Új privát üzeneted érkezett!

Ancsika,

a szex nem tiltott!!!

Az első trimeszterben csak akkor nem ajánlott, ha a baba valami miatt veszélyeztetett (pl. fenyegető vetélés áll fenn, korábban már volt vetélésed, párodnak fertőzése van, stb.)

A harmadik trimeszterben (a vége felé) pedig azért nem javallott, mert beindíthatja a szülést (az aktussal, és az orgazmussal járó méhösszehúzódás). De pölö egy ismerősömnek egy hét túlhordás után a doki utasításba adta a szexet, hogy ne kelljen mesterségesen indítaniuk. Összebújtak este, reggelre kölök lett belőle! :D :D

Az más kérdés, hogy ki mennyire kívánja - az elején a hányinger, fáradtság, érzelmi hullámvasút, a végén meg a hatalmas pocak miatt. De alapvetően nem tilos. :D :D

Na most már tényleg elhúzok, sziasztok!

Zsüci

Kép
zsüci
 
 


Ancsika!
Én is meg akartam kérdezni már ezt. :)
Nekem kicsit furi érzés volt szex után az alhasamban...nem tudom miért, szerintetek ez normális?
Nektek volt hasonló?

Kép
mozza
 
 


Hali! :lol:

folyás fehér szerintem nekem is van(de bezavar nekem is az utro), de normális ha picit több babásan, nem? :roll:

szex nem tiltott, hacsak..., az orgazmus okozta méhösszehúzódások kilökhetik a babát????csak nem :roll: :oops:

hasizomláza is van :D

igen, a lombik miatt kell gyakran járnom uhura :wink: :wink:
tegnap meg a saját dokimnál voltam, hétfőn meg a lombikoshoz megyek(tele leszek sztárfotókkal :P )

kihíztam a gatyóimat :shock: , hasban, muszáj a hétvégén shoppingolnom :lol:
Vendég
 

 
 

Mozza: nekem TÜncinél egy pár hónap után - asszem a második trimesztertől kezdve, kellemetlen volt szex után, valahogy fájt lent, de nem az alhasam, hanem mintha a hüvelyem fájt volna, vagy mi. NEm is igen szexeltünk utána, mert viccesen néztem ki, hogy a feszülés miatt kutyába mentem utána úgy, hogy a fenekem állt az égnek, így ment ki, gondolom, onnan a vér, és nem feszült annyira. Most is éreztem egy kicsit már, de még nem vészes. Arra gondoltam, hogy lehet attól is, hogy asszem visszeresedés is lehetett odalent és az telítődhetett vérrel. De nem érdeklődtem a dokinál ez ügyben. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok - ismét jó sok minden íródott tegnap óta, és igencsak telik a táblázat :D

Na a doki után se lettem okosabb - a hátfájásra, majdhogynem csak legyintett,
egy kicsit le is törtünk mert azt reméltük már hallunk vmit, de mégsem. S ráadásul jövő hét péntekre visszarendelt .

Jól van, azért örülök hogy nme csak az én fejem pattogot ki, lasan már 2 hete :) bocsi de kezdetben úgy örültem, hogy ezt is megúszom legalább egy darabig.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jó reggelt!
Milyen sokat írtatok és jó sokan vagyunk!!!
Folyásom nekem is van,de Grétivel is volt.
Hát lányok,ma reggel engem is utolért Vuk.Egész éjjel hányingerem volt!Alig aludtam,a fejem is fáj.
Ma el is megyünk anyumék.Így tudok picit pihenni,mert ellesznek Grétával.
De jelentkezem onnan is.
Lenne egy kérdésem.Akinek már szobatiszta a kislány,kisfia,azokhoz.
Holnap megyünk a corába.Ti olyan helyen mit csináltok.Arra értem,ha mondjuk a gyereknek pisilnie kell de pont az üzlet másik végében vagytok??Bilit nem vihetek magammal :oops:
Szép napot!!
Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!
Lenne még egy kérdésem.
Nekem terhesség előtt is és most is elég alacsony a vérnyomásom.
Szerintetek mivel tudnám beállítani.Lehet azért fáj a fejem is.
Van még valakinek ilyen gondja?
Szerintetek ezzel befektetnek kórházba??
Nem lenne valami jó mert Grétike itt van,sajnálnám.Van egy csaj,akinek alacsony volt és 5 hónapos terhesen befektették és majd csak babával engedték haza.De nem hiszem hogy csak az volt a baja.

Már megint sokat írtam,bocs.

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Na vki kérdezte az előző oldalt h nem emgyek e a 8.héten uhra,csak elfelejtettem h ki :oops:
Szóval én voltam az 5.héten,aztán most a 7.héten és mivel látott szívhangot így legközelebb 3 hét múlva kell csak mennem,de utána majd a kórházba kell szerintem vmi jobb uhra,de nem tom pontosan.Szerintem a genetkait ott csinálják majd...

annus11
 
 


Sziasztok!
Kellemes hétvégét mindenkinek!

Annus, azt szeretném kérdezni, hogy amikor az 5. héten voltál UH-n, akkor mit látott az orvos?

Viccuska, küldd a sztárfotókat!

Nagyon örülök, hogy ilyen sokan vagyunk!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok! Régen voltam már még nem olvastalak vissza Titeket. Elég kemény héten vagyunk túl,de túl vagyunk rajta.Igyekszem tömören leírni.Találtak nálam egy vírust,ami egy korábban lezajlott betegség maradványa,emiatt el kellett mennem uh-ra,ahol ránéztek a babára is,és a petezsákot üresnek találta.Ez múlt szerdán volt,előtte pénteken már látszott a szikhólyag.Erre elszaladtam anya dokijához,mert az enyémet már nem volt képem hívni.Ott három főorvos vizsgált már hűvelyi uh-val,és egyöntetűen arra jutottak,hogy nem fejlődik rendesen,nagyobbnak kellene lennie.Ami miatt itt paráztam nektek is állandóan. Kaptam hormont ami segíti a beágyazódást,és egy hét ágy nyugalomra ítélt.És most szerdán kellett visszamennünk,hogy eldőljön velünk marad-e a baba vagy sem. Végül szerdán hasi uh-val szemben találtuk magunkat a láthatóan!!!!!dobogó szivű kisbabánkkal.Aztán mikor abbahagytam a sírást már hallotuk is. Hihetetlen érzés volt. A Jóisten megsegített minket.Sokan tanácsolták,hogy ne éljem bele magamat nagyon,hogy velünk marad,mert nagy csalódás lesz, de egy percig se hagytam,hogy a rossz kifolyást végiggondoljam.Folyton arra koncentráltam az imáim alatt,hogy látom a babaát,hallom a szívét. És a vizsgálatra is úgyy mentem,hogy nem vittem a szívemmel kapcsolatos papírokat(van valami baja,és bizonyos műtétek előtt antibiotikumos kezelést kell kapjak,különben ottmaradok a műtőasztalon),és feltettem a kontaklencsét,mert arra készültem,hogy látni fogom.
13mm volt 7+5 hetesen.Azt mondta az már tökéletes. Remélem semmi további baj nem lesz,mert nagyon szeretném,ha egészséges lenne!!!! Még 2-3 hétig itthon kell maradnom,és még egy hétig szednem a hormont.
Teszek fel képet.Igaz még nincs baba formája,de már látszik legalább.
Kép

Én is felkerülhetek a táblázatba?
Név:Kutyafüle
Kor:26
Szülés várható ideje:május 1.
Kórház:Hetényi Géza Szolnok
Baba neve:Lara/ Dániel Károly
Köszönöm!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Ezt nagyon jó volt olvasni Kutyafüle! Szívből örülök :-)

Biztos sokaknak átcsúszik a szülés áprilisra. Én is így jártam a lányommal. Május 1-re voltam kiírva és ápr 24 lett belőle. Melegfront volt.

Végig alacsony vérnyomásom volt, de semmi gáz nem volt vele. Második trimesztertől ittam minden nap 1 kávét.

Jó hétvégét mindenkinek!
pumuklii
 
 


Kedves Kutyafüle! Hála Istennek! Igazi csodálatos csoda!

A kávéról jut eszembe! Én nagy kávés vagyok, és az anyukám meg az orvos is azt mondta, hogy nyugodtan ihatok egyet-kettőt (tejjel) naponta. Én meg azt hittem nem szabad. Ti erről mit gonsoltok?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kutyafüle!

Teszlek atábliba!Örülök h minden rendben van!!!!!Csak így tovább,és pihizz!!!

Szofi!
Én is kávéztam,minden reggel.Az utóbbi pár hónapban viszont minmális kávét ittam már,sok tejjel.Most egyáltalán nem iszom.Nem is kívánom ,helyette marad a kakaóó :lol: De amúgy lehet napi 1 et tuti!Csak túlzásba nem szabad esni!
Én 4+4en voltam dokinál,akkor egy5 mm petezsák volt,hüvely uhval nézte.De szerintem ez nem mérvadó,1-1 nap is sokat számít,meg nem ugyanolyan ütemben nőnek stb.

annus11
 
 


Kutyafüle: hurrá! Nagyon ügyesek vagytok, csak így tovább és minden rendben lesz!

SZofi: én Tüncivel megpróbáltam leállni a kávéról terhesség alatt, kb. a második trimeszterig bírtam, aztán onnantól ittam mindennap egy kávét. Szoptatás alatt teljesen leálltam a kávéról, inkább teáztam. Most ügyi voltam, mert áttértem a koffeinmentesre (a múltkori terhességem alatt undorodtam a koffeinmentes ízétől, akkor nem ment), és most azt iszom. Feelingre olyan, mintha kávéznék. De ha tehetem (vendégségben, vendéglőben), akkor szoktam kérni egy kávét. :oops: Szerintem nem ártunk vele, de azért igyekszem a lehető legkevesebb ártó anyagot bevinni. Egyébként Tüncivel nagy változás lett bennem pl. az alkohollal kapcsolatban is. Addig azt gondoltam, hogy ha az ember terhes, nem ihat egyetlen korty alkoholt sem. Aztán kiderült, és én is így csináltam (szoptatás alatt is), hogy egy deci bor, vagy egy fél pohár sör még nem számít, az a lényeg, hogy ne érezd meg a hatását. Szóval picit azt is lehet alkalmanként.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Én 5+5-nél voltam dokinál, petezsákot látott szikhólyaggal. Remélem szerdán már szívdobogást is látunk/hallunk.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Szerintem én maradok a napi egy hosszúkávé-tejjel-nél akkor.
Most megyek egy buliba. Persze csak óvatosan!
Jó éjt nektek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Én is leszokóban vagyok,pedig elég komolyan kávézok.De most minden károsról igyekszem lemondani.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na akkor most panaszkodok kicsit :wink:
Tegnap este megnt nehezen aludtam el...ilyen mirén szerű fejfájásom volt,mellé meg mellfeszülés de olyan szintű :shock: Sehogy se volt jó,annyira fájt hordítani tudtam volna...persze közben taknyos is vagyok kicsit,a hülye hideg miatt :? Most meg a derekamba nyilal vmi....Szóval készvagyok,valószínű vissza is fekszem és pihi.Pedig közben csomó dolgom lenne :(

annus11
 
 


Kutyafüle!
Én is a Hetényiben születtem Szolnokon :wink: Azt még nem tudod kinél fogsz szülni?

annus11
 
 


Sziasztok!
Jó régen tudtam benézni, alig tudom követni az eseményeket.
Kutyafüle negyon örülök a jó híreknek!

Edua! Megint egy cipőben járunk. Nekem is rengeteg pattanásom lett, de sajnos ez Alízzal is így volt elég sokáig. Mindenhol azt olvasni, hogy terhesség alatt megszépül a bőr és a haj, hát nálam pont fordítva. Sajnos folyásom is van, igaz szintelen szagtalan, de azért félek egy kicsit, és még olyan messze a dokilátogatás.
Sajnos streptococcus pozitív vagyok. Az előző dokim szerint hiába vagyok átmenetileg tünetmentes, véglegesen nem írtható ki a szervezetből. ez a baci a legveszéyesebb a terhesség alatt, Alíznál lepénybevérzést okozott.

Nekem is angyon alacsony a vérnyomásom. Napi két kávé engedélyezett és sok vizet kell inni, egy kicsit az is emeli.

Engem is érdekel a Down-szűrés. Még nem tudom, hogy istenhegyi vagy Czeizel? Akinek van tapasztalata, ossza meg!

Szt. Imrések! A 12. heti Uh a kórházban van? Ingyen? Nekem az előzőnél a saját dokim csinálta a rendelőjében.

Vigyázzon mindenki magára és a pocalakójára! Jó hétvégét!

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok!

Zsófinál a strepto nekem is pozitív lett :(
Viszont három nap, és megyek dokihoz, már nagyon várom ,hogy lássuk a Törpét :D
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, én megint átalszom a hétvégét, egyszerűen nem tudom kialudni magam. :lol:

Nálam most minden rendben, jól vagyok. Átszerveztem a gyógyszerszedésem, abból a szempontból, hogy a napi 3-at nem reggel-délben-este szedem, hanem 8 óránként. Így egyenletes a hormonbevitel, és nincs hajnali pecsételés. Azért okoskodtam ezt ki, mert amíg az éjszaka nem vettem be eddig pirulát, pecsételtem reggelre, és talán így most sikerült ezt kiküszöbölni. Eddig működik, de lekopogom (kop-kop-kop).

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek, bár úgy látom szegény Annus esetében ezzel elkéstem...
A Down-szűrés engem is érdekel. Konkrétan mi a vizsgálat lényege?
Legyen szép napotok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hean: igen, mi Tüncivel a kórházban voltunk 12 hetes UH-n, ingyen. Nagyon jó volt, kedves volt a szonográfus. De most megyünk az Istenhegyire szerintem.

Szofi: http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... ebben.html

Kép
Kép
tinu
 
 


Itt olvashattok az Istenhegyisről:
http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... ebben.html

Ez a kombinált teszt, maradt 28.000 Ft. Egészségpénztárral elszámolható.
Vesznek vért, utána UH (itt lemérik az NT-t, meg megnézik h látszik-e az NB (orrcsont), ez a Down-osoknak sokkal később látható), meg az anya életkorával kiszámolják a Down kockázatát.

Akár bekopizhatom a múltkori eredményemet, de nem tudom mennyire érdekes.

Aki esetleg 18-20 hetesen tervet 4D-s UH-ra menni, annak is megéri ide szerintem. 10eft, mint általában bárhol de itt még megnéznek pár dolgot.

"A 18-20 hetes genetikai ultrahangon az AFP birtokában történik meg a nyitott gerinc szűrés, vizsgáljuk a csontok, a belső szervek fejlődését, illetve a szív működését."
pumuklii
 
 


Sziasztok! Annus jó kérdés.Összezavartam nagyon magam körül a dolgokat és nem tudom még hogy másszak ki belőle.Két doki jöhet szóba:Georgievics vagy Zoboki. Majd kiderül.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Aha,hát őket nem ismerem :wink: Bár a Georgievics ismerős,nálunk tanárnő volt...lehet az ő apja :wink:
Én Úri-Szabót ismerem,az egyik gyerekével oszt társak voltunk,a másik akit még ismerek nem jut eszembe :oops: Amúgy te szolnoki is vagy?Lehet volt róla szó,na de híg az agyam :oops:


Arról nem tudtok h a SOTE II-n milyen a 12.heti?Mert ha jó,akkor szerintem azt a 30 ezret elköltöm máshol....bár egészségpénztárra tudnám,na de kell a 4D-re is :wink:

annus11
 
 


Annus: az első terhességemnél én sem mentem drága szűrésre, és 4D-re sem. Szóval nem muszáj egyáltalán. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Nálam minden rendben. Pattanások eltűnőben, na nem mind :(, hüvelyváladék nem sok, szerintem hétközben a sok ülés miatt van tobb.
Hányinger, vuk gyomorégés elkerül, az étvágyam sajnos nagyon jó :))

Angoloznom kellene, okt 3-án alapfokú nyelvizsgám lesz, de ez a fáradság nagyon lelomboz.

kutyafüle minden jót kívánok most már nektek! :)

4 d-re és külön down szűrésre én nem költök. Inkább szopipárnát és hordozókendőt veszek abból a pénzből.

Viszont toxoplazmózis szűrést kérni fogok, ugyanis megharapott a degunk :(

Mindenkinek további szép napot!

Üdv.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szopipárna az tényleg jó dolog, én már most vele alszok.

Hát ja, nem olcsó mulatság, 2 szopipárna és 2 hordozókendő is kijön belőle. Mindenki eldönti mire költ. Én is sokat vaciláltam múltkor rajta :-)

Jó pihit mindenkinek! Különösen még a dolgozóknak!

Anita
pumuklii
 
 


Tinu, Pumuklii, köszi az infót... Még majd rágódom rajta!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na a szopi párnáról jut eszembe!Nekünk van egy husszúkás,téglalap alakú párna.Ez vmi gyapjú készlet része volt,úgy kaptuk.Eddig Tv-zéshez használtuk a fejünk alá,de mostanában én alszom rajta :lol: Így szopipárna egyenlőre kipipálva :lol: Tegnap apcim meg is jegyezte h jól bevackoltam magamat :lol:

annus11
 
 


Sziasztok! :lol:

Kutyafüle!
örülök hogy ennek a rémisztő történetnek végülis happy end lett a vége!gratula :P :P , az én babám is 7+6-on 13,5 mm volt :wink:

Szofi!
nekem 5 hetesen csak petezsák látszódott :D

engem vuk szerencsére elkerül, hányinger is enyhe,étvágyam meg jóóóóóóó 8) 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Mi nem megyünk semmiféle plusz szűrésre, és szopipárnám sem lesz :wink: Zsófival sem volt, nekem abszolút nem hiányzott, gondolom most sem fog :lol:

Holnapután doki 8)

Ma leléptem a suliból fél egykor, ne mvolt fűtés, egész délelőtt kabátban ültem, és így is fáztam, gondoltam az anatómia előadás meglesz nélkülem is :lol:

Amúgy hányás megvan, két kilót fogytam eddig :roll:
Vendég
 


Sziasztok, szép hetet!

Nálam is beütött VUK, de megkönnyebbültem tőle, mert sokkal jobb egyszer kiadni, minthogy egész nap a hányinger kerülgessen. ma megint csak utóbbi van...

Ha valakinek még nincs szopipárnája, én innen vettem: www.szopiparna.hu
nagyon olcsó, jó minőségű, én is már terhesen használtam, szoptatás után meg a gyerek aludt rajta. vettünk a férjemnek is egyet, mert mindig lenyúlta! :-)

A vérnyomásom 90/50, napi egy, max 2 kávét iszom, de az elmúlt napokban nem kívántam, szédelgek is rendesen. Én a szoptatás alatt is ittam, csak kevesebb tejjel, mert azt mondta a védőnő, hogy a napi 2 decinél több tej ivása nem tesz jót a szoptatásnak - fene se tudja, hogy igaz-e.

Tinu, én a koffeinmentes kávét nem ajánlom, mert vegyszerrel szedik ki a koffeint a kávéból, nekem nem túl bababarátilag hangzik.

Hean, A Szent Imrében ingyenes minden uh és jó 10-15 percig nézik, nagyon kedvesek. ha viszel videókazettát, akkor 2000 Ft-ért fel is írják rá plusz kapsz 2-3 db fényképet. nekem ott vették észre, hogy gond lehet a cukorral, úgyhogy alaposak is.
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van!

Kutyafüle, ez nem semmi sztori, nagyon örülök, hogy végül jó vége lett, és veletek maradt a babóca!!!

Érdekes, amit felvetettetek, a Down- és egyéb szűrések, én még nem is gondolkodtam rajta, hogy kellene-e / szeretnék-e menni. Biztos jobb, ha megnyugtatják az embert, de tényleg szükséges? Úgy értem, 30 alatt, első gyerek, nincs családi kockázati tényező...

Kép
zsüci
 
 


Panndi, jól tetted, hogy leléptél, más se hiányzik, csak egy felfázás!

majd jönnek még azok a kilók fel, ne aggódj! :-) Vitamint szedsz, ugye? Azért Te tényleg sokat rókázol, ezért nem irigyellek. Nekem egy-két róka után megáll a dolog és utána egész nap jól vagyok és ehetek bármt.
Vendég
 


Körkérdés: vérvételen, EKG-n, vizeletvizsgálaton voltatok már? Én ma voltam, állítólag ezeknek az eredményei is kellenek a védőnőhöz.

Kérdés II.: tényleg csak a lakcímem szerinti védőnőhöz mehetek először? A jogszabály szerint köteles ellátni akkor is, ha "jogszerűen" tartózkodom az ellátási körzetében. Mivel most albérletben lakunk, ahonnan kábé 3 hónap múlva elköltözünk (másik városba) nem akarok most itt a bejelentéssel bajlódni (tulaj, önkormányzat, etc.) Tud erről valaki valamit?

Kép
zsüci
 
 


Hát nem tudom, Zsófival a 20. hétig híztam nagy nehezen két kilót :lol:
Én este is jókat tudok hányni, meg a főtt tojást enném csak folyamatosan :roll:
Vendég
 


Farkas: én nem hiszem, hogy bármi baja lenne bárkinek is a koffeinmentes kávétól. Vegyi úton hozzák létre a margarint is a növényi olajból. Ez még nem jelent önmagában semmit. Mindig kitalálnak valamit mindenről, csak hogy legyen min nyugtalankodni.
Amúgy a gabonakávét is szeretem, csak az a baj, hogy mindig összeáll egy idő után egy darabba.

Zsüci: nem kell elmenni szűrésre feltétlen. Én csak azért megyek, mert 34 éves elmúltam, 35 leszek, mire szülök. Tüncivel is alacsony lett az AFP-m, elküldtek genetikai tanácsadásra, és bár semmi baj nem volt szerencsére, a fene fogja magát idegesíteni feleslegesen, ha nem muszáj.

Szopipárna: TÜncinél nem volt, de most tervezem, mert végülis párnáról szoptattam, ami egy idő után kényelmetlen volt a mérete miatt, meg eldeformálódott. A szopipárna gondolom, funkcionálisabb. Amúgy mielőtt magam szoptattam volna, abszolút úgy éreztem, semmi szükség semmi ilyesmire, majd a karomba tartom a gyereket, oszt annyi. Hát rájöttem, hogy az baromira nem kényelmes (nekem), és fekve sem szerettem szoptatni, úgyhogy a párna igenis hasznos lett.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk. Bár ma egész nap olyan hányingerem van. Eddig csak reggel volt. :cry:
Hétvégén esküvőn voltunk, nagyon jó volt. lányom volt az egyik koszorús lány. :lol: Nagyon elfáradtam ő egész este csak táncolt, pörgött a párommal felváltva vigyáztunk rá. Vasárnap meg morzsavacsorán voltunk. Annyit ettem, lehet ezért van most hányingerem, nem kívánok semmit. Csak sós főtt krumplit ettem.

Ma megyek dokihoz, nagyon izgulok, minden renden legyen. Szurkoljatok nekem!
Na, megyek is kisasszony felébredt.
Timi

Kép
Kép
btimi77
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok,sajnos nincs erőm visszaolvasni,de pótolom.
Én 3 napja csak hányok.Általában reggel este.De alig marad bennem valami.Ha nagy nehezen megmarad,akkor azt is csak úgy érem el ha fekszem és nem mozdulok.Ezek mellé még egész napos hányinger is társul.
Dokihoz jövőhéten megyek.Remélem addig nem lesz semmi baj.Ma dél óta a folyásom halványbarnás barackos,de alig észrevehető.
De lehet attól,hogy tegnap reggel 8-tól este 10-ig voltam talpon.Coráztunk meg ilyenek és szinte az autó út volt az,mikor ültem.Jártuk a boltokat.
Ha véletlen erősödne,akkor hamarabb megyek dokihoz.
Megyek is fekszem tovább.Ma még egésznap csak feküdtem.Amúgy nektek mi segít hányinger ellen??Én ha beveszem a B6-ot,azonnal hányok.
Szép estét mindenkinek!

Anita :oops: :(

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


na én még mindig nem hánytam...de hányinger az van.Néha egész nap,máskor csak ha éhes vagyok,vagyis Maszatka :wink: Én is fogytam amúgy,mert nem sok mindent kívánok.Az első 2 hétben anyit ettem,most meg alig találok vmit ami igazán jól esik.De nem eröltetem,szedem a vitamint is,de minden nap alma,most rákaptam a citromra,imádommm :lol:

Szopipárnán még nem gondolkoztam,de azt hiszem azt is kapunk tesómtól.Na max ha kell megveszem akkor :wink:

Amúgy szerintem se fontos mindenféle vizsgálatra járkálni,amíg nincs rá ok!Akinél már van pl kor miatt annak ugye nem árt :wink:

Ma vettem 2 pizyit is,tök jók!Meg a héten turiztam.Vettem egy ksis pólót,és egy kisnadrágot.A nadrág vonatos,a pólóra a következő van írva:elöl-I love mummy,hátul-mummy love's me :lol:

annus11
 
 


pizyi=pizsi,tehát pizsoma :roll:

annus11
 
 


Szerintem ne várd meg míg hányingered lesz,én már elöbb beveszem mint ahogy előjönne.Amúgy úgy hallottam h a C vitamin is segít,illetve a kamilla,borsmenta tea.Ami szerintem igaz lehet,mert ittam kamillás ments teát a takonykóromra és akkor sokkal kevesebb hányingerem volt!De mikor nem ittam akkor egész napos volt.Nekem a doki 3x1 magneB6ot írt ki,volt h nem vettem be és sokkal rosszabb volt :roll:

annus11
 
 


Kutyafüle!

Rémtörténet heppi end-del. :) Borzasztó lehetett az érzés, hogy lehet, hogy mégsem jöhet a bébike... De fontos a pozitív hozzáállás, nagyon sokat segít. Én hiszek benne.
Zsüci!
A védőnőhöz kell már a vizelet vizsi eredménye? (Ez a vizsgálat 85g cukros pisi eredmény?) Nekem azt mondta a nődoki, hogy először védőnő, majd vizelet egyúttal bejelentkezés a 12-13 hetes nagyvizsgálatra. Aztán down szűrés opcionálisan.
A védőnénihez áll. elég ha viszem az uh képet, és a doki papírját...
Tényleg ti már voltatok védőnőnél? Mit csinál egyáltalán? (azon kívül, hogy a terhes kiskönyvet megkapom tőle)No idea! :)
Nekem a Torecan + B6 nagyon bejött, azóta alig hányok! El sem tudom mondani, mennyivel könnyebb így. :)
Szoptatós párna....? Az milyen? Sorry, kezdő kismama vk. :)

Kép
mozza
 
 


Lesz valaki, aki Budán fog vsz. szülni? Telkiről most hallottam egy nem túl jó véleményt...nem tudom melyik kórházba menjek...jó lenne már a vizsgálatokat is ott csináltatni...

Kép
mozza
 
 


Zsüci!

Én se vagyok itt állandóra bejelentve, ideiglenesre sem. Ez nem számít, ahol ténylegesen laksz, az a védőnő fogad.
A védőnő annyit csinál, hogy a leleteidet beírja a nagykönyvébe, meg a kiskönyvedbe. Közben roppant hasznos tanácsokkal ellát (sok újat nem mond, mert általában utánaolvastam mindennek). Aztán leméri a súlyodat, vérnyomésodat, meg egy idő után szívhangot is néz. Ennyi. Szülés után hasznosabb szerintem, én utáltam oda járni. Ott is várakozni, szinte semmiért.... De szülés után már bírtam a látogatásait.

Szűréssel kapcsolatban, nálunk se volt családi kockázat, meg akkor 28 voltam. Sokat vívódtam, de aztán nem bántam meg. Nagy volt az élmény 4D-n. Meg utána pár nappal a kórházban 2 perc alatt rendben találtak mindent, én meg csak lestem.

Hihetetlen, hogy majdnem mindenki hány. Nekem semmi. Igaz Majával se volt.
Meg az is hihetetlen, hogy még mindig én vagyok az utolsó a táblázatban.

Anita!

Ha esetleg barnásra fordulna a helyzet, akkor én felhívnám a dokit. Ugye az kis vér, csak mire leér lesz barna. Nekem ezzel rossz tapasztalataim voltak.
pumuklii
 
 


Nálam sincs hányinger, viszont elkezdtem szédülni. Végre valami. :lol: Valszeg a vérnyomásom lehet alacsony, de nincs itthon vérnyomásmérőm.
És mindenkit irigyelek, aki fogy!!! :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza!

Szerintem ne egy vélemény alapján dönts. Annyi rosszat lehet hallani, olvasni minden kórházról. Nekem a Szent István minden tekintetben megfelelt, a dokim is. Viszont sógórnőm meg az Imrében volt és megjárták a poklot a csecsemős nővérek miatt. De a dokija neki is jó volt, és ez számít.

A kórházról hallottál rosszat vagy a dokidról?
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: