Új privát üzeneted érkezett!

Kisbeka: hú nem semmi egy hét alatt 6 mm! :-) Kivi vagyok nekem mennyi lesz. Jól teszed ,hogy otthon vagy. Ez a minimum amit meg kell tenned ezek után!

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Henó: egy hét alatt 9 mm-t nőtt :)
3-ról 12-re :D

de nagyon remélem,hogy holnap is minden OK lesz,eléggé izgulok,és egyben örülök,hogy újra láthatom a babácskát! :)

ráadásul a 3 mm még elég kevéske volt,másnak akkorra 4-5 mm-es a babácska,aztán egy hét múlva a 12 mm-ével megelőzte a többi picurit :) én se értem,hogy nőhetett ekkorát! :)
Vendég
 


Henó:köszönöm az üdvözlést neked is!:)

kisbeeka:azta babuci jól beindult nálatok :lol: de szuper!

GG

Kép

Kép
gg
 
 

 
 

Üdv GG és Kriszta!

Köszi Henó!

én is már nagyon kíváncsi vagyok, mekkora a bébi és van e szívhangja, péntekig még én is túlparázom magam...

nekem amúgy nagyon durva ez a hányinger téma, tudom, h már írtam, de elég nehezen viselem, nem gondoltam, h ennyire kemény lesz, nem bírok elmenni a boltba, nem bírok semmit sem csinálni, nem kívánok a vajas kiflin kívül semmit... :) nem tudtok vmi házi praktikát?

veletek is ez van? vagy én túlreagálom?

persze nem akarok panaszkodni, elviselek bármit a babóért, mert erre vártam rég óta, csak abban reménykedtem, h enyhébb lesz... :)

amúgy ez a babanetes kalkulátor is ilyen, amit írtatok, kiír minden infót a terhességgel kapcsolatban.
Vendég
 


GG most nézem, h egyidősek a babóink...:D
Vendég
 


Csajok, ha így termeltek, munka mellett lehetetlen lesz követni :D

üdv az újaknak :) majd este jövök és végigolvasom a délelőtt óta termelt két oldalt :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Kisbeka:bocs de nézd el nekem,mire végig olvastam elfelejtettem az elejét :oops:
Bogme:húh de várlak,h mit mutat az uh!!!

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Pannamol:gyömbért m,ondják,h jó rá. hmm nem tom de egy próbát megér.:-)

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Pannamol:tényleg most kuksiztam én is meg :)

Nekem semmi rosszullétem nincsen,bár Milussal sem volt.Csak abból gondoltam hogy valami van,hogy nem jött meg :D :roll:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


gabrilio:köszönöm neked is :) és nem mellesleg druszák vagyunk :wink: :D

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Pannamol:nővérem mindig tartott az ágya mellett pár háztartási kekszet,még mielőtt vízszintből felkelt volna becsipizett pár szemet és nem volt utána rossz a napja!

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Ezt a kekszes dolgot én is hallottam hányinger ellen,de kérdés,hogy a sima émelygésre mi van hatással?

3 hete szenvedek tőle :?
Vendég
 


Sziasztok!!
Hello, újak!!

Eztnem csak munka mellett, hanem itthon is nehéz követni....De tök jó, hogy ennyit írtatok.
Mindig alig várommár , hogy olvashassalak Titeket.
Bebe!
Húúú, de gáz a sztori..De most semmi ilyen nem lesz, tuti!

Henó!
Pici fiadnak nem adsz tejpépet?Nlunk az nagyon menő.Léda most is eszi.Van HA-s változat is, de biztosan ismered.Azt fel is szoktam iratni.

Léda is most indult el 1 évesen.Semmivel nem vagytok elkésve e téren.
Én is hordtam őt egy fejlesztős bácsihoz, mert nem tartotta a fejét+nem fordult át időben.Vagy lehet, hogy én paráztam túl, de hordtuk, és nagyon hasznos volt.
De az a jó, ha nincs rá szükség egyébként.
Ma én is ledőltem Lédával délután.Csak kb 20 percet aludtam, de nagyon jól esett.Nagyon álmos voltam.
Ja!Nekem is van hidegrázásom, és a vajas kiflit is szeretem-kívánom.
Szóval:bennem egyesül mindegyikőtök tünete.
+Időnként olyan szar a közérzetem.Nem igazán hányinger.Olyan hülye érzés.
Hú, Beeka!
Te aztán növeszted a babát rendesen.Én nem tudok még semmi méretet, így összehasonlítási alapom sem lesz, max. Léda méretei.Őt gyakran nézte K. ügynökség (magánban) a 12. hétig.Van egy csomó adatom-papírom róla.

Most is itt jön-megy.A billentyűzetet elvettem előle, mert állandóan nyomkodja.
Nagyom meg táncol.,,,,7 körül érkezik.
Befejezem, mert Léda így is eléri.....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi: igen,meglepődtem,mikor mondta a doki,hogy mekkora lett :D

Persze azóta (2 hete) én se tudok róla...

Viszont megvan a védőnőm,pénteken jön hozzánk 9 órára,és kitöltjük a papírokat :)
Vendég
 


köszi lányok! :D

ezt a kekszes dolgot kipróbálom, remélem beválik,
a gyömbérben nem vagyok biztos, mert sosem voltam érte oda és lehet h most még rosszabbul lennék tőle! :) de azért köszi szépen a javaslatokat!!!

nem tudom hogy fogok jövő héttől bejárni órákra, már előre félek...
:roll:

Kisbeeka! és te sem kívánsz enni semmi normálisat?

én annak az egynek örülök, h most a csokit sem kívánom, mert előtte gyakran ettem. :)
Vendég
 


Pannamol: no én SEMMIT az ég világon nem kívánok már kb. 3 hete,viszont émelygek rendesen,és éhes azért vagyok,de undorodom a kajáktól,legfőképpen a húsoktól,szószos és zsíros ételektől...


A zöldborsó viszont bejött,meg a gyümölcsjoghurt :D
Vendég
 


Pannamol,Kisbeka:együtt érzek veletek,egész nap émelyegtem ma,nagyon szar volt. Az első kettővel csak reggel éreztem de mondjuk dolgoztam velük,úgyhogy lehet csak azért van mert "megengedhetem" magamnak. Vagy azért mert ez tényleg kiscsaj.:-D

Brigi: Igen a milupának van egy vaniliás rizspépje,gondolom azt adod neki te is. Nekünk is bejött,viszont elég régen kapja és sztem már unja. A többi tejpépet próbáltam de egyedül a kekszes jött be azt imádja. Olyan rosszul eszik,hogy megveszem neki de egyébként k...a drága. Most például olyat tettem amit még eddig nem. Elegem van belőle,hogy nem hízik 4 hónapja semmit. A fiúknak csináltam tejbegrízt vacsorára. Tettem neki is külön tányérra és megszórtam kakaóval+porcukor. Hát figyelj úgy ette,hogy így még aszt mondom nem láttam enni a gyerekem. Egyik énem azt mondja szarok már a sok nagyokosra,hogy ez nem jó meg az nem jó,majd a gyerek eldönti. De a másik bizony egészséges táplálkozás párti:tejet nem adunk 2 éves kor alatt,cukor helyett méz ill gyümicukor. Hát nem tom. De úgy ette,hogy el vagyok ámulva azóta is.....Abba sem vagyok biztos,hogy tejet nem adhatunk neki,hogy jobb a tápszer. Nagyon logikus lenne azt gondolni,hogy ezt csak a tápszergyártó cégek csinálják. Mármint a tejnek az antireklámot. Anyutól fél éve azt hallgatom:aszért nem hízik ez a gyerek mert nem adsz neki rendes kaját! Kiborult,hogy nem sűrítek liszttel meg nem teszek tejet a főzibe. Azt mondta én is azt kaptam és mi bajom? Lehet igaza van. Szóval sikerült megint elbizonytalanodnom.

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Hjajj Bogme úúúúgy várlak!:-D

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Hjajj.. sikerült vévigolvasnom. És nem tudok mit reagálni, készkáosz van :D
Ja de, ennyi:
GG: :D :D nemcsak a druszaság, még dokihoz is egy időpontban megyünk!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Henó!

Én is veszem neki a tejpépeket.Azokat is kapja.Elég busás az áruk, tény és való
Szerinted tejbegrízt nem lehetne tápiból csinálni?Vagy azt nem jó melegíteni?(Csak ötlet, vagy kérdés, mert én nem értek hozzá)
Én nem akadok ki a tejen.Nálunk is detto a helyzet anyuval.
Az a különbség, hogy az enyém eszik főzeléket nagyjából rendesen (250ml) (joghurttal+liszttel habaronm neki)Mégis csak 8160 g volt 1 évesen.Az elég kevés, de ő mindig csak a minimumokat hízta.
A nagylányom valami 13 kg volt 1 évesen.Ő a másik véglet...Én nem látom Lédát vékonynak.Viszont tény, hogy nem hurkás a combija, nincs pocakja, tokája.Ilyen típus.
Én is gondolkoztam a tejbegrízen.Imádom én is.Férjem meg 3 éves koráig esténként követelte.Anyós mindig mondja.
Tej:húúú, ez nehéz kérdés.Én addig nem féltem tőle, amíg a nagynak nem lett hasmenése. 1 éves kora után elkezdtem neki adni anno. 12 éve még nem volt ennyire tiltva, meg nem voltak ilyen junior-italok, meg ennyiféle pép.Tápszert nem kapott előtte ő sem, és gondolom, hogy az anyatej után sok volt a tej neki.
Szóval:kb havonta jelentkezett a hasmenés 1- 2napig.De brutál, 10-12 kaki naponta, bűzös...szóval nem részletezem.Más tünet nem volt, evett is mellette rendesen.Vittem dokihoz, akkor még nem tudta, mitől.Közben kapta a tejet minden nap, eltelt megint kb 1 hónap, és újra fosás...Akkor már gyanús volt a dokinak.Aztán végül leálltunk a tejjel, tápszert kezdtem neki adni, utána már nem ivott tejet, csak tejterméket eszik manapság is.
Én sem szeretem a tejet egyébként, de tejtermékeket eszek.
Na, ezzel nem azt akartam írni, hogy rosszat tettél a fiaddal.Sőt!Tuti nem árt meg neki a tejbegríz.Lehet, hogy akkor sem ártana, ha naponta kapná.Hisz hamarosan 1 éves lesz a kalkulált kora szerint is, ugye?
Én úgy gondolom, észreveszed, ha megártott neki.
Nem tudom, mitévő légy,adj -e neki, vagy mi legyen.
A tesóm szenved nagyon a fiával, aki 3,5 éves és rettenetesen rossz evő.Ő is örül, ha valmit megeszik.Nagyon picike, vékonyka.Pedig ő időre született.Tesóm is ilyen volt kicsinek.
Nehéz-nehéz.De lehet ám, hogy túl van ez lihegve...Én is paragép vagyok.
Majd azért írd meg, hogy adsz-e neki még.
Örülök, hogy evett rendesen a fiacskád egyébként.El tudom képzelni, mekkora stressz tud lenni ez is....
Én is tiszta hülye voltam,amikor Léda pár napig alig evett főzeléket...Nem tudom, miért...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Megjöttem dokitól. Ketteske nem gondolta meg magát útközben. Szépen pulzál a szívecskéje odabent. Doki szept. 3-ra saccolja a mértei alapján, de örökké változni fog, hiszen mensi időpontunk nincs. Hát ez van!
Azért remélem maradhatok nálatok, az augusztusiban :)

Aki úgy gondolja, hogy idősebb a terhessége és miért nincs szívhangja, az se ijedjen ám meg. Hiszen a fogamzás időpontja elég tág lehet, amit nem mindig lehet pontosan meghatározni. Plusz a dokik uh gépe is elég változó minőségű, ami miatt simán lehet, hogy csak nagyobb dolgokat látnak rendesen. Mindenkinek drukk az UH-khoz.

Most többet nem tudok reagálni, bazi sokat írtatok :)

Jó éjszakát!

KépKépKép
bogme
 
 


Brigi: Nekem Vendel 22 hónapig szopott és nem itta meg a tejet kb 6 éves koráig. Most is csak ritkán de tejtermékeket megeszi. Nem tudom,hogy fogok-e adni a kicsinek tejet. Ezen még agyalok.:-)Te húst adsz neki? Mennem kell,bocs ,hogy ilyen rövid vtam de zavarom a gyerkőcöt a pötyögéssel.

Bogme:hogy én mennyire vártalak:-(,Gyere-gyere a jó hírekkel :-)

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


ááááááááááááá de jó,végszóra

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Bogme: mekkora a babó??? gratula de jóóóóóóóóóó

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Sziasztok,

gg: megmondtuk az előbb a mamáméknak. Látszott, hogy örülnék, és az is, hogy nagyon aggódnak. Mamámnak augusztusban is az volt az első mondata, hogy most izgulhatok végig 9 hónapot. Aztán mikor jöttünk el, megölelt és azt kérte nagyon vigyázzak magamra és a pocakomra. Ha minden rendben lesz ezt kapják a 39. házassági évfordulójukra. :P

henó: nagyon gáz érzem, de nem tudom mekkora, annyira izgultam, hogy lássam a szívhangot, hogy nem is néztem oldalra ahol a méretek voltak kiírva, és közben a dokim folyamatosan magyarázta, hogy mit látok, csak a hatalmas monitort láttam, szorongattam az egyik kezemmel a férjemet, a másikkal a zsepimet. Nem kaptam még egy papírt se, de erre is csak a munkahelyen jöttem rá. Úgyhogy két hét múlva tudok bármit mondani.

Émelygésre nekem a hideg gyömbér tea és szénsavas víz.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Sziasztok!

No, kihagytam egy fél délutánt, és már nem győztem olvasni :)

Bebe
Gratulálok a dobogó szívecskéhez :)

Pannamol
Lucát anno én is egyetemistaként vártam, hát, nem volt egyszerű koncentrálni a suliban, de azért a pocak a vizsgáknál néha "jól jött" :) Mennyi van még hátra? Mármint a suliból.
A kekszet érdemes kipróbálni, illetve más - száraz - rágcsálnivaló is jó (ropi, sótlan mogyoró, mandula, sajtos tallér). Legyen néhány szem mindig a táskádban.

Leragadnak a szemeim, úgyhogy jó éjt mindenkinek!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Bebe: klassz,hogy jó hírekkel jöttél :)

Lányok,én nem is tudom,hogy maga a gyömbér milyen magában,de árulnak sokféle gyömbéres kekszet,azok jók lehetnek :)

Drukkoljatok kérlek nekem holnapra! :D
Ja és majd péntekre is... Másnál is ment ki ilyen "korán" a védőnő?
Még csak most leszek 9 hetes....
Vendég
 


Szép reggelt csajok!

Hát én annyira jókat alszom :oops: este kb.21.00-22.00 körül mint akit agyonütnek már alszom és míg a kisfiam fel nem ébred,én is durmolok :roll: :D

gabrilio:ezt nem mondod? :lol: na kíváncsi leszek :P

bebe:de szuper hogy elmondtátok!sokan nem mondják el a 12.hétig..bevallom én nem bírnám ki :oops: :D

Bogme:gratulálok!Mi is eléggé augusztus végére csúszunk,de majd meglátjuk mikor kopogtatnak a bébik hogy már nem férnek el odabent :)

henó:én Milusnál az 1évet megvártam a tejjel.Aztán a tápszerében szépen lassan többet adtam és ma már csak tejet kap.Lehet szerencsés vagyok,nem tudom de neki semmi baja.Bár az is igaz hogy a hozzátáplálást 6hós körül elkezdtem mert akkor már vegyes tüzelésű volt a gyerekem :D Szopi terén nem voltam túl szerencsés :( remélem most másképp lesz!

GG

Kép

Kép
gg
 
 


pannamol:Nekem pequ ajánlotta az almát. Felcikkezem és egyet-egyet elrágcsálok. Nekem nagyon bejött a hányingerre. Nagyon küzdök vele, mert egész nap felkeléstől lefekvésig gyötör. Nálam ez 4 hónapig tartott a kisfiamnál. Remélem most rövidebb lesz...
korenka
Szár
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek,

olyan jó olvasni, hogy milyen nagyokat alszotok. Én most nem bírok. Sokszor még hajnali kettőkor is fent vagyok, utána meg mikor csörög az óra 6 előtt azt se tudom, hogy fiú vagyok vagy lány. Alig várom, hogy ma kiderüljön mennyi túlórám és szabim van még tavalyról, és akkor hétfőtől no munka csak alvás, meg néha nagyfiúzás. A férjem már bevállalta Áront, hogy viszi reggel, én meg délig alszom. (bár most is azon gondolkodom, hogy rádőlök a klaviatúrára :oops: )

Gyömbér: én augusztusban ittam rengeteget, most (szerintem pszichés), de nem zavar annyira a folyamatos émelygés. Szóval vettem egy darab gyömbért, szépen megpucoltam, apró darabkákra (mondjuk körömnyi)vágtam, és nekem a jégkocka tartó mellett van egy kis tálca a mélyhűtőben arra tettem rá. 8-10 darabot forraltam 5-6 percig 4-5 dl vízben, aztán hagytam jól kihűlni és egy lépést se tettem nélküle, ha nagyon émelyegtem pár apró korty belőle. Nekem akkor nagyon bejött. Próbáljátok ki hátha segít. Amúgy meg kitartás, mert ugye elmúlik a 12. hét környékén. (ez amúgy nekem Áronnál nem így volt, mert pont addig hánytam amíg az akkori férjem le nem lépet, vagyis 7 hónapig ) :?

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


korenka: hogy lehet, hogy egy nap van köztünk, és Neked 216 napot ír, mint hátralévő idő, nekem meg 230-t? :shock:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Sziasztok!
Megpróbálok reagálni, de közben lehet, hogy megyek, mert Mani visszaaludt, de a kajája már kész....
Bogme!
Hurrá!!!Persze, hogy maradhatsz itt.Miér ne??!!
De jó, akkor jön a kistesó!
Henó!
Tejről már nem tudok írni mást.
Húst adok neki.Csirkemellet, sőt virslit is, bár az nem a legjobb, ugye, de megeszi főzelékben.Simán csak néha adtam neki, úgy, hogy levesből ki, és répa-krumpli kockára vágva,meg a husi.Pl karácsonyi délutáni gyümölcse helyett azt kapott, mert mi meg akkor ebédeltünk pont.Megette.
bebe!
Nagyon meghatóan írtad le a dlgokat...Eszembe jutott a tavalyi 4d-sem, amikor először hallottam a szívét (18 hetesen!!!!), és mondták, hgy lány...Hú, én úgy elkezdtem bőgni...
Tényleg vigyázz magatokra!!
Én a teszt utn megmondtam, férjem is a szülőknek.Ha esetleg mégsem,akkor helyesbítettünk volna...
addisz!
Én a mérlegképes vizsgáim végét tettem le terhesen.Néha tényleg jól jön a pocak...
Béka!
Temészetesen drukkolunk.
Szerintem attól függ, hogy a védőnő mikor lát először, hogy mikor jelentkezel.
Bevallom:én húzom még egy darabig azt hiszem.Sok újat nem mond úgysem.Természetesen, ha az első lenne, röpülnék a kiskönyvemért.
Valami csomagot is adnak most is, ugye????
Majd gyere az élményekkel!
gg!
Én is jókat alszom.Dett!Este 10-kor KO.Tegnap délután is kidőltem.Szerencsére Léda alszik rendesen.Reggel mindig bekéretőzik az ágyiunkba kb 7 előtt, és ott nyomja tovább.
A nagyobbik 4 hónapos korától velem aludt az ágyamban.Vol férjem sokat volt vidéken, így elfértünkLéda szereti a kiságyát.
Nekem így is jó-úgy is jó.Lényeg, hogy aludjon, meg mi is.
korenka!
Sosem ettem gyömbért.Biztos kipróbálnám, ha a szükség ávinne.Még nem vagyok elég szarul hozzá...
Na,végigértem azt hiszem!
Pannamol , pequ most nem írt.
Benézek mancihoz...Írjatok!Bár, tudom, megy ez Nektek-nekünk...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Béka: mi az, hogy kimegy a védőnő? nálunk ez nem szokás? ez olyan mint régen amikor a tanítónéni jött családlátogatásra? :roll:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


kisbeeka:itt a 36hét körül jön ki megnézni hova hozzuk haza a babát,és átnézni a cuccokat mit viszek be a kórházba.És egy kis dumcsi a szülésről,meg az egész bent létről.De akkor 1x jön ki csak a védőnő.

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Jó reggelt!

A védőnő nálunk sem jött ki, csak amikor Luca megszületett. A havi találkozók mindig a védőnői szobában történnek. De hát mindenhol más a szokás :)

Most én is rosszul aludtam, mert egyedül voltam otthon. Párom Lucával együtt elutazott a nagyszülőkhöz, én most nem tudtam velük menni, mert az ünnepek alatt 2 hétig otthon voltam, nem akartam most is szabit kivenni. Olyan furcsa már egyedül aludni, 10 éve vagyunk együtt, nagyon megszoktam, hogy ott szuszog mellettem :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


bebe: Ez jó kérdés :D:D:D fogalmam sincs!
Nálunk a védőnő csak születés után jött ki. Akkor még beengedtem 1x, utána hiába csengetett nem engedtem be. :) Na de ez azért volt, mert annyira intelligens, hogy télvíz idején lucskos csizmában betrappolt a nappaliba simán. Ha illik tudni, neki aztán nagyon is, hogy ahol kisgyerek van (de máshol is) nem vágtatunk be a szoba közepébe szaros csizmában.... úgyhogy így járt! :D:D
korenka
Szár
 
 


sziasztok!

Bogme: gratula a szép szívhanghoz!! már én is nagyon várom a pénteket! amúgy bevihetem magammal az apukát is? vagy ez kórháztól függ?

Addisz: ez az utolsó félévem, már nincs sok, csak a hányinger miatt annyira nehéznek tűnik. a szakdogámmal meg sehogy sem állok, és sajnos a téma sem érdekel annyira...(ez másoddiploma, az elsőt szerettem igazán) :)

ma reggel bepróbálkoztam a háztartási keksszel, de még egyelőre nem hatott, de próbálkozom vele reggelente ezentúl. anyukám is ezt javasolta.

Korenka: köszi a tippet, kipróbálom az alma szeletkéket is. pont tegnap este mondta az uracskám, h nem sütnék e neki almás pitét... :D

Bebe29: én sem alszom valami jól... a gyömbér tippet is köszi, még nem hallottam így, ha más nem segít, ez is kipróbálásra kerül! :)

köszi nektek!

p
Vendég
 


Pannamol
Kórházfüggő, hogy bemehet-e az apuka vagy sem. Én felhívtam őket tegnap, hogy a jövő heti genetikai uh-ra bejöhet-e a párom és szerencsére igent mondtak :) Máshol nem engedik, mert egyszerre több nő öltözik bent. Kérdezz rá mindenképpen.
Hát igen, ilyenkor nehéz másra koncentrálni, anno engem is jobban érdekeltek a babás könyvek, mint a barokk irodalom :) De hamar véget ér majd a félév!

Korenka
Na, ez a halálom! A cipővel/csizmával lakásba trappolás! Én mindenhol leveszem az ajtóban, anélkül, hogy megkérdezném, lehet-e. Számomra alap, hogy nem mászkálom össze más lakását, fura, hogy ez nem mindenkinek természetes. Pláne, ha védőnő...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Lányok,nem tudom minek jön ki a védőnő,főleg hogy még alig költöztünk ide,úgyhogy hiába akar gyerekszobát nézni,főleg hogy még 12. hét előtt vagyunk....

Itt sajnos átépítések kellenek ahhoz,mert régi ház,nincs minden része szigetelve...

Elvileg papírokat kitölteni jön el,de hiszem ha látom! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


kisbeeka:papírokat kitölteni?nekünk be kell menni a védőnőkhöz és ott tölti ki a fővédőnő a kis könyvet.Bár nem tudom milyen papírokat akar kitölteni a védőnénitek :) De a lényeg hogy Ő tudja :D

GG

Kép

Kép
gg
 
 


korenka: jó fej lehet a védő nénitek.

Nálunk cuki volt anno, 1 × voltam nála össze-vissza,mert akkor költöztem, ő meg jött aznap mikor hazajöttünk a kórházból. Nem tudta, hogy kell a body-t levenni a gyerekről, és a szoptatásos füzetben, amit a kórházban is kaptam, kereste a válaszokat a kérdéseimre. Picit ideges lettem, de lapítottam. Évekkel később megköszönte, hogy nem küldtem el p..., akkor. a lényeg, hogy megbeszéltük, hogy ha úgy gondolom jön, csak telefonálnom kell. Nem hívtam egyszer se. :wink:

pannamol: írj meg mindent és vizsgázz le mindenből :D , én akkor másoddiplomáztam mikor a baba pici volt (5 hónapos mikor kezdtem), élveztem, de néha nagyon durva volt. Amíg bent van kevesebb vizet zavar. :lol:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


pannamol: ja és minden hova vidd apát, max elkezdesz pityeregni, és egy síró nőnek, pláne ha babát vár úgyse tud senki ellenállni.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


köszi Bebe29 és Addisz!!!

meglesz mindenképpen a félév, már tovább nem akarom húzni! :)

és köszi a tippet! pénteken jön velem, majd meglátjuk, mi lesz, remélem beengedik! :D
meg alapból nagyon kíváncsi vagyok az egészre, hogy fog zajlani, mennyit kell várni a soromra....majd megírom mi volt!
Vendég
 


pannamol: SZTK-s ultrahangra mész? Magánban akár hol voltam mindenhol beengedik apát. Még a hüvelyire is bejöhetett a kisfiamnál, csak úgy ültették, hogy csak a monitort látta, mást nem.... :)
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek, csatlakoznék hozzátok!
December 30-án két csíkos lettem, és bár dokihoz csak jövő pénteken megyek, azért hangolódom a babucira.

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 


luli üdv a csapatban :D

Korenka: úgy ültették le, hogy csak a monitort lássa? :D ez vicces, mert különben meglát valamit amit még soha, vagy mi? :oops:

ez vicces

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Korenka: igen SZTK-ba megyek, magánra nincs pénzünk sajna...de hátha itt is engedik majd.
de tök jó nektek, h engedték és tényleg vicces h nem volt mindegy mit láthat... :)

üdv Luli82!! gratula neked is!
Vendég
 


Szia Luli! Gratulálok a babához :) Látom, van már egy kisfiad. Merre laktok, hol fogsz szülni?

Az én genetikai uh-m sem magánban lesz, hanem a kórházban és bejöhet apa is. Meg lehet vinni dvd-t és akkor (persze nem ingyen) fel is veszik a vizsgálatot.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Megjöttem,hoztam nektek valamit:

Kép

nem lett tökéletes,de gyakorlott szemek láthatják a lényeget :D
nagyon ficánkolt,kezével lábával,így sikerült megállítania a dokinak a képet :D
Vendég
 


Ja,és SZTK-s rendelés,de apa is bent lehetett,sőőőt! :D

Az új dokim rendes,de még nem 100%,hogy el tud vállalni,majd a genetikai után rá kell kérdezni újra,gondolom addigra megtudja,mi hogy alakul...

De annyira szeretném!!! :D Nagyon jófejnek tűnt,kedves, mosolygós, előzékeny,és türelmes (hozzám kell is,pedig nem vagyok hisztis,de ez megnyugtat)! :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: