Új privát üzeneted érkezett!

Ibm, most azért megnyugtattál :D Az álmosság nálam is megvan :lol:

Most beszéltem a védőnénimmel és adott időpontot jövő hétfőre, délutánra. Nagyon örülök, mert azt hittem,h.szabit kell majd rá kérnem. Így telefonban nagyon kedvesnek tűnt, remélem ilyen is marad :) Így a vérvétel eltolódott jövő keddre, mert addigra már lesz akkor kiskönyvecském, elvileg - tehát írásos bizonyíték a babóról :lol:

Anha én is most váltottam orvost, eddig - úgy értve a terhesség vizsgálatot leszámítva - egyszer voltam nála, okt.közepén. De nagyon jókat olvastam róla, többek között ezen a babanetes fórumon, meg szimpi is, úgyhogy úgy döntöttünk a párommal, hogy nála maradunk. Az előző orvosom is nagyon jó volt,csak azt nem szerettem benne, hogy mindig motyogott, alig értettem belőle valamit, és a kérdésekre is úgy válaszolt, h. sose értettem, mit mond. Ez a doki tudja úgy mondani, hogy egy laikus is megértse :lol:
sipiné
 
 


Nálam a hányinger azért nem volt egyértelmű, mert szedem a Gravidát és attól szokott lenni. Csak az volt a fura először, hogy sokkal erősebb lett.
Valaki írta, hogy szedi a Duphasont, én azt kérdezném, hogy neki hogy történik a felírása, merthogy nekem azt mondta a doki, hogy 2 hét múlva kell mennem, ehhez képest felírt 20 db-ot, napi 3-at kell bevennem, így jövő szerdáig elég és azt mondta, nem szabad kihagyni 1et sem,akkor hetente kell majd járnom hozzá csak a recept miatt?

Kép
teó
 
 


Sziasztok,
Szívesen továbbadnék egy darab S méretű, pocakbetétes kismama farmer halásznadrágot. Használtan kaptam, nem hordtam, jó állapotban van. Vastag harisnyával még most is hordható, meg esetleg tavasszal. Nagyobbfajta S, én belepréseltem magamat, sikerült, de szűk (M-es vagyok amúgy).
Ingyér' kaptam, ingyér' odaadom Laughing Csak írjon privátot, aki szeretné.
Üdv,
Nuska+
nuska1
 
 

 
 

Csajok!

Az árakról légyszi írjatok !!

eddig magánhoz jártam, de nem tudom győzzük-e majd ezután is.
Csak szeretném összehasonlítani, h ki mit és mennyiért kap.
Én 5-6000ft-ot szoktam fizetni.ebben van egy vizsgálat, UH,mellvizsgálat.Érdekelne...
Köszi
agica1027
 
 


megmondaná valaki mi az a Duphason??
nekem az orovos semmit nem mondott, hogy szedjek, csak mondta hogy menjek két hét múlva :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


asszem s méret sose voltam :? , tartok tőle már nem is leszek :shock:
de azért aranyos :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Teo, én is Gravidát szedek. Utána nekem is van egy kis hányingerem (szerencsére nem tartósan), de ezt nem a terhesség számlájára írom, hanem azért, mert olyan hatalmas. Nem értem, miért ragaszkodnak a gyógyszergyártók az ilyen nagy pirulákhoz?! :shock:
Tablettáktól akkor is hányingerem volt, amikor még nem voltam terhes :lol:

Nuska, köszi a felajánlást, nekem biztos nem jó az S-es méret, alapból L-eset (vagy méretfüggően XL-eset) hordok :oops:
sipiné
 
 


Szilvi, a doki nekem csak vitaminokat (Elevit v. Gravida + Magne B6) mondott és h. keressem fel a védőnőt + mindenféle vérvétel...
A Duphason-t én sem tudom,h. mi....
sipiné
 
 


szerintetek ártana ha az elevit mellé elkezdeném én is szedni a B6ot?? kicsit aggódom hogy kevés ez a vitamin, nem vagyok valami jó étkű, meg változatos étkű, stb

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


nekem még azt se mondta hogy szedjek vitamint :( , jó hogy ő volt mindenki uh-sa, de mondtam neki hogy felkeressem e a rendelőjébe ma, azt mondta fölös, menjek két hét múlva

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ha a gravidától hányingeretek van akkor miért szeditek? nekem az elevit-től semmi bajom

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Én tudom mi a Duphaston,mivel 3X1-be szednem kell+3X2 magne B6+Elevit és most még 1X1 Cedaxot is a hólyaghurutra,szóval én nem csodálkozom,hogy hányingerem van.
A Duphaston progeszteronos készítmény,nekem azért kell szednem mert ugye 2 éve volt vetélésem,amikor is már az elején is barnáztam (6 hetesen és a köv. UH 12. hetesen volt,hiába mondtam a dokinak,hogy mi újság azt mondta lehet,hogy kéne progesztero ,de végül nem adott. Persze közben vizsgálatok voltak ahol azt mondta minden rendben nő a méhem,és hát hittem neki mert ő az orvos! Eszembe se jutott,hogy baj lehet,azt mondák ez természetes. Hát 12. hetesen már csak azt tudták mondani,hogy 3 hete nem él! Valószínűleg a 9. hét után a placenta nem tudta átvenni a progi termelést és ezért! Legalábbis ebben bízunk! Nekem mielőtt megjön akkor is egy hétig már barnázok,hát ezért szedem a duphastont,hogy ez ne ismétlődhessen meg.
Szóval ne izguljatok nektek nem kell a duphaston!
Remélem nem paráztattam be senkit,ezt már 1000X leírtam de mindig van valami kérdés! Bocsi,de valakinek ez hasznos! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Szilvi, szerintem a vitamin nem árthat. Én ugy szedem, h. Gravidából 1x1-t, magneB6-ből 2x1-t.
Nekem eredetileg Elevitet mondott a doki, de bevallottam, h. "előredolgoztam" és vettem egy Gravidát. Szerintem marha drága volt, úgyhogy ki biztos nem dobom. Max.ha elfogy, inkább elevitet veszek helyette.
Egyébként a doki azt mondta,h. tök mindegy,h. Gravida vagy Elevit, ugyanaz van benne. Szóval szerintem nyugodtan szedheted.
sipiné
 
 


Ibm, sajnálom az előző babádat :cry:
Remélem most nem lesz semmi gond! Mikor mész legközelebb vizsgálatra? Látom most vagy ugyanazon a 9. héten. Esetleg nem lenne érdemes megmutatni,h.most minden jól működik-e?
sipiné
 
 


ibm: de beparáztattál :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ha tudom meg se kérdezem :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Henka! Merre jársz?
Várjuk a fejleményeket!

Nekem azt mondta a doki a Duphastontól lehet hányingerem!
A 13. héttől majd elkezjük csökkenteni,én tényleg mindent kibírok pirinnyóért,de már úgy szeretnék jól lenni! :cry:
Az azért mégis csak borzasztó,hogy nincs fél óra mikor jól vagy nem?
Na jó befogom,csak minden rendben legyen!
Tegnap mondtam a páromnak,hogy olyan jó ez a fórum,hogy ilyen korai terhessegtől végigkísérjük egymást! :lol:
Én úgy tudok izgulni mindenkiért!
Jó kis csapat!
És a sok "ráérős" kismamának legalább jól telnek napjai!
Na megyek megpróbálom lenyelni a gyógyszereimet!
Napi 11 szem! Ez már elég a hányingerhez nem?

Kép


Kép
ibm
 
 


egy ártalmatlanabb kérdés :) , ti isztok szénsavas üdítőt? valaki azt mondta nem lehet terhesség alatt, de azaz igazság hogy már megbolondulok egy kis buborék után :oops:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Ibm, egyetértek, szerintem tök klassz ez a fórum, legalább nem tartjuk magunkban a "hülye" kérdéseinket :lol:
Én is izgulok mindenkiért, remélem Henka hamarosan jelentkezik!
A gyógyszerek miatt részvétem, én a napi 3 darabomtól is kivagyok :lol:
Én egy kicsit attól aggódom,h.sok helyen olvastam,h. terhesség előtt kell már szedni vitamint, legalább egy hónapig. Nos én nem szedtem, de remélem, ettől még nem lesz baja a babának.

Szilvi, én még nem olvastam sehol,h.szénsavasat nem lehet inni. Tény, h. nem annyira egészséges, de szerintem egyszer-egyszer egy pohárral megengedhetsz magadnak. Egyébként én szoktam inni szénsavas ásványvizet - igaz mostanában jobban esik a mentes, és néha-néha egy pohár kóla is lecsusszan :oops: De azt olvastam, h. mértékkel semmi sem árt.
sipiné
 
 


Szilvi! Azt mondtam nincs para,mert többet nem is írok!

Sipiné! Voltam kedden,minden rendben. Ez a terhesség teljessen más mint az volt! A legfontosabb,hogy más az orvosom és tényleg nagyon figyel ránk!
Azért hogy ne parázzatok annyira leírok még pár dolgot az akkori életemről és megfogjátok látni,hogy 1000 más oka is lehetett annak,hogy az a baba nem születhetett meg!
2 helyen dolgoztam,itthon a lakásfelújítás közepén álltunk,a csempeveréstől a festékig mindent csináltam! Amikor még nemtudtam,hogy terhes vagyok dohányoztam,buliba alkoholt ittunk,beteg voltam,gyógyszereket szedtem,gombás fertőzésem volt! Magamba szúrtam a betegből kihúzott tűt......... és még lene mit írnom,de azthiszem ennyi elég ugye?
Elkezdtünk próbálkozni,de nem gondoltuk,hogy rögtön sikerül!
Nemtudhatjuk miért történt így! A kórházban a szobatársam azzal vigasztalt,hogy azért ment el mert beteg lett volna és a következő babának kell megszületnie!
Aki most itt van a hasamban és MEG FOG SZÜLETNI! :lol:
Ahogy a tiétek is,mindenkié! :lol:
Úgyhogy csajok NO PARA!
Ja most úgy indultunk neki,hogy már előtte letettem a cigit és elkezdtem a vitamint! Késza lakés csak egy baba hiányzik belőle!
Táppémnzen vagyok mióta megtudtam és gyógyszereket szedek! Ugye van különbség! Semmi más dolgunk nincs mint vigyázni a babánkra!
Egyébként a szénsavas üdítőt állítólag nem ajánlják,de én bizony szoktam inni! Ha már mindentől hányingerem van csak kell valami nem? Max szénsavas ásványvíz! Kicsit puffaszt,de legalább olyan vagyok mint egy igazi kismama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szilvi! Remélem megnyugtattalak!

Kép


Kép
ibm
 
 


Bizony én a múltkor a light colan kívül semmi mást nem voltam képes meginni!
A Wera jól lecseszett érte,azóta nincs itthon,pedig imádom!

Köszi Wera!!!!!!!!!!! :lol:

Őszilé,tea,szénsavas ásványvíz,ritkán egy kis fanta,tej, a többi gyümilé nem jött be!
Én az elején képes voltam meginni napi 3-4 liter szénsavmentes ásványvizet is,de már rá sem bírok nézni!
Azt mondják azt kell fogyasztani ami jól esik,annak nincs értelme,hogy megiszom és rosszul vagyok tőle!
Jó persze azért ésszel a colaval,de pl. a Mc-is kaja mellé mi mást lehetne inni!

Na ha ezt a Wera elolvassa,várjatok csak majd este lesz
letolás! :lol:

Puszi neked Wera! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm, ezzel mi is így jártunk, próbálkozásból rögtön a második hónap összejött :lol: Nem gondoltam volna.... :lol:
Te egyébként mit dolgoztál? Orvos vagy? Vagy nővér?
Biztos vagyok én is benne, h. mindenkivel rendben lesz minden. Ha valami hülyeség az eszembe jut rögtön el is mondom magamnak,h.ez velünk NEM történik meg :lol: (Ha mégis, akkor majd ráérek akkor aggódni :? )
Ti egyébként honnan írtok?
sipiné
 
 


a dohányzás mennyire árt a babának? mert én nagy bagós voltam napi két doboz :cry: , nem is sikerült végleg letennem, azt mondták fokozatosan tegyem le, mert többet árt az elvonási tünet és amúgy sincs már jelentősége, mert tele van a szervezet vele, melynek a kiürülési ideje kb annyi mint egy baba kihordása :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


A light kóláért nagyobb lecseszés jár, mint a rendes kóláért? Én erről lemaradtam, valaki megmondja,h.miért?
Én mostanában teát, tejet és szénsavmentes ásványvizet iszok nagyobb mennyiségben. A többiből csak úgy néha, mutatóba :D
sipiné
 
 


Szilvi!
Mennyit dohányzól?
Én is ezt olvastam,ezt neked kell eldöntened-én a mai fejemmel már egy slukkot sem szívnék,sok cikket olvastam erről,ezért tettem le még előtte!

Nővér voltam és imádtam,eszembe se jutott,hogy itthonmaradjak,úgy gondoltam majd félidőtől!
Most már más a váleményem!
Van kolléganőm aki hasonlóan járt mint én,most terhes,áprilisban szülni fog,táppénzre ment mikor megtudta és nagyon jól van!
Mondjuk amilyen szarul vagyok mostanában nem is tudtam volna dolgozni! Meghát eleve veszélyeztetettnek indultam!
Pest megyéből írok!

Kép


Kép
ibm
 
 


nekem cola mind a kettő....... :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!
Csk azért írtam a light colat mert én azt iszom, a simát nem szeretem! Egyébként szerintem egyformán gáz mind a kettő!
Pár éve volt egy kis gyomorgondom,akkor napi 2 litert ittam!
2 hét alatt ledobtam 10 kg-ót! Rohantam a belgyógyászatra,úgy megijedtem!
1 hónapig szedtem gyógyszereket,teljessen renbejöttem,de akkor mondták,hogy felejtsem el a colat,a cigit és a kávét is!
Gondolhatod miről mondtam le!
Csak azóta tényleg mértékkel iszom a colat!

Kép


Kép
ibm
 
 


már nem olyan sokat, a legszörnyűbb az, hogy azt mondják igazából már nem számít(nem két doboz nem számít hanem az az egy-kettő szál) mivel a szervezetben vérben benne van teljesen :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


a gyomrom fájt nekem is pár hónapja, akkor raktam le a colát, meg a kávét átcseréltem nescafé 3in1-re

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi, nem azt mondom,h.helyes, h. cigizel...Viszont van olyan ismerősöm,aki kb. ugyanígy szívta (2 doboz/nap), megtudta,h.terhes és azon nyomban eldobta a cigit (szerintem ha nem hiányzik kifejezetten, Te se szívjál) és nagyon édes, egészséges picurnak adott életet, aki mostmár 3 éves és egészséges,mint a makk! Igaz, a terhessége felét kórházban töltötte, fekvéssel, félidőben befektették, mert begörcsölt. Aztán utána már csak néhány napra engedték ki. De máig mondja, h. megérte :lol:
sipiné
 
 


Jah, de ezzel nem azt akartam mondani, h. a cigitől!!! Most látom,h.kicsit úgy néz ki....
sipiné
 
 


nem is mondhatod, hisz nem helyes :) tehát ha lerakjuk akkor nem biztos hogy baj lesz., az jó :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szedtem Elevitet is, nekem attól is volt némi hányingerem, viszont vannak ízületi panaszaim és amikor hónapokon át szedtem az év elején a Gravidát, mintha elfújták volna,1általán nem fájtak a kezeim, és ennek ngyon örültem, arra gondoltam, a Gravidában van vmi,ami jót tett.
Ibm, neked akkor hogy van a Duphaston felírás, ahogy írtam, nekem 1 heti adagot írt fel és azt mondta, 2 hét múlva menjek.
Hogy mit igyak, az nekem is probléma, mert néha úgy unom a vizet, dobozos üdítőket nem annyira szeretem, teát is csak időnként kívánom.

Kép
teó
 
 


Teó!

Nekem 2 dobozzal szokott felírni és most voltam nála úgy,hogy még volt itthon 2 dobo és akkor írt még egy receptet,mondta,hogy nem kell kiváltani csak ne leszek recept nélkül.
Eleinte 2X1-et szedtem,aztán a 8. héttől felemelte 3X1-re.
Te mennyit szedsz?
És miért kapod?
Nincs tőle hányingered?

Kép


Kép
ibm
 
 


3*1-et kell szednem, még csak ma kezdtem el, úgyhogy sokat nem tudok róla mondani, arról már olvastam a neten, h van, akinek nem bírja a gyomra és h kúpos változatra is át lehet térni, bár az lehet nem a Duph., hanem vmi Ubetűs gyógyszer.
A vetélés miatt írta fel nekem is, mondjuk nem derült ki, h progi-hiány okozta volna, de szintén a neten azt írkálták fórumozók, h mindenkinek írtak fel ilyet vetélés után. Agyonolvastam magam a témában. Neked az elején felírták?
Amúgy én is Pest megyei vagyok, vki kérdezte.

Kép
teó
 
 


Nekem is az 5. héten írta fel,azóta szedem!
A másik doki akihez régen jártam az mondta legközelebb utrogestam kúpot fogok kapni,de ez a doki azt mondta a Duphastont jobban szereti.
Mindeggy,csak használjon!
Elküldenéd nekem privibe hogy mi történt és hol laksz helyileg?
Csak azért kérem mert nem akarom,hogy a többiek is ilyeneket olvassanak,így is paráznak eleget!
De ha nem akarsz róla beszélni azt is megértem!
Hát ezt a dokid nagyon elszámolta,az így sehogy sem lesz elég. :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Többiek merre vagytok?
Kike?

Kép


Kép
ibm
 
 


elszundiztam rex közben :) , erre felköltöttek :shock: , lépek kutyát etetni akkor :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ja, Szolnok megye

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Hahó lányok!Nem is tudom hol kezdjem a beszámolót.Reggel 9 re bementem a szülészetre,megvártam a dokinőt,majd lementünk a kezelőbe.megírta a beutalót a belgyógy szakrendelésre.Hozzá pedig jövőhéten kell mennem uh-ra./most nem csinált!/Szerencsére csak 1 nénike volt előttem és már én voltam soron.Azzal indított a doki hogy túlsúlyos vagyok,amit eddig is tudtam!!!Ezzel nem mondott újat,ő is mért egy 170 es vérnyomást és kijelentette minden előzetes kezelések nélkül hogy ha a gyógyszer nem segít MEG KELL SZAKÍTANI A TERHESSÉGÉT szó szerint ezt mondta.Gondolhatjátok hogy éreztem magam. :cry:
Elküldött vérvételre,jövőhét csütörtökön rám teszik a 24 órás mérőt majd ekg -t csinálnak .addig is felírta a DOPEGYT-et.2x1 et kell szednem.Én csak azt nem értem hogy ilyet miért mondott mikor még meg sem próbált kezelni!!!!Ja meg diéta.Nem mintha sokat ennék,mivel étvágyam sincs.Röviden ennyi.Semmi kedvem semmihez. :cry: Remélem veletek minden rendben van.Puszi.

KépKép
henka76
 
 


na hát henka erről szó sem lehet, nem hiszem el, még ilyen bunkó orvost!!!!! :twisted: mindjárt felrobbanok, ne haragudj de most ird meg hány kiló vagy!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


másnak is magasabb a vérnyomása mégse azzal kezdik, hogy elkell venni....felháborító :twisted:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Heni!
Én még új vagyok, cs ma csatlakoztam.
Nem értem ezt, mire alapozta a nagybetűs szavakat?A magas vérnyomásra?Nekem is a körzeti doki a 7en tök magas vérnyomást mért, jól megriogatott, plusz én is tülsúlyos is vagyok, arra is figyelmeztetett, bár nyilván tudom én is.Aztán anyukám otthon még kétszer megmérte délelőtt, a lehető legjobb volt a vérnyomásom mindkétszer, anyukám egészségügyben dolgozott, ő mondta, hogy van olyan hogy fehérköpeny-hipertónia, doki láttán az izgalomtól felszökik a vérnyomás.
Nem tudsz kérni valakitől mérőt kérni és otthon nyugodtan méregetni, hátha neked is csak az izgalom okozta.
Esetleg másik dokihoz nem tudsz elmenni?
Fel a fejjel!

Kép
teó
 
 


Henka!

Ne haragudj de egyet értek szilvivel!
Hát hogy beszélhet így? És most miért nem csinált UH-ot?
Nem azért rendelt be?
Úgy sajnálom! De sajna ezt most végig kel csinálnod, a dopegyt bizti jó lesz! Bocsi,de tényleg túlsúlyos vagy? :oops:
Hát most megtudom érteni,hogy semmi kedved semmihez,de azért próbálj jobb kedvre térni és olvasni minket! Meg persze írni!
Domival mi újság?

Kép


Kép
ibm
 
 


van itt nálunk egy nő aki kb 130 kg, kihordott kettőt, neki is ingadozott a vérnyomása :twisted: nagyon felháborodtam, hogy lehet ilyen??? uh-t miért nem csinált?? tán nem ért rá?????????? :twisted:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Henka! Teljesen fel vagyok háborodva, akárcsak a többiek! Hogy mondhat ilyet egy orvos?? :evil: Ettől aztán gondolom még jobban felszökik az ember vérnyomása....
Szerintem semmiképp se hallgass egy orvos véleményére, ha gyógyszeres kezelés nem segít, szerintem nézesd meg Magad másik dokival is!
Megértem,h.most nagyon rossz a kedved, próbálj sokat pihizni és ne idegedeskedni... (tudom, könnyű mondani...)

Megjegyzem, én is túlsúlyos vagyok egy csöppet, bár most a terhesség előtt sokat fogytam /tudatosan/, azért maradt rajtam épp elég. Szóval azért nem mindig igaz,h. túlsúly=magas vérnyomi. Persze igaz,h.megnöveli az esélyét...
sipiné
 
 


Felfoghatatlan, milyen dokik dolgoznak az egészségügyben.Magyarországon népbetegség a magas vérnyomás, ezen a dokin múlna, kihalnánk?Bocs, ha erős

Kép
teó
 
 


Henka!

Nagyon sajnálom, amit a doki mondott, de azt gondolom, ne csüggedj el!
Nekem annak idején, amikor a második kisbabámat vártam, meg akarták szakítani a terhességemet, mondván, fejlődési rendellenességgel fog születni.
Gondolhatod, mit éreztem, amikor azt mondta a doki, hogy agyhalott lesz...

Erre naná, hogy begörcsöltem, de úgy döntöttem, nem hagyom.
Elmentem másik orvoshoz, aki közölte velem: Kismama nyugodjon meg, ez a baja biztosan nincs.
Nem tudtam teljesen sohasem megnyugodni, de kihordtam az én édes kicsi angyalkámat, aki most 10 éves, gyönyörű, okos, a szemünk fénye!
Makk egészséges!

Ezt csak azért írtam le, mert tudnod kell, hogy nem szabad elkeseredni!
Ennek a kisbabának meg kell születnie, és nem értem a dokit, hogy hogyan mondhatott ilyet!
Felháborító!!!!
Vendég
 


Sziasztok.Hát sajnos tényleg jó duci vagyok nem merem leírni mert szégyenlem magam.De több kövér nő is kihordott egészséges gyereket itt ennyire /zavarja őket a kövérség!/Most aki duci az ne is akarjon babát?Na jó leírom 110kg.vagyok :oops: Domival 90 kiló voltam mikor elkezdtem és a terhesség alatt 12kg híztam.Ami reális.Sajnos nem tudtam fogyni pedig volt hogy 14kg-ot is fogytam teljesen magamtól.De hát ez most így jött össze.A barátnőm is duci mégis 2 gyereke van ,2 féle gyógyszert is szed /most is/vérnyomásra.Domi jól van köszönöm.Amúgy nem vagyok alacsony ezért el is oszlik rajtam a sok felesleg. :D Majd ha tudok teszek fel valamikor képet.Tudom hogy minden rendben lesz,úgy kell lennie.!!Ti milyen súlyban vagytok?Köszi a vigasztalást.

KépKép
henka76
 
 


mit kell ezen szégyellni!! mindenki olyan amilyen!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: