Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom, ha volt baba, akkor holnap a hcg-nek csökkennie kell elvileg, ha nem csökken (esetleg nő), na akkor leszek igazán bepánikolva. Hülyeség lehet, de nem azért nem lát semmit, mert olyan helyen van, hogy a hüvelyi uh nem mutatja és majd a hasi fogja? Az asszisztensnőjének 9 hétig nem vették észre vérzés és fogi gátló mellett a babát, ő mesélte. Vagy inkább készüljek a legrosszabbra (mi a legrosszabb?) és majd végül örülök (vagy nem).
-m-i-a-
 
 


mia: Hát nem akarlak elkeseríteni, de a hüvelyi uh-n jobban látszanak a dolgok, mint a hasin. Ott túl sok minden betakarhat. Attól még lhet, hogy a gépe nem a legjobb és azért nm látszik. Ha nő a hcg, akkor megéri még egy dokival megnzetni, mielőtt döntenétek. Remélem hogy ott van az a csöpség, csak nagyon bújócskázik anya elől. A drukkjaim továbbra is a tieid.



vicky79
 
 


mia, szorítok nagyon. A neten olvasottakat próbáld félretenni, korántsem biztos, hogy bármelyik is illik Rád. Én is hallottam olyanról, hogy a baba nagyon bújkált.

A mensi kimaradásáról meg annyit, hogy a barátnőmnek másfél évig nem volt (oka ismeretlen), majd amikor eldöntötték, hogy babát akarnak az első hónapban összejött.
juci-77
 
 

 
 

Mia mikor tesztelted a legelso pozitiv tesztedet,?abbol kb ki lehet szamitani hany hetes lehetsz es hogy kellet volna e mar latni UH an.

Kép
monyo83
 
 


vicky, juci, monyo, köszönöm a mindent! május 25-én teszteltem az elsőt és egyben az első pozitívat is, és utoljára 7-én jött meg normálisan, 12-én volt action :) és teljesen belebonyolódtam a számolásba, akkor elvileg peteérésem se lehetett, akkor ilyen esetben honnan számoljam?
-m-i-a-
 
 


mia: A peteérés bármikor lehet. Ismertem olyat, akinek a fia mensi alatt fogant. Én a mensitől számolnám.



vicky79
 
 


Mia ha menzi szerint szamoljuk akkor most vagy
5+6hetes egy hettel fatalabb mint en de ez tudjuk nem realis mert nem menzi utan 14nappal lettel terhes.

Ha a feltetelezett fogamzas napjat vesszuk akkor egy nappal vagy idosebb mit en,mi majus 13an hoztuk ossze.
akarmelyik szerint szamolunk mar kellet volna latszodnia valaminek.

nem akarlak elkeseriteni de hitegetni sem.
A hcg ed ez alapjan nagyon alacsony.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok,ha lehet!

Én ott tartok,hogy múlt héten szerdán kellett volna megjönnie,de eddig még nem jelentkezett a menszeszem.

Tegnap napközben csináltam egy tesztet,ami negatív lett.Olyan teszt volt,amivel a nap bármely szakában lehet tesztelni,és tegnap mikor megvettem nem bírtam ki.Most pár napot várnék a következő tesztel.

Mi már 6 éve várunk babára,és nagy izgalomban vaygunk.

A mellem érzékeny,fáj,és iszonyú sokat járok pisilni.A tüneteim ennyi.

Szerintetek? :wink:
edus76
 
 


Mia!
Sajnálom, hogy egyenlőre csak a bizonytalanság van nálatok. Biztos úgyérzed, hogy a péntek még milyen messze van de hidd el gyorsan elmúlnak a napok és a hétvégére már tudni fogod mi van veletek.

Kép
Kép
agicca79
 
 


Szia Edus,
üdv a csapatban...
Hát ha javasolhatom, akkor mindenképp regeli első vizeletből csinálj tesztet, az a tuti, az tartalmazza a legtöbb HCG-t.
Szorítok, hogy legközelebb már ott legyen az a két csík...
Üdv:
Barbi

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Sziasztok csajok!
Megjött a hírmondó. :D
Most értem haza az orvostól.
Megvizsgált, Uh is volt. Azt mondta,hogy minden a legnagyobb rendben van. Múlthéten pénteken még csak 6 cm-es volt a bébim és ma 4 nap után 12cm. sokat nőtt. Mondjuk az apja sem pici.Már van szívhangja. Azt is mondta az orvos ha lehet ne meleg ételeket egyek hanem hideget és folyadéknak limonádét javasolt addig amíg ez az émelygős időszak van.Jelentkeznem kell majd a védőnőnél.Ennyi!!
Köszönöm mindenkinek a fogattatást.És a jó tanácsokat.
vicky79!
Akkor jó egy kicsit megnyugottam,hogy nem csak én parázok ennyire.
Már egy kicsit megnyugodtam.Minden nap egyre jobban vagyok.És egyre jobban várom. :D:D
Puszi csajok

Kép
murci88
 
 


murci: Az nem mm az a cm? Az én babám 3,9 mm volt és 12 cm majd csak a 2. trimeszter környékén lesz, ha jól tudom. Nem lekicsinyíteni akarom. :) Gratulálok. Akkor ezek szerint kb. 8. hét környékén kell menni a védőnőhöz?



vicky79
 
 


Murci gratulalok.szerintem azok mm erek nem?az en babaom mult heten 4mm er volt.

ti hogy viselitek ezt a meleget?en most nagyon rosszul vagyok,szedulok es reggel ota emejgek,3ora mulva utaznom kell a varosba...hat nem lessz kellemes :?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Nóri, ne is mesélj ilyet, totál kész vagyok... :D Néha azt gondolom sose lesz fogunk.... :D Egyre nehezebben jön ki, mert már megkeményedett az ínye, azért remélem a szájsebészetig nem jutunk el.

Edus, szorítok nagyon!!!

Mia, sajnálom, hogy még mindig nem tudtok semmi konkrétat, ez a legrosszabb szerintem. Azért én remélem, hogy amiket írtál, abból egyik sem a te eseted, hogy minden rendben van, és ott bújkál valahol a baba. A teszt nem 10 napos terhességet mutat ki?

Murci, gartulálok! :)

Na, megpróbálok én is vonalzót csinálni... :D Remélem összejön.
husoka
 
 


Zsuzsi!

Luca extrém eset. Akartál volna vérző, sebes mellel szoptatni? Volt, hogy oldalt a szája szélén csurgott a vér. Én meg lábammal doboltam, mert úgy fájt! :twisted: :twisted:
Az egyik barátnőm is el volt kenődve, mert a 11 hónapos babájának nem volt foga, de miután megnézték, és minden rendben volt, már arra drukkolt, minél később jöjjön ki! Aztán 27 hónaposan zárt fogsora lett...

Mia!

Milyen UH minősítése van a dokidnak? Nem tudod (A,B,C) véletlenül? Én mennék máshova is, hátha van valahol babó, csak nincs jó helyen.
Esetleg 4D, bár nem tudom, ott többet tudnak-e.
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a drukkot!

Csütörtökön reggel tesztelek ,és jövök a hírekkel!

Mindenkinek további szép napot,és drukkolok mindenkinek! :wink:
edus76
 
 


vonalzópróba :D
remélem sikerült....

Kép

Kép
husoka
 
 


Nóri, a dokinő is mindig mondja, hogy hamar utoléri a többieket, remélem így lesz... :D Az a rossz, hogy bár már mindent eszik, össze kell törni villával...
Na de ez legyen a legnagyobb gondunk!!

Azért neked se lehetett könnyű!!!

Kép

Kép
husoka
 
 


Husoka most látom,hogy a gyerekeink egész közel vannak időbelileg egymáshoz!Nektek is jó korán jött a második:)!Ti ezt így is akartátok v.így sikerült?

Én is émelygek egy kicsit,reggel majdnem taccsoltam(de nem!),dokinál még nem voltam,talán holnap reggel,ha meglesz a betegkönyvem :? Nagyon fürge a könyvelő :evil:

Mia én is remélem,hogy minden okés lesz veled!
Hogy a leirtak közül semmi sem a te bajod!De NAGYON megértelek,hogy aggódsz!Én is szétaggódtam volna már a fejemet idáig :?Sok jót neked!!!!! :)

Murci
:D bitzi,hogy mm az a cm! :lol: 6cm-es a babó a 12.-dik hét körül :D

Lucababa
milyen az a zárt fogsor?Mert én nem is hallottam még róla? :oops:

Monyokám ne aggódj,majd elmúllnak a rosszullétek! :wink:
Nekem a Fruzsi babával a 16.-dik héten múltak el és rá 2-3 napra megmozdult! :wink:

Nos nincs is annál szebb érzés,amikor rugdal!
Imádtam!És aggódtam,ha pár óráig nem jelentkezett!
Pedig akkor ő csak csicsilt! :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék a csapathoz...
Csütörtökön megyek dokihoz, de pozitív lett a teszt (3 is :D ). Ha minden jól alakul, akkor a 3. babámat várom...
Igaz, valahogy most jobban izgulok mint a nagyoknál, bizonytalanabb vagyok.
A teszt pozitív, de mégsem merem elhinni, pedig nagyon vágytam erre a babára.

Folyamatosan fáj a pocakom, ilyesmire ilyen korai terhesség idejéről nem emlékszem az előző terhességeimből.
Van valakinek hasonló tapasztalata?

üdv,
Judit
szevasz
 
 


edus drukk.

husoka szep vonalzok:)

szintus akkor drukkolok hogy holnapra mar meglegyen a betegkonyved.en holnap megyek az elso vv re.
aztan nemtudod mi a kovetkezo vizsgalat?nalunk van valami esemeny a 12ik heten?

Kép
monyo83
 
 


szevasz szevasz :lol:
nekem kezdetektol faj a pocim,mostmar kicsit ritkabban.
gratulalok.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

Kicsit elmaradtam, de délutánonként én is ledőltem egy picit aludni. :P
Éjjelente én is sokat felébredek, megyek wc-re, aztán nehezen alszok vissza.
Nekem már megvolt az első "rókám". Állandóan émelygek, néha elég sz.rul vagyok.

Üdv az újaknak!!!!! :D

Én legközelebb csak a 12-ik héten megyek uh-ra, már alig várom, hogy itt legyen. Nekem olyan furcsa, hogy Nektek 2 hetente csinálnak uh-ot.
Kérdeztem a védőnőt, hogy nem csinálnának-e előbb nekem is, azt mondta, hogy majd a 12-ik héten.
De olyan messze van még... :(

Pedig én is szívesen megnézném, hogyan dobog a szíve.

Kiskönyvet még nem kaptam, majd vmikor jön a védőnő, s megírja a papirokat, akkor kapok.
Dokihoz 3 hét múlva megyek majd.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szevasz!

Gratulálok a 3-ik babóhoz? A másik kettő milyen nemű? Mennyi idősek?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

igaz, hogy a januáriakhoz írok néha, de ha nem baj, néha ha lesz időm ide is benéznék....?
mégis közelebb vagytok, mint a januáriak, akiknél már van aki a 12. héten tart....

Rólam:
Van egy kislányom Bogi, 14 hónapos. és most jön a tesó.
Egyszer voltam már dokinál, de akkor még csak a petezsákot látta ami szabályos.
jövő hét szerdán megyek vissza.
egész napos émelygéssel küzdök, fáradtsággal, és sok kaja iránt undor és szagok iránt van.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szintus!

Zárt fogsor? :lol: Hát hogy kinőtt mind a 20 foga. Amíg nincs szemfog, vagy hátsó őrlő, nem zárt, mert "hézagos". Ezt így szokták mondani. Nálunk legalábbis! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Két lányom van.
Mirjam 7 éves és Maja 5 éves. Én nemrég múltam 31 éves.
Ők nagyon szeretnének kistesót.
Maja tegnap megkérdezte tőlem, hogy az én pocakomban miért nincs kisbaba (sok baba születik a környezetünkben) és én csak mosolyogtam, meg lapítottam.

üdv,
Judit
szevasz
 
 


Képzeljétek, úgy felidegesítettem magam. Holnap utazunk és ma ment a repjegyekért az uram. (Azt már nem említem, hogy 4 héttel a nyaralás előtt 8%-ot emelt az áron a szemét Neckermann :evil: )
Szóval eddig csak kaptunk egy papírt, hogy indulás időpontja 16:40. Mi naivan azt hittük, akkor indul a gép, ehhez képest akkorra kell kiérni, de csak 18:30 az indulás. 22:30-ra ér oda a gép és kb éjfél lesz, mire a szállodába érünk. Persze vacsi nuku.
Visszafele viszont 23:30-kor indul a gép és 02:30 -ra lesz itthon. Ehhez képest nekünk délelőtt 10-ig el kell hagyni a szállást. Nuku ebéd, nuku vacsra. Soha többet nem megyek ezzel a szemét Neckermannal sehova! Pedig nagyon nem volt olcsó az út. 4* All inc.
Nesze neked!

Bocsi, csak ki vagyok borulva picit. Olyan hányingerem van egész nap, meg hozzá ég a gyomrom, mint még soha! :oops:
Vendég
 


ollem udv itt.
olvastalak a januariaknal de tenyleg ott tobbsegeben vannak az idosebb terhesek.

Kép
monyo83
 
 


Lucababám!
Ez tényleg bosszantó! Nem félsz a repüléstől? Mennyi időre mentek nyaralni? És visszafelé tényleg elég gáz, hogy már délelőtt el kell hagyni a szobát, s a repülő meg csak több, mint 10 óra múlva indul.
Bár, ha jó idő van a tenger mellett lesztek gondolom, de ha szakad az eső? Jó időt kívánok nektek.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Hahó!

Nincs itt senki?????

Megyek, mert jön a vihar, már 2-szer szakadt az eső, most meg dörög, villámlik.

További szép napot mindenkinek!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

tanacsot szeretnek kerni toletek. kb 1 hete kesik, pedig maskor napra pontos volt. ma reggel csinaltam tesztet, de negativ lett. par csepp barna folt volt csak az utobbi 2 napban, szerintetek csak szimplan kesik vagy lehet terhesseg?
koszonom.
kinga27
 
 


Kinga!
Nem vagyok terhesség-szakértő :), de szerintem egy hét múlva csinálj újra tesztet és az eredménytől függetlenül menj dokihoz, ha addig sem jön meg.

Husoka, elvileg az én tesztjeim már 3 napost is kimutattak (ez van a papíron), a legutolsó tesztem direkt egy alig érzékeny volt, direkt este csináltam és pozi lett az is, szóval nem tudom.

Nóri,
fogalmam sincs milyen minősítése van a dokinak, aki mellesleg főorvos (ezt a minősítését tudom csak). Kinézetre az uh gép újnak tűnik és tök sokáig forgatgatta...Sajnálom a nyaralásos dolgot, mi mindig saját szervezéssel megyünk (mindig=eddig egyszer :) ), csak a repjegyet foglaltuk előre, helyszínen szereztünk helyet és jó volt. :)

Szintus,
ti hogy vagytok? Párod anyukája? Köszönöm a bíztatást, én is remélem, hogy csak mókázik velem és jól elbújt, bár ellene szól a 6mm-es méhnyálkahártya. Esetleg tudtok arra példát, hogy így megtapadt, megtapadhat?
Húú, remélem mindenkinek írtam.
Különben akkora idióta vagyok, amikor megtudtam, hogy lehet baba lesz, csak az zavart, hogy februári lesz, mert az olyan csúnya hónap nekem, nem az, hogy egyetem meg munka is tök jól megy most :) Viszont most már szeretem a februárt...azaz szeretném.
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
De-de igazatok volt tényleg 12mm.
Innen is látszik,hogy az első babucim lesz.Bocsika de butus vagyok!
:oops: :)
Viszont már kezd visszatérni az étvágyam nem aztmondom,hogy hűha,de eszegetek.Nem tudja valaki,hogy a kisfiúkkal mit kívának a kismamák ill.a kislányokkal?annyira érdekelne.

Kép
murci88
 
 


Murci!

Mivel a kislányok cukorból vannak, inkább édeset kívánnak az anyukák. Persze belefér a savanyú gyümölcs is.
Kisfiúval inkább sósat és savanyút.
De ez nem mostanra vonatkozik, mert most csak kekszet, pirítóst és húslevest eszem. Aminek nincs sok íze. Inkább később alakul ki.
Viszont a hányinger nagyon gyanús (itt is vannak kivételek persze) de általában a lányos kismamik émelyegnek többet. Egyesek szerint a hányingert az ösztrogén szint megemelkedése okozza, így logikus, ha kislányunk lesz, az ő ösztrogénje is rátesz egy lapáttal!
Vendég
 


KÖSZÖNÖM SZÉPEN lucababám!
De nem tudom eldönteni én mind a 2 verziót eszem kivéve az édeset.Én inkább :savanyú uborka, Cseresznye,mindent sósan,stb.
Tehát édes kizárva.attól hányingerem van!
De pl.Egy tányér ételt 2 evéssel tudok megenni ez normális 2 kell neki állnom. :)

Kép
murci88
 
 


Murci, az tök jó lehet, én is erre vágyom! :) Amúgy az a 88 a születési éved?
-m-i-a-
 
 


-m-i-a-!
Hát nekem nem olyan jó mert nagyon éhes vagyok aztán mire ennék már hányingerem van nagyon rossz kidobni még hála istennek nem dobtam a taccsot csak ilyen hány ingerek jöttek rám!
IGEN A SZÜLETÉSI ÉVEM!! :) ?

Kép
murci88
 
 


Sziasztok!! Hát én most értem haza nemrég munkából, de egésznap annyira fáradt voltam!!! Délután is csak bevonultam a szobámba, lefeküdtem az ágyra és néztem a tv-t...majdnem elaludtam, de aztán valahogy mégsem ment.. A többiek play station-ztek a szomszéd szobában, ugyhogy őket is hallgattam.. még jó, hogy nem kellett sokat dolgozni, nagyon meleg volt!!!
Éjszaka én is nagyon sokat pisilek..bár nappal is... Nekem hányyingerem nem nagyon volt még, de olyan végtelen gyengeség, na az el fogott ma is..
Én utoljára május 16-án menstruáltam, és kb. 30.-án alkottuk meg a babánkat.. ugyhogy elvileg 2010.02.20.
"éve vagyunk házasok, de 9éve vagyunk együtt és 2.hónapja próbálkoztunk élesben..Elsőre talán ennyi..
Ki meddig dolgozik, aki dolgozik??
MIA!! végig olvastam a topikot, ugyhogy a kálváriádat is.. nagyon szorítok, hogy a lehető legjobban gyere ki a történetből!!!
Megyek gyártok új vonalzót..és talán holnap bejelentkezek dokihoz. :lol: :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 


Lányok!! Nekünk van táblázatunk???? Itt?
Ti milyen vitaminokat szedtek???

Kép
Kép
ronci
 
 


Én vagyok a legifjabb babás??? Mármint nem korra nézva, hanem terhességi hétre...bár csak itt a vonalzókat néztem és abból következtettem.. bár úgyis jönnek még , mert még van a februárból 8nap, utánnam!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 


Ronci, köszönöm!! Én össze-vissza dolgozom, 3 műszakban és 8 órákat, néha 16-ot, ha úgy jön ki.

Murci, csak azért kérdeztem, mert az enyém meg 86 és az majdnem ugyanaz :)
-m-i-a-
 
 


ronci írta:Ti milyen vitaminokat szedtek???


Ronci! Mi már több mint 1 éve próbálkoztunk. Folsavat februárban kezdtem el enni, és most az első + teszt után mellé még az Elevitet szedem. Persze sok gyümölcs és a főzelék is terítéken van, mert a leányzóm és a párom is imádják. :D

Izgulok már a holnap miatt.Reggel megyek egy állásmegbeszélésre,de valószínűleg egy másikat fogadok el ami jobb pénzileg :wink: . Én most válogathatok a munkák közt, másnak meg nincs állása! :(

A másik dolog ami miatt izgulhatok, az a délutáni út Szegedre a prof.-hoz. Remélem mindent rendben talál!!!!!! Ennyire nem izgultam annak idején Bogicámnál sem. Most még az is zavar, hogy semmi hányingerem nincs. Ez annak idején nem jelentett gondot, még örültem is. Mostmeg..... Na,erre esste ünnepeltük a családdal Bogicám szülinapját és nem ment le a torkomon egy falat sem mert úgy éreztem minden kijönne belőlem. Hozzá kell tennem a fejem is egész délután fájt. A végén már annyira nem bírtam a majd 5 órás fejzúgást, hogy bevettem egy algopirint. Szerencsére elmúlt és a hányinger is. :)

Jó éjt! Holnap este ha megjöttünk Szegedről, írom a fejleményeket.

Kép
Kép
agicca79
 
 


Ja és ezt a dolgozósdit egyetem mellett persze, hogy nehogy unatkozzak :)
-m-i-a-
 
 


Egy kérdés! A vonalzón az időpont nem módosul autómatikusan? Mert nálam a tegnapi adatokat írja ki megint!? Vagy lehet elrontottam valamit? :roll:

Kép
Kép
agicca79
 
 


Nekem nem itt, haem máshol van kutyás vonalzóm, az módosul :!: :?:
-m-i-a-
 
 


Most csináltam egyet, de nem merem berakni még :(
-m-i-a-
 
 


agicca!!! de módosúl magától a vonalzón a dátum! milyen szakmád van, hogy ennyire válogathatsz???

MIA!!! ezt a suli melletti melót én is eljátszottam, csak én tavaly nyáron már megkaptam a 2.dipimet..azóta nem járok suliba, mert a házunk elviszi minden pénzünket, ugyhogy nem futná tandíjra! :lol: :lol: De én várom, hogy újra járhassak..minden csapat olyan jó volt, meg úgy minden..persze azt az itthon űlős-tanulós részét szívesen kihagynám, de a többi tutti volt!!!
Biztos jó fárasztó neked így!! nekem annyiból jó volt, hogy én csináltam a beosztásom, így jól össze tudtam hangolni a sulival a melót....
Majd délután még jövök...

Kép
Kép
ronci
 
 


agicca: megy a drukk du-ra a profhoz!!!

Kép
Kép
ronci
 
 


Ronci, én is magamnak osztom be :) és é is diplomálok most egyet, meg remélem 2 év múlva is. Elhiszem, hogy hiányzik, de úgy godolom, lesz jobb elfoglaltságod :D :D :D
-m-i-a-
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: