Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Kepzeljetek, ma 10.30-ig aludtam:) nem tudom mikor volt ilyen utoljara! Kivanom nektek is, hogy ilyen jokat aludjatok!

Hanna: en is azt gondoltam, hogy miert ne kerhetnenk kepet, es szivesen fizettem is volna erte, de nem volt ilyen a helyzet...

Bresbea:
- nekem is jobban tetszik az Emma, illik a vezeteknevhez:)
- huu, en meg semmilyen ilyen felszerelesnek (mellszivo, babakocsi, butorok...) nem igen neztem utana. A butor majdhogynem biztos, hogy IKEA, a tobbivel kapcsolatban meg gyujtjuk az infokat. Gyakorlo anyukak, varjuk a velemenyeket:)
- a torkodra es megfazasra homeopatias gyogyszert ajanlanek: Homeogene 9 – torokfajasra, Coryzalia - jo nathara is, nem csak szenanathara + mez frissen facsart citromlevel, nekem ezek jottek be! Es a gyomberes (legjobb a frissen reszelt vagy szeletelt) gyumolcstea, az is hatasos!

Georgia: orulok, hogy hamarosan koltoztok a kertes hazba, de szep lesz ott a tavasz:) jol tetted, hogy rogton telefonaltal, de jo, hogy ilyen megbizhatoan mukodik ott ez a rendszer, hihetetlen milyen mas ott es itt...

Kép
oroszlán
 
 


Linhbaba, egyszerre irtunk:) en is homeopatias gyogyszert ajanlottam Beanak:) elfelejtettem a C vitamint, az is fontos! ilyenkor lehet tobbet is!!!

Kép
oroszlán
 
 


Teljesen ki vagyok akadva ezen a gyógyszerészen.Tegnap direkt be mentm Pesten gondolva,hogy jobb dolgokat tudok venni mint nálunk a gyógyszertárba,erre tesség.Hát kiben bizzon az ember? :twisted:
MAradok akamillás párologtatásnál sósvizes gargalizálásnál és a teánál,meg reggel meg este fujjok a torkomra bioparoxot-ezt a kórházba hallottam hogy lehet.

MAjd még ezt a homeopátiás dolgot megnézem nálunk a dm-ben,csak az is 30km-re van legkozelebb,néha ugy érzem mintha a kozépkorban élnénk.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 

 
 

A lényeget meg elfelejtem!KOSZONOM SZéPEN A TANáCSOKAT!!!!!!!!!!!!! :D
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bea: nagyon szivesen! jobbulast! a bioparox is jo, en is hasznaltam, 1-2 nap eleg volt!

Kép
oroszlán
 
 


Sziasztok!

Elnézést a bepofátlankodásért.
Először is szeretnék minden kismamának gratulálni,gondtalan terhességet,könnyű és gyors szülést,és mindenek előtt egészséges kis csemetét kívánni :)
Kisbabám kinőtt,de megkímélt ruhácskáit,illetve már nem használt dolgait szeretném figyelmetekbe ajánlani.A ruhácskákat,illetve a többi kelléket ezen a webcímen megtekinthetitek: http://picasaweb.google.com/jne.monika
Akit esetleg érdekel az írjon privit,vagy a tahirak.monika@hotmail.com címre :)
Még egyszer gondtalan terhességet,és utána örömteli babázást kívánok mindenkinek :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!

Oroszlán: :lol: :lol: nemcsak egyszerre írtunk, hanem gyakorlatilag ugyan azokat is :lol: :lol:
Bababútorból szerintem jó az IKEÁs. Amit mi mindenképp fogunk venni, ha minden rendben lesz, az a szoptatós szék! Marcival még tavaly nyáron voltunk a Kolpingban és ott volt egy pár helyen, hát imádtam abban szoptatni! :D

Bea: erre a gyógyszerészre nem tudok mit mondani... :evil: de sok gondolatom van.
Gyógyulj meg hamar!
Ha anyukádnak sok teje volt veled, azaz várhatóan neked is sok lesz, mindenképp a gépi mellszívót javasolnám. Én először kézit vettem, mert sajnáltam a pénzt, de a 1 hét után elment a párom megvenni az ISIS-t, mert a csomókat meg ilyesmiket egyszerűen kézzel nem bírtam feloldani.

Georgia: remélem jól álltok a költözéssel! Nehogy megerőltesd magad vagy bármit is csinálj!

Mostanában nem nagyon jövök (biztos észrevettétek), mert azért eléggé parázok a jövő csütörtöki UH miatt. És bár optimista próbálok lenni, meg minden, azért néha rámjön a depi. Ezzel meg nem akarom a ti babavárásotokat is elrontani!

Nagy puszi Mindenkinek!

linhbaba
 
 


SZiasztok!

Elnézést a zavarásért, 2gyermekem ruháit szeretném eladni, aki már vásárolt tőlem itt is köszönöm. Egyenlőre csak újszülött és kis méreteim vannak, később lesznek nagyobb lány ruháim is. Ha valakit érdekel itt megtekinthető :
http://picasaweb.google.com/mormi0814/MEladoRuhak#
Személyesen Budapesten népstadionnál vehetők át, vagy postázom is.

Érdeklődni mormi0814kukacgmailpontcom vagy priviben!

Köszönöm ha benéztek!!! Very Happy

További szép napot és csodás babavárást!
Üdv Mecsi
néhány kép a kínálatból Kép Kép Kép Kép Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Még egy kis reklám..
Eladó egy Peg Perego GT-3 babakocsi, mózeskosár övcsattal és 2 féle pelenenkázó táskával, alig használt, megkímélt állapotú (keréken látszik minden borda)

babakocsi: újszülött kortól ajánlott, alumínium váz, 5 pontos öv, cumisüveg tartó, esővédő, lábzsák, kosár, karfa, ablakos lehajtható levehető kupola, fékezhető és felfújható kerekek, az első bolygósítható. Autós hordozó is rögzíthető hozzá.

mózsekosár: egy mozdulattal a babakocsira rögzíthető Peg Perego mózeskosár. Biztonsági gyerekülésnek használható 0-6 hónapos korig a Peg Perego övcsattal. Jellemzők: állítható merev hordozókar, dönthető fekvőfelület, hintáztató funkció, kihajtató lábak, szellőzőrendszer, ablakos lehajtható levehető kupola, súly: 4,9kg

Iár: 120e Ft (ez kevesebb, mint a vételi ár fele)
Érd: agel@dravanet.hu
Nem kell megijedni, nem én használtam, csak 1 gyerek volt benne.
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
agmano
 
 


Csajok!

Megértem, hogy nem akartok velem depizni, de azért egymásnak még irogathatnátok!!!!
Vagy elmentetek vmi zárt fórumba?
:wink:

linhbaba
 
 


nagyon eltunt mindeki.Utolsó bejegyzésnek mindig magam látom meg a hirdetoket.Hova lett mindenki?
Ugy hiányoztok!!!

Linh.Hogy vagy?Minden rendben lesz!Most csutortokon mész?

olyan jó nézni a hirdetoket,hogy nekik már kint van a pici babájuk mi meg még mindig aggódunk:DMár annyira várom !Néha már túlságosan is!De már csak 18 hét.

Ma azon aggódok hogy kemény e a hasam mert olyan feszes vagy én nemt tudom a gyomrom e lehet.Még a mentosokhoz is lementem de pont ugy fogtam ki hogy senki nem szult és senki ne tudja ez kermény-e?NA ehez it szóltok és MENTOSOK!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Hello és BÚÉK! Én nem mentem sehova, csak a szokásos:)
Linh, minden rendben lesz! Ne depizz, tudod, a pozitív hozzáállás sokat segít. (egy pohár bor, hmm?)
Nálunk minden OK, holnap megyek dokihoz, 22. hét. Ja, és 11 kg plusznál tartok. Hahaha, ezzel fogadjunk, utcahosszal vezetek mindenki előtt :oops:
A sok hirdető nem is értem, hirtelen hogy bukkant itt fel...
Figyeltétek, hogy van már szeptemberi babák topic? Innen is látszik, hogy mennyire szalad az idő...
Megyek, ritka alkalom, hogy be van kapcsolva a gépem, még csomó mindent meg kell csinálnom.
Linhbaba drukk csütörtökre!!!
caramel
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, de én is csak a csendet láttam, "újként" pedig nehéz ezt megtörni :)

Linhbaba: gondolok rátok csütörtökön, és remélem, utána csupa jó hírrel jössz majd :) A szoptatószéket te honnan fogod beszerezni? Amiket én néztem neten, azoknak horribilis ára volt.
hanna240
Debrecen
 
 


Sziasztok,
Vagyok én is csak beindult az élet....

Múlt héten voltam a dokimnál, megvolt a 2. genetikai szűrés. Mindent renben talált 1 dolgot nem látott teljesen 100%-ra ra magánrendelős gépén, valami rekesz ívet... meg nézte a lábaközét is, de elég takarta magát, úgyhogy másnap reggel bementem a Jánosba és ott megnézte a tutibb gépén,, amit nem látott jól, és minden rendben hála ég, és továbbra is lány!!! :)
Ja és csinlátatott egy soronkívüli labort is, mert még mindig rosszul vagyok és hányok is időnként, de a laborleletek nem mutatnak eltérést, és a gyerekkel is minden rendben, úgyhogy nem parázok....ettől eltekintve jól érzem magam!!!!:)
Ma reggel méreckedtem, kb. 2-3 kilóval vagyok a terhesség elejéhez képest kevesebb még mindig.. pontosan nem tudom, mert csak a 11. héten volt mérlegelés, de akkor már fogyásban voltam... na ahhoz képest 1 kiló a mínusz még mindig.... Sok hízás ezek alapján úgy néz ki nem lesz várható...bár ki tudja mit rejteget majd a második fele a várakozásnak :)))
Február 1-én megyek újra a dokihoz, az utána való héten meg lesz megint terheléses cukorvizsgálat.

Közben a múlt héten vettünk pelenkázót, baldachint... jövő héten jönnek a szobák ajtaját átforítani hozzánk, aztán kezdjük majd a festést (gyerek szoba-háló szoba).... na ezeknek az utána járásával, szervezésével vagyok mostanság elfoglalva.... :)

A terheléses vizsgálatkor megbeszélem a dokival a szülésfelkészítőt, mondtam hogy parázok az ismeretlentől ami rám vár, úgyhogy javasolta menjek el, de írjam is össze amit tudni szeretnék és át fogunk mindent részletesen beszélni.... :)

Linh: Hajrá a csütörtökhöz, remélem utána már minden rendben lesz és megnyugszol és végre élvezheted ezt a időszakot!!!! Őszintén kívánom!!! :)

A többieket is üdvözlöm, csak most mennem kell, mert kész a kajám.. próbálok tápanyagot bejuttatni Izának :)

Puszi mindenkinek! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Caramel:A hizással ne fogalkozz ha igy folytatom egy-ketto utolérlek nem merek mérlegre álni foloslegesen :lol:

Hanna:Csevegjunk!Bármirol!

Andrea:Sógornom végig hányta a 9 hónapot-nagyon durván!HA a kicsivel minden rendben akkor ne aggódj!

Nekem feb.2-án kell mennem vizsg-ra meg cukorra.MA mwgint lementem a mentosokhoz két ginekológus novér is volt azt mondták ez nem haskeményedés :oops: de legalább megnugodtam.Vittem nekik egy kis sutit is meg elbeszélgettunk a kórház helyzetrol,azt mondták,mintha szalagon szulnének a nok napi 18 szulés is van +a császár.Szornyu!A multkor meg itt a ház alott szult valaki a mentoautóba :lol: nem is tudtunk róla.

Ez a szoptatószék nem helyetesitheto sima hinta székkel?VAn kulombség?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Caramel: még azelőtt, hogy olvastam volna mit írtál, ittam egy kis pohár vörösbort :D nagyon jól esett :)
Én 9 kiló plusznál tartok. Valahogy meg kéne torpannom ezzel a hízással, mert éjszakánként már nem tudok aludni. Ha oldalt fekszem, egy idő után elkezd zsibbadni a csipőizületem... máshogy viszont nem tudok feküdni. :?

Hanna: egyelőre még nem néztem utána, csak emlékszem, hogy mennyire lelkes voltam, miután használtam egy szoptatós széket, hogy nekem ilyen tuti kell... de lehet az ára majd letöri a lelkesedést... :oops:

Bea: pont egy mentőállomás felett laktok? Nem szükséges ám a szoptatós szék, sőt inkább felesleges luxus/flanc, ami gyakorlatilag bármivel helyettesíthető :lol: . Én Marcit pl. mindig fekve szoptattam, nem erőltette meg a hátamat :wink:

Andi: olyan jó hallani, hogy már rendezgetitek a babaszobát! Hogy szalad az idő!

Nagyon köszönöm csajok, hogy gondoltok ránk holnap, remélem ez át fog segíteni minket mindenen!

Puszi Mindenkinek!

linhbaba
 
 


Linh:Ne aggódj minden rendbenlesz!Gondolj csak bele régen ilyeneket nem tudtak megmérni nem is volt min idegeskedni ,azért a baba mindig mozog meg a gép is tévedhet.Tegnap éppen errol beszélgettem a metosokkel és ok mondták,hogy ilyenen nem kell idegeskedni!Amugy igen sajnos folottuk lakunk,de most jó van hova szaladnm meg fel ajánlottak ha valami van csak szóljak.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Voltam cukorterhelesen, kibirtam :D :D !
Remelem jo lessz majd penteken kuldok az eredmenyemet a szulesznohoz.
Jovo het csutortokon megyek kontrolra akkor hallom az eredmenyt.

Linhbaba

Ne aggodj, tudom konnyu mondani, de ez egy jo csapat, es nem lessz semmi gondd!!
Hidd el!!
Szoritok nekedD

Tobbieknek pussz!
Vendég
 


Linhbaba: eloszor is szoritok holnapra, hogy minden rendben legyen, de en tudom, hogy igy is lesz, te is ezzel a gondolattal fekudj le aludni:) mas: milyen az a szoptatos szek? az ikea-ban mi a neve? hogy talalom meg?

Georgia: jo, hogy tulvagy a terheleses cukor vizsgalaton, nekem 2 het mulva lesz...

Magunkrol: kedden hajnal 5 korul nagy ramazuri volt a pocakomban, eleg egyertelmuen jelezte a Picurkank, hogy nem tetszett neki a pozicio, amiben aludtam, fogtam a jeleket es fordultam masik oldalra:) erdekes volt, mert teljesen kidudorodott a jobb oldalamon vmelyik testresze - kis alien, megzabalom:) ma pedig a vedononel voltam - nagy szerencsem van vele, szimpatikusak vagyunk egymasnak - es a szokasos vernyomas- es testsulymeres utan meghallgattuk a Pici szivhangjat, 148-at vert percenkent, ami a normal intervallumon belul van:) nagyon jo volt hallani es ahogy fekudtem az agyon lattam, hogy feloldalas a hasam, total a jobb oldalon volt megint, legtobbszor itt erzem ot, de ezt meg nem lattam eddig kivulrol:) azt hiszem nagyon elvezem a kismamasagot, komolyan, a legszebb idoszakomat elem eddigi kis eletem soran:)

Kép
oroszlán
 
 


NA a mai napom korán kezdodott 4:15-tol fel vagyok,felkeltem vécére azóta mint a kuvikk,meg valahohy olyan feszult is vagyok lehet megint valami csapadék jon? :(

Georgia:Az én tundérkém is egybol reklamál ha nem tetszik neki a póz :lol: Olyan szinten ki tudja nyomni magát hogy marokra tudom fogni,Mi lesz késobb.?!
Ezek szerit kb,egszerre megyunk cukorra.

VAlahogy most megint nagyon aggódos lettem ,ez mitol van lehetnek a hormonok vagy csak bebeszélem magamnak.
Megyek fozok a férjemnek egy kis sárgarépás vorosboros vaddisznót,neki már csak ez jut :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Oroszlan

Orulok hogy minden oke veletek!!

Bresbea

En tegnap voltam cukorterhelesen.
Ezek szerintem a hormonok.
Tegnap ugy delutan 4ig ereztem a bebikemet, es egesz este semmi.
En is elkezdtem parazni :cry: :cry: !!
Simogattam a hasamat, aztan mar a ferjemet is paraztattam, o is simogatta, kopogtunk neki a pocakomon, de semmi.
Erre este 10tol elkezdte :D :D !
Ugy ejfelig.
Mar a sirogorcs volt rajtam
Ez van!

Linhbaba

Varunk a hirrel!!
A JO HIRREL!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sok jó hírrel egyelőre nem tudok jönni :(.
A jobb oldali agykamra tovább tágult, 11 mm-es. A doki rögtön átküldött az ÁÉKba, ahol soron kívül megvizsgaltak. Ott azt mondta a doki, hogy csináltassak egy TORCH szerológiát és 2 hét múlva menjek vissza kontrollra.
Lányok, én nagyon félek!
Köszönöm nagyon, hogy gondoltatok ránk!

Puszi

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Sok jó hírrel egyelőre nem tudok jönni :(.
A jobb oldali agykamra tovább tágult, 11 mm-es. A doki rögtön átküldött az ÁÉKba, ahol soron kívül megvizsgaltak. Ott azt mondta a doki, hogy csináltassak egy TORCH szerológiát és 2 hét múlva menjek vissza kontrollra.
Lányok, én nagyon félek!
Köszönöm nagyon, hogy gondoltatok ránk!

Puszi

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Sok jó hírrel egyelőre nem tudok jönni :(.
A jobb oldali agykamra tovább tágult, 11 mm-es. A doki rögtön átküldött az ÁÉKba, ahol soron kívül megvizsgaltak. Ott azt mondta a doki, hogy csináltassak egy TORCH szerológiát és 2 hét múlva menjek vissza kontrollra.
Lányok, én nagyon félek!
Köszönöm nagyon, hogy gondoltatok ránk!

Puszi

linhbaba
 
 


Linhbaba

Sajnalom, de remelem minden oke lessz!!
Nemtom vagy nem emlekszem ra, hogy vettek neked eszre?
A 20 hetes ultrahangon?
Vagy a 4Des ultrahangon?
Ne haragudj de mar nem emlekszem.
Vendég
 


Linh, én nem is értem, amiket írsz:( Hogy mit jelent ez a tágulat, mit okozhat, és mik ezek a vizsgálatok, amit írsz. Én továbbra is optimista vagyok - lehet, hogy csak azért, mert nem értem?
Olyan ez, ami "elmúlhat", vagy kezelhető, vagy "kinövi", vagy nem lesz érzékelhető? Én ilyesmikben bízom, de mondom, lehet, hogy csak nagyon nem értem:(
Írd le a legjobb dolgokat, amik történhetnek, vagy amiket eredményezhet:) A rosszakra meg ne is gondolj...
És próbálj meg optimista maradni, szuggeráld a pozitív gondolatokat!
caramel
 
 


Sziasztok!

Mi van csajok?
Mindenki eltunt?!
Gyaszolunk vagy mi?
Miert nem ir senkise :cry: :cry: !!
En ma hivtam a korhazat ahova jarok, jo lett a cukor eredmenyem :D :D !!
Ma tok jo ido volt, tiszta tavasz, megy a melo a hazunkba, remelem februar 1en koltozunk :D :D !!
Ejszaka hajnal4tol nem aludtam, egyfolytaban mozgott a bebi reggel 7ig, es utana mentunk at a hazhoz mert jottek az emberek.
Szerdan indul Gyongyosrol a ferjemnek 2 festo baratja, kifestenek, az egyik hozza a feleseget is, az segit nekem takaritani :D :D !!
Persze fizetunk erte.
Az itteni festo lebetegedett :cry: :cry: , de gyorsan beszeltunk magyarorszagon a ferjem barataival es indulnak szerdan reggel.
2 hetig maradnak :D :D !!
Anyum kuld veluk nekuk kis hazait mar varom :D :D !!
Remelem mindenki jol van!
Nekem faj a fejem, ugyhogy veszek is be gyogyszert.

Linhbaba

Sokat gondolok rad, tuti minden oke lessz , az aprilisi babasoknal is volt ilyen olvastam, es 2 hetre ra minden oke volt az eredmenye!!
Ne aggodj!!
Olellek!!

Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


sziasztok!

remelem mindenki jol van, csak ido es energia hianynak koszonheto ez a pangas...

Linhbaba: en sem tudom pontosan mit jelent, hogy az agykamra tagult es mi az a TORCH szerológia? annak mikor van meg az eredmenye? probalj meg pozitiv maradni es arra gondolni, hogy egeszsegesen fejlodik a Kisbabad odabent! ez nagyon fontos!!! sokat gondolok rad es kuldok neked pozitiv, gyogyito energiakat:) :arrow: :arrow: :arrow: ++++++++++++++++

Georgia: de jo, hogy rendben a cukor eredmeny! es szerencse, hogy ilyen gyorsan sikerult a barataitokat riasztani a festeshez! + meg hazai pakkot is kapsz:) hajra febr. 1-ei koltozes!

Nalunk egyre elenkebbek a belso mozgasok:) van amikor persze nyugisabb es akkor en is elkezdek izgulni, hogy miert nem erzem a Babocat, de utana megnyugtatom magam, hogy biztosan csak pihen;) nem zaklathatom allandoan, hogy mocorogjon! hanyatt fekve nagyon erdekesen erzem, mert kidudorodik teljesen a hasambol, sokszor igy jelzi, hogy nem tetszik neki a pozicio, amiben alszom...:)

Andi: irtad a masik topikban, hogy mostanaban fajdogalt a pocid, ezt en is ereztem az utobbbi 2-3 napban. egeszen lent, kicsit szuro, nyilalo erzes, en is arra gondoltam, hogy vmilyen valtozas van odabent, valoszinuleg no a babo es vele egyutt a mehem is es ezt erzem. majd azert megemlitem a dokinak, ha megyek hozza a kov. vizsgalatra.

tobbieknek is tovabbi boldogsagos pocaknovesztest!!!! es irjatok:)

Kép
oroszlán
 
 


Sziasztok!

Oroszlán,pocak nekem is sokszor húzódik,keményedik,sőt a derekam is fáj,néha fordulni az ágyban vagy felkelni olyan,mintha 100 éves öregasszony lennék :lol: .Majd csütörtökön megyek dokihoz,azért izgulok,hogy minden okés-e.
Picurit végre én is már tök jól érzem mocorogni,főleg este meg kajcsi után aktív és ja,ha ülök a számítógépnél :lol: .

Georgia,juj de klassz,mindjárt költöztök!Azért csak óvatosan!Majd képet teszel?
Cukoreredmény is szuper!

Linhbaba,mennek a drukkok továbbra is,hátha elkezd felszívódni!

Kíváncsi vagyok,kinek hogy viszonyul a párja a pocakhoz/pocaklakóhoz?Simizi,beszélget hozzá?Mennyire aggódósak?
dettus
 
 


Dettus

En ide nemtok kepet rakni, de ha valaki elkuldi priviben az email cimet, elkuldom a kepeket, es felrakjatok nekem megkoszonnem :D :D!!
Nekem is ossze vissza mozog a bebi, ha nem erzem egy ideig, megy a para :cry: :cry: !!
A parom ugy vigyaz ram mint a porcelan babara, sokat segit, ha duhkitoresem van azt is letudja kezelni, az azert ritkan van :D :D !!
Sokat simogatja a pocakomat, es ha parazok a bebi mozgasa vegett addig csinalom, hogy az is elkezd parazni.
Vendég
 


Ororszlan

Nekem is erzekeny a hasam alja, es jobb oldalt, neha ugy erzem mint aki szet akar szakadni, de aztmondjak nol a bebi azert van :D :D !!
Most en is masfel napja alig erzem a mocorgasat a bebinek, mondjuk sokat rohangalok, intezkedek, nemtom.
Remelem nincs gondd!!
Csutortokon megyek delelott a szulesznohoz kontrolra.
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem is vannak napok mikor alig érzem a mozgásokat olyankor szintén parázok,de aztán belehúz.Mikor meg wc.re kell mennem na akkor ugy feszit.

Ez a has szúrás meg feszülés nekem is van mostanába mszinte minden nap de azt mondták a nővérkék itt lent hogy nől a baba szóval már nem foglalkozok vele napi 2-3 MgB6 és ennyi.Georgiaazért majd szólj neked mit mondtak erre kiváncsi vagyok.

A mi napjaink mostanság ugy telnek hogy párom haza jon munkából házakat nézünk a neten aztán baba cuccokat aztán veszekszünk és békőlőnk :lol:

DettusA terhességemhez való viszonya érdekes,rám néz azt mondja olyan vagyok mint a pók és ennyi.Mivel nekünk tiltva volt 4 hónapig az sex most már azt mondja hogy morbid lenne a dolog :oops: mondjuk nincs is hozzá kedvem meg félek is.Amugy itt-ott megsimizi magától meg meg puszilja a haam de nem viszi túlzásba,mikor mondom hogy rúg meg fogja vagy megnézi.Nem nagyon tud vele mit kezdeni de o nem is az a érzelmes tipus.

LinhMinden rendben lesz, tudom!!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Dettus: nalunk nagy a szerelem a parom reszerol a pocakom es annak lakoja irant:) sose felejti el megsimogatni, ha haza er es mindig becezgeti! napkozben skype-on szoktunk irni egymasnak, es olyankor is mindig mondja, hogy puszilja a Babocat is! es meg igy is volt, hogy azt mondta, keveset foglalkozik vele, meg tobbet kellene:) ja, es velem is ugy banik mint egy porcelanbabaval, veletlenul sem emelhetek es pakolhatok semmit;) azt is mondja, hogy mar varja, hogy kibujjon, kivancsi, hogy fog kinezni, milyen lesz:) en szoke es kek szemu vagyok o pedig igazi kreol, fekete haju es szemu, es mi arra kivancsibbak vagyunk kezdettol fogva, hogy kitol mit orokol, mint arra voltunk, hogy kislany vagy kisfiu:)

Linhbaba: hol vagy? irj magatokrol par szot! hogy van Marci? kerestetek uj bolcsit/csaladi napkozit neki?

Kép
oroszlán
 
 


Csajok

Nalunk is 12 hetig nem lehetett semmi utana egyszer voltunk egyutt, es azota semmi.
Zavarja a bebi, nemfogja a sajat gyereket ..............!!
Ertitek ugye!!
Meg aztan en sem eroltetem nem akarom hogy esetleg baj legyen!!
Delutan ota faj a fejem, a bebit nem erzem 2 napja, es felhivtam a szulesznot, mondtak azonnal mennyek be.
Szivet hallgattunk, megvizsgaltak, MINDEN OKE :D :D !!
Befele van fordulva, es a belso szerveimet rugdosgatja, vagy epp alzik, ezert nem erzem.
Azt mondtak 30hetig nem gondd, ne parazzak :D :D !!
Igy csutortokon nem kell mennem.
Majd 2 het mulva kontrol, es 27 hetes ultrahang.
Ugyhogy megnyugodtam :D :D !!

Oroszlan

Engem is rettenetesen kimel a parom, de nekunk IVFes a bebi, tudod lombik baba, es sokaig szenvedtem, mig ossze jott, es szerintem azet ilyen a ferjem is :D :D !!
Nekem is simogatja a hasamat, meg van mikor puszilgatja is, fogja, de meg nem erzi ahogy mozog!!

Bresbea

A feszules, aztmondjak normal, nol a bebi es azert van.
Nekem ha kohogok , vagy trusszentek becsurran a vizelet, azt mondja ez is a terhesseg miattt van.
Van akinek van, van akinek mas van.
Ha szulok utana elmulik :D :D !!

Linhbaba

Legyszi irj mi van veled!!
Kerlek!!
Kisfiad jol van?

Csajok
Tegyetek mar fel pocak fotokat :D :D !!

Puszi!!
Vendég
 


Ime egy pocakfoto, bar ez meg jan. 1-ei, hamarosan aktualis az uj foto:) Kép Pocakfoto - 2011-01-01

Kép
oroszlán
 
 


Oroszlan

Mekkora apocakod :D :D !!
Olyan csini vagy :D :D !!
Vendég
 


Ha valaki elkuldi az email cimet vagy itt vagy priviben, kuldok at kepet, es kirakhatna nekem ide :D :D !!
Vendég
 


Sziaztok!
Még új vagyok itt, de abban közösek vagyunk, hogy én is májusban fogok szülni. Május 28ra vagyok kiírva, de elvileg a családunkban két héttel hamarabb jönnek a lányok. Mert hát igen, ha minden igaz, lány lesz. :)
Egy hete voltunk a 2. genetikai ultrahangon, jelenleg a 21. héten vagyunk.
Próbáltam olvasgatni köztetek, remélem fel tudok zárkózni :)
Üdv mindenkinek!
tekiani
Budapest
 
 


Tekiani: udv kozottunk, boldog pocakosodast! biztosan fel tudsz zarkozni, neha lelassul a topik, de utana beindul:) melyik korhazban fogsz szulni? gratula a kislanyhoz, van mar nevetek? dolgozol meg?

En holnap megyek a dokimhoz, megnezi a mehnyakat es megbeszeljuk a 24. heti vizsgalatokat. hihetetlen, hogy mar tul vagyunk a felen, eddig minden pillanatat nagyon elveztem, remelem igy marad:)

Kép
oroszlán
 
 


Georgia: irtam privat uzenetet:)

Kép
oroszlán
 
 


Oroszlan

Megkaptam, es el is kuldtem 2 kepet, ami 2 hete keszult!!
Holnap gondolok rad!!

Tekiani

Udv itt nalunk, :D :D !!
Gyere csak nyugodtan!!

Nekunk lefujva a Lotti :cry: :cry: nev, a paromnak nem jon be!!
De most a Virag tetszik neki.
Kezdek megbaratkozni vele :D :D !!
Vegul is nem rossz nev nem?

Puszi!!
Vendég
 


Georgia: nekem tetszik a Virag nev:) nalunk nem ment volna a vezeteknevhez...

itt kuldom Georgia pocakfotojat:
Kép
Georgia - pocakfoto

Kép
oroszlán
 
 


Oroszlan

Koszi hogy feltetted a kepet!
Jo ejt!!
Vendég
 


Lányok nagyon szépek a pociaitok! :lol: Az arcotok az direkt maradt le ,mert én már arra is kiváncsi vagyok! :lol:

Szia Tekiani udv kozottunk,orulunk hogy csatlakoztál :lol:

GeorgiaA Virág nagyon szép név nekem is tetszik nagyon.
OroszlánBizony már meg a fele én olyan nehezen léptem át ahogy változtak a heteim :lol: de már nagyon orulok neki.MInden nap átszámolom :oops:

Nálunk fel vetodott egy uj név a Léna a párom találta nagyon megtetszett de még az Emma is tetszik.Azon is gondolkodtam hogy mind2-ode az már fura.A fannit kilottem.

Mit szóltok ehez a januári baby boom-hoz?Hogyan befojásolja az idojárás még ezt is.

u.i.?megpróbálok én is képet tenni.Georgia ha nem kuldhetem én is neked?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Béna vagyok nem megy :( :oops:
bresbea
Bernecebaráti
 
 


köszönöm mindenkinek az üdvözlést.

Georgia: nekem is tetszik a név.

A szent-imrében fogok szülni budapesten, de már nagyon izgulok. jó túllenni a felén, de néha úgy érzem, hogy lassan telnek a napok, ha meg visszagondolok, nagyon gyorsan.

Nekünk már az elején eldőlt, hogy ha fiú lesz akkor Benjamin, a lány név nagyon sokáig "vita" téma volt, de végülis családi döntéssel Lilla Emma lesz. már nagyon várjuk.

Amikor a másfél hónapot betöltöttem, eljöttem táppénzre, mert nem javasolták, hogy dolgozzam. Több oka is van: ÁNTSZ-es vagyok, júliusban volt egy vetélésem, és kb 5 éve érzékeny vagyok ízületi ügyben minden időjárás változásra.

Szóval minden napot azóta itthon élek még. az elején nagyon rossz volt. elég társasági ember vagyok, és nehezen viseltem az egyedüllétet. most már kicsit jobb. :)

nálatok ki - hol fog szülni?
mindenkinek még egyszer jó babavárást!
tekiani
Budapest
 
 


Bea: kuldd el nekem nyugodtan a kepet, privat uzenetben megkuldom az e-mail cimemet es lekicsinyitve felteszem neked is mint Georgianak:) a fejeket direkt hagytam le, ide nem szeretnek olyan kepet tenni, de ha gondolod privatban megirhatom milyen neven talalsz meg az iwiw-en es ha te is fent vagy, akkor ott megnezhetjuk egymast:) bar oda en nem tettem fel pocakos kepeket - meg:)
- nevek: nekem tetszik a Lena:) ugy latszik az Emma nepszeru nev lett, Tekianiek is ezt valasztottak es az egyik kollegamnak is Emma a kislanya;)

Tekiani: mind a ket nev szep!
- en a Janosban fogok szulni, nem lakohely szerint valasztottuk, hanem a nogyogyaszom ott dolgozik, ezert esett erre a korhazra a valasztasunk.
- a szules miatt en is izgulok, nem igazan birom jol a korhazi korulmenyeket, a ver lattan legtobbszor elajulok es az injekciot is nehezen szoktam meg a vervetelek soran... remelem lesz eleg lelekjelenletem a szuleshez, a parom mindenkeppen velem lesz es fogja a kezem :):):)
- az itthonlettol en is feltem, nem vagyok az az egyhelyben ulo tipus, de a baba a legfontosabb! neha erzem is, hogy en mennek, de mar nem birom ugy mint elotte! en a munkahelyi stress miatt dontottem a tappenz mellett, eleinte dolgoztam itthonrol, de januar ota itthon vagyok. mi sokat vartunk a Babocankra es vegul lombikkal sikerult, igy veszelyeztett terhesnek szamitok annak ellenere, hogy minden leletem teljesen jo lett!

Linhbaba: mi van veled/veletek? nem baj, ha nincs jo kedved, az aggodalmaidat is megoszthatod velunk, az is hozzatartozik a varandossaghoz es a topik celja az is, hogy erot adjunk egymasnak:)

Kép
oroszlán
 
 


Tekiani:Nálunk itt szlovákiában nem sok lehetőség van a a kórház kiválasztására a legözelebbi is 30 km-re van.Sorban szünnek meg a kórházak ,vannak jók csak messze akkor vagy előtte kellene befeküdnöm vagy nem tudom mert kitudja fe-l e érnénk.

És az az igazság ,hogy úgy vagyok a kórházakkal mint oroszlán beteg leszektőle.Meg a kórházi alkalmazottak hozzáállása is érdekes nincs elég pénz akkor minek legyenek kedvesek vagy egy kicsit figyelmesebbek.
Szerintem marad ez a legközelebbi ide ugy tudom az orvosom is bejöhet és igy szülhetnlk nála.Amugy itt most szalagon megy a szülés.

Az elején nekem is nehéz volt a bezártság,de már úgy megszoktam,hogy nem is nagyon akarok kimozdulni meg már annyira eltunyultam,hogy nem is nagyon birok.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Oroszlan

Nekem is Lombik a bebim es mi is sokat vartunk ra.
Gondold el, 19 eves hazasok vagyunk :D :D !!
De SIKERULT :D :D !!
Priviben elkuldom az iwiwem, jelolj meg jo?

Bresbea

Ezert orulok hogy mi itt elunk mar 16 eve Hollandiaban!!
Itt semmi penzt nemfogadnak el az orvosok, onzetlenul segitenek, es mindenki 100% kedves :D :D !!
Estere kiernek a festok, veluk hozattattam 5 db csemege kosarat, magyar termekekkelkkel, es azt adom ajandekba a szulesznoknek, es a dokiknak.
Amikor mutogettek, akkor is azt adtam, es azt se tudtak hogy koszonjek :D :D !!

Tekiani

En ovono vagyok, de mar mikor szurtam az injekciokat a hasamba, a hormonokat , mar akkor nem kellett dolgoznom.

Nekem is tetszik a nevek amiket valasztottatok csajok, de nekunk ezek a nevek azert nem jok, mert mindkettonk csaladjaban van ilyen nev.

Linhbaba

Tenyleg jo lenne ha jeleznel hogy vagytok, mert aggodom :cry: :cry: !!
Ez most komoly!!
Kerlek irj nekunk, ha szomoru vagy akkor is irj nyugodtan, legalabb ha tudunk irunk, hatha tudunk segiteni!!
Egy ket jo szo is jo neha!!

Tobbieknek puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy nehezen összeszedtem magam, hiszen az élet megy tovább. Persze továbbra is reménykedek, hogy majd 27-én minden rendben lesz és próbálok nem gondolni arra, hogy mi lesz ha mégsem. Kicsit elhagytam magamat ebben a pár napban, ideje hogy észre térjek!
NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK A TÁMOGATÁST amit nekem nyújtotok!

Jó hír viszont, hogy megjött a TORCH szerológiám eredménye és úgy néz ki, minden rendben van. Toxoplasma és herpes fertőzésem egyáltalán nem volt még soha, rubeola meg CMV fertőzésen meg már estem át, de friss fertőzésre utaló IgM-et nem találtak a véremben! :D

(A TORCH a 4 legsúlyosabb magzati rendellenességet okozó kórokozó nevének rövidítése úm. Toxoplasma, Others-ide rengeteg tartozik, Rubeola, Citomegalovírus, Herpes Simplex vírus).

Caramel: a dokik azt mondják, akár vissza is fejlődhet a tágulat, vagyis "kinőheti" a baba - én is ebben reménykedek nagyon!
A baba egyébként rengeteget mozog, pont ezért nem is értem ezt az egészet és pont ezért nem is gondoltam rá, hogy még tovább nőhet ez a tágulat, hiszen egészségesnek érzem a gyerkőcömet!

Georgia: Nagyon édes a pocakfotód!!! :lol: :lol: Örülök, hogy minden rendben volt a cukorterhelésen! Aranyos vagy szegénykém, hogy állandóan rohangálsz be, ha nem mozog a baba! Én is néha megijedek kicsit, ha már rég nem érzem. Olyankor szólok a páromnak, aki erre közli, hogy hagyjam már azt a szegény gyereket aludni!!! :)
Marcikám jól van, bár most épp kicsit meg van fázva. Mindig, ha sírok, akkor jön és mondja, hogy "Anya, ne sírjál, no para!". Nélküle nem is tudom, hol lennék már, olyan édesen tartja bennem a lelket.
Megérkeztek a festők? Ez olyan mókás, hogy itthonról mennek festők hozzátok!

Oroszlán: köszönöm a pozitív energiákat!!!! Nagyon édes a pocakfotód!
Marcit nem vittem egyelőre új helyre. Minél kevesebbet akarok most emberek közé menni, hogy egy esetleges akármilyen fertőzés lehetőségét minimálisra csökkentsem. Ráadásul a gyerekbetegségekkel meg nagyon vigyázni kell, szóval egyelőre most inkább itthon bandázunk Marcival.

Tekiani: Szia! Örülünk, hogy csatlakozol! A Szt. Imrében kinél fogsz szülni? Vagy nincs választott orvosod? Én a nagy fiamat ott szültem és a kicsit is ott fogom szülni Kocsis Évánál.
Az ÁNTSZnél dolgozol, az érdekes lehet.

Bea: Örülök, hogy minden rendben veletek! Házakat néztek? Költözni szeretnétek? Úgy döntöttél akkor, hogy mégsem Balassagyarmaton szülsz?


...és egy karácsonyi kép a fiamról:

Kép

linhbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: