Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tiszy!

De jó, hogy jelentkeztél!! Azért ezek szerint sikerült egy normális orvossal összeakadnon! Szerintem ott van az a baba, pláne, ha ilyen hosszú ciklusaid vannak és már a teszt is erősebb! :wink: :D Várunk majd a további hírekkel. Nagyon szorítok!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok,

ma találtam rátok. Még nem sikerült mindent végigolvasni, de igyekezni fogok.
Ha minden jól megy március 19-re várjuk az első babánkat, de sajnos találtak nálam egy hameotómát a petezsák alatt, így hát 50-50% , ahogy ezt mondani szokták.

Most itthon vagyok, feküdnöm kell, mindent megteszek azért, hogy felszívódjon a vérrög és egészséges kisbabábak adjak életet!

Szép napot mindnekinek!

......
anna**
 
 


Szia Zazzy!!!

Fel a fejjel kérlek!
Odaát is írtuk, nyugika!!! Most az idgeskedéssel teheted a legrosszabbat!!! Pihenj és gondolkodj pozitívan jó?????????????????????????????????????????????????

Ölellek!!!!
Vendég
 

 
 

Anna, a haematómára szedjél Rutascorbint és homeopátiás Arnicát (C9 napi 3x).
És pihi.
És nyugi.

Nekem az elsővel volt, bár később, a legtöbbször felszívódik! Nagyon gyakori dolog és az esetek döntő többségében a baba győz.

HAJRÁHAJRÁ!!!!

Dytt, azért néha nézz be hozzánk.

Többiek? Nagy a csend, csajok. :shock:
Mindenki hányni van? :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia mpart!

Duphaston tablettát szedek, 2x2, a doki szerint valszeg a 12. hétig szednem kell.

Mivel az orvosommal sajnos nem tudtam személyesen beszélni, csak röviden telefonáltunk, ahol persze eléggé pragmatikus volt, közölte, hogy 50-50% és nyugodjak meg.

Ő persze csak ágynyugalmat ajánlott, én kérdeztem meg, amikor a múlt szerdán elkezdtem "barnázni", hogy szedjek e sárgatest hormont, azt mondta, "hát, ha akar szedjen"....hmm...

Ha minden okés lesz a Szt. Imrébe szereténk szülni, de lehet más orvost keresek, sajnos rengetegen vannak nála, és futószalagon kezeli a betegeit.

Felhívtam a természetgyógyászom, ő azt ajánlotta, nagy dózisba szedjek C-vitamint, (az általad ajánlott gyógyszer is azt tartalmaz) és ha tudok 4-5 cikk fokhagymát naponta, ezek mind vérhigiító hatásuak, könnyebben szívódik fel tőlük a hematóma is.

Csak reménykedem lenni....

Arnica? Miért jó?

Köszi a segítséged!
anna**
 
 


Sziasztok!

Nagyon, nagyon rossz szomorú híreket olvasni :cry: . Én úgy gondolom, hogy mindennek megvan az oka, és a rossz helyett biztosan jön valami elképesztően jó! Kitartás, mindenki megkapja, amit nagyon szeretne!

Próbáljunk meg megnyugodni és visszatérni az örömteli dolgokra! Például vannak friss kismamik! És jönnek újabb ultrahangvizsgálatok és laboreredmények, ahol azt fogják nekünk mondani, hogy "kedves leendő anyuka: minden rendben van!"

Én például csütörtökön megyek az új HM, ÁEK-ba laborvizsgálatokra. Járt már ott valaki közületek?
monka76
 
 


sziasztok!

Csige-bige, nagyon sajnálom :( sok erőt kitartást, és 3 hónap múlva várunk a jó hírrel!

Nicolete, biztos ok minden :) én is aggódtam a császár miatt, de jó helyen van a bébi, nincs gond :)

Anna, gratulálok! meg a másik új pocakosunknak is (bocs most enm nézek vissza). ki a dokid a szent imrében?

mpatr, azért ez elég kétélű dolog, elég nehéz megtalálni azt a határt, mikor is indokolt egy császár, és mikor nem. a túl sok műtét sem szimpatikus, amikor már szinte alig tudnak az orvosok szülést levezetni, nem tudják egy-egy helyzetben mit lehetne tenni, és inkább vágnak :( a sok beavatkozásba se gondolnak bele, mert ezt tanulták...

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


a magnézium is jót tesz ilyenkor! igaz az görcsök, keményedés ellen van, nekem bejött. a lányommal 7. és 9. héten barnáztam, szintén hematóma miatt. 10. hétre teljesen eltűnt :)

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Sziasztok!
Monácska!
De aranyos vagy, hogy itt is írtál!!!Nagyon jól esik!

Voltam ma dokinál, kiderült, hogy nagyon korai még a terhesség(ezt gondoltam is), de legalább így időben mentem, kaptam is rögtön 3x1 utrót progeszteron pótlásra, mert alacsony.
Aug.4-én megyek ultrahangra, most még természetesen nem látszott semmi.És egy hét múlva újra hcg és proginézés. A hcg viszont ma megerősítette, hogy a megtermékenyülés megtörtént! :D Bízunk a pozitív folytatásban! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Minden új pozitívat tesztelő kismaminak gratulálok! :)

Sajnos a vetéléssel kapcsolatos statisztika elég magas! :( :( :(
Egy a fontos, hogy mindenki pozitívan álljon a dolgokhoz, és erre még csak ne is gondoljon senki!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok mindenkinek, akivel ez a tragédia megtörtént! :cry: :(

Lányok, olyan izgatott vagyok,3 nap és utazunk! Érdekes lesz az utazás, de remélem róka koma elkerül majd az úton. :)

Holnap megyek a védőnőhöz a kiskönyv miatt! :)

Kép
vanda1980
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Még nagyon "fiatal" kismami vagyok,tegnap teszteltem pozitívat:)
Terveztük , így tudom hogy max. két hetes lehetek:)
Pénteken megyek a dokihoz,remélem minden oké lesz:)
Amúgy már van egy 6 éves fiam,Dani.
Kép
Igyekszem visszaolvasni mindent!
Üdv:Móni
moni3
 
 


Szia Moni3,

Isten hozott a csapatban! :)
A doki nem lesz még korai egy kicsit? Nekem 3 hetesen sem látott semmit, csak a tesztem volt pozitív! :( De kívánom neked, hogy lássa a csöppséget! :) Tervezett baba volt? A nagyfiad örül a tesónak?

Kép
vanda1980
 
 


Lányok,hogyan kell vonalzót csinálni?????????????
Légyszi segítsetek:)
Ja,amúgy a kisfiam is márciusi és én is az vagyok:)
Móni
moni3
 
 


Moni3,

Bocsi, most olvastam, hogy tervezett baba volt! :)

Kép
vanda1980
 
 


www.noivonal.hu

Regisztrálni kell-Vonalzók-Vonalzó készítése-Majd a linket bemásolod a Profilodba az aláírásokhoz

Kép
vanda1980
 
 


Köszi Vanda!
Lehet hogy korai,de nyugodtabb leszek,és meg akarom kérdezni milyen vitaminokat szedjek,vagy szedjek e egyáltalán.
Szerencsés vagyok mert májusban kezdtük el tervezni a tesót és már sikerült is :lol:
A drága fiacskám,most éppen nyaral a nagymamámnál,úgyhogy még nem tudja.
De biztos örülni fog,mert már régóta mondja hogy szeretne kistesót.
Móni
moni3
 
 


Móni,

Mi Júliustól szerettünk volna próbálkozni, de a baba megelőzött minket! Én nem is kérdeztem meg a dokim, hanem ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, egyből elkezdtem Elevitet szedni!
De gondolom jó hatással van rám, mert minden leletem nagyon jó lett! :) Holnap megyek már a kiskönyvemért a védőnőhöz, aztán megyünk nyaralni és nyaralás után pedig megyek a 2. ultrahangra!Már várom! Neked sima volt az első szülésed? Ha van időd leírhatnád! :)

Kép
vanda1980
 
 


Sziasztok!

Egy pár napja már olvasgatom a fórumot, most szeretnék én is csatlakozni Hozzátok :) .
Bízom benne, hogy rossz híreket már senkiről nem olvasok és nagyon várom, hogy betöltsük azt a bizonyos 12. hetet! Én múlt héten voltam dokinál és megerősített, hogy a pocakomban van 1 bébibogyó.

Vica
wicca
 
 


Vanda

Szerencsére nagyon gyors szülésem volt.Délután 4 órakor jött az első fájás,ez még tíz perces volt.Azután jött egy ötperces ,utána pedig már csak három perces fájásaim voltak.Felhívtam a férjem és szóltam hogy siessen,majd beültem egy kád vízbe.Mire férjem jött felöltöztem és indultunk is.18.15-re értünk a kórházba,adatok,átöltözés stb...
Séta-fika,burokrepesztés,beöntés,majd szülés.20.45-kor megszületett a fiam.Nem panaszkodhatom,igazán gyorsan ment.
Pedig riogattak rendesen,hogy első gyerek majd vajúdok 12-16 órát.Aztán tessék :lol:
Hová mentek nyaralni?
Amúgy te dolgozol még?

Móni
moni3
 
 


Szia Vica!

Hány hetes vagy?
Szerintetek az első pár hétben normális ha görcsölget a hasam alja?
Kicsit olyan mintha meg akarna jönni.
Fiammal olyan rég voltam terhes,nem emlékszem volt e ilyen.

Móni
moni3
 
 


Szia Móni,

8 hetes vagyok, most próbálkoztam épp a vonalzómat idevarázsolni, remélem sikerült!
Én úgy tudom (persze innen a fórumról :)), hogy teljesen normális ha egy picit görcsölget, nekem is szokott.
Én is rég voltam a fiammal és én sem emlékszem :oops:
Egyébként is csak kapkodom a fejem mennyivel több vizsgálat van, nem is tudom melyik miért van?! :)

Vica

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok,

megjöttünk, minden a legnagyobb rendben, 1,11 cm nagyok vagyunk, a szülés várható időpontja hivatalosan 2009. március 08.
Erős a terhesség, nagyon jó helyen van a baba, minden irányból védve van, úgyhogy mostmár teljesen átlagos terhes nő vagyok, nem vagyok veszélyeztetett.
Nagyon boldogok vagyunk, a folyosóról behívták a páromat is és ő is láthatta saját szemével Pindurkát. Kaptam 3 képet is, íme az egyik:

Pindurka 7+2, crl: 11,11 mm
(jobb oldali a baba a bal oldali karika a szikhólyag)

Kép

JA, és üdv az újaknak! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Monic,

GRATULA!!! :)
Jó híreket nagyon jó olvasni!! :)

Vica

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Wicca, Moni!
Üdv itt nálunk!

Moni!
Akkor nálad nem sokkal vagyok idősebb, ahogy saccolgatjuk most(a fogamzás, pcos topik lakója vagyok eredetileg)még lehet, hogy a 4 hetet sem töltöttem be.Lehet, hogy nekünk már áprilisi topikot kellett volna nyitni? :lol:
Én is elmentem tegnap dokihoz,persze ultrahangon nem látszott még semmi, de a hcg-ből így is megerősítette a megtermékenyülést:) nézettem hcg-t meg progeszteront, jól is tettem, kaptam progeszteronpótlást.egy hét múlva újra vérvétel, aug.4-én uh.
zazzy
 
 


Szép jó reggelt!

Ma olyan szépen aludt még mindenki amikor eljöttem, hogy csak na!!! El is hiszem, legszívesebben én is végigaludnám a délelőttöt is, de ma megyek uh-ra, így azért kellő lökést kaptam az induláshoz.

Tegnap nem tudtam jönni sajna, mert iszonyat sok és ráadásul pöszmögős munkám volt, de ma talán kicsit jobb lesz a helyzet.

Üdv minden új topiklakónak és szívből gratulálok a kismanókhoz, gondtalan, önfeledt pocakosodást kívánok!

Mónic, de szuper, úgy örülök, hogy minden rendben van odabent.
Mikor mész legközelebb?

Vanda, elhiszem, hogy már nagyon várod az utazást, remélhetőleg jó időtök lesz. Biztosan írtad már, de hová is mentek. Talán Horvátország? Mintha ez rémlene.

Moni3, én is Elevitet szedek, ezt szedtem két éve is, végig a terhesség alatt és a szoptatás alatt is. Nekem teljesen bevált, meg voltam vele elégedve. Egy csomó más vitamin is van, szimpátia és ár ami dönthet, nagyjából ugyanazok az összetevők. Akkor biztosan örül majd a nagyfiad a kistesónak? Tudatosan vártatok ennyit a két gyerkőc között?

Wicca, nálatok még nagyobb a különbség. :wink:

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Szisztok!
Csak bejelentkezek!Velünk minden rendben!Néha van egy kis undor érzet,amikor semmi nem tudna lemenni a torkomon(kaja) és a szagok is irritálnak...Néha nekem is van szúró-görcsölgető fájdalom de ez csak a terhességtől van!

Üdv az újaknak!

Monic:gratulálok!

KépKép
vicuska
 
 


Jó reggelt,

én is tudtam volna még aludni.

Tencsi,

nem tudom, hoyg mikor megyek legközelebb, mert eddig a Kaáliba jártam, de tegnap ott lezárták az anyagomat és orvosom ebben a pillanatban nincs. Most délelőtt is azért kelek útra, hogy vadásszak egy orvost magamnak. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja, értem! Akkor nagyon sikeres vadászatot kívánok neked!!! :wink: Hol laksz, nem is tudom? :oops:

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!
Én elvileg március 23-ára várom második kisbabámat. 30 éves leszek pikk-pakk (október), van egy 14 hónapos kisfiam, akit egy nagyon egyszerű, gyors szüléssel sikerült világra hozni.
Szeretnék hozzátok csatlakozni, ha lehet.
üdv:
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Tencsi: hááát eléggé nagy a különbség, de a fiam nagyon örül, hogy végre tesója lesz. Azt mondta mindenben segíteni fog, kivéve a pelenkázást, erre azt mondta " anya, az büdös meló" :D.
Apuka nem ugyanaz, a férjemmel két babát tervezünk (aztán meglátjuk!), szeretem a nagy családot.

Kuklika: üdv a csapatban :)!

Hogy lehet jó dokit találni ha egyáltalán nem ismersz egyet sem a városban? Nekem is kéne dokit találnom, de így elég nehéz :(.

Vica

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok!
Bocsi amíg tudtam visszaolvastam, de merre kerestek dokit?
Vannak Szt. Imrések? illetve akik ott szeretnének szülni?
Lassan bizti belerázódom a társaágba, csak addig is kíváncsiskodom, ha nem baj.
A vonalzómon és aláírásomon ügyködök még, így bocsi ha vmi bénán sikerül. :oops:

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Már látom merre laktok, bocsi. :oops: Ezt nem is figyeltem az avatar alatt. :oops:
De a vonalzót még nem értem. :?

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia Kuklika, üdv köztünk! Szépen bővül a csapat!!!! :cry: :D Gratula a kis pocaklakóhoz és neked is szép és gondtalan terhességet!!

Wicca, de drága a kisfiad!!! Akkor tutira nagy segítséged lesz, reméljük nem fog megijedni az esetleges sírásokért, majd olyankor ő lesz a nyerő és nála fog megnyugodni a baba!!!! :D

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!
Szépen összegyűltünk! Gyors számolást csináltam, azt hiszem 14-en vagyunk!
Megpróbáltam összerakni kor szerint magunkat:
8 hetes kismamik: Dojika, Vanda, Wicca
7 hetes kismamik: Mamacsibe, Monic, Tencsi, Vicuska, Monka
És akikben bizonytalan vagyok: Anna 6-7hetes, Nicolete, Tiszy, Kuklika, Móni, Zazzy
Mit gondoltok fussunk neki mégegyszer egy táblázatnak, hátha sikerül mostmár?

Hogy viselitek ezt az özönvizet és sötétséget? Én már tejeskávéval is próbálkoztam, csak hogy ne aludjak el. Elég ciki lenne a munkahelyemen ráborulni az asztalra... Gondolom, akinek már van otthon csemetéje az szépen együtt pihizik vele :wink:
monka76
 
 


Szisztok!
Csatlakozhatok?
Én júl. 15-én pisiltem pozitivat (akkor volt 2 hetes a baba elvileg), szóval éppen beleférünk még márciusba...
Ma megyek dokihoz. Szült valaki vagy fog valaki közületek a Margit kórházban szülni? Nekem már van egy babám (2007. májusi), de őt sajna máshol kellett megszülnöm...

Én is mindenkinek gratulálok! :-)

Sziasztok!
ster
 
 


Sziasztok!
Köszi az üdvözléseket! :)
Előszőris, ha lehet én majd Kukli lennék, csak foglalt volt a felhaszn. név. :o
Monka én a számítások szerint 6. hétben vagyok (5-et fejezem be). 5/6. De hétfőn megyek csak a dokimhoz. Ha táblázatot csinálsz kalapot emelek előtted. Nem kis meló, köszönjük. Kellenek esetleg más adatok is, vagy egyenlőre nem?
Csajok ti hogy álltok a gyomrotokkal? Nekem semmi nem megy le. Mindenből eszek egy kicsit, és rájövök nem kell. Mondjuk leggalább nincs sima rosszullétem.
Amúgy mi nagyon unjuk ezt az időt. :( Sokat szoktunk sétálni. Most meg itt bezárva.........
Vonalzóra tud vki segíteni? Hova kell a linket rakni? köszi

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Üdvözlet minden új tesztelőnek!

Tencsi,

sikerült itt helyben felkérnem azt a nagyon jó orvost aki csak ritkán vállal szülést az onkológia mellett, nagyon boldog vagyok, nem kell utazgatni, ha kórházban leszek csőstül jöhetnek a látogatók.
Azért az elmúlt 3 évben rengeteget kellett utazni mire ez a pici baba összejött.
A városomat priviben megírom neked, nyilávnosan nem szeretném közzé tenni :wink:

Monka,

gratula a rendszerezéshez, én már kezdtem elveszteni a fonalat, annyian lettünk. Jó ötlet ha táblázatot szeretnél csinálni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép tábla

Valami ilyesmi? Mit tegyünk még bele szerintetek?
monka76
 
 


Sziasztok lányok!!

Kuklika gratulálok! Igen, egyre bővülünk.

Igazából én a már említett okok miatt kicsit félve jövök még, de remélem minden okés lesz velem és felszívódik ez a fránya haematóma, addig is csak pszichésen kell kibírnom, mert megörjít az egész napos itthon fekvés.....uh....nehezen viselem....

Monka76, le a kalappal a táblázatért! Igen, én a 6. hétben vagyok, várható dátum március 19. A nem: a csodajós barátnőm szerint lány.
Nah, persze nem szaladunk még a rúd elejére!

Köszi!

Üdv,

A.
anna**
 
 


kuklika a szt. imrés orvosok ügyében írtam privit, kérlek nézz rá.

Köszi!

Üdv,

a.
anna**
 
 


Na ügyködtem még egy kicsit rajta. Írjátok meg ami hiányzik lécci és akkor beteszem :lol:

Kép
monka76
 
 


Monka,

nekem nagyon tetszik a tábázat! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Eddig olvasgattam a topicot, most én is csatlakozom. Nyáron nem vagyok itthon, ezért ritkán fogtok velem találkozni, de szeptembertől, amikor kezdődik a tanév, rendszeresen be fogok nézni. Mindenkinek boldog babavárást!

Kép

Kép
rszg
 
 


Sziasztok!!

Én is üdvözlöm a többieket....tök jó milyen sokan vagyunk....bár az elején ez szokott lenni és sokan sajnos el-el maradoznak.....na de remélem itt nem ez lesz :) Gratulálok nektek!!!

Én holnap megyek du. dokihoz...már most izgulok ... mi lesz holnap :oops: Amúgy számításaim szerint 6+4 vagyok...de majd a doki megerősít remélem :)
A kalkulátor márc 14.-ét számolt ki!Néven még nem gondolkoztunk.....egyenlőre Kistesó :)

Na megyek is mert lassan fürdetni kell a kisasszonyt....:)

Üdv.:
Niki
Vendég
 


Monka szupi a táblázat! Köszi! :)
Én a hiányzó adataimat egyenlőre tartalékolnám. Hétfőn a doki pontosít. :) De kis Mütyűrnek hívjuk a babát. :)
Csináltam ma este még egy tesztet, csak a bizti kedvéért, emg jó volt látni ahogy kirajzolódnak a csíkok. :lol: Botitnak is 2 tesztje volt. :)

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék hozzátok csatlakozni!
Pár napja már olvaslak titeket úgyhogy kezdek én is képbe lenni.
A párommal 10 hónapi próbálkozás után, SIKERÜLT!
Nagy a boldogság, március elejére várjuk az első Kismanót.
Egyenlőre ennyit, még visszajövök!:) :)

Kép
milky
 
 


Sziasztok!

MI is csatlakoznánk. :)
Március 8.-ára vagyok kiírva.

Én is a doki nélküli tábort erősítem.
Első babámat a II-es nőin szültem, a dokival nem voltam megelégedve.
Ha van valakinek megbízható , rendes dokija ne fukarkodjon ajánlani! :)

Üdv.:
Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy ennyien lettünk! :wink:
Én csak aug.4-én tudok majd pontosat, de szerintem épphogy 4 hetes terhes vagyok.Olyan 8-a táján "készülhetett", a hőgörbéből ítélve.

A pajzsmirigyre egyelőre nem kaptam gyógyszert, mert most minden érték határon belül volt, antitest negatív, majd 8-10.hét között újra nézzük, addig nyugi és pihi van! :wink:
zazzy
 
 


Drága Monka,

Módosítanál a táblázatban egy kicsit? :( Még csak 6/7 hetes vagyok, mert a doki aszisztense elírta a papíromon. :(
Előre is köszönöm! :) Jó a táblázat tetszik! Egyre többen vagyunk!

Tegnap voltam védőnőnél, meg van a kiskönyvem! A szülés dátumát még nem tudom, hogy erről senki nem mondott semmit! Ahogy én kiszámolgattam, olyan március 17. kb.!

Horvátországba Rab szigetre megyünk nyaralni 8 napot! Szóval szombaton hajnalban indulunk!

Aztán aug.5-én megyek ultrahangra! Remélem minden rendben lesz a picurkával!

Kicsit kettős érzelmek vannak bennem a tengerrel kapcsolatban, mert tenger függő vagyok, és sajnos hajlamos vagyok arra is, hogy a hideg vízbe belemenjek, de most azért mérlegelnem kell! Nem szeretnék felfázni, nem akarom, hogy baja legyen a babának!Szóval szerintem annyira nem lesz felszabadult részemről ez a nyaralás! :( De azért várom már! Jó lesz egy kcsit pihenni! :)

Minden új zebrást szeretettel köszöntök én is! :)

Kép
vanda1980
 
 


Szép jó reggelt!

Húú a mindenségit, de jó sokan lettünk. :D :D

Monka, szuper jó a táblázat, így legalább tényleg tudjuk, hogy kik is járnak ide!!! Ügyes vagy nagyon. Az én várható szülésem 2009.03.11. De ez csak a kalkulátor, hivatalos még nincsen. :wink:

Minden kedves új tagunkat szeretettel köszöntök és gratulálok a kis pocaklakóhoz!!!!

Monic, annyira örülök, hogy sikerült azt a dokit megszerezned, akit szerettél volna!!! Köszi a privit is! Tényleg érződik a soraidból, mennyire megkönnyebbültél!

Vanda, hidd el, hogy bármennyire szereted a tengert, sokkal fontosabb lesz a pocakodban lakó kiscsibe és tudni fogod, hogy mikor menj be a vízbe és mikor ne. Teljesen átáll az ember a kisbabájára és ösztönösen megérez vele kapcsolatban mindent. :wink: Elhiszem, hogy mennyire várod már az utat. Kettesben ill. hármasban mentek?? :D

Tegnap voltam dokinál és minden rendben volt. 10 mm-esek vagyunk, gyönyörűen vert a kicsi szívecskéje. Megcsinálta a cyto-t is és az előzményekre való tekintettel a biztonság kedvéért kaptam Utrogestant is. Olyan aranyos volt a doki, mert simán emlékezett rám, a babákra és minden előzményünkre, pedig millióan járnak hozzá és két éve nem jártam nála. Jövő héten megyek ahhoz a dokihoz akinél szülni szeretnék.

Kajálással kapcsolatban, én rengeteget eszem, iszonyúan kajás vagyok. Igaz, az édességet egyáltalán nem kívánom, de ez így volt az ikrekkel is. Reggel megvan az émelység, de szerencsére róka koma még nem talált meg.

Én úgy érzem, hogy kislány lesz a baba, de ha kisfiú lesz, annak is nagyon nagyon fogunk örülni. Neveken még nem gondolkoztunk, én néha eljátszok a gondolattal hogy mi lenne ha így vagy úgy hívnák, de majd kicsit később elővesszük ezt a témát.

Ez az eső már egy kicsikét unalmas, bár én a hőmérséklettel ki vagyok békülve, de azért mégis csak nyárnak kéne lennie nem igaz? Nem irigylem azokat akik most nyaralnak, vagy ezután mennek. Mert keddtől megint mondja a lehűlést.....

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: