyben elnézést is tegnap azt hiszem picit "besokaltam", nem igen éreztem még eddig ilyet, de fogjuk a hormonokra. Emelem a kalapom kaccso, és a többiek is, akik szintén melóztok, kitartást, és szorítok, hogy minden rendben legyen és végig tudjátok csinálni. Engem egyébként nem a melo visel meg, csak az egész napos ülés ... tegnap olyan voltam, mint egy hiperaktív manó, mászkálni akartam, menni, menni, menni, nem ülni, mára már picit jobb a helyzet :D ma asztal alatti tornázni fogok, talán úgy nem fognak fájni a sonkáim :).
Még egyszer köszi mindenkinek, és ne haragudjatok a "hisztim" miatt, igérem nem csinálom majd túl gyakran :).
lillian: szerintem elég, ha az integrált tesztet megcsináltatod, mert az az első kettő kombója
evik: várjuk a jó híreket!
kaccso: ma reggel nekem is eszembe jutott a mérlegelősdi, de gondoltam van elég bajom anélkül is :D, így lemondtam róla.

Szép napot mindenkinek!
Puszi :)
chincia
Budapest
 
 


Egcsi:
hát igen, én az elsőt szinte napra 33,5 évesen szültem, kb 4évvel később mint kellett volna :oops: mindig vártunk valamire, először a kapcsolatunk megerősödésére a párommal, eleinte nem is együtt éltünk, aztán az anyagi helyzetünk jobbulására. Na ez nem kellett volna. Ugyanis elvesztegettünk vagy 2 évet. Albérletben kezdtük, és oda is született Gergő. És mégis szuper volt, semmiben nem éreztük hogy rosszabb lenne mint előtte, a párom mindig azt mondja, hogy az ember annyiból él, amennyije van. Azóta persze lett házikó meg minden. Most meg addig halogattuk a tesót, hogy aztán vagy 1,5 évig csak kínlódtunk és nem jött.
Hát így van ez, én már csak remélem, hogy minden jól végződik.

Nekem 160 g-os szénhidrát diétát kell tartanom mert a dokim egy tavaly októberi vérvizsgálatomból kiderítette, hogy inzulinrezisztenciám van. Pajzsmirigyes orvosnál voltam, ő rá sem hederített :twisted: A cukorterhelés jó, de az inzulin nem. Úgyhogy most kínlódok vele. Hát ha nem leszek akkora bálna, mint Gergővel már megérte. De ezek a gramm mérések, nem mondhatnám, hogy felderítenek :lol:
Vendég
 


Jó reggelt, sziasztok.

Nah, nem megyek az "interjúra". Rákerestem a cégre, de cégnév nélkül csak a cím volt és ezt dobta ki:
http://svejk.blogter.hu/82723/zepter-bioptron

A kommentek az igazán érdekesek. Felhívtam a számot, rákérdeztem a cégnévre és tényleg a Zepter. Az otthon végezhető munkákra is jött válasz, de mindegyikhez kell egy "kis befektetés" pl 1-2-5 ezer ft. Na ezt nem is részletezem.
Valamit ki kell találnom, arra gondoltam, hogy hirdetést adok fel itt a környéken, hogy "Főzést vállalok - lusta háziasszonyok előnyben". Szerintetek sikeres lenne? :shock:
MUNKÁT akarok!:D


Én az Uzsokiban szeretnék szülni.

Mimite: A kombinált teszt úgy tudom 20ezer, de a Margitban pl ingyen, automatikusan elvégzik.
Én az első hetekben úgy éreztem, hogy rettentően meghíztam, fel is szedtem pár kg-t, de most meg semmi, sőt, 1-2 kg fogytam is.


Szép napot mindenkinek!
lillian
 
 


Én is az integrált tesztet csináltatom, csak még nem tudom, hogy hol! Szerintetek, mennyivel előtte kell bejelentkezni?

Én nagyon élvezem, hogy már nem dolgozom. Annyi munka van itthon is és olyan tempóban csinálom ahogy akarom.

Készülődök a húsvétra, most állítom össze a menüt.

Vigyázzatok magatokra!

Én is ma voltam vérvételen nagy élmény volt.

Beáta
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
izor
Kiskunhalas
 
 


tanulós lányok kitartást én is taposom még a fősulit még egy vizsgán kéne átevickélnem és még másusban 5 szigorlat ajjjaj jjjaj :roll:

Tücsökmamai: ez az inzulindolog az hogy derült ki? ha a cukorterhelés jó volt? az előző terhességemnél nekem a 150g-osat kellett csinálnom de már hála istennek csak a végén :wink:

integrált teszt nekem 3 éve a Mávban ingyen csinálták most hogy nem ott fogok szülni kíváncsi leszek holnap mit mond a dokim :P
a barátnőmet pl nem is küldte a dokija vérvételre csak sima uh volt neki én ezt nem értem :?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


erzsebet0312 írta:tanulós lányok kitartást én is taposom még a fősulit még egy vizsgán kéne átevickélnem és még másusban 5 szigorlat ajjjaj jjjaj :roll:

Tücsökmamai: ez az inzulindolog az hogy derült ki? ha a cukorterhelés jó volt? az előző terhességemnél nekem a 150g-osat kellett csinálnom de már hála istennek csak a végén :wink:

integrált teszt nekem 3 éve a Mávban ingyen csinálták most hogy nem ott fogok szülni kíváncsi leszek holnap mit mond a dokim :P
a barátnőmet pl nem is küldte a dokija vérvételre csak sima uh volt neki én ezt nem értem :?


úgy derült, ki hogy tavaly ősszel elmentem egy magán-endokrinológushoz az Oxigén-Medicalba, mert bebeszéltem magamnak, hogy biztos pajzsmirigy-beteg vagyok :roll: hajhullás, hízás, fáradékonyság, nem sikerül a baba, ilyenek. Ő csináltatott mindenféle hormon és egyéb vizsgálatokat, ezek között volt a 120 perces cukorterhelés, és nézték a vércukrot is, meg az inzulint is. A vércukor még jó volt, de az inzulin már túl erős választ adott, de az a drnő szerint az jó :shock: Most mikor a nőgyógyász meglátta a papírt azt mondta, hogy azonnal kezdjem el a diétát. Na ennyit az orvosokról :twisted:
Remélem ha egyszer elpusztulok, azt azért majd meg tudják biztonsággal állapítani és nem temetnek el élve :evil: :lol:

fősuli: még Gergővel én a SZIE-re jártam (nem fejeztem be) de a 7. hónapban már nem fértem be a padba, úgyhogy csak informatikára jártam be, mert oda sikerült bejutnom :lol:
Vendég
 


én is a SZIÉRE járok és még 1 évem van te gödölllőre jártál ? mert én oda járok :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


nem, én a 3. kerületbe, asszem Frankel Leó út talán, de azóta meg átköltöztek Angyalföldre, ja és a szak is megszűnt, illetve átalakult a bolognai rendszer szerint :?
Vendég
 


Henó
Köszönöm! :)

Tücsi
Diétához drukk. Nem lehet semmi a méregetés. :roll:

Erzsébet
5 szigorlat... :shock: Együttérzésem.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mindenkinek szia!

Én mára szabadnapot vettem ki és a sógornőmmel és egy barátnőmmel elmentünk tekeregni és nagy bevásárlást lerendezni. Hát úgy kifáradtam, hogy a nap többi részébe semmire nem vagyok jó.

Én is fősulira járok, de elmaradt egy szigorlatom és a nyelvvizsgám, és most egy kicsit hanyagolom, mert örülök, hogy ha haza érek és még egy pár órát ébren tudok maradni. A gyereknevelési alatt úgy tervezem befejezem. Na és a másik ok, hogy elég drága is, és most inkább babakocsi és kiságyra kell a pénz :).

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Bocsi lányok nem tudok visszaolvasni, és a npokba se nagyon tudtam benneteket olvasni reagálni :( Sajnos férjem "kényszerszabadságon" van és most itthon van, azt gondolná az ember, hogy esetleg több időm van így... Háét hiszi a piszi, aki elhiszi ... :S Na mindegy

Azt láttam itt az utolsó oldalon, hogy egy páran megjártátok Gödöllőn a SZIE-t :D Én is oda jártam, elvégeztem még a régi rendszerbe az egyetemet ott :D Milyen szép idők voltak azok :D Imádom azt a helyet. És a poén, hogy most a férjem is oda jár, csak ő távoktatásra. :D Még a végén a gyerekeimet is oda fogom beiratni :D

Velünk minden rendben. Hétfőn voltam dokinál. Elkezdtük a terhesgondozást. Kaptam mindeféle beutalót. A vérvételt, ekg-t meg is csináltattam rögtön, genetikai UH majd május 3-án lesz és még a jövő héten el kell mennem a körzeti dokihoz pofavizitre.
A doki megnézte a műtyürt odabennt. Minden rendben van, korának megfelelő a mérete :D 36mm-es

Remélem amúgy mindenki rendbe van baba űgyileg. Az most csatlakozóknak pedig gratula a babához és üdv köztünk :D Látszik is, hogy bővül a létszám, mert alig győzni az olvasást :D

Valamelyik nap amikor bekukkantottam valaki a délutáni hidegrázást említette. CSak annyit tennék hozzá, hogy nekem minden nap, ha megebédelek utána fázok ... Még most is, hogy ilyen jó idő van fel kell vennem egy pulcsit. És a rosszabbik/jobb verzió, amikor el is alszom a nagy fázásba :P

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok

Én nem most nem vagyok túl jó passzba. Röviden leírom: csőtörés volt az éjjel, áztunk mi is és a szomszéd is. Tegnap délután nagy csetepaté volt nálunk nagyon összevesztünk a férjemmel. A sok idegességet érzi a baba is, mert azóta érzem, hogy sokat szurkál a hasam. Most mindent megteszek, hogy nyugodtabb legyek, de ez nem olyan egyszerű. A férjem azóta félóránként hív és kéri a tegnapiért a bocsánatot.
Plusz rossz hír, hogy Rh negatívos vagyok :(.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Kaccso én is Rh negatívos vagyok, de ez azért annyira nem vészes dolog.
Az idegességet viszont tedd félre, az tényleg nem használ.

Hidegrázás az nincs, de egyszer majd meg fagyok, másszor meg annyira melegem van, hogy alig bírom elviselni. Hiába, tombolnak a hormonok.

Lányok, észrevettem, hogy erősebb a hányingerem, ha beveszem a Gravidát. Ti tapasztaltatok ilyet?
mdooor
 
 


Sziasztok!

Kaccso, remélem furdallja a férjedet a lelkiismerete. Hogy lehet ellentmondani egy várandós nőnek??? :-))))
Az Rh negatív miért rossz hír?
Én még mindig cefetül, tegnap nem tudtam felkelni, annyira szédültem és émelyegtem egész nap. Csökkentem az Utrot, attól kicsit jobb. Úgyhogy ma a lovak közé csaptam, shoppingoltam, sétáltam, napoztam, meg a munkatársakkal kiültünk ebédelni egy étterem teraszára :-)) Nagyon jó volt, csakhát az étvágyam. . húsleves és limonádé. Nem bírok enni, és tart a hőemelkedésem is :-( A munkatársaim mentek vissza dolgozni, én meg haza pihizni. Őszintén sajnáltam őket :-(
Én integrált tesztre fogok menni, 29e. Fájdalmas. Azért, hogy megtudjuk, baj van-e.. biztos, hogy minden OK.. kidobott pénz..

lulu06
Vác
 
 


Mdoor, én nem tapasztaltam ilyet. Femibiont szedek, a hányinger meg egész napos :-(

lulu06
Vác
 
 


lulu, én is integráltra megyek. sok pénz, de inkább kiadom, mint hogy megszúrják a pocakomat. persze ha az is kell majd, akkor az lesz, de ha nem muszáj, akkor nem.

vitamin: én szerintem visszatérek a Hipp natal-ra, mert attól hányingerem sem volt és az emésztésem is szuperül működött.

mutatok valamit, Csajok! régóta foglalkozom hobbiból gyermekfotózással és most csináltam egy blogot. nemrég egy kis újszülött volt a modellem :) ma pedig egy bölcsiben fotóztam. :) annyira cukik voltak a gyerekek!

http://mosolyorszagom.blogspot.com/
mdooor
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: