Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A ma reggeli munkába menésből nem lett semmi: eddig csak émelyegtem ezerrel, ma a róka koma is meglátogatott minden előzmény nélkül. Annyira szarul voltam/ vagyok, h. nem tudtam bemenni dolgozni.


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Lexus,
nyugodtan írhatsz ide is hiszen nagyon drukkoltunk hogy sikerüljön :wink: családotok már tudja?


Vera,
:( Kitartást én az 5. héttől már hánytam és most már jobb egy picit bár még hányok de kevesebb a hányinger. Igyál sok sok folyadékot a hányás miatt kell na meg most a meleg miatt is és pihizzel ha most otthon vagy!!
Vendég
 


Aki szeretne a tábliba bekerülni írjon nekem adatokat!!

Kép
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Vera
Jobbulást!

Lexus
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pandácska

Nick: Poppi75
Baba kora: 7+5
Mama kora: 27 év
Hol: ???????
Mikor: 2008.02.25.
Következő vizsgálat: 07.21. vérvétel és UH
Baba neve: Kismóki
Tesó nincs...
Vendég
 


Sziasztok!

Vera! Mély együttérzésem!!! Én ma eddig 2x rókáztam, egyszer még otthon, egyszer meg akkor, amikor beértem a munkahelyemre. És sztem ezzel még régen nincs vége. Éhes abszolút nem vagyok, semmit nem kívánok, meg tudom, h úgyis kijönne. Most készülök beborítani egy kapucsínót, hátha legalább felébredni sikerül, meg hátha az bent marad.

Pandi! Nem, még senki nem tudja a családból. Anyuhoz szerdán megyek egy hétre, neki majd vmikor akkor elmondom, a többieknek viszont csak később! Mindenképp szeretnénk várni a bejelentéssel addig, ameddig lesz szívhang :) Meg még ezen a 3 hét múlvai uh-n is elég fiatalka lesz, de a pocak egy idő után elkezd nőni.. ;)

Táblába én is én is!! Köszike!
Nick: lexus
Baba kora: 4+4
Mama kora: 23
Hol: hát azt még nem tom
Várható szülés: 2008. 03. 20.
Következő vizsgálat: kb. 3 hét múlva UH
Baba neve: Törpicsek :D

KépKép
lexus
 
 


Meri!

Olvastam, h. te is a SOTE II.-re jársz, mint én. Én is elmennék arra az előkészítőre amit írtál, jó lenne együtt menni, mert akkor legalább nem mennék egyedül.
Tudsz v.mit arról, h. mikor kezdődik az első előadás? Én szerdán megyek a dokimhoz akkor érdeklődöm nála is, ha v.mit megtudok írok.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Kép
Vendég
 


Köszi Pandi! :) Tök jó színem van :D

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!!!!

Csatlakoznék ha nem gond.
Én írogatok máshova is, de a kistesóról sajna nem tudok nagyon "beszélgetni" senkivel :? .
Mint láthatjátok a vonalzókból ő a harmadik csemeténk , nagyon örülünk neki.A hetedik héten voltam UH-on, akkor 9 mm-es volt a drága, és szépen vert a szívecskéje, meg is könnyzetem ahogy mindíg!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bmo,
Üdv a topicban :lol: hát igen az uh mindig nagyon megható :wink: Mikor mész uh-ra legközelebb? Tünetekkel hogy állsz?
Vendég
 


Bmo! Üdvözöllek én is, bár hivatalosan friss csatlakozó vagyok még :D

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Vera, üdv itthon, még ha nem is kellemesen debütáltál. Azért legalább emlékezetes az első munkanapod :D :D :oops:
Képzeljétek, én még mindig nem hányok, de az émelygésem már feszegeti az elviselhetőség határát!!!! Itthon vagyok, nem idegeskedem, dolgozom és mégis. A hasam is elkezdett nagyon nőni. Remélem, nem ikrek mert lepadlózom :? ....
A homeopátiás szer valamit enyhít és szerencsére tegnap délelőtt tudtam pihenni egy kicsit, mert nem volt annyira erős a hányinger. Hány hetes korra csökken? Gordonnal 14 hétre múlt el, de arra már nem emlékszem, mikor csökkent.
Szeretettel üdvözlök minden új érkezőt én is!!!!!

Patrícia

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandácska
Köszi :lol:

Bmo
Üdv!
Vendég
 


Köszönöm a fogadtatást.
:lol:

Pandácska:legközelebb a 12-dik hét környékén megyek UH-ra, tüneteim nagyon nincsenek :oops: , ezért is nem nagyon akartam eddig idepofátlankodni , mert max. egy kis émelygés de nem sűrűn és mellfeszülés van, amit lassan meg sem érzek. :lol:
De nekem az eddigi várandósságaim is így teltek.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bmo,
Tünet nélkül is lehet ide írni :lol: addig jó amíg jól érzed magad :wink: Szép nagy család lesztek unatkozni tuti nem fogsz :wink: ha szeretnél bekerülni a tábliba írjál adatokat!

Bingii,
???? Merre vagy??

Meri,
????

Többi eltünt kismama???
Vendég
 


Sziasztok!

Vera!
Örülök, hogy jó volt a nyaralás! A munkát inkább hanyagold a héten. Iszonyú meleg lesz.

Lexus!
Majdnem azt írtam, hogy hú, de fiatal vagy, de aztán rájöttem, hogy én is ennyi voltam, amikor az elsőt vártam. :) Örülök Nektek!

Poppi!
Honnan jött a Kismóki név? Jó sokat kellett várnotok a babára.

Bmo!
De jó, hasonló korúak a gyerekeink. Szonja jár óvodába?

Panda!
Köszönöm, hogy beraktál a táblába!

Mpatr!
Teljesen együttérzek Veled, én is émelygős voltam, aztán beindult a hányás is. (Még most is tart.) Remélem most hamarabb jobban leszel.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Bmo
10+3
29
1 kislány,1 kisfiú
???????????
2008.február 8.
Július végén UH

Pandácska:én már most sem unatkozom!!!!! :lol: :wink:
Szeptembertől megy a lánykám oviba, na akkor furcsa is lesz, hogy vsak 1 gyerkőccel leszek itthon, de sebaj, mert nemsokára jön a kistesó!!!!!!!!!!!!!!! 8) :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Boeske
Előszőr volt Kismókus, aztán lett Kismóki... valahogy csak kell hívni azt a gyereket :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Vera,

Üdv ujra itthon, remélem sikerült kipihenned magadat. A hányingeredet nem üdvözlöm, de pár hét és elmúlik. :lol: :lol:

Laura,

Én még nem üdvözöltelek a csapatban. :lol: :lol:

Bmo,

Üdv neked is.
De jó mégegy 3 gyerekes anyuka. Gondolom neked mindegy, hogy milyen nemű lesz 1 fiu és 1 lány után. :lol:

Boeske,

Hogy érzed magad??? Hogy bírod a fekvést??? :lol: :lol:
Bár gondolom azért most már felkelsz hoszabb-rövidebb időre.

Pandi,

Nekem beírhatod aktualitásnak július 17 védőnő - terheskönyv + július 18 uh.

Ahogy elnézem itt a dolgokat, talán én vagyok az egyetlen mákos kismama, aki csak egy hétig volt rosszul. Azóta semmi, teljesen jól érzem magam, és a babóval is minden ok.
Mondjuk én csak örülök ennek, nem nagyon hiányoznak az émelygések. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske,Judy:dejódejó!!!!Leaglább nem vagyok egyedül :lol: , így is elég nehezen viseltem, mikor elmondtuk , hogy jön a kistesó mindenki nagyon furcsán nézett :x !!!!!Mert ugye "ebbe a mai világba, meg különben is nehéz lesz meg minden"......jaja de MI akartuk és ahol 2 elfér....ott a harmadik is!!!!! 8) :wink:

Boeske:igen megy oviba, már nagyon várja és én is!!!! :lol: És nálatok a nagyfiad megy????

Judy:na igen nálunk most a neme teljesen mindegy, gondolom Ti nagyon örülnétek egy kislánynak!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bmo,

Hát igen, minden vágyam egy kislány, de ha fiu lesz, az sem lesz nagy gond.

Apa azt mondta, ha ő is kisfiu lesz, akkor megvárjuk, amíg elfogadják a nemválasztást, és bevállalunk egy 4. babát. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Még megvagyok! :D:D:D ne haragudjatok, keveset vagyok itt, mert ezt a hőséget csak a medencében ücsörögve bírom elviselni. :D

Vera, Patrícia privi ment.

meri
 
 


LÁnyok, lenne viszont egy kérdésem. Én elég gyakran utazom autóban... Tudtok valamit a biztonsági öv használatáról ilyenkor? Ismeritek ezt az övlehúzó izét?

meri
 
 


Bmo,
Hát gondolom hogy most se unatkozol :wink: a tábliba beraktalak!

Judy mákos kismama :lol:
beírtam!

Meri,
Itt van amire gondolsz:

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... 82a8e010ac
Vendég
 


Köszi, Panda! :) Bár asszem, megint pontatlanul fogalmaztam: van valakinek személyes tapasztalat biztonsági övvel meg ezzel az izével kapcsolatban?

Bmo, elárulod a keresztneved? :)

meri
 
 


Pandácska:köszi a táblába berakást!!!! 8) :lol:

Meri:igen van keresztnevem is, csak mikor regisztráltam ennél nagyobb hülyeség nem jutott eszembe :shock: , mint a bmo :mrgreen: , szóval Márti vagyok!!!! 8)
Én nem vezetek, így lövésem sincs erről a biztonsági öves balhéról!!!! :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszi, Márti! Csak annyira hülyén néz ki, hogy azt írom, "szia bmo". :D Vezetni különben én sem vezetek, csak utazom. :D:D:D Csak észrevettem magamon, hogy eléggé pánikolok a hülye öv miatt. Ezért gondoltam erre a lehúzóra.

meri
 
 


Meri!

Privi vissza.. :)

Az övről: én vezetek, de szerintem aki nem vezet annak is jó ez az öv, bár még nem próbáltam, de képen azt láttam, hogy eléggé lehúzza az övet a hasról, ami egy erősebb fékezéskor bizony nekifeszülhet a hasnak. Kicsit húzós az ára, de szerintem megéri befektetni a balesetek elkerülésére.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Lányok,

Én nem is tudtam, hogy van ilyen. De jó, hogy vagytok...
Én minden nap vezetek, és fogok is szerintem az utolsó napig, mert a fiukat valakinek el kell vinnie suliba, és elég messze lakunk az iskolától.

Szóval azt hiszem drága vagy nem drága én mindenképpen veszek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ezt találtam, aki szeretne ilyen övterelőt, itt lehet kölcsönözni, vagyis megveszed és mikor már nem kell levásárolhatod a teljes összeget!!!! :lol:
http://www.minimano.hu/index.php?main=m ... 60&start=0

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


AZt néztem, hogy boltban 9-10E Ft. Most azt kutatom, nem árulják-e használtan is? :)

meri
 
 


De jó ez a minimanós link!!! Jól értem, hogy kétféle van: Be Safe és Babaoázis?

meri
 
 


Pandácska:a babódnak meg egy pandamacis játékot. :oops: 8) Tudom zizi vagyok!!!!! :mrgreen:
http://www.minimano.hu/index.php?main=m ... op=details

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Meri:én is így látom, hogy 2 féle van.Biztosan van használtan is, de ez a kölcsönzős dolog azért is jó, mert szülés után 10 E Ft-ot simán ott hagysz bárhol!!!!! :roll: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Ez a kölcsönzés dolog nagyon szimpi. :D Én is minden nap vezetek és öv nélkül. :oops:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Márti, persze, hogy jó!!!! Csak én erre eddig nem is gondoltam, hogy ilyen is van. :)

meri
 
 


Na milyen közérdekű témát sikerült felhoznom. :D

meri
 
 


Meg a pelenkázó lapról szeretnék még pár szót, nekünk is olyan volt a lányommal, mint azon a képen amit Katuci feltett, de darabokra hullott mire jött a kisfiam, szétszakadt!!!!!!!!!!!!!

Ezért másmilyet vettünk, ez sokkal jobb, semmi baja nincs, pedig 16 hónapja használuk, mutizok képet:
itt nem nagyon látszik:
Kép

itt talán kicsit jobban:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, és azt tudod, hogy milyen márka volt az egiyk és milyen a másik?

meri
 
 


na eredetiben, aztán eldugulok :oops: :
http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... 62&empty=1
bal oldalt legalul a sarokban

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mármint mi??????? :shock: Ja a pelenkázó lap?????
A jót most raktam fel, ennek kemény az alja, a mésik bárhol kapható és nem igazán merev, a széle is csak szivacs.
Ha ez volt a kérdés???? :oops: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, a kérdésem a márkájára vonatkozott: milyen ne vegyek, emlyik megbízható. Vagy ezt így nem lehet? Mert a képről elég nehéz... :D

meri
 
 


Oké, a linket megnézve megértettem. :D:D:D Köszike!

meri
 
 


Meri:különben ezeknek a pelenkázó lapoknak nincs igazán nevük szerintem.Az a lényeg , hogy strapabíró legyen, én ilyet csak a Brendonban láttam, és megvagyok vele elégedve, jó befektetés volt!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Oké, csak nem tudtam elképzelni, hogy bemegyek, és honnan tudom, milyet vettél te. De a linkkel már értem. :) Köszi még egyszer. :)

meri
 
 


Meri:értem, hogy nem értetted!!!! 8)

Na lépek lassan, nővéremék jönnek nemsokára a gyerekeikért, egész múlt héten itt voltak, ők már nagyok(15,13 és 11 évesek) legalább lefoglalták a kicsiket míg én mostam , főztem :lol: ...valószínű nem lesz ilyen nagy számítógép előtt üldögélés, de azért majd benézek!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Addig is vigyázz magatokra, és várjuk a bejelentkezéseket! :)

meri
 
 


Márti!

Tündéri szép a kislányod!

Lányok én ott tartok, hogy melltartót kéne vennem, mert nem jók a régik, ezzel ti hogy vagytok?


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok Lányok!
Üdvözlet az "újaknak" :lol: Szépen megszaporodtunk.

Szóval most tudok végre biztosat, a műtét pénteken lesz. Ma voltam bent a Szent Imrében, hátha felvesznek hamarabb, de fullon vannak. A dokim Hál' Istennek hazajött külföldről, nemrég hívott és annyira rendes, mert nem is lenne bent pénteken, de azt mondta, hogy ez a minimum, hogy megcsinálja a műtétet. Megnyugodtam! Jó kezekben leszek :D Aki esetleg Szent Imrében jár véletlenül az kerüljön el egy bizonyos orvost (megírom priviben, ha valakit érdekel). Ma volt szerencsém hozzá reggel és olyan lekezelően és bunkó hangnemben beszélt, hogy mindenkinek ajánlom, hogy messziről kerülje el. Olvastam róla egy topicban is és ott is jól lehúzták (volt ugyan 1-2 hozzászólás akinek nem volt problémája) és állítólag durván vizsgál. Ezt mondjuk saját magamtól is kikövetkeztettem volna a stílusából.

Hogy bírjátok ezt a meleget?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: