Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
Tényleg nagyon szomorú ilyen történeteket olvasni (szülőkkel kapcsolatosan)
Az én édesanyám sajnos 2004. februárjában az apósom medig 2005. augusztusában meghalt.
Így velük Eszterke már nem is találkozhatott.
A szüleim még kiskoromban elváltak, de édesapánkkal (nekem és az öcsémnek is) mind a ma napig nagyon jó a kapcsolatunk.
Van egy élettársa - mindeketten imádják a lányomat és nagy valószínűségel nagyon fognak örülni a kicsinek is.
Az anyósom is jó fej. imádja az unokáit. Van egy másik is a párom húgától, egyidős Esztivel.

Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Klarissza :D

Az én anyám is így van/lesz...imádja őket, mindent megvesz nekik, legszívesebben mindig magánál tartaná :) És én sem hiszem, hogy majd a negyediket utálni fogja :lol: , de hogy ki lesz akadva, és tiszta hűlyének fog nézni, hogy miért tartjuk meg, az is biztos, holott a mai világban ez ugye nem probléma már, mint régen, hanem megoldható.... Mit fogtok csinálni 4 gyerekkel? Nem elég a 3? Nincs elég baj velük? Felelőtlenek vagytok, miért nem vigyáztatok, miért tartjátok meg? blablabla - ez lesz biztos....Nem is várom :oops:
20140901114303
 
 


szerintem nálunk mindenki örülni fog és nem is mondanak majd semmit, mert ugyebár ő "csak"2 a második gyerekünk lesz.
Az összes rokon (nagynénik, nagybácsik, dédik) ajnározni fogja valszeg, mint Esztit is tették és teszik is.
Eddig mindig ment a "cseszegetés", hogy mikor lesz kistesó?

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 

 
 

Gydavid!

Apjuknak 10-10ezer ft-ot :roll: kellene fizetni havonta,de sokszor elfelejti,meg most nincs pénze, stb.múltkor ügyvédi felszólítást kapott,h fizessen+ fel akarom emelteni,mert ez k...va kevés 2 kamaszra,Bence 8-ikos,most a legnehezebb,meg majd lesz,ha bekerül középiskolába.na erre felhívott,hozzáteszem 2 éve vele sem beszéltem,na most felhívott,hogy ha mégegyszer levelet küldetek neki akkor elkap és szétveri a fejem,és hogy ne is gondoljak arra,h többet kérjek.

Rakjatok Ti is képeket,persze aki inkognitóban van még az majd később.én úgy szeretem nézni őket.Iwiwen akikkel bejelöltük egymást már megkukkoltam,és mindenkinek gyönyörű gyerekei vannak!

Klarissza!
:lol: :lol: :lol:
Mami majd megnyugszik.Anyósom is dobott egy hátas hova,meg minek.de hát uramnak még csak a 2ik,neki meg a 3ik unoka lesz.ráadásul a másik unoka spanyolban él,csak ritkán látja.Mára már megnyugodott,csak kicsit emésztenie kellett.amúgy is januártól nyugdíjas lesz,mondtuk,h otthon csak unatkozott volna :)
megoldottuk ezt a problámáját.Amúgy imádja Bettit,és a picit is imádni fogja,abban biztos vagyok

Nem értem el a doktornőt.kérek időpontot elbeszélgetésre :roll:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Brunhild!

Na ezt megkaptuk mi is anyóstól,de csak 1 napig tartott,azóta csend és nyugalom honol!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


sziasztok!
kinél kell jelentkezni iwiw ügyben?

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Aki szeretne "barátkozni", priviben megírja a másiknak a nevét, ahogyan az iwiwen megtalálható...
Aki szeretné, nekem is írhat... :)
20140901114303
 
 


küldtem priviket

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Én pedig jelöltem :-)
20140901114303
 
 


honey, miért keresed a doktornőt? Mobilon hívod?

Jaj, jó sokat írtatok, nem is bírtam még feldolgozni a sok új infot :lol:

Kiskönyv: nekem nem lesz egy darabig még, majd csak a 12. heti genetikai UH után. Az előzmények miatt jobb ez így.

Sajnálom a rossz kapcsolatokat a szülőkkel, szerencsére nálunk midnen oké :)

vivcsen: nekem is sokat fájt a derekam az elején, de már nem, sőt, a hasam sem :)

emelés: én nem emelek, csak ha vészhelyzet van. Lépcsőn fel-le tudnak közlekedni, etetőszékbe ki-be mászna, autóba és autósülésbe bemásznak, a kicsi is rács nélküli ágyban alszik, szóval nem kell emelnem.

Na, én ma nagyon sokat ettem, kétszer ebédeltem :oops:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én meg reagálok a privikre :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi

Hívom mobilon is meg az istenhegyiben is,de nem érem el,azt mondták sokan vannak néla nagyon.
Chorion mintavételt szeretnék csináltatni vele majd a 12ik héten,és arról akartam kérdezni,mert azt mondta tegnap az istenhegyi recepciósa,hogy csak ott csinál magánba,és az 60000Ft.
ezt nem hiszem el.
mármint hogy csak magánba csinálja.úgy tudom az Áek-ban is dolgozik,de ott sem értem el :(

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Az ÁEK-ben keddenként van, délelőtt. Sajnos én lecsúsztam róla, hozzá szerettem volna menni 12. heti genetikai UH-ra, de a Bátorfi dokihoz tudok csak, de nem baj, az is jó lesz.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem volt meg idöm vegigolvasni mindent, mert eleg sok oram volt az egyetemen, otthon meg elromlott a gepünk, de lenne egy kerdesem.
Felhivtam a nögyogyaszomat, de az asszisztens csak 3 het mulvara tudott idöpontot adni, ami azt jelnti, hogy akkor mar 8+2 lennek. Szerintetek keressek addig egy masik orvost, hogy lassuk, minden rendben van-e, vagy varjak? Ti mikor voltatok elöször?
Igazsag szerint elegge csalodott lettem, hogy ilyen sok idö meg. Mivel tüneteim nem nagyon vannak (csak a mellemet erzem es neha szurkal) mindig arra gondolok, hogy mi van, ha mar nincs is ott, vagy csak bekepzeltem az egeszet!
Ti elmennetek elötte, vagy inkbb varakoznatok?
Elöre is köszönöm a valaszokat, es remelem holnap le tudok ülni, hogy elolvassam, amiket irtatok! :)
Addig is minden jot nektek :)
rokakoma2
 
 
 


Ha kibírnám, várnék :) Akkor már tuti mindnet fogsz látni. De én nem bírnám ki, én öt hetesen már mindig az orvosnál ültem :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Lányok! :wink:

Mindenkit, aki írt, ügyesen bejelöltem az iwiwen és megcsodáltam a képeit! Akinek ez nem elég, fb-on is megtalál :D
Most megyek készülődni, 3-kor megyek dokihoz!!!! Este pedig háziorvoshoz. Majd jelentkezem, de valoszínű csak később, miután már a gyerkőcök ágyban lesznek.
20140901114303
 
 


rokakoma! én is így voltam. Nemtudtam elérni a magándokimat, így elmentem a család és nővédelmi központba. Kivártam a soromat és csináltak egy uh-t. Megnyugtatásnak jó volt. Most, hogy megjött a dokim pénteken hozzá is elmegyek

krisztike! tündéri Esztike!
ildóca! jópofák a népviseletes képek.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Nem mentem be egy orara, ugyhogy elolvastam mindent :)

Jo ilyen tapasztalt anyukak közt lenni, köszönöm a valaszokat! Azt hiszem beugrom holnap a haziorvoshoz es megkerdezem, hogy itt Ausztriaban hogy megy ez az egesz, hova mehetek ugy, hogy ne kelljen orvost valtanom!

Nagyon szomoru olvasni a törteneteket a rossz szülöi kapcsolatokrol. Biztosan nehez lehet, hogy nincsenek mellettetek :(

Egyebkent nalatok nagyon masok voltak a rosszulletek a különbözö gyerekeknel? Mar több helyröl hallottam, hogy a korral egyre rosszabb lesz. Szerintetek igaz?
rokakoma2
 
 
 


Nekem most jobb, mint anno Fruzsival volt, meg Réka babával. Zsófira már annyira nem emlékszem...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ahha, akkor engem azért visel meg most ennyire. Nekem határozottan rosszabb, mint első két alkalommal volt.

anabique
Budapest
 
 


rokakoma2 szerintem nem korfüggő.
Én mind a két lányommal 7 hetes koromtól 20 hetes koromig hánytam.
A nagyobbal 10 hetesen kórházba voltam,a sok hányás miatt majdnem kiszáradtam.
Már előre félek a 7. héttől.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


ok

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


bocs csak a vonalzóimat próbálgatom.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


talán most jó?!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Na, mégis előbb írok :)
Megjártam a dokit. Minden rendben, de még nagyon picinek látja, azt mondta 5 hetes körül..mondom biztos 6 hét, mert pontosan tudom, mikor fogant :roll: Na mindegy, nagyon pici, 2 hét múlva vissza kell mennem, majd akkor küld vérvételre is. De kaptam táppénzes papírt :D , és azt mondja, hogy most már csinálnak a korházban Down-szűrést 3 hónaposan, és ingyenes, és már beutalót is kaptam, hogy kérjek időpontot januárra... Mondtam jó, csak elfelejtettem megkérdezni, hogy ez miből áll??? Ez vajon az a kombinált szűrés, amiről hallottam már? :roll:
7-re megyek házidokihoz kiiratni magam, holnap reggel postázom a papírokat és remélem utána felpolcolhatom a lábaimat és mindne rendben lesz :D
20140901114303
 
 


brunhild! gratula! Nemtudod hány mm? Mivel indokolta a táppénz igényt? Csak mert nekem is pénteken kell a dokiból kicsikarnom egy javaslatot a táppénzre. Remélem a koromnál, a súlyomnál, és a munkámnál fogva nem lesz gond!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Sziasztok!

Átfutottam, amit írtatok, de nem nagyon van időm hozzászolni, ezért most önző módom csak magunkról írok :oops:
Sajnos a kislányom a 15 hónapos oltás miatt elég durva reakcióval reagált, tiszta kiütéses lett.
Napokig hőemelkedése volt. Valószínű, allergiavizsgálatra kell majd vinnem. Többgyerekes anyukák! Nektek előfordult ilyesmi?

Közben én tanulok minden szabad percemben, mert holnap után vizsgázom. Ezért sem tudok írni nektek.
Honey: a képeket láttam, gyönyörűek a gyerekek.

Most sajnos ennyire futotta, amint tudok jövök.

"Mióta megdobbant szíved szívem alatt, azóta lelkemhez simítva hordalak"
nika74
 
 



Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Brunhild!

Nekem is csak petezsákot látott,ezért mondta nálam is ,h 2-3 hét múlva kontroll.
Én már táppénzen vagyok múlt hét hétfő óta :lol: .még a házidokim írt ki,pedig még papírom se volt a terhességről.
nem tudom mi gond lesz belőle,mert a gyest csak 18tól tudtam ,táppénzen meg 15től vagyok,így 2 ellátást kaptam egyszerre.de nem tudtuk átírni a táppénz idejét,mert leadták mire szóltam.
Szerintetek?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Nika!

sajnálom a kiütéseket.Nekem nem volt ilyen egyiknél sem szerencsére.mutattad a dokinak?mikor viszed allargia vizsgálatra?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Rókakoma!

Én a legnagyobbal végig hánytam,a 2 lánnyal csak kb. a 13 hétig.most meg szinte semmi :roll: .na nem hiányzik .

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Gydavid!

Jó a vonalzód!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Gydavid! Nem tudom, mondott valamit, és látszott a feje úgymond, na meg szívhang is volt, de nem tudta elkülöníteni.. A papíron sem látom, mármint az uh-képen...
Hát olyasmit írt, hogy veszélyeztetett terhes, latinul, simán megírta, mondtam miért kell..a gond a háziorvosnál van :( Ő is simán felvett táppénzre, de azt mondta, papírt róla csak egy hét múlva tud adni, igy megy ez :? ... hiába mondtam, hogy nekem be kéne küldenem a munkahelyemre, azt mondta nem adhat csak jövő héten... Arról nem is beszélve, hogy bár a nőgyógyász azt mondta, hogy végig kiírt, a háziorvos azt mondta, nem így megy ez, havonta meg kell hosszabbítani, tehát a nődoki havonta kiír, azt pedig el kell vinni a háziorvoshoz :?

Nika! Nem voltak kiütések, csak a 18 hónaposnál (ugye azt adják combba?), mindegyik gyereknél begyulladt az oltás helye, illetve az egész combja, szörnyű látvány volt és kellemetlen, borogatni, kenegetni kellett, járni is nehezen tudott, pár napba telt, mire helyrejött. Nézesd meg orvossal.
20140901114303
 
 


brunhild, ez mindenhol így megy, hogy a háziorvoshoz havonta kell vinni a nőgyógyásztól papírt. De hát ez nem gond, úgyis mész táppénzes papírért, meg úgyis mész nődokihoz is :)

És tényleg nem adhat még táppénzes papírt, csak egy hét letelte után :)

De örülök, hogy UH-n minden oké volt!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Rokakoma,

nem is tudom, talán van benne valami. Elsőnél az égvilágon semmi bajom nem volt. Másodiknál már éreztem a hasamat, 6 hónaposan elkezdtem görcsölni, de az is igaz, hogy akkor sok minden összejött, nagymamám súlyos állapotban korházba került, pont akkor vettük a lakást, intéztük a hitelt, szóval nagy volt nyomás (először akkor kezdtem el görcsölni, amikor a bankban írtuk alá a szerződést... azt hittem, megszülök..), és utána ez csak rosszabb lett, úgybogy ki kellett íratnom magam táppénzre. Harmadiknál kb ugyanez, itt már nem lakásvásárlás volt, hanem egy másfél éves sózsák, akit cipelni kellett :) ...Most pedig,a negyediknél, mondhatom hogy minden intenzívebb, ilyen korán egyiknél sem éreztem még semmit, sem hasfájás, sem derékfájást, sem émelygést, sem ilyen erős szédülést....

Az is tény, hogy egyszer olvastam egy orvosi cikket, ahol azt írták, hogy biológiailag egy nő 25 évesen a legalkalmasabb a terhességre. Nos, saját tapasztalataim alapján, ez tökéletesen igaz, pont 25 éves voltam az elsőnél :D

Na de komolyan, szerintem nem is a kor az, amitől függ minden, hanem, hogy hányadik.. Nem hiszem, hogy ha most szülnék először, pont ilyen érzés lenne, mint most 3 gyerek után...A méhszalagok már nem "szüzek" :lol: , kicsit lestrapáltak..biztos ezért fáj most jobban a derekunk meg a hasunk. És mi sem vagyunk olyanok, mint egy gyermektelen nő, mármint idegileg, vérnyomásilag stb....
20140901114303
 
 


Panndi,
én is így emlékeztem, de a nőgyogyász kijelentette, hogy ezzel most végig nyuogadtan ülhetek táppénzen... kiírt szülésig... Már megörvendtem, hogy időközben változott valami :roll:
20140901114303
 
 


Kép

Nálunk minden rendben! Volt szívhang is meg minden a helyén van!
17 mm es a babácska!

Úgy tudom, hogy nálunk a szívhang után már adnak kiskönyvet!
Jövőhéten vérvétel! December 20-án meg az istenhegyire kaptam időpontot UH-ra meg kombinált tesztre a Hajdú dr nőhöz kértem!
Nekem Kincsőnél is ott csinálták! Most is oda megyek! De éppen csak az utolsó pillanatba jelentkeztem be mert nagyon sokan vannak nála és 20-án van ebben az évben utoljára! Onnan már szabin van!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Jaj és még valami!
Megmondtuk a gyerekeknek! Örültek, úgyhogy ma telekürtölték a fél világot! Kicsit féltem anyuéktól, hogy mi lessz a reakció, de egész jól fogadták!
Anyósom még nem tudja! Bár neki teljesen mindegy szerintem!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Ildóca! Gratula az uh-hoz, és hogy mindenki örül :D Nagyszerű hírek!

Ha jól emlékszem, nálam valami 6 mm-ről beszélt, de nem nekem mondta, hanem a nővérnek diktálta..ezért nem tudom pontosan...
20140901114303
 
 


Hello!

Nem is tudom jó téma én még ilyen rosszul egy terhességet sem viseltem lehet tényleg öreg vagyok vagy inkább reményeim szerint kislányom lesz azért bánt :lol: Már reggel kezdődik a hányinger és szinte egész nap kitart rókázni utálok inkább visszatartom. Viszont most nem fáj a hasam csak a szalagok nyúlását érzem.

gratulálok a szívhangokhoz! Nálunk csak a 11 hetes uh után lehet kapni kiskönyvet, mert addig ugye bármi megtörténhet. Elméletileg a 10-12 hét között vált át a pici a köldökzsinórra és már nem a mi terhességmegtartó hormonjaink tartják meg. Nekem sajnos ennél a váltásnál szokott néha gubanc lenni. Természetesen nem riogatni akarok csak mondtam.

Linácska képzeld a dokim visszajött 20 év után Kecskemétre, de szülhetek Szolnokon is.
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza! Hogy te milyen korán kelsz! Én fél hét körül szoktam, mert muszáj, de nagyon nehezen megy....
Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy, nálam nem ennyire vészes, de rosszabb, mint az előzőeknél....ha arra gondolok, hogy az első terhességnél mennyire kíméltem magam, sokat pihentem, aludtam, nem eröltettem meg magam..és most? csak álmodni tudok minderről :lol:
20140901114303
 
 


Helyesbítés: mivel soknak tűnt még a 6 mm, addig meresztettem a szemeimet az uh-képen, amig megtaláltam: 3,4 mm a kicsikénk! :D


Linácska: javaslat: esetleg odaírhatnád a táblázatba, hogy ki mit szeretne, mármint fiút vagy lányt, és majd később mellé, hogy mi lett...

Más: A két kicsi után, a nagy fiam is kezdi.. rekedt a hangja és elkezdett köhögni..most már csak abban reménykedem, hogy kihúzza még a holnapi napot, és nem kell megint hiányozni a suliból :(
20140901114303
 
 


Behalt az internet órája! :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Jobbulást a gyerkőcöknek!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Basszus (bocsika) most nézem, hogy mennyit keresnek az uram féle szakmában odakint külföldön. Angliában kezdő 9 milla/ év, minimum 2 éves gyakorlattal Ausztráliában 20 milla/ év. Most nagyon agyalok, hogy menni kéne! Melbournbe még hideg sincs! 17 fok.
klarissza36
Kecskemét
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a válaszokat. Már voltunk orvosnál vagy 3x. Esszük a kálciumot és 2 napig kapott kúpot allergia ellen, elvileg ennek hatni kell. Most ébredezik, meg is nézem, hogy milyenek a pöttyei.
Ma visszaviszem az orvoshoz.
Én arra gyanakszom, hogy a MMR oltás után pár napra belázasodott, elvittük az orvoshoz (mert nem is nagyon akart enni) és tüszőket látott a manduláján, erre kiírt egy antibiotikumot.
Lehet, hogy oltás után rögtön az antibogyó ilyen reakciót váltott ki?
Nem tudom, de nagyon aggódom, mert eddig semmire sem volt allergiás és nagyon csúnyán felömlött a bőre, remélem nem lesz maradandó folt rajta.
Ma délutános a doki és elviszem megmutatni neki.

Közben meg irigykedem, hogy ti nálatok minden rendben a pocaklakóval. Én ugye a 6. héten voltam, akkor még csak egy 17 mm-es petezsákot láttunk szikhólyaggal. Jövő héten szerdán kell visszamennem embriokontrollra. Nagyon izgulok 2 elvesztett terhességgel a hátam mögött :(
Ráadásul én is egész nap emelgetem a kislányomat (10-11 kg). Most van abban a korszakban, hogy nem akar menni a saját lábán, mindenhova felmászik a lakásban, nem győzöm leemelgetni.
Az a baj, hogy feláll a kanapén és mivel még ingatag már 2x is leesett :oops: de nem történt semmi komoly, szerencsére.

Na abbahagyom, mert velem lesz tele az oldal, majd jelentkezem.

Szép napot mindenkinek.

"Mióta megdobbant szíved szívem alatt, azóta lelkemhez simítva hordalak"
nika74
 
 


Klarissza: Így már érthető :D

Hát igen, máshol jobban fizetnek....mi is gondolkodtunk ezen, de nekem nincs kedvem hozzá. Ha csak ketten volnánk, az más, de gyermekekkel...á nem, suli-ovi váltás, még távolabb a szülőktől.... Ha boldogulunk itt, én ki nem teszem a lábam innen :) Ha valami ultra szuper ajánlat jönne külföldről, talán meggondolnánk...sosem lehet tudni...
Viszont a melegebb éghajlat tényleg nagyon vonzó :D , én utálom a hideget.... de az is biztos, hogy olyan messzire nem mennék semmiképp, legfeljebb valamelyik szomszédos országba, Ausztria vagy Németo-ba, ott viszont pont ilyen hideg van :roll:
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek! :)
tegnap többször volt hányingerem, pedig még csak 5+6vagyok. Ez lehet, nem jó jel, és én is hányni fogok? Azt olvastam, ez csak rosszabb lesz. :)

rokakoma2: Tudom, mit érzel :) neke is van még 2 hetem a vizsgálatig, már alig várom. Azzal nyugtatom magam, hogy akkor már biztos lesz szívhang, így próbálom kihúzni addig az idõt, hogy ne rohanjak el azonnal UH-ra. :)

klarissza36: Ausztráliába megszigorították a vízumtörvényeket, nagyon nehéz kijutni. Barátaink próbálták, nagyon komoly nyelvvizsga szükséges, nem csak annak, aki dolgozni megy, hanem a kísérõnek is.

Nálunk a névválasztással lesznek szerintem nehézségek, kicsit mások az elképzeléseink :)

iwiwen majd a 12. hét körül kezdek el jelölgetni, bocsánat mindenkitõl, de kicsit babonás vagyok. :)

Szép napot! :)
hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok

Ildóca!
Gratula az uh-hoz!levi jobban van már?

na sikerült beszélnem Az Áek genetikával,és tényleg nem csinálnak már choriont,csak amniót.nem értem miért szüntették meg.nem jobb,ha hamarabb kiderül,ha esetleg gond van.mindegy.istenhegyin csinálnak 60ezerért.én is ott csináltattam annó a kombináltat Bettivel.Majd fel is hívom őket ma.

Klarissza!

Ez van sajnos.ezért van nálunk ekkora hálapénz,stb.én ha tehetném már rég itthagytam volna ezt az országot.
A többivel nem voltál rosszul ennyire?én meg pont fordítva.néha-néha elkap egy kis hányinger,de max 2-3 naponta.

Brunhild!
Jobbulást a gyerkőcöknek!

Dorka??
Nem jelentkeztél már rég óta.van vmi hír?majd írj!

nekem reggelre akkora herpesz lett a számon,h utcára nem megyek 1 hétig :cry: .utoljára több mint 2éve volt.szokott lenni valakinek,és mit használtok rá?nekm van itt zovirax,de szerintem sz...t se ér.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey!

Köszi! Nekem múlt héten lett herpeszem, vettem rá valami növényi kivonatú kenőcsöt, Richtofit gél a neve, kb 400 Ft-ba került..nem tudom mennyit segített, de jobb mint semmi...
20140901114303
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: