Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vitte
Ez a "csak nem???" hát NEM lett!!! :cry: :evil: De sebaj, majd egyszer. Egyébként, ahogy olvastam valakinél, hogy május 8. volt a nagy nap......... nekem is az lett volna, akkor volt 39 napos ciklusom (soha előtte nem volt ennyi), és mégis nega teszt lett. Már bánom nagyon, hogy akkor úgy alakult, mert akkor annyi idős pocis lennék, mint ti. :( Azóta sem értem, mi történt.

Nanett
Örülök, ha jobban vagy. Biztos nagyon aggódtál a babád miatt. Fura is volt, hogy eltűntél. Vigyázz magadra! Mielőbbi javulást! :wink:

rekanna
Nagyon sok boldogságot kívánok az esküvődre!! :P :P De babóka mértékkel bulizzon !!!

PéknéAncsa
Gondolok rád, főleg 1 hét múlva. Jelentkezzél ám, mert csak ketten vagyunk - úgy látom - "egykék"!!!!!! :wink: :roll:

Benita
benita
 
 


Sziasztok!
Ma végignéztem pár kismamaboltot, meg felvettem a kapcsolatot azzal a lánnyal, akit Cic ajánlott, majd oda a héten elmegyek, de a többi..., 10 alatt nincs farmer... :(

Benita:
nekem meg Vittének volt a május 8., de ne csüggedj, bizti hamar összejön, nagyon drukkolok!!!

Bogyiék:
a 10,3 cm-nél mit mondott a doki, hogy hanyadik terhességi hét? Annyi idős a Baba, mint amennyinek lennie kell, szóval 15+5?
Én azért kérdezem, mert én szept 1.-én megyek AFP-re, a régi UH-k szerint a Baba 15+6 lesz, viszont az utcsó mensi szerint 16+5, szóval még mindig gondba vagyok mikor menjek, a dokim pedig szabin van...

VALAKI SEGÍTSEN!!!! :)


Nanett:
üdv újra, hát ezért tűntél el, örülök, hogy nem vakbél, van még panaszod? jobbulást!

Rejanna, Cic:
gratula a kis csajokhoz!!!

Remélem én is megtudom hamarosan.

Vitte:
teljesen összezavarsz a heteiddel, már én sem tudom hol járok :), főleg ez az AFP, jó, hogy nálatok nincs... Végülis meddig dolgozol?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Szia Luisa,

Igen a méret alapján 15+5 napos, tehát az AFP-n 16+4 lesz.
Kezdetben volt lemaradásom méretben, mert 35 napos volt mindig is a ciklusom, de azt mondta, hogy teljesen behozta a lemaradást, az emúlt másfél hétben megduplázta a méretét.
:D

A 12. heti vizsgálatot anno 1 héttel eltolta, az elmaradás miatt, de most azt mondta, hogy minden ok.

Neked mekkora volt a baba a legutóbbi vizsgálaton? Ha nem vagy biztos, akkor szerintem várd meg a dokid. Mikor jön vissza szabiról? Nem hagyott meg valakit akit kereshetsz?

Kép
bogyiék
 
 

 
 

Benita,

nagyon szoritottam pedig. Na majd legkozelebb.

Most mar ti jottok Pekne Ancsaval!!!!!!!

Rekanna,

Sok boldogsagot a Nagy Napra!!!! Huh, de irigyellek, en annyira szeretnem meg 1x atelni azt a szep napot... persze ugyanazzal a pasival :roll: :lol:

Mi az a genetikai UH???? Lehet, hogy ua. mint ami itt az organ screening :?: :?: :?:

Luisa,
en nem ertek ehhez az AFP dologhoz marhara, igy hogy nekem nem lesz...

Erezted mar a picit vagy csak en nem eddig????

KépKép
KépKép
vitte
 
 


én sem érzem a picit még :(

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


jaj Rekanna én is gratulálok, előbb elsiklottam a bejelentésed előtt!!! és csatlakozom Vittéhez, bár nekünk mégcsak 4 hónapja volt, de újra átélném az egész napot, olyan szép volt, ja és újra mennék esküvőiruhát nézni... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Bogyiék,
hát azt hiszem holnap elmegyek a dokim apjához, őnála kezdtem úgy is a terhességet, és megkérem nézzük meg mekkora a pici, úgyis már több, mint 3 hete voltam, ja és befejezem a hetekkel való nyüglődést... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Köszi szépen az aggódásotokat. Természetesen nagyon megijedtem, amikor bekerültem a kórházba, féltem nagyon a műtéttől, a baba miatt persze leginkább. Főleg, hogy az egyik sebész rámijesztett, hogy baja lehet a babának. Aztán a nőgyógyászaton nyugtattak, hogy volt már ilyen náluk és nem lett baj a végén. Mindenesetre jobb volt elkerülni a műtétet. Hogy miért jöttek a tünetek, azt nem tudom. A dokikat sem érdekelte ez, csak hogy kell-e műteni vagy sem. Lehet, hogy a megelőző héten levő problémáim is már ebből adódtak. De most - lekopogom - jól vagyok. Remélem, így is marad.

Várom a genetikai UH-ot, de még nincs meg az AFP eredménye, pedig múlt hét péntekre ígérték.

Rekanna!
Gratulálok az esküvődhöz!

Egyébként én sem érzem még a babát, remélem, már nem sokáig tart.

Benita!
Nagyon sajnálom, már én is reménykedtem, hogy mást jelent a nem-ed.

Vitte!
Én úgy sejtem, hogy ez az organ screening ugyanaz lehet a genetikai UH-gal, de ez csak tipp részemről.

KépKép
nanett
 
 


nanett: Nekem a dokim azt mondta, hogy a genetikai UH-ra feltétlenül kell az AFP eredmény. Én is bajban vagyok, mert pénteken megyek vérvételre, 2 hetet kell várni itt az eredményre, és egy hét múlva kell lejelentkeznem a dokinál UH.-ra.
Na de mit tegyen az ember lánya, ha nincs meg addig az eredmény???? A genetikai UH azt jelenti, hogy az AFP eredményével egyeztetve, alaposan átvizsgálják a babát, hogy nincs-e valamilyen jele annak, hogy a baba nem egészséges. (én így tudom) azért kell feltétlen az AFP eredmény hozzá.

Én már érzem a Picurkámat (vagy ezt már íram?........) :oops:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat, hát igen, nálunk előbb jött össze a Baba, mint az esküvő.
De a barátnőm, aki három éve próbálkozik a teherbe eséssel azt mondta, legközelebb ő is így csinálná, előbb Baba, aztán esküvő.
Én is izgulok, a ruha megvan, de még kellenek a kiegészítők.
Viszont a Baba fontosabb, tehát nem tervezünk menyaszonytáncot és nem stresszelem magam egy csomó minden miatt.

A Baba mozgása miatt azt mondta a dokim, hogy elvileg csak a 20. héten kell érezni, főleg az első Babánál, előtte nem kell izgulni, még annyira pici, hogy nem baj, ha nem érezzük. Nekem a vedőnő azt mondta, hogy figyeljem a 14. héttől, aztán egyfolytában izgultam, hogy most ez a Baba volt vagy csak a gyomrom. Most már lazára vettem, mivel úgy is tudom, hogy benn van, jól van és ez a fontos.

Kép

Kép
rekanna
 
 


sziasztok!

képzeljétek napok óta fáj a fejem, hétfőn egész délután úgy fájt, hogy majdnem elsírtam magam, tegnap is tompán, ja és volt hőemelkedésem is 37,8, ma is tompán fáj, így elmentem a dokihoz, kiderült alacsony a vérnyomásom 100/60, azt mondta igyak kólát, hát nem kellett kétszer mondania, vettem is, eddig nem nagyon mertem a koffein miatt, de most így vettem. Amúgy megnézettem a picurt, minden rendben van vele, sokat mozgott, meg egy idő után úgy feküdt, hogy csak a nagy fejét láttuk :), így a fotó béna lett, meg elmosódott, nem tudok sajna feltenni... Az AFP időpontot is tisztáztuk, 1.-én megyek :). Valakinek volt már hőemelkedése? mitől lehet?

Nanett
örülök, hogy már jól vagy! vagytok! :)

Korena
irigykedem, én még nem érzem, pedig figyelem a buborékokat :)

Rekanna
nektek jó készülődést! hol lesz az esküvő? Bp-en?

Vitte
HOL VAGY???? nehogy halálra dolgozd magad!!! :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mostanra már tényleg mindenki jól van.

Nanett! Mit mondtak, mitől lehetett ez a kalamajka? Gondolom stresszelted magadat rendesen. A lényeg az, hogy rendbe lett minden.

Rekanna! Gratula az esküvőhöz. Nekünk is szeptemberben volt tavaly 3-án. Egész nyáron nem volt olyan kellemes idő mint akkor! Drukkolok Nektek!

Luisa! Lehet a kimerültségtől is. Ha már nincs hőemelkedésed akkor nincs gond. Szerintem pihenj egy kicsit többet most. Nekem anno volt olyan amikor nagyon kimerült voltam és stresszes, hogy hőemelkedésem volt majdhogy nem lázam.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Az AFP kérdéshez pár szót akit érdekel.
Tegnap voltam AFP-n, a mensi szerint pont 17 hetesen. A dokim nekem a 12.heti Uh adatok alapján írta ki a vizsgálat időpontját. Így 16+4 hetesen mentem. Bízom a dokimban, és remélem, hogy minden rendben lesz. Persze hallottam olyat is aki a mensi alapján küldi a kismamát a vizsgálatra, de szerintem 1 hét ide vagy oda csak nem számít annyit. Bele kell hogy férjen a tartományba az érték így is úgy is, na már amennyire pontos ez a vizsgálat ugyebár.... Én is paráztam ettől a vizsgálattól, de mivel annyit hallottam már arról, hogy mennyire megbízhatatlan, így inkább a genetikai Uh-t várom, ami nagyon alapos és sokkal biztosabb.
Nálunk 1 héten belül megvan az eredmény és addig nem is adnak papírt a genetikai UH-ra. Az eredménnyel együtt kell menni. Egyébként én is azt hallottam, hogy inkább egy kicsit később, mint előbb vegyék le az AFP-t.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett...

Szép napot Mindenkinek! :D

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


SZia Zsana,
majd tájékoztass minket az eredményről!
Igazából nem lehet a kimerültségtől, már nem dolgozom, és sokat pihizek..., de akkor mitől? remélem a hőemelekdésem lemegy hamar...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa!

Mióta van hőemelkedésed?
Egyébként is alacsony a vérnyomásod? Nekem is nagyon alacsony, meg én szoktam kávézni is, sőt majdhogynem kell is. Úgyhogy, ha kávéztál a baba előtt, szerintem nyugodtan reggelente megihatsz egy laza kávét, mert az alacsony vérnyomástól fájhat nagyon a fejed.
Én elég erős migrénes vagyok. Nagyon érdekes, mert amióta babát várok csak 2-szer volt migrénem! és az is eleinte. Jó lenne megszabadulni tőle...

Remélem nem sokáig tart ez az állapot Nálad. Azért majd írj, hogy hogy érzed magadat!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


szia Zsana,
köszi az ötleteket, de sajna én sosem kávéztam, és általában rendben volt a vérnyomásom, hát remélem most is rendben lesz, és a hőemelkedés sem jön vissza, a lényeg, hogy a babó jól van. de amúgy úgy tudom az nagyobb gond, ha magas, nem?

Te miért nem teszel fel vonalzót?
www.ticketfactory.com :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa

Ne félj, minden rendben lesz. Igyál kamillateát, az majd segít. :wink: :P

Csilli
Ma adom postára a könyvedet - és ahogy ígértem, egy kis meglepivel! Remélem épségben odaér. Mégegyszer köszönöm. Egyébként hogy vagy? Gyere már vissza!!!

Kép

Benita
benita
 
 


Akik a kilókért aggódnak:

Kép

B.
benita
 
 


Luisa!

Igen a magas vérnyomás sokkal rosszabb!

Egyébként van vonalzóm, de most valamiért nem látszik!
Nem miért... :?

Benita!

Valószínű ezt a Garfield képet majd később is visszanézem... :lol:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Luisa,

Osztozom a fejfajasban... Nekem is sokat faj, a konyvem szerint velejaro, viszont a hoemelkedes furcsa nalad.
En beparaztam egy kicsit, mert a toxo nem hagy nyugodni, es ilyen megfazasos tunetei vannak a fertozesnek, folyik az orrom stb. tegnap elmentem vert vetetni. Ma lesz eredmeny. Remelem minden OK.

Ha baboval minden OK, nem lehet komoly dolog, a kola majd rendbe tesz. Es ha ennyire szereted, akkor csak segithet! :D Amugy szerintem gaz az idojaras, en arra fogom.

Nekem amugy vannak neha eleg eros, rovid ideig tarto alhasi, ketoldali gorcseim, konyvem szerint a mehtarto izmok huzodnak.
Szerencsere tenyleg nehany masodperc, de akkor halalos.

Nem dolgozom magam halalra... de azert nem vagyok mar szivesen benn. :roll:

En sem kaveztam sosem, de a kolat is utalom, masreszt nekem inkabb magasabb volt a multkor, mint alacsony. Amugy mindig idealis volt a vernyomasom...
En ugy tudom, a nagyon alacsony es a nagyon magas egyarant karos.

Rekanna,
Koszi a nyugtatast, minden szabad percem a baba mozgasanak figyelesevel toltom... :roll: Vicces, mar neha azt hiszem, hogy igen.

Koszi Benita,
ez jol esett!!! :lol: Bar meg maradtam a +2 kg-nal.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Zsana,
be van klikkelve az aláírás hozzáadása rubrika az alatt a téglalap alatt, ahova írsz?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa,
az esküvőm Balatonon lesz, mert a párom Kenesei. Igazi lagzi lesz, leánykéréssel, vőféllyel meg 6 fogásos vacsorával, 120 meghívottal.

Különben nekem is fájt a fejem múlt héten, de lehet, hogy az időjárástól volt. Nekem is alacsony a vérnyomásom, de az mindig olyan, a fejem meg nem fáj mindig. Azonkívül a fejfájás elvileg a terhességgel jár (lásd könyv: "9 hónap").

Egyébként ezek a könyvek elég rémesek, több félelmet keltenek, mint segítenek. Mindennel rögtön orvoshoz kell fordulnod és lehetőleg diétázz. Én az elmúlt 6 hétben 3 kilót híztam és csak jót tett a teltség.

Tud valaki egy jó könyvet szülés elöttre vagy akár már utánra?

Benita,
drukkolok, hogy összejöjjön a Baba, nekünk is akkor sikerült, amikor nem gondoltuk rá, mert az biztos, hogy nem akkor fogant, amikor kellett volna.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Látom többen osztozunk a fejfájásban..., én is olvastam a könyvben, ezért paráztam be...

Rekanna, bizti szép lagzitok lesz, ha Pesten lett volna, meglestelek volna titeket :)

Vitte,
mitől paráztál most be hirtelen a toxótól? nekem is folydogált az orrom, de a cicót kerültem mostanában, bizti nálad sincs baj! mégegyszer megcsináltattad a toxó vizsgálatot?
Lehet, hogy kismamitornára kéne járnod, hogy ne legyenek görcseid, mit mond az orvos? hála nekem semmi, épp ezért is voltam ma dokinál, mert a növekvő pocin kívül semmit sem érzek, OK a fejfájást :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa,

a toxot nem csak cicctol lehet elkapni, pl. nyers tojas (fagyi, tiramisu stb) , nyers hus (kolbaszok, minden, ami csak fustolt!!!!), mosatlan gyumi.
Es akinek negativ az eredmenye, annak tobbszor meg kell ismetelnie a terhesseg alatt, biztos, ami biztos. Nem mondta a dokid?

meg nem kerdeztem a dokit a gorcsokrol...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Végre látszik a vonalzóm! :)

Rekanna! Az igazán nagy buli lesz! Érezzétek nagyon jól magatokat!

Ha már a Balatonnál tartunk, ismeri valaki Siófokon a Hotel Panorámát 4* ? Csak azért kérdezem, mert azt gondoltuk elmennénk valahova megünneplni az első házassági évfordulónkat, és az igazság az, hogy nagyon jókat írnak róla, és mivel ilyenkor már ott mellékszezon van, így árban is a legjobbak között van.

Vitte!

Szerintem ne izgulj a toxo miatt. Ja, természetesen írta egy könyv, hogy teljesen normális az ha a terhesség alatt többet folyik az ember orra, vagy néha bedugul az orra. Hogy miért, azt nem tudom :shock:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Csajok!
Én most már nem is azon idegeskedek, hogy miért nem lettem megint babás, hiszen mindegy, hogy melyik hónapban lesz, csak legyen, hanem attól parázok, hogy mi van, ha valami olyan bajom van, ami miatt nem is lesz!!! :shock: :shock:
Nem tudom, közületek ki milyen könnyen, ill. nehezen esett teherbe, aki tudja, érti. Ha van ilyen, és már babás, írja meg, légyszi ++++++++ :) , hadd nyugtasson. :D
Igazából már most sem babára mentem a középidőben, de mikor közeledett a 28. nap, már tiszta ideg voltam.....

BABA - lépésről lépésre - van egy ilyen könyv, több kötetes, az első a 0-15 hónapos korig. Ezt minden kismaminak ajánlom, naggyon tuti jó és hasznos!!!!! :P Kismami könyv pedig sztem a Kismamák nagykönyve elég velős és jó, én ezt venném meg.

Benita
benita
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi, hogy csak bejelentkeztem aztan eltuntem, de nem voltam internet kozelben az elmult napokban.

Rekanna! Gratulálok a nagy naphoz, drukkolok, hogy gyonyoru idotok legyen, és MINDEN ugy sikeruljon, ahogy szeretnetek!!!

Csilla! Tudnal valami konkrétabbat irni a Mom parkos aquanatalrol? A kozelben dolgozom, szoval elvileg jo lenne. (Idopont, ár???)

Vitte! Az epitkezesrol inkabb most nem irnek, két napja kuldte el a ferjem a vallalkozot teljesen jogosan. Persze probalta lassasn beadagolni a balhet, hogy kimeljen a DRAGA!!! De nem nagyon ment szoval 2 napja bogok egyfolytaban mint a hulye :cry:
Szegeny mar felorankent hivogat hogy minden rendben van-e, kozben persze en is aggodol a babocaert, de nem birok lenyugodni. Tegnap mar attol borultam ki, hogy nem volt hanyingerem es nem fajt a mellem, szoval nem ereztem semmit. Persze biztos semmi baj - mondom az eszemmel, csak nehezen megy hogy elhiggyem.
Pedig az epitkezessel kapcsolatos zurokkel szerintem meg a felet sem tudom annak amit a ferjem. Na mindegy nem akarom offolni a topicot, csak hat elegge kivagyok, bocsi Csajok! De ha lenyugszom irok picit bovebben privit a hazikorol
Szep és vidamabb estet mindenkinek
Bogar
bogar
 
 


Zsana!
Nem mondtak semmit sem, hogy mitől lehetett, nem is érdekelt senkit sem. Én meg főleg nem tudom. Csak reménykedek, hogy nem jön elő újra.

Rekanna!
Ez igen, szép nagy lagzitok lesz! Gondolom, már nagyon várod a napot. Biztos jól fogjátok magatokat érezni és emlékezetes lesz. Annak idején nekünk is hasonló nagyságú volt, most én is nosztalgiázok.

Őzy!
Nagyon eltűntél! Remélem, csak a költözés miatt!

KépKép
nanett
 
 


Bogár!
Próbálj megnyugodni az építkezés és a pici miatt is. Ha nem megy, menj el UH-ra és akkor legalább az egyik témában megnyugszol, én tegnap használt... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok !

Rekanna !
Az esküvőtökhöz én is szívből gratulálok !

Bogar !
A Mom Parkban a torna kedden 17.30-tól 18.30-ig van, csütörtökön pedig 17-től 18 óráig !
1 alkalom 2200 Ft, 8 alkalom ha bérletet veszel 13000 Ft.
Első alkalommal az edzőt fel kell hívni, hogy legyen helyed !
Amennyiben szeretnéd kipróbálni megírom az Andi számát, hogy megbeszéld vele !

Benita !
Írok majd MSN-en !

Csilla

Kép
csilli01
 
 


Bogar,

Ha majd kicsit sikerult lenyugodni, meseld el, hatha valamiben tudok segiteni. A baba miatt ne aggodj, jobban birja a strapat, mint gondolnad. :-)

Csilli,
Meg egy nap es felidos leszel !!!!!

Benita,
Miota probalkoztok amugy? Kb. felevig nem igazan csinal semmit doki, max a peteket megnezi, azokkal minden OK? Meselj picit. Bar nem vagyok szakerto, foleg, h. elso probalkozasunk volt, de sokan olvassuk a forumot es mindenki segitene a masiknak!
AMugy erre, h. vmi gond van, nem szabad gondolni, nem csinaltal veletlen agykontroll tanfolyamot ?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Luisa,

Jobban vagy mar? Nagyon remelem!!!

Tisztara megfaztam sztem, dugul a fulem is... Toxo negativ, hala istennek. Viszont hetvegen nalam lesznek a ciccek. De nem csinalom az almot.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Jó reggelt!

Megpróbálok felrakni képet a babáról, tegnap lefotóztam a TV-ről, mialatt ment a felvett DVD, máshogy én sem tudtam jó képet produkálni. Sajnos eltakarja az arcát, de állítólag nem nagyon szereti ezt a 3D-s ultrahangot.

Kép Kép

Vitte:
én rögtön a második terhességi héten voltam náthás, ágyban a helyed, sok tea (lehetőleg ne csak fekete), sok C-vitamin, meg sok pihenés. Nekem 5 nap alatt el is múlt.

Bogar:
az építkezés miatt nehogy felidegesíds magadat, mi még azért nem vágtunk bele, mert én építész vagyok és tudom mivel jár ez. Ez mindenütt sajnos ilyen, rosszak a kivitelezők, nem értenek a szakmához, sokat kérnek, keveset dolgoznak. Meg kellene bíznotok egy műszaki ellenőrt, aki kontrollálja a kivitelezőt. Ha bármi kérdésed van, írjál, talán tudok segíteni.[/img]

Kép

Kép
rekanna
 
 


Zavarja a 3D?

Amugy cuki nagyon!

Hallottatok olyat, h. a sok UH karos?

nekem a beverzes miatt eleve + 2 volt, 2 normal + nyaki redok, tehat mar 5-nel tartok....

Nem vagyok nathas, csak folyik neha, a fulem picit faj, de ha rosszabbodik, akkor megyek haza. Nagyon erzekeny vagyok a hirtelen hidegre es meghulok hamar. Szerencsere utalom a fekete teat is...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Rekana: Nagyon édes a babád! Nem mutatta meg, hogy mi van a lába között? :lol: vagy nem is akarod tudni milyen nemű?

vitte: mit jelent az, hogy sok UH karos????? Jaaaaa káros! :oops:
Igen ezt én is hallottam. Nekem össz-vissz 4 lesz, most jön a második. De legszivesebben naponta megnézném.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Bocsi,

nem tudok ekezettel irni :oops:

En is mennek minden nap legszivesebben... :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, most végigolvastalak Benneteket. Nem jelentkeztem, mert egy picit érzelmi hullámvölgyben vagyok, ami állítólag ilyenkor természetes. Olyan sírhatnékom van....

A fejem nekem is fájt a héten olyan tompa hirtelen jövő volt, ma nem éreztem, és kedden egész nap szédültem, de ez az alacsony vérnyomásom miatt van.

A toxoban tudtok segíteni? Még nem voltam hétfőn megyek. Azt mondta a dokim, hogy sajnos mostantól fizetni kell érte 7000 Ft. Csekken kell befizetni. Ez tényleg így van????

Szept. 11-én megyek 4D-re! Már alig várom!!! Teszek fel majd belőle képeket.

Rekanna! Én is őszintén gratulálok az esküvődhöz, ez lesz életed egyik legszebb napja!!!!

Bogar, tényleg ne idegeskedj, vigyázz a babára és magadra is!

Benita, a baba tényleg akkor jön amikor a legkevésbé gondolod, hogy na most sikerül. Ez nálunk isi így volt, amikor összejött nem is dolgoztunk rajta intenzíven. :D

Vitte, jobbulást pihenj sokat. Az alhasi görcsök miatt ne aggódj, én is az elmúlt napokban érzem.

Kép
bogyiék
 
 


Bogyiék: az érzelmi hullámvasúton veled utazom én is. Mindenen bőgök, mint kamasz koromban..... (szegény családom :( )
Mi az a toxo????? toxoplasmosis vizsgálat? Hát azt nem csinálják meg az első vérvételen? Nekem megcsinálták.

vitte: bocsi én voltam a hülye :oops:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Rekanna
Valóban cuki a babád, nem baj, ha nem mutatja magát, majd ha már kint lesz!!! :P :P

Vitte
Remélem, mielőbb jobban leszel, tényleg sok-sok meleg teát igyál, kamillásat, az jó! :wink:
Kérdésedet köszönöm, röviden megválaszolom: január elején volt a vetélésem, bakteriális fertőzés miatt, 11 hetesen, ezután 3 hónapig kezeltek bennünket antibiotikumokkal, míg április végére kaptam negatív eredményt. Aztán jött május, akkor még gondoltam várok 1-2 hónapot.... és igazából június-július volt a kezdés, ja és most augusztus...... Na, ebből mit vonsz le???
És mit értesz azon, hogy nem végeztem-e agykontroll tanfolyamot? :shock:

Benita
benita
 
 


Csajok!

Köszi mindenkinek a "valóban igaz" tanácsot, hogy "ne gondolj rá, majd akkor jön...." - rendesek vagytok, és tudom, hogy ez így is van! :) Én is ezen az elven próbálok elindulni, csak NEM TUDOM, mennyi hónap lesz ez. Nem is baj, de muszály visszaállítanom magam agyilag az ilyen "régi, babamentes" hónapokra. Ez ez kis időt vesz igénybe, de türelmesen várok....

Benita
benita
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, már jól vagyok, a fejfájásom elmúlt, hőemelkedésem lement, semmi mást nem tettem, csak ittam 1 pohár kólát, ha minden ilyen egyszerű lenne...

Vitte
már te is jobban vagy? ne izgulj a toxó miatt, csak óvatosan a cicekkel meg a többivel!!! képzeld lehet, hogy megyünk Salzburg környékére szeptember utolsó hétvégéjén, akkor ott még jó idő van szerinted? nem esik sokat?

Benita:szóval ez a 3. hónap, akkor szerintem nincs még okod elkeseredni, bizti hamar összejön...

Rekanna
édik a felvételek, majd 1-1,5 hónap múlva mi is megyünk :)

Korena, Bogyiék
miért sírdogáltok? nincs baj ugye? csak hangulatváltozás? hála nekem ilyen nincs, de ilyenkor gondoljatok arra, hogy mi vagyunk a világon a legszerencsésebbek, hogy kis babszit hordhatunk a szívünk alatt, bizti megvigasztalódtok...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


ja még valami, tegnap voltam annál a csajszinál, aki kismamaruhákat, főleg gatyikat varr otthon, vettem egy nagyon kényelmes kord gatyát, 4,5e volt, tetszik nagyon, és a férjemnek is :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Helló Csajok!

Akkor most írok valami jó érdekeset nektek. Képzeljétek, nálunk (Szombathelyen) ma kezdődik a 3 napos Savaria Történelmi Karnevál. :D :D Már nagyon várom! Nem tudom, ki hallott már róla, de ez egy nagyon-nagyon szupcsi rendezvény. Rengetegen beöltöznek mindenféle történelmi alakokba, egyszerre több helyszínen zajlanak a színjátszások, lovagi tornák, rabszolga-vásár, + plusz honfoglalási szertartások, a régi magyarok életmódja van megelevenítve, akkori vásárokkal, régi magyar kaják.............!!! :) :) hmmm! .....csudajó..... :P
Akinek kedve van és ideje, nézzen már erre!!!!
Na mit szóltok? Bele lehet kukkolni: www.savariakarneval.hu
Gondoltam, javítom egy kicsit a kedélyeket.

Korena, Bogyi
Ne legyetek szomorúak, rem. ez a könnycsorgatás csak átmeneti. Babátokra figyeljetek, látjátok, én sírhatnék (sírok is :? ) , bár mindenki megteheti néha!!! Ez nem probléma, csak hamar legyen vége!!! :P

Vitte
Köszi a privit, válaszoltam.

Benita
benita
 
 


luisa: ez nem olyan depis sírás, egyszerüen jön és megy. pl. hallgatok egy dalt a kocsiban és végigbőgöm, vége a számnak és semmi bajom... lehet, hogy furán hangzik .... mikor a lányomat megszültem, és jöttek a korházba látogatni, mindenki halálra rémült, hogy miért sírok, azt hitték baj van. Mondtam, hogy minden ok. Akkor miért sírsz? - kérdezték. Nem tudom!!!! -hüppögtem. És tényleg nem tudom miért, de rámjött és bőgtem. Állítólag a hormonok miatt van ez. Amúgy is túlreagálom a hormonszint változásokat. Mensi előtt sem lehet velem bírni, olyan agresszív leszek.... szegény férjem.... :D

Benita: Imádom az ilyen rendezvényeket, meg is nézem. Tök jó program volna a családnak. Köszi. :lol:

Ma voltam AFP-n, hétfőhöz egy hétre meg is lesz az eredmény....jaaaaaj.... folyton izgulok :D

luisa és benita: nagyon köszi a vígasztaló szavakat, nagyon aranyosak vagytok, de tényleg nincs gáz :D

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Csak annyit az UH témához, hogy nekem nagyon sokat csináltak (kb. 11-et eddig), mert hogy egyfolytában vérzegettem és minden héten ellenőriztek. Remélem nem ártott a Babának.
A 3D ill. 4D-s ultrahang erőssebb hullámokkal dolgozik, azért nem szeretik a Babák. :cry:

Korena:
különben kislány lesz, ha minden igaz, de mi nem láttunk ebből semmit.
Ja, és az AFP miatt ne izgulj, én is most voltam, még nem tudom az eredményt, de nem hiszem, hogy baj lenne. És ha valamilyen érték nem jó, állítólag az sem jelent még rosszat. A Babától már úgysem tudnék megválni.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok,

Benita irtam privit! :D
Orulok, h. alakul a dolog :D

Nekem eddig mindig 3D-t csinaltak, itt mar lehet nincs is 2D.

Rekanna,
Ha muszaly, akkor muszaly csinalni. Nalam is ott volt a +2 UH. Sztem inkabb akkor gaz, ha vki minden ok nelkul gyakran jar. Amit en is megtennek, gondolkodas nelkul, ha nem lenne draga es nem veszelyeztetnem feleslegesen babszemet.

Tegnap mintha ereztem volna vmit :) Bizserges volt es nem olyan, mint mikor WC-re kene menni, ertitek ugye :roll:

Korena,
Ismeros az erzes, mikor ok nelkul sirok, ferjemnek is. Huh, mensi elott nem szabad csunyan nezni ram :roll:
Amugy meg idaig nem volt, azt hiszem, nagyon boldog vagyok es ugy porog az elet korulottunk, h. nincs idom sirni :D

Es nyugi az AFP miatt!!! Minden OK lesz!!!! :D

Luisa,
Sajna idojarassal nem lehet kalkulalni. Salzburg magasan van, eleve huvosebb van, mint itt a volgyben. Most pl. zuhog itt is es mar kb. 2 hete keszulunk a kozeli hegyekbe, megsem jutunk el, mert vagy hideg van, vagy esik... Talan jovo heten.
De ha rossz is lenne az ido, biztos szep lesz, mentek Swarowskit nezni - jaj, de imadom az exereket....- meg a sobanyaba, romantikus kavezoba, rengeteg lehetoseg van.

De ugorjatok be hozzank, ha tehetitek es mi is itt vagyunk!!!!!!

En is alakulok igen, koszi.

Nekem amugy ingyenes a toxo, sztem beutaloval otthon is ingyenesnek kellene lenni. Vki kerdezte, h. kell-e fizetni...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

nálunk ingyenes volt a toxó, a nőgyógyi kérte...

Vitte:
köszi az infót, még átgondoljuk, csak kaptunk egy utazási bónat az esküvőre, ezt szeretnénk felhasználni, és hát az a környék fantasztikus! már jártam többször arra, nézegeten az időjárásjelentést, és döntünk.
jól hangzik a tali, mit szólnátok, persze, ha megyünk, hogy hazafelé, vagyis 25.-én vasárnap beugranánk Bécsbe :), jó lenne összefutni :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Vitte, írok emilt...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


rekanna: Köszi a megnyugtató szavakat! 11 UH? Az nem semmi.
Tudjátok már mi lesz a kislányotok neve?

vitte: Ama bizonyos bizsergésnek nagyonörülök. Ugye milyen jó? Tegnap panaszkodtam a férjemnek, hogy egész nap nem éreztema Picurkát. Erre rugott egyet, mintha azt akarta volna mondani, hogy ne izgulunk már annyira, odabent minden ok! :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


én még mindig nem érzek semmit :( dejó nektek...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: