Új privát üzeneted érkezett!

köszike
Én mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni.
remélem összejön, és nem lesz semmi gond.

Nektek mit mondott a doki???? Mekkora a kis manótok?? Vagyis a petezsák??
Vendég
 


sziasztok!

először is, nagyon sajnálom Gabi, hogy így alakult! drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön a bébi!

én ma reggel voltam a 0. uh vizsgálaton. ugye ilyenkor csak azt nézik, hogy egyáltalán jó helyen ágyazódott-e be a petesejt.

nah. nálam is ez van. mivel nem 28 naposak a ciklusaim, hanem jóval hosszabbak, így a számításaim, illetve a kalkulátor szerinti kor nem helyes! :(

ma egy 6mm-es petezsákot láttak a hüvelyi uh-on, de még az embriót benne nem :( szóval a kiszámított 5-6 hetes terhesség helyett, egy "maga még alig terhes" minősítést kaptam.

szóval kb. 4 hetes lehet a gyermek. de ezt csak én mondom :P

két ünnep között újra megyünk, remélem, hogy ez a több, mint 1 hét már a kis pulzáló "szívverést" is meghozza ;)

mindenkinek nagyon sok örömet kívánok a babavárás időszakában! kevés rosszullétet ;) és kellemes ünnepeket!

sophie27
 
 


sophie:
Gratulálok!!! Biztos minden rendben!!!
nekem sem mondott semmivel sem többet!!!
Csak anyit hogy látszik a peteszák, jó helyen van, de az embrio még olyan picike a drága hogy még nem látszik. Hogy biztosra menjünk, ezért január 2án hívott vissza!!!
Vendég
 

 
 

Kép
Vendég
 


Sikerült megírnom a függvényt, így majd mindig automatikusan mutatja, hogy ki hol jár és nem kell számolgatnom. Gratulálok pintyus!

Kép

szuszu
 
 


Pintyus ez szupi,következőleg lesz már szívhang is :wink: hány éves vagy?
Szuszu ügyi vagy köszönjük!
Sophie az már fél siker,hogy jó helyen van :wink:
Én is két napja nem hányok,olyan rosszat álmodtam,elkezdtem nagyon vérezni :cry: de jó hogy csak álom volt,velem csak jó történhet mostmár

lanyané
 
 


lanyané: a táblázatból is megtudhatod pintyus életkorát :lol:

szuszu
 
 


Jó reggelt Csajok! Mindenki jól van?

Én tegnap úgy beleájultam az ágyba, hogy elaludtam a tv előtt, fogatmosni is alig volt erőm kimenni :wink:

Mindenkinek gratulálok a jó hírekhez :D

Nekem is csak annyit mondott kedden a doki, meg azt írta a leletemre, hogy a petezsák méhen belül van, és ép szikhólyag van benne. Az embrió meg még nagyon pici.. Elvileg 6+4 voltam aznap, de ő azt mondta, hogy pár nappal fiatalabb, ami igaz is, mert nem 28 napos a ciklusom, hanem 30-31 körül.. De egyelőre maradok a hivatalos számításnál..

yuyu79
 
 


Szuszu :oops:

lanyané
 
 


lanyáné? hogy hogy néger gyerkőc van a neved alatt???

Amúgy 22 vagyok. Én is azt álmodtam hogy ha lelesik a hőm akkor elment a baba, szóval mindegyikünk nagyon fél a vetéléstől. Sajnos sok a szomoru hír, főleg itt a babaneten. :cry: De a mi babáink a világra akarnak jönni, ez tuti és ép egyészségesek lesznek!!!

yuyu: nekem még anyit sem mondott hogy ép szíkholyag van benne mert nem látszik, csak a petezsák. Maj januárba már kell látszódjon és akkor tuti lesz szívhang is és párom is velem jön. :lol:

Olyan nagy lázba voltam hogy elfelejtettem megkérdezni a dokitol hogy miért szurkálo az alhasam néha olyan nagyon erősen. Amúgy hányingerem nincsen de van amitől felfordul a gyomrom. Viszont egyfolytába szomjas vagyok!!! fejem sem fáj
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?
Én még nagyon az elején járok, holnap töltöm be az 5. hetet és holnap megyünk az első uh-ra. Nagyon izgulok, hogy lehet-e majd látni valamit és főleg, hogy jó helyen van-e. Ez a pici baba 3 és fél év várakozás után fogant, inszeminációval. Mivel csak egy petevezetőm ép, sajnos van esélye annak, hogy méhen kívül legyen az embrió.

Ha az inszemináció nov. 28-án volt , holnap leszek a 24. napon, szerintetek lehet majd látni valamit? Nem szeretném végigizgulni az ünnepeket. :?

Pintyus! Nekem is fájdogál meg szúrkál néha!

nellike
 
 


Pintyus nyugi ez természetes ne ilyedj meg neken is szurkált aztán egy-két hét múlva elmúlt,most fészkeli be magát igazán :wink:
néger baba azért van mert fekete hajú barna bőrű vagyok és a Párom mindíg azt mondja ilyen néger babánk lesz,de így hogy ikrek egy fekete egy fehér :D :D :D :D
kicsit meg vagyok fázva meg mintha azt mondanák a babák,hogy most ne csináljak semmit mert pihenésre van szükségük,úgyhogy betartom nehogy.....na ez a hülye álom :twisted:

lanyané
 
 


Nellike :D üdv és hatalmas gratula és nagyon szorítok,hogy jó helyen legyen-nem is lehet másként :wink:
nekem a két kismanó meg lombikkal sikerült előtte volt 5 sikertelen inszem,neked hányadikra sikerült :?:

lanyané
 
 


sziasztok!
Na nekem eddig nem volt semmi bajom, de ma reggel úgy rámtört a hányinger, ráadásul bennt már a munkahelyemen. De róka nem volt, pedig már nagyon-nagyon éreztem!

szép napot mindenkinek

Erika
knéerika
 
 


Sziasztok kismamik:)

pintyus, Zsófi gratulálok nektek:))) boldog, problémamentes babavárást kívánok mindannyiónknak:))

Szorítsatok lányok, ma megyünk a párommal uh-ra 13.40-re, annyira izgulok, remélem már lesz szívhangja a picinek?!

ne izguljatok a hasika fájás miatt, nekem is volt vagy két hétig, most már elmúlt, csak a puffadás, émelygés, fejfájás maradt meg:))

reggel óta liftezik a gyomrom, lehet, hogy az izgalom miatt? :))

Szuszu köszi a táblázatot, szuper lett, ügyes vagy !!! Jó látni, hogy ilyen sokan osztozhatunk egymás örömében...

sniky
 
 


szia Nellike:)))

Gratulálok neked én is, biztos minden rendben lesz, ne izgulj :wink:

sniky
 
 


Erika,

kitartás:)) hasonlóan érzek én is tegnap óta:))

szép napot nektek!

sniky
 
 


Lanyané!

Nekünk a 4. sikerült! De hogy?!!! Most aztán tényleg nem számítottunk rá, úgyhogy nagyon aggódom, hogy minden rendben legyen. Egyébként a következő nekünk is a lombik lett volna, februárra terveztük. Remélem nem lesz rá szükség.

Egyébként viszonylag tünetmentes vagyok. (még) Émelygés van, hányás nincs, a hasam irtó nagyra fel van puffadva. (a férjem azt puszilgatja, hiába mondogatom, hogy az még le fog menni.) :)
Viszont kedden görcsöltem elég erősen, de ez hála istennek elmúlt, pedig jól megijesztett. És azóta barnázom is. Szerintem az utrogestan miatt, mert ha beteszem, akkor utána ürül némi homokbarna izé, aztén két utró közt semmi. Ja! És minden nap a párocskám adja be a fenekembe a Progeszteron szurit! Szóval remélem meg van támogatva rendesen! :wink:

Jé! Egy ismerős "arc"! Szia Bonikó!! :wink:

nellike
 
 


snyki nyugi minden rendben lesz,ott fog pulzálni a pici pötty :D

lanyané
 
 


Snyki! Előre ne stresszelj! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Lanyané! Gratulálok az ikrekhez!

nellike
 
 


Üdv Nellike! Drukkolunk, hogy jó helyen legyen az a picúr! :wink:

Hihetetlen hogy sokan ennyit kell hogy várjanak a babára... vagy ez nem reprezentatív minta? Gondolom aki sokat vár rá, az jobban utánanéz mindennek, és hamarabb ráakad az ilyen fórumokra is :wink:

Aki rosszul van, annak jobbulást!

Sniky, szorítok :)

Lányok, a rémálmokat meg tessék elhessegetni, legyetek optimisták, nem történhet semmi rossz :!: :!: :!:

yuyu79
 
 


szia lanyané:))

rendben, köszi:) remélem is:))

sniky
 
 


sniky, ne aggódj... én is remegő lábakkal mentem a dokihoz, de persze fölösleges volt izgulni :wink:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

szeretnék csatlakozni az augusztusi csapathoz :D
most vagyunk 7 hetesek aug. 3. -ára vagyok kiírva.
és rögtön kérdezném is, hogy mit lehet tenni a hányingerrel?
nekem ő az első babám és nagyon kínoz a rosszullét és nem csak reggel. már 6 kilót fogytam és aggódom, hogy valami baj lesz.
ha valakinek van valami tuti módszere, nagyon boldoggá tenne.

gratula mindenkinek és boldog karácsonyt!!!
Ági
columbine
 
 


köszi, yuyu, aranyos vagy:))

sniky
 
 


Columbine!

Állítólag a reggeli felkelés előtt a gyömbéres keksz szokott beválni! Vagy az enyhén sós! És igyál sokat!

Ja! És én, ha velünk marad Kisbogyó, akkor augusztus 21. körül fogok szülni! (ha tényleg hinni lehet a kalkulátornak) Pont a 4. házassági évfordulónk napja :wink:

nellike
 
 


Ági, üdv közöttünk! Milyen sokan leszünk, ez tök jó :!:

Szerintem menj el a háziorvosodhoz, nehogy valami gond legyen, 6 kiló az azért elég sok..

yuyu79
 
 


Szia Ági!

Üdv a csapatban és hatalmas gratuláció!!!

Szegényke, nem irigyellek a hányinger miatt. Én azt próbálom csinálni, hogy sokszor eszem keveset, este sem fekszem le evés nélkül és reggel első dolgom bekapni egy kekszet az ágyban, vagy megenni egy pirítóst. Nagyon óvatosan kelek fel, mert én is érzem az émelygést elég erősen, de eddig még szerencsére minden bennem maradt, amit megettem. Ha nem nagyon kívánod a kajcsit, akkor próbálkozz meg vmi gyümölccsel, én pl. a mandarint kg számra eszegetem:))

Csak egy pár tipp, hátha segít:))


Jobbulást Neked!

sniky
 
 


Én is már alig várom hogy orvos lásson, meg az uh-is meglegyen, mert addig alig bírom felfogni hogy növekedik a pociban vki. Remélem hogy nincs bennt baj!

A listához szükséges adataim: 22 év, 7 hetes, Sote II, Budapest- Újpest

Erika
knéerika
 
 


várható időpont: 2008.08.07.

Erika
knéerika
 
 


Columbine!
Nekem a lányok javasolták a pirítóst, a kipróbáltam és bevállt. Eddig egész napémelyegtem, ma ettem reggel egy pirítóst, meg most délben egyet és nem émelygek. Igaz semmit nem bírok megenni, mert ha ránézek hányingerem van, de a pirítós az csúszik:) Ehhez iszok egy "vödör" itromos teát :D :D
tami75
 
 


De ez majd akkor lesz biztos ha voltam már uh.

Erika
knéerika
 
 


szia Erika:))

most nézem, hogy Te is milyen fiatal vagy?! :)))

mikor is mész dokihoz?

sniky
 
 


január 3-ára kaptam időpontot a dokihoz

Erika
knéerika
 
 


akkor az még pont két hét...

remélem gyorsan eltelik, hogy végre Te is meggyőződhess erről a hatlamas csodáról:)))

sniky
 
 


hát igen 2 hét még, jajj
De szerintem gyorsan eltelik majd az ünnepek alatt.

Erika
knéerika
 
 


erika: te is 22 vagy!!!!!!!!!!!
De jó nem vagyok egyedül!!!!!!!!! Már úgy éreztem kilógok a sórbol!!!

Zsófi, nelli, gratulálok. Minden rendben lesz!!!
Nelii: Ha minden jól megy akkor majdnem egyszerre szülünk. De izgi!!!Az augusztusi hónap nagyon izgi lesz itt a topicban, képzeljétek el, majdnem minden nap szül valaki közülünk!! :lol: :lol: :lol:

Nelli, én ma vagyok 5 hetes és 1 napos, a tegnap voltam Uh-n és még csak a picike peteszák látszott ami fél centi volt, de az embrio még nem mert anyira pici a drágám. Szívhang meg biztos nem, majd 2 hét mulva.

erika: nektek egyből összejött??

Én nem tudok a rókás témához csatlakozni, mert eddig még semmi!!
Kép
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a sok ötletet, kipróbálok mindent, most gyorsan ettem is egy pirítóst :) és egyenlőre ok.
gondoltam beszerzek valami vitamintabit, bár nem hiszek az ilyen mesterséges cuccokban, de hátha most pótolja, amit nem tudok megenni.


Látom van táblázat, én is adom az adatokat:
Ági, 29év , 7. hét 5. nap ,Szent Imre kórház, nincs tesó, 2008. aug. 2.
columbine
 
 


Szia Pintyus!

Hát igen mondhatom hogy egyből, nem is gondoltam rá hogy sikerül, mert az hallani sok felől, hogy milyen régóta próbálkoznak és semmi. Meg nagyon az sem izgatott hogy késik, mert már volt rá példa hogy késett egy hetet, aztán hopp megjött, de most nem ez volt a helyzet, 2 hét után meg a melleim is nagyon feszültek/nek akkor kezdem már gyanakodni hogy itt van valami.
Ekkor csináltunk tesztet amin volt egy halvány csíkocska, hát de mondtam a páromnak hogy két nap múlva csináljunk még egyet mert ezt én alig alig látom.
Persze ő nagyon látta azt a csíkot :D
Ennyi úgy röviden

Erika
knéerika
 
 


Ez érdekes:)) képzeljétek nálunk meg az volt a helyzet, hogy tavaly május óta próbálkoztunk, év vége felé már teljesen bele voltam betegedve, hogy miért nem akar összejönni, idén már kezdtem lemondani róla....

A november hónapi is úgy alakult, hogy egyetlen egyszer voltunk együtt a párommal és tessék:))) nagyon nagy szerencsének érzem:))

sniky
 
 


Sniky!
Az a lényeg hogy végre összejött, és most már csak magatokra gondoljatok :D
persze furcsa dolgok ezek

Erika
knéerika
 
 


:))) bizony:-))

most viszont elköszönök egy időre, megyek ultrahangra a párocskámmal:))

3 körül jövök megint:))

puszi nektek!

sniky
 
 


Szia Sniky!!!

Erika
knéerika
 
 


nikianyu: ezek a dolgok nem is szerencsén múénak szerintem hanem ez egy áldás, Azért hívják áldott állapotnak. Szerintem a Jó Istenke úgy gondolta hogy elég ha akkor egyszer együtt vagytok mert leküldi neked a babát a pocidba!!!

Erika, ezt csak azért kérdeztem mert nálunk is egyből összejött, pedig nem is hittük volna. Máég én mondtam páromnak hogy kezdjünk el próbálkozni mert úgyse jön össze elsőnek!!!
De az is lehet hogy még nagyon fiatal a szervezetünk és így könnyebben mennek a dolgok.
Vendég
 


sniky, drukkolok, gyere és mesáljél utánna!!
Vendég
 


Lehetséges!
Na most megyek ebédelni, aztán meg dolgoznom is kéne :(
puszi! Majd még fel fel nézegetek a mai nap folyamán

Erika
knéerika
 
 


köszi pintyus, aranyos vagy:))

nem is olyan soká jövök és mesélek:)))

szép napot addigis:))

sniky
 
 


Nikianyu, ügyes legyél, aztán gyere és mesélj.

A mi babánk "véletlenül" jött, meg is ilyedtem, hogy most hogyan is lesz, de a papája annyira vágyott rá, hogy teljesen megnyugodtam :)
furcsa az élet, amikor azt beszéltük, hogy legyen babánk, nem jött össze. most, amikor meg nem is számítottunk rá egyszer csak csíkos lett :)
alig várom a karácsony estét, akkor jelentjük be a szülőknek, lesz nagy öröm. nekem biztos ez a legnagyobb ajándék. de biztos nektek is :)
columbine
 
 


Én nem is tudom, hogy bejelentem e vagy sem, anyukám már nem él, apukám meg nem olyan akinek be lehet jelenteni. De majd csak kiderül. Persze a nővérem már tudja, ő az első akinek elmondtam.

A párom szüleinek meg majd január fele jelentjük be!

Erika
knéerika
 
 


üdv az újaknak!gratula!jó sokan leszünk,tök szupi :D
krumplipüré,rántotthusi,cékla ezt csináltam ma ebédre nagyon jól esett :D 2 napja nem hányok juhélly :D

lanyané
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: