Új privát üzeneted érkezett!

az Elevittel kapcsolatban hallottam, hogy a nagyon magas vastartalma miatt van akinél szorulást okoz.
Az biztos, hogy az Elevit vastartalma magasabb az átlagosnál. A Gravidában is bőven benne van annyi, amennyi normál helyzet mellett kell, de aki sajnos vérszegénységre, vashiányra hajlamos, az inkább szedje az Elevitet, szorulás ide vagy oda.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Elevit
érdekes, nálam nem okoz gondot. Anno végig napi 1-2-3x voltam wc-n. Most is szedem és most is ez a szitu.

Én marha rosszul vagyok. Egész nap kerülget a rókakoma, de nem jön. Csak akkor jobb, ha alszok. tegnap is kidőltem 8 után Fannival és 6elött ébredtünk. Ebéd után aludt egy nagyot, én is ledőltem mellé, de nem tudtam elaludni.

Késöbb mikor lesz időm olvasni, írok bővebben is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Jól van..látom...csak idő kérdése volt,h nálatok mikor jönnek elő az éjszakai pisis,rossz alvós éjszakák.Már kezdtem aggódni,h csak én vagyok ilyen peches,h pont ezek a tünetek értek el :lol: :wink:

Képzeljétek éppen epret tolok,porcukorral és egy kis tejszínhabbal :oops: Nem vagyok abszolút édes szájú,sőt gyümölcsös sem annyira,de ma meghaltam volna,ha nem vehetem meg :oops: Naggggyon jól esik!
Holnapra meg tojásos nokedlit fogok csinálni finom salátával....nézzétek el nekem,mostanában alig volt étvágyam,de ma egész nap viszket a szám széle :oops:

Apropó:voltam ma délelőtt védőnőnél és megkaptam tőle a beutalókat,és van már kiskönyvünk is :wink:
Kaptam papírt amivel jelentkezhetünk a kórházba szülésfelkészítő tanfolyamra,ha szeretnénk...és még egy csomó papírt.Táblázatot,h melyik heteken,milyen vizsgálatokra kell majd menni.

Egyenlőre ennyi...remélem nálatok minden rendben..! :)

Lucuzs!Eltűntél?!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 

 
 

Sziasztok! Én is jelentkezem! :wink:

Minden ok velünk, csak ritkán ülök mostanában ide: délután erős hányinger gyötör, délelőtt házimunka+Bogi, és hát a jóidő meg kicsábít minket. :lol:

Éjszakai nyüglődés nálam is megvan, asszem a fáradtság kezd múlni talán, de lehet ez csak átmeneti.

Aranyoska! Dejó, hogy már te is védőnőzöl! Így névről nem ismerem a tiédet, de biztos láttam már. Az enyém Major Melinda.
A szülésfelkészítőt csak ajánlani tudom, nagyon jó, és megnyugtató, hogy egy csomó kérdést tisztáz ott az ember. Mi Bogi előtt jártunk, most nem fogunk.
Eper!!!! Húúúúúúúúú, most nagyon megenném!!!! :lol:

Az újaknak üdv! :lol:

A szívhangokhoz gratula!!! :D Nati! Hamarosan jöhet a tábli!!! :wink: :lol:

Mindenkinek jó hétvégét! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok, lányok!

Ha megengeditek, én is csatlakozom a novemberben szülőkhöz. Nekem utoljára feburá 6.-án volt, meg, márc 16.-án teszteltem pozitívat. Menszi alapján 6+6 vagyok, de valószínűleg később fogant, így kb 5+6 vagyok. Tegnap voltam a nődokimnál, 8,4 mm-es petezsákom van.:) két hét múlva megyek újból, remélem, akkor már lesz szívhang is.:)

én is fogadott orvos párti vagyok.:) megpróbálok lassan mindenkit itt megismerni, ha befogadtok.:)

Henne
henne
 
 


Szia Henne!

Üdvözöllek a mi kis csapatunkban és gratulálok a babához!!! :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Henne, üdv itt, és gratulálok!

Eclipse, nekem eddig is volt szorulásom, és sajna most itt van, de durvábban.Lehet, hogy az Elevit?

Nati, jobban vagy már?
Érdekes nekem teljesen hullámzó ez a rókakoma dolog, van úgy, hogy egész nap borzasztó szarul vagyok, aztán 1 napig semmi.
Jaj, majd atáblát el ne felejtsem, mit is kell hozzá elküldenem.

Lucuzs, örölük, hogy jól vagy!

Többiek?
Mindenkinek jó hétvégét!Vigyázzatok magatokra!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jó reggelt csajok!

Aranyoska! Láttam a babó képét az iwiw-en! Hogy mekkorát nőtt!!! :shock: :lol:

Henne! Gratula és üdv itt!!!! :D

Szép hétvégét!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ja, még annyit akartam, hogy olyan jó ránézni a vonalzóinkra! Látszik rajtuk, milyen gyorsan múlik az idő!!! :shock: Aranyoskánál már 10 fölött van! :shock: :lol: Hamarosan november!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok, lányok!

Köszike.:)
Van itt még valaki, akinek utrot kell használnia? Előzőciklusomban volt egy spontán vetélésem. Amikor pozit teszteltem az elején volt egy kis barnázásom, így kaptam utrogestan hüvelykúpot 3x2. ezt 12.hétig kell alkalmaznom. De a babámért mindent.:)
Én is szenvedek az émelygésekkel, és a korán keléssel. Egyszerűen kidob az ágy. Éjszaka még nem kell kijárnom pisilni, csak hajnalban.:)

Az Elevitet anno én is használtam, nekem is erős székrekedésem volt tőle.:( most femibiont szedek, illetve magnéziumot.

Valaki segíteni majd nekem vonalzót készíteni?:) köszike

aranyoska: az elején olvatam, te is gyakran tesztelgettél. Ez még velem is előfordul, hetente még ellövök egy tesztet :oops:

Kellemes hétvégét,
Henne
henne
 
 


Helóka!



Henne gratula a babához!

Én is egyik nap rosszul vagyok másnap semmi bajom. Mindig azon imádkozom hogy munkában ne legyek rosszul.

Csajok mivel én úgy dolgozok hogy délután 14 órától 23 óráig néha éjfélig is meddig lehet kismamáknak este dolgozni? Lehet hülye kérdés de hallottam olyanról hogy valamelyik hónapban már nem engednek éjjelezni a dokik. Írjatok ha tudtok valamit ilyenről.Köszike

Kellemes hétvégét mindenkinek!

KépKép
ritya
 
 


Henne :a picibaba.hu-n tudsz vonalzót választani,kitöltöd a saját adataid alapján és a kapott kódott bemásolod itt az aláírás rublikába.Röviden ennyi,de a picibaba.hu-n is le lesz írva...sőt,ha visszaolvasol többen is leírták már lépésről lépésre,nekem is onnan ment :wink:

Lucuzs?örülök,h megnézted a babóm képeit..ugye mennyire hihetetlen,h pár nap alatt mekkorát tudnak nőni...hála égnek tényleg minden rendben van...és most is megnézhette a párom is ,ahogy a kis szive lüktetett. :oops:

Dorka:az Elevittől maximálisan lehet szorulásod..amennyiben görcsölsz attól,h nem tudsz wc-ni rendesen szólj a dokidnak és ajánlani fog másik vitamint..a túl sok vas okozza ami benne van.Én is csak 3-4 naponta tudok elmenni,viszont akkor 2-3szor is sikerül.

Henne:igen :oops: ...én 5 teszten voltam túl mire a doki először megvizsgált :) ..lehet,h mások bolondnak tartottak érte,de mondtam,ha ez kell ahhoz ,h nyugodt tudjak maradni amíg nem lát a doki,akkor ,ha kell csinálok 6.-at is,nem érdekel ki mit szól.

Ja és annyit a tegnapi finom eperről,amit kokain áron vettem,h az elfogyasztása után kb. egy órával vissza is jött :cry: mondtam is,h kár belém a finomság :wink: ...pedig annyira kívántam!!! :oops:

Tényleg rohan az idő..már a 10.hétben vagyok ...és nem rég amikor a topikot csináltam még azt számolgattam,h 3-4 vagy 5 hetes terhes lehetek max....és most meg már milyen sokan vagyunk :wink: ..hurrrrrááááááááááá!!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Már jó régen írtam sajna sűrű hetem volt, és túl vagyok egy 2 napos migrénes fejfájáson. :( Elő is írok magamnak több pihenést mert a fejgörcsöm se durvult volna be ennyire, ha itthon fekszem.

Én is vettem ma epret, egész jó íze volt, ahhoz képest, hogy korai. De a gyomrom nekem sem túl jó, bár ahhoz képest hogy volt egy-két nap amikor pár falat alig ment le, már egész jól vagyok.

Én gondban vagyok a vitaminokkal mert Femibiont szedek, de van egy kis vashiányom. Szedtem mellé vasat meg magnéziumot de ezekkel leálltam, mert úgy érzem nem bir ennyi vitamint a gyomrom. Elevitet nem merek mert ha marad a hasmenés és mellette szorulás lenne, nos azt nem kivánnám senkinek. De kedden úgyis megyek dokkerhoz rákérdezek mit ajánl.

Eddig jól esett az ásványviz rengeteget ittam, de a rossz gyomromnak már az sem nagyon tetszik. Úgyhogy áttérek a teára. csipkebogyót lehet ugye?

Start gratula a majdnem 2 centishez :) Nagyjából mi is egyidősek vagyunk.

Ritya sajnálom a rossz fogakat. remélem nem fogsz megszenvedni a kezeléssel

Eclipse nekem a védőnéni azt mondta, hogy 12. hétig bármikor lehet menni, úgyhogy szerintem időben vagy. Én hétfőn megyek hozzá, de lehet h még nem fog felvenni, mert azt mondta kell egy papir amin rajta van hány hetes terhes vagyok. De dokihoz meg csak kedden megyek. De majd viszem az inszemes papiromat abból elvileg ki tudja számolni

Beni én felhivtam a dokit mert már annyira fájt a fejem. Azt mondta az asszisztense h algopirin vagy panadol mehet. de tényleg csak nagyon ritkán vegyél be

Lucuzs sajnálom a délutáni hányingereket, én inkább délelőtt vagyok carul bár inkább émelygésnek mondanám mint hányingernek. hát reméljük most már hamarosan túl leszünk ezeken

Aranyoska remélem már túl vagy a megfázásos betegségen.

Eclipse beszéltünk a dúláról és mintha azt mondtad volna h 5. hónaptól szoktak vállalni. Ez azt jelenti, hogy akkor kell hivnom őket, vagy már most jobb telefonálni? Én megcáfollak, mert én előtte is patis voltam, most meg még több. de remélem később azért elmúlnak. Nem semmi h beszóltál a kiscsávónak, vicces sztori :) bár neked ott nem lehetett annyira

Ne hagyd magad a mh-en, én is szólnék a helyedben.

metrón én is kivagyok az undi emberektől amúgy sem birom szegények szagát, látványát de most végképp nem. ja meg az agyonparfümözött lánykáktól is kifekszem

Panndi gratula a petezsákocskához

Aranyoska neked is gratuláció, csodás lehetett látni

Amanita üdv a csapatban

Csucsu tényleg nagyon jó áron adja a cuccokat, és tök szép kis ruhái vannak csak rám a legtöbb szűk volt :( úgyh hajrá :)

Bviki akkor egy időben megyünk dokihoz én is kedden. Amúgy kb mi is egyidős terhesek vagyunk, meg Kingával is

Henne üdv neked is. utrót nekem is kell használni de csak napi 3*1-et de már én is nagyon unom

na megyek kicsit takaritani nincs sok erőm de muszáj holnap kicsit befogom párocskámat is (ma dolgozik)

Kép
vayacon
 
 


Bocsánat a zavarásért, csak Panndinak szeretnék gratulálni nagyon sok szeretettel!!!!!És gyönyörűséges babavárást kívánok!!!!! :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi is szeretnénk becsatlakozni Hozzátok!!! Én, és a pénteken 2,2 cm-esnek mért csöppségem :lol:
Korábban is olvasgattalak Benneteket, de féltem bejelentkezni, mivel a 6. héten sárgatest elégtelenség miatt majdnem elvesztettük a kistesót. Március 13-17-ig kórházban is voltam, azóta Choragon szuri ment 2, majd 3 naponta. Utolsót pénteken kaptam meg, dokim szerint nincs már rá szükség. Így legyen!!!!!

Nem tudom mennyire leszek most jó fórumozó most - de ígérem igyekszem :-), mert a 29-i héten még itthon vagyok, de aztán megyek vissza dolgozni.

(A vonalzóimból minden részlet kiderül, a photoblogomnak per pil most annyi :? , de már írtam nekik.)

Szóval befogadtok? Szívesen megosztanám Veletek problémáim, gondolataim és infóim :)
Szép napot mindenkinek!!!!!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Sűrű volt a hétvégénk ezért nem jelentkeztem. Én egyre rosszabbul vagyok, nem tudom lesz e ennek vége. Szombaton már bőgtem, mert annyira ettem volna lángost, amit pedig nem tehetek meg. Anno Fanninál is segített ezen a kegyetlen rosszulléten. Viszont tegnap vettünk diabetikus fagyit amibő ritkán ehetek egy kicsit.
Puffadásom továbbra is brutál, aluszékonyság pedig csökken talán.

Utro
Én is használtam, most is használtam, de abbahagytam, mert szerintem most nem fog kelleni.

eper, tojásosnokedli
Ezeket anno én is ettem, pedig tojásosnokit nem szeretem igazán.

Üdv az újaknak!

Táblázat
Majd megint felteszem miket írok bele, de jöhetnek ötletek is.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok, lányok!

köszi aranyoska. Meg fogom csinálni. Bár én ápr.8.-án megyek majd uh-ra, akkor már remélem a petezsáknál többet látok.:) és akkor megcsinálom a vonalzómat is.:)
A tesztekkel én is így vagyok,mint te. Elég sokat csináltam, és lehet, a övetkező orvoslátogatásomig még csiálok egyet -kettőt. :oops:

szia mikegirl, gratulálok!:)

lányok, másnak is megy a hasa a magnéziumtól? nekem majdnem minden nap, vagy két naponta. :oops:

vayacon, az utroval én is így vagyok. Ráadásul a munkahelyen nekem elég nehéz megoldanom, na meg kellemetlen..de muszáj használnom..

a tegnapi napom eléggé émelygős volt, és a ma reggel is az sajnos..:(
henne
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak nem voltunk itthon.

Kutyafüle, köszi :)

Én is elkezdtem hányni, egyelőre még lightosan, de az émelygés egyre gyakoribb, meg Fruzsi tisztába tevése okoz némi problémát :roll:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

3 napig nem voltam gépközelben, most meg csak kamillázok mennyi minden történt.

Először is üdv az Újaknak!

Henne! Kérdezted, hogy ki szed még utrot. Nekem is volt egy vetélésem korábban, ezért most én is szedem a 12. hétig. Nekem csak napi 2 szemet kell szednem.

Vayacon! Írtad, hogy nem bírod az ásványvizet és át akarsz térni a csipkebogyó teára. Biztosan nem árt, sőt, nagyon egészséges, arra viszont szerintem készülj fel, hogy a pisilések száma megduplázódik. Ezért most én csak mértékkel iszom, pedig nagyon szeretem.

A hétvégén megtudta végre az egész család, hogy babát várunk. Nagy volt az öröm:) a legmeghatóbb az volt, amikor a kis keresztfiamnak (másfél éves) elmagyarázta a nővérem, hogy baba van a hasamban. A kis drága odajött hozzám, megölelt, és megsimogatta a hasamat:)

Nálam egyébként a helyzet változatlan. Semmi émelygés, hányás... Csak továbbra is az a fránya fáradtság.

Szép napot Nektek!
Vendég
 


Sziasztok,

Panny-ról hoztam híreket.

"Úgy néz ki maradok még a kórházban egy ideig, baba már 1,2 cm és jól van." :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!!!

Henne - a megy a hasam az túlzás, inkább azt mondanám, hogy könnyen megy a nagy dolog. Igaz, csak x naponta, de akkor könnyű :lol: Addig meg csak feszít és feszít.....

Nati - kitartás, már csak pár hét :wink: Lángos- szombat reggel piacon voltam, mert napok óta lángost kívántam.

Én már jól vagyok. Semmi tünet, remek étvágy, és már nem alszom egész nap. Viszont éjjel sem. Hajnali 2, esetleg 4 az, amíg megy, aztán csak a forgolódás. Hallgatom a saját szívdobogásom. Vicces, de annyira zavar az erőssége.
Éééééééééés aminek még örülök, az a megváltozott cici méret.
Végre nem csak két kis pattanást kell takargatnom a strandon :lol:

Na megyek felderíteni, hogy melyik védőnőhöz tartozom, mikor lehet menni. Első alkalommal is kell pisi? Én mindig vinni szoktam, mert utálok ott mintát adni, de az első alkalomra most nem emlékszem.

Aztán egy kis munka itthonról. Hogy belerázódjak, mert jövő héten már élesbe fog menni.

mikegirl
 
 


Ja, és az utro - napi 3x2, a 12. hétig. Na meg Duphaston, 3x1. A lényeg, hogy bent maradjon!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok Lányok,

Kezdek kétségbe esni..... mostmár 3 hete folyamatosan émelyeg a gyomrom, és erős hányingerem van. Róka koma nincs, de az émelygés szinte elviselhetetlen. A munkahelyemen nem tudnak még semmit, és nagyon nehezen tudom tartani magam, hogy ne vegyék észre. Van, hogy állni alig tudok, annyira rosszul érzem magam. (Sehogy sem jó, akkor sem, ha eszem, akkor sem, ha nem...) Azért is furcsa ez nekem, mert Zalánnal semmi ilyan tünetem nem volt, még csak fáradt sem voltam, most meg...... Nem tudom megddig fog még tartani.

Én holnap délután megyek először az orvosomhoz. Nem kapkodtam el a dolgot. Anno Zalánnal rohantam, amint pozitív lett a teszt, aztán mehettem újra, mert akkor még a petezsák sem látszott. Most nem siettem el, így remélem már a szívhang is látszani fog. :D

Kép

Kép
amanita01
 
 


Amanita
én is ilyen kutyául érzem magam, mint te. Kitartást a következő hetekhez.

lángos
találtam receptet és kiszámoltam a szénhidráttartalmát. Ebédre már azt eszek és ha finom, akkor reggelire is azt sütök majd.

Nálunk szerintem szerdán este megtudják a hírt mert akkor megyünk dokihoz, remélem minden ok babócával.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Mikegirl, Henne!

Üdv a csapatban! és gratulálok!

Nekem is kell szedni az ulrot, valószínűleg a 12. hétig napi 3*1-et, de nekem a dokim azt mondta, hogy lehet reggel egyet este meg kettőt, így a munkahelyemen nem kell! Így is egy csomószor elfelejtem, meg már nagyon utálom!

Olyan jó volt a hétvége! Végre egy kicsit jobb idő volt, így kint voltunk egy csomót! Nagyon élvezte a Bence, meg persze mi is!

Nekem is össze vissza változnak a tüneteim egyik nap tök jól vagyok, máskor meg rosszabbul, de remélem, hogy minden rendben! Majd holnap kiderül az UH-n már alig várom!

Vayacon! Igen, egyidősek vagyunk! Majd írj, hogy mi volt az Uh-n!

Ja és én azt vettem magamon észre, hogy akkor leszek nagyon rosszúl, ha hirtelen rámtör az éhség, úgyhogy inkább eszek többször keveset!

Ti nadrágügyileg hogy álltok?
Én már csak kb. két nacimat tudom hordani, a többi szorítja a hasam! Otthon melegítő naciban vagyok mindíg, az nagyon kényelmes. Vettem egy terhes nacit, de az még nem volt rajtam! Meg gondolkozom a bandázson valaki használ olyat?

Kép
bviki
 
 


Viki,

A nadrág téma nálam is érdekes, Zalánnal elég volt hetedik hónap elején kismama nadrágot vennem addig tudtam hordani a rendes ruháimat.
Most én is csak 2 olyan nadrágot tudok hordani amit a szekrény mlyéről turtam elő. (KB 5 éve nem voltak rajtam, mert azóta fogytam, és nagyok voltak.) Nem tudom, most mekkor a hasam lesz, eredetileg úgy terveztem, hogy azokat a kismama ruhákat fogom hordani, amik vannak, de mivel azok téliek ha így haladok vennem kell nyárra is egy párat. :?

Kép

Kép
amanita01
 
 


Amanita
Nekem azt mondták, hogy nincs két egyforma terhesség :-) És én is úgy érzékeltem. A fáma szerint a 12. hétig tartanak ezek a rossz dolgok.
De ha annyira gáz, miért nem iratod ki magad 2 hétre. Nem kell megmondani, hogy miért is nem dolgozol. A köztudatban velem kapcsolatban is az van, hogy beteg vagyok.

Nati
Kemény csajszi - ilyen kívános időszakban szénhidrátot számolsz. Irigyellek :oops:
A nagy hírt Húsvét hétfőre tartogatom, akkor megyünk anyósomékhoz.

bviki - hirtelen éhség, az nálam is van. És nem is jó :?

nadrág kérdés - pár hete melegítőbe nyomom. Majd hétfőn kiderül, amikor indulnék dolgozni :lol: Ha hétfőn beállítok a munkahelyre terhes nadrágba, akkor mindenki megtudná, és még nem szeretném. A 12. hétig semmiképp. Szerintem a nagyobb darabok nálam is előnyben lesznek.
Egyébként én júliban szültem, úgyhogy van azért nyári, vékony cuccom. Persze nem elég, kell azért még néhányat venni :lol:

Állítólag a 2. gyerkőcnél nagyobb a has, mert jobban enged.....nem tom, majd meglátjuk.

mikegirl
 
 


védőnő:

Nekem külön felhívta a védőnő a figyelmemet,h vizeletet vigyek már az első alkalommal magammal és amikor mentem,meg is említette,h minden alkalommal vinnem kell majd.Vissza is kértem a kis üvegcsémet :lol: :lol:

Nadrág:Én már csak melegítőben bírok lenni.Nem híztam mérleg szerint semmit,mégsem kényelmes összegombolnom a farmernadrágjaimat.2 hete jártam Pesten a kőbányai piacon és ott vettem 2 nadrágot db/1800.-ért.
Nagyon kényelmesek,melegítőhöz hasonlóak,de ebben én orvoshoz is szemrebbenés nélkül elmegyek.Illik vagy sem,nekem az a kényelmes..és jelenleg ez fontosabb! :wink:

Üdv. az újaknak!
Pannynak pedig szorítok,h minden rendben legyen,már akartam kérdezni,h mi újság van vele...de örülök,h a babónak semmi baja!!!Kitartás és várom vissza!!!! :D

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Helóka

Nadrág:én is már csak két nadrágot hordok otthonra meg melegítőt, az van rengeteg.

Pannynak szorítok!!!!

Nekem is az forog a fejemben hogy két egyforma terhesség nincsen.Fiamnál állandóan savanyút ettem és a különféle szagokra nagyon kényes voltam.Sima paprika szagától rohantam rókázni.Igaz a másodiknál még csak most alakulgat például savanyú semmiképpen, és nagyon ég a gyomrom akármit csinálok.

Henne én is április 8-án megyek dokihoz.

Üdvözlettel Rita

KépKép
ritya
 
 


Sziasztok!

Henne üdvözöllek! Gratulálok neked is a babához! A napokban én sem jártam erre. Szerencsére jól vagyunk. ma lettünk 9 hetesek. Sok pusszi mindenkinek!

Kép
Kép
start7
 
 


sziasztok, lányok!

köszi start:)

anita az émelygés, nálam is ismerős. MÁr én sem tudom, meddig tudom titkolni a munkahelyemen. Nekem sem segít, ha eszek rá,sajnos.

nálam még nincsenek nadrág problémák. KÉt hete tartó émelygéseim miatt, és időnkénti hasmenés miatt én sajnos fogytam. De olvastam, hogy valaki az elején fogy, szóval remélem, nem nagy probléma.

már várom, hogy jövőhét csütörtök legyen, aztán szerintem elmegyek legalább egy hét táppénzre. nagy most a hajtás a munkahelyemen, és nem akarom hogy bármi baj legyen. Elég nehezen jött össze a babónk, majdnem hogy csodababó lett.:)
henne
 
 


Sziasztok!!

Maradt még egy L-es farmer naci,egy kantáros L-es farmer,S-es lenvászon naci,+felsők.
Mindegyik nagyon szép állapotban van.

Többit priviben megbeszéljük.
csucsu99
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sajna nekem ma nincsenek jó híreim. Pecsételő vérzés.... :cry:

mikegirl
 
 


Sziasztok Lányok!
Én tegnap voltam dokinál. 4,6mm-es pöttyöcském van, és dobog a szíve :D :D :D Még megvárom a jövő szerdai uh-t, és ha akkor is minden rendben, és jó tempóban fejlődik, akkor majd csatlakozom "rendesen" a fórumhoz. Addig még magamba vagyok gubózva, és próbálom visszafogni az aggódásomat még elviselhető szintre :oops: :oops:
Mindenkinek további jó babanövesztést kívánok!

Mikegirl!
Nagyon remélem, hogy nincs semmi komolyabb gond. Mindenképp menjél orvoshoz, hogy nézzék meg, mitől lehet!!!!!!! Drukkolok!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

henne: fogyás miatt ne aggódj, bár nem tudom, hány kiló vagy. Én Zsófival öt, Fruzsival három kilót figytam az elején, bár mindkettőnél nagyon közel voltam ahhoz, hogy kórházba kerüljek, de megúsztam :)

mikegirl, dokit felhívtad?

sziszanya, gratula a szívhanghoz :)
Vendég
 


Mikegirl!

És neked ezek után még van időd írogatni?
Azonnal nyomás dokihoz! Ha a dokid most nem tud fogadni, akkor bármelyik kórház nőgyógyászati ambulanciáján soron kívül fogadni fognak ha elmondod miért jöttél (ezt sajnos tapasztalatból tudom).
Tényleg jobb ha minél hamarabb lát orvos.
Lehet hogy minden rendben van és akkor megnyugtat, ha meg segítség kell, akkor jobb ha nem késlekedsz.

Szurkolok, hogy ne legyen semmi baj.

Ági
Vendég
 


sziasztok!

Mikegirl üdv nálunk. Sajnálom, hogy vannak problémák és remélem minden rendben lesz. Tényleg minél hamarabb menj dokihoz, hogy meg tudjanak nézni, de azért ne ijedj meg túlságosan mert ez előfordulhat. Vizsgálat vagy szex nem volt most? mert attól is lehet

Nati sajnálom a rosszullétet :( mért nem ehetsz lángost? most látom tudsz enni, akkor jó :) én is nagyon szeretem, lehet csinálok majd. sajtos tejfölös ketchuposan szeretem, sőt a lehelen raktak egyszer rá zöldségeket is, nagyon fincsi volt. (bocs akinek forog a gyomra h ilyen részletes voltam)

Henne szerintem lehet a magnéziumtól hasmenés. Én azt is szedtem a terhesvitamin mellé meg vasat és mindkettőt elhagytam mert nem tudtam melyiktől lehet. azóta rendeződött. védőnő szerint elég ilyenkor a terhesvitamint szedni.

Panndi hess hányás nem lehet egyszerű két gyerkőc mellett.

Ági engem nem zavar h sokat járok pisilni a viztől is nagyon sokat mentem. többnyire itthon vagyok úgyhogy nem gond. de a vizet tényleg már nagyon unom. jaj nagyon édes a keresztfiad, meg is hatódtam. kis csöpik hogy értenek már mindent (az én keresztfiókám is most lesz 1,5)

Judy köszönjük a híreket. nagyon örülök h jól van Panni

Mikegirl nekem nem kért a védőnő pisit. azt mondta csak akkor kell, ha a dokinál nem nézik rendszeresen.

Amanita szerintem is irasd ki magad, ha ennyire rosszul vagy, kár szenvedni. majd visszamész melózni ha már jobban leszel.

Bviki de jó te is ma mész :) majd irj te is. én csak este megyek 3/4 8-ra nem tudom tudok-e még utána jönni. de ha más nem, holnap reggel. én is a bővebb gatyóimat tudom hordani. az elején a hasfájások miatt rosszul lettem mikor a szűket vettem fel azóta rá sem tudok nézni

Sziszanya gratula pöttöcskéhez :D

Én tegnap voltam védőnőnél szimpi volt, jó tanácsai vannak. mivel rajtam van felesleg, mondta hogy figyeljek oda a kajára. a lényeg h este nem szabad szénhidrátot enni, csak husi zöldséggel, tejtermékek, alacsony cukortartalmú gyümölcs.

Én pár napja teljesen jól vagyok, szinte nincsenek tüneteim. csináltam is ma reggel egy tesztet :oops: ott volt a két csik :) már várom h menjünk dokihoz akkor teljesen megnyugszom

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!

Ma megyek uh-ra, nemsokára indulunk, remélem, hogy jó hírekkel jövök haza.

Mikegirl
Menj dokihoz mielőbb!
Nekem az előző terhességemnél volt pecsételő vérzés, és mégis itt rosszcsontkodik mellettem Marci!
Szóval szerintem irány a doki, lehet, h nincs semmi baj, és igy meg is nyugtatnak! Ha stresszeled magad, az nem tesz jót!

Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek!!!!!

szisszka
 
 


Csajok, felhívtam a dokit. Azt mondta, hogy amíg pecsétel, ne pánikoljak. De azt mondta, hogy ha romlik a helyzet, azonnal hívjam. És köszi a bíztatásokat!! De sokat küszködünk itt már az elején is. Már megjártuk a kórházat, szerintem minden létező bogyót szedek, és még a 9. hetet sem töltöttem be :cry:

bviki, vayacon, szisszka - várjuk a híreket, a centimétereket!!! Vigyetek videokazit és újra írható dvd-t is, hogy kiírhassa a doki, és meglegyen a teljes történet :wink: Biztos kaptok uh képet is :-)

Csajok, engem a fogyás veszélye nem fenyeget. Jó az étvágyam :) Az itt olvasottak hallatán már-már szégyellem magam 8) Henne - nem kell aggódni, a picúr elveszi azt, amire szüksége van. Egyed a vitamint, mert azok fontosak. Pláne ha nem megy a kajálás.

Védőnő - péntek reggel megyek / mennék :( Ha eljutok odáig, akkor inkább viszek pisit, max nem kell. De nálam a doki azt nem nézi. Voltam laboros vizeletvizsgálaton, az ok volt, de úgy ezen felűl nézegetni nem szokta.

Szívesen megnézném csucsu ruháit, de a helyzetemben még igencsak korai lenne.....

mikegirl
 
 


Szia Mikegirl!

Mi ez a pesszimista hangulat? Űzd el a rossz szellemeket, és tessék pozitívan gondolkodni! Beszéld meg a babóddal, hogy kapaszkodjon erősen!

Most látom csak, hogy Gödöllő a tartózkodási helyed. Így este munka után, ha hazaértem, közelről küldhetem majd a pozitív energiákat:)

Ági
Vendég
 


Szia Mikegirl!

Drukkolok hogy minden oké legyen!

Sziszanya gratula a szívdobogáshoz.

Tegnap mértem magam és nem híztam pedig olyan felfújtnak érzem magam.Ha rosszul vagyok, ha nem, eszek. Fiammal 60 kiló voltam amikor teherbe estem.Most vagyok 75.Két éve fogytam le 10 kilót és azóta tartottam a 75-öt.

Üdvözlettel Rita

KépKép
ritya
 
 


Ritya!
Köszi! Mi fej-fej mellett haladunk, Amanitával hármasban :)

Lányok!
Az normális, hogy jó bőségesen megebédeltem, és alig telt el 15 perc, és már megint olyan éhes vagyok, mintha reggel óta nem ettem volna :shock: :roll:
Vendég
 


Irigyellek benneteket,akiknek van étvágyuk.

Én meg majd megdöglök,úgy ég a gyomrom és olyan hányingerem van.Ki érti ezt...2 napja semmi nem maradt meg bennem,tegnap semmi bajom nem volt,ma meg szenvedek,mint egy kivert kutya.

Remélem a 12.héttel alább hagynak ezek a tünetek...

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska!
Egyik sem jó! Nekem nem étvágyam van, hanem éhségérzetem van. Sokszor a kaját sem kívánom, de mégis éhezek :roll: És ki tudja, hol fogok én is a 11. hétben tartani.
Vendég
 


sziasztok lányok!

már olvaslak benneteket egy ideje, sőt átolvastam az egész topicot, bár annyira nem vagyok még sajnos képben!

szeretnék hozzátok csatlakozni, ha lehetséges...

febr. 16án jött meg utoljára, március 17én, a 30. napon teszteltem halvány dupla csíkosat, azóta több tesztet is megcsináltam, sőt, HCGs vérvételen is voltam a klinikán (I. nőgyógy), ahol megállapították, hogy terhes vagyok, de egyelőre több infóm nincs!

félve írok erről az egész várandósságról, mert elég sok bajom van alapból is (II. tip. cukorbetegség, vagy IR, vagy valami..., pajzsmirigy alulműködés (szülés után alakult ki :? ), ráadásul decemberben is volt egy babánk, de ő az 5.-6. hét táján úgy döntött, hogy nem marad velünk! :( akkor sajnos műszeres befejezés lett a vége a dolognak! szerencse a szerencsétlenségben, hogy az akkori terhességemet sem láttam még uh-on, szóval lehet, hogy eleve sem volt szívhangja a picinek, vagyis nem fejlődött rendesen!

van már egy kisfiam, Benedek, aki 12én lesz 20 hónapos nagyfiú! :) nagyon szerettük volna már a tesót, de csak most jött el a mi időnk!

szerencsére most kevésbé idegeskedek, mint decemberben, lehet, hogy az anyai ösztönöm mondatta velem, hogy gond lesz, és lett is végül.

egyelőre senkinek sem mondtuk el, vagyis 2 barátunknak. a családnak majd anyák napján tervezzük bejelenteni! :)

na. nem akarom bő lére ereszteni, majd még jövök, ha befogadtok! :)

vonalzót majd csak a szívhang, és pontos terhességi kor megállapítása után rakok ;) de már én is kinéztem... :P

mindenkinek gondtalan babavárást!!!

ja, és mikegirl, szorítok, hogy minden rendben legyen!!! most nem hívtak be, vagy nem tudsz esetleg bemenni egy uh kontrollra!? hogy rálessenek a kisbabádra?

illetve bocsánat, hogy nem tudom, hogy ki írta, de a nevekkel még hadilábon állok, szóval írta valaki, hogy a HCGje elég magas lett és lehet, hogy ikrek! megkérdezhetem, hogy mennyi volt, és hányadik napon? köszi előre is!

eclipse, te melyik gyógyszert is szeded!? én merckformint. az én dokim nem nagyon ajánlja, de én is szedem még mindig... 3x850mg, szeretném is a 12. hétig. lehet, hogy a januári vetélésnek is ehhez volt köze, mert akkor a dokim azonnal leállíttatta a gyógyszert, én barom, meg abba is hagytam, pedig 2007ben, mikor a kisfiammal lettem terhes, az akkori endós dokim fokozatos leállítást mondott... :(

sophie27
 
 


Sziasztok,

megjöttünk uh-ról.
Dobogott a baba pici szive, úgyhogy hip-hip-hurrá! :wink:
1,2 cm-es óriásbébink van, és 7+3-on vagyunk az uh szerint.
Van egy cisztám, de azt mondták, nem befolyásolja a terhességet.

Jövőhéten csütörtökön megyek dokihoz, 12-én meg ellátogatok a védőnőhöz szerintem :)

Mikegirl
Remélem minden rendben lesz veletek! De szerintem egy ambulancián csinálnak neked uh-t, ha gondolod.
Szerintem nekem nem adnának ilyen extrákat, mivel én sztk-s uh-n voltam :D de azt már tudom, h apa majd bejöhet :wink:
Majd ha nagyobb lesz a baba, akkor a terhesség alatt 1x elmegyünk babamoziba, és akkor majd lesz dvd-nk :)

Zsófi
Üdv itt! Most biztos minden rendben lesz!
:wink:

Háát én, ha émelygek, eszem :D Híztam is, 3 kg-t :D 50 voltam, most 53 vagyok :D Szinte mindig kínait ennék :D

Én elevitet szedek, az Eclipse által emlitett vérszegénység, vashiány miatt. Marcival is azt szedtem, vele szenvedtem a székrekedéstől, most nincs semmi bajom...

szisszka
 
 


Zsófi!
Üdv köztünk.

Szisszka!
De jó! Gratulálok a szívhanghoz:)
Vendég
 


Ági, Te is gödöllői vagy?

sziszanya - szerintem alapesetben nem, de más állapotban akár igen :lol: Valahol azt olvastam, hogy fiúcska okozhatja....Na kíváncsi vagyok, hogy fiad vagy lányod lesz-e :)

Szia Sophie! Megy a drukk ezerrel!!!
Pénteken látott a doki, akkor volt az utolsó choragon szuri. Gondolom ezért nem hívott be. Akkor 2,2 cm volt a kis gyönyörűségünk - a kisebbik :-))), és a múltkori haematoma is totálisan eltűnt. Lehet ezért.....

Sziszka - Gratula!!!!!! :lol:

Jaj csajok, próbálok nem stresszelni......folyton nézegetem, hogy mi van......

mikegirl
 
 


szisszka: gratula a jó hírhez :)

mikegirl: Neked meg nyugi, nyugi, nyugi, minden oké lesz!
Vendég
 


És mégvalami....photoblogom megjavították. Nagyobbik gyönyörűségünk újra megtekinthető :) Bocsesz :oops:

mikegirl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: