Új privát üzeneted érkezett!

Pami!

Mail ment.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!
Köszi megkaptam, és válaszoltam is Kép
Pami
pamacs1
 
 


Cupicica!

Csak nem a dokidnál vagy már?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

 
 

Cupicica! Én is nagyon izgulok, ha van híred, azonnal írj!!! Drukkolunk érted!!!
Pami, priviben írok!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Hú micsoda izgalmak, két napig nem vagyok és tessék.
Nagyon jó volt a szánkózás, pénteken újra megyünk, de most Dávidot itthon hagyjuk. Átmegyünk Ausztriába síelni és egy egész napot nem bírna ki a hidegben.

Kicsit más. Jártatok már úgy, hogy félidőben barnáztatok. Sajnos most így vagyok, de még soha nem volt ilyen. Jövőhéten hétfőn megyek dokihoz, remélem nincs baj. Olvastam valahol, hogy peteéréskor, és beágyazódáskor lehet egy kicsi vérzés, ti hallottatok már erről?

Az újonnan jötteknek, üdvözlet!Kép

Cupicica
Izgulok és szorítok neked!
Csináltál már tesztet, megöl a kíváncsiság?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Megvolt a teszt. KépKépKépPOZITÍV!!!!!!!!!!!!!
Itt csináltam a suli WC-jében Kép, úgyhogy nem nagyon tudtam bőgni az örömtől, pedig szerettem volna!
Este megmondom a férjemnek (azért nagyjából képben van, úgyhogy nem lesz túl nagy meglepi), és bejelentkezem a dokihoz.
Akkor leszek igazán nyugodt, és biztos a dolgomban, ha ő is megerősíti a hírt!

Köszönöm a sok drukkot, Nektek is hasonló csíkokat kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 


JAJJJJJJJJ EZ ÓRIÁÁÁSSII!!!
Teljes szívből gratulálok, az év első pocibajnokát üdvözölhetjök körünkben!!! HIP-HIP HURRÁÁÁKépKépKépKép
pamacs1
 
 


Cupicica

Éljen!
Nagyon gratulálok!!!!KépKépKép
Természetesen várjuk a további fejleményeket.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


ÉLJEN-ÉLJEN CUPICICA AZ Õ BABÓJÁVAL!!!! Kép Kép Kép Kép

Nagy-nagy gratula!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Pami!

Email ment!
Mesi

Cupicica!
Úgy örülök nektek! Máris jobb kedvem lett!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Lányok!

Köszönöm szépen a jókívánságokat! Azért még csak csendesen örüljünk, tudjátok, az első 12 hétben bármi lehet!

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica, ha tudnád, mennyire meghatott, nem is tudom, mi van velem, valahogy az évben még érzelgősebb lettem, mint azelőtt! Nagyon örülök Nektek, és természetesen én is teljes szívemből gratulálok! Nagyon vigyázz magatokra, ez nagy lehetőség az élettől!
Én nem vagyok tisztába vele, hogy-hogy a suli wc-jében???

KépKép
titi_27
 
 


Kriszti!

Tanár vagyok!Kép Úgyhogy nekem a suli a munkahelyem!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Cupicica!
Ezt a suliwc-t én is akartam kérdezniKép, csak nagy örömömben el is felejtettem.
Kriszti, Mesi!
Fogad a Dr. Bálint Balázs, jövő szerdán megyek hozzá, nagyon örülök, elvállalt, de azt kérdezte az asszisztens hogy ugye még nem vagyok terhes, mert akkor nem tudna vállalni, mondtam hogy most tervezzük, azt mondta akkor jó.
Köszi mindent Pami
pamacs1
 
 


Jaj, értem, tanárnak lenni nem egyszerű, anyukám is az! Még egyszer, gratulálok!!! Kíváncsi vagyok, hogy fogja fogadni az apuka! Biztos boldog lesz!

KépKép
titi_27
 
 


Pamacs!

Örülök, akkor nem kell még az az egy hiányzó telcsiszám.

Bálint Balázs nagyon jó fej! A pérod készülhet a szívhang hallgatására!! Kép Kép Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!

Örülök hogy mindnekinek ilyen jó a véleménye róla, ez tényleg nagyon fontos, és a párom is tényleg nagyon várja már, a szívhang hallgatástól talán még el sem fog ájulniKépKép, a szülésnél viszont...Kép-hát nem tudom mi lesz vele.
pamacs1
 
 


Cupicica,
NAGYON JÓ!!!!!!!!!!KépKépKépKép Ha teheted ne emelj nehezet. Látod, jót tett a december. Mindig is tudtam, hogy a december a legjobb hónap az évben. Ja, persze csak a márciussal holt versenybenKépKépKép
Képzeld, Zsolt eldöntötte a nevet: Anikó Mirtill.
Megkérdeznéd a jelenleg 3. legboldogabb Ismerősödet, hogy mi segít a csaszi után a seb gyogyulásban, és egyáltalán mit javasol még??? Köszike...

Virág,
A folsav felszívódását ha jól tudom segíti a C-viti. De ebben nem vagyok biztos...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok lányok. Végigolvastam a leveleket, és összeszedtem a bátorságomat, hogy én is írjak pár sort.

Először is BUÉK mindenkinek, és egy nagy gratuláció Cupicicának!

2004-ben volt egy terhességem, de az nem jött össze. Nagyon összetörtem lelkileg, de mára már kihevertem. Decemberben kezdtünk el újra próbálkozni a párommal, nagyon szeretnénk kisbabát, öt éve már hogy együtt vagyunk.
Ennyi dióhéjban, szorítok mindenkinek.
User
user
 
 


Sziasztok!Cupicica tiszta szivböl gratulálok és örömteli babavárást kivánok és ne aggodj nem lesz semmi gond mert itt mindenki drukkol neked!Sok boldogságot!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Viki!
De eltűntél, mi van veled?

Cupicica!
Hogy vagy? Apa hogyan fogadta a nagy hírt?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szép jó napot mindenkinek! Lányok, egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy Ti tudtok valamit a torna (erősítő edzések) hatásával a babára? Az igazság az, hogy ismételten el kezdtem edzőterembe járni, és elég kemény feladatokat csinálunk. Szerintetek ez engedélyezett volna a terhesség elején is? Én annyira nem vagyok tisztában ezekkel a kérdésekkel. Képzeljétek, éjszaka annyit forgolódtam, kicsit bepánikoltam! Pedig még nem vagyok terhes, de akkora félelmem van a szüléstől! Pami, mintha csak én írtam volna, a párom hasonlóan tart a szüléstől! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi
Amíg nincs baba nyugodtan tornázhatsz keményen is. Ha kiderül, hogy van pocaklakó akkor csak annyit csinálj ami még jól esik és nem érzed tehernek. Én így csináltam a terhesség alatt és nem lett semmi baj.
A párom nekem is tartott a szüléstől, de bennt volt velem addig amíg ki nem derült megyünk a műtőbe. Kilenc hónap sok idő addig változik a papák véleménye is.

User
Üdvözlönk körünkben!Kép Sok sikert ehhez a hónaphoz!

Cupicica
Kispapa hogy fogadta a hírt?

Tücsök
Mi újság , méred a hődet, mit mutat?

Zseppymanó
Én is császárral szültem és én aloe
first-el fújtam a sebet. Nekem bevállt nem is volt vele semmi gond. Még körömvirág krémet lehet rá kenni ami gyorsítja a gyógyulást.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!

Igen, mérem a hőmet, el is vagyok kenődve.
A fertility szerint a 11. napon volt pé-m, de szerintem akkor tuti nem volt. Össze-vissza ugrál ebben a hónapban. Most csináltam egy LH tesztet, persze ez is negatív lett. Ma vagyok a 14. napon és peteérésnek nyoma sincs. Szerintem ebben a hónapban sem sikerül a baba. De vettem egy könyvet az AVIVA módszerről, ez állítólag serkenti az ovulációt.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Azért felteszem a görbémet, hátha ti okosabbak vagytok!

Mesi

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsök

Én is el vagyok kenődve. Mi a 14. napon voltunk együtt és utánna barnáztam. Ilyen még soha nem volt. Remélem nem jelent ez rosszat. Hétfőn megyek dokihoz, majd csak kiderít valamit. De nagyon úgy érzem, ez a hónap sem hoz sikert.
Ha így lesz akkor én is elkezdem mérni a hőmet, hátha kiderül valami belőle.
Mi ez az AVIVA módszer?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Tücsök

Én ugyan nem sokat értek hozzá, de ez egy tök szabályos görbének tűnik .
Jól kivehető a hő leesés és az ugrás utánna.
Azért akcióztatok, hogy legyen siker?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Mesi!

Szerintem is normális a görbe! Tessék szépen összebújni!
Viki már a pocakos topikokba írogat, láttam a nevét...

Tegnap hazafelé menet vettem egy pár bébizoknit, becsomagoltam és átadtam a férjemnek. (Az ötletet egy régi Jacobs reklámból loptamKép). Vigyorgott, mint a vadalma, fülig ért a szája, de persze már számított rá, hiszen tudta, hanyadik napon vagyok, és hogy fent van a hőm.

Ma este megyünk a dokihoz, azt mondta, talán már látunk valamit, de még nem biztos.

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica!
Drukkolok. De te ugye nem hagysz itt minket azért?

Akcióztunk, csak azért nem tetszik ez nekem, mert a múlt hónapban a 19. napon volt pé-m. Nem értem. Biztos gond van a hormonjaimmal.

AVIVA módszer: egy torna, ami altesti vérbőséget eredményez, és elősegíti az ovulációt, meg jó egyéb női bajokra is.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,
olvaslak ám titeket, csak nem nagyon akarok beleszólni, nehogy okoskodás legyen belőle.

Cupicica: GRATULÁLOK!!!! Hányadik héten vagy? Ha a 6.-on, vagy azon túl, akkor egészen biztosan látni fogjátok a petezsákot. A 12. hetire pedig már vigyél zsepkendőt, mert az döbbenetes Kép

Bufo: mielött teherbeestem, 2-3 hónapig volt ún. hóközi vérzésem. Ami nem is vérzés volt, csak peteeérés idején nekem is jött valami barna. Nekem mindenhol azt mondták a dokik, hogy ezzel ne foglalkozzak.

Tegnap voltam dokinál, 10 hetes a baba és 25-én megyünk UH-ra. Sokkal gyorsabban nő a hasam, nem tudom hogy fogom titkolni itt bent. Most akarunk kérni helyettesítési díjjat, így még kb. 1 hétig jó lenne, ha nem tudna róla a főnöknöm. Kép

Mindenkinek mielöbbi babát és ha nem gond nektek én szívesen írnék még ide is!

Puszi
viki30
 
 


Viki!

Végre előkerültél! Dehogy gond, írjál csak nekünk is!
Kíváncsiak vagyunk, mi van veletek!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Mesi,
köszi, csak tényleg nem tudtam mit csináljak. Olvastam néha olyat más topicokban, hogy nem esett jól a babára vágyóknak, ha egy kismama írogatott az élményeiről. De ha sok belőlem, szóljatok! Kép)

Egyébként szerintem sincs gond a görbéddel, az a gáz ha szinte sima.

Viki
viki30
 
 


Sziasztok lányok!
Én egy nagyon régi babanetes vagyok - még akkor találtam az oldalra, amikor kezdődöttKép - írtam is már többfelé.
Aztán született egy kisfiam 2002-ben, azóta nem voltam netközelben, úgyhogy nagyon lemaradtam rólatokKép
Most egy olyan topicot keresek, ahol frisspocakosok vannakKép
Csatlakozhatok hozzátok?Kép
Ma voltam UH-n, ciklus szerint 5 hetes vagyok, UH szerint 3-4 hetes pocaklakóm van, 8 mm-es a petezsák.
Jön a kistesóKép Remélhetőleg.

Üdv,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Szia Ancsa!
Nagyon jó hogy csatlakoztál, mert legalább te is ellátsz minket majd pozitív jó tanácsokkal!!! KépKépNagy gratula a kis 4 éves manóhoz, és a pocaklakóhoz egyaránt.
üdv Pami
pamacs1
 
 


Viki!
Szerintem az már gáz ha valakit az elkeserít hogy a másiknak összejött neki meg nem! Ezt nem lehet így felfogni. Itt a többségünknek még nem lakik senki a pociban mégis mikor tegnap közölte Cupicica a nagy hírt, -így hogy szinte semmit sem tudok róla- könnyes lett a szemem és elszorult a torkom annyira örültem neki. Szóval csak annyi hogy én itt tök új vagyok, de szerintem a többség önzetlenül segítőkész, és nagyon barátságos mindenkivel, nekem már sokat segítettek a lányok, én örülnék ha maradna mindenki akit megismertem, mert a későbbiekben is meg tudjuk beszélni, kivel mi is vanKépKép
Pami
pamacs1
 
 


Ancsi: gratulálok a babához! Engem egy másik helyről átirányítottak a 2006. nyári babásokhoz, néha oda is írok. De pár hetesen még én sem szívesen írtam oda. A fiam is 2002-ben született, most dolgozol?

Pamacs1: szerintem is gáz, de ezek között voltak olyan lányok, akik már évek óta vágytak babára, így talán kicsit meg lehet őket is érteni. De az is igaz, főleg ha első babás vagy, hogy egy kismamás topicban azért több hasznos dolgot el tudsz csípni, olyat amire akkor már nagy szüksége lehet az embernek. A fő, hogy egy jó csapatot találjon az ember, ne olyat, ahol a lányok egymást túllicitálva osztják az észt.

Hú de okos vagyok Kép

Viki
viki30
 
 


Ancsi!

Gratula a babához! Légy üdvözölve a csapatban!

Friss kismamák, maradjatok, eszetekbe ne jusson itthagyni minket!!

Minél többen drukkolnak nekünk, annál jobb! Mi meg osztozni szeretnénk az örömötökben!!!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok! Én ma kicsit eltűntem, elég sok a munka, de azért vagyok, folyton olvasom a hozzászólásokat, és várom, hogy valaki ismét berobban egy szuper hírrel, hogy összejött a kisbaba. Remélem, egyszer majd azért én tudok pozitív eredménnyel jelentkezni. Addig is személy szerint örülök mindenkinek, aki ide ír! Pami: egyszerűen képtelen voltam válaszolni, ne haragudj rám! Rövid éjszakám is volt Kép, annyira álmos vagyok!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Ancsi! Én is szeretnék gratulálni.

Mi decemberben kezdtünk el próbálkozni, de én már most úgy érzem mintha sikerült volna az akció. Lehet, hogy csak nagyon türelmetlen vagyok, alig bírok magammal. Naponta többször van hányingerem, szerintetek ez jelent valamit?
Egyébként még csak a 21. napon vagyok.
User
user
 
 


sziasztok!Valaki lécci irja ide nekem hogy kell a fertility-t kitölteni és hogy hol mert sajnos az angol tudásom egyenlö a nullával!elöre is köszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!Kép
Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtok a csapatbanKép JólesikKép

User!
HÁt, ha úgy érzed, úgy is vanKép Kicsit korainak tűnik, persze a ciklusod hosszától is függ.
Jó érzés a hányingerKép persze csak, ha ilyesmit jelent.
Én meg azon aggódom, hogy túl sok jelem nincs, alig érzek valamit. Persze Bálinttal sem voltak rosszullétek, csak esténként émelygés és általános kajaszag-undorKép

Viki!
Szeptemberben töltötte Bálint a 3-at, akkor járt le a gyes, aztán mivel megszűnt a m.helyem, felmentésre kerültem. Áprilisban szűnök meg munkahelyem számáraKép
Közben beköltözött a kistesó, nem tudom, így jogilag mi jár, mi nem.
Tud erről valaki valamit?

Lányok, én szívesen átadom az összes tapasztalatomat - van bővenKép - remélem jó sokan becsíkozódtok majd, és olyan lesz a babanet, mint egy zebrafarmKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet minden új csatlakozónak!Kép

Viki
Jó, hogy itt vagy újra.

Nem vagyunk otthon csak bejelentkeztem. Szombaton tudok csak jönni újra.

Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Az előbb írtam, és elszállt Kép

Na akkor még 1x!

Jó reggelt mindenkinek!

Virág!
Ma megírom neked a fertilityt, csak most sietnem kell.

User!
Szerintem érezheted, valaki az első perctől fogva érzi.

Hőjelentésem: 36,70 azaz megint feljebb ment egy picit, pedig már nem vagyok náthás annyira. Nem tudom elhinni, hogy már lett volna pé-m. Akkor ennek a hónapnak is annnyi Kép Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szép napot mindenkinek! Tücsök, ne aggódj, minden nappal előrébb jutunk a célhoz! Én tegnap voltam kozmetikusnál, aki foglalkozik mindenféle jóslással, meg mindenféle nyalánksággal. Képzeljétek, a számmisztika éve szerint állítólag babás évem lesz a 2006! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Virág!

szóval:
www.fertilityfriend.com

Megnyomod a Join Now It's free! gombot
Choose a nickname: ide beírod a felhasználói nevet amit szeretnél

Your e-mail address: megadod az emil címed. (Ide kapsz egy levelet a jelszavaddal.)

How did you hear.... itt kiválasztod pl a friend gombot, vagy a chat room-ot.

Megnyomod a Next gombot.

Nézd meg az emiledben az elküldött jelszót.
Ezek után beléphetsz:
Login: ide beírod a felhasználói nevedet
Password: ide a jelszavad
OK

Rámész a Chart fülre.
A megfelelő dátum megnyomásával megjelenik a táblázat:
Temperature: hőmérsékleted
Time: mikor mérted (én ezt nem szoktam kitöteni)
Cervical Fluid: hüvelyváladék (ezt sem kötelező kitölteni)
Menses: megjött-e
Intercouarse/Insemination: Volt-e akció

Megnyomod a save gombot és látod a görbédet.
Az ovulációt majd automatikusan kijelöli neked.


Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi!
De jó, hogy ezt mondták, akkor dupla drukkhegyek!

Képzeljétek, megjött a könyv az AVIVA módszerről!
Még ma elkezdek tornázni! Azt írja, hetente 2x kell a 30 perces tornát megcsinálni.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Tegnap este voltunk dokinál, az UH-n látszott már a petezsák (kis fekete folt), meg azon belül fekete pöttyök (szemek); a férjem is teljesen elbűvölve nézte a képernyőt! Kaptunk fotót is. Kb. 4 hetes lehetek, 3 hét múlva kell menni megint UH-ra, akkor már a baba méretéből jobban be lehet lőni a terminust. Kép
A menstruációm alapján augusztus végére-szeptember elejére jósolható a szülés várható időpontja.

Kriszti!
Drukkolok, hogy minél bejöjjön a kozmetikus jóslata!!!Kép

Zseppy!
Melyik nevet fogjátok használni a babánál?

Virág!
Segítek én is szívesen a fertilityben (12 óra után), de ha a német jobban megy, próbáld meg a www.kinderwunsch.de weblapot!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok,
User: én a 28. nap reggelén erős hányingerre keltem, ami annyira árulkodó volt,hogy már a teszt elött biztos voltam a babában. Aztán pár hétig jól voltam, két hete pedig non-stop hányingerem van. Remélem tényleg babás vagy!

Mesi: miért olyan baj, hogy felment a hőd? Örülj neki, ezek szerint megvan a görbédben a második szakasz is. Vagy nem csináltátok időben? Ezzel meg ne törődj, mikor nekünk összejött a babó, abban a hónapban egyáltalán nem foglalkoztam azzal,hogy mikor csináljuk. Nem csak naptár szerint készülnek babák Kép

Bufo: szia, vidéken vagytok?

Várom már Cupicica jelentkezését, biztosan nagy élmény volt számára az első UH!

Mindenkinek szép napot!
viki30
 
 


Sziasztok!

BUÉK Mindenkinek!

Örülök a babásoknak. Sajna, nekünk megint nem jött össze. Majd talán ebben a hónapban. Úgy döntöttem, hogy most nem nézem a hőmet nem szedem az elevitet se már. Rá bízom magam a sorsra. Nem élem be magam a helyzetbe, éppen elég csalódás volt az új év első napja, mikor hajnalban megjött.
Na mindegy az elkeseredésnek, hátat fordítva új lehetőség elé nézek. Nem számolok,jön az a baby, ha jönni akar.
Ebben a hónapban csak ritkán tudok jönni elég sok a meló. Azért olvaslak benneteket és ha tudok írok.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!

Ne keseredj el!!!
Egyébként többektől hallottam már, hogy ha az ember nem "görcsöl" a dolgon, akkor összejön a baba! Saját tapasztalatomból tudom, hogy ez nagyon nehéz!!! A múlt hónapban én is végig mértem, figyeltem, izgultam, de csak bekopgtatott a baba! (Remélem, hogy meg is marad!!!)
Nem tudom, hogy a Sunrider-es bogyó mennyiben segítette elő a dolgot; azt december 16. óta szedem, elvileg akkorra már megfogant a babó, de lehet, hogy a beágyazódást segítette+a hormonszintemet javította. Talán érdemes kipróbálni...

Cupicica
cupicica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: