Új privát üzeneted érkezett!

Nem 12-én hanem 12hetesen kell mennem uh-ra.Bei forró kamillás gőzölés is jó száraz köhögésre.
t katinka
 
 


csajok!

ki milyen tesztet csináltat?
nálunk kombináltat nem lehet. szóval van a négyes és az integrált...
2 hetem van, hogy eldöntsem, mert a csekket is időben be kellene fizetni...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kata!
Aha,most már megvagy te is :wink:

Nekem is sokszor csak a sajtos kenyér/zsömle csúszik le...



Estére nagyon durva fejfájásom lett,másnak nem szokott lenni?Elégé sűrűn előjön mióta terhes vagyok,ráadásul erre most mit vegyek be.

Hányingerem nekem a 16.hétig volt.A 12.hétig egész napos volt,és onnantól még 4 hétig fél napos.Most picit jobb,mert csak időközönként bukkan fel,de este mindig van és brutál...csoda h a szaros pelenkáknál nem dobom ki a taccsot :lol: :lol:

Juli!
Én kombinált tesztet csinálok,az bőven elég.Valószínű a Péterfybe megyek,ott olcsóbb.Van pár kórház ahol ingyenes már,de sajna a sote 2 nem tartozik közéjük.És mért nem lehet a kombináltat ott?Hiszen az integrált is ugyan az,vagyis ugyan azt nézi csak 2szer,nem?

Bei!
Remélem vmi használ a köhögésre!ha vizes ruhát terítesz a szobába lehet az is elég!


jó éjt mindenkinek!

Ja és üdv az újaknak 8)

annus11
 
 

 
 

Sziasztok!

Az éjjel nem is köhögtem annyit és könnyen elaludtam. Raktam be 1 tál vizet és egész nap szellőztettem. Lehet az segített. :)

Juli én is kombinált tesztet csináltatok és szerencsére a Dombóvári kórházban ez ingyenes. (A sejtbank támogatja.) Ja. Mi a véleményetek az őssejt raktározásról. Szerintetek érdemes?

:cry: A párom nem akar együttléteket. :cry: De már most nem? Azt hittem azért ,amíg nem látszik a poci,addig minden oké lesz. Pedig nekem hiányzik. És nem lehet megmagyarázni neki, hogy nem ártunk a babának. Azt mondta,hogy tudja ott a pici nem, is kívánja. :(

Kép
bei
 
 


Bei!
Oh,hát valahogy vedd rá apát a kekszre :wink: Reméljük megszokja,vagyis nem gondol arra h a pocidban ott a baba!Hiszen pár cmről beszélünk,mármint csak akkora a baba!Semmi baj nem lesz!


Mi meg nem kekszelhetünk,veszélyeztetett terhes vagyok...12.hétig kivárunk.Utrogestant is kapom,szóval addig pláne nem!De már csak 3-4 hét!!Kibírjuk,féllábon is :wink:


Örülök h sikerült köhögés nélkül aludni!

Mi nem vetettük le Izánál se,tesónál s efogjuk.Szerintem drága,mármint nem lenne rá pénzünk.Ha be kéne ültetni,de nem kell,azt se tudnánk fizetni...ráadásul nagyon kevés betegség gyógyítható egyenlőre vele.Voltam egy sejtbankos előadáson,és kb vmi 16 féle betegséget lehetne kezelni.De megmondom őszintén,én mindig csak azthallom h őssejt beültetés,de valahgy a pozitív példa h vki meggyógyult volna sose jut e hozzám...

annus11
 
 


Sziasztok.Bei mondjad a párodnak hogyha neked jó az együtlét akkor a picinek is.a szülés is könnyeb ha van rendszeres együtlét legalább is ezt olvastam.fejfájásra a panadol fájdalom csillapító jó.amugy nekem is fáj szerintem az idő a bünös..
t katinka
 
 


Sziasztok!

Két szüléssel a hátam mögött én azt mondom, az együttlétek számának nem sok köze van a szülés könnyedségéhez :) Fruzsinál feküdnöm kellett, nem volt szex, mégis villámgyorsan kibújt (19:50-kor csengettünk a szülőszobán, 21:00-kor meg már a hasamon szuszogott :) ), Zsófinál nem volt tilalom, és mégis indítani kellett, reggel indították és estére lett meg :)

Na ma tök jól vagyok, csak egyszer hánytam, nem is értem, még főzni is tudtam :)
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, boldog , problémamentes várakozást! :D

JA ÉS ILYEN MILIMÉTERES ELTÉRÉSEKEN NE STRESSZELJETEK! :wink:
Sokszor attól függ mennyire húzza ki a kép széléig a doki azt az egeret mikor nézi az Uh-ot! Nyugi!

Bogi, Katinkababa...engem ki ne hagyjatok, én is december végefelé fogok szüli(remélhetőleg) :wink:
Majd jövő héten megyek én is szívhangra és akkor fixáljuk le a szülés várható időpontját. :D

Front és az időjárás ugyanúgy meg fog viselni minket mint a kisbabákat figyeljétek meg! :roll: Legalább is korábbi tapasztalataim ezt igazolják!

Én már napok óta rosszul vagyok, csak addig vagyok jól még eszek! :? Tegnap hánytam is.
Amúgy ti is megéreztétek hogy mikor kéne menstruálni?
Mert 2 napja fájdogál alul a pocim, most jönne meg másodszor.Lehet ezért nem? :roll:

Bei..Pedig a baba semmit nem érez a szexből, most sem és később sem! :wink: ha neked nem hisz a párod, nyomj a kezébe ezzel a témával egy kismama újságot, vagy a neten is vannak erről cikkek! :D
Egyedül annak tilos a szex akinek vetélése volt vagy most is vérezget, barnázik, netán gyakran görcsöl :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lovaszkata én is megéreztem a menszeszt nekem is a vesém meg a hasam alja,ne aggódj,;igazad van a frontal kapcsolatba nekem 2napja nyomja a fejemet és nagyon fáradt álmosabb vagyok mint általában. :(
t katinka
 
 


Sziasztok!

A mai az eddigi negatív csúcsom: hányinger és álmosság minden mennyiségben. Ja, és már a tejeskávét, teát sem tudom meginni - így kíváncsi lennék, hogy az egyébként 90-es vérnyomásom hol tart :shock: :lol:

Hálistennek nálam semmi tünet, ami a keksznek akadályát jelentené... viszont mire od kerülnénk, én egyelőre alszom. :) :) :) :oops:
De Bei, ha te igényled, szerintem vedd rá apát. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!
Bocsi mindenkitől,hogy ilyen keveset vagyok!
Elindult a meló a méhekkel és nem lóghatok ki a sorból,én is csinálom,de csak könnyedén.
Estére azért elfáradok!
És legalább lefoglalom a bukómat és nem agyalok annyit.
Tökre idegesít hogy ilyen soká kell mennem ultrahangra,majd csak 26.-án.De nem érzek semmit,hogy gond lenne.A cicik ugyanúgy fájnak és elég fáradt is vagyok.
Szerintem a szexel semmi gond nincs vagyis nyugodtan lehet.
Ha nincs kedvünk este,napközben is lehet kicsit elcsenni egy pásztor órát!
És ami a mamának jó az jó a babának is.
Nem tudom hirtelen ki is köhögős de mi kértünk kölcsön inhaláló készüléket és nagyon jó!Aztán meg vennünk is kellett egyet mert a Domi nagyon sokat volt beteg.A dokija meg azt mondta hogy vizes ruhát terítsünk az ágya mellé,mert a hideg pára nyugtató hatású.Vagy a fürdőszobába kell beállni a kád elé és hideg vizet kell a csempére tusolni és azt kell belélegezni.Tök jó!
Nekünk bevált!
Sok szerencsét és jobbulást!
Mindenki vigyázzon magára és a babákra!
Sziasztok!

hadedit82
 
 


:) Olyan aranyosak vagytok ,hogy ennyien válaszoltatok :) Majd megpróbálom rávenni,vagyis megnyugtatni. Nincs semmi probléma velem,nem görcsölök,nincs barnázás ,tehát akadálya nincs neki,csak a kis aggódása a pici iránt,de ez végül is nem baj.:) Majd megnyugtatom,aztán meglátjuk mi lesz.

Kép
bei
 
 


Hadedit én voltam a köhögös. Már kezdek javulni. Legalább is tegnap estém és éjszakám jól telt ráadásul ma annyit mosott a mosogép, hogy 2 szárogató is megtelt és az egyik bekerült a hálószobába. Szerintem most már elég párás a levegő :)

Kép
bei
 
 


J nincs az orvosnak magánrendelője? Miért nem lehet kombináltad?

Trompi ez a belgiumi rendelet elég gáz. Mi akkor ne is panaszkodjunk.

Boglárka szerencsés vagy a főnököd ügyében. Vannak még rendes emberek. Az enyém sem kutya. Én vendéglátásban dolgozok. És minden napra csomagolnak nekem úgyhogy főznöm szinte nem kell. Csak ha valamit meg kívánok.

Bei sajnállak ez a köhögés megviselhet, és az ember lánya azt hiszi hogy kiugrik a gyerek ettől a sok köhögéstől. A lándzsás utifű szirup tényleg jó én is szedtem 6 hetesen. Teljesen gyógynövény.
De látom már kicsit jobb. De azért gyógyulgass.

Cicus nekem is folyton folyik az orrom de állítólag ez is egy terhe tünet. Melyik korházba jártok?

Anna üdv neked is és gratulálok én is az eszpumizánt mondom. A reklám után szabadon.

Blumi üdv. Ne aggódj ezek a méretek nem túl pontosak. És ugye nem lehet mindenkit besablonozni hogy ekkorának kell lennie és kész. Mi az a CH diéta?

Annus sorstársam én is randizok az utróval 3x3 és nálunk sincs semmi keksz de megmondom öszintén nehezen is bírom. De mindent a gyerekért.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Nekem a véleményem hogy erősen tombol az üzlet a terhesség és a gyerek nevelés körül. Mint az élet más területén is. Most néztem meg hogy a ROTA vírus elleni csepp is 38000ft. Van még egy rakat dolog ami nem kötelező de megteheted. Csak mi sem vagyunk millkások. Főlleg hogy a lombik program 380ezer volt. De pénzben nem mérhető. De valahogy még raknak rá egy lapáttal hogy milyen rosszul érzed magad hogy nem tudsz mindent megtenni. Ez a köldök vér levételre is vonatkozik. Én elismerem hogy nagyon jó lenne, de egy vagyon. És akinek már nem az első babája? Hogy tudná megtenni?


Lányok nem vállalná valaki egy tábla elkészitését, amibe minden kismamit belerakhatnánk? KI mikor szül? Én szivesen vállalnám, de én nem vagyok túl nagy szakértő ebbe a számítógépes témába. És olyan sokan gyültünk össze, hogy én nem tudom követni.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Ezt a táblázatot én is támogatom,de ahhoz,hogy megcsináljam béna vagyok,azaz nem értek hozzá. De egyébként jó ötlet.

Kép
bei
 
 


Szép jó estét Lányok!

Most csak gyorsban,bocsesz.
Sajna utolért engem is a rosszullét és nagyon durva volt ma.
Nem hánytam - mondhatni sajna, mert lehet akkor utána jobb lett volna -, de nagyon fáj szinte egész nap a gyomrom, megy a hasam és pár babapiskótán kívül 1.5 vajas zsemlét tudtam magamba erőszakolni egy-egy jobb pillanatban.
Van vki akinek fáj a gyomra? Normális ez.
Most gugliztam egyet erről és ott páran azt írják, hogy sajna az.
Nektek mi a tapasztalat?Lehet ezt valahogyan enyhíteni?

Megyek tespedek tovább...
Jóccakát mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


sziasztok!
nem tudom csajok... a védőnő azt mondta, hogy nem csinálnak kombinált tesztet. gondolom függ ez attól is, hogy mire van a kórháznak szerződése. biztos ebből olyan kevés bevétel volt, hogy nem éri meg.

pancsi!
van a dokimnak magánrendelője... de a kórházban járok hozzá. mennék én magánba is, de ő kapásból olyan napot adott meg következő találkozásnak, amikor bent van a szakrendelése.

így kicsit gondban is vagyok... hogy most hogy legyen. mert tk úgy beszéltük meg, hogy a terhesgondozást a gondozóban csinálja az orvos, ő "csak rámnéz időnként"... és én nagyon nem vagyok híve annak, hogy fizessek az orvosnak, ha tb-ellátás keretein belül csinálja a dolgát... de ez így mégiscsak egy "plusz" vizsgálat, ami nem kellene, kizárólag az én megnyugtatásomra fogok menni hozzá.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


gabolino!
nekem volt gyomorfájás... de én totál összefüggésbe hoztam a nospával. azóta nem is szedem, csak ha nagyon muszáj...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

gabolino: nekem is fáj a gyomrom, leginkább hajnalban, aztán hányok és utána is szinte egész nap hányingerem van. Azért sem írtam mostanában mert nem akartam panaszkodni, de tényleg elég rossz.

Keksz most nincs, reggel nagyon rosszul vagyok, este pedig korán elalszom, remélem ez nem marad így huzamosabb ideig!

bei: örülök, hogy múlik a köhögésed.

Kép
eper74
 
 


Sziasztok!

Csak beköszöntem, ma lesz Fruzsi születésnapi bulija :)
Vendég
 


Sziasztok!

panndi....Fruzsikának jó szülinapi bulizást! Isten éltesse! :lol:
sütöttél, főztél??? Csak mamák, papák lesznek vagy sok emberre kell készülni?

Valaki elmagyarázná mi a külömbség a kombinált és az integrál teszt között???? :roll:
Azt tudom hogy az intergrált teszttel 4ds felvétel is jár+a laborok és hogy mindenért Pestre kell menni! Nah, nálam ez a Pestre mászkálás az akadály. :(
A kombiált teszt az olcsóbb nem?De az mit tartalmaz?
Én Norbinál nem, volt semmi teszten csak a kötelezőkön (12 és 18hetes UH-on, AFP-n) akkor 28 éves voltam.
Most lassan 30 leszek, de nem hinném hogy baj lenne, a családban szerencsére nincs semmi rendellenesség.

Gyomorfájás...nekem is néha fáj néha meg hányingerem van. Nekem segít ha eszek. :? De az is csak ideig óráig.
Lehet megoldás lenne ha lúgosabb ételeket ennétek, nem?

Táblázat: korábban én is felvetettem, de sajna én se vagyok számítógépes zseni :oops: :(
De aki megcsinálná, annak el kéne küldeni pü-ben az adatokat, nem?
Ki vállalja? :lol: 8)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok,

gabolino: én is szenvedek gyomorfájással, na meg hányással. Sajnos azt kell, hogy mondjam, inkább próbálj meg enni. mert akkor még rosszabb, ha nem eszel. az elején én is így voltam,alig ettem..
nekem a tegnapi napom végre rókamentes volt, de a mait úgy látom, nem lesz az.

panndi: jó kis bulizást Fruzsinak!:)

lovaszakata: én kombináltat csinálok. A kombinált tesztben 12.heti uh van, plussz vérvétel PAPP-A és béta hcg-t néznek.

integrált tesztnél két vérvétel van, az elsőnél szintén PAPP-A és béta hcg-t néznek, a második vérvétel 15-18 hetesen történik, amikor AFP-t free-ß-hCG, az uE3, és az Inhibin-A markereket mérik. A kettő eredményéből következtetnek.

Én csak kombináltat csináltatok, ha annak az eredménye jó, nem szokták javasolni a további vizsgálatokat.

árak változóak, én láttam már kombináltat 19E Ft.ért is,van amelyik kórház ingyen megcsinálja..

valaki írta hogy Sote II-n fog szülni. kiv olt az?:) én is ott fogok.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Csak gyors írok, mert rohanásban vagyok. A táblával kapcsolatosan, én már elkezdtem és a névsor már meg is van csak hiányzanak még az adatok. És kérdezni is akartam hogy mit szeretnétek hogy szerepelne benne. Anyuka, Szül.várható ideje, ........szóval milyen adatokat szeretnétek még bele? És ha kérhetem akkor dobjatok meg pü-vel, hogy mégiscsak ne nyilvánosan kelljen az adatokat küldeni.

tyche
 
 
 


Sziasztok! tyche! Szerintem legyen benne az anyuka kereszt neve vagy felhasználóneve a szülés időpontja és hogy hol szül.

Csajok Szerintetek? :)

Kép
bei
 
 


kata!
a kombinált teszt 12. hétben szűr (vérvétel és uh... ami nem 4d-s, csak sima uh... nálunk is megcsinálják kisváros kiskórházában), míg az integrált tesztnél jön a 16. heti négyes teszt még hozzá (újra vérvétel, ahol 4 paramétert néznek).
nálunk ez 29ezer píííz.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Tyche!
Táblázat jó ötlet: belekerülhetne még a baba neme és neve is. :)
És akkor látnánk, hogy a decemberi babáknál merre billen a mérleg nyelve. :)

Nekem is fáj a gyomrom, meg elég durva rohamokban tör rám az émelygés.
Remélem ez a rosszullétes dolog hamar elmúlik, mert elég vacak. Pláne, hogy vizsgára készülök. :( Reggel kvázi félájultan kezdtem tanulni. Szegény párom meg nem győzi követni, hogy mi az amit nem tudok megenni... A napi menü viszonylag egyszerű: tej és pirítós.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


sziasztok

Tyche
privi elment, beirtam neven, korom, hanyadik gyerek, es a kiirt datumot!!! Remelem ok, ha barmi van meg szolj!!!
Rosszulet. Kegyetlen, nem eszek, 1-2 falat, nem segit semmi.
Minden nap mast kivanok, de amikor kesz, mar nem is esik jol.
Most meg FEJEM IS FAJ.
Orulten hapcizok, orrom be van dugulva, neha olyan lazaserzesem van, de nem vagyok.
Nektek volt ilyen? Amugy nalunk nagyon paras a levego, ugyhogy ez nem lehet gond.
Abba is hagyom, mert itt koroz a roka.....
sziasztok
arvalany
 
 


Sziasztok!

Túl a bulin, jó volt :) nagyszülők és lányok keresztszülei voltak itt, de nagyon elfáradtunk. Mára ennyi :)
Vendég
 


Szép jó reggelt Lányok! :)

Henne, Eper,
Akkor Nektek is kitartás a gyomorfájással, na meg a hányással. Engem róka koma még nem látogatott meg - lekopogom - és a tegnap már egész jó volt. Bár fájdogált a gyomrom, de nem volt vészes. És próbáltam nagyon apránként eszegetni. Többször.
Ma meg eddig teljesen jól vagyok.

Panndi,
Utólag is boldogságos szülinapot a kis Fruzsikának! :) Jó volt a buli? Hozol majd képeket? :)

Lovaszkata,
Akkor mi nagyon hasonló cipőben járunk kor és gyerek szempontjából :D Én is 28 voltam Andorral, most meg 30 leszek.

Andorral én csak a kötelező vizsgálatokat csináltattam meg anno. Most sem gondoltam még egyébre, bár azért majd utána járok, hogy a kórházban nem csinálnak-e valamit ingyen (valamelyikre mondtátok,hogy néhol ingyenes). Fog vki az István kórházban szülni? Én ott fogok.

Ahh, mennem kell, mert Andor nem nyugszik...

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Bocs mindenkitől,hogy én is csak ritkán írok,dehát nekem már 3 gyermekem van! :)
panndi: gratula a kislányodnak,de írok ám vmi vicceset: az én 4 éves kislányomnak is tegnap volt a szülinapja!!! :D :D :D Megpróbálok a gyerkőceimről feltölteni képet,nem biztos,hogy sikerül! :-( Nem vagyok ebben túl nagy zseni.
A táblázat szuper ötlet,majd én is küldöm az adataimat.
Szorítsatok nekem kérlek,12:20-ra van a nődokimhoz mára időpontom! Remélem minden rendben lesz!!!

Puszi mindenkinek: Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Én is vagyok, csak múlt héten elutaztunk Németországba, meglátogatni a kicsi- pici keresztfiunkat (2 hónapos), és persze az egész családot. Szóval én babáztam egy kicsit, mondhatni gyakoroltam :D Olyan jó volt!!!!

Most olvastalak vissza benneteket, jó sok dolog történt ez alatt a pár nap alatt!

Bei: szerintem a párásítás mindent megold, én is nagyon szenvedek a száraz levegőtől még terhesség nélkül is , köhögő roham az éjszaka közepén, orrdugulás, orrvérzés...stb Én például mindig beteszem a szárítót egy időre a hálóba a vizes ruhákkal. De vettem már párásítót is, az is jó, de abba beruházni inkább akkor érdemes, ha állandósul a problémád - remélem nem így lesz.

Panndi:utólag is boldog szülinapot Fruzsinak. Sajnállak a rókák miatt és főleg a fogyás miatt.

Tyche: a táblázathoz én is küldöm az adatokat, szerintem még tegyük bele a babák tényleges születési dátumát is, gondolom utána is együtt maradunk.

Egyébként egyre gyakraban van nekem is hányingerem, bár még a rókáig nem jutottam el. Általában az evés segít, de néha csak ideiglemesen. Egyelőre még bármit tudok enni, de ettől akkora a hasam mint egy lufi. És hát álomkórom is van.

Én úgy gondoltam, hogy megcsináltatom az integrált tesztet is a korom miatt. Úgy tudom a védőnőtől, hogy a BP-en a Margitban ingyenes. Egyébként én a Jánosban fogok szülni, ottani a dokim is, bár most még magánba járok hozzá.

Puszi
C

cicóka
 
 


Sziasztok!

Na megpróbálom azokat a képeket a gépről,mert laptopról nem engedi...

:evil: Kép Gyurka,10 éves Kép Niki,9 éves Kép Regike,4 éves
cicus78
 
 


Sikerült!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok.Ma voltam védőnőnél nagyon elfáradtam máris a sétától december 17-én kell szüljek csak jövő hó 7-én kell menjek vissza hozzá.A kombinált tesztet nálunk ingyen és kötelezően megcsinálják.máris nagyon sokat híztam aggódom is ez miatt már64 vagyok156cm ez sok nem :oops: mi lesz még :oops: én is küldöm az adatokat :wink:
t katinka
 
 


Reggelt!

Bár lassan dél van,most jutottam ide.Már megjártuk a postát meg a boltot.Gyerkőc alszik,én meg pihizek,közebn fő az ebéd :lol:

Hétvégénk nem volt túl egyszerű,a gyerek 3 napig reggel fél6kor kelt,kissé ki voltam.De tegnap sikerült kitolni a lefekvést,így ma 7 előtt kelt picivel!Remélem vissza is állt a régi rend!


Katinka!
Ne aggódj,én is kb itt járok kilóban és kb ilyen magas is vagyok!Én is híztam,bár nem álltam a mérlegre mostanában,de majd megnézem! :wink:
Izával összesen 5 kilót híztam,jó lenne ha a 2.gyerkőccel nem szednék fel 20 kilót 8)

Cicus!

Gyönyörűek a gyerekek!Ők mit szólnak a kistesóhoz?Hogy bírod mellettük?Bár ők már sokat fognak segíteni!Nekem már az is elég lenne ha Iza kivinné majd a pelust a kukába :lol: :lol: Álmodozok tovább :wink: Drukk a dokihoz!!

Cicóka!
Akkor ingyenes az integrált ha kapsz oda beutalót!Szóval akr kinek nem az,legalábbis így tudom!De ha van aki tudja pontosan jelezze,lenne hova költenem a pénzt 8)

Panndi!
Örülök h jól sikerült a buli,nekünk is olyan jó volt.Bár én is elfáradtam kicsit a nap végére!De a nagy rohanásabn nem is volt hányingerem,biztos észre se vettem :lol: :lol:

Árvalány!
Sajnálom h ilyens zarul vagy,néha nekem is vannak ilyen érzéseim h lázas vagyok,aztán fázok.Én csak hőhullámnak nevezem,bizti a hormonok!A fejem is sűrűn fáj,péntek este azt hittem szétrobban....


Henne!
Én vagyok a SOTE 2!!!Jaj dejó!Ki a dokid ha megkérdezhetem?

Kombinált szűrés a Péterfyben tavaly 16 ezer volt,azt hiszem most is annyi,de ebben benne van egy 4D uh is!Szerintem ost is odamegyünk majd,és kérünk 4Dt is!
Ja tényleg így van az inetgrált ahogy írod,most mrá nekem is beugrott.Sokat agyaltam h kell e,de feleslegesnek tartottam.

Tyche!
Mindjárt írok én isprivit!Szólj ha kell segíteni,csomó táblit csináltam már :oops: Ugye Panndi :lol: Dobok ötleteket is hozzá!És köszi h megcsinálod!

J!
Énis voltam a kórházban a dokinál,de alapvetően magánba járok.Szülés utá is a varratszdésre meg a 6 hetes kontrollra is kértem h oda mehessek,mert közelebb van mint a magánrendelője,de mondta is h mindegy hova megyek.És bár kérdeztem h mivel tartozom,mondta h semmivel!Tehát ne aggódj emiatt! :wink:


Pancsi!
Hu,ilyen sokat kell az utróbl?Nekem csak 3x1et írt fel a doki!Remélem az is elég!Bár Izával is 4x1et szedtem anno.

Gyomorfájás nálam is van sokszor,sajna...


Na most ennyire futotta! :lol:

annus11
 
 


Sziasztok !

Cicus! Cukik a "tesók". :) Tényleg, hogy fogadták, hogy kistesó lesz?

Tyche!
Ha nem gond, én csak a "doktorbácsi" után küldök adatokat. Nem vagyok babonás, de azért nem akarom elkiabálni. :)

t Katinka!
Szerintem ez a súly még annyira nem durva. :) Kis odafigyeléssel nem lesz gond. Egyébként irigyellek - olyan jó karácsonyotok lesz. :)

Én szerencsére még nem híztam, sőt, leszállóágban vagyok. Hála a kis drágának onnan bentről, aki diétáztat. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


sziasztok,

panndi:örülök, hogy jó volt a buli.:) mikor mégy 12. heti uh-ra?

annus: Nekem Gidai doktor az orvosom.:) Neked?
utrot én is használok, 3x2-t, de már nem sokáig kell..már nagyon várom.:)

cicus: gyönyörű gyerekeid vannak.:)

én a hétvégén eléggé émelygős voltam, de szerencsére csak egyszer hánytam..
ma nem is mentem dolgozni, majd holnap. már csak két nap munka, utána szabi.:) és csütörtökön 12. heti uh, meg vérvételek meg minden.. már izgulok, főleg, h nem tudok hízni, aggódom, hogy a babóm jól fejlődik e.

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Fényképeket majd hozok, még át kell tölteni.

Lányok ma oltást kaptak, most alszanak :)

henne, én is fogytam, de hidd el, attól a baba még jól van :)
Én holnap megydek 12. heti UH-ra, de ugye szerdán voltam dokinál, és akkor láttam :)

cicus, szépek a gyerrekek, boldog születésnapot a lányodnak!

Ja, és köszönjük a köszöntéseket :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Először is mindenkinek köszönöm,imádom a gyerkőceimet,nekem is tetszenek! :D Hogy fogadták a tesók? A legkisebb mindennap kérdezi,mikor bújik már ki a kisbaba és hogy: "most mit csinál?alszik?"stb. Na meg bármit eszek,Regike rögtön: akkor ezt most szereti a kisbaba is? :D De mindhárman édesek,suli,ovi után jönnek haza és onnantól kezdve megy a pocisimi,a pocipuszik és a pocihallgatózás. :D :D :D Szóval nagyon várják!
Eddig-ahogy írtam-bejöttek a megérzéseim és most úgy érzem,megint kislányunk lesz! :) Azaz marad a nőuralom itthon! :D

annus11: ne aggódj,tuti segít majd a kistesó,sőt,igényli is majd,hogy részt vehessen a baba körüli teendőkben! Ez fontos is a későbbi féltékenység elkerülése céljából. Nekem a nagyobbak nagyon sokat segítettek,mikor Regina született,de ez a mai napig így van szerencsére. Néha nehéz 3 gyerkőccel,de alapvetően nincs semmi probléma,jó gyerekek.

És még: köszönöm a drukkokat!!! Voltam a doktor bácsimnál,pici babám 28 mm! :-) Én is kaptam 2db sztárfotót,olyan kis cuki,már mindene jól kivehető,én már most nagyon szépnek látom és nagyon szeretem!!!!!!!!!!!! :lol:

Én pedig azokat a kismamikat irigylem,akik fogynak az elején!!! Nekem már most 10 hetesen akkor pocim van,mintha 4 hónapos lennék!!! :) Én 165cm vagyok és 54kg. (de 51kg voltam!!! :evil: )

Most megyek,talán még jövök ma,ha lesz időm,hamarosan jönnek haza a "tesók". :D

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok! Cicus én is osztozom a töbiekkel. Nagyon szép gyermekeid vannak. :)

Kb nekem is akkora a hasam,mintha 4 hónapos lennék,de ez azoknál akik már 2. vagy 3. gyerköccel terhesek ez normális,nekem ez az első. Hízni én nem is tudom mennyit híztam. Ha azt az értéket nézem,amit a védőnő mért,akkor ahhoz képest 0,5 - 1 kg.(1 hónap alatt) Egyébként húsvétkor híztam 3 kg-ot,amit úgy gondoltam,majd ünnep után lefogyózok,de aztán kiderült,hogy már nem fogyózhatok. :)

Kép
bei
 
 


Henne! Ne izgulj,nem lesz semmi baj. Én ismertem olyant ,aki -2 kg-al szült. Ő végig hányta a terhességet. :( De egészséges babája született. :)

Kép
bei
 
 


Cicus nagyon aranyosak a gyerekeid gratula.az én kicsikém is mindig simogassa a hasamat a babánkat :) :oops: de ő még nem nagyon érti hogy-hogy van bennem a baba,ha nagyobb lesz a pocim.nekem is akkora mint4-5hósan Kingával.
t katinka
 
 



Tyche, koszi, hogy betettel a tablazatba, de itt januari lesz a baba :).
Vendég
 



Tyche én is elküldtem az adatokat megkaptad nem vagyok bizti benne h elment
t katinka
 
 


Tyche!

Huuu de jó sokan vagyunk!Majd alakul mg a tábli,főleg ha minden sorba kerül vmi! :wink:

Na ha nem felejtem el,holnap reggel ráállok a mérlegre! :roll: Bár engem nem foglalkoztat h hízok e vagy fogyok.
Izával mint mondtam összesen 5 kilót híztam,ebből 3270g volt a gyerkőc!És egészséges mint a makk!Szóval nem ettől függ!

annus11
 
 


tyche: szupi a táblázat,ügyes vagy!!! Persze,majd kialakul az egész. Én talán a Péterfy-ben fogok szülni,de még nem biztos,hogy ezt a dokit választom,majd kialakul. Ezért is nem írtam még erre semmit...

annus: irigyellek,hogy csak ennyit híztál! Na de sebaj,ha fel is szed az ember lánya jópár kilót,a babáért mindent!!! Majd leadjuk,amit le kell. :-)

bei, t katinka: Nektek is köszi,kedvesek vagytok!!! :-)

Cicus

Kép
cicus78
 
 


én is küldtem tábli-adatokat :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: