Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok, én sem tudok belépni.
Neeeeem tuuuuuduuuuunk menni a talira :cry: :cry: :cry:

Balázs szegény nincs jól, egész éjszaka alig aludtunk, köhög és hörög, a láza pedig 39 fok körül mozog. Én így nem indulok el vele. Pedig úgy készültem, nagyon-nagyon vártam már, borzasztóan sajnálom. :cry: :cry:

Az ajéndékokat madj postázom. Esetleg, ha valaki a XVIII., vagy XXIII. ker.-en megy át, odaadnám a forralt bort, meg az ajándékot is.

Brühühühü :(

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Évi!
Nekem ma mennem kell a XIX. kerületbe! A XVIII-ban merre laksz?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


sziasztok lányok,

ez a banyatanya elég gáz... :?

Évi, szegény Balázs! Remélem hamar meggyógyul?

Mindenki készül a talira? :P
adraci
 
 

 
 

igen., elég gáz, hogy ilyen sűrűn van vele gond!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szia Trixi!

Pestimrén, Gyál határában. Ha innen mennél a talira, tőlünk nem messze van a 0-ás.

Köszi, Adri! :)

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Sziasztok,

Már megint szarakodik a tanya, szerintme is gáz ez mikor időm van akkor általában nem műkszik.A márciusiak itt maradtak a babaneten 'apa' csinált nekik zárt topikot.

Hú Eve sajnálom Balázst, mihamarabbi gyógyulást neki, és persze minden kis betegünknek.

Kutyafüle, gratulálok és sok sikert hétfőre!

Ármin ma megint korán kelő volt 6 órakkor már ébresztett minket, aztán aludt még egy fél órát, és úgy látom megint mindjárt visza alszik remélem.

Jó talit mára csajok aztán hozzatok majd sok sok képet!

Kéne főzzek csak nemtom mit. :?

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Küldtem privibe a számom, hívj majd fel!
Már indulnék, de a habtapik egy másik kocsiban vannak, a gyereküléssel együtt, és az illető még durmol. Hogy én hogy utálom, amikor másra kell várni, és ezért nem tudom intézni az ügyeimet!
Persze le merem fogadnio, hogy akkor fog ébredni, amikor megint etetési idő lesz, így megint csúszik az egész napom! VÁÁÁÁÁÁ! :twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, mi van a tanyával, én fél éve odajárok és csak mostanában ilyen...

Évi, nagyon sajnálom, hogy nem jössz, jobbulást Balázsnak!!!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Én is indulnék - na jó, túlzás, most csomagoltam be az ajándékot és még nem reggeliztem :D Regő viszont alszik...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Az más, ha a gyerek alszik, de ez egy pasi!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én még most sütöm a mézeskalácsot. A palacsintatészta kész, az uram jóvoltából. De én nem sietek.

Évi: ha Trixivel nem jön össze a randi, én is megpróbálhatok felétek kanyarodni. Én még nem mentem a 0-ásról Gyöngyihez, mindig Csepelen keresztül megyek, de ki lehet próbálni. A blogban fent van a telszámom.

Kép
Kép
tinu
 
 


Na én lassan keltem a gyereket és tényleg indulok :) sziasztok!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Bejött a tanya!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok, tegnap az AT belépő oldalon azt olvastam, hogy megint a szerverrel volt leállás, Karácsony után elköltöztetik, meg hogy Mardor beteg...
zili
 
 


Sziasztok!

Balázsnak jobbulást!!!

Meg emélem, jó a tali!

Meg remélem, összejött a találkozó, és a fini forralt bort már ott iszogatják a lányok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok, ha van egy kevés időm, akkor nem működik az Anyatanya. Most meg csak bejelentkezni van időm, így fel sem megyek, ,ert infarktust kapnék, hogy már hogy lemaradtam. :-(

Annus, Neked mit írt Apa, miért nem lehet nekünk zárt topic? Úgy emlékszem, hogy Te írtad, hogy kérdezted tőle.

A ti babáitok még hányszor alszanak egy nap? Iringó már sokszor csak 2X másfél órát.
Vendég
 


Hahó, Böbi! Dani is így alszik kb. :) Sztem ez így elég. Vannak babák, akik ennél kevesebbel is beérik, pl. napi 2X20 perccel. Mi még jól jártunk... :)

Itt is boldog 7 hót Iringónak!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Böbi, szerintem tök jó ahogy alszik Iringó mert tlnyleg van olyan baba amélyk többször alszik 20 perceket.
Szóval szerintem jó.Ármin is kb igy alszik bár most változások álnak be nála ez ügyben azt látompár napja hogy, napi egy hosszú 3 órás alvást vezet be és késő délután egy fél órásat.Érdekes. :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Böbi!
Samu így alszik: de 1 óra, dél körül 1-másfél óra, fél 3 körül 1 óra, fél5-5-fél6 körül fél óra.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Fruzsi kb egy hónapja kétszer alszik: délelőtt másfél órát, délután két és fél órát.
Vendég
 


Hű, mennyi különbség, Moncsinak 4-szer, Panndinak már csak kétszer alszik a baba.......
Szerintem mi is már lassan áttérünk a kettőre, amit írtam, az még nem végleges, van olyan nap, amikor még háromszor alszik, de egyre több a kétszeri alvás.

Panndi, és ebből van olyan, amikor együtt alszanak a lányok?
Vendég
 


Böbi, minden nap ;) Fél kettőtől négyig mindkettő alszik :)
Vendég
 


Panndi, az a 2. alvása Fruzsinak? Nálunk is akkor van együttalvás, de először teszem le Iringót, majd rá félórára Gyöngyvirágot, így max egy órát alszanak együtt, de az olyan jóóóóóóó! :lol:
Vendég
 


Na, nekem nem jön össze az együttalvás, mert az az ebéd után tudna lenni, de annyra későig húzódik a sok tennivaló a nagyik körül is, hogy addigra Dani már elalszik, mire Samu elalszik, addigra ő virgonckodik... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Igen, az a második. Én leteszem Fruzsit, de hát őt egy perc letenni, mert totál egyedül alszik el, aztán rögtön Zsófit is, na az hosszab menet.

De én is élvezem ezt a szabadidőt ;)
Vendég
 


hosszab=hosszabb
Vendég
 


Nálunk min2 1edül alszik el, csak máskor.. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Végre újra tudnálak Titeket olvasni,most meg sehol senki?
Annus mondta,hogy átmentetek a Banyára,de én most mit tegyek????
S.O.S.!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Kérj bebocsájtást a tanyára, aztán valamelyik lány jóvá hagyja.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


f.ancsi www.anyatanya.hu oldalon regisztrálj és a 2009. májusi babák a babanetről topikba jelentkezz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hú, Moncsi, jó sokat alszik a kisfiad :)))

Böbi,
Bogi is 2szer alszik általában, délelőtt olyan 1-másfél órát, mikor hogy, meg délután szintén kb. 1 órát.

A babáknál mikor áll be a napi egy alvás?

emese1979
 
 


jóóó reggelt,

ma sem műxik a banya, amikor lenne időm olvasni, meg írni, AM még alszik... :roll:

Ő a napi 2x-3x fél órát alvó...
adraci
 
 


Megint nem jó a tanya!

Jó lenne, ha csinálnának mér valamit ezzel, mert kissé bosszantó! :twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Emese: Tüci még elég sokáig kétszer aludt emlékeim szerint. Bőven 1 éves elmúlt, mikor beállt a napi egy alvás. De ő is olyan volt, mint CSongor, hogy inkább többször aludt keveset, csak azóta alszik többet egyben, mióta elmúlt két éves. Most kb. másfél-2 órát elalszik napközben, persze azért, mert későn fekszik gyerekviszonylatban (10 óra körül). Bár lehet, hogy ha hamarabb feküdne, nem is aludna napközben.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Na most ha a tanyán lennénk, akkor a paprikás a hangulatom szmájlit választanám... utálom a rohanós reggeleket.

Mindjárt valszeg ébred Regő, úgy hallom :) eszik, aztán megyünk mérésre. Jövő héten akartam, mert 25-én lesz 4 hónapos, 22-én megmérettem volna, de akkor már nem dolgozik a védőnő, úgyhogy megyünk ma. Az oltása meg majd január elejére csúszik.

Két éjszaka megint kétszer kelt, tegnap este kapott Chamomillát, és most megint csak egyszer kelt. Tuti a foga, látszanak a kis halvány csíkok alul...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Marci ha jól emlékszem, egyéves kora előtt valamivel állt át az egy alvásra. Pontosan nem is emlékszem már, csak hogy korainak tartottam :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


:twisted: :twisted: banyatanya!! :twisted: :twisted:

lili is 3szor félórás gyerek :)

ezennel újra megnyitom a ZOMBIKLUBBOT! :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


vonalzó próba

Niki, mi volt éjjel? :(

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


16szor keltem mert hasra fordult és verte a fejét az ágy végéba csukott szemmel, majd ezek után f7kor kelt...miostmeg csak az ölemben jó :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


áááááá te szegény....

öltöztetem a kölket, aztán megyünk, puszi!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Az azért érdekes, hogy ha a tanya nem megy, akkor inkább ide sem írnak. Tisztelet a kivételnek!
Ennyire azért nem car a babanet, kérem szépen! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!


Csúcs ez az anyatanya!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Hanna is mostanában 1-2x-szer félórát alszik- Most is bealudt 8 körül,de már fél óra múlva fent is volt.
Régen pedig aludt egszerre 2 órát is. de jó is volt. :wink:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Samu is ébredt rendesen éjszaka, de valahogy ma nem éreztem olyan fárasztónak, mint tegnap.
Persze Mátét ma éjjel is (tegnap is) át kellett költöztetni, annyira horkol/szuszog szegénykém, hogy Samu ha felébred, nehezen alszik vissza tőle. Nem csodálom, tegnap éjjel apa is feladta a Máté mellett alvást.
Samu is kakas volt ma, már 6-kor kukorékolt, bezzeg 8 előtt már durmolt újra, igaz, csak 3/4 órát. kíváncsi vagyok, meddig bírja (tipp: max. fél 11).

Most bezzeg én is tudnék olvasni, és lenne is mit, erre tessék ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Jó reggelt,

A tanya már megint nem megy elég boszantó már, de ha el kőltőzik hátha jobb lesz.
Sajnálom a rosz éjjeleket.
Mi is keltünk egyszer de nem volt vészes kajat útán mikor visza raktam az ágyába kicsit rosz néven vette de végülis csak aludt tovább.
Jázmin olyan másfél évesen ált be az egy alvásra de ő amúgy is egy nagyon jóóó alvós baba volt, még a mai napig is keltem mert már túl sokat aludna.
Jázmin is horkol be van dugulva az orra is szegénykémnek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


anyatanya caraxik :evil:
belépek a zombiklubba :evil:
tesóm hülye :evil:
utálom a karácsonyt :evil:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


akkor fasza minden szofi :twisted:
de mekkora szar már ez a babanet így, miért jó hjogy így összenyomják? nekem a fele képernyőn van csak...írtóbéna

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szofi!
Ennyire? Mi a baj?

Én gyermekem a karácsonyi zenére úgy vigyorog, mint a tejbetök. :lol:

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Áh Csongor megjavította a kevés alvás rekordját. Egy negyed órát bírt aludni most délelőtt. SZuper. :twisted:

Kép
Kép
tinu
 
 


Anyatanya nálam sem működik.

Én a zombiklubból ki sem léptem. :twisted: Mira mióta itthon vagyunk semmit sem alszik éjjel, mert nem kap levegőt. Én meg teljesen ki vagyok készülve, hulla vagyok. Hiába porszívóztam éjszaka háromszor is az orrát, mintha semmit sem csináltam volna. A kórházban egyszer kelt hajnalban, szondával leszívták ls aludt reggelig.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hi!

Blanki is 2-3x félórás csaj. Mmint nappali alvásban. Iccakák megint kezdenek kimeríteni...tegnap megnéztem a tv2-n a filmet, persze Blanki felkelt, így lemaradtam az utolsó 5 percről :evil: Aztán kelt még 2x. Fáradt vagyok. Le kellene cipelni az egyik ágyat a pincébe és leküldeni férjemet, h tudjam leszoktatni erről, mert megint durvul.

Szofi, tesód? Éjszaka?

Niki, sajnálom a tied.

Timi, majd írj, h mit mértek!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: