Új privát üzeneted érkezett!

Jó nagyokat!

Tami!

Én nem is akarok tőled szabadulni! :lol:

Dodó!
Dóri korábban írta h milyen adatok kellenek, sztem még az elején, keresd vissza.

Emilen átdobom neked a kódokat.

Ha teheted sztem vacsira csak gyümit egyél. Nekem az alma nagyon bevált.
20150601134430
 
 


Én már nyomom a tejeskávémat.

Ebédem ma sztem kis rántott husika lesz zöldséggel. Reggeli pedig rozsos bucival szendvics.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Én is kávézom és tejbe zabit fogok most reggelizni, almával és fahéjjal!

Tami: én sem akarok tőled szabadulni (de hiszen tudod is) bár tudom ez a te dolgod de 6-8 kiló???
Vendég
 

 
 

57 volt az indulási kilóm, és ma reggel (ugye csak tejeskávét ittam) 55,2-őt mutatott a mérleg! Ennyit számít hogy csak napi kétszer eszem, és próbálom hanyagolni a nasit....főleg az esti nasit!

d.dodó
 
 


Dodó: ügyi vagy!
Vendég
 


Dodó!
Megkaptad, amit küldtem?

Írhatnál ide bővebben is ;)
20150601134430
 
 


viki!
Jaj, igen, akartam már irni, hogy megkaptam. Köszi! El is mentettem!
Mit írjak ide bővebben?

d.dodó
 
 


Szívesen!

Hát mondjuk olyat, amit mi is egymásnak. Bátorítást, tippeket, stb.
20150601134430
 
 


Sziasztok drágáim!
Szép napot :P

Hiányoztok, amikor kevesebbet tudok jönni :(

Dodó!

Körméretek kellenek: mell,derék,csípő, és ha akarod, akkor kar, vádli, comb. Az ilyen leszek fotó lehet bármilyen rólad készült fotó, amin tetszel magadnak. akár esküvői is :wink:

Mindjárt visszaolvasok!
Vendég
 


Ja, és hogy mennyi a kezdő súlyod, mennyire szeretnél lefogyni, és mi a "határidő".
Vendég
 


Tamara!
Látod?
Na, látod! :lol: :lol: :lol:

Magdi!
Neked is gratula!

Kata!
Tudod, most nem szabad abbahagyni :wink:
'-jén - én tudom - hogy nem mínusz 4-et mutat majd a mérleg neked :D

Andika!
Lehet lassabban indul meg... De megindul! Én is olykor jókat eszem... Ilyenkor megtorpan a fogyás is. De aztán újra indul!
Tudod, MEGCSINÁLJUK!
(Gyurcsánynak ez az egyetlen jó mondása az elmúlt X évben :evil: Remélem, hogy nyáron, nem azt mondjuk majd a fogyira, hogy ezt elk...uk, nem kicsit, nagyon... :evil: :lol: :lol: :lol: )

Viki!
Látom, Laló segíti a fogyidat, hogy elkezdte felfedezni a lakást :wink:
Látom, te is tejeskávéfüggő vagy. Én is imádom az ízét. A másik ilyen a túró rudi...

Márti? Ami? Ági? Többiek?

Én most ettem egy sült almát. Héjastól bedobom a sütőbe. Hamar megsül. Csabicié a belseje, enyém a héja. Gyönyörűen rákaramellizálódik a cukor, és isteni az íze. Kalória? Párvalamennyi :D Lehet, ezt megpróbálom más gyümivel is!
Vendég
 


Dodó!
Ügyi vagy, Anyus!!! Gratulálok!
A 6 után nem evéshez: ehetsz azért pl. almát, pár szem diót, mogyorót, esetleg pattogatott kukoricát. 2-3 marék pattogatott k-ban alig van kalória, megnéztem :wink:
Vendég
 


Dóri!
Én kávéfüggő vagyok. A rudit én is szeretem, de most hősiesen tartom magam, csak apa kap a reggelijéhez naponta.

Mártiék albit néznek 1000rel, tudod eladták a lakást, febr 1ig azt hiszem költözniük kell.
20150601134430
 
 


Jaj, tényleg!
Köszi! :wink: Akkor igazoltan van távol, de azért hiányzik. Nagyon megszerettem. Csupa szív, csupa lélek! De ezt neked nem kell mondanom!

Azért a többiek előbújhatnának...

Milyen kávét iszol? Én most fedeztem fel a Lidlben egy koffeinmentes, de valódi kávéból klszült instantot. Nagyon jó! Igazi kávé ízű, illatú.
Vendég
 


Alapból Omnia megy, imádjuk. Én főleg a melange-t.

De most az uram Davidoff kávét vett:

http://www.marketinginfo.hu/hirek/article.php?id=12806

Nagyon fincsi!
20150601134430
 
 


hello lányok!

délelőtt futottam egy kört a kicsikkel. piac, rossmann, könyvtár. ebédre kínait vettem. Magamnak fél adag szecsuáni csirke, harmadnyi rizzsel. a gyerekek omlós csirkét kaptak. Vettem nekik sütit is, én még ellenállok.

a hétvégén kipróbáltam a haas főzős diabetikus pudingját. csak az vegyen aki büntetni szeretné magát ;)

én holnapra avokádókrémet csinálok reggelire /avokádó villával áttör, kis póréhagyma, egy fej paradicsom hámozva kockázva tört borssal ízesítve/

Vettem búzakorpát, de az nem dagad olyan jól, mint a zabkorpa, mondjuk az emésztésemnek jót tett :)

bocsi, hogy így írok N a kezemben alszik. ő is köhög :( valami nem klappol nála sem:(

fogyi: Ági, neked is plöttyedt a derekad? nekem katasztrófa... Első gyerek után nekem nem volt ilyen, másodiknál kelt tészta voltam, de ott is hamar alakultam... most meg....

kitartás lányok!! mindenki nagyon ügyes!!!!!
pussz: ML

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


kávé: én rendes izmos kávét iszom, igaz azt tejeskávénak.
a sparban laphato naturpur biokávét, vagy az auchanban kapható fertilia biokávét. markáns erőteljes kávék, nyami :-)

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Kávé: én is nagyon szeretem a jó kávékat de most én is a LIDl-ben kapható koffeinmenteset iszom ( a szopi miatt) de annak tényleg jó az íze!

Viki: Norbinak van 1-es rudija az a neve Norbi rúd :lol: :lol: :lol: :lol: (én olyat szoktam (mostanában majdnem minden nap :oops: :oops: :oops: ) de hiába 1-es azért próbálom déleleött de max. 3-ig enni! A férjem mindig ezen röhög, hohy minek nekem a Norbi rúdja???
Vendég
 


Ja és Magda: Norbi 1-es pudingja is fini, meg a Sparbn kapható diabetikus Milkland márkájú is!(ezek kész termékek persze)
Vendég
 


Veda: kuldtem kepeket.


Kata: olyan ugyesen csinalod ezt az egeszet. LAtszik hogy egy nagyon preciz no vagy! Tegnap tanuja voltam Kata egy mintafogyozo!


Dori: szerintem a napi ket eves keves foleg szoptatas mellett. Nem tul jo hetente 2 kg le fol....
Inkabb egyel napi min 3szor es akkor nem leszel rosszul.
Amit meg irtak 6 utan gyumi, vagy repa.

Kave: en csak az illatat szeretem, pusztan megszokasbol iszom reggel egy tejeskavet ( ami nagyreszt viz, kisreszt tej, es kave csak mutatoba) a fealingje kell:)

Veda: igen megcsinaljuk! Es nem k.rjuk el!
Vendég
 


vidokata írta:Kávé: én is nagyon szeretem a jó kávékat de most én is a LIDl-ben kapható koffeinmenteset iszom ( a szopi miatt) de annak tényleg jó az íze!

Nekünk nagyon hasonló az izlésünk! Egyrészt mi is Auchan-Lidl pártiak vagyunk, másrészt a kávédologban is :wink:

Viki: Norbinak van 1-es rudija az a neve Norbi rúd :lol: :lol: :lol: :lol: (én olyat szoktam (mostanában majdnem minden nap :oops: :oops: :oops: ) de hiába 1-es azért próbálom déleleött de max. 3-ig enni! A férjem mindig ezen röhög, hohy minek nekem a Norbi rúdja???


A Norbi rúdját én is szeretem :wink: :lol: :lol: :lol: (Pedig Apa szerint igen rövid, és vékonyka :oops: :lol: :lol: :lol: Mondtam neki: pont azért!!! :lol: :lol: :lol: )

Tamara!
Igen, nem tesze-toszáskodunk! :wink: :lol: :lol: :lol:
(Az IHM-nek van egy eszméletlen jó feldolgozása erről az öszödi beszédről. Az valami haláli!)
Vendég
 


Én is iszom minden reggel tejeskávét Nescafe LYX koffeinmentes. Most találtam rá, eddig cappucinot ittam. De nagyon finom!

Az a baj, hogy én reggel sosem tudok enni. Szóval akkor a 3 evést valahogy ugy kéne elosztanom, hogy délben ebéd, 3-kor valami uzsi, és 6-kor vacsi.
Na, meg igazság szerint a tornát kéne beiktatnom, mert a hasam igy sosem fog lemenni.

Véda!
Rájöttem, hogy nincs itthon mérőszalagom. Na de majd megoldom, és megírom.

Itt ugyebár nincsenek Norbi termékek, viszont a diabetikusat nem szeretem. Igy marad az, hogy eszem csokit vagy egyéb nasit, de nem este a TV zéskor, hanem még délelőtt...vagy 3-ig bezárólag.

d.dodó
 
 


Magdám!
Én beköltöznék a kínaiba! Egész nap mosogatnék a kajáért!

Katus!
Én ellene vagyok a Norbi termékeknek.

Dóri!
A Norbi rúdját én is szeretem Wink Laughing Laughing Laughing (Pedig Apa szerint igen rövid, és vékonyka Embarassed Laughing Laughing Laughing Mondtam neki: pont azért!!! Laughing Laughing Laughing )


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dodó!
AMit küldtem emilen receptest, abban van egy csomó 1es kódú édesség.
20150601134430
 
 


Viki: elvből?? Amúgy én is de gyenge voltam eddig! De majd inkább csinálok, vettem szakácskönyvet! Szóval majd teszem fel a temérdek receptet :wink:
Vendég
 


Kata!
Élelmiszeriparosként tudom hogy megy ez a saját márkás termék. Annyiból áll h rákerül a neve. Semmivel nem egészségesebb mint más terméke a gyártó cégnek.

Én meg magasabb árat ezért nem fizetek.
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Remélem, valaha utolérem magam, és lépést tudok majd tartani veletek. :D Látom, mindenki nagyon ügyes, mert odafigyel, miket eszik. Vagy 1-eseket, vagy nagyon finom 3-asokat. :lol:

Ági: Én is a terhesgatyóimban nyomom, megfogadtam, hogy nem is veszek magamnak x számmal nagyobb ruhákat, hanem le kell fogynom és kész! :lol: Ahogy az elmúlt napokban tplálkoztam, nem is csoda, ha egyelőre csak ezekbe a gatyókba férek bele. :oops:

magda: gratula a sikeres vizsgádhoz!

véda: Nagyon jól esett, amit írtál, teljesen elérzékenyültem. :oops: :oops: :oops: (Én is nagyon megszerettelek benneteket, örülök, hogy közétek tartozhatok!)

Viki: Köszi, hogy hoztál hírt rólunk, végre találtunk albit!

Most megyek visszaolvasom a másik fórumot, csak 11 oldallal vagyok elmaradva... :roll:

Puszi!
fmarti
 
 


Márti!
De szupi! Jól imátkoztam értetek!
20150601134430
 
 


Vikikém: Köszönjük!!! Puszi!
fmarti
 
 


Na ide is egy kicsit!

Ti mennyire ügyesek vagytok! Én nem merek ráállni a mérlegre, majd 1.-én. Háááát....

Nem fogjuk se kicsit, se nagyon elk...ni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Bárcsak elhinném ezt magamnak is!

Az abonett az hányas kód? Reggelire frankó, köszi Véda! Talán te írtad.. :oops: De ebédre vagy vacsira?

Én kezdek meghülyülni. Nem tudom mit főzzek, amit simán lehet enni. Nem mindig sikerül 12-kor ebédelni, de nem akarok bűnözni.
Na majd csak lesz valahogy!

Megyek csuccsantani.
Jó éjszakát!
De jó lenne, ha alvás közben csak úgy égnének a zsírok.... :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Bandikám!
Átdobom neked is a kódos emilemet, abban van receptes is. Az 1es kódút bármikor főzheted.

Én mondjuk előre főzök, fgyóban is mindig van kész kaja és csak el kell venni.
20150601134430
 
 


Túl vagyok az első tejes kávén. Reggeli szendvics lesz. Az ebéd vszínű virsli és tojás.

Du megyünk nagy bevásárolni, kérem a csííííííííííííííííí-t h ne gyengüljek el, mert egy szper kínai van mellette.
20150601134430
 
 


Ágim!
Isten éltessen!

Kép
20150601134430
 
 


Először is én is ide írom (mert ki tudja jössz e a másikba): Nagyon boldog névnapot kívánok!

És mivel nem tudom ma mennyi időm lesz:

Annácska neked is boldog félévet!! Nem is tudod anyukád fél éve már mennyire várt téged!!

Viki: drukk de szerintem ott simán van olyan kaja (illetve a legtöbb olyan) amit 3-ig ehetsz (mértékkel) vagy te csak 1-esekre gyúrsz??

Mi is most megyünk bevásásrolni, amint a férjem hazaér az ügyeletből (szegény ez lesz pihenés helyett)

Andi: van egy csomó receptje Vikinek de ha szeretnéd majd én is küldök, mert vettem egy egész szakácskönyvet! :wink:

Márti: örülök, hogy találtatok albérletet!
Vendég
 


Kata!
Van olyan kaja ott persze, ami 1es. De ott a barna pirított tésztájuk! Kép , és annak nem tudok ellenállni.
20150601134430
 
 


Agi: boldog nevnapot!

VKata: koszoni Anna a koszontest!Hat igen fel eve ezen a napon mar mindegy volt milyen uton csak legyen vege a varakozasnak allapotban voltam, igaz 9re mar 4 oraja megszuletett, en meg tan mar magamhoz is tertem.....

Na nekem ilyen gondom nincs, ha csak kinai kaja lenne a foldon eleg hamar lefogynek, soha nem jutna eszembe kinaiba enni :oops: de ha anya keszit kinait azt megeszem, sot en is fozok neha mert a rizstesztat nagyon szeretem!

Mi is megyunk vasarolni bar mi csak Annaval igy adott hogy keveset tudok csak venni . Pedig tegnap este megkaptam a magamet hogy ures a huto. De hat nekem ig sokkal jobb ha ures, nincs mire elcsabulnom :oops: Aleko meg ugyis csak este eszik itthon. Na mindegy, szoval veszek neki par kajat.

En meg nem tom mit fozzek ebedre. Ferjuramnak holnapra paprikas csirka lesz. Ja tenyleg en meg holnap nem leszek itthon mara meg rakott baba szeruseg van. Az szerintem egyes, mert hus nelkul van.


Mindenkienk szep es ehsegmentes napot kivanok!
Vendég
 


hello Lányok!

De jó sokat írtatok!!! :-)

Ági
! Füled érjen bokáig! :-)

Kata: Úgy vagyok vele, hogy a a Norbi rúdját kapja be a Réka :-D :-D
Viccen kívül, nem vagyok nagy túrórudi fan, a pudingja meg valami miatt csikarja a fiam pocakját. Az optiwell termékei nagyon finomak, és jó drágák ;) Ezért leginkább sima túrót keverek magamnak...

Vikikém
! Hát légy te erős a kínaiaknál! És ha sok zőccséget veszel magadnak, és egy irinyópirinyó tésztát, csak az íze végett? :-D Én tuti ezt csinálnám!

Márti:
szuper, hogy találtatok albérletet! Jó dobozolást. Hát nadrágom nekem van 38-44-ig... :oops: Mondjuk most szuper vagyok, mert 40-esben nyomom... De hajtok a 38-asokra. Nem tudom mi rajtam ez a kis 10-eske, biztos a csontjaim lettek nehezebbek :oops: :oops: :oops:

Mai kaják: reggelire ettem két szelet tk. tönkölykenyeret avokádókrémmel, a szokásos tejeskávémmal.
Ebédre paprikáskrumplit csinálok, füstlivel.

Abonettek, puffasztott izék: nem tudom Norbi hogyan kóüdolja, de azt, ha én nagyon szénhidrátéhes vagyok eszek vacsorára. nem tartalmaz sok szh-ot.
Egyetek sok zöldet, gyümit, azok lassan bomló szh-okkal vannak tele! Én például ilyenkor télen rengeteg vajretket eszem /az a fehér gömbölyű/, jól lehet ropogtatni!

na, megyek a dolgomra, mert magad uram, ha ...

pussz: ML

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Tami!
Rakott baba lesz kajára? :lol:

Nálunk szerencésre uram elvan vacsira hideg kaján, mert ő meleget ebédel mindig.

Magdám!
Sajnos ha meglátom a tésztát, akkor csak a tésztát látom, és semmi zöldséget :oops: :roll:

Hogy csibálod az avokádókrémet? Fokhagymát teszel bele?
20150601134430
 
 


én holnapra avokádókrémet csinálok reggelire /avokádó villával áttör, kis póréhagyma, egy fej paradicsom hámozva kockázva tört borssal ízesítve/

így.
tésztalátó Viki :-D

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


nézzétek el nekem, hogy béna vagyok a fórumkezelésben:-)

Pl, azt sem értem, hogy N vonalzója miért ilyen...

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Mondom én! Már csak rá kell a tésztára gondolnom, és se kép, se hang :oops:
20150601134430
 
 


Magda!
Ez : [url=http://babafalva.hu] +ban van rajta, ki kellene törölnöd az aláírásból és nem látszana.

Dobj fel képet a kölkökről.
20150601134430
 
 


Sziasztok,
köszi a névnapi jókívánságokat!!!

Anna nagylánynak nagyon boldog feledik szülinapot kívánok én is meg Nándika is (ő itt integet mellettem)!

Magdal,
az én hasamra szó nincsen... de már dolgozom rajta, hogy ennél jobb legyen. Tavaszra már rendes nadrágot szeretnék hordani :roll:

Mai reggelim a szokásos pirítós kenyér egy fél kígyóuborkával, és két gizda szelet kecskesajttal. Hmmm, de jó volt!
Tegnap megint elég sokat ettem, de előtte végkimerülésig takarítottam. Gombafejek és juhtúró a hűtőben szomorkodnak, mert nem volt időm még összehozni őket :roll:

Ma pedig a Heim Pálba megyünk a bőrgyógyászatra, úgyhogy ma sem lesz rántott gombafejecske nekem, csak valami gyors zaba.

Viki,
kínai... inkább nem megyek a közelébe, mert nem bírom ki, hogy ne vegyek! Amikor megindult a szülésem, akkor is épp kínait vettem - és azon szomorkodtam a szülés után, hogy otthon maradt a jó kis csípős kínai kacsám árván... hát a férjuram behozta nekem éjjel tizenegykor, meg is ettem! Nándika másnap már csípős kínais anyatejet evett :D

KépKép
szkagi
 
 


Hihi,
és Nándi nem is érzékeny a csípős kajákra, de bezzeg a tehéntejre :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
Én szülés előtti napon ettem kínait. A szülés napján még este lángost sütöttünk az urammal :lol:
20150601134430
 
 


Reggelim megint csak egy tejeskávé volt....az is fél 10-kor. :oops:

Ebédre zöldbab főzelék van. Uzsira eszem majd kenyeret, egy szelettel (korpás). Még nem tudom mit teszek rá!

Rakott baba! :lol: Olyan jót nevettem rajta!

d.dodó
 
 


Jajj rakott bab Eszre sem vettem :oops:

En tornan tul vagyok, viszont meg boltbannem voltunk igy az ebedem megint csuszik.


Agi: az egyik Cindys dvd-n( szules utani) mondja az edzoje , hogy ha a hasizmod nem tudom milyen( asszem mint amit te irtal) akkor csak ugy szabad feluleseket csinalni, hogy et oldalrol osszefogod a hasad, ugy atoleled keresztbe.
Te jutottal eszembe:)


Andi : ma ha nincsnek millioan utjara bocsatom a dvdt!
Sana csak geprol lehet csinalni, ennem tudom atkonvertalni igazi dvdve, bocs.
Vendég
 


vkata: Sikerült bevásárolnotok? Kedvesed mikor megy ismét dolgozni?

Magda: Én általában puffasztott cuccost eszek kenyér, kifli helyett, vagy leváltom savanyúsággal

Viki: Kínai kajákből párat én is szívesen eszek, de már évek óta nem jutottam el kínaiba.

Tami: Vágül mit ebédeltél?

véda: Majd azért less be, ha időd engedi!

Én ma eddig ettem 2 db pufirizst általam készített kőrözöttel, 2 db főtt tojást, 4 kis szelet trapistasajtot, és ittam 1 nagy pohár kakaót. Már csak vacsira eszem majd valamit párommal. Tornázni a héten ma tudtam először, sajnos 2 nap kimaradt (egyik nap vendégem volt és tovább maradt, tegnap meg ugye albit kerestünk...). Én látom, hogy a hétvégi szénhidrátos kaják betetták nálam a kaput, de remélem, a mérlegelésig le tudom dolgozni a visszaszedett kilókat. :oops:
fmarti
 
 


Andi: uton a level!:)
Vendég
 


Én most eszem a vacsimat. Májkrémes kenyér.

d.dodó
 
 


Tamimami!!! nagyon szépen köszönöm! Légyszíves írd meg a pkg-et és a dvd-t mennyi volt+ egy számlaszámot!! Tündér vagy, köszi szépen!

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: