Új privát üzeneted érkezett!

Helló Lányok!!

Nagyon gratulálok a csíkokhoz :D , és a sikeres vizsgákhoz :D !!!

Tegnap estére jól lettem, ma reggel hányingerrel keltem.Ülök és reggelizek és egyszer csak mint a villám, belehasít a fejembe, de úgy hogy csak néztem.Nagyon durva volt.Felhívtam dokit, leírás alapján azt mondja migrén, de lehet a frontok miatt is.Jövő héten bemegyek hozzá, megnéz.
Barátnőm orvoscsaládban él, velük is dolgozik, hozott nekem homeós bogyókat.Elszopogattam őket és migrén elmúlt.. :D :D :D
Remélem az hatott és nem csak úgy elmúlt, mert akkor máskor is jó lenne.
Szóval ha nekem doki azt mondta hogy szerinte csak úgy 5 hetes lehettem kedden, és a petezsák 10mm volt, az jóóóó?????????
Valaki mondjon valamit erről légyszí....
editke28
 
 


Köszi Nonó :)

Editke - petezsákméret-kérdésben én abszolút tapasztalatlan vagyok, de ha a doki azt mondta, h 10mm-es és kb. 5 hetes vagy, akkor ez minden bizonnyal okés így :) ha nem az lenne, mondta volna biztos :wink:
A homeós bogyók nagyon jók, én szinte már nem is szedek "normális" gyógyszert (persze van, amiből igen), hamar és hosszú távon hatnak...én pl. allergiás vagyok, nyáron szokott kijönni leginkább, de így nem tartok tőle, h terhesség alatt lesz, mert napi 2-3 homeobogyóval remekül elvagyok :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Editke!
Én 5 hetesen voltam UH-on és 10 mm-eres volt a petezsákom. :lol:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 

 
 

Köszi Lányok!!!!!

heydie: remélem tényleg jók lesznek a bogyók, kaptam hányingerre is, meg másra is...

nonó-ka: köszi az infót, akkor örülök, hogy másnak is ilyen méretei voltak.
editke28
 
 


Köszönöm!

Vivi
:lol:
Fotózd le és tedd fel a képet!

Heydie
Gratulálok a vizsgához!

Uxi
Inkább olyan bő 2 hét múlva derülnek ki a februári babák :wink:

Babaméretekkel még nem vagyok tisztában. Majd utána nézek :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Ki hogy van ma? Nekem ma egész hányingermentes napom volt az előző napokhoz képest. Reggel volt egy ki rosszullét, aztán azóta nem. De tiszta hülye vagyok, mert most meg azon aggódok, hogy miért nincs hányingerem. :) :) Már jó lesz ha hétfőn megnéz a doki és mond valamit! :)

Vivi: Nagy gratula a két csíkhoz még ha halvány is!! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Aranyosak vagytok, hogy így örültök! Megmondom őszintén, le akartam fotózni, de egyszerűen nem látszott a képen. Csak élőben. De a férjem ránézett és egyből látta Ő is. Vasárnap (de tényleg) megint tesztelek és remélem, azon már látszik annyira, hogy fotón is látni!
Vendég
 


Hát a februárin elcsodálkoztam, mert én jan. 26 körülre lennék (leszek) kiírva kb! És még csak ippeg hogy lejárt a ciklusom! Bár még lehet februári is...
Vendég
 


Tényleg, lehet, hogy később fogant és akkor simán áttesz a doki februárra....hihihi, lehet azért ilyen halovány?
Vendég
 


Sziasztok!

Vivi - sztem lehet, h később fogant, az magyarázná azt is, h az előbbi tesztek miért voltak negatívak...remélem vasárnap már erős lesz az a csík, és láthatjuk majd mi is :)

Adrienne - már csak 2 nap, és láthatjuk a piciket :) én is nagyon várom már!

Hétvégére van vmi programotok? Mi kicsit eltoljuk az ebédet, olyan 1-2 körülre, és kimegyünk a kertbe grillezni, mivel most jó idő van (szerencsére semmi nem lett abból a 8 fokból, amit még hét elején jósoltak szombatra, 14 fok van, ebben meg jól elvagyunk :)).

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Én ma nagyon émelygek :cry:
Nem is csinálok semmit :oops:

Februári babák kb. mostanában készülnek :wink:
Vendég
 


Vivi
Drukk holnapra!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

heydie: Igen, már csak két nap!! Nagyon-nagyon izgatott vagyok már! :)

Nekünk nincs különösebb programunk. Ma ebéd után kimegyünk egyet pinpongozni, mert jó idő van. :) Holnap délutánra meg egy sétát és fagyizást tervezünk.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok?
Röviden rólam:most csütörtökön teszteltem először pozitívat! :D :D
Pcos vagyok és sokat kűzdöttünk a babáért, de fél éves gyógyszeres kezelés után (metformin) spontán összejött a baba. 8)
Ma van a 14. napja a fogamzásnak, viszont nem a 14. hanem a 21. napon volt peteérésem, pont egy héttel később. Szerintetek, akkor most hány hetes lehetek?Nagyon szeretnék már UH-ra menni, szerintetek legkorábban mikor érdemes?
A hőgörbémet is megmutatom:
http://www.fertilityfriend.com/home/2365a8

Ja és még egy kérdés:ilyen szép kis vonalzót, hogy tudnék én is csatolni a hozzászólásomhoz? :oops:
Köszi a segítséget!!
furamokas
 
 


Andi - jobbulást :) én az előbb ettem 3 kocka csokit, de már érzem, h nem kellett volna... :?

Adrienne - pinpong, dejó...milyen rég játszottam :)

Furamókás - üdv itt, gratula a babához, szuper, h spontán összejött!!! :)
Vonalzó: rákattintasz valamelyikünkére, ott követed a lépéseket, és megcsinálod, amilyenre szeretnéd, aztán a BBCode-ot bemásolod a profilodba, az aláírás részhez. Remélem érthető, ha nem, akkor küldök privit és ott részletesebben elmagyarázom ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Szia Furamokus!
Hasonló a helyzetünk... csak annyi a különbség, hogy nekem lombikos babám van :wink:
A hőgörbédet, ahogy nézem, kb. egy idősek vagyunk. :wink:
(nekem 30-án volt a "peteérésem"--leszívás...elvileg az a 14. nap)
Vendég
 


mandi, heydie, köszi ! :D
Megnézem a vonalzót, remélem sikerül!!
Gratula mindkettőtöknek!! 8)

És Ti hogyan tovább!Miylen tüneteitek vannak?
Nekem csak picit fáj a cicim és a pocim, meg gyakran megyek pisilni... :oops:
furamokas
 
 


Még egy buta kérdés?a profilomat hol tudom módosítani?Nem találtam aláírást... :oops: :roll:
furamokas
 
 


Én ma eléggé émelygek :cry:

Pénteken megyek majd UH-ra, akkor kiderül, hogy hányan laknak a pocakomban
Vendég
 


közben megtaláltam köszi! :oops: :oops:
furamokas
 
 


mandi80 írta:Én ma eléggé émelygek :cry:

Pénteken megyek majd UH-ra, akkor kiderül, hogy hányan laknak a pocakomban


De jó!!!ez izgi!
Pénteken megyek én is dokihoz, de a magánrendelésén sajnos nincs UH....így nem tudom mikor kerül ez sorra...
furamokas
 
 


Sziasztok!
Editke, mit kaptál hányingerre? Én már egy hete minden délelőtt hányok, néha többször is. Ma sem úsztam meg. Próbálom visszatartani, amíg lehet, de aztán csak nem úszom meg. Utána viszont megkönnyebbülök. Már 1/2 kg-ot fogytam is, az jó:)

Fura, üdv köztünk, nagyon örülünk neked!:)) Gratula a pozitív teszthez, elhiszem, mekkora nagyon jó érzés lehet nektek!:))) Micsoda öröm, ráadásul spontán! :)
(nekünk 14 év után lombikkal lett babánk, az is hatalmas áttörés volt:)

Vonalzót egy külön oldalon kell készíteni: pl. www.picibaba.hu És aztán a profilba az aláíráshoz beilleszteni az url-lel kezdődő kódot.

Puszi mindenkinek, én aszem megyek vissza a mosdóba, még nem múlt el.....
Vendég
 


Twist
Nekem a B6-vitamint ajánlotta egy ismerősöm
Vendég
 


Köszi twist!Gartulálok Nektek is!
Remélem most siekrült berakni a vonalzót... 8)

Kép
Kép
furamokas
 
 


Aranyos a macikád :lol:
Vendég
 


Köszönöm!! :lol: :wink:

Kép
Kép
furamokas
 
 


Fura - nekem elég erős hányingerem szokott lenni, és általában nem múlik semmitől...sokat pisilek, éjszaka is kijárok többször, meg néha szurkál a hasam. Egyelőre ezek a tünetek nálam...a cickófájás engem vhogy elkerül, egyszer feszült, azóta semmi.

Twist - sztem ne tartsd vissza, jobb kint, mint bent... ;) én legalábbis mindig megkönnyebbülök ilyenkor, és órákig jól vagyok utána :roll:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Vivike, nagy gratula a zebrás teszthez!!! Te megmondtad, érezted, szuper jó érzékeid vannak!!! :wink:
Vendég
 


Heydie, igazad volt, tényleg megkönnyebbültem.) Most legalább tudunk indulni vásárolni. Eddig egész délelőtt arra vártunk, hogy jobban legyek. :wink:
A mellfájás nálam is hol van-hol nincs. Ez változó.
De jó neked, hogy hétfőn láthatod a picúrt! Sok sikert, ne izgulj!:)
Vendég
 


Twist - örülök h jobban vagy :) annak mondjuk nem, h ilyen áron, de hát mit tudunk csinálni...remélem, a 12. hét környékén mindenkinek elmúlnak ezek a kellemetlenebb tünetek :) addigra úgyis nyugodtabbak leszünk, tudni fogjuk h tünetek nélkül is okés minden ;)
Jó vásárlást :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Nekem ismerősök még a kólát és a gyömbért ajánlották hányingerre, émelygésre.
Vendég
 


heydie írta:...remélem, a 12. hét környékén mindenkinek elmúlnak ezek a kellemetlenebb tünetek :) addigra úgyis nyugodtabbak leszünk, tudni fogjuk h tünetek nélkül is okés minden ;)


Lehet, hogy akkor találunk más aggódnivalót :wink:
Vendég
 


Andi - tényleg jó a gyömbér is? Dejó, ezt még nem is hallottam...akkor kipróbálom majd, köszi :)
Igen, igazad van...biztos, h mindig máson fogunk aggódni :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!!

Üdvözlöm az újakat és nagy Gratula!!!!!

Én egy Nux-vomica nevű bogyót kaptam hányingerre.Elég jó, remélem hatni is fog még.Ugyanis én minden ilyenben nagyon hiszek ezért lehet placebo is, amiért egy idő után elmúlik a hatása...Jártam már úgy.Most éppen szédölgök :(
Párom elment délutánra, úgy hogy magam maradtam. :( :(
editke28
 
 


Nálunk meg elmosta az eső a grillt, mire kicuccoltak a fiúk, elkezdett szakadni :evil: úgyhogy maradunk a nature benti kajálásnál :D
Editke - én napközben szoktam nagyon magányosnak érezni magam, amikor anyuék meg a párom dolgoznak, a hugom meg suliban van...ezen a héten kezdődött ez az érzés, eddig mindig elvoltam egyedül, sőt, én egyébként szerettem is ezt a pár órát, rendezkedtem mindig, olvastam, stb (már ha nem kellett tanulnom, vagy ha nem voltam ugye éppen suliban)...de most...elég rossz :roll:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


heydie!!

Akkor nem vagyok ezzel egyedül.Én is szerettem azt a pár órát amit egyedül lehettem itthon.Teljesen más úgy főzni, olvasni, vagy akármit csinálni mintha itthon lenne valaki.DE most , jajjjjj... olyan nem jó.
editke28
 
 


Sziasztok kismamák!

Furamókás!
Kép
Jó, hogy jöttél! Szépek a vonalzóid!

Afra!
Merre jársz?

Mi délelőtt piacon voltunk. Palántákat is vettünk, de csak holnap lesz az ültetés, mert nagyon elfáradtam.
Hányingerem, émelygés ritkán van, viszont a cicifeszülés egyre jellemzőbb, pláne estére. Már alig tudok hason aludni.

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Heydie, Editke!
De hát már nem vagytok egyedül! :lol:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Nonó - milyen igaz :D

Húúú csajok, én olyan marha álmos vagyok... :shock: lehet, h ledőlök egy picit pihenni, bár abból gondolom úgyis az lesz, h elalszom :roll:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Jaj lányok! Én most kicsit betojtam...
Ma délelőtt a wcpapiron valami egészen halovány áttetszős, rózsaszines volt, de azóta semmi!
Ugye ez még nem feltétlen baj? Pont ma van a 28. nap. Mondtam is a férjemnek, hogy néha jobban fájogat a hasam, mint ami szerintem normális és erre meg azt mondta, hogy higyjem el, ezt minden terhességem elején elmondtam!
Hát én már nem emlékszem.
Tulajdonképpen nekem csak az első terhességemnél nem volt egyáltalán vérzésem.
De ez nem vér volt amúgy sem, hát akkor nyugszom meg kicsit, ha a holnap reggeli tesztem erősebb pozitivat mutat... :? :? :?
Volt valakinek hasonló?
Vendég
 


Üdv minden újnak! 8)
Vendég
 


Vivi, nekem mindkét gyerekemnél volt. Most csak pici barna az 5. héten, úgyhogy azonnal abbahagytam a szoptatást.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Vivi - én már nagyon sokat olvastam, h az elején előfordult ez a rózsaszínes dolog, vagy a barnázás...nagyon kíváncsi vagyok a holnapi tesztedre, drukk :) +++

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok! A ma reggeli tesztem negatív lett... :( :( :( :( :( :( :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: viszont nem jött meg. Két lehetőség van, vagy később fogant, vagy nem vagyok terhes.
De ha nem vagyok, akkor jó lenne, ha nem 40 napra jönne meg... hanem minél előbb.
Kicsit el vagyok kenődve...
Vendég
 


Még valami, ismeri valaki azt a táblázatot, ahova valamilyen adatokat kell beírni és megmutatja, hogy mikor van a különleges peteérés? Mert állítólag az is van, csak sokszor pont a mensi alatt...
Vendég
 


Vivi!
Szerintem, ha még nem jött meg, akkor van remény.
Ha a Jónás naptárra gondolsz, akkor ez az oldal segít a kitöltésében is. http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 358.61.ppt
Szerintem van benne valami :wink:

Lányok!
Pihenős vasárnapot nektek! 1 hete mértük a pocakomat. Azóta 4 cm-ert nőtt. :D

Afra!
Nem írsz.:? Kezdek aggódni :oops:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de tegnap elutaztunk 1 napra kirándulni....hát Lányok! Ahhoz képest, h milyen fáradékony vagyok, egész jól bírtam, viszont este a gépen már annyira fáradt voltam, hogy az hihetetlen, ilyet még életemben nem éreztem.

Huh, annyit írtatok, azt se tudom, hol kezdjem a reagálást :shock:

Vivi! Még ne add fel!!! Tudod, amíg nincs piri.... :wink: Drukkolok neked!
Furamókás (ugye jól írtam?)! Isten hozott közöttünk! Éééés GRATULÁLOK!
Annyira jó, h gyarapszunk!
Csodálatos, problémamentes babavárást neked!
Nonó-ka! Köszi a hiányolást, nagyon aranyos vagy :) Hogy vagy?
Nagylányodnak
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK! Kép

Gratulálok a petezsákokhoz, szép élményekhez!
Babákok! Fejlődjetek, növekedjetek szépen, egészségesen :P

afra.h
 
 


Jaa, a pocakról jut eszembe...ma megjegyezte a férjem, h nőtt :shock: :shock: :shock: (oké, én is látom, de azt hittem, csak én...mert nem látványos)

afra.h
 
 


Sziasztok!

Mi csináltunk "pocakfotót" még az elején, h lássuk, mekkoráról indultunk :) nálatok nem készült vkinek hasonló? Rajtam egyelőre sztem még nem látszik, h nőtt vna, a nadrágokat sem érzem szorosabbnak, max. akkor, ha sokat ülök egy helyben (az uccsó vizsga vége felé pl. éreztem)...
Holnap megint vizsgázom, úgyhogy ma megint tanulhatok, de szerencsére a jövő héten már vége a vizsgaidőszakomnak!

Afra - örülök, h megvagy, én is kezdtem aggódni picit az eltűnésed miatt, nem jellemző :) szuper, h jól bírtad a kiruccanást! Merre jártatok?

Nonó - Sárának én is nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!! :)

Vivi - sajnálom, de még ne add fel :) szorítunk!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Szia Heydie!

Én is csináltam a 4. héten egy "pocakfotót", szintén emiatt, h lássam, honnan indulok. Holnap valószínüleg csinálok még egyet, kíváncsi vagyok, tényleg látni-e valami változást.

Párizsban jártunk :D (találtunk innen tőlünk 1 igen kedvezményes jegyet, amivel el tudtunk menni 1 napra...tudod, mennyi volt? 0 Euro!!!! :shock: )

Hajrá Neked a vizsgádhoz!!!!! Drukkolok! És most már csak 1 hét, azt fél lábbal is.... Kép

afra.h
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: