Új privát üzeneted érkezett!

Timi!

Azt nem néztétek meg hogy a kerekeket nem lehet e lecserélni:Esetleg egy próbát megér!Bocs,én mindent átépítenék,szétszednék :oops: :lol: Mert akár vmi szervízbe benézni,vagy pl obiban is lehet kapni kerekeket,hátha vmelyik jó rá.Persze bizit nem,mert az nem érné meg nekik.....De lehet hogy még 1-2 ezer Ft ráfordítással olyan a kerék amilyet szeretnél :wink: Ha meg a boylgósítással van a gond,az már nehezebb ügy :lol:

Mi meg tegnap kifestettük a 3.szobát is.Az lesz amjd egyszer a gyerekszoba!Lehet azért nem jött még a babó,mert tudta h nincs kész a szoba :lol: Vagyis kész van,csak fehér volt a fal...Most zöld-sárga lett,nekem annyira tetszik!!!Mondtam is a férjemnek hogy átköltözök oda :lol: :lol: Majd mutatok képet róla,de még nincs fenn a bordűr :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az üdvözlést :D Bocsika,hogy nem név szerint válaszolok,de mostanában elég szita az agyam :oops: Egyszerűen alig bírok megjegyezni dolgokat :oops: :cry: Igen tényleg pofátlanság amit anyum csinál.Tegnap este beszélgettem is vele erről mert végre haza talált.Erre ő,hogy legalább ezt az egyhónapot bírjam ki és akkor utánna már elköltözünk.Hát nem aranyos?Ma megyünk anyósékhoz már előre készítem magam lelkileg és mondogatom magamban,hogy ha bármit beszólnak a gyerekkel kapcsolatban akkor nem szólok vissza.Bár ez elég nehéz lessz.Már mi is megvettük a babakocsit. :D Bár a miénk is bolygós kerekű,de a tolós teszten átment :) Az én kishugomnak is olyan volt és gondunk nem volt vele.Bár én ha menni kell majd valahova és egyedűl akkor amíg benem tölti a 6 hónapos kórt addig hordozóban viszem majd,mert azzal könnyebb felszállni a buszra.

Bocsi,hogy most csak ennyit írtam,de olyan álmos vagyok,hogy majd el alszom itt a gépnél :( Nálatok van ilyen?Nekem volt aki azt mondta,hogy mostanra már aktívabbnak kéne lennem,de én nem igazán érzem magam aktívnak :( Megyek alszok kicsit amíg nem kell menni anyósékhoz hátha türelmesebb leszek így hozzájuk :D

Mindenkinek további szép vasárnapot kívánok!

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok.

hát a mi vasárnapunk nem túl szép :cry: :cry: :cry: :cry: párom dolizik este 6 ig :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ez van ha szolgáltatónál dolgozik az ember,nincs hétvége se ünnep :cry: :cry: :cry: :cry:

képzeljétek hogy jártam.....
papám vett kb.2 hete egy csonag pelust Patriknak(tescos 4 es.régóta ezt használjuk,nekünk bevált.na persze a "márkás"tescos)ma került megbontásra és nézem 4+os van a 4 es csomagban.az meg Patrkra óriási.találtam egy 4 eset a táskámban és vissza vittem a boltba(igaz papám nem itt vette de tesco-tesco,egyre megy)mondom a nőnek mi a bajom erre oda sétál a pelusokhoz és mondja hogy csak ugyanilyen van.mondom ne magyarázza már.ott van a 4 es és melette a 4+os.mutatom neki hogy a zacsin áttlátszik a 4+ os mintája az én hibásomon is és a rendes 4+oson is de azon a 4 esen meg látszik hogy az 4 es.nagnehezen megértette és kicserélte.remélem nem jött rá hogy nem ott vettük a másik.de ha ré is jött majd letagadom :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

reni:

nem szép anyudtól amit veled csinál.neked pihenned kéne nem pedig egy kislány után szaladgálni.hova költöztök???lakást vesztek??mi is anyuméknál laktunk 1 évvel ezelőttig és ő sem nagyon kimélt engem sem terhesség alatt sem akkor mikor Patrik pici volt.elvárta hogy megfőzzek,kimossak,kivasaljak,felsöpörje,felmossak,mosogassak.....stb.ugyhogy én duplán örültem hogy elköltöztünk.

annus:

grat a szoba festéshez.a képet várjuk.és mostmár tényleg jöhet babuci is.azt csaknem várja meg míg mindent meg vesztek neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Timi!

Gratula a babakocsihoz!

Reni!!

Na, én meg azon igyekeztem, hogy mehessünk ma anyóshoz, hogy ne kelljen főznöm. Nekem tényleg nincs okom panaszra. De mint írtam nevelés kérdése. Nehezebb volt megnevelni, mint a fiaimat, de megérte :lol: Szóval nálunk csak annyi gond volt, hogy mindig megmondta, mit hogyan csináljak. Őszerinte egy baba csak szopival éhen-szomjan hal. Aztán amikor Norbin látta, hogy jéé!! él a gyerek, akkor elhitte, hogy igény szerinti kizárólagos szopival is gyönyörűen megnő. Végülis ő duplázott 6 hós korára, én ennek is nagyon örültem (4100 g-mal született, 6 hósan 8 kiló volt, és még egy korty vizet sem ivott). Ugyanis Levi tápszeres is volt 3 hetes korától :(

Annus!!

Nálunk is sárga-zöld a gyerekszoba egyik fala :D , de mi színes tapétát vettünk. Szerintem is jól néz ki, imádok ránézni. Főleg, hogy én raktam föl :?

Itt egy kép róla:

Kép

Szép hétvégét!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Na, addig kerestem az archivumomban a képet, míg megelőztél, nem is kicsit!! :lol:

Boldog másfeledik évfordulót Patriknak!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye!

Aha,én is tapétáztam még otthon öcsémmel..hát nem volt semmi.Ráadásul szobát is cseréltünk,szóval egyik éjjel a lakásban télleg moccani sem lehetett,mert 2 szoba bútorai is kinn voltak...Na akkor megfogadtam hogy soha többet tapéta!!!De ott muszáj volt,mert elötte is az volt fenn.Kb nekünk is hasonló árnyalatú,alul zöld,felül sárga.Mindjárt fenn lesz a díszcsík(amint felállok innen)és hozom a képet!

Ettike!
Mi nagyon sok mindent kapunk,tesómnál 3 gyerek van,a legkisebb 11hós!Szóval ha holnap születne meg,akkor is már meglenne mindene :lol: Remélem ezt hallotta odabenn vki,és igyekszik beágyazódni :lol: :lol:

Reni!
Üdv itt,látod ezt meg én felejtettem el...már nekem is szita az agyam :lol: Nem semmi ami nálatok van...megmondom őszintén összeteszem a 2 kezemet hogy nálunk ilyen nincs!Soha nem mondta meg egyik anyósom se hogy mit hogy csináljak.Sőt,az egyik mondta h ne vasaljak ennyit :lol: mert meglátta hogy még a boxert is kivasalom :wink: Együttlakni mondjuk egyikkel se tudnék....Egyenlőre nem is vagyok rákényszerülve,le is koppogom 8)

annus11
 
 


Íme a képek!Még nincsenek visszapakolva a bútorok,de remélem a lényeg látszik! :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem tegnap óta ...elég sokat írtatok :)
Képzeljétek tegnap Párommal moziba voltunk éa a Mamma mia c.mű filmet néztük meg.Ajánlom nektek....nagyon nagyon jóóó :)

Pindimano: Köszönöm...igen Tényleg nagyon jó érzés :) Ez elmondhatatlan :) Csak lenne már meg :) Én azt várom:)

Mindenkinek szép Napot! Megyek,mert anyós vár a nagy beszélgetéssel! Kivi leszek! (itt vagyok náluk)
Ha hazaértem írok....(ma már otthon alszok :)
Puszi Nektek
nyuszitappancs
 
 


annus 11 Szép a gyerekszoba :) Grat :)
nyuszitappancs
 
 


sziasztok.

ez a vasánapunk még a rossznál is rosszabb :cry: :cry: :cry: :cry: Patrik belázasodott :cry: :cry: :cry: :cry: itt ül az ölemben és csak nézi a monitort az én örökmozgó kis ördögöm.már el is aludt(most kelt fel 2 óra alvás utánn.ráadáásul csütörtökön kapta volna a 18 hós oltást.

ja és tényleg 1,5 éves :shock: :shock: szuper fél év fordulója van aranyomnak.mondjuk 1 évesen is beteg volt.


annus:

szupi a szoba :lol: :lol: :lol: ilyenbe én is szivesen beköltöznék :lol: :lol: :lol: Patriké narancssárga micimackós világítós figurákkal(matrica)meg csillagokat ragasztottam fel neki.

megyek le teszem PAtrikot

Kép
Kép
ettike
 
 


Patriknak jobbulást!!!

Köszi a gratulációkat a szobához :lol: 8)

annus11
 
 


Kép

Jobbulást Patriknak!!! Remélem nem magas a láza.

Annus basszus tök szép a szoba! :shock: A bordűrön milyen mintázat van? Jól látom, hogy kis négyzetes? Nagyon tetszik, hogy ilyen keskeny, nem az a széles fajta. És rendkívül ügyesek vagytok, hogy ezt ti csináltátok!! :D :D Ez újépítésű lakás? Tetszik az ajtó mart mintája is, meg az, hogy nincs plafonig festve, és ezért két sor a bordűr. Szóval tényleg csini szoba. :P Mekkora?

Ja és marha mázlisták vagytok a babacuccokkal, nekünk Levinél mindent venni kellett. Egy darab bodyt sem örököltünk sehonnan. Amit nem kellett vennünk, az a kiságy. A férjem húgának a rácsoságyát kapta meg. 1990-ben vették......... :roll: De az is számított. Így is kész vagyon volt megvenni mindent. :evil: :evil: Annak meg híjján vagyunk. Mármint a vagyonnak. :oops:

Nyuszitappancs!!!

Várom a híreket, hogy mi volt az anyós beszélgetésen!! Mozi? De jó nektek 8) Ezer éve nem voltam. Na jó, nem ezer, de legalább 4,5 éve. Az a minimum.... :?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye!

Köszi!Örülök h tetszik.Igen,kis négyzetek vannak rajta.Én nem akartam macisat vagy ilyesmit....így majd joggal mondhatjuk h kockafejű a gyerek :lol: Hát ez új építésű 2,5 éves...de ugye annyira szarul csinálták meg...ez van ah az ember nem maga csinálja.Amúgy szeretem nagyon,maga a lakás nem nagy.56 nm,de van 1 nappali és 2 háló.Ez a kisebbik szoba kb 9 nm...de egy ágy,szekrény,asztal épp elfér.A mi hálónk is csak picivel nagyobb,de nem is kéen nagyobb,hisz csak "aludni" járunk oda.Ami hiányzik,egy picit nagyobb fürdő és picit nagyobb konyha,mert pont nem fér be az étkezőasztal,és a anppaliból veszi el a teret.
Pont illik hozzánk,szeretek itt lakni nagyon.Persze minden álmunk egy kertes,remélem az is megvalósul!!
Majd teszek még képet,este visszapakoltunk :lol:

annus11
 
 


Annus!!

Na igen, a kertes.... Mi novemberben költöztünk ide, de már alig várom, hogy valahogy kifizessük, és átmenjünk kertesbe. A lakást szeretem, főleg, hogy első. Észérvekkel gondolkodva úgy szeretném, hogy mielőtt Levi iskolába megy, azon a nyáron tudjunk cserélni. Persze a lakásra a hitelt 35 évre vettük fel....de reménykedem!!!! Azért ide jöttünk Újpestre, mert nincs messze senkitől, én is könnyen átmegyek, és a nagymamáknak is útba esik melóból, a nővérem meg 2 házzal arrébb lakik :D A nagymamám meg a síneken túl a 13. kerületben (mi pont kerülethatárnál vagyunk).

És mit csináltak meg rosszul rajta?? Mi egyszer laktunk újépítésűben a Teve házban albérleteben. Úgy költöztünk oda, hogy előtte lévő napon volt a kulcsátadás. 8 hónapig laktunk ott, azalatt az idő alatt: úgy szétrepedt a fal, hogy vakolat-tömbök potyogtak, a fürdőszoba ajtaja beesett a fürdőbe (a zsanért nem húzták meg rendesen), le kellett vágni a bejárati ajtó küszöbéből, mert nem záródott rendesen, Lacinak kellett a konnektorokat, kapcsolókat rendesen felrakni...stb. Ahhoz képest 11,5 milláért vették a 38 nm-es lakást a tulajok (2003-ban). Szerintem egy nagy kalap szar volt a lakás.
A mi hálónk is 9 nm, és bőven elég. Mondjuk a fiúk szobája 18 nm, és sosem elég :lol: :lol: :lol:


Patrik jobban van már??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye!

Mi a 9.kerben lakunk,szerencsére hitel nincs rajta,na nem is mi vettük :lol: :wink: Elötte mi is albiban voltunk.
Hát a repedés itt is megy,az a baj h túl gyorsan összecsapják,és még mindig "mozog"a ház.Azért nagy gond eddig nem volt,de pl a csempézés,festés stb,szóval az ilyen munkák írtóra össze vannak csapva.Nem figyeltek arra h szép legyen,csak h készen legyenek.Na meg gondolom a feketén dolgozó munkások is sz*rtak bele magasról...Az alapanyagok minőségét még meg se említettem,mindenből a legsz*rabb :lol: Én 10 éven belül szeretnék kertesben menni,aztán majd alakul vmi...

annus11
 
 


Sziasztok!

Timi:jól néz ki a kocsi :D és szuper jó áron sikerült hozzájutni - szerintem az, hogy kinek melyik válik be, az ugyanúgy függ az anyukától, és attól, hogy milyen helyen laktok (járdák vagy sok bucka), mire szeretnéd használni: bevásárolni egyedül eljárni, vagy tömegközlekedés, tényleg annyi szempont van, hogy szerintem (legalábbis elérhető árban) képtelenség, hogy mindenre egyformán jó legyen
Mindkét fiamnál több kocsink volt, egyikkel ez volt a gond, a másikkal meg az.... én alig vártam pl. a sportkocsit, és azt tudtam olyan jól használni (kb fél éves kortól) ahogyan én szerettem volna

Most vásároltam egy olcsóbb hordozókendőt, ebbe akár fekve, akár függőlegesen (!) megkötve fölveheti az ember a gyermekét újszülöttkortól-önálló közlekedésig(más-más megkötési móddal). A megkötéseket próbálgatom, tanulgatom, és arra készülök, hogy így a baba rajtam, a két fiú meg akár kézenfogva ugyanúgy, ahogy eddig megszoktuk jöhet majd velem... :)
Imádtam kenguruba rakni őket korábban is, de a hordozókendő újszülöttkortól használható, és elvileg jobban tartja a gyerkőcök minden részét.

Annus és Reni: mindkettőtöknél szuper jó a szoba :o

Szülők -anyós témához csatlakozva: nálunk anya rengeteget segít nekem/nekünk amellett, hogy az én gyerkőceimen kívül még 4 unoka van - mindenhol egyformán... pár utcára lakunk egymástól, szinte minden nap átmegyünk, ott a kertben tudnak játszani a lurkók (a mi lakásunk igen pici :( nem tudom mikor sikerül valami nagyobbat összehozni-mi is kertesre vágyunk) és ő főz nekünk a mai napig :)
Anyósommal nem kifejezetten a gyerek érkezésén volt vita, de azért nem volt olyan lelkes a fogadtatás, mikor 18 évesen-párom 20 volt akkor bejelentettük nekik. Különösebben nem sokat találkozunk velük, azt meg kibírom, úgyhogy panaszkodásra nincs okom :)

Ja, és mostmár számomra is érezhetően mocorog a pici :D :D :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


sziasztok.

Patrik jobban van szerencsére csak egy picit piros a torka.de az oltás tolodott egy hetet :cry: :cry: :cry: már láza sem volt tegnap így anyósnál aludt.most hivtuk hogy hogy aludt és nagyon meglepődtünk mikor mondta hogy óránként fent volt és visított(ilyet régebben sokszor csinált,ha hozzáértünk vagdosta magát)de láza éjjel sem volt és már eszik rendesen.

akkor én kivétel vagyok.....én nem szeretnék kertes házba menni.ennek pofon egyszerű okai vannak.
-félek a sötétben és panelban valahogy nagyobb biztonságban érzemmagam mert itt ha kinézek biztos nem látok gyanus alakokat az ablakban
-a sötétnél is jobban félek a pókoktól.tudom hogy vannak itt is de falun,családiban több van.és ha csak ici picit is látok már sikítozok és kiráz a hideg.a múltkor a szomszédot hívtam átt hogy csaja le.és előtte pedig majdnem betört a fejem mert a mosogató alatt takarítottam és egy hülye pók rá mászott a kezemre énmeg felpattantam de a felső szekrény is nyitva volt és az ajtó aljába bele vágtam a fejem.vérzett is.


szóval én ha fizetnének sem mennék falura családiba.
én nagyobb lakást szeretnék itt városban.olyan 65-70 m2 körül.tehát plussz egy szoba és valamivel nagyobb konyha.
de ez is megteszi még sokáig a maga 55m2 erével.főleg míg 3 an vagyunk.

az ujjápítésüek tényleg szarok.apum dolgozzott sokban (meleg burkoló)és volt olyan hogy a fürdő és Wc ajtó(egymmás mellet)között alul kisebb volt a távolság míg felül +5 centi volt benne :? :? :? :? :? :?
mi is néztünk annó de azt mondtuk hogy inkább nem.még nem lakott bennük senki akkor csinálták a tulajok a már megvett lakásokat de már repedezett a fal és 3 centis rés volt az eggyik ablak felett :? :? :? a konyha meg olyan szarul volt megcsinálva hogy valami csövet konyhán belül vezettek el és az be volt ott dobozolva egy csomó helyet elvéve az amúgy is kicsi konyhából :? :? :? :evil: :evil: :evil: és 11,5 milla lett volna a 40 m2.
szóval rémes.és a szigetélést is össze csapják aminek hála 5-6 év múlva sokkal többet kell fűtteni mert szart sem és a szigetelő.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Na igen,én nem félek se a sötétben se a pókoktól.Sőt,olyan kis cukik,imádom őket :lol:
Amúgy a fűtést illetően szeretem,mert mi február óta nem fűtünk...és elötte se sokat...A kertesben bizti többet kell majd....
Nálam a fő szempont h imádok kertészkedni :lol:

annus11
 
 


Na ja. A kertes azért nem vonzott engem sem soha, mert sok a bogár. :x A panel-bogarakat legalább ismerem. Amitől még nagyon fosok, annak ellenére, hogy mostmár akármikor elmennék kertesbe, az a fűtés. Távfűtéstől ritkábban halnak meg emberek, de egy rossz kéménytől stb elég sokan. A kertesek szoktak felgyulladni, nem a panelek. És hiába csináltatom meg, ha sikerül egy barbár-szakembert szerválnom cseszhetem. :?

De látom, hogy a fiaimnak mennyivel jobb lenne. Akárhányszor kertesben vagyunk, a házba szinte be sem mennek. Úgy elbogarásznak. :lol: :lol: Csináltatnék nekik kis játszót. Szerintem nekik tutira jobb lenne. Agárdon is, ahogy felkeltek, már kint is voltak a kertben.... És lenne kis konyhakertem. Imádok frissen kihúzott répából, hagymából stbből főzni. Egész más íze van. Sorolhatnám még. :oops:

Naviszont. Annál alább szobaszámban nem adnám, mint ami van. De ekkora kertest Pesten venni egy vagyon. :evil: Mert vidékre nem mennék. Az nem az én világom. :oops:

Kisregény vége.

Örülök, hogy Patrik jobban van, az éjszakát viszont sajnálom, hogy így alakult.

Annus!! Annak ellenére, hogy csak innen ismerlek, hihetetlen mennyit gondolok rád beágyazódásilag. Innen ezerrel megy a drukk. Nem tudom, nem túl indiszkrét e, vagy volt e arról szó korábban, hogy: mióta próbálkoztok? Remélem, nem veszed sértésnek... :oops:

Szép napot!!!! :P

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye!

Köszi!Hát...gyorsan összefoglalom.Mi tavaly az esküvő után rögtön próbálkoztunk,össze is jött a baba,valószínű nászúton,de nem maradt meg,és okt.30án megműtöttek.Aztán várni kellett 3 hónapot,na most nekem meg se jött ezalatt,és hülye dokim volt,nem indította el.Aztán dokit váltottam,aki csinált hormonvizsgálatot,voltunk kiskatona vizsgálaton,csináltak pár fertőzésre is szűrést,de minden oké.Ez a 4.hónap próbálkozás,a 4.hónap closty.Ezt azért szedem mert elég hosszú volt a ciklusom,így most csak 35 napos.
Szóval itt járunk most,de amióta próbálkozhatunk,azóta midnig van vmi a pékor...és egyszerűen pont akkor nem tudtunk együtt lenni,most úgy néz ki sikerült...kérdés lesz e eredménye :wink:

Gondolj csak továbbra is a beágyazódásomra :wink: Remélem is hogy épp ez zajlik,de ha nem akkor majd legközelebb :lol:

Mi amúgy kertest vhol Dunaharaszti környékén akarunk,ahogy néztem 20ér már lehet venni.Egész nagyot!És nincs is messze!Jó a közlekedés is,közel a férjem munkahelye és közel a vízpart is!Laktunk Pesterzsébeten is albérletben,kertesben.Nagyon szerettem ott lakni!!Szóval vannak lehetőségek!És a gyerekeknek tuti jobb kertesben!!!

Na akkro az én kisregényemnek is vége :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Na Panel/kertes kérdés!
Én vidéken családi házban élek!
És lenem cserélném panelra (csak ha muszály)
Bár a Párom Tőzsgyökeres pesti (Ő nem sokáig szeretni itt lakni)
de szerintem Ő is megszokja majd itt!
Bogarak mindenhol vannak :):D Itt is :)
Én nem tudnám megszokni azt a pesti életet!
Amikor Páromnál vagyunk...megesz az unalom (bár hozzáteszem itthon sem csinálok egyebet de itt vhogy jobban szeretek unatkozni)
És igen.....Nekem nincs kertem Édesanyám műveli...de tényleg sokkal jobb friss zöldségből főzni!
Illetve ha nekem est10-kor eszembejut ,hogy Paradicsomot vagy paprikát enni akkor kimegyek és frisset eszek......Ezek nem nagy dolgok de nem adnám fel :)


Anyóssal való beszélgetés picit veszekdésbe torkollott....."Ne várjátok el Tőlem,hogy ha megszületik akkor örömtáncot járjak"
Ti akarjátok vagyis Reni Te voltál az aki rábeszélted Gábort erre a gyerekre.Szóval azt csináltok amit akartok...de rám ne számítsatok!
(Reni Én vagyok...Gábor pedig a párom)
Ennyi volt.....Én azt mondtam neki,hogy ha így állunk akkor rendben de akkor ne szóljopn tovább beele az életünkbe.

Ennyi volt...talán lenyugszik kicsit rosszul esik de belenyugszunk!
Szép Napot indenkinek!
nyuszitappancs
 
 


Nyuszitappancs!


Én tuti azt csinálnám h meg se mutatnám neki az unokáját,mindenki másnak viszont igen.És neki kellene rájönnie h álljon másképp a dolgokhoz!És ha rá nem számíthattok,akor ő se rátok!
Talán ő jár rosszabbul....de ezt választotta!

annus11
 
 


annus1

Igazad lehet.Ha rajtam múlna lehet meg is tenném.Párom is haragszik nagyon rá.....Ő is ezt mondja most!De megvárom a baba születését! Meglátom,hogy viszonyul hozzá.Én teszek akkor egy próbálkozást...márcsak rajta múlik minden!
Ha akkorsem akkor ennyi!
Olyan fura.....amikor megcsináltam a tesztet akkor Én Édesanyámtól féltem,hogy hogyan reagál (mert,hogy Mégcsak 20 vagyok stb) de kellemeset csalódtam Örült....bár meglepődött de nagyon örült! Nála nem ezt vártam......pont fordítva gondoltam! Anyu kiabál...anyós örül...De ez nem így lett...És mostmár örülök,hogy Anyu ilyen jól fogadta! Nagyon szeretik a páromat...Bár mi mégcsak 6 hónapja vagyunk együtt.....de már az elején megkedvelték :)
És ez nagyon jó :)
Augusztusba megyünk nyaralni 2 hétre Görögországba és ott ünnepeljük meg majd a 6 hónapot :) Na és persze a kis babócát :)

Szép napot Mindenkinek!
nyuszitappancs
 
 


annus1

Igazad lehet.Ha rajtam múlna lehet meg is tenném.Párom is haragszik nagyon rá.....Ő is ezt mondja most!De megvárom a baba születését! Meglátom,hogy viszonyul hozzá.Én teszek akkor egy próbálkozást...márcsak rajta múlik minden!
Ha akkorsem akkor ennyi!
Olyan fura.....amikor megcsináltam a tesztet akkor Én Édesanyámtól féltem,hogy hogyan reagál (mert,hogy Mégcsak 20 vagyok stb) de kellemeset csalódtam Örült....bár meglepődött de nagyon örült! Nála nem ezt vártam......pont fordítva gondoltam! Anyu kiabál...anyós örül...De ez nem így lett...És mostmár örülök,hogy Anyu ilyen jól fogadta! Nagyon szeretik a páromat...Bár mi mégcsak 6 hónapja vagyunk együtt.....de már az elején megkedvelték :)
És ez nagyon jó :)
Augusztusba megyünk nyaralni 2 hétre Görögországba és ott ünnepeljük meg majd a 6 hónapot :) Na és persze a kis babócát :)

Szép napot Mindenkinek!
nyuszitappancs
 
 


sziasztok. elöször is köszi a gratulációkat
annus11:konkrétan a kerékkel neincs baj, csak nekem nem tetszik, mert olyan otromba nagyok. de majd megszokom.nagyon szép lett a gyerek szobátok,irigyellek is érte.mi még neki se álltunk, mert úgy vagyunk vele, hogy min.fél éves koráig úgyis nálunk alszik, addig meg ráérünk. /persze ha lenne felesleges pénzünk, már megcsináltuk volna/és irigyellek a holmikkal kapcsolatban, mert mi senkitöl semmit nem kapunk, mindent meg kell vennünk. :?
ettike: Patriknak jobbulást. én falun lakom, kertes családi házban és nincsenek pókjaim!néha 1-2, de az természetes és én is gyülölöm öket. :evil:
FÜTÉS családi házban: mi megoldottunk kandallóval.4helységet kifütünk vele. csak a konyhába és majd a gyerek szobába kell a fütést bekapcsolni. ezzel sokat spórolunk.
annus: nagyon drukkolok, hogy összejöjjön a baba

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


bocsi, ha nem reagáltam mindenre, de nagyon magam alatt vagyok. a kisebbik kutyámat megmérgezték és nem élte túl. annyira sajnálom, úgy szerettem azt a kutyát. :cry: :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi!

Sajnálom a kutyust :(

Én meg irigylem h már babás vagy :wink: Amúgy minden szobát festettünk,nem csak ezt.Én úgy tervezem h nem fog velünk 1 szobában aludni.Vagyis a mi hálónkba nem férne el kiságy,de ebben a szobában van egy kihúzhatós ágy,majd mi átmegyünk.Remélem akkor már nem kell 4kor kelnie a páromnak...bár erre kevés esélyt látok :roll: Lehet h az első hetekben ritkán fogunk együtt aludni...na de ez majd kialakul!!Amúgy ágyúval sem lehet felkelteni,csak a gyerek se keljen fel a horkolásra :lol: :lol:

Nyuszitappancs!

És ti terveztétek a babát,vagy csak így alakult?Az a 6 hónap elég kevés,így érthetőbb anyós...de azért eddig nem kellett volna elmennie.Az szép,hogy te ennek ellenére még teszel nála egy próbát.Lehet én is így tennék,aztán remélem addigra megbékél veletek!!!


Ja most egyedül lezsek péntekig...szóval azért ülök itt folyton :wink: 8)

annus11
 
 


Annus 11

Nem terveztük... jövőre..talán február környékén szerettük vna...becsúszott!

Anyós még mielőtt a gyerekről beszéltünk vna..már akkor mondta,hogy nem akar unokát! Páromnak van egy tesója aki 3 éve van a b.nőjével és ott is így viselkedik!Ott már 6 hónapos terhes a csaj de ugyanígy reagált,mint nálunk!
Szóval ha ezt az egészet csak nálunk reagálta vna le így akkor Én is értem de így nem!Mert Ő nem nagymamatipus...nem majd arra árok,hogy mikor lesz az!
Nekem amúgyis csoda,hogy teherbe estem.....20% esélyem volt erre.
Több műtétem volt már (méhemben ciszták) és volt egy vetélésm is! (Ex barátomtól teherbe estem 2 éve voltunk 1ütt.de volt egy autóbaleset ami miatt elvesztettem a babámat)
De ezt anyós is tudja és azt is tudta,hogy ha becsúszik akkor nem fogom elvetetni!
Ja védekezés szempontjából...allergiás vok a latex-re,gyógyszertől meg nagyon meghíztam.....:(
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Annus!!

Köszi a választ. Sajnálom a babát :cry: Ilyenkor mindig eszembe jut az enyém.....
Az kicsit mellbevágott, hogy így 35 naposak a ciklusaid, meg hogy 4. hónap Closty, de úgy már értem, ha nem tudtatok együtt lenni. Utrogestant kapsz majd, ha sikerül a bébi? Nem akarok beleokoskodni, de szerintem kérjél...megéri!! A volt dokid meg bocsáss meg, de egy f@sz. :evil: Az ilyenre tök pipa vagyok :x :x
Ne félj, tőlem még mindig megy a drukk ezerrel!! Egyébként azért is kérdeztem, mert soknak találtam a 35 napos ciklus (a vonalzódat nézve).

Nyuszitappancs druszám!!

Nem is tudtam, hogy Reni vagy!! A Renik már csak ilyenek, csak így tovább: anyósba belesz@rni, babát megtartani (főleg az előzmények ismeretében, amit sajnálok :( ). Nagyon okos dolog, hogy szülés után adsz egy esélyt anyósnak, így a te házad táját nem érheti szó. :idea:
Az meg milyen duma már, hogy nem akar unokát??? Ezt úgy érzem, nem az ő kompetenciája eldönteni.

Timi!!

Megmérgezték?? Szegény :cry: :cry: Nagyon sajnállak. Próbálj meg nem nagyon idegeskedni (már amennyire az adott helyzetben sikerül)

Kriszti!!

El is felejtettem!! Gratula a baba-mozgáshoz!! :lol: :lol:

Többiek???

Megvan esetleg végre az első topik bébink?? Úgy látszik nekem ez a vesszőparipám :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

A családi házat én sem vidéken értem, hanem itt Mc-on, :lol: bár tudom Bp-hez ez is vidék :lol: hát igen, ha lenne 20milliónk, már kapnánk is, de nekünk egyelőre az is sok
Azt meg se merem mondani, hogy mekkora a mostani lakásunk :lol: és ez is új építésű volt még 4 éve...
Hibák voltak nálunk is pl. konyhában gipszkartonozáskor elfúrt cső, szép lassacskán csöpörészett, fél év alatt jól bepenészedett...meg az előszobában a párom múlt hónapban cserélte az egész járólapot, mert úgy szétrepedtek, hogy nem nyílt rendesen a bejárati ajtó :shock:

A két fiúnál volt kiságy, de nem használtuk :oops: velünk aludtak picikének...mostanra nagyfiús ágyaikban, közös szobájukban alszanak szépen, úgyhogy egyelőre azt gondolom a pici is a mi ágyunkban fog eleinte aludni :) olyan jó, mikor ott szuszog mellettem, vagy épp a mellkasomon :)

Rennye (mostmár így írom) köszi a gratulációt :D
Tényleg jól eltűnt Pindimanó :wink:

Nyuszitappancs-Reni: igazad van, hogy így állsz anyósodhoz!!! (én irigy lennék még megmutatni is a kicsit - de a te elgondolásod helyesebb)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


sziasztok!

rennye:
Igen Reni vagyok :) Csak nemtudtam a saját nevemmel regizni ,így lettem nyuszitappancs (így hí párom)
Anyós dolog: persze,hogy nem az ő kompentenciája...jönni akart így jött (nem terveztük) ...És az a helyzet,hogy Én már 16 éves korom óta gyereket szerettem vna....Amikor 18 évesen teherbe estem volt páromtól..akkor velem madarat lehetett vna fogatni annnyira boldog voltam....Most is boldog vagyok és ezt még Ő sem veheti el tőlem!Nincs joga hozzá!

bfkrisztina:

Irigy lennék Én is! De szemelőtt tartom,hogy Párom odavan az annyjáért és megadom az esélyt....az utolsót! Az Ő dolga,hogy él e vele!

annus11

Hogy hogy egyedül vagy otthon???
nyuszitappancs
 
 


Pinidmanoval mi a helyzet?? Egyben van még?????
nyuszitappancs
 
 


Rennye!

Igen!Fogok kapni gyógyszert,mondta a doki h mindenképp megtámogatjuk,gondolom a vetélés miatt.

Ahogy látom mindenkinek megvan a maga keresztje...de megbírkózunk vele,ugye :!: :lol:

Ja,a férjem készenlétben van....ilyenkor nem jöhet haza,benn kell aludnia,és mivel most egyedül is van,így keddtől-péntekig ő viszi :( :cry: :roll: :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!!!

Igen, még egyben vagyok! Köszönöm, hogy érdeklődtök felőlem! :)
Csütörtökön megyek CTG-re, lehet bent tartanak, ha még faros a babó. Már pedig szerintem az! És akkor szerintem pénteken, vagy szombaton megcsászároznak, szóval már nemsoká meglesz az első topicbébi! :)

Annus, tényleg nagyon szépet műveltetek :) Jah és boszorkányozom a beágyazódásod! ;) (eddig még összejött)
Ettike, gyógypussz utólag Patriknak!
Timi sajnálom a kutyut, tudom milyen elveszíteni egy kedvencet. Bár nekem nem megmérgezték de tavaly karácsonykor pusztult el a kutyim, együtt nőttünk fel. Őrülten rossz érzés!
Nyuszó! Anyós harapja le a saját nyelvét!!!! Tudod hogy van ez. :)
Mi is kertes házban élünk, pókok vannak néha, de sűrű festéssel van ahol abszolút nincsen. Viszont a miénk félvályog, szóval idebent még sosem volt 25 foknál több :)

Bocsánat most csak ennyi, ugyanis hirtelen kiderült, hogy Tökmagot ide hozzuk haza, és pakolnom kell!

Jók legyetek, vigyázni magatokra!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano

Azthittem,hogy már ketten vagytok :)
Remélem nem faros és rendesen megtudod szülni! Bár Én nem vagyok ellene a császárnak!
Sok sikert a babócához :)
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Kicsikét eltűntem.Anyósoméknál végülis minden jól ment most jó kedvűek voltak :) A kaja is jó volt :D Már azért megérte menni.

Ma végre jó hírt kaptunk :D Szeptember elején költözünk :D Pesterzsébetre költözünk vagyis itt laknak anyuék,de ebben a kerületben maradunk,mert szeretünk itt lakni. :D Nyugis hely és csendes.Végülis igen sajátba megyünk,mert párom nagymamájához költözünk,de mivel párom fogja örökölni a lakást így a miénk lessz :D És az a jó benne,hogy kertes :) Mindig is szerettem volna kertesbe költözni,mert én eddig panelban laktam.És imádok kertészkedni :D

Annus:Tényleg jó lett a lakás nekem is tetszik.És remélem,hogy a baba már ott van a pocidban.Nagyon szurkolok!

Mi is mielőtt költözünk neki állunk és kifestünk csak még azt nem tudom,hogy milyen színű legyen a szoba.Már alig várom,hogy költözzünk :D És akkor a szülésig még tudok nyugodtan pihenni.

Nyuszitappancs:Mi lassan 8 hónapja vagyunk együtt a párommal és már 5és fél hónapos terhes vagyok :D Nálunk is nagyon hamar összejött a baba.Bár nagyon meglepett minket,mert az orvosom azt mondta,hogy csak műtéttel lehet,majd gyerekem így nem is védekeztünk,mert úgy tudtuk,hogy nem lehet csak úgy.Engem is 4 éve műtöttek cisztával és a dokim szerint ezért nem is jöhetett volna össze csak úgy.Bár nekem meg volt a receptem,hogy mi segíthet rajtam csak valahogy annyira mégse hittem benne,hogy attól össze jöhet.De végűl sikerűlt :D És mi nagyon boldogok voltunk.Bár én a párom szüleitől féltem a legjobban.Annak ellenére,hogy anyósom már a kapcsolatunk elejétől mondta nekem,hogy már szeretne unokát :D Pedig van neki már kettő is :D De Laci részéről is szeretett volna már.És ő nagyon örűlt is neki amikor elmondtuk.Csak a párom apukája nem.De már meg békélt :D Párom nagymamája is örül neki pláne,hogy tudja kisfiú lessz :D Bár megmondom őszintén,hogy páromtól is tartottam kicsit nehogy lelépjen :oops: De tudom,hogy szeret és már ő akart is babát,mert már 26 éves és mondta,hogy már benne van a korban :D Persze mi se így terveztük.De én örülök,hogy így alakult,mert a babák akkor jönnek amikor ők akarnak és nem amikor mi akarjuk :)

Patriknak így utólag is jobbulást.Remélem már jobban van.

Timi:Én is sajnálom a kutyust.Bár én még kutyát nem vesztettem el,de tudom milyen érzés egy kedvencet elveszíteni.Nekem hullámos papagájom volt kb.10 évig és amikor el pusztult nagyon meg sirattam és még elis temettem.

Nyuszitappancs:Én se mutatnám meg ezek után anyósnak a babát,de azért megértelek,mert hát ha a párod nagyon anyás akkor egy utolsó esélyt megérdemel.

Pindimano:Drukkolok neked.Remélem a kislegény mégis csak megfordul.Kicsikét irigyellek,hogy már csak párnap és végre magadhoz ölelheted a kisfiadat.Már én is alig várom,hogy végre magamhoz ölelhessem a kisfiamat :) De már nem sok van azért hátra :D Az a párhónap pikk-pakk elszalad :D Majd képet raksz fel róla?Hadd gyönyörködhessünk :)

Bocsi kicsit hosszúra sikeredtem :oops: Mostmár tényleg eldugulok :D Csak kicsit uncsizok,mert párom a haverjával van és ki tudja mikor ér haza :? Anyu meg alszik kishugom meg végre ma jól viselkedett :)

Mindenkinek további szép estét kívánok!

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni24

Na végre vki aki aki hasonló helyzetben van,mint Én (mármint,hogy hamar jött a baba :)
Hát adok anyósnak esélyt,mert a páromnak se jó,hogy így alakulnak a dolgok!
És megkérdezhetem,hogy hány éves vagy??

Szép estét nektek
nyuszitappancs
 
 


reni24

Na végre vki aki aki hasonló helyzetben van,mint Én (mármint,hogy hamar jött a baba :)
Hát adok anyósnak esélyt,mert a páromnak se jó,hogy így alakulnak a dolgok!
És megkérdezhetem,hogy hány éves vagy??

Szép estét nektek
nyuszitappancs
 
 


Csajszik, nagyon arik vagytok, hogy így drukkoltok nekem! Felolvastam Krisznek, mostmár illik miattatok is megfordulnia :)
Persze, hogy rakok majd fel róla képet :) még szép :)
Amúgy nálunk sem volt ennyire tervezett babóca, nem voltunk még egészen 7 hónapja együtt a férjemmel, aki még akkor a vőlegényem sem volt :) Későbbre terveztük a kicsit, ha már kész a lakás, beköltöztünk, és még munkahelyet is sikerült volna szereznem, de a sors másképp hozta. :) és milyen jó, hogy így hozta :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Nyuszitappancs:Augusztusban töltöm a 24-et :D És te?Elhiszem,hogy a párodnak is elég rossz.De hát az ő anyja neki kéne beszélnie a fejével.Bár tudom én is,hogy nehéz az anyákkal.Bár az én anyum örűlt,hogy baba lessz,mert én azért már nagyon szerettem volna babát :oops: Úgy terveztem,hogy 26 éves koromig legalább eggyet szeretnék és össze jött :D És attól akitől szerettem is volna.Így teljes a boldogság :D Csak néha vannak akik bele szólnak.De ez már sajnos csak így van.

Pindimano:Nekem már a vőlegényem volt :D Mert februárban volt az eljegyzésünk :D Az esküvőt jövőre tervezzük,hát remélem,hogy összejön bár én már holnap hozzá mennék :D :oops: Csak ő ragaszkodik a templomi esküvőhöz és arra meg gyűjteni kell.És mi az esküvő utánnra terveztük,de hát előbb jött és ez nálunk is így jó :D Hát igen a sors kiszámíthatalan :D Remélem Krisz szót fogad hamár ennyien kérlelik :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


jujj de jó hogy ilyen sokat írtatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mi nem voltunk egészen 4 hónaposak mikor Patrik fogant :lol: :lol: :lol: :lol: és tervezett volt :lol: :lol: :lol: :lol:
de nem bánom.

jujjj megyek barátokat nézni.utánna folytatom

Kép
Kép
ettike
 
 


reni24

Én novemberbe leszek mégcsak 21
Én is régen szerettem vna babát....de kb 23-25 között igazából...akkor lett vna ideális!
De így jó ahogy van :)
Én nagyon örülüök :)
Puszi


ettike


Várjuk a folytatást :)
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Pindi, de jó hallani rólad!! :D :D Hajrá Krisz!!

Basszus én nagyon öreg vagyok hozzátok képest :oops:

Én is 24 évesen szültem Levit (egész pontosan 24 éves, 18 napos voltam :lol: ), de már én is 16 éves korom óta vágytam babára. Csak a bibi az volt, hogy én eredetileg vendéglátós vagyok, na onnan nem akartam szülni menni, ezért dolgoznom kellett 2 évet a Gyed miatt bejelentett normál helyen. Mi a férjemmel 2000 óta vagyunk együtt, akkor 19 voltam, ő 26. Hát nálunk jó sokat váratott magára a bébi. Vagyis neki nem volt hozzá bátorsága azt hiszem. Szóval elég sokat vártam arra, hogy kimondja, oké a babaprojekt. Mi 2004-ben házasodtunk össze, már terhes voltam, de nem tudtuk :lol: :lol: Jó kis meglepi volt nászút után a két csík.

Jaj, én úgy imádom a fiaimat!!!!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok. köszi a vigasztaló szavakat.

mi 7éve vagyunk együtt a férjemmel. már több mint 1 éve állandóan emlegette, hogy már babát akar. novemberben beadtam a derekam és abba hagytam a tablettát. várni akartam még a babával az anyagiak miatt, de megbeszéltük, hogy akkor talán még 10év múlva se lesz baba.
ö már 30éves, megértem, hogy már babát akar!mostmár én is! :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Pindimanó:jó hogy írtál... hátha csütörtökön azzal fogadnak, hogy megfordult :roll:

Mi elég "régóta" együtt vagyunk a párommal, 16 éves voltam, mikor megismerkedtünk, de valahogy rögtön tudtuk egymásról, hogy "az igazi". Még iskolába jártam, mikor tartottunk eljegyzést. Akkor még amiatt, mert kiment külföldre dolgozni.
Aztán 18 évesen lettem várandós Bálinttal (19 voltam, mire megszületett :D ) és az esküvőt már mi is úgy tartottuk meg, hogy pocakban volt a nagyfiú :D

Szóval a lényeg az, hogy szerintem azért lehet azt tudni egy kapcsolatban már az elején, hogy lehet-e hosszabb távra tervezni benne: úgyhogy Renik jól döntöttetek szerintem :D

Üdv, Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Na az én tervem az volt h 25éves koromig esküvő,30 éves koromig legalább 2 gyerek!Mivel a 24.szülinapomon megvolt az első,így már csak a második kört kell teljesíteni....és télleg akkor jön a baba amikor ő akar,hiába szeretnénk h jöjjön...ez van.
Vhogy én "régimódi vagyok",mindketten úgy gondoltuk h elöbb esküvő,aztán gyerek.Amúgy nálunk is a párom mondta ki a végső döntést h hagyjam abba a bogyót,jobban sírtam mint mikor megkérte a kezem :lol: Mert én már rég akartam volna....és már 18 évesen is azt mondtam ha becsúszna akkor megtartanám!


Na ma megint egyedül,marják fel az utat,esik az eső....sz*r egy nap...
Kép

annus11
 
 


Ja és amit kihagytam,ha a megfelelő pillanatra várnék h baba legyen,valószínű sose lenne,mert mindig van vmi ami éppen nem megfelelő...hol a munka,hol a pénz stb.
Ahol jut kettőnek,ott jut 3nak is :wink: A szeretethez pedig nem kell pénz...anélkül is lehet boldognak lenni!!!

annus11
 
 


Igen, Annus ezzel én is így voltam, részben. Nem is vártunk lakásra (várhattunk volna jó sokat), Levi 8 hetes pocakosságától kezdve tavaly novemberig anyuéknál laktunk. Laci így is 30 volt, mire Levi megszületett, de szerintem még mindig nem érett meg rá.... :D Csak az a fránya Gyed nekünk nagyon kellett, sajnos én nem apellálhatok arra, hogy majd Laci eltart minket :? Ezért is kell bölcsibe adnom Norbit. A helyzet az, hogy én meg ebben vagyok régimódi. Szerintem a gyereknek 3 éves koráig otthon a helye anyával. Én nem vagyok egy karrierista nő, aki mihamarabb közösségbe adja a gyereket, hogy mehessen dolgozni. Szerintem Norbinak is járt volna az az 1 év, amit kettesben lehettünk volna. Levinek viszont tudom, hogy kell már az ovi.
Elhiszem, hogy vannak olyan gyerekek, akiknek kell a bölcsi, de Norbi nem olyan.
Tényleg bocsi, hogy kisregényt írok erről, csak marhára fáj a szívem e miatt a bölcsi dolog miatt. Norbi más. Ő olyan kisbabás. Nem tudom, értitek e miről zagyválok. Szeptemberben lesz 2 éves, de mérföldkövekkel le van maradva Levi ekkori szintjétől. Nem igazán beszél, kb 30-40 szót tud, Levi ennyi idősen már 2-3 szavas mondatokban beszélt. Nagyon bújós, ragaszkodó, ugyanakkor ő nyitottabb az idegenek felé. Mindenkihez odamegy, pacsit ad, puszit dobál, ugyanakkor, ha kiteszem a lábam a lakásból, elszabadul a pokol.

De nem untatlak tovább titeket, csak nagyon kikívánkozik mindez belőlem.......

Nálunk is esik......

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok.

nem tudtam este vissza jönni mert Patrik be ült a gép elé és kikappoltam.aztán meg alaludt és kidőltem én is.

Reni:

Patrik is ilyen.párom akarja bölcsibe adni hogy menjek el melózni tesóka előtt de én tudom hogy nem lenne jó neki.egy érzelmi törés lenne az életében és elveszteném a bizalmát.meg szerintem fel sem vennék mert másnak egyátalán nem fogad szót.meg nemhiszem hogy a dadus délutánonként leülne mellé és fél órát hintáztatná a hordozóban hogy elaldujon.plussz Patrik más gyerekekkel (főleg kisebbekel)nagyon buta.azt meg nem akarom hogy egyfolytában a sarokban áljon és ő legyen a bölcsi réme.
párom mindig azzal érvel hogy őt 9 hósan adta anyós bölcsibe és itt van.igen de ő olyan kis nyámnyila volt.nem volt vele gond.
meg Patriknak hiába mondanák 11 kor hogy még nem alszunk.ha fáradt aludnia kell mert áttesik egy ponton és utánna már nem alszik viszont exrta hisztis.ugyanígy ha nem fáradt délben még akkor le lőni sem lehet.ő mindig úgy aludt ahogy akart.

pindi:

mennek a drukkok a forduláshoz!!!!!!!!!!!!!!!
már csak pár nap és ANYUKA leszel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reni_24:

grat a lakáshoz.szeptmeber már itt van a nyakunkon.

mi mikor anyumnak megmondtuk hogy baba lessz megmutatta merre van a kórház :( :( :( ez kicsit sziven ütött mert ő sem volt sokkal idősebb mikor bátyámmal teherbe esett.aztán átt mentünk anyóshoz hát hő simán lehülyézett minket.utánna mentünk boltba és akkor hivott anyum hogy menjünk haza,és hogy ne csináljak hülyeséget.és otthol bocsánatot kért és azt mondta büszke rám hogy vállalom ennyi idősen.(kicsit szarul eshetet neki mert 1 évvel azelőtt volt egy beteg babája akit el kellett vetetnie)
aztán a végén jobban várták mint mi :lol: :lol: :lol: most pedig már odáig vannak érte(csak anyum kicsit hüle hogy szépen fogalmazzak)

engem a korom miatt a kórházban ért rengeteg negatívum.suttogtak a nővérek a hátam mögött,azt híresztelték hogy a szüleink nem engedték elvetetni,meg hogy párom is csak 18 múlt.meg milyen élete lessz nyomorzlt gyereknek és hasolók.szivattal ahol tudtak.ha nincs a dokim akkor megőrülök.mindig ő nyugtatott szólt rájuk(volt hogy ordibált velük)
aztán tessék.nagyon szar élete van a drágámnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sok barátom elfordult tőlem mikor megtudták a babát és akik akkor nem azok akkor mikor lakást vettünk.akkor nem értettem miért de ma már tudom hogy féltékenységből.az ilyen barát nem is barát.

na hosssszúúú lettem bocsi

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!

bfkrisztina

Hát néha elgondolkodom azon,hogy jól döntöttem e!Ne értsetek félre SOHA NEM VETETNÉM EL,csak vmiért manapság picit többet veszekszünk!
És mindig az anyagiak! Én veszélyeztetett terhes vagyok így már most elmentem táppénzre és mivel 1 hónap hiányzik a 180 napos munkaviszonyomhoz így az is lehet,hogy kirúgnak...és a párom folyton ezt vágja a fejemhez!Nem tehetek róla,hogy így alakult!
A másik,hogy anyós megint kezdi a hülyeségét! Én nem akrok fogadott orvost! Ide hozzánk jár Cseh Erika és sokkal jobban megbízok benne
,mint egy számomra vad idengenbe,akibe anyós bízik meg! Nem értem az összefüggést.......veszekszünk pénz miatt de fogadott legyen több ezerért!
Én nem tudom,de nincs szügségem fogadottra....mindenki megszül anélkül.....



Bölcsis dolog: Nekem nincs még gyermekem de biztos,hogy a gyereknek 3 éves koráig az édesanyával a helye!Remélem velem is itthon maradhat és nem kényszerít semmi majd a bölcsire...
Szép napot :)
nyuszitappancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: