Új privát üzeneted érkezett!

Spumilla: majd Uh után szeretnék a táblázatban lenni..jövőhét kedden megyek elméletileg..remélem már lesz szívhang..
Ha gond van a pajzsmirigyeddel akkor nem mind1, mennyi jódot viszel a szervezetbe, egy kismamánknak túlműködött nem is szedhette a Femibiont amibe jód van..
Én a DMbe vettem Omega3kapszulát/gyártó:TEVA/, napi 6kéne szedni az írja , abból kb.2eszek csak meg, 100dbos ki akarom húzni a terhesség végig evvel, meg majd szoptatáskor is szedem, mert jó az újszülött agyfejlődésére. Iskolásoknak is nagyon ajánják a koncentrációhiányra.. Az orrvérzés a vérnyomás ingadozástól/túl alacsony/ lehet ne sokat pattogjál, csak szép lassan keljél fel fekvő helyzetből is..Nem a Rutascorbin egyik mellékhatása esetleg?

A citromos vizet igyátok, nem árthat, ha nincs gyomorfekély és savtúltengésetek.

Nekem is jan.18 de ugyse akkor jön majd.. Örülök, ha Bak lesz, mert az földjegy és én is földjegyű vagyok (Bika) meg a párom is. majd kijövünk egymással :P
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


A mienk igazából jan. 19-jan 21. Én vízöntőnek jobban örülnék, párom is Bak :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bettike kár volt említened a kovászos uborkát, mindját meghalok érte úgy megkívántam :lol: :lol: :lol: .

Jeanner üdv köztünk. Nekem vagy másfél hete reggeltől estig hányingerem van, de nekem az a fura, hogy este a legerősebb, nem reggel. Van egy ismerősöm, ő is azt mondta, nem érti miért reggeli rosszullétnek hívják amikor este erős neki is. Úgyhogy gondolom ez egyéne válogatja.

Nono merre vagy?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 

 
 

Nyufó, lehet... nekem 7-10ig nagyon gáz, aztán előtte utána elvagyok... nem egy élmény, de ki lehet bírni.. de az a 3 óra... :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


avrenim:
hány hetes vagy jövő héten? drukkolok az UH-hoz.!
A pajzsmirigyemhez (alulműködik), most irtak fel 200 jódot, tudják, hogy terhes vagyok, állitolag éppen azért. Femibiont nem szedek.
A rutascorbint most kezdtem ujra szedni tegnap. A vérzések miatt. hogy az erek jobban birják a strapát. Hülyeség szted?
Érzem ezt a vérnyomás ingadozás dolgot, lassan kelek, próbálok nem ugrálni, kiváncsi vagyok a mai séta után mi lesz. Két napja volt ez a kis vérzés, barnázás. Asziszem megerőltettem magam, meg előtte álmomban volt összehúzódásom. Szexuális álom, nem nagyon tudtam megakadályozni :)
Megnyugtató a jelenléted. Köszi!

Itt mindenkié bak lesz. :) Férjem is az, ők bizti jól kijönnek majd, én meg igyekszem :)

nlzs, nono hogy vagytok?
Lilatündér: tényleg elmentél?

Kép
spumilla
 
 


nyufó

finom is az.ha lenne egy kis napocska lehetnek kitenni űvegbe és lenne hamar :)

KépKép
bettike83
 
 


Nagyon álmos vagyok... ma éjjel tuti alszom, akkor sem iszok lefekvés előtt, ha szomjan halok...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


vettem omega3 (halolaj?) kapszulát. :) szép a szine
ugye ez nem olyan cucc, amit meg kéne beszélnem az orvosommal?

jeanner
én is nagyon fáradt vagyok.
asziszem alszom is egy órácskát. Ez az idő sem segít túl sokat...

Kép
spumilla
 
 


Spumilla irigyellek :D aludj helyettem is!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jó, most mindenki helyett alszom egyet :D

Kép
spumilla
 
 


én nem járok olyan sűrűn pisilni.volt h éjjel elkellett mennem,de ritka.meg elég sokáig nézzűk a tévét és még alvás előtt elmegyek igy nincs gond.

KépKép
bettike83
 
 


Jó, hogy hiányzom, csak nincs gépem a férjem használja.
Ma este 8-kor megyek orvoshoz , utána gondoltam írni nektek.
Tegnap este volt egy kis vesegörcsöm, de azóta is érzem kicsit.
Éjjel úgy feszült a hasam biztos a beleim, pedig este 6 után csak 2 db. kivit ettem, nem tudtam eldönteni a baba fáj vagy a belek.
Nektek is volt ilyen. Kevés émelygés jön már nekem is, de általában este és éjjel és éhes is este és éjjel vagyok, reggel szinte délig nem is kívánok enni, csak a reggeli kávé, anélkül kóválygok. Már egy kilóval több vagyok,pedig alig eszem, a férjem szerint a melleim, lehet mert majd szét durranak.
Úgy várom az estét, majd írok mi volt.

Avrenim,üdv a csapatban! Te szakmából adódóan vagy ilyen tájékozott, vagy utánaolvastál?? Én soha nem merek a doki ajánlása nélkül elkezdeni szedni még humeopátiás szereket sem. Én csak a Béres Gravidát szedem semmi mást, ma majd megkérdem a dokit kell-e más is.

Betti neked a doki mondta a folsavat a vitamin mellé?

Jeanner, üdv neked is!

Vigyázatok magatokra!!!!!
nlzs
 
 


nem mondta.azt mondta ez a ladeevit megfelel..hát nem tudom.

KépKép
bettike83
 
 


spumilla: már 5 hetes, jövőhéten 6 akkor már kéne lennie..és úgy érzem eleve kicsit idősebb vagyok terhességileg, ugye van ez a 2hét intervallum-első mensitől számoljuk, és a peteérés a ciklus közepén van. pl. sógornőm 8hetes terhesen volt UH, és leírták hogy a magzat 6hetesnek megfelelő.Ő pont a ciklusa közepén eshetett teherbe így jön ki.
Rá van írva,hogy kérdezze meg orvosát, tehát nyugodtan, de megnéztem omega3,tokoferol-Evitamin, és valami zselésítő van benne, de semmi E321,vagy ilyen hülyeség.
Egyébként hiába vagyok eü.s, sose voltam gyógyszer párti, minden hónapban görcsöltem mensikor, de inkább kíméltem a májam és nem szedtem be semmit se, nem szedtem soha fogamzásgátlót és hiába mondom a nővéremnek is hogy néha tartson szünetet ő is, hadd pihenjen a szervezete, nem hallgat rám.. Szóval végszükség esetén vennék be a vitaminokon kívül bármit, de ha valaki nagyon görcsöl egy-egy No-spat bevehet...Akik vetélés veszélyével fekszenek bent nálunk napi 3szor szedi és mellette 3x2 MagneB6ot...de ha el akar menni a baba, mert genetikailag nem megfelelő, vagy immunológiailag nem stimm vmi, ezek nem tartják vissza..
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Haho mindenkinek,

en tovabbra is csak kattogok es kattogok es alig varom, hogy pentek legyen, es remelhetoleg nem csak a vernyomasomat nezik meg, hanem UH is lesz.
Annyira megkonnyebbulnek, ha latnam, hogy ott van es dobog a kis szive...
Barnazas meg mindig megy, inkabb csak kupolvadas utan, de mivel napi 3 kupot szedek, ezert szinte az egesz egybefolyik (szo szoros ertelmeben).
Verzes azota az egy alkalom ota nincs.

Tunetek, hat... melleim meg mindig fajnak, hanyinger nagyon lightosan es nagyon ritkan. Tele vagyok ragyaval es kibirhatatlan vagyok, hiaba eszem, meg sem erzem (ehesnek sem erzem magam, de ha eszem, akkor is uresnek erzem a gyomrom). Pisiles nekem sincs olyan gyakran, mint a legtobb kismaminak. Es tudom, hogy minden terhesseg mas es mas, es tudom, hogy nem kellene stresszelnem magam, de akkor is. Azt hiszem, pentekig megbolondulok.

Na, csak ennyit akartam :).
Vendég
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:13-kor.
szonce82
 
 


Szonce tök jó hogy minden rendben :lol:

Trompipi próbálj meg nem stresszelni, az tényleg nem tesz jót se neked se a babónak. A péntek így is, úgy is eljön, próbáld meg nyugodtan kivárni. Biztos hogy minden rendben van :D Nekem már szerencsére csökkent a ragyaszint és a kibírhatatlanság.

Nlzs írd meg mi volt az orvosnál, most melyikhez mész? Találtál egy újat esetleg? Drukkolok!!!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nlzs: Igen egészségügyis vagyok, és ebbe nőttem fel, anyum is az..
Rendeteg könyvem van a várandóságról, nagy könyvgyüjtő vagyok, amilyen téma érdekel abból felszívóm magam, sok-sok hírlevelet, eü.magazint olvasok, hógy képbe legyek a szakmámban.

Most hívott a sógornőm, elment ügyeletre mert szürkés-barnás folyása volt. csak üres petezsákot találtak..amikor vele voltam még volt magzat és pulzált....volt szívdobogása...reggel megyek be vele, és megnézi egy másik orvos is,hogy mi van, dehát mondtam, hogy ne nagyon reménykedjen,mert a doktornő aki nézte már rég a szakmában van és nem szokott hibázni...pont hétvégén mondtam el a családnak én is és úgy örült hogy együtt vagyunk babások :cry: neki az első is elején elment, avn egy egészséges kisfia, és most megint vetélés...mindig hányós volt és most az volt az érdekes hogy nem...szóval lehet nem tapadt jól, vagy genetikai oka van...
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


nah most én is bekattantam, anyu azt mondja ne menjek jövőhéten kedden uhra, inkább csak 8-9hetesen, nehogy ugyan így járjak hogy beleélem magam és bummm... de utálom ezt a bizonytalanságot, és mivel ez a szakmám rengeteg szövödmény villan be az agyamba...
nem voltam még soha terhes így nem tom mi a normális,főleg nálam de csak szédelgős vagyok és ennyi...de csak 5.hét...
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


szóval most elvonulok "gyászolni"a sógornőmmel és nem akarok most babáról,várandóságról hallani a héten....
majd jövök csajok, ha túl vagyok a krizisen...
lehet hogy márcsak azért is elmegyek kedde uhra, nem fogom kibírni így, nem hallgatok anyura, ha van rá lehetőség miért ne használjam ki????régen nem volt Uh annnyiszor és alig láttak vele vmit, érthető hogy nem volt rá igény sem!

Sajnos elég nehéz lesz nem gondolni a babára, úgy hogy körülöttem terhesek vannak.. :cry:
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Avrenim szerintem most hoztad a teljes frászt Trompipire. Sajnálom a sógornődet, rossz lehet most nagyon neki. Az első 12 hét sok bizonytalanságot rejt az biztos. Amit írtál hogy mivel eü-s vagy így tudod a sok-sok szövődményt ami lehet. Már sokszor eljutottam odáig, hogy nem túl jó sokat tudni, mert annál idegesebb az ember, néha jobb a boldog tudatlanság. Próbálj meg te se stresszelni, csak optimistán bízni benne hogy minden rendben lesz. Ha nincs tüneted különösebben az se jelent semmit, nekem semmi tünetem nem volt az első terhességnél és van egy egészséges kislányom. Lányok, tényleg nem tehetünk többet az első 12 hétben mint bízunk és vigyázunk magunkra ahogy lehet! Csak optimistán!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nyufó8 2010.05.18 19:15-kor.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Nyufo, igen, igy van :(.

Avrenim, mennyi idos terhes volt a sogornod?
Egyebkent en a te helyedben en epp, hogy elmennek a dokihoz jovo heten. Baj mindig tortenhet, de ebbol kiindulni nem szabad. Es minel hamarabb latod a babat, annal hamarabb leszel nyugodt.
Vendég
 


Trompipi próbálj meg arra gondolni hogy neked csak azért volt a vérzés, mert rosszalkodtatok apával. Sokaknál előfordul ez ilyenkor és attól még nincs semmi gond. Pénteken egy szép egészséges babucit fogsz látni és ez a pár nap idegeskedés csak rossz emlék lesz. Próbálj megnyugodni, tényleg csak pozitívan!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


avranim
sajnálom a sógornődet, tudom milyen érzés babát várni miközben egy közeli rokon épp elvesztette, nálunk férjem unokatesója jár így , egyforma hetesek voltunk, 11 hétbe elment a baba náluk, hát én annyira kiakadtam:(( borzasztóan féltem hogy velem is megesik és sajnáltam az uncsitesót is. elég sok idő lett mire elhittem hogy mi jól vagyunk a babámmal, és még ott volt hogy sűrűn találkoztunk és láttam menyire kikészíti hogy ő már nem én meg terhes vagyok:(( és nem tőlem sajnálta...nehéz ügy de bízni kell hogy nálad minden ok, menny el a dokihoz hogy megnyugodj, az se jobb a a 8. hétig eszed a kefét hogy mi lehet a babáddal, már úgyis beleélted magad hogy terhes vagy onnantól hogy zebrás lett a teszt....

trompipi
fent írtakból tudhatod ismerem milyen érzés ha közel hasonló tünetekkel mint az enyém elveszít egy babát valaki, de bízni kell, nem lesz gond, sok nő barnázza végig a terhességet. kitartás és nyugalom!!!!!! mindkettőtöknek szorítok hogy megnyugodjatok és szorongás mentessen folyón tovább a babavárás egészen a végéig!

szonce!
Gratula hogy minden renben van nálatok:)

nlzs!
várjuk a híreket!!!!!!

KépKép

KépKép
msi22
 
 


jeanner
üdv közöttünk, nem vagy lemaradva hisz az egész januárra vonatkozik a topik:) jönnek még utánad reméljük sokan akik majd hó végére lesznek kiírva és csak most tesztelnek:)

Dr. Nono merre vagy? hogy vannak a babucik? te tudsz még háton feküdni mert én már nem, viszont nem tudom a pocim a babák miatt nő ennyire vagy mert magamba erőltetek 3 liter teát?:S

A tea jót tesz a vérnyomásomnak, egész jól vagyok, de abba belepusztulok hogy 3 litert kell inni:((( én előtte ha 1 liter folyadékot megittam már rekord volt és most nagyon kínlódok...de ez legyen a legnagyobb bajom...babucikért bármit:) de ha valakinek van olyan infója hogy elég pl csak 2 liter...azt szívesen fogadom:))) + így nem nagyon tudok enni, mert a sok löttyel teli a pocim:( na befejeztem a rinyálást:) pussz mindenkinek

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Nyufo, nem volt az rossz, sot, nagyon is jol esett :). Vagyis inkabb
:(, mert hiaba esett jol, ugyebar...

Most egyebkent kicsit pozitivabban latom a dolgokat. Minden reggel (na jo, este is) merem a homersekletemet, es meg mindig ugyanugy fent van. Nalam ez egy jo indikator.
Nezegettem tobb ilyen tablazatot is, mindenhol leesik a ho, ha gond van. Most epp ebbe kapaszkodom.
Vendég
 


Avrenim, nagyon sajnálom a sógornődet :(

Csajok, és reggel megint +-t teszteltem gabriellel, de most később jelent meg a csík, az szerintetek baj? Hányinger ma nincs, cserébe szét akar robbanni a bal mellem és szúrnak a petefészkeim + átszoktunk a napközbeni pisilésre... az szerintetek nem jelent bajt?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner
a + az pozitív, előző tesztet ugyanúgy gabriellel csináltad? mert lehet az első érzékenyebb volt, no para!!!!

nekem mindkét mellem szét akar robbanni és nekem is szurkál a petefészkem nyúlnak a szalagok..napközbeni pisinek meg örülj tudsz aludni :D nyugi van!!!!!:))))))))

Amíg nem görcsölsz nagyon ( mensi szerű görcsöd lehet olyan mindjárt megjön érzés, de ez is normális amíg elviselhető én nem nagyon de nagyon fáj)és nem vérzel addig minden ok. nem rémlik mikor is mész dokihoz? vagy voltál már?

KépKép

KépKép
msi22
 
 


FIGYELEM!!!!!

ETŰNT A POLIP!!!!! :D :lol: :roll:

Egyenlőre még el sem hiszem, legalább 5-10 percet turkált a doki mire mondta: NINCS., de reméli a terhesség megvan, mindjárt az uh-on meglátjuk. Gyerekek az a pár perc míg átfeküdtem a másik ágyra, bejött a férjem örökkévalóságnak tűnt, aztán megláttuk a kicsit: 11,4 mm és a szíve dobogott, mi meg mámorban úsztunk, eltűnt a bizonytalanság, kisütött a nap is!!!Örömmel mentem reggel vérvételre ahol nem kellett sorbaállni, mert a kismamák soronkívül mehetnek, éreztem ahogy mindenki mosolyog rám azonnal, hogy megtudja kismama vagyok,Jó érzés!

Na elég az ömlengésből: Hogy vagytok Lányok?
Msi nekem is szétdurran a mellem, én sem tudok hasra feküdni.
Éjjel megint nem tudtan aludni, megint 2-3 között majd éhen haltam,ha igy folytatódik gondban leszek a súlyommal, nehezen állom meg, hogy ne egyek. Ti hogy vagytok a kajával?

Na megyek 10 órára gyantáztatni, maj este utánatok olvasok.

Szép napot mindenkinek!!!
nlzs
 
 


nlzs!!!!! dejódejó!!!!! (off end :) )

Kép
Kép
mniki84
 
 


nlzs

de nagyon örülök a jó hirnek,látod,kitartó a pici babád,maradni akar veletek :)

jeaner

én magamból kiindulva,végig más tűnetem vannak.a beágyazódás utánni napokban a melleim nagyon fájtak,görcsöltem,szurt a petefészkem,meg nagyon émelyegtem,alig tudtam enni.eltelt pár nap,ettől kezdve alig éreztem valamit,nem éreztem magam "terhesnek",akkor 2 napja megint elöjött minden,a derekam fáj,görcs,hányinger,álmosság,na és a melleim majd szét durrannak,már csak melltartóban tudok aludni ami durva,de csak igy elviselhető.
és ha pozitiv a teszt,még ha később is jön elő a csik akkor is ott van,jelen van a hcg a szervezetedben,szépen nővekedik naprol napra :)

KépKép
bettike83
 
 


nlzs mondtam h vissza fog húzódni :) ennyi! nagyon örülök!!!!
és gratula a szivecskéhez!!

én jobban vagyok, mint 2 napja, sokkal. de azért nem tudom, hogy fogom kibírni még 5 hétig. a 12. hétig. Még vérvételre meg védőnénihez sem küldtek. Elég lesz majd akkor, amikor legközelebb megyek?

avrenim
: sajnálom, hogy igy alakult a sógornőddel!

Kép
spumilla
 
 


A topik első csodababája Lk-é, (hol vagy különben, jelentkezz Lk), a második pedig Nlzs-é. Jó ilyen csodákat hallani! Nagyon örülök!!! A kajával úgy vagyok, hogy bár reggeltől estig hányingerem van, ugyanakkor farkas éhes is vagyok. Nehezen szánom rá magam a kajára, de ha elmúlik a hányinger, akkor hízni fogok rendesen az tuti. Az első terhességemnél se az ajánlott mértékű súlygyarapodásom volt :lol: Jó pár hónap rá is ment mire leadtam. Majd leadom megint :wink:

Jeanner nem hiszem hogy gond lenne mikor jelenik meg a csík. Lehet hogy nem azonos érzékenységűt használtál? A csíkod erős különben? Vagy az előző teszthez képest erősödött?

Msi rossz lehetett nagyon neked is, Avrenim-nek is biztos ez lesz, hogy szegény sógornője nehezen fogja viselni, hogy látja a gömbölyödő pocakját. Reméljük hamar sikerül nekik úra. Ti hogy álltok a szobatisztasággal? Azon gondolkodom jó lenne mire itt az új pici addigra már nem kéne pelenkázni csak egy gyerkőcöt.

Trompipi hajrá, jól csinálod, még két nap optimizmus és már láthatod is a picurkád az UH-n, kitartás!

Avrenim menj el arra az ultrahangra, biztos kicsit megnyugtatna és várunk vissza!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Sziasztok!

Nlzs:Gratulálok,örülök neked nagyon! :)

Spumilla:Régen nekem is alulműködött a pajzsmirigyem és mikor rékával voltam várandós akkor szedtem is 100mg-s jódot!
Azóta nem tudom,h mi újság velem,de szerintem szednem kellenne megint jódot!Sima pajzsmirigyes vérvétel kimutatja vajon,h kell-e jód?

Nekem a lányom 2005.december 30-án született Bak jegyben,most a kistesó 2 hét külömbséggel megint Bak jegyű lesz! :D Jól összehoztuk! :)

Úgy terveztem,h jövőhét csütörtökön megyek dokihoz,akkor leszek 6+2 hetes.De szerintem eltolom 1 héttel,h tutira legyen szívhang már!Szerintetek???
Meg félek a hüvelyi Uh-tól is,h megpiszkál vele valamit! :roll: :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Nincs tovabb optimizmus :(. Tegnap ugy fekudtem le, hogy bal oldalon lent luktetett, fajt. Nem nagyon, de ereztem.
Almomban ordibaltam a nogyogyasszal, hogy miert nem vizsgal mar meg? O meg kizavart a rendelobol. Aztan megis visszamentemn es az apolono egesz tojasokat dugdosott fel, majd kanullel "mintat vett".

Aztan szerencsere felkeltem. Elmentem wc-re es lattam, hogy a beteten egy nem tul nagy, de FEKETE, szaraz plecsni van kis darabkakkal.
Kb egy oran at sirtam, mire olyan allapotba hoztam magam, hogy be tudtam jonni dolgozni.
Reggel meg fajt a bal oldalam, mostanra beleastam magam annyira a munkaba, hogy eltereljem rola a figyelmem. Mindjart megyek es lecsekkolom a betetet.

En mar csak a csodakban bizom. Vagy mar abban sem.
Vendég
 


nlzs!
Hatalmad gratulaaa!!!!!! nagyon örülök a jó híreknek!!!

Nyufó
Hááát a szobatisztaság érdeke, mert reggelente rá szoktam kaja után rakni a bigyóra és akkor többnyire kakál bele vagy pisis, de csak pár napja jutottunk el oda hogy ha tudom hogy kaka van a pelusba és kérdezem akkor mutogat a pelusra és tényleg van benne kaka, egyszer volt csak vaklárma, ha nincs benne akkor csak les hogy mi van?:) mondogatja hogy kaka de nem nagyon tudja mi az csak engem ismétel:) de ezek a fázisok, előszőr azt veszi észre hogy belecsúszott a bugyiba és szól hogy már bent van a meglepi, aztán előre szól (jó esetben időben) és majd utána jön a pisi kérdés, egy idő után kell nézni hogy tartja e már vissza a pisit, van-e pár óra mikor száraz a pelus...én nem gondolom hogy van értelme most leszoktatni, Balo csak kb 2 év 3 hós lesz mire megjönnek a manók és ilyenkor vissza szoktak esni a nagyobb gyerekek is...Nem tudom hogy lesz még mert ha sikerülne betolni bölcsibe Balót akkor meg ugye főleg ott lenne a bölcsisnéni feladata, mivel ott van sokat. Bár azt se tudom be veszik-e így majd?:S egy babát még el tudtam volna dugni szeptemberben valahogy, de kér hónap múlva már olyan leszek mint egy lufi szerintem:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Trompipi nem tudnál bemenni a kórházba és kiverni belőlük egy ultrahangot valahogy????? A vérzésen kívül ez a fájdalom új azért. Hődet mérted, az rendben van? Tényeg kéne most már hogy lásson egy orvos :twisted: Nagyon gondolok rád, tarts ki!!!!!!

Msi Nekem ráadásul három hónappal fiatalabb a lánykám mnt neked Baló. Valószínű különben hogy csak jövő nyáron fog szóba jönni a szobatisztaság kérdése, de álmodozni jó. Mi nem is fogunk menni bölcsibe, itthon lesz velem, a közösségi erő sincs. Pedig arról olvastam többször, hogy az nagy hatással van rájuk, hamar képesek szobatisztává vállni. Beszéddel hogy álltok? Nálunk még csak egy-egy szó, és annyi. Gondolom ha már lehet velük beszélni, akkor könnyebb is elmagyarázni a dolgokat. Az biztos hogy nem fogod tudni takargatni a pocakod, de ikreknél nincs esetleg valami kedvezmény? Mert az okés, hogy az a politika hogy ha otthon van az anyuka, akkor tud vigyázni a másik gyerkre is, de azért ikreket ellátni és mellette még foglalkozni a régebbi gyerkőccel, azért az elég húzós.

Syl én a helyedben egy héttel később mennék, hogy már tuti legyen szívhang, az a megnyugtató szerintem! Tök jó hogy így belőttétek a két gyerkőcöt. Mi is novemberre hajtottunk (az első is novemberi), de lecsúsztunk egy kicsit :)

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


trompipi
nem itthon vagy ugye nem külföldön? akkor lehet most kéne bemenni a dokihoz ha úgy érzed, de amúgy lehet ám hogy a múltkori barnázásból jött ki a maradék és mint tudjuk a vér ha megalvad fekete lesz. ne add fel,szerintem hogy megnyugodj (mert a stressz nem tesz jót a babának) menny el ma vagy holnap dokihoz, én ugy csinálta ha a dokim nem tudott fogadni elmentem az sztk-ba nem a legjobb hely a uh-t ott is csinálnak és láthatod a manó, de a legjobb ha a dokid fogad hamarabb. de szerintem csak a múltkoriból maradt vissza nyugi!!!

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Itt nincs ilyen, hogy ha nincs dokim, megyek az sztk-ba.

A korhazban van a doki rendelese, de csak idopontra lehet menni. Hiaba megyek oda, nem fognak beengedni, csak ha mar huzom a vercsikot magam utan.
A maganrendelesere majus 30-ra kaptam idopontot.
Ha nem a dokimhoz megyek, hanem a korhazba, akkor az lesz, hogy a szulesznok megint megmerik a vernyomasomat es kesz.
Vilagosan megmondtak, amig nincs menstruacio jellegu verzes, nem csinalnak semmit.

45 km-re dolgozom a lakhelyemtol es ahol a korhaz es a dokim van. Ha elkezdenek verezni, itt mennek korhazba (de lehet, innen is elzavarnanak). Nem ugy mukodnek a dolgok, mint otthon.

Szerencsere sehol semmi reggel ota es a hasam sem faj. Most dolgozom ezerrel, holnaputan elmegyek a dokihoz (jol meg kell becsulni az idpontot, ha mar vegre kap az ember), aztan kiderul.
Vendég
 


Trompipi tényleg amit Msi ír, az tök igaz, hogy a fekete vér az alvadt már, régebbi, logikusan hangzik hogy még ez visszamaradhatott. Az jó nagyon hogy a fájdalom elmúlt. Pénteken hányra van időpontod?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Nyufo, reggel 9.

Az oke, h alvadt/regi ver, de honnan jon? Es miert ennyi?
Mert ugye majus 05-en voltam dokinal, addig nem volt semmi folyas, akkor voltam petezsak merete alapjan 5 hetes.
Masnap sargas folyas, ami naprol napra bebarnult. Nem sok volt egeszen majus 14-ig (mult pentek). Ha volt, akkor atalaban a kup utan volt, tehat mikor az elolvadt es kifolyt a "vivoanyag", akkor lattam a barnakat. Aznap mentem korhazba es nem neztek meg.
Majus 16., vasarnap: szex, verzes.
Majus 17., hetfo: korhaz, nincs vizsgalat.
Majus 19., kedd: reggelre fekete plecsni.

Honnan/miert jon? Nem hiszem, hogy ez normalis lenne.
Vendég
 


Nlzs! ez szupi!!!

Trompipi, én hallottam már ilyenről, nyugi!!! De azért jó lenne, ha látná doki...

Én a kórházban csücsülök, csinálnak béta-hCG-t, meg hüvelyit, h valóban baba-e és h jó helyen van-e... drukkoljatok!!!!!!!!!!!!

Am ugyanolyan tesztek voltak, ugyanaz az érzékenység és erősebb volt a csík :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeaner

drukkolok:)

trompipi

nagyon sajnálom h ennyit szenvedsz,de tudod a petefészek szurka az terhességel járhat,nekem is fáj még mindig.szoval fel a fejjel.és ha van rá modod és hiszel a teákban,akkor igyál palástfű teát,ez segit megtartani a babát.én is iszom már az elejétől.ez egy kis dolog amivel segithetem a babám fejlődését.csak ne legyen semmilyen vérzés meg folyás.most az lenne a legjobb ha pihenhetnél kicsit.

KépKép
bettike83
 
 


Trompipi az biztos hogy a terhesség alatt sose normális a vérzés, de nagyon sokan vérezgetnek terhesség alatt és mégis kihordják a babát, gondolj erre. Ez elég gyakori dolog. Örülök hogy legalább reggel van az orvos, akkor már "csak" ezt a fél napot meg a holnapot kell kidekkolnod. Próbálj meg nem idegeskedni, mert azzal viszont tényleg árhatsz a babónak.

Jeanner mennek a drukkok, írd meg mi volt!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


jeanner!
megy a drukk! várjuk a híreket!:)

trompipi
a vasárnap véreztél keddre simán jöhetett alvad motyó, hidd el ott van az a baba és kapaszkodik és erősen dobog a szíve:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


már tűkön ülök jeaner :D

KépKép
bettike83
 
 


Nyufo, nem holnap reggel sajnos, hanem pentek reggel 9. Es nagyon szarul jon ki, mert a cegnel atszervezesek vannak es holnap jon az uj fonokom Angliabol, akivel masodjara talalkozunk, egesz napos meeting holnap is, penteken is. Es penteken keson jovok. Most meg ezen is stresszeljem magam.

Csak arra vagyom, hogy hazaerjek, bebujjak az agyba es csak nezzek ki a fejembol. Meg szerencse, hogy van egy nagylanyom, aki segit :).
Vendég
 


Na, hüvelyit mégse csináltak, mert azt mondták, hogy ők ehhez nem értenek (onkológia, párom ott dolgozik), szóval csak hCG volt, az holnap délelőtt lesz "eredményes" :)

Képzeljétek, kifakult a reggeli tesztem, már nem látszik a + csík :( még jó, lefotóztam, azon úgy ahogy :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeaner

pedig azt hittem ma megtudjuk. :)

KépKép
bettike83
 
 


jeanner
hát én ilyet még nem halottam hogy kifakul a teszt:S olyat igen hogy két évig látszik a csík, de ilyet...de persze a + az pozitív akkor is:) holnapra meg tuti tudod mert vérből pontosan megmutatják...kitartás:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: