Új privát üzeneted érkezett!

én most alig értem ezt az egészet! nekem chorionbiopsziára kell mennem 14 hetesen...mert elmúltam 35 és hsg hónapjában fogantunk...

Pandácska! tegnap visszaolvastam szinte az összes bejegyzésed és nagyon örülök, hogy itt vagy velünk, és hogy nem ragaszkodtál 12 imszemhez :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Aki elmúlt 35 éves, ezt ajánlják.
Nekünk nem fogják ajánlani kiv. ha gond van (de hát úgysem lesz gond).Ez is megmutatja a rendellenességet, bár nem kötelező 35 év alatt, aki akarja és kfizeti megcsináltathatja. A dokim szerint feleselges. Nem baj. én megcsinálom ettől függetlenül.
Vendég
 


Lafead.
Köszi és akkor a dokid is megcsinálja ezt a tarkóredő vizsgálatot vagy csak itt?

Vörösbegy,
na igen érdekes elképzeléseim voltak féltem a lombiktól :oops: az összeset? Akkor nem unatkoztál mert van egy pár :lol: az a vizsgálat amire te mész ez most melyik? Nem az amikor tűt szúrnak a pociba és vizet szívnak le ugye?
Vendég
 

 
 


Bíbar,
Ez a honlapjuk minden infot megtalálsz itt:
http://www.gendiagnosztika.hu/
Vendég
 


Csak ott nézik meg a tarkóredőt.
Bibar, neked is jó ötlet megcsinálni a lombik miatt. Sztem ez jó dolgo és nem kerül "sokba", jó ez túlzás, de ennyit megér.
Vendég
 


nekem az orvosom azt mondta a biopszia biztos...igen pocakban szúrnak, de nem magzatvíz, hanem méhlepénybiopszia...két kolleganőm is terhes, ők is 35 fölöttiek és röntgenasszisztensek, mint én, úgyhogy nekünk menni kell...szerencsére semmi bajuk, jól vannak, a babák kromoszómái rendben :) én félek, nem is kicsit...

több órát olvasgattam vissza tegnap régi topicokat :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sztem nem kell félni, nagyon sokan estek már át ezen!!!!!!!!Nyugi!!!!!!!!
Vendég
 


Vörösbegy,
Minden rendben lesz majd meglátod milyen egészséges a babád :wink:

Lafead,
Értem akkor szólnom kell a dokimnak hogy nem megyek 12. hetes uh-ra hanem megcsináltatom itt.
Vendég
 


remélem igazatok lesz :lol: és azt is megtudom, ha akarom, ha nem, hogy XX, vagy XY a "Kiskrumpli"...egyébként a kisfiam nevezte el, nézte az UH képet és mikor mondtam, hogy petezsákban úszkál: krumpliszsákban? és tényleg olyan volt, mint egy krumpliszsákban egy kiskrumpli :)
elolvastam én is, köszi Lafead! de a vége az volt, hogy ha nem jó az eredmény, akkor méhlepénybiopsziát csinálnak...megnyugodtam én nem kerülhetem ki... :?
egyébként előtte lesz a 12 hetes UH, ahol nézik a tarkóredőt és az orrcsont meglétét...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Nem tudom, hogy azt megmondják-e vagy nézik-e........De a 3d-s gépen valami csak látszik már....de ha később, az sem baj.
Vendég
 


úgy értettem, hogy a méhlepénybiopszia után teljes magzati genetikai térképet készítenek és a leleten ott lesz, hogy XX, vagy XY :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


bocs.........félreértettem....... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Lafead gratulálok az uh-hoz! Kár, hogy nem tudod mekkora volt a baba. Azért kis kezét lábát táttad a szívén kívül?

Bibar! Neked is gratulálok, örülök, hogy minden rendben.

Éppen jókat derülök a sexes hozzászólásokon. Látom téma lezárva ezért csak annyit fűzök hozzá, hogy mi amióta tudom, hogy babát várok kétszer voltunk együtt (mert a férjemmel már nem lehetett bírni) és mindkétszer úgy fájt utána a hasam. Azóta próbálom elkerülni, de hát ez mostanában nem is nehéz, mert 8 kor alszom esténként.

Vörösbegy! Ne félj a vizsgálattól állítólag egyáltalán nem vészes és legalább utána tudni fogod, hogy minden rendben. Te is két hét múlva mész uh-ra? Jó utat Horvátországba.

Panda! Klassz volt a link én is egy órát néztem!

Mindenkinek további szép napot kívánok!

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok!
Voltam ma dokinál, monden rendben, 25mm a babóca, sajna képet most sem adott, mondjuk most alig tudtam kivenni valamit valami ősrégi gép lehet itt Tapolcán..
Hogy bírjátok a meleget?
Zsófi
zs
 
 


Zs, grat neked is!!!!!!!!!!!!!!!!

Barbi, láttam mindent!A méhfalról azt hitte, ugródeszka és azon ugrált jobbra aztán balra!!!!!!!!!!Kis ficánkoló!
Vendég
 


sziasztok!

Barbie! igen holnap indulunk, még benézek majd napközben, este fogunk elindulni, pont azért,mert a hőséget sem bírom-bírjuk és a gyerekek is legalább átalusszák az út nagy részét! pont akkor lenne az UH-om, amikor ott leszünk, de megbeszéltem...12 hét 3 naposan megyek és vérvételre is és a KISKÖNYVEMÉRT VÉGRE!!! és úgy örülök, hogy mire hazajövünk már 12 hetes kismami leszek! és ti is öregedtek :lol:

Zsófi! gratulálok az UH-hoz, akkor kb. 9-10 hetes vagy te is ugye? nem csinálsz egy vonalzót???

Lafead! szerintem ez az UH a legszebb, mert ilyenkor még az egész babát egyben lehet látni, később, "csak" részleteit...és a ficánkolás olyan hihetetlen látvány! gratulálok!!!!!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Én ma teszteltem pozitívat és 4+4 vagyok, szóval még elég az elején..Szerintetek mikor menjek dokihoz? A kisfiammal a 6. héten voltam először..

Mindenkinek boldog kismamaságot!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Én ma teszteltem pozitívat és 4+4 vagyok, szóval még elég az elején..Szerintetek mikor menjek dokihoz? A kisfiammal a 6. héten voltam először..

Mindenkinek boldog kismamaságot!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka,
Üdv :D én 2 hét múlva mennék a helyedben mert akkor már látnak szívhangot is és ugye az a lényeg :D
Vendég
 


Szerintem 29-én fogok, amikor betöltöttem a 6. hetet, úgy, ahogy mondod, hiszen előtte úgyse látnak semmit tényleg, Andrissal is akkor voltam. Alig hiszem el hogy megint babát várok...és képzeljétek megint elsőre sikerült!!!

Csak a szoptatással nem tudom, mit kezdjek, azért kicsit tartok tőle, hogy gondot fog okozni. Andris reggel meg este szopik, de szerintem vagy tápszerre vagy feles tejre át fogom állítani mind a kettőt, pár napig csak a reggelit helyettesítem, aztán már az estit. Nektek mi a véleményetek?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Tejet még nem adtam neki, mert nem volt rá szükség, de a natúr yughurtot, túrót simán eszi és semmi baja tőle, meg a mellem is eléggé fáj mostanában szopi közben, részben valószínűleg a terhességtől, másrészt viszont most nőttek ki a felső metszőfogai, amik bizony élesek. Egyébként már egyszer próbáltuk a tápszert és semmi elutasítás nem volt benne. Lehet, hogy először azt fogok neki adni, mert azért az tele van vitaminokkal...Képzeljétek, úgy szívja a paradicsom levét, mint egy kis szúnyog!! Nagyon cuki!!!

Én örülök, hogy egyáltalán eddig tudtam szoptatni...én eléggé izgulós fajta vagyok, most is szoptatás közben azt figyeltem, hogy fáj-e a hasam vagy nem. Szerintem nekem sem árt, ha inkább "műtejet" adok neki.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Tejet még nem adtam neki, mert nem volt rá szükség, de a natúr yughurtot, túrót simán eszi és semmi baja tőle, meg a mellem is eléggé fáj mostanában szopi közben, részben valószínűleg a terhességtől, másrészt viszont most nőttek ki a felső metszőfogai, amik bizony élesek. Egyébként már egyszer próbáltuk a tápszert és semmi elutasítás nem volt benne. Lehet, hogy először azt fogok neki adni, mert azért az tele van vitaminokkal...Képzeljétek, úgy szívja a paradicsom levét, mint egy kis szúnyog!! Nagyon cuki!!!

Én örülök, hogy egyáltalán eddig tudtam szoptatni...én eléggé izgulós fajta vagyok, most is szoptatás közben azt figyeltem, hogy fáj-e a hasam vagy nem. Szerintem nekem sem árt, ha inkább "műtejet" adok neki.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka,
Szerencsés vagy hogy elsőre sikerült :lol: a szoptatásra valaki azt mondja hogy nem szabad mert vetélést okozhat de valaki meg mellette van. Tapasztalatom nincsen szóval nem tudom :roll:
Vendég
 


Klarka!
Gratulálok!
Szerintem szoptathatsz, hátha magától leáll Andris, ha meg nem akkor pár hónap múlva válaszd el, ha nem akarsz kettőt egyszerre, de nem hiszem, hogy bajt okozhat.
A vonalzót majd megpróbálom, csak sosincs egybe sok időm, illetve akkor lenne, mikor Botond alszik, de akkor én is lefekszem:)Egyébként 9+2 vafgyok ma!
Zsófi
zs
 
 


Sziaasztok!

Klarka! Gratulálok! Én is úgy tudom, hogy a legelején szoptathatsz, de utána kell a tápanyag meg energia a babának a pocakban.

Vörösbegy! Jó utat, nagyon irígyellek, hogy milyen klassz lesz neked a tengerparton. Egyél jó sok csevapcsicsát.

Mi meg bírjuk itthon a hőséget valahogy és növesztjük a hasunkat, nem csajok?

Kép
barbi5
 
 


sziasztok!

Klarka gratulálok és üdvözöllek a csapatban! :lol: a szoptatás témában én sem tudok Neked tanácsot adni, igaz a gyerekeim között csak 13 hónap van, de Donát csak 2 hónapig szopizott, akkor sem igazán érdekelte :cry: Dóri viszont 13 hónapig :lol:

Este indulunk, hiányozni fogtok, de azért elleszek a tengerben :P
Akkor kellemes pocaknövesztgetést és remélem ennél esetleg csak többen leszünk, ha megjöttünk...
puszilok mindenkit!

Barbi! csevapcsicsát nem is tudom kívánom-e, egyenlőre azok a lédús, hatalmas kopaszbarackok izgatnak leginkább, amiket tavaly vettünk mindig a piacon :shock:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Köszönöm a megerősítéseket, a védőnőm is ezt mondta, hogy az elején szoptassak nyugodtan, ha nem érzek méhösszehúzódást semmi gond. Egyébként pedig, ha ilyen körülmények között elsőre meg tudott foganni és jól érezi magát, akkor addig, amíg nincs semmi negatív reakció szoptassak még pár hónapig, de aztán a felénél álljak le.

Jó éjt!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok!
Mi ez a pangás? Ma Botonddal 3 fiúunokatesójára vigyázunk, őrület lesz, tuti szétszedik a házat...szerencse, hogy itt a kert is.
Zsófi[/url]
zs
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:13-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


sziasztok!
Én ma voltam laborban ahol azt mondták, hogy vércsoportot erre a beutalóra nem tudnak csinálni ahhoz kéne adjon egy külön papirt a doki. Sztem a dokinak fogalma nem lesz erről, mivel ahogy néztem (egy kitöltöttet mutattak) ez valami házi gyártmányú izé, fénymásolt. Jövő hét szerdára lesz készen.
Boo! Drukkolok, hogy jól sikerüljön az esküvő! Ne törődj semmivel, csak a férjedre figyelj, nagyon hamar elszáll a nap!

Én ma állati rosszul voltam, émelyegtem sokat meg folyton álmos voltam, nagyon rossz volt. Boti sem volt a toppon.

Klarka! Gratula! Igaz, hogy nem januárban szülsz, de üdv!

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Boo!
Én is drukkolok, biztos minden nagyon szép lesz, ne izgulj! A hasamat én sem tudom behúzni, ami a strandon elég kellemetlen, de ez van..:)
zs
 
 


[url]url=h[ttp://lilypie.com]Kép[/url][/url]
zs
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért,kicsit összejöttek a dolgok...:( :? Minden rossz egyszerre találja el az embert.
Lányom szerencsére jól van,bár 1(!) hétig nem tudtam lehúzni a lázát,mminden délutáni és esti alváskor 39C körülire ment fel... Tiszta horror.Közben én méhébe léptem vasárnap,tegnapra ment le a duzzanat,de lila-fekete-piros-sárga (ez komoly) a lábam. Gondolom vmilyen eret talált el.
Na de nem panaszkodom.

Jelentem hatalmas pocim lett pár nap alatt,muszáj volt vásárolnom pár ruhát. :lol: Hányinger lekopogom kezd múlni,néha kicsit rosszabb,de elviselhető.
Jövő csütörtökön doki,majd rá 1 hétre 12 hetes UH.Alig várom.:)

Boo
Kicsit irigykedem.:) Szuper napod lesz.:) Én 3 éve ezen a hétvégén mondtam ki az igent.Igaz akkor 26-ra esett szombat. Szívből gratulálok Nektek!

Klarka
Üdv itt.:) Gratula a bébihez.Szerintem még a 7. hetet is nyugodtan megvárhatod a dokival,akkor már biztosan lesz szívhang.!Én pont betöltöttem a 7.hetet amikor mentem és nagyon jól látszott.DE most meg várhatok,mivel legközelebbi a 12 hetes lesz...

Norma
Kitartás!Remélem neked is csillapodik hamarosan.Nagyon kellemetlen.:(

Vörösbegy már nyaral,de szuper nekik.:) Alig irigykedem... :roll: 8) :lol:

Panda
Szuper a link.Köszike.:) Gyors el is mentettem.:)

Hát csajok nem semmi vita alakult ki itt...részben ezért nem is írtam...:( Nem szeretek vitázni (bár profi vagyok benne :lol: ).Olvastam,de nem folytam bele,lehet jobb lett volna elereszteni a fülek mellett...Kár az energiáért. :roll:
DE vége,bocs,hogy felhoztam.

Szép napot mindenkinek.
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Eddig csak olvasgattam itt. De szeretnék én is csatlakozni a 10 hét 5 napommal.

Normajane! A labor vizsgálattl kapcsolatban: nekem minden papirkát a védőnő adott ide. Azt el kellett vinnem a háziorvoshoz, hogy adjon rá naplószámot (vagy mi a francot) + gratulált. Ennyi. De ahogy néztem, ők eléggé összedolgoztak, mert a védőnőnél ezek a papírok körzeti orvosra lebontott mappákban már össze voltak állítva, név bélyegzővel le voltak pecsételve... Ez vidéken így működik. Feltételezem Pesten másként. Bár nálunk a szakorvosi rendelőt az elmúlt időszakban eléggé gyatyába rázták.
Egyébként pedig meg vannak a labor eredményeim, de szinte senkit sem érdekeltek eddig.

Szép napot!
konkri
 
 


Lego! És kiderült, hogy mitől volt a láz?? Ez a méhes dolog, tiszta horror. Viszont jót tesz az allergiának, idén tuti nem lesz bajod. Sőt , jövőre is alig.

Mi csak július végén megyünk 1 hétre vállalti üdülőbe Balatonföldvárra, remélem szép idő lesz! Tegnap brutál vihar volt nálunk! De legalább lehűlt az idő.

ma már jól vagyok, kop-kop. Most lemegyünk postára meg hintázni, ja., előtte még teregetnem kell.

Este még benézek!
Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Konkri! Üdv! Első baba? Közérzeted?
Á, nálunk a dokik adják a papirokat, a védőnőek ilyen jogai nincsenek. Talán pont a naplószám végett, gondolom. Őszintén szólva nem is értem minek vércsoport meghatározás, amikor az a születésedtől ugyanaz és én már 1x szültem a SOTE-n, tehát minden adatom a gépben van. Lehet, hogy mást is megnéznek ezzel? Na azt nem tudom.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Vörösbegyről hoztam híreket...
Jelentem tegnap hajnali 4-re kiértek.. és nem volt semmi probléma az utazűs során.
A mai napon betöltötte a 11. hetet. Utána néztem, hogy milyen is lehet a picikéje..
Kép 2D-s felvétel
Kép 3D-s felvétel

Mindenkinek további sok egészséget kívánok!!!!
:)
Pöttye, a hírhozó... :)
Vendég
 


Konkri,
Üdv az oldalon és gratula :D

Mi jól vagyunk bár mostanában sokat hányok. 6 nap múlva megyek megint uh-ra kivi vagyok hogy mekkora lesz Pandám :D
Vendég
 


Kedves Mindenki! Szeretnék csatlakozni a fórumhoz! Én jelenleg 12. hetes kismami vagyok, december 31-re :) írt ki a doki manócskával!
sagi1
 
 


Rólunk még: túl vagyunk már 3 uh-on, legutóbb tegnap voltam nyaki redő mérésen. Nagyon kellemes volt, mert a doki megdicsérte a babát, hogy milyen ügyesen 'mutatja magát', megnézte kiskezét,lábát, aztán a bébi hirtelen megunta és eltűnt :lol: , a dokinak picit pöcögetni kellett a hasam,hogy újra megláthassa!
Mi is sokat gondolkodunk a párommal a fogadott orvos-védőnő témában, illetve olvasom mindenfelé a gátvédelem kontra gátmetszés fórumokat, bár még elég korai, de nem árt rá felkészülni szerintem.
sagi1
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, reggel csak émelygés van, jövő héten pénteken megyek dokihoz, ma kezdem a 6. hetet!!! És nagyon-nagyon boldogok vagyunk!!!

Vonalzót asszem csak jövő héten teszek fel!!

Sziasztok!!

Majd, ha lesz időm, visszaolvasok! Mindenkinek jó növekedést! És bocs, hogy ide társultam, de nem talátam hozzám időben közelebb álllót!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sagi1 és Konkri üdv köztünk és gratulálok.

Lego! Szegény, hát a baj nem nem jár egyedül, de már lassan gondolom a nehezén túl vagytok.

A következő 2 hétben jó sok uh-unk lesz, hajrá mindenkinek és jó hétvégét.

Kép
barbi5
 
 


Nekem nincsen különösebb gondom. Eddig össz vissz egyszer hánytam, hálistennek vasárnap volt. De azt is el tudom képzelni, hogy csak azért volt, mert ép előtte vettem be a gravidát és lehet, hogy a mérete ingerelte fel a nyelőcsövem.
Néha van émelygésem, de bánom, hogy olyankor nem hányok, mert ezután a hányás után csitti-fitti voltam.
Szóval eddig minden frankó (kop-kop-kop), jól vagyok, gyönyörű dekoltázzsal... igaz néha változó fárdtsággal és hát a hasam... na az már nem csak a háj.

Egy kérdés: papírilag 3-án kéne visszamennem uhra, de mostanában esténként fáj a hasam. Olyan megjövős fajtán. Nyugtassatok meg, hogy csak az izmok húzódnak! Vagy menjek azért most kedden is dokihoz?
Úgy izgulok a tarkóredő miatt, de hát csak nem lesz baj. Mondogatom neki néha, hogy okos leszel, szép leszel és egészséges! :D Remélem szófogadó, a kis nudli.
konkri
 
 


Ja és elfelejtettem válaszolni:
igen, első baba. Néha el is bizonytalanodok, hogy tényleg itt van már az ideje, nem várhattunk volna még egy évet? (én 28, papus 35) De attól, hogy ha elodáztam volna még egy évvel, nem menekülnék meg, a mostani félelmeimtől - hogy egészséges legyen, 2 kéz, 2 láb.... Úgy szeretem! És minden olyan boldogságos!

Jaj és van még egy kérdésem, amit mástól nem nagyon tudok megkérdezni:
mikor kéritek meg a dokit, hogy vállal e? magán rendelés? mikortól, milyen esetben, és mennyit adtok a dokinak? Ez a dolog felháborít egyébként, mert én sem kapok azért pénzt, hogy rendesen végezzem a munkám. Vagy, azt tartanám korrektnek, ha meg van a baba és mindenki úgy díjjazza, a doktor bácsit/nénit, ahogy szíve diktálja. És különben is, számomra olyan kínos ez az egész dolog.
Szóval, hogy a terhesség alatt adnak a dokinak pénzt? Mert hát az egy dolog, hogy a szülésért mennyit kér, na de közben? Mennyit, mikor, hogyan, kinek adjak, hogy rendes munkát végezzen? Vagy a magán rendelés ezt megoldja? Mondjuk, ha magánra megyek, akkor kifizetem az ottani díjat és kész? Az elég?
Segítsen valaki, aki már jártasa!
konkri
 
 


Ja és Boo elfelejtettem írni, hogy hajrá holnap az esküvőn!!!!! :lol:

Kép
barbi5
 
 


Üdv Sagi1! Fú, izgis lesz az év vége neked!

Konkri! Ha magánrendelésre jársz akkor elég kifizetned amit kér a rendelésért. A szülésre rá kell kérdezz, van aki a kismamira bizza, de bizony van aki megmondja, hogy X Ft. Ha a kórházban lesz vizsgálat (mert van amit kötelező ott végezni, ilyen a nyaki redő és a 18. és a 30. hét körüli részletes UH), én ott nem fizetnék, mivel az a dokinak sem kerül semmibe, sőt a te adóforintjaidból üzemel a kórház.
Én mondtam a dokimnak, hogy a GYED mellett már nincsen pénzem magánorvoshoz járni, igy keressünk közép megoldást. Sztem olyan 2-4 alkalommal megyek majd a magánrendelőjébe, a többi meg a kórházban lesz. Ez még kibirható. A szülésért ő nem mondta, hogy kérne plusz pénzt, igy majd ahogy teljesit, úgy adok, de biztosan nem 50-60ezret, meg többet, mint amiket hallok. Ennyi nekünk nincsen rá. Abban meg bizok, hogy drága kormányunk nem találja ki, hogy ha nem a területiben szülök akkor fizessem ki a 30%-át (max 100ezret), az aztán szuper jól jönne :(. De sztem ez alkotmányos jogot sértene, úgyhogy remélem ha el is fogadják az alkotmánybíróság megsemmisiti a jogszabályt addigra!

Ja! És nem a pénzen múlik a munkavégzés, sztem. A dokit meg a legelső vizsgálat után kérdezd meg, ird fel a kérdéseidet, hogy nehogy vmi kimaradjon.

Kép
Kép
normajeane
 
 


Konkri! sztem felesleges hamarabb menned ha csak kellemetlen érzés és nem konrkétan fájdalom és persze ha nem vérzel.
a kismamik kérdései napi X-szer:
- vajon jól van?
- fú, itt szúr, ez normális?
- fú, már két napja nem szúrt, lehet baj van?
aztán ha a mozgást már érzed, onnan még rosszabb: jajj, mozog! jajj, fél órája nem érzem, lehet baj van! miért mozog ennyit? lehet baj van? egy napja nem mozog, tuti baj van.

szóval ez megy szülésig :) NEkem erős agytréninggel sikerült leállitanom magam, igy azért nyugisabb :) De első gyereknél sztem képtelenség nem erre gondolni.

28 évesen sztem pont jó vagy szülni, apa kicsit már idős is, bár nem tudom milyen tipusú.

Kép
Kép
normajeane
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:12-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo, kibírod majd!!!!Grat nektek!

Norma, nyugi, júl.1-vel jön egy új tv., amelyben az áll, h a szülésért nem kell fizetni!!!!!!!Sehol sem!!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: