Új privát üzeneted érkezett!

Jajj tévedtem.Nem az az álmom. Kép Kép
Na ezek már igen!!!!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, te honnan szeded ezeket a fülcsiket? És miért nem tanulsz??? :lol: :lol:
Panndi, köszi a hintás képeket.
Én UPC-s vagyok, és a nettel nincs bajom, de az anyatanya az nem mén... 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Csak szolidan:Tiffany platinafoglalat, gyémántkirakás. Potom 4900$.Ugyanmár!!!!Mi az???!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Annus
még 1 kérdés, aztán békénhagylak.
Állítgattam a pixeleken, így már nagyobb lett a lementett fájl.
Ez ok.
Azt hogy tudom beállítani, hogy 13*17eskként tudjam előhívni?
pumuklii
 
 


töredelmesen be kell valljam, azért ez a babanet jobb formátumú, könnyebben olvasható. de csak szerintem. és persze szeretem az anyatanyát is :oops:
bangla
 
 


Na és még egy apróság: Kép
Ilyennel illett volna megkérni a kezem. Mert megérdemlem. :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


na vissza vagyunk :) iskolában járt a mikulás, nagyfiam ügyesen mondott verset, kapott csomagot :)

kisfiam meg nem alszik és folyton eszik.

bangla, dizájn nekem is jobban tetszik itt, de a tanya sokkal több mindent tud :)

net és vezetékes telefon náluk is upc.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Jelentem a gyerököm elaludt, már nem látok ki a szemem, annyira be van álmosodva, de szép lettem! Itt volt a barátném aki rendbe rakott egy kicsikét! Hajfestés, szárítás, körömcsiszolás - mert amit gyártottunk a versenyre olyan nagy volt. hogy csak idétlenkedtem vele - , meg gyantáztunk, szóval most nagyon jól érzem magam a bőrömben, csak álmos vagyok, NAAAGGGGYYYYYOOONNN!!!! :roll:
Holnap megyünk Mikulás buliba! Az egyik magyartárs akiknél nincs gyerek beöltözik Télapunak :lol: és minden gyereknek ad ajeszt! Tök buli lesz szerintem! Persze mindenki a saját gyerekének vesz, csak valami jellemzést kell írni a gyerekről! Hmmm, én mit írjak? Nem alszik, nem iszik, állandóan rinyál, szerintem ez így tök jó, és ajeszt érdemel, nem virgácsot, ugye? :roll: :lol: Amúgy a gyerek kap egy plüssdisznót :lol: , most a plüssökre van rázsibbadva, ami énekel, meg táncol, rázza a fülét, meg a fejét! Aranyos amúgy! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jé, Vilmosom ma 200 napos! Nem vagyok egy matekzseni, de ha most fél éves, és 200 napos, akkor egy év az 400 napból áll?? :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: na majd utána számolok....

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


nini télleg annyi.... :oops: :oops: :wink: :wink: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


né mán most itt tok lenni oszt most nincs sénki???? :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja, bocsi én csak 13án tudom majd kibontani a kariajit, mert akkor leszünk Makón! Akkor majd megköszönöm az illetékes Télanyónak! :lol: De lehet, hogy csak akkor fogom tudni megköszönni ha hazajöttünk, mert el leszünk havazódva.... bocsi, bocsi előre is, ha véletlen így lenne! :oops: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na megyek, mert úgy látom rám senki sem kíváncsi! :( :lol: :lol: hátha tudok szunnyadni még én is egy kicsit, pápá lyányok!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri, fotót! :-))) És írd bele a jellemzésbe Vili gyönyörű szemeit is :)
és gratula neki a 200 napossághoz, szép kerek :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Nem megy a tanya,de a telóm is car.

Az én mikum hétfőn indul útnak,ma már kifutottunk az időből.
Szép 2 nap áéé mögöttünk.majd este ha lesz időm leírom a tanyán!!!A
múltkori történetemnek vége lesz,tudjátok azt még a blogba írtam.

most mennem kell!!Sziasztok!Kutyafüle h vagytok?Pocaklakód?Riki???

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Látom, nem csak velem van a gond...
V.mi bizti an ma, mert eddig egyetlen egy + dolog történt: Bogyó a reggel 7h-ás szopi után fél12h-ig aludt :shock:
Viszont valószínűleg azért iylen sokáig,mert nyavajás, most is nyűglődik a habtapin...
Remélem, nem pont jövő csüt.re betegedik majd le...

Barbi! Boldog névnapot! Meg a druszánkak is, ha olvassa... ;)

Kép
szkitty
 
 


kimaradt egy "n"...

Kép
szkitty
 
 


Nekem Pannon van...

Kutyafüle! Tudod, sok jó ember kis helyen is elfér... ;)

Kariaji még semmi nincs. :( Egyszerűen 5letem sincs még, amit vagy én, vagy a családban v.ki nem sütött még el az elmúlt pár évben.. (Nagycsalád hátránya...)
Legalább a Nagyok írtak már az Angyalkának... :)

Nóri! Irigy-irigy!!! szerintem még a kozmetikushoz sem jutok el...

Ja, az ablakpucolás itt sem ártana... Majd leosztom ;) Csak Bogyó részét nem tudom, ki fogja bevállalni :)

Tegnap megcsinálták végre -így 7 év után..- az előtetőnk cserepezését. Ennek következtében bokáig járunk a vörös tégla(pontosabban cserép)porban...
:evil:

Kép
szkitty
 
 


Nálunk vas. jön a Mikulás. A 2 nagy gyerekünk egy színdarabban szerepel, ezt fogják előadni majd a kicsiknek. :)
Ráadásul családi szülinap+névnap is van, úgyhogy vas. nagy buli lesz ;)

Kép
szkitty
 
 


Végre esik megint a HÓÓÓÓÓ!!! Jajj de szép!!! :D :D talán most tényleg eltudunk menni szánkózni, a múltkori nagyon gyorsan elillant! Na de majd most!!! :D :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Tanya megjavult!!!!!!!


Pumukli!
Előhívatásnál olyan méretben kérd!!!!Az oldal arányait is lehet állítani jobbra fenn!!!

Kutyafüle!!!

Ha ide tudsz írni meg fülbevalót keresni akkor gyere már a tanyára is!!!Semmit nem tudunk rólatok....Rikiről is dobhatnál képet ,beszámolhatnál hogy állsz a tanulással!!!!!

annus11
 
 


Jaj, Boróka nap is ma van? Nem tudtam :( akkor Bogyónak és Borónak is boldog névnapot, és az összes Borbálának, Borinak, Borkának! Ültessetek Borbála-ágat! :)

Uramnak ajándék: könyv, film, vampiregangos póló és mellé ugyanolyan rugi Regőnek, papucs, és még lehet, hogy egy pulzusmérő is.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Bejött a tanya!!!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Boldog névnapot meg szülinapot a ma ünneplőknek!

Felébredt a Drága Csillagom! Nuku alvás nekem! Nem is én lennék! Elhavaztam az időt! Meg is érdemlem!! :D :roll: :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Látom itt is van élet, köszönhető a technika ördögének!

Meg kell, hogy mondjam, az én képességeimnek jobban megfelel ez a babanet, de mindent meg lehet szokni!

A nem-alvóknak, zombiknak kitartást, én már rutinos vagyok, Niké 3 hónapos koráig semmit nem aludt este, néha még most is nosztalgiázik. Én már profi zombi lettem, de köszönhető ennek nem tervezzük Niké baba tesóját.

Brigi
dniké
 
 


nekem megint nem jön be a tanya.... :?

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


nekem se... :(

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


de most már de...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Annus, csak kicsit lazítottam.Fülbevalót kerestem, mert azt kértem a diplomaosztóra, és Szolnokon nem találtam olyat, ami tetszik.Viszont az egyik rokonunk ékszerész, aki megcsinál bármit, csak vigyünk tervet. És hol máshol találhatnék szépeket, mint a Tiffanynál!!!! :lol: :lol: :lol: Hétfőn kell vinni a tervet, mert egy bő hónap kell neki, hogy megcsinálja.Igaz nem platinából és gyémántból, csak szolidan fehéraranyból és cirkóniumból.Hogy hogy állok??Sz..l, de bizonytalanul.Kellett némi ösztönzés. :lol: :lol:
A mikulással nagyon jó volt. Majd dobok képet.A tanyára még nem tom hogy kell, megtanulni meg most nincs időm.De majd 14 után csatlakozom. :lol: :lol: :lol: Jajj, de annyira fájt a hasam, teljesen meg voltam ijedve.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok, élünk, csak nagyon gázak a napjaink.

Megyek. Jó éjt!


Barbi, boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kutyafüle! Továbbra is boldog babavárást, tanulj, ügyes légy mindenben! Nagyon drukkolunk a vizsgádért!
Meg azért is, hogy ennyire szép lehessen nektek a karácsony!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na az anyatanyán nem tudok még képet beilleszteni, így itt teszem meg!!
Boldog Mikulást, és teli csizmácskát kívánok minden anyukának és babának! És ha megérdemlik akkor az apukáknak is!!!!
Kép
Kép
És a nagy bejelentés!!!! Meghozta a Mikulás Riki első fogacskáját.A bal alsót! :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gratulálok Rikinek fogacskához! :) Akkor talán egy kicsit megnyugszik egy időre ő is. :) Pusz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza,

itt vagy még vhol?? Mi van Veletek??

KépKép

Kép
hase
 
 


Végre vki más is felbukkant itt.

Igen, Mozza. legalább itt mesélj, ha nem jössz az Anyatanyára, mert nagyon hányoztok nagyLilivel!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


vattafakk van má megint a atnyával!!!???

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!!!!Én sem jutok be!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt,

én sem jutok be, írtam mardornak, remélem, ma korábban kel, mint a múltkor... és jó lenne ezzel a problémával hosszútávon kezdeni valamit...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


http://atgephaz.blogspot.com

itt lehet majd látni, ha mardor felébred és megkeresi a problémát... addig vasalok, főzök, kreatívkodom, benézegetek.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


pöttyös, magvan ám ,olvastad, BALTAZÁR PROFESSOR!

Kép
Kép
mniki84
 
 


nekem sem megy és szerintem gáz, hogy szinte minden nap ez van...

mardor felébred! háháhá :lol:
adraci
 
 


Olvastam, kösziköszi!!!! :-))))

Adri, Mardor ám egy harmadik gyerekét váró kismama :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Már jó ám a tanya (nekem)! Gyertek!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Dóri, Hase, arik vagytok! :)
Sajna, betegek vagyunk Lilivel. Torok- és gégegyuszink van. Egyenlőre úgy néz ki talán megússzuk antibogyó nélkül. Nagyon nem szeretném, egyszer már kapott Lili, amikor mandulagyuszija volt.
Úgy néz ki, ebben rám ütött és neki is ez a gyengepontja. :?
De ennek ellenére hízik, már 7300g volt tegnap! :D
Szóval so-so megvagyunk.
Veletek mizujs?

Kép
mozza
 
 


Mozza, sajnálom! Jobbulást nektek!!! Miért, Mozza, te is torokbajos vagy? Lili kapott Prevenart, ugye? Én is mindig ilyen bajokkal küzködtem, Samu is egy ideig (bár rá vigyáztam, de amint módja volt megbetegedni, meg is betegedett). De amióta megkapta az oltást, egyszer sem volt beteg... :shock: Dani sem volt még beteg, most volt vmi baja, de nem tudom, mi, láza sem volt, csak nyavalyás volt, és nem evett semmit szinte... Még most is tart, de kaptam 1 tippet, hogy próbáljam fecskendőből itatni, és úgy tűnik, ez jó lesz. :) Már attól féltem, hogy lassan kiszárad... Mi is ilyesmi súlyban vagyunk, lehet, hogy le is hagytatok már... :? :roll:

Szóval jobbulást! Van vmi mail-címed, amin lehet neked mailt írni? Ha írsz nekem erre: zdori@citromail.hu, ígérem, válaszolok. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok! Csak gyorsan, az anyatanya nem engedett be. :(
Megvan a szakdoga jegy ajánlás, és mindkét bíráló 5-öst adott!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Annyira örülök!!!!!
Már csak 5 nap, és jön az államvizsga is.Eléggé zizegek már!!!!! :? :? :?
Puszi mindenkinek!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Gratulálok a jegyajánláshoz! És hajrá az államvizsgán! Szorítunk!
Aztán tessék pihenni! :D :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Niki, ügyes vagy!

Négyesnél rosszabb már nem lesz a diplomád ;)
Vendég
 


Niki, gratuláloooook! :)

Hajrá. és jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mi a tök van már megint az anyatanyával?????
Nem enged beeeeeee!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: