Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is itt vagyok! A két fiam mellé én megint fiút szerettem volna, aztán kicsit gondolkodtam a dolgon és most már inkább lányt. :roll: Szóval mindegy, csak legyek már babás és egészséges legyen a pöttöm. Úgy tűnt apjuk beadja a derekát és már az idén elkezdődhet a babaproject, aztán most megint behúzta a kéziféket. :( Most március a cél, a sulim miatt a két félév között kellene szülnöm. Nem vagyok egyszerű eset. 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Koszi lanyok a biztato szavakat es egyutterzest!
Hat remelem en is, hogy kimaszunk a bajbol...megha most nem is latjuk az alagut veget...
Ma volt egyszem lanyunk szulinapja, egy par kepecsket kuldok, remelem nem banjatok..
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Remelem holnap majd tobb idom lesz valszolgatni mindenkinek!
Jo ejt lanyok!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Márti
Dehogy bánjuk a képeket! Olyan édes ez a kiscsaj. :D Nagyon csini volt a szülcsinapján!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Pókica, egyben vagy még? :?:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


pókitól nem jött még sms...lehet h elfelejtette megírni...velem is előfordult h vkinek megígértem és mikor megszületett a fiam elfelejtettem írni...dehát érthető...remélem azért ha máskor nem utólag csak szól! :D

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nem, nem felejtettem el semmit, benne vagy a csoportban, akinek megy az sms! :D
Csak épp az a helyzet, hogy én még mindig egyben vagyok, de az izgalom már a tetőfokára hágott! Főleg a férjem részéről, már állandóan azt kérdezi, hogy szülünk?
Szerintem a baba irtó nagy lesz, a hasam mintha még mindig napról napra nagyobb lenne. :roll:
Mivel holnap van a fiunk szülinapja, ma délután megtartjuk, tortázunk, ajándékozunk, biztos ami biztos, nehogy lemaradjak róla.
Most jön délután valami melegfront, hátha meghozza a babát.
Ha nem, holnap 9-re megyek ctg-re és dokihoz vizsgálatra.

Márti, nagyon édesek a gyerekek! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica
Peti fiadnak Boldog Szülinapot! Hátha kistesót kap meglepinek. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ohóóóó! Ma van a bűvös 15-e!!! De akko most má csak 2 nap múlva szülessen meg a legfrissebb kölök, ugye pókica???? Hogy tudjátok élvezni a második tortát is!!!

És Uxi: má csak 5 nap maradt nektek!!! Jók vagytok, csak így tovább!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


hú póki, tuti biztos voltam benne h babázol. Remélem azért nem várakoztat túl sokat és mire itt a szenteste három csemetéd ül a fa alatt otthon!

jaj csajok.....éééén is úúúgy szeretném...meg néha nem..mikor a fiam a bőrülőt firkálja alkoholos tollal....meg a lányom a fejemet lekiabállja h ha nem hagym békén elköltözik....na akkor nem...de amúgy igen! :lol:

van egy blogos anyu, most érkezik a harmadik...du. 15 körül indult a kórházba 10 percesekkel....úúúgy irigylem....kár h nem tud írni amint meglesz a kisfia.... 8) én is én is én is én is én is......kár h még nincs itt az időm....

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Na, így múlik el a bűvös 15 baba nélkül! 8) A férjem egyre biztosabb benne, hogy valami félreértés van és megjósolta, hogy január 25-én szülünk.
Voltam ma dokinál. Egyujjnyi nyitott méhszáj, a koponya sem rögzült még és egyáltalán semmi nem változott a két héttel ezelőtti állapothoz képest. Harmadik gyerek...nem értem. Ilyenkor ennyi szülés után nem kellene lazábbaknak lenniük az izmoknak, izületeknek? Ráadásul a gyerek már tuti 4 kiló felett van, azért az nem kis súly. A doki is azt nézegette, hogy az elejétől kezdve az összes uh dec 13 és 16 közötti dátumokat számolt ki szülésre, valamint én is tudom a fogantatás napját és mégis késik.
Jól kipanaszkodtam magam...

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica
Hármaska nagyon szeret odabent. Próbáltál már "koktélt" inni? 8)

Nono
Kitartás! Eljön a mi időnk is! :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Pókica, hajrá hármaska, remélem hamar kijön!

Fanetta, igen, szombatig kell kibírnia, de szerintem még egy hónapja van...
Méhszájat tegnap néztek, 2000-es, totál zárt. Hacsak nem indul burokrepedéssel, sokáig nem lesz még itt baba.

De egy hónapnál több már nincs hátra, január 16-ig kaptam türelmet, ha addig nem jön ki, indítják. Az 9 nap túlhordás, remélem nem kerül rá sor, mert padlót fogok.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


JAj, a koktél hatékony ám, én anno Benivel pont elmentem alapanyagot venni, s a boltban elfolyt a magzatvizem. :D

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


hihi Uxi, akkor megvan már a recepted!!! Ha azt akarod, hogy induljon kifele a baba,akkor elindulsz alapanyagot venni -válladon a szülőszobai cuccal!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Pókica, drukk-drukk-drukk! A 3.-al én is 1 ujjnyi voltam sokáig, pár nappal jött csak előbb, de akkor mint a villám! És vele ittam koktél, borzalmas volt, de nem emlékszem, hogy 24 órán belül kezdtem-e vajúdni. :oops: :D Anyukám a talpamat is masszírozta vagy 5 napig, aztán megunta, Julcsi meg nem és maradt bent. :D

Uxi, lehet az volt a baj, hogy nekem itthon volt az alapanyag hónapok óta. :D

Márti, nagyon szépek a gyerkőceid, micsoda fürtjei vannak a kisebbik fiadnak! :o

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Na lányok, talán most elindult valami szülés féleség. Elkezdtem tágulni gondolom, mert véresnyák (bocsi) jön belőlem egyre több és fájdogál is a hasam. Szerintem éjjel már babázok. :D
Voltam ma uh-on, 4131 g-ra becsülte.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica
Biztató jelek! :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Sajna rossz híreim vannak(bár lehet már hallottátok)

Ugyanaz történt mint nyáron...nem fejlődött ki a szívhang....
Nem tudtam jönni a babanetre mert nem volt lelkierőm mindent leírni...fél év alatt másodszor ugyanezt megélni kicsit sok(k) volt...

Ma megkaptam a múltkori nyáron történt vetélés szöbettani eredményét is...igzából anno nyáron is telefonálgattam én a dokimnak de nem értem őt utol és valahogy elfelejtődött a dolog..szal az a lényeg hogy abból világosan kivehető hogy egy gyulladás miatti baci okozta a vetélést és több mint valószínű most is..egy alattomos baci aminek nincsenek tünetei..vagy nálam volt,vagy apa húgycsövéből...szal a lényeg hogy most megvárjuk a szövettant,jan.7-re kész és ha ott is bebizinyosodik a baci akkor a dokim levesz kenetet tőlem is és apától is és elküldi egy speckó laborba és utána kapunk mindketten antibiotikumot és jöhet a baba Igazából örülök hogy megvan az indok,mert orovosolható és nem nálam van hormongond .

A srácaim enyhítik a fájdalmam...ha ők nem lennének szörnyű lenne..a férjem is csodálatos..bíztat és csakis pozitívan áll a dolgokhoz..ő tartja bennem a lelket...egy percig sem jutott az eszünkbe hogy nem lesz 4.gyerekünk!!

Pókica!

De izgi!!!Megy a drukk!!Nekem ugyanígy kezdődött Olikával...reggel távozott egy nagy darab véres nyák ,este 10-kor kezdődtek a fájások és hajnali fél3-kor már babáztam.
Szép nagy baba lesz!!!

Márti!

Le vok döbbenve...valahogy úgy emlékszem régről hogy jó házzasságotok volt...talán a kinnti munkanélküliség is be tette a kaput,nem??!!Elváltok vagy adsz még neki egy esélyt??Tesódéknál laktok kinnt?
Sok erőt kívánok én is neked!Srácok hogy viselik?

Panni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panny 2009.12.16 22:08-kor.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


pókica, várom az üzit!!!

jaj panny....úúúgy sajnálom. Pedig már gondoltam rád h megkereslek hátha máshova írsz, hogy meglessem van e babás vonalzód....úúúgy sajnálom. Remélem egy antibigyó megoldja a gondot.
Biztos erőt ad a 3 másik gyerek de azért ő is egy baba volt....várva várt baba és ha annyi élmény, emlék még nem is fűződik hozzá mint a többiekhez, akkor is elment és ez biztosan nagyon nehéz. Kívánom a legjobbakat.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Panny
Sajnálom :( Remélem gyorsan kiderül a baj és jöhet a kistesó!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Húúú Pókica!!!!!!!!!!! Megy a drukkkk!!!!! Akko mégiscsak meglesz az a 2 nap közöttük!!!!!!!!!!

Panny: remélem csak összejön négyeske, ha már ennyire szeretnétek!!!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Pókica, nagyon drukkolok!Lehet, hogy pont most születik! :D
Nekem is így indult Emivel, véres nyák, aztán másnap reggel is egy adag, estére meg mentünk szülni, s hajnalra megvolt.
Azért azt a 4130 grammot nem irigylem :shock: .

Panny, szívből sajnálom! :(
Remélem hamar megtalálják az okot, és sikeresen kezelik is!


Nálunk beteg az egész banda, a féjem kivételével. Ő már letudta a hétvégén... Nem túl kellemes betegen nagy hassal két beteg gyereket ellátni + a háztartást is. :? Persze én nem kaphatok semmi gyógyszert, majd bet*jok, úgy fáj a torkom. :(

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nincs baba, nem szültünk még meg. :cry: Még mindig ugyanúgy vagyok mint tegnap, húz a hasam, jön a cucc, fáj a derekam, de sehol egy igazi fájás. :shock: Ha holnapig semmi, holnap irány a doki, megnézetem mi van már! Persze ez csakis velem történhet meg, a baba pedig percről percre nagyobb és ducibb lesz. :oops:

Panny, nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: De valóban jó hír, hogy kiderül a baj és legközelebb nem fordul elő.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Uxi, lehet gyógyszert szedni, én Julcsival Augmentint szedtem, iszonyú beteg voltam szülés előtt-alatt-után, gége és légcsőgyulladásom volt, azt hittem szegény kiscsajt kiköhögöm a számon. :? :D köhögéscsillapítót is szedhettem (Sinecod-ot), az volt a parám, hogy ha varrni kell és köhögőroham jön rám, mi lesz. :)

Pókica sajnálom, akkor ez a nyákdugó lehet, nem? De ez azt jelenti, hogy max pár nap, vagy annyi sem! :wink:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Húúúú Pókica!!!!! Pedig már felkészültem az első topikbabára!!!!!!!! Szentül meg voltam győződve, hogy kint van már prikulics!!!!!!!!!!!!
No de sebaj!!! A végtelenségig nem odázhatja el a kis hamis :lol: :lol: :lol: . És most aztán szavad sem lehet: több, mint 3 nap lesz közöttük!!!! :D :D :D Szóval a tortagond is megoldódott!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Zitaanyu, tudokm, hoyg lehet, de nem írt fel az orvos semmit. Aszonta, hólyagos a torkom, meg vörös, be van gyulladva, kalcium ,c vitamin, tea. HA rosszabbodok, akkor menjek vissza.
Hát nem tudom, Emi is második hete beteg, a múlt héten az ügyeletben szintén semmit nem kapott, holnap elviszem a sjaát dokinkhoz.
A férjem ugyanerre a hétvégén antibigyót kapott, egy nap alatt (!) rendbe jött.
Nem mondom, hogy mindig antibiotikum kell, de azért ha kéne, akkor jó lenne. :?
Le fogom cserélni egyébként a házidokit, csak most terhesen már nem akarok pattogni. Túl sok gond volt már vele.


Pókica, szegény! Olyan rossz már ez a végső időszak, én is túlhordtam mindkettőt.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi: olyant már hallottam, hogy valaki azért akart dokit váltani, mert ha kellett ha nem antibigyót írt fel -de azért, mert nem írt fel??? :O

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Uxi
Hát nem irigyellek....szegények. Gyógyuljatok meg gyorsan. :?

Pókica
Kitartás! Lesz itt valami....szerintem már az éjszaka. :wink:


Tünde
Honnan vannak a vonalzóid? Megnézném a kínálatot, lehet, hogy váltanék. :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Uxi sajnálom, remélem mire szülni mész meggyógyulsz. :? Mi gyerekorvosból tartunk a harmadiknál. :?

Egcsi, a Mamanetről.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Köszi :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na nem alszom, mindjárt megfulladok a takonytól, meg nagyon fáj a torkom :( .
Ráadásul a baba keresztbe fordult a hasamban, nem tudom, mit akar, de nagyon kellemetlen. :?


Fanetta, jaj, nem emiatt szeretnék váltani, ez már régebbi elhatározás, csak terhesen már nem akartam ugrálni. Már korábban megrendült benne a bizalmam, volt, hogy belehazudott a kiskönyvembe olyan értékeket, amiket meg sem vizsgált, meg pl el akart küldeni köldöksérvvel, hogy műttessem meg a nőgyógyászommal, én világosítottam fel, hogy ehhez sebész kéne, nem? Erre a válasz: akkor keressek egy sebészt. Nem tudott ajánlani senkit, azt sem tudta, hogy keressek.
Meg pl a csúscs nekem az volt, mikor a második terhesség után lúdtalpam lett, elmentem megmutatni, és homeós bogyót akart rá felírni. :x Mert attól visszaemelkedik a lábboltozat? 8) :roll:
Tudom, ezzel most kisebbségben leszek, és nem divatos nézet, de mi nem hiszünk a homeopátiában, és nem is szeretnénk ilyen bogyókat szedni (túl sok doki van a családunkban), de ő meg homeós, mindenre azt akar adni, én már nem is magyarázodok, meghallfgatom, miket javasol és nem váltom ki.


Meg végső soron a nem racionális okom az, hogy emberileg nem túl szimpi az első pillanattól kezdve. NEm mintha sokat kéne hozzá járnom, de azért ez is számít.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uxi 2009.12.18 03:02-kor.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi
Nagy ász lehet a dokid homeo téren, ha még a lúdtalpra is tud valami bogyót.... :lol:
Sajnálom, hogy beteg vagy, gondolom takony és torokfájás nélkül is kényelmetlen már ilyenkor az alvás. :?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Te sem alszol? :D
Ja, nálatok más időzóna van. Hány óra van ott?
Itt hajnal 3.

Nálatok még tegnap van, ugye? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uxi 2009.12.18 03:04-kor.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Az a baj, hogy ahogy vízszintbe kerülök, bedugul az orrom, nem kapok levegőt. :? Beni is köhög, hallom szegényt.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi
Ti 9 órával előrébb jártok. Hajnali 3-kor itt este 6 van. :)
Úúúútálom, mikor bedugul az orrom. :twisted: Én sem tudok aludni, de ha mégis, akkor reggel vattát köpök, olyan száraz a szám. :?

Na, kíváncsi vagyok, volt-e esemény Pókicáéknál az iccaka... 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: hidegpárásító?? 10 körül már lehet kapni. Nekünk olyan megy a kölkök szobájában éjjelenként -igaz ettől még az én nyálkahártyám is marhára száraz: hmm..lehet, hogy át kéne költözzek a szobájukba és akkor nálam is hatna :lol: :lol: :lol:

uxi: a homeopátiában nem kell hinni, anélkül is hathat 8) 8) 8) . Olykor én is használom, és olykor bejön -és nem a divat miatt: az a filozófiám, hogy egy próbát mindig megér a dolog - aztán ha nem jön be, akkor még mindig ott a dilibogyó (amit ugye a mellékhatások miatt próbálgatok kerülgetni, na meg inkább hagyom dolgozni az immunrenszerüket)

Ami meg a dokit illeti, most már érthető a dolog.

Még csak egy nap Uxi: és onnantól már áltválthatunk "mikoszüleikmámegebadtakölke" szurkolásba. :lol:

Most hallom a rádióban, hogy, hiába vállatok annyi kölköt, úgyis fogyunk!!! 26 ezerrel kevebb a születés az idén!!! :wink: :roll: :cry: :lol: :shock: :D :o :( :)

zitaanyu: jó gyakran fogyasszátok ti a gyerekorvosokat :lol:

Pókica: ma még nem írtad alá a jelenléti ívet itt a bneten!!!! :lol: :lol: :lol: Voltál a dokinál ma??? mit tapatnyalt őkelme???

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


sziasztok csajok,

én csak ámulok meg bámulok meg irulok meg pirulok hogy ti hogy a fenébe csináljátok hogy van idődtök netezni :lol: ???????????????????jól bejelentkeztem,azóta párszor elolvastam a termést de mire írtam is volna vmelyik gyermekem már anyázott :twisted: szóval ide a titkokat :mrgreen:
azért optimista vagyok,ha beköltözik lilike tuti visszaveszek én is a tempóból és akkor mindenre lesz időm 8)

uxi,
és hogy tudod megállapítani hogy keresztbe vágta magát?én sosem tudtam egyik gyerekemnél se hogy éppen hogy fekszik.és egyszer mikor nagyon tudni véltem kiderült hogy rosszul tudom :lol: :lol: második szülésem elött én is betaknyolódtam,de meggyógyultam mire kellett :wink: nálad is így lesz ez!

zitaanyu,
nekem mikor az első született 3 hónap alatt 4 gyerekorvost fogyasztottunk :lol: :lol: :lol: aztán rátaláltunk a mostanira és minden remek.

fanetta,
mikor mész uh-ra?nagyon kivi vagyok arra a fütyire :lol:

pókica,
neked meg annyira jóóóóóóóóóóóóóó most :lol: :lol:

na lépek mert karácsony elötti szanaszét szakadok van,puszi mindenkinek

gigi
Vendég
 


[quote="gigili83"]
írta:
gigili83
uxi,
és hogy tudod megállapítani hogy keresztbe vágta magát?én sosem tudtam egyik gyerekemnél se hogy éppen hogy fekszik.és egyszer mikor nagyon tudni véltem kiderült hogy rosszul tudom :lol: :lol: második szülésem elött én is betaknyolódtam,de meggyógyultam mire kellett :wink: nálad is így lesz ez!



Egyszer csak nagy mozgás támadt, látványosan elmászott bent valami, és kétoldalt kidudorodott, feszült és úgy maradt. Vagy spárgázott, vagy keresztbe fordult, de azért inkább ez utóbbi.
Ja, és szerintem a fejét ki is lehetett tapintani a bal oldalamnál.

Reggelre visszafordult, azt nem tudom, mije van most lent, remélem a feje, és nem a feneke.

Kicsit megijedtem tőle, mert anyukám mindkét szülése úgy indult, hogy mi harántfekvésbe kerültünk, aztán megfordultunk fejjel lefelé, és akkor elfolyt a magzatvíz.
De az meg ne folyjon ma, még nem szabad. Kiszámoltunk, két év alatt kb másfél millió Ft múlik rajta, hogy ma születik-e, vagy holnaptól kezdve bármikor, úgyhogy lesz szíves bent tartózkodni még. :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


nyugi uxi, tutira meglesz!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


fanetta
Van hidegpárásítónk, a gyerekeknél használom, magamnak lusta vagyok elővenni. :roll:

Uxi
Na, már csak pár órácska és holnap lesz! :wink:

Pókica?????

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


gigili: ninsc titok...ha besokallok nem érdekel h épp ölik egymást...az a 10 perc jár(na).....hát így. De persze sokszor alszanak és akkor jövök v ha apa itthon van akkor.

póki: szorítok! De te ne szorítsd! 8) Várom, remdületlenül az sms-t. gondolom nagyon küldenéd már...jó lenne ha a gyerkcő megszánna és nem úgy időzítene h szenteste ne lehessetek otthon! :roll:

uxi: augmentin. Anno mikor a fiammal voltam terhes és tök beteg voltam engem is el akart küldeni h jöjjek vissza ha rosszabb lesz. Mondom ha rosszabb lesz adja ide a recit, kiváltom majd. Nem akarta de erőszakos voltam. Végül ideadta....franc várta meg h jobban v rosszabul leszek e, épp elég szarul voltam, nyakamon a szintén beteg 2 évesem, meg a háztartás szval beszedtem. Amúgy nem vagyok antibogyó párti csak ha muszáj de nem akartam h terhesen szövődményem legyen. A suprax nevű antibiogyót is lehet terehsn , azt a lányomnál kaptam.


na visítanak, megnézem mizu, majd benézek ha tudok.

Kinél mikor jön a jÉzuska? Nálunk éjjel díszítek és kitesszük és reggel pizsis ajcsi bontsá..nem túl jó mert pizsis az össze karis fotónk de napközben a lányom nem alszik és nem tudjuk sehova elrakni míg díszitenénk. Tavaly este hozta az ajcsit a Jézuska de reggelre ott volt a fa...ki volt borulva h ajcsi mé nincs.....szval így marad a kölkök este lerakása és hajnalig díszítés, romeltakarítás.....de a Jézuskahitért ugye bármit.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono
Mi együtt díszítjük a fát 24-én kora délután, kicsit később elterelő hadművelet, amíg az ajándékok a fa alá kerülnek és aztán kezdődhet a bontogatás. Az idén már a kicsi is segít díszíteni, kíváncsi leszek hány díszt sikerül kivégezni. :lol:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


"Délután 4 órakor megszületett Tünde. 4000gr és 60cm. Jól vagyunk, nagyon aranyos. Póki"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dr_nono 2009.12.18 20:52-kor.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Óriási gratula Póki! Megvan az első topik babánk!!!! Sok tejcit, nyugodt éjszakákat és sok boldogságot nektek!!!!

Póki hivatalosan is 3 gyermekes anya!!!! :D :D


jaj de irigykedem...énisénisénis!!!!! :D

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


uxi: rajtad a világ szeme! kinek írsz smst??? Nehogy lemaradjunk a kismanód születséséről!

Aztán fanetta...

és ki a következő? (mondjuk én szívesen jelentkeznék...csak apa....kékne a dolgohoz ő is :lol: )

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Póki
Hatalmas gratula ehhez a szép nagy babához! Jó egészséget, sok tejcsit kívánok! :) Várunk vissza! :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Pókica!

Nagy-nagy Gratula ehhez a szép nagy kislyányhoz!!!!


Nono!

Én is szívesen lennék a következő...belehúzunk januárba,oksa?! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Pókica, nagy-nagy gratula Tünde babához! Legyen benne sok örömötök!

Jelentem megvan a 180 nap :D :D :D . Már csak bürokratikus gondok merültek fel a munkaügyiben, nem tudták nekem szüneteltetni a járadékot, hogy igénylehessem a tgyést, mert január 10-ig lezárt a báérszámfejtő rendszerük. A kérvényt beadtam, de hogy sikerül-e, majd kiderül. HA nem, majd utólag valahogy rendezik, remélem sikerül, mert ha ezen úszik el a gyed, tökön bököm magam. :evil:

Én meg megint nem alszom, nem kapok levegőt. :?

Gigilili, én vagy alvásidőben jövök, vagy ha épp elszórakoztatja egymást a két gyerek. Ebben a rossz időben egy kcisit többet is vagyok neten, nem tudunk kimenni, sokszor ez az egyetlen kapcsolatom a külvilággal. Mármint hogy 4 év feletti egyénekkel is társalogni tudjak este 6 előtt is. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Karácsony:
mi is együtt díszatjük a fát, (Emivel, Beni alszik), aztán elterelő hadművelet, ajándékbecsempészés.


Emi logikus kérdése: karácsonykor miért nincs szülinapi torta?
Az ő szülinapján miért nics karácsonyfa?

(beszélgettünk róla, hogy Jézus születését ünnepeljük karácsonykor, ennek kapcsán merült fel benne)

Tegnapi párbeszéd:
Beni: Anya, beszületek a hasadba.
Mondom neki, nem tud, meg most ott van a kistesója, aki nemsoká megszületik.
Emi hallgatja, majd megkérdezi: És Jézus lesz a neve?


Kicsit keverednek még a dolgok nála. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?