Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon szép családotok van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gondolom nem unalmas az életetek velük.

A vonalzók maguktól működnek!!!!

Az én kutyám is bunkó :oops: és nagyon ravasz. Volt kutyakiképzésen, alapfokon és a srác megmondta, hogy egyrészt azért ilyen, mert korán el lett választva az anyjától, másrészt mert én elkényeztettem :oops: :oops: :oops: Imádtam olyan kis ennivaló volt. Amúgy ő ébresztette fel bennem az igazi anyai ösztönt, addig is akartam babát de miután ő megvolt már nagyon nagyon akartam. Úgy védtem és féltettem, mint egy gyereket. Nagyon túlzásba is estem. Volt még egy 6 hónapos kutyám ami alig volt nálunk 3 hétig, míg munkába voltunk kinyílt a széltől a kapunk a kutya kiszökött és elkóborgót. Mi este értönk haza és hiába kerestük nem került elő, valaki biztos bezárta. Ő törzskönyvezett volt Maya nem. Aztán később kaptam Mayát a férjemtől és féltettem nehogy ő is eltűnjön így vittem az irodába magammal. Sokat aludt így nem sok gondom volt vele és egész nap velem volt. Szombaton meg majd összeszorult a szívem, mert ő kint volt én meg bent. Egyfolytában ki be jártam és egy zárt szobába tartottam. Aztán ahogy növögetett egyre rosszabb volt és sokat harapott nem tudtam tőle dolgozni és otthon hagytam már kint az udvarban. De nagyon féltem minden nap, hogy otthon találjam. Még most is minden reggel első dolgom megnézni, hogy ő még megvan-e. Imádom!!!!!

Férjem már akkor megjegyezte ha a gyereket is így elkényeztettem kikapok :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Timi, Csillagfény
Üdv a csapatban!

Jók a képek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


H1N1
Én nem aggódok annyira. Nem másabb, mint az átlagos influenza.
Üzlet ez is, mint a kismamavíz.

Szénsavasnak semmi köze a csontokhoz. Gyomorban vízre és széndioxidra bomlik. Víz hasznosul a szervezetben, széndioxid böfiként távozik.

Ami nagy mennyiségben káros a csontokra, az a kólában levő foszfor.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Hétvégén kirándulunk Bécsbe!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


bubi.
Mondtam én, hogy szakmailag hülyeség lesz amit írok... :oops:
Bár nekem nem is esett jól a bubis-cucc 3 éve sem és most sem, úgyhogy nem is nagyon izgultam rá a témára. :-)
A hányingerre a gyömbér is jó állítólag(Canada dry?)
Nemtom. Talán most IS elkerül a kisróka.
:wink:

szilvás76
 
 


Lombikbaba köszi az infót.

Tesóm barátnőjének a nővére elkapta ezt az influenzát + 1. uncsija + annak egy 5-6 éves kislánya. Mind a 3-an meggyógyultak kezelés során.
Tesóm "sorgonője" pedig otthon ül egy 9 hónapos kis tündérrel, a kislány sőt még a férje sem kapta el tőle!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok! Egyszerűen gyönyörűek a képek. Nemsokára sokat hozzászólok, de úgy látom, hogy jegyzetelnem kell :)

Timi és Csillagfény, örülök, hogy csatlakoztatok, remélem, hogy jól fogjátok magatokat itt érezni. Mindenről lehet dumálni!

Timi, azért a folsavat nyomatod plusszba ugye? Szükséges.

Csillagfény. Gratulálok a két nagygyermekedhez! Kiderült, hogy mitől volt a 3vetélés? Kaptál rá valamit? Hányadik hétben?
Előfordul bárkinél, ez egy nagy Mumusa a kismamáknak! Magne B6-ot szedj minden nap!

Azt hittem, hogy a kóla a kálciumot vonja ki a szervezetből, ami majd a csontképződésnél ugye számít. Vettem Béres Ca-t, nekem jó volt amikor allergiás tüneteim lettek valami kajától, úgyhogy van még belőle rendesen.

Még szép az arcbőröm, lehet, hogy fiam lesz. A lányom nagyon hazavágott, mikor vele voltam terhes, de hát ez még az eleje, bármi történhet. Kislányt szeretnénk, harmadiknak egy lány nagyon kényelmes lenne - önző dögök vagyunk! :):):)

Még jövök reagálni, tényleg nagyon jók a képek!

maccs01
 
 


maccs01 írta:
Azt hittem, hogy a kóla a kálciumot vonja ki a szervezetből, ami majd a csontképződésnél ugye számít. Vettem Béres Ca-t, nekem jó volt amikor allergiás tüneteim lettek valami kajától, úgyhogy van még belőle rendesen.



Na valami ilyesmi rémlett nekem is, csak a szénsav val kapcsolatosan. :wink: :shock:
De ezek szerint rosszul emlékeztem, de a szénsavasat a dokim egyértelműen NEM JAVASOLTA. Itt nem egy -két kortyról van szó, hanem nem kell nyakalni. :lol:

szilvás76
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Én eddig a Budai Meddőségi Centrumba jártam. Ma véglegesen elbocsátottak, mivel 7+1 napon volt egy gyönyörű 9mm-es baba és egy 140/min szívhang. :D :D :D :D
Most nagyon-nagyon boldogok vagyunk!
Ez a kis drágaság a 2. inszeminációval sikerült.
Sajnos azért nem ilyen egyszerűen sikerült. Közben volt még nyáron egy sikertelen lombikom is. Ez azért volt, mert túl jól reagáltam a szurira és 9 tüszőm lett és az orvosok megengedték, hogy támogatási alapon legyen lombik. De sajnos ez nem sikerült. Így vissza kellett térni az inszemre és amikor nem is vártuk, (már nem hittünk az inszemben, ha a lombik sem sikerült) csoda történt.
Tehát ez lenne az én kis történetem röviden.

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Woody
Gratulálok!


A táblázathoz majd írjatok adatokat!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi-köszönöm szépen az üdvözlést és a szíves "vendéglátást" :D
maccs-sajnos csak annyit mondtak hogy genetikailag beteg lett volna...senki nem vizsgált-vizsgál ki ezzel kapcsolatban :(
azért mert babát szeretnék nem azt jelenti hogy milliomos vagyok (az orvosi tévhit szerint) és nem biztos hogy egy magánklinikán ki tudom magamat vizsgáltatni...ugyanis ez volt az orvos tanácsa :( mert hogy a tb nem finanszírozza az ilyet...meg van halva az egészségügy. Most dokit váltottam,remélem ő jó...hiszen szinte mindenki csak jót mondott róla...és ajánlják!!!
De mivel az Uh papíromra ez volt írva a tegnap nappal:
( Iránydiagnózisok: U9990/3-Sine morbo;Z3210/1 - Terhesség,bizonyított
Vélemény: Uterus cavumában 9.5mm -es szabályos petezsák,szikhólyag ábrázolódik , magzati életjelenség egyenlőre biztonsággal nem ítélhető meg. 2 hét múlva Uh control.... )
Kicsit elszomorodtam,de fórumon olvastam ,hogy sokaknak ezt írták az első 6 hétben...és már 14-21 hetesek...
Reménykedem...mert eddig nem jött meg a mensesem...és terhességi tüneteim vannak :) és a teszt is két csíkos lett...erős 2 csíkos...nem úgy mint a vetéléseim előtt ( akkor halványabbak voltak)

Na ezt jól megaszondtam...de remélem értitek :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


kiegészítés:

az első a 11 hétben ment el (a gyermekeim szülinapi zsúrján) és aztán két korai (3-6 hetes) spontán vetélésem volt...ami után curet-et csináltak....
ennyi :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


sziasztok!

megjöttem. Bucikám nem ebédelt, lefektettem kaja nélkül...
de jó nagyot játszott, jól elfáradt :D

woody
gratulálok a babucidhoz neked is!

lombikbaba
én még nem tudok adatokat... majd ha lesz pontos, írok :)
remélem legkésőbb jövő hét közepe felé már tudok.

nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen. és egyébként is annyi minden kavarog még most a fejemben.
kezd tudatosulni bennem, hogy kismama vagyok :D :D

azt viszont észreveszem, hogy megint bajom lesz a főtt étellel... már most ott tartok, hogy inkább elkerülöm, hogy azt kelljen ennem. :(
szerintem a husokkal még nagyobb bajom lesz.
Bencével akkor ettem hust, ha felvágottat, májkrémet ettem... nah ezekben meg a hus mennyisége...
most ezen változtatni kell.
timi1982
 
 


Amit én még fontosnak tartok...minden vetélésem előtt éreztem egy szúrás szerűt a hasam jobb oldalán felfelé vonulni...a dokik azt mondták nincs jelentősége....
az a baj hogy most is érzem sokszor...félek,megint rosszúl járok!
4 éve várunk babócára...az égiek segíthetnének igazán.... :(

de már verset is írtam neki...(mint ahogy a 2 gyermekemnek terhességem alatt:) )

jaaaaaa....nem lehetséges hogy gyenge a méhfalam..és nem tud rendessen megtapadni?-erre a dokiktól sem kaptam választ még :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Timi! üdv ismét itt :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


csillagfeny1976 írta: ( Iránydiagnózisok: U9990/3-Sine morbo;Z3210/1 - Terhesség,bizonyított
Vélemény: Uterus cavumában 9.5mm -es szabályos petezsák,szikhólyag ábrázolódik , magzati életjelenség egyenlőre biztonsággal nem ítélhető meg. 2 hét múlva Uh control.... )


Szerintem ez "csak" annyi, hogy a baba a helyén, és ott van már, csak a szívhang nem hallható/látható még. A múlt hét csütörtökön 6+2 voltam, és még nekem sem látott / hallott szívhangot.
A lényeg, hogy van már petezsák, szikhólyag, és méhen belül van. :)

szilvás76
 
 


Woody gratulálok neked-nektek!!!
Örömteli hónapokat kívánok :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


a legelső kisbabánkat mi is elveszítettük.
ráadásul nem is egyszerű történet volt.
akkor is elsőre terhes lettem, teszt is szépen mutatta. 1-et csináltam, nem is jutott eszembe hogy másikat is csináljak.
6-7 hetesen mentem UH-ra, itt is megállapították, hogy terhes vagyok. a papirra ráirta az uh-s drnő amit kell: 1 szabályos petezsák...., korának megfelelő stbstbstb. minden rendben.
nem is kellett kontrollra menni.
nem volt hányingerem, remekül viseltem a dolgokat, leszámítva hogy puffadtam elég hamar, már az elejétől kezdve.
gondoltam hát ez van, semmi baj.
12. hetes uh-ra kértem beutalót, elmentem.
felfeküdtem az ágyra. a drnő először hasi uh-t csinált. ránéz a monitorra és fapofával kérdezte minek vagyok én itt?? hát mondom 12 hetes uh-ra jöttem.
kiröhögött... azt mondta hogy hát akkor maga nem tud számolni.
néztem rá bambán... hogyhogy? mert ez nincs 12 hetes.
mondtam neki ne vicceljen már, hisz maga állapította meg 6 hetesen és pár naposan hogy minden rendben, és megfelelően van számolva...

erre, mondta hogy jó akkor megnézi jobban, és ha már itt vagyok csinál akkor hüvelyi uh-t is.
nézi-nézi-nézi. hümmög ezerrel.
aztán közölte: hát ez a baba elhalt olyan 8 hetesen. és a másiknak sincs szívhangja, az is elhalt olyan 6-7 hetesen...

én azt hittem ott helyben meghalok. nem elég volt hogy már ilyen bunkó módon viselekdett az elején, de még ő is volt az aki elnézte nekem a legelső uh-n a dolgokat... 2 baba helyett 1-et látott, és jóformán az egyik már akkor nem fejlődött.
timi1982
 
 


Szilvás...jól esik a biztatás!!!!
Erre van most szükségem...mint szerintem sokunknak!!!
Próbálok kemény lenni...és nem gondolni a rosszra...de a félsz bennem van :(
Leírhatom a versikét?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


ugyhogy nekem semmi jele nem igazán volt... ezért aggódom én most.
Bencével is nagyon aggódtam az első 12 hétben.

de tudom hogy most minden rendben lesz!!! :D :D
timi1982
 
 


Nekem azt ajánlották, hogy palástfű teát igyak az első trimeszterben. Ez többek között a beágyazódást segíti.

Viszont TILOS minden féle gyógynövénnyel kisérletezni "amúgy", mert nem tudhatjuk az n+1. hatás mit hoz ki belőlünk illetve a szervezetünkből.

Nekem a teherbeeséshez mindkét esetben a következő segítségem volt:
napi 1-1- csésze tea, 1. palástfű és 1. cickafark.

Amúgy meg szeretem a kamilla teát, azt kortyolgattam szomjúság ellen, " lazára " főzve.

szilvás76
 
 


Csillagfény
leirod a verset?
timi1982
 
 


Timi ez nagyon szomorú...átérzem a fájdalmadat!!!
érzéketlenek tudnak lenni...és még nekik áll feljebb...ismerős szituáció....ide jutott a világ!
Felfoghatatlan számomra miért viselkednek így az orvosok...annak idején nem erre tették fel az esküjüket. :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Szilvás
bnőm is ezeket a teákat itta, és neki is összejött a babócája :D
ő most 8 hetes körül van kb...
timi1982
 
 


Vers Harmadik Gyermekemhez

Az évek múlásával a fájdalmak elültek,
De a félelmek belőlem el nem tűntek.
Hónapról-hónapra vártam jelenléted,
S most megmutatkozott valami bennem.

A félelem legbelül még mindig itt van,
Próbálom leküzdeni, hitem még van.
Örülök és egyben félek nyugtalan,
Karomban tarthatlak boldogan?

Egy kis csillagnyi remény, szikra
Ígérem kemény leszek mint egy szikla.
Van egy bátyád és egy nővéred,
Ők is tudják a jelenléted.

Kérlek ne hagyj cserben minket,
Apa is már vár téged.
Tudom, ha menned kell, úgyis itt hagysz,
Szívem fájdalmára nem nyújt majd senki vigaszt.

De érzem és tudom, te kellesz nekem,
Te vagy kire oly sokat vártunk közösen.
Még nem ismerlek és te sem engem,
De hidd el!
Boldogságunk senki nem veheti majd el.


Szeretnénk ha megszületnél!!!

2009.12.14.

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


nem vagyok egy költő...nézzétek el nekem!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


bocs, a megtapadást segíti...
írd :-)

Timi, úgy sajnálom.
De amikor még csak a petezsákot-szikhólyagot látják, akkor nem tudják sztem, hogy az egy baba, vagy egypetéjű ikerpár lesz...
:-( De ez nem menti fel a doktornőt, vagy szonográfust vagy akinél voltál, hogy ilyen bunkó módon beszéljen.

szilvás76
 
 


Na hogy tetszik a vers?
Nekem nagyon ...és nem tudom sírás nélkül hangosan végigolvasni :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


csillagfény
nekem tetszik :D

nah nem akar aludni Bucikám...

Kép

Kép
timi1982
 
 


A hülye hormonjaim...
:cry:

lehet, hogy nem vagy költő, de értem amit írsz.

szilvás76
 
 


Köszönöm szépen!!!! Aranyosak vagytok!!!
:) :) :) :) :) :)
Bár nem ismerlek benneteket de mindenkit IMÁDOK!!!!!
:D :D :D :D :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Na lassan megyek a leányzómért,mert edzése lesz! További szép napot mindenkinek!!!
Puszi :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


szilvás76 írta:Nekem a teherbeeséshez mindkét esetben a következő segítségem volt:
napi 1-1- csésze tea, 1. palástfű és 1. cickafark.


Ehhez azért kedves apukának is lenne egy-két hozzáfűznivalója :):):)

maccs01
 
 


Na jó, azért valamicskét ő is tett az "ügy" érdekében... :lol: :lol:
...egy icipici kis segítség az Ő részéről IS volt :lol: :wink:

szilvás76
 
 


Timi, basszus, ez borzasztó durva volt. Nagyon sajnálom! Ez kifejezetten megdöbbentő és a frászt hozza az emberre. Micsoda egy tuskó orvos. Szavakat nehéz találni... Most minden más lesz, csak nyugi! Ikerterhességnél egyébként sokszor az egyik magzat felszívódik az első trimeszterben és egybabás terhesség marad, sajnálom, hogy egyikük sem maradt meg. Kegyetlen. Gondolom, hogy nem nyugtat meg, de én is nagyon aggódok minden ilyen tapasztalat nélkül és ismét végigizgulom a szülésig lévő időt. A gyerekeim ettől nem lettek depressziósak, mert én sem az voltam, de szerintem az izgalom egészséges tünet, persze nem rettegek, de bennem van a félsz.

maccs01
 
 


woody üdv itt és boldog babavárást!!!!!!!

Én is megkönnyeztem a verset :oops: nagyon szép :D

Nagyon sajnálom csajok, hogy ilyesmin kellett átmennetek én is nagyon félek de azt hiszem nem viselne annyira meg, mert végre a testem tudja mi a dolga. De beletörődni azért nagyon nehéz lenne.

Hasam nekem is fáj állandóan érzem, hogy nagyon gyengén hol erősebben. De tudom nincs mit tennem. 2 szobát + a konyhát porszívóztam ki, meg áthúztam az ágyneműt de le kellett dőlnöm szurkálta a hasam :cry: :cry: pedig a két szoba között is pihentem. Most még van egy kicsi hátra meg a ruhát kiteríteni és újra ledőlők. Férjem remélem nem álli be korábban mert akkor nem lesz vacsija. Az a gond, hogy mosogatás közben még egy erős hátfájás is rájött :cry: ez is tünet. Na meg bosszant, hogy semmi tünetem, legalább érezném, hogy ott a baba.

Azt írják a hányinger is a HCG növekedését jelenti nekem az sincs :cry: Aztán olvaslak benneteket, hogy milyen igazságtalan az élet így még jobban aggódom :roll: De nem adom fel erős kell legyen az a kis pöttöm ha megfogant és magától beágyazódott, muszáj kitartania!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


szilvás :lol: Na mindjárt gondoltam!

maccs01
 
 


Milyen fene okostojás vagyok!

maccs01
 
 


Csillagfény
A versedbe beleborzongtam. Szép és kicsit szomorú is.

maccs01
 
 


maccs -teljesen igazad van! Ezek a kis babócák meg akarnak születni...hiszen jelét adják már most!!!
Próbálok én is csak pozitívan hozzáállni!!!
A remény hal meg utoljára!!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


köszönöm maccs...aranyos vagy...igen szomorú...de remélem szép vége lesz

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


melisch írta:woody én is nagyon félek de azt hiszem nem viselne annyira meg, mert végre a testem tudja mi a dolga. De beletörődni azért nagyon nehéz lenne.



Én is ebbe kapaszkodom, hogy ha valami nagy baj van, akkor a Természet van annyira bölcs, hogy a babám magától itthagyjon. Ha pedig igenis erős, akkor kapaszkodik úgy, mint a testvére tette anno...Bár hozzáteszem, azért nem hívom a sorsot magam ellen azzal, hogy azért is "rizikós" dolgokat csinálok...
Ezt persze mondom úgy, hogy gyakorlatilag rögtön megfogant, és nem kellett hónapokat-éveket reményvesztetten várnom Rá. Ezért írom le halkan, mert tudom, hogy vagytok itt páran, akik nagyon sokat küzdöttek azért, hogy legyen Pocaklakójuk.

szilvás76
 
 


Melisch, egyik gyerekemnél sem hánytam, csak most, még az első tesztem előtt egy kiadós vacsora után, de csak egyszer, azóta sem. Viszont van tompa fájás a hasamban, jobb oldalon lent nekem is néha beszúr, főleg, hogy tegnap nagyon köhögtem még, most a sz@rulvagyokskálán már 4,5-nél vagyok, lassan, de biztosan gyógyulok.

Egyébként mindkét gyereknél 6 hetes UH-n még szívhangot nem, csak petezsákot és szikhólyagot láttak. Sőt, a 2. terhességemnél az első uh-n, öt hetesen annyit írt a doki, hogy egy foltot lát, ami lehet akármi is... kösz, na, ez besz@ratott még a köv. uh-ig, ami két hét.
Egyre valószínűbb, hogy most nem megyek csütörtökön, hanem jövőhéten a magzatdiagnosztikához, szerintem ott nagyon jó az uh-juk, csak nem akarok vetkőzni egy idegennek... hát, ez van.

maccs01
 
 


Woody! Nagy gratuláció kisbabához, és üdvözlet köztünk!

maccs01
 
 


nah lányok!

ezt nem azért irtam le, hogy elkezdjetek aggódni!

mindenkivel minden rendben :lol: 8)

Melish
nyugi. Bencémmel semmi tünetem nem volt. nagyon jól éreztem magam egész végig. nah jó a 38. héttől már nagyon mentem volna szülni ;)
de még kivártuk a 41. hetet is :D

Bencével sem hányingerem nem volt, se nem puffadtam, nem vizesedtem. semmi!!!! álomterhesség volt.
nagyokat pihentem, sütöttem-főztem (majdhogynem minden nap főztem, és friss meleg ebédet vittem a páromnak a munkahelyére- kb. 10 percre dolgozott a lakásunktól, ő volt az üzletvezető is nem is néztek rám rossz szemmel ;) ), kirándulni jártunk.

Nekem a fájdalomküszöböm a béka feneke alatt, a párom teljesen kész volt, hogyan fogjuk kibirni a terhességemet :lol: :roll:
Aztán meg csak azt vettük észre hogy eltelt a 9 hónap és nekem végig fülig ért a szám. Ha nem lett volna a fülem, szerintem körbe is szaladt volna a mosolyom az egész fejemen.
Felhőtlenül boldogok voltunk.

Ugyhogy az élet kárpótolt a megpróbáltatás után egy nagyon boldog babavárással!

Remélem most is igy lesz! Azaz, tudom hogy igy lesz! Minden rendben! Fő az optimizmus 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


szóval akkor ennek a szúrkálásnak nincsen jelentősége?
én azt hittem egy "jel"...hála istennek tévedhetek még ennyi idő után is :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Hát én is bízom benne, hogy jó lesz és én sem megyek még dokihoz, ne hozza rám a frászt!

Tegnap voltam az endokrinológusnál az azért mondta, hogy sajnos sok első terhesség ok nélkül elhal :cry: de én bízom benne, hogy nálunk nem lesz így!!!!!

Maccs mindig olvasom a tüneteiteket és nyugtatom magyam, hogy nem vagyok kakukktojás!

Szilvás engem soha nem érdekelt más, ha sikerült neki 1. hónapban legyen szerencséje és legyen jó anya, csak azokra haragszom akik nem tudják értékelni a picijüket és panaszkodnak, hogy besikerült :evil: na az ilyeneket meg tudnám fojtani!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Így van csajok....minden rendben lesz!!!
Bár még egy kicsit győzködnöm kell magam :( de tetszik ez az optimizmus...és pozitív kisugárzás!!! Örülök, hogy rátok találtam!!! Köszönöm, hogy vagytok...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Melisch, ha meg sok lesz a savad, arra meg azt mondják, hogy nagy haja lesz a babádnak. Szerintem a hányinger felejtős, én nem örülnék neki, utálok hányni.

Ja, mikor Enikővel voltam terhes tökre megkívántam a sültcsirkét a Tescóban, vettem egy felet és szerencsére csak én ettem belőle. 2napig hánytam és rohangáltam WC-re, fel sem bírtam kelni ezeken kívül, még a víz is kijött belőlem. Bár a Deadalon (így írják?) nem ajánlott, de én a 2. napon bevettem kettőt, addigra már úgyis kijött, ami bent volt, sőt, úgy éreztem, hogy még több is. Kb. 5-6 hónapos voltam és nagyon beijedtem, de a gyereknek semmi baja nem lett szerencsére. Szerintem ételmérgezés v. valami ilyesmi. Szalmonella úgy tudom hosszabb lefolyású lett volna, de ez is bőven elég volt. Azóta Tescóban nem veszek ilyen dolgokat. Ki tudja hány napja lejárt, vagy mennyire volt átsütve.. de az illata, nyami :) volt

maccs01
 
 


melisch- teljesen egyet értek veled!!!![/quote]

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: