Új privát üzeneted érkezett!


Vera,

hát ezért nem tudom, hogy hogyan közöljem a munkahelyemen, hogy babát várok. Bár 7 éve dolgozok itt, voltam már negyed év, meg év dolgozója is, mégis félek, hogy nem néznék jó szemmel a bejelentésemet. Pedig én egy multinál dolgozom.

Emi
emi29
 
 


Kép

Sziasztok Kismamik!!!

En meg mindig toppon, szerencsere. Feszulo cickokon kivul nem sok jel :wink: Jokat fozok, foleg a sos dolgok, levesek kotnek le, de igazabol azok eddig is felizgattak az izlelobimboimat :wink:

Verus, nem tudom, milyen eszmecseret folytattatok Magikaval meg Hannaval egy masik topicban, de en nem is nezek utana. Szerintem ilyen vitakra nem szabad leallni. De engem tenyleg nem is erdekel es fo a beke.

Magi, remelem, mar nem verzel es szep nyugodtan pihensz vegre a hetvegi esemenyek utan.

Ollem, ugy orulok neked! A keresztenysegednek is!

Annyian irunk ide, hogy most nem tudok mindenkit nev szerint szolitani, de kivanok mindnyajatoknak oromteli babavarast :!: :!:
katavirag
 
 

 
 

Kata!

Azota nem vereztem, egesz jol voltam, de ma kidoltem a rosszullettol, es a hasam is gorcsolget.

Ugy irigykedem, hogy nem vagy rosszul.
En is jol szeretnek lenni.

En most borsolevest es tejbegrizt kivanok igy fogok is kesziteni valahogy este tejbegrizt, borsolevest meg anyukam kuld.

Lanyok nem tudom mi lesz.
Holnap lesz a szuloi az oviban.Nem tudom, hogy fogok tudni elmenni, mert ma keptelen lennek ra.
Lehet apa szol majd anyosomnak, hogy menjen el helyettem, elvegre O intezte el, hogy Zolit felvegyek.

Amugy most hivott anyukam, hogy Zoli lazas 38-fok.
Apja most jott haza el is ment erte.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Klarka! Úgy jársz a legjobban, hogy lemondasz a gyedről kiveszed a felgyülemlett szabidat, és onnan mész megint Tgyásra, mert így a 2 év alatt ugye növekedett fizetésed lesz az alapja a következő gyednek. Persze érdemes előtte kiszámolni hogy hány nap szabid van, és akkor úgy mondj le a gyedről hogy ha lejár a szabi, akkor már igényelhesd a tgyást rögtön (szülés előtt 28 nappal ugye)

Reméle msegítette m:)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Magi, Zolinap jobbulást, remélem nem lesz vészes...

Amúgy nekem is egyre jobban hányingerem van :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


sziasztok láttom mindenkit megvisel a terheség ugy ahogy engem is :?

Kép
e.andrea
 
 


Hát lányok, ez nem az én napom volt ma......
Egész nap hányinger.....az irodában majdnem elengedtem a "Vukkot"..... :(
Kolleganőmnek be is vallottam, mert igencsak kérdezte, hogy mi a baj??? Szóval nem tudom, hogy meddig mehet tovább, mert ha ilyen rosszul leszek, akkor ki fog derülni.... :(
Pedig én minél későbbre tartogatom...

Katavirág!
Köszi, hogy örülsz nekünk! Jó neked, hogy semmi extra rosszullét... :) Mi a receptje??? És aranyos vagy, hogy csíped a keresztényeket. Én is! :D

Magi!

Hogy vagy???
Érdekes, mert tegnap én is megkívántam a tejbegrízt.... :D

Le a hányingerrel........


Mindenkinek minden rossztól mentes pocakos napokat!!!! :D :D :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem!

nem lesz tjbegriz, mert total ramatyul vagyok nem birok felkelni.
fekve irok nktek, mg jo, hogy csak a fejemet kell jobbra forditani es latom a monitort.

En sem tudtam titkolni amelohelyen, igy elmondtam.
Most meg hivogatnak, aggodva minden nap, hogy vagyok.

Magi
Vendég
 


Magi!!!
Tényleg kívánom Neked, hogy elmúljon a rosszullét, és felhőtlenül élvezhesd a várandósság időszakát!!!! :D

Amíg tudom titokban fogom tartani. A kolleganőnek is mondtam , hogy TITOK!!! Senki más nem tudja a cégnél!!!! Majd később!!!
Pénteken megyek dokihoz, úgy izgulok, hogy minden okés-e?!!! Bízom benne, hogy IGEN!!!
Te meg pihenj, pihenj és pihenj.....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem!

Minden ok lesz nalad.
Ne izgulj.
En meg egesz nap csak fekszem.

Magi
Vendég
 


Magi!
Tudom, hogy minden oké lesz, de mégis izgulok, nagyon! Első baba...
Még előbb el kell hogy engedjen a főnök. Mert pénteken megyek ugye dokihoz, és reggel szeretnék menni, úgyhogy melóhelyen beadom, hogy dolgom van és később megyek be dolgozni...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csajok, most jövök a dokitól, és minden rendben van a babával. 14 mm a drága. :D Szerdán védőnő, aztán kezdődhet a vérvételre járkálás. :(
Szép estét mindenkinek! :)
Vendég
 


u.moni
Tök jó , hogy minden oké. Legyen így továbbra is.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



csajok én tegnap föztem tejbegrizt :D
u.Moni az tök szupi hogy növekszik :)

Kép
e.andrea
 
 


Vera nem semmi :?

Kép
e.andrea
 
 



Vera ha jobban megnézem aha :) de nem számit ha párod igy szereti

Kép
e.andrea
 
 




Vera!
"szép lila" a lábad.
Lányok úgy látszik , hogy a babáink szeretik a tejbegrízt..... :lol:
Valaki nem kér pisztáciát!!! Nagyon fincsi.....nyami-nyami.... :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem írtam, nem volt időm leülni.
Minden új kismamának gratulálok, a rosszúl lévőknek sok erőt!

Csináltam ma egy tesztet és csak nagyon halvány már a csík. Ez kb már az ötödik az első óta és a többi nem volt ilyen halvány. Vérzés viszont eddig nem volt. Tényleg csökken a hcg egy idő után? Lehet, hogy el is tűnik? Holnap d.u. megyek dokihoz. Remélem minden rendben lesz! Nagyon izgulok :(((!
A táblázathoz egyenlőre nem is írok kiegészítést. Holnap, ha minden OK. majd akkor.
Vera: köszi, hogy fent tartottál annak ellenére, hogy nem voltam jelen.

Mindenkinek nagyon boldog babavárást, a próbálkozóknak mihamarabbi sikert.

annusreka
 
 


Réka ez természetes.

És itt leszögezem mindenkinek hogy ez nem az ÉN topikom hanem csak én nyitottam. Ez a topik azoké akik jönnek egyet és inkább többet dumálni vagy megosztani a boldogságát neadj isten a szomorúságát.
Én csak fentartója vagyok a táblinak.
Így szívesen Réka.

Puszika

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Köszi szépen! Nagyon aranyos vagy!!! Jó éjszakát mindenkinek!

annusreka
 
 


Lányok!
Pihenjetek!
Én bementem tegnap a munkahelyemre,sajnos 5 percre van és könnyen elérhető.Ma is mennem kell. Már akkor mentem be,amikor azt hittem,hogy elmúlt a hányinger.Tévedtem.A folyosón mindenkit elgázoltam nagy siettemben és alig értem ki a wc-re.A női és a férfi wc légtere pedig egy.Ott meg szöszmötölt valaki.Égő volt.
ágnes27
 
 


Sziasztok,

Ági,

szegénykém, ez tényleg gáz:( De ne törődj vele.
Mostanában én is azon gondolkodom, hogy ha a munkahelyemen jön rám a róka, akkor mivel fogom kimagyarázni, de már nem igazán érdekel. Sőt talán meg is könnyebbülnék ha sikerülne végre hánynom egy jót 8)

Móni,

gratula neked. Ha minden igaz, akkor mi majdnem egyszerre fogunk szülni :D Én hétfőn délután megyek a dokihoz, alig várom már, hogy végre megvizsgáljon valaki és megnyugtasson, hogy minden rendben van.

Vera,

Tényleg szép lila a lábad :D Orvos látta már?

Emi
emi29
 
 


Sziasztok lanyok!

Hogy vagytok ma?

En ma is ramatyutl, csak most mar a torkom is faj nagyon, alig birok beszelni. Gondolom a sok hideg viztol.

Zoli szerintunk baranyhimlos, vannak rajta pottyok, de majd delutan a gyerekorvos megmondja, mert en meg nem lattam baranyhimlos gyerreket, gozom sincs, hogy milyen.

En mar voltam gyerekkoromban, igy gondolom ram mar nem veszelyes, de majd penteken megkerdezem az orvost.

En ma agyba kaptam reggelit apatol, ratotta, tea, paradicsom es vajaskifli.
Elpakolt, rendetrakott, elmosogatott stb....

Szoval el vagyok ajulva.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Magi, ha ramatyul vagy, semmit ne eroltess! A szervezet azt keri, ami kell neki. Ha valaki faradt, pihenni kell, ha almos, aludni!

A tejbegriz iranti vagyrol mar tobb helyrol hallottam :lol:

Nekem novereim is megusztak a hanyingert, vegul is en orulok neki. Bar meg ilyenkor emelkedik a HCG a 12. hetig, sot, a 10 es 13 het kozott eri el a csucsat, ugyhogy meg en is enekelhetek a nagy porcelanmikrofonba :lol:

Annusreka, szerintem nem szabad vizeletteszteket csinalni, mert nem informativak es csak idegeskedik rajtuk az ember. Es minden teszt mas. A vizelet surusege is mas. Nagyon varom a beszamolodat!

U.Moni, szivbol gratula a kis 14mm-es csoppseghez!

Veram, az a lab, nem semmi :lol:
katavirag
 
 


Ja, Magi, a baranyhimlo virusa is Herpes-virus, amelyek csak akkor veszelyeztetik a terhesseget, ha az ember nem esett meg at rajtuk. Igy hat te nem vagy veszelyeztetve. Egyebkent meg alig van valaki, aki nem esett at rajta legkesobb oviban.
katavirag
 
 


Kata!

A ferjm az egyetemen lett baranyhimlos 20 evesen az ikertesojaval egyutt.
Szerencseere tulelte O is, de jo keson kaptak el.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!
Sajnos a hétvégéken nem tudok net közelbe kerülni, úgyhogy ilyenkor csak olvasom a jó sok hozzászólást. :D
A munkahelyi hányingerrel nekem is vannak gondjaim, ma reggel is alig értem be a WC-re, párommal egy helyen dolgozunk, és mondta, hogy eléggé kihallatszott a nyögés a mosdóból. Szerencsére még nem voltak bent, csak páran. De most már lassan engem sem érdekel, ha kiderül. Szerintem egy-két héten belül úgyis be kell mennem a főnökömhöz beszélni vele.
Azon aggódom még, hogy két hét múlva mennénk nyaralni Horvátországba, és félek, hogy ha esetleg még tartani fog a folyamatos hányinger, akkor nem nagyon fogom élvezni az dolgot :(

Hajfestésről sokat olvastam, mivel nekem is kellene mennem szőke melír tőfestésre. A neten a legtöbb orvos azt írta, hogy lehet festetni, csak legyen jó a szellőztetés, és ne lélegezzük be a mérgező szagokat. De a fejbőrőn keresztül nem megy be a szervezetbe a festékben lévő toxin. Védőnő is azt mondta, hogy nyugodtan lehet festetni.
De mondjuk tényleg mindenki maga döntse el, mi a jó vagy rossz neki.

A hányinger és hányás ellen még én sem találtam meg a módszert sajnos. Semmit nem kívánok, csak a hideg vizet leginkább. Szerintem fogytam is pár kilót, mivel a hétvégét végig hánytam, nagyon rosszul voltam, alig keltem ki az ágyból. Remélem a babára nincs nagyon rossz hatással, hogy nem nagyon tudok most enni, illetve hogy amit eszek, az ki is jön azzal a lendülettel.

A kiskönyvet a védőnő adja egyébként. Ja, voltam laborvizsgálaton (vérvétel, vizelet) és sajnos a vizeleteredmény nem jó, úgyhogy ma vissza kellett vinnem reggel megint egy adagot. Csütörtökön lesz eredmény.
:(

Holnap szerencsére elutazok pár napra pihenni a párom családjához Tatára egy üdülőbe. Ott aztán lehet pihizni rendesen. Szóval valószínűleg csak jövő hét hétfőn leszek megint gépközelben, de kérlek ne felejtsetek el addig sem :)

Vera: Ha esetleg elmennék betegszabira, valahogy megoldanám, hogy hetente egy-kétszer azért tudjak a fórumra jönni :)
lei
 
 


Pihenj nagyot Lei!
katavirag
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem ez a nap sokkal jobb volt, mint a tegnapi. A kis "Vuk" nem akart jönni, bár az étvágyam nem jó a cégnél szinte semmi sem esik jól. :( Mindig alig várom, hogy haza jöhessek, és itthon végre tudok normálisan enni... :)
Képzeljétek el tudtam rendezni, hogy pénteken később mehessek be dolgozni, így már reggel el tudok menni dokihoz.

Magi!
A férjed egy angyal!!!! :D :D :D
Tudod!!! PIHI!!!!

Mindenkinek további szép napot, és ha erre jártok azért írjatok ám!!! :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


SZiasztok!

Hát lányok, én nagyo nramatyul vagyok, lelkileg is, idegileg is... Ma a gyerekeim is mintha megkergültek volna.....

Az uram meg ma megint negatívan állt a gyerekhez, (mármint a legkisebbhez) bár közel sem annyira mint amikor kiderült. De úgy lelombozott :( Igaz hogy ne makarta, meg minden, de megbeszéltük, hogy oké jöjjön, megbírkózunk vele, erre ma megint közölte hogy nem örül neki. Oké, én sem örülök, mert a lehető legrosszabbkor jött, de hát megcsináltuk, ez van..... És azért nem a világ vége, hgoy most jön és nem 3 év múlva ahogy szerettük volna....

Jah és tegnap már tök jól eldumáltunk ak icsiről... Szóval nem értem (bár lehet azért mondta, mert dolgozik, és ott mindig felmegy neki a pumpa....) Ha itthon van, semmi gondja nincs :)

Már kibőgtem magam, jól jött a hányinger mellé....

Remélem azért mire megszületik nem így fog hozzáállni....
Bár meglepődnék, miután ezt a két gyerekét imádja :) És ha olyan lesz mint a Kata volt picinek ,akkor egy szavunk se lehet....

(Kata 10 naposan már átaludta az éjszakát, sosem sírt, mindig nyugodt, mosolygós volt, a tortúrákat is nagyon jól bírja)

N megyek, mert még sok a tennivaló itthon :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!
Hazajöttünk az 1 hetes nyaralásból .. ezért voltam eltűnve ...
Most viszont aggódom!!!! 2 napja van egy enyhe vérzésem .. annak nem is nevezném, inkább csak barnázás ... Fájdalmam nincs, mégis aggódom, hogy mi ez? Mi történhet odabent?
Ha volt valamelyikötöknek hasonló tapasztalata, kérlek, osszátok meg velem!
Közben vissza is olvasom miről folyt a csevej az elmúlt napokban!!
szösszenet
 
 


Szia Szösszenet :)

A barnázás miatt ne nagyon aggódj, nem most kellett volna megjönnie? Olyankor szokott előfordulni. Aggódni erős, élénkpiros vérzés, és alhasi görcsök esetén kell. Azért tuti ami tuti, menj el dokihoz.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nem tudtok valamit a nyitott gerincről? Nekem az van (spina bifida), de nincs igazából infóm , hogy mivel jár a terhesség. Már próbáltam utána olvasni, de sehol semmi, vagy rosszul kerestem...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Zsu, igazan sajnalom, hogy a ferjeddel is meg kell kuzdened, nem eleg a terhesseggel jaro strapa + ellatni a ket kisgyerekedet.
Kerekes is a 4. gyereket varja, az sem lehet konnyu, foleg, ha a ferj meg reklamal. Ezek a firfiak..... :lol:

Szosszenet, mar hianyoztal. A barnazas allitolag elfogadott. Most hanyadik hetben es napon vagy?

Ollem, ugy tudom, a nyitott gerincnek tobb fokozata van. Enyhe formaban nincs jelentosege. Sulyos gerincproblemaknal csak csaszarral lehet szulni.

Annusreka, voltal tegnap dokinal? Izgulok erted!

Kerdezitek, mi a titka annak, hogy nincs hanyingerem. Szerintem minden terhesseg mas. Ennek nincs titka. En szeretnek is a szules elotti 3 hetig dolgozni, a munkam nem is megerolteto. Meg nem jelentettem be, majd oktoberben. De Magika, en mintha azt olvastam volna egy masik topikban, hogy az elso terhessegdnel neked sem volt semmi hanyingered. Hogy vagy amugy ma? Pihengess!

Vera, tablicsku? Labujj, hogy van? :lol:
katavirag
 
 


Kata!

Tegnap nem tudtam vissza jonni, annyira kivoltam.
5-re mentem szuloire az oviba.
Utana hazajottem es 38,9 volt a lazam.

En ugy tudom, hogy ez nem jo. 38 folott vetelest okoz.
En ugy kidoltem hogy este 8-tol 11-ig csak felajultan fekudtem.
Utana jobb lett.
Most meg egesz jol vagyok.
Kivancsi leszek lesz e meg valaki a pocakban penteki UH-n.
Ha lesz akkor jo stram gyerek lesz.

Bar Zolival meg 2 hetig voltam influenzas 8,9. hetben.

Zoli jol van, jobban mint en.
Csak a feneken meg a fejen vannak pottyok, a testen vegtagokon nem nagyon.
Ja es egy potty van a futyijen is.

Bocsi, hogy nem irok senkinek, mert kivagyok es nincs erom visszaolvasni sem.

Magi
Vendég
 


Szerintem a laz nem okoz vetelest. Akkor minden kismami elvetelne, hiszen olyan nincs, hogy valaki 9 honap alatt sosem legyen beteg.
Ne is gondolj ilyen szornyusegekre. Most csak arra koncentralj, hogy aludj, pihenj, mert ezt keri a szervezeted, ezt keri a babad. Es nem lesz semmi gond az ultrahangon.
katavirag
 
 


Kata!

A 9. hetemet kezdtem el ma.
Beszéltem a dokimmal .. azt mondta, nyugodjak meg .. de pontosat csak akkor tud mondani, ha lát - és ez pénteken lesz.
Addig magne b6 napi 3szor, és rutascorbin szintén 3szor.
Lehet a vetélés előjele, és lehet ártatlan dolog is .. szóval ugyanúgy aggódom.
Fájni nem fáj semmim .. teljesen jól vagyok, és mára szinte el is múlt a dolog .. legalábbis egyelőre.
Bízom abban, hogyha komolyabb baj lenne, akkor riasztóbb jelzést adna a szervezetem 1-2 foltocskánál :(
PÉnteken okosabb leszek, addig pihennem kell, nem szabad emelnem és stresszelnem .. na de ki ne idegeskedne ilyen helyzetben? :shock: :(

Remélem mindenki jól van!
És bízom benne, hogy pénteken egy vonalzóval a bejegyzésem alatt írhatom, hogy minden rendben a csöppséggel!!!!!!!
szösszenet
 
 


Szosszenet!

Szerintem ne aggodj.
Ha nincsenek gorcsok, akkor szerintem nem kell.
Engem elenk piros ver ontott el egy hete reggel.
Kiderult, hogy egy hematoma.
Az jarhat lassu barna pecsetelessel.
Szoval pihizz.
En is penteken megyek UH-ra.

Kata!

Vetelest okozhat a magas laz 38 fok folott az elso 3 honapban.

Magi
Vendég
 


Szosszenet, ha most vagy a 9 hetben, lehet a 8 hetes utomensid volt a barna. Ha megjott volna a mensid a multkor, most jott volna meg a kovetkezo. Ilyen meg van a 12 heten is, attol fuggoen, kinek milyen hosszu ciklusai voltak. De azert gondolhatod, persze, hogy en is paraznek a helyedben. Es Magika, a tiedben is, ha lazas lennek. De hat a mi feladatunk, hogy egymast megnyugtassuk, nem? :wink:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, jól vagyunk, tegnap kezdődött a 10. hét!!!

Felteszem az egy héttel ezelőtti uh-képet, de pdf lesz, úgyhogy a hivatkozásra kattintsatok rá! 1188389043.67.pdf

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Kata!

Igazad van!
Nekem annyira jo, hogy itt megbeszelhetem veletek, mert az uramon kivul senkivel sem tudom, mert senki nem tudja meg csak a munkahelyem, de veleuk megsem beszelhetem meg, foleg, hogy nem tudok dolgozni.

Szoval Koszonom

Magi
Vendég
 


Magi, hat persze, en is itt logok egesz munkaidoben (na jo, csak akkor, ha eppen nem dolgozom) es rengeteget segit, hogy velem hasonszorukekkel diskuralhatok :lol:
Klarka, gratulalok. A 12,5mm-es ulomagassag teljesen megfelelo. Hanysz meg? Ferjed lelke? Tutira fiatok lesz :wink:
katavirag
 
 


Na, de bena vagyok, Kerekessel kevertelek. Naluk mar 3 lany van. Nalatok meg Andris. Szoval, tutira lanyotok lesz :wink:
katavirag
 
 


Én is úgy vagyok ezzel a fórummal és az ide író kedves emberekkel, hogy megnyugtatnak a szavak :)
Jó megosztani másokkal örömöket és bajokat .. főleg, hogy többen annyira az elején vagyunk mindennek, hogy alig pár emberrel osztottuk meg a hírt :)

Jelentem, ma még picit sem vérezgettem ... remélem marad ez az állapot.
Az utómensi dolog nem lehet butaság .. pénteken mindenre megkapom a választ remélem.
A pihenést betartom, az erkélyen olvasok egész nap.
Viszont semmi étvágyam .. gyümölcsökön kívül semmit nem kívánok .. pedig eddig nem voltak ilyen tüneteim :shock:
szösszenet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: